Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 23:00:32 vasta tsitaadiga

Tähtaegadest infot - eile jõudis pakk Hiinast postkasti, täpselt 30 päeva postitamisest.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2010 23:12:48 vasta tsitaadiga

Aga mina sain honkgongkonghongkonghongkong maalt 3 nädalaga paki (21 päeva saatmisest) icon_smile.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 18.12.2010 21:42:41 vasta tsitaadiga

Kas praegu UKst tasub üldse tellida või oleks kasulikum jõulud mööda lasta? Kiirusest väga ei hooli, rohkem kardan, et pakk võib kaduma minna.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 18.12.2010 21:44:31 vasta tsitaadiga

Wreckie kirjutas:
Kas praegu UKst tasub üldse tellida või oleks kasulikum jõulud mööda lasta? Kiirusest väga ei hooli, rohkem kardan, et pakk võib kaduma minna.

Kui tähitud siis ei kao ta kuskile ära, aga jah mõistlik oleks alles uuel aastal tellida.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.12.2010 15:52:32 vasta tsitaadiga

Täna juhtus ebays küll miskit enneolematut- oksjon, kus olin teinud pakkumise 900kr ja 30sek enne oksjoni lõppu pakuti üle ja tegin pakkumise 1400kr ja tuleb teade, et peate oma pakkumist tõstma ja niisamasugune teade tuli ka 1700 ja 2000kr pakkumiste puhul.Kaup müüdi 1500kr maha kusjuures.
Praegu on küll selline mulje, et see mingi ebay sisene sohitehing.Olen selle müüja käest enne 3 korda ostnud ja üks pakkumine juba oli ju teemas minu poolt.
Informeerisin ka müüjat... uskumatu.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 18:15:34 vasta tsitaadiga

Hei,

Homme on plaanis üks tehing, kus kodanil x Kreekast kannab mulle Paypal kontole raha ja siis mina saadan elektrooniliselt talle ühe asja. See tehing ei ole seotud Ebay`ga.

Küsimus selline, et mis võimalused on mul tünga saada? Kas on nii, et kui raha saadetakse otse Payapl peale, siis ta ei saa seda hiljem tagasi võtta? Või saab mingi teatud lühikese aja ning ma peaksin selle aja ära ootama?

Teema on natuke liiga pikk, et selge vastust välja lugeda.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 20.12.2010 18:19:34 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Hei,

Homme on plaanis üks tehing, kus kodanil x Kreekast kannab mulle Paypal kontole raha ja siis mina saadan elektrooniliselt talle ühe asja. See tehing ei ole seotud Ebay`ga.

Küsimus selline, et mis võimalused on mul tünga saada? Kas on nii, et kui raha saadetakse otse Payapl peale, siis ta ei saa seda hiljem tagasi võtta? Või saab mingi teatud lühikese aja ning ma peaksin selle aja ära ootama?

Teema on natuke liiga pikk, et selge vastust välja lugeda.

kui asi pole läbi ebay siis ju asi lihtne, kui ta sulle selle raha saadab siis ta seda raha tagasi enam ei saa, ega ka katkestada.
Oota niikaua ära kuni raha sulle arvele laekunud ja siis saadad talle selle asja:)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 18:22:08 vasta tsitaadiga

Seda ma tahtsingi teada. Tänud beer_yum.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 20:41:17 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 20.12.2010 21:06:28 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha?

V
Võta ebay või paypaliga ühendust..
Igaksjuhuks vaata ka enda paypali kontole, ehk raha maha läinud?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 20.12.2010 22:26:54 vasta tsitaadiga

ot, EU sees võib ikka tellida ükskõik kui kalleid asju ja mingeid makse ei lisandu eks?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 20.12.2010 22:33:33 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
ot, EU sees võib ikka tellida ükskõik kui kalleid asju ja mingeid makse ei lisandu eks?

Ei lisandu jah kui EU tellid.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.12.2010 22:42:07 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha?


Mul oli ka ükskord selline olukord ja tegin linnukese "mark as payment sent" ja tuli märge tagasi.
Pole muidugi kindel, et sul sama olukord.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 22:59:28 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
pois11 kirjutas:
Kas kellelgi on olnud selline juhus, et ostes ebayst asja ja makstes paypaliga kenasti ära. Asi nagu unustatud aga järgmine päev näitab, et ma ei ole selle toote eest maksnud, samas kui proovin uuesti maksta siis ütleb, et sa oled juba maksnud. Müüa ka pakki posti ei pane... peab vist hakkama kuhugi kirjutama või mida teha?


Mul oli ka ükskord selline olukord ja tegin linnukese "mark as payment sent" ja tuli märge tagasi.
Pole muidugi kindel, et sul sama olukord.


See aitas jah, ise veel korra mõtlesin, et mida see "mark as payment sent" tähendab. Müüaga sain ka ühendust ja soovis saada paypal ülekande id nr, et ta saaks enda laekumisi kontrollida. Tundub, et asi laheneb ära.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 23:41:43 vasta tsitaadiga

mul uk-st pakk juba 12 päeva tuleb
pole kunagi nii kaua oodanud eusa_think.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 23:44:09 vasta tsitaadiga

Minu USA lihtpakk, 30. november postitatud, pole samuti veel kohal...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:49:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mul uk-st pakk juba 12 päeva tuleb

Pühade eelne "ostupalavik" + ilmastik + streigid
Kui tahad ostu kiirelt kätte saada, tuleb kullerfirmasid kasutada - kuigi ega nemadki "ilmataadi" vastu saa...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 00:53:38 vasta tsitaadiga

mul liikus eesti postiga pakk 40 km 9 päeva siis... niiet pole eriline saavutus, täitsa OK tundub.. samuti, ukst tulnud pakk 3 päevaga isegi, kiiremini kui eestis
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 01:06:21 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
mul liikus eesti postiga pakk 40 km 9 päeva siis... niiet pole eriline saavutus, täitsa OK tundub.. samuti, ukst tulnud pakk 3 päevaga isegi, kiiremini kui eestis


mu 1,6a laps toob ka paki kiiremini ära kui 40km/9 päeva icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 04:30:48 vasta tsitaadiga

Oskab ehk keegi aidata - tellisin USA-st paki (track-numbriga) ning selle transpordi eest hoolitses USPS (United States Postal Service):
http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetWeb/InterLabelInquiry.do
Number on: EC96 3266 640U S
Sisestades selle numbri, saab järgneva info - pakk saabus laupäeval Tallinnasse, läbis tolli ning nüüd on kirjas (nagu ka eelnevalt lingilt ilmnes), et pakk püüti kätte toimetada, aga see ebaõnnestus (We attempted to deliver your item in ESTONIA at 4:45 pm on December 18, 2010.). Või sain ma valesti aru? Kes meil siin Eestis USPS esindaja on? Proovisin UPS Estonia lehel trackida, aga seal infot pole. Mingi muu firma? Eesti Post?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 07:50:24 vasta tsitaadiga

Helista Eesti Posti ja küsi selle saadetise numbri järgi, ilmselt ootab pakk sind kuskil postkontoris nüüd.

ewur kirjutas:
Oskab ehk keegi aidata - tellisin USA-st paki (track-numbriga) ning selle transpordi eest hoolitses USPS (United States Postal Service):
http://trkcnfrm1.smi.usps.com/PTSInternetWeb/InterLabelInquiry.do
Number on: EC96 3266 640U S
Sisestades selle numbri, saab järgneva info - pakk saabus laupäeval Tallinnasse, läbis tolli ning nüüd on kirjas (nagu ka eelnevalt lingilt ilmnes), et pakk püüti kätte toimetada, aga see ebaõnnestus (We attempted to deliver your item in ESTONIA at 4:45 pm on December 18, 2010.). Või sain ma valesti aru? Kes meil siin Eestis USPS esindaja on? Proovisin UPS Estonia lehel trackida, aga seal infot pole. Mingi muu firma? Eesti Post?
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aluke
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 08:41:09 vasta tsitaadiga

ewur, Eesti Post näitab, et su pakk on Tallinna postivahetuspunktis
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 21.12.2010 12:13:23 vasta tsitaadiga

ewur nüüd asub postkontoris juba..21.12.2010 7:59:00 Saabunud Männiku postkontor
Seda saad ise ka vaadata, Teavitus.post.ee
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 13:10:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas on mingi sarnane keskkond Venemaa jaoks nagu sBay, Osta vms.
_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 13:34:28 vasta tsitaadiga

kas mitte venemaal ei avatud ebay haru?
Minu mäletamist mööda, see mingi poolkinnine systeem. Pead panti ei anna selle väite eest igaks juhuks icon_smile.gif

Leidsinwww.eim.ebay.ru icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 13:43:40 vasta tsitaadiga

HK on üks pakk teele pandud ja nüüd täna avastasin, et kui trackingut vaadata siis on see müüjale tagasi tulnud. Saan ma õieti aru?

Destination - Estonia (Republic of)

The item (RB269084218HK) was returned to sender on 21-Dec-2010.

7.12.2010 pandi posti, huvitav kes ta tagasi saatis? Eesti posti lehel see kood ei tööta. Võimalik, et toll aga kas siis suvaline teise riigi toll võib ka pakki saata tagasi või iga maa tegeleb ikka ise nende pakkide kontrolliga kuhu pakk saadetud oli. Kas sellises olukorras on müüa üldse kohustatud raha tagasi maksma või tuleb korstnasse asi kirjutada. Või see pakk ei tulnudki eesti posti vaid teise postiasutusse?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 21.12.2010 13:57:57 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
HK on üks pakk teele pandud ja nüüd täna avastasin, et kui trackingut vaadata siis on see müüjale tagasi tulnud. Saan ma õieti aru?

Destination - Estonia (Republic of)

The item (RB269084218HK) was returned to sender on 21-Dec-2010.

7.12.2010 pandi posti, huvitav kes ta tagasi saatis? Eesti posti lehel see kood ei tööta. Võimalik, et toll aga kas siis suvaline teise riigi toll võib ka pakki saata tagasi või iga maa tegeleb ikka ise nende pakkide kontrolliga kuhu pakk saadetud oli. Kas sellises olukorras on müüa üldse kohustatud raha tagasi maksma või tuleb korstnasse asi kirjutada. Või see pakk ei tulnudki eesti posti vaid teise postiasutusse?

Arvatavasti läks pakk tagasi saatjale, aga võta saatjaga ühendust ja küsi mis jama on.
Eesti leht muidugi ei näita, kuna pakk pole Eesti jõudnud. Muidugi on kohustatud raha tagasi maksma. Asi käis läbi Ebay?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 14:09:06 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
ewur nüüd asub postkontoris juba..21.12.2010 7:59:00 Saabunud Männiku postkontor
Seda saad ise ka vaadata, Teavitus.post.ee

Tänud thumbs_up.gif . Ka eelmistele vastajatele. Väike paanikakontor oli icon_smile.gif , kuna DPD kulleriga üsna halvad kogemused - nimelt saatis kunagi UK-st tulnud paki tagasi, kuna "ei osanud" minuga ühendust võtta ei telefoni/e-maili teel, ega ka postkasti teavitust jätta...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 14:14:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arvatavasti läks pakk tagasi saatjale, aga võta saatjaga ühendust ja küsi mis jama on.

kuna kaup tuli HK'st, siis on vägagi tõenäoline, et kaup ei vastanud EL'i standarditele, a'la mingi AiPhone vmt. sellisel juhul pole isegi mõtet küsida mis jama on, vaid lihtsalt raha tagasi.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 15:48:22 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Hei,

Homme on plaanis üks tehing, kus kodanil x Kreekast kannab mulle Paypal kontole raha ja siis mina saadan elektrooniliselt talle ühe asja. See tehing ei ole seotud Ebay`ga.

Küsimus selline, et mis võimalused on mul tünga saada? Kas on nii, et kui raha saadetakse otse Payapl peale, siis ta ei saa seda hiljem tagasi võtta? Või saab mingi teatud lühikese aja ning ma peaksin selle aja ära ootama?

Teema on natuke liiga pikk, et selge vastust välja lugeda.

Kõike võib juhtuda, u. aasta aega tagasi tegelesin MMORPG esemete müümisega ja chargeback vendi ikka liikus. Ta võib postitada claimi, et pole asju kätte saanud ja PP paneb raha kinni, kuni otsustab (eeldusel, et te omavahel kokkuleppele ei jõua). Kui aga tõendusmaterjal on olemas nt. pildid/screenshotid/chatlogid, siis pole väga karta, et rahast ilma jääb.
Ainult aega läheb, mul oli 12$ poolteist kuud kinni icon_lol.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 15:57:15 vasta tsitaadiga

Ma pole ise kunagi tegelenud, kuid kas saabuva raha saab kohe pangaarvele kanda?
Kui ise oled aus, annab see chargeback võimaluse riski natukenegi vähendada.. liigub 3-4 päeva arvele, nagu ma olen kuulnud.

45 päeva oli dispute aeg PP'is.


Võid ka elukaaslasel lasta konto teha ja kohe sinna üle kanda. Ma ei kujuta ette, mis siis juhtub, kui sinu kahjuks otsustatakse.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 17:18:36 vasta tsitaadiga

MarioA., oled miinuses ja mingi aja pärast läheb konto kinni.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 22.12.2010 03:47:01 vasta tsitaadiga

Kiirelt HK pakid hetkel tulevad Eestisse, tellisin 16 detsember väikese paki ja loodaks 1. jaanuariks kätte saada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 04:09:30 vasta tsitaadiga

Küsi sünoptiku käest. Umbes nii täpselt on kellelgi aimu, mis poosis ja mis teed pidi ning kuna see pakk sinuni jõuab.
Hiinlased lasevad hetkel täiel taktlil pühi uue aastani.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 22.12.2010 07:46:03 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Kiirelt HK pakid hetkel tulevad Eestisse, tellisin 16 detsember väikese paki ja loodaks 1. jaanuariks kätte saada thumbs_up.gif

kui jaanuari lõpuks kätte saad, on kõik normaalne. Saad varem, on juba hästi.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 09:47:52 vasta tsitaadiga

väga väheusutav, et sel aastal kätte saad. mul tuli tähitud pakk sel esmaspäeval ära (shipiti 24. nov) ja lihtpakk umbes nädal-poolteist tagasi (shipiti 20. okt) icon_rolleyes.gif
isegi UK'st venib kui kaamlitatt - 9. dets shipitud lihtpakk tuli küll eile ära, aga kaks 29. nov shipitud lihtpakki siiani tulemata thumbs_down.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 22.12.2010 22:53:44 vasta tsitaadiga

Keegi UK-st hiljuti midagi UPS-iga on tellinud? Mul läks teele 22. november ja pakuvad saabumisajaks 31. detsember.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:55:14 vasta tsitaadiga

Kindel, et see UPS'iga oli ning USA'st? USA's muidu postiasutuse nimi USPS, paljud ajavad selle UPS'ga segi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:57:48 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Kindel, et see UPS'iga oli ning USA'st? USA's muidu postiasutuse nimi USPS, paljud ajavad selle UPS'ga segi.

ja sa ajad USA ja UK segi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:59:14 vasta tsitaadiga

Tahtsin ka seda küsida, et äkki ajas riigid sassi icon_biggrin.gif Aga unustasin oma mõtte kirja panna icon_razz1.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 22.12.2010 23:20:20 vasta tsitaadiga

UPS ikka ja pakk tuleb UK-st.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 00:06:39 vasta tsitaadiga

Lääne-Euroopa ju näeb lund alles teist talve järjest ja veel masuajal, loomulikult võtab aega uue olukorraga harjumine, tehnika soetamise vajalikkusest arusaamine jne icon_lol.gif õnneks meie poiss transpordivolinik kutsus lennujaamade bossud vaibale ja ehk edaspidi miskit muutub icon_smile.gif
praegu tuleb vaid õnnelik olla, et su pakk istub kuskil külmas ootel, mitte sa ise icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 00:10:57 vasta tsitaadiga

ot:
Ega kui meil see torm oli, siis tundus küll, et ka Eesti näeb esimest talve lund. Nii kui väheke lund maha tuleb, on Eesti Posti lehel üleval kiri, et rasked ilmastikuolud ja pakid viibivad. Samahästi oleks siis võinud nt. see suvi öelda, et saadetiste saabumine on häiritud liigselt palava ilmatõttu.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 00:20:46 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
ot:
Ega kui meil see torm oli, siis tundus küll, et ka Eesti näeb esimest talve lund. Nii kui väheke lund maha tuleb, on Eesti Posti lehel üleval kiri, et rasked ilmastikuolud ja pakid viibivad. Samahästi oleks siis võinud nt. see suvi öelda, et saadetiste saabumine on häiritud liigselt palava ilmatõttu.

Sinu näide on kohatu. Palav ilm ei takista liiklemist, nagu seda teeb lumi. Samamoodi ei ole EP vastutav teede korrashoiu eest talvel ja seega ei ole pahameel, kui üks sõltub kolmandast osapoolest, EP'i suunas õigustatud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 00:28:05 vasta tsitaadiga

MarioA., tean ja vabandan oma hetkelise pahameele tulva pärast. Viimase aja negatiivsed kogemused postkontoris ja infotelefoniga ning ühe enda jaoks väärtusliku paki "kaduma" minemine (tean, võib-olla läks juba enne Eestit "kaduma"), said võimsust mu üle.

Peace beer_yum.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 00:58:43 vasta tsitaadiga

[VaHuR], rahvusvahelised veod sõltuvad lennujaamadest, mida ei suudeta puhtana hoida. loe icon_biggrin.gif http://www.postimees.ee/?id=360787
lisaks postitöötajad kipuvad enne pühi streikima (Hollandi post vist oli viimati "pausil", eelmine aasta samal ajal Royal Mail). sinna otsa veel kohalikud rasked olud ja ongi metsik blokk peal.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 01:05:48 vasta tsitaadiga

Aga kuidas saavad hiljem postipandud pakid enne varem postitatutest kohale jõuda? Saaks aru, kui ühel saatmisel mingit prioriteeset saatmisviisi kasutatud, aga ei, täpselt sama. See on mulle siiamaani arusaamatuks jäänud.
Seda on näha kas siis siin samas foorumis, kui kellegi pakk samast riigist rohkem kui nädal hiljem posti pandud, ning saab selle kõvasti enne mind kätte. Või siis kasvõi enda juhus, kui kaks pakki on 45 minutilise vahega postitatud, täpselt sama saatja, sama saatmisviis. 4 päeva varem jõudis hiljem postipandud pakk kohale, kusjuures mõlemad olid tähitud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wreckie
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007




sõnum 23.12.2010 01:16:40 vasta tsitaadiga

UPS ei tunne täpitähti.. ä asemel on O, loodan, et ikka tuleb kohale valesti kirjutatud aadressist hoolimata, EE ja indeks on ka ju olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 01:24:53 vasta tsitaadiga

[VaHuR], ma ise sain ka just paki mis postitati hiljem, kui 2 teist pakki, aga jõudis kohale ning need 2tk ikka tulemas.

eks igasugune logistika ongi ettearvamatu. tihtipeale ei saa ka asjaosalised ise aru mis toimub, rääkimata saatjast ja saajast. ma kujutaks asja nii ette, et postifirma bronnib ruumi lennule, järgmise portsu jagu järgmisele lennule jne. aga kui esimene lend jääb toppama ja teine saab minema, siis sealt hakkabki see asi hargnema. teine lend ehk jõudis enne tormi/streiki/midaiganes vahepeatusesse ja sealt edasi uue sihtpunkti poole. esimene lend aga istub äkki tükk aega paigal, korraks lendab, järgmine häda jne. sõltuvalt rahakotile liigutatakse siis ehk su saadetist edasi, aga liht- või tähitud maksikirjad on madala prioriteediga, ning need istuvadki ootel (lihtmaksikirja puhul tasub õnnelik olla, kui üldse kohale jõuab icon_razz1.gif ).
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 01:46:07 vasta tsitaadiga

hetkel jõulude aeg loogika ei kehti, 9 dets usa pakk kohal(täna), aga sama kuupäevaga uk pakk siiani veel kusagil teel thumbs_down.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 129, 130, 131 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.