Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 114, 115, 116  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 20.12.2010 22:18:45 vasta tsitaadiga

Käisin eile niisama poes ringi jalutamas icon_smile.gif Nägin et meil siin juba kõik olemas icon_smile.gif

sry telefoni pildipärast pidin hinnad üle kirjutama, kuna ei paistnud midagi.


Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.12.2010 22:20:05 vasta tsitaadiga

recent, 5970 haigelt hea. icon_razz.gif
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2010 22:50:08 vasta tsitaadiga

G80, 379 dollarit icon_lol.gif ROFL
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.12.2010 23:58:01 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
G80, 379 dollarit icon_lol.gif ROFL

USA hinnad ikka ulme. icon_smile.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 02:30:04 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Käisin eile niisama poes ringi jalutamas icon_smile.gif Nägin et meil siin juba kõik olemas icon_smile.gif
See tegelt jube tüngakas ju - ees väikselt kirjas after mail-in rebate. Samuti võivad sinna maksud otsa tulla olenevalt osariigist - Selle pildi puhul siis kindlasti mingi 9.5% v mis iganes see CA's oli.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 02:30:51 vasta tsitaadiga

Kas GTX470 twinfrozril volti ei saagi muuta ? Mul Afterburneris Unlock voltage control peal aga ikka ei saa :S riisvaraliselt piiratud ?
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 21.12.2010 02:35:00 vasta tsitaadiga

Chidori, Ei olnud after mail rebate icon_smile.gif vaatasin seda just täpselt ! Ega ma muidu pilti ei oleks teinud, seal oli neid mitu icon_smile.gif
460 maksis alla 200$ minumäletamist mööda, tegu suure poega ,Frys Electronics, poe suurust võib võrrelda stockmanni esimese korruse põrandapinnaga.
ja tõesti, CA tax läheb juurde, minuteada oli näts alla 9% , 8.75.. aga anyways on hea hind icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 02:40:02 vasta tsitaadiga

Huvitav - Ma just Fry'sis vaatasingi, et kõikidel videotel After mail in rebate kirjutatud icon_razz.gif võibolla oleneb mingi hooajast ja kampaaniatest kah...
recent kirjutas:
stockmanni esimese korruse põrandapinnaga
Stockammi esimene korrus ikka tunduvalt väiksem. Samas neid igas suuruses ja seal kus ma käisin oli keskel mingi restoran ja vedelesid mingi loositavad autod jne... pinnalt oli midagi nagu maksimarket.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 21.12.2010 04:57:16 vasta tsitaadiga

Chidori, Ojaa, megashop on see icon_biggrin.gif mäletan et 30 kassat oli icon_biggrin.gif + return'id icon_biggrin.gif
no maksimarket jah icon_biggrin.gif ma mõtlesin millega võrrelda. ja viru keskus tundus liiga suur icon_razz.gif

Neid jah mitu icon_wink.gif ma käisin SF'ist üleval pool, Concord linnas icon_smile.gif
Ma siin vaikselt luuran ringi, siin kahjuks pole mingeid väiksemaid poode,
kus saaks sisse astuda ja küsida inimeste käest, kes midagi teavad ka,
ainult siuksed suured kaubanduskeskused või siis online tellimised.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.12.2010 10:27:44 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Kas GTX470 twinfrozril volti ei saagi muuta ? Mul Afterburneris Unlock voltage control peal aga ikka ei saa :S riisvaraliselt piiratud ?


Ei saanud vist jah icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 13:43:21 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
martin366 kirjutas:
Kas GTX470 twinfrozril volti ei saagi muuta ? Mul Afterburneris Unlock voltage control peal aga ikka ei saa :S riisvaraliselt piiratud ?


Ei saanud vist jah icon_rolleyes.gif

BIOSi muutmine ei aitaks ?
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 21.12.2010 14:09:53 vasta tsitaadiga

Kui vastavat toiteahelat pole siis ilmselt mitte icon_rolleyes.gif Kui just ei anna biosi modida 24/7 kõrgemale pingele..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2010 15:28:12 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kui vastavat toiteahelat pole siis ilmselt mitte icon_rolleyes.gif Kui just ei anna biosi modida 24/7 kõrgemale pingele..

krt, üle 775mhz ei taha core minna def pingega thumbs_down.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.12.2010 19:18:37 vasta tsitaadiga

PNY GTX 570 skoorib winni all max punnid (nii tavaline kui ka gaming graphics on 7.9) icon_rolleyes.gif

Kogu komplekti kõige halvem skoor on SSD ketas oma 6,8 skooriga icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif (sooviti odavamat kingstonit)

SV100S2D/64GZ (desktop bundle)
128GB - 250MB/sec. read
128GB - 230MB/sec write

Isegi suvaline 2x4gb odavama otsa mälu ja AMD 1090T prose said kumbki 7,5 punni.

Nüüd vist vaja oodata win8 ja skoori skaalat 9,9ni icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 21.12.2010 21:47:17 vasta tsitaadiga

Gigabyte adds WindForce 3X cooler to its stock GeForce GTX 480
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 02:56:38 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Gigabyte adds WindForce 3X cooler to its stock GeForce GTX 480
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

Rõve icon_lol.gif thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 22.12.2010 04:36:58 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
AJ kirjutas:
Gigabyte adds WindForce 3X cooler to its stock GeForce GTX 480
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

Rõve icon_lol.gif thumbs_down.gif
Miks rõve? Minu meelest väga hea lahendus inimestele kes tahavad kasutada üht videokaarti thumbs_up.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 22.12.2010 09:05:53 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
tomorrow kirjutas:
AJ kirjutas:
Gigabyte adds WindForce 3X cooler to its stock GeForce GTX 480
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

Rõve icon_lol.gif thumbs_down.gif
Miks rõve? Minu meelest väga hea lahendus inimestele kes tahavad kasutada üht videokaarti thumbs_up.gif

See ei muuda fakti, et asi rõve välja näeb!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.12.2010 10:53:45 vasta tsitaadiga

Ei ole ju rõve!
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 11:01:24 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Ei ole ju rõve!


Sama siin. thumbs_up.gif

Minu arvates pole ka antud kaarti jahutuse juures midagi rõvedat.
Palju hullemaid kosmoselaevu ju olemas.

Korralik jahutus vähemalt Gigabytel thumbs_up.gif

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 11:14:24 vasta tsitaadiga

-cocain- kirjutas:
Korralik jahutus
Normaalne**
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 11:26:28 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
-cocain- kirjutas:
Korralik jahutus
Normaalne**


???

Korraliku all mõtlesin konkreetsel kaardil et parem ikka kui mõni stock junn. Vaikne ta ilmselt pole.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.12.2010 12:05:39 vasta tsitaadiga

chulo kirjutas:
sant kirjutas:
tomorrow kirjutas:
AJ kirjutas:
Gigabyte adds WindForce 3X cooler to its stock GeForce GTX 480
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

Rõve icon_lol.gif thumbs_down.gif
Miks rõve? Minu meelest väga hea lahendus inimestele kes tahavad kasutada üht videokaarti thumbs_up.gif

See ei muuda fakti, et asi rõve välja näeb!


Rõvedad olete ise klounuid icon_lol.gif Mis ta peab siis roosa ja vilkuvate ledidega olema,et teile istuks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ossa
HV kasutaja


liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 12:06:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

parem ikka kui mõni stock junn

Mis mõttes parem icon_question.gif Milleks laduda kaardile kolm vurri thumbs_down.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.12.2010 12:06:57 vasta tsitaadiga

Et ära jahutaks asja? icon_eek.gif Korralikumalt ja vaiksemalt..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 12:14:52 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mis ta peab siis roosa ja vilkuvate ledidega olema,et teile istuks? icon_rolleyes.gif

Ega ta hetkel ongi pmst selline.
Too pealmine kate võiks siiski olla ühe kõrgune, mitte mingi nurgeline ja eritasapindadel
jura nagu hetkel.
Lisaks võiks pealmine kate ja pcb enamvähem ühe tooniga olla.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.12.2010 12:18:02 vasta tsitaadiga

EHk on need eritasapinnad SLI jaoks icon_rolleyes.gif Kui oleks ühel tasapinnal kõik,siis ülemine kaart hakkaks vähe lämbuma..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 12:20:54 vasta tsitaadiga

Kus ta siis lämbuma hakkaks? icon_biggrin.gif
Et selline sigrimigri aitab paremini õhku võtta kui võimalikult madal jahutus?
VAEVALT
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 22.12.2010 12:25:26 vasta tsitaadiga

Ülemise kaarti cooler muidu jookseb pmst olematu õhuvahega vasta alumise PCB-d,nüüd aga on vahed sees tänu neile nõksudele thumbs_up.gif Mida nii raske mõista on? icon_rolleyes.gif Sellepärast püaljudel teistel def cooleritega junnidel ka ventika osa taga "viltune" nt GTX 200 seeria omadel jne..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.12.2010 12:39:48 vasta tsitaadiga

Mõni ostis käärima läinud mandariine? icon_lol.gif
Ärge siis ostke seda hea jahutiga GTX 480.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chulo
HV kasutaja
chulo

liitunud: 24.07.2008




sõnum 22.12.2010 12:47:31 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
chulo kirjutas:
sant kirjutas:
tomorrow kirjutas:
AJ kirjutas:
Gigabyte adds WindForce 3X cooler to its stock GeForce GTX 480
TechConnect Magazine

Spoiler Spoiler Spoiler

Rõve icon_lol.gif thumbs_down.gif
Miks rõve? Minu meelest väga hea lahendus inimestele kes tahavad kasutada üht videokaarti thumbs_up.gif

See ei muuda fakti, et asi rõve välja näeb!


Rõvedad olete ise klounuid icon_lol.gif Mis ta peab siis roosa ja vilkuvate ledidega olema,et teile istuks? icon_rolleyes.gif



SELLINE!

Kloun oled sa ise! "Maitse asi!": ütles karu ja sõi sitta edasi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 12:49:33 vasta tsitaadiga

Minupärast olgu kasvõi lilla ja roosade ledidega, peaasi, et maksaks vähe, jahutaks hästi ja oleks vaikne icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 13:00:25 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Ülemise kaarti cooler muidu jookseb pmst olematu õhuvahega vasta alumise PCB-d,nüüd aga on vahed sees tänu neile nõksudele thumbs_up.gif Mida nii raske mõista on? icon_rolleyes.gif

No anna andeks aga kuidas on tänu nendele nurkadele ja sellest tulenevalt suuremale kõrgusele kahe kaardi vaheline
õhuvahe suurem kui madalama jahutuse korral. No tõesti ei saa aru icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 15:14:20 vasta tsitaadiga

Noorte jaoks on see lahe. Nende jaoks on just sirge joon jura ja ei meelita ostma.
Kui kaart on vaikne ja jahe siis olgu need vendid kasvõi tagurpidi seal.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 17:41:40 vasta tsitaadiga

no iseenesest kui sul kast ei ole eputamiseks, läbipaistva klaasiga vms - siis mis vahet seal on milline kaar sul seal pimedas kastis välja näeb?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.12.2010 20:17:11 vasta tsitaadiga

NVIDIA Readies GeForce GTX 560 to Counter Radeon HD 6950
techPowerUp

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2010 22:19:46 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
no iseenesest kui sul kast ei ole eputamiseks, läbipaistva klaasiga vms - siis mis vahet seal on milline kaar sul seal pimedas kastis välja näeb?

Antud juhul polnud mitte ainult välimus vaid ka funktsionaalsus mõjutatud thumbs_down.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2010 02:58:35 vasta tsitaadiga

need kolm vurri nurkade all on küllaltki ebaefektiivsed. Tuuma temperatuur on enamvähem kuna radiaatori pind on suur aga PCB, mälud ja vooluahel on küllaltki tulised, sest õhku saavad vähe. See nurklik teema ei tõmba ka mind - samuti ei ole tast erilist tolku kuna need nurgad on küllaltki olematud ja kui näiteks tuua originaaljahut siis tasuks vaadata ka ventilaatori ehitust mis on erinev antud esitatud mudelist. ühe kaardiga on efekt parem kui originaal, mitme kaardiga isegi halvem sest kuum õhk mitte ei suunata kastist välja vaid otse teise kaarti.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 23.12.2010 06:30:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ühe kaardiga on efekt parem kui originaal, mitme kaardiga isegi halvem sest kuum õhk mitte ei suunata kastist välja vaid otse teise kaarti


Nii ta ongi, hea lahendus inimestele kes tahavad kasutada üht kaarti ja on näiteks gigabyte fännid (paljud ongi ju) peale kauba thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.12.2010 09:54:23 vasta tsitaadiga

Less is More: Nvidia GeForce GTX 460 768 MB Graphics Card Review
X-bit labs

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 19:14:38 vasta tsitaadiga

Külas käis hiline jõuluvana või varane näärivana, tõi mulle GTX 570. icon_cool.gif
Esimene kiire lambikas:

925/1106 ja 1.125V tegi Vantage ära toasoojas.
PS. Asuse kaart on, kellele sellised asjad tähtsad on, siis ilma sõjaprintsessideta soliidne must kaart vaid firma logoga. (Minul muidugi suva, peaasi, et hästi perfib.)
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 27.12.2010 21:06:41 vasta tsitaadiga

SogegaTyyp, Pane hwboti ka. icon_wink.gif Kiire ikka GTX 570, võrdlus GTX 470-ga:
http://hwbot.org/community/submission/1096122_g80_3dmark_vantage___performance_geforce_gtx_470_23633_marks

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 21:51:08 vasta tsitaadiga

Galaxy GeForce GTX 460 Hall of Fame Edition Graphics Card Pictured
http://www.techpowerup.com/137168/Galaxy-GeForce-GTX-460-Hall-of-Fame-Edition-Graphics-Card-Pictured.html
Valge PCB enam-vähem sama kena, kui must icon_wink.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 27.12.2010 23:32:46 vasta tsitaadiga

rene p kirjutas:
Galaxy GeForce GTX 460 Hall of Fame Edition Graphics Card Pictured
http://www.techpowerup.com/137168/Galaxy-GeForce-GTX-460-Hall-of-Fame-Edition-Graphics-Card-Pictured.html
Valge PCB enam-vähem sama kena, kui must icon_wink.gif

Siin rohkem pilte
http://en.expreview.com/2010/12/27/featuring-digital-power-supplygalaxy-geforce-gtx-460-hof-pictured/13370.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 00:38:33 vasta tsitaadiga

pole paha, Gigabyte SOC ja MSI Hawk saavad factory OC's päris karmilt sisse.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 28.12.2010 03:18:38 vasta tsitaadiga

http://www.maxishine.com.au/index.php?option=com_content&view=article&id=127:asus-devises-dual-gtx-480-monster-mars-ii&catid=1:latest-news&Itemid=18

Krt päris hull asi tundub thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 28.12.2010 03:41:10 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
http://www.maxishine.com.au/index.php?option=com_content&view=article&id=127:asus-devises-dual-gtx-480-monster-mars-ii&catid=1:latest-news&Itemid=18

Krt päris hull asi tundub thumbs_up.gif
tsitaat:

not one or two, but three full 8-pin PCI Express power connectors


icon_eek.gif päris hull värk jah thumbs_up.gif lõbus jahutus tuleb sinna peale vist icon_biggrin.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 08:13:29 vasta tsitaadiga

4slot jahuti raudselt. icon_lol.gif
Jääb mulle aga mõistetamatuks, miks nad kahe GTX580 tuumaga kaarti ei tee.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 09:49:38 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
http://www.maxishine.com.au/index.php?option=com_content&view=article&id=127:asus-devises-dual-gtx-480-monster-mars-ii&catid=1:latest-news&Itemid=18

Krt päris hull asi tundub thumbs_up.gif

See üks komm tundub küll augusti kuust pärit olevat.Kui selline kaart tuleks, siis kas te ei arva, et see oleks juba väljas kui augusti kuus kuskilt lekkis prototüübi pilt?
Aga noh ilmselt asuse vennad said ka ise aru, et sitast saia ikka ei tee icon_lol.gif

Et keegi nüüd kaeblema ei hakkaks - pean silmas dual 480 konsepti mis pole lihtsalt mõttekas mitte 480 tervikuna, mis oli pettumus ja 580 on selle "480 done right" thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 10:49:05 vasta tsitaadiga

2x580 võib küll julm asi olla, aga noh siis on hind ka vastav nagu selle 2x5870-ga oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 114, 115, 116  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.