Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.12.2010 00:50:20 vasta tsitaadiga

No aga nii ongi terve see mäng on neid kuradi campereid ja häkkereid täis icon_mad.gif Mõtlevad et kui seal samas kohas edais passivad siis neid maha ei võeta ? Ma spetsiaalselt lähen sinna tagasi ja võtan kuti maha... Hullem kui MW2-es.. endal hakkavad ka vaikselt need mapid juba selgeks saama siis käingi ja otsin igast nurgataguseid et neid campereid nottida icon_razz.gif MW2 hakkas neid lõpupoole vähmekas jääma aga see BO on neid täis...vahest on hea sinna kohta claymore maha panna mõni loll tuleb sinna samma kohta uuesti tagasi siis on lausa hea seda pauku kuulda icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 15.12.2010 01:20:33 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

Kohutavalt mängis ju see tüüp. Ma ei räägi aimimisest (mis oli ka jube), vaid sellest, et üldse ei jälginud radarit.
Gap kirjutas:
No aga nii ongi terve see mäng on neid kuradi campereid ja häkkereid täis icon_mad.gif Mõtlevad et kui seal samas kohas edais passivad siis neid maha ei võeta ? Ma spetsiaalselt lähen sinna tagasi ja võtan kuti maha... Hullem kui MW2-es.. endal hakkavad ka vaikselt need mapid juba selgeks saama siis käingi ja otsin igast nurgataguseid et neid campereid nottida icon_razz.gif MW2 hakkas neid lõpupoole vähmekas jääma aga see BO on neid täis...vahest on hea sinna kohta claymore maha panna mõni loll tuleb sinna samma kohta uuesti tagasi siis on lausa hea seda pauku kuulda icon_cool.gif

Eks ta nii ole jah. Endal sama "viga" küljes, et kui mingi camper maha võtab, siis maksku mis maksab, otsin ta üles ja löön maha. Lihtsalt jooksen täiega samasse kohta tagasi, teisi vastaseid võtan maha vaid siis, kui nad mulle otsa jooksevad.

Kuid eks neist camperitest tuleb ka aru saada. Kui nad mapil ringi liiguks, siis arvatavasti ei saaks nad üldse kille. Kogu nende taktika ju põhineb sellel, et otsivad mingi väikese ava, topivad clay maha, siis istuvad nurka, sihivad selle sama ava poole ja ootavad, et keegi sisse jookseks.

Samas mul on raske mõista, mis lõbu sellisest mängustiilist saab...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 15.12.2010 01:32:36 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Mafia kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

Kohutavalt mängis ju see tüüp. Ma ei räägi aimimisest (mis oli ka jube), vaid sellest, et üldse ei jälginud radarit.

Son son, you are done! icon_lol.gif Competitive by nature? Nah, lihtsalt närvihaige..täiesti müstika, miks inimesed selliseid videosid vorbivad icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 01:44:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja häkkereid täis

ma vistg olen kahte aimboti näinud, toonitan VIST.
Mida sa mängid või mida nad mängivad?
DOM,DEM,CTF neid pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2010 01:49:54 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma pidin poole peal püksi laskma! rofl.gif Ei, aga tõsiselt, its only a game!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 15.12.2010 02:04:39 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:

Son son, you are done! icon_lol.gif Competitive by nature? Nah, lihtsalt närvihaige..täiesti müstika, miks inimesed selliseid videosid vorbivad icon_neutral.gif


ma läheks samamoodi selliste camperitest debiilikute peale närvi, miks mängida kui muud ei tee kui nurgas istud? :/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 15.12.2010 02:06:22 vasta tsitaadiga

MitchriX kirjutas:
Son son, you are done! icon_lol.gif Competitive by nature? Nah, lihtsalt närvihaige..täiesti müstika, miks inimesed selliseid videosid vorbivad icon_neutral.gif

Eks see kommentaar ole pool naljaga ka tehtud ikka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 02:10:42 vasta tsitaadiga

Täna veel kellelgi on probleeme olnud ühendusega, mul nagu paneb mingi 7-8 map-i tagant pange või ühendus katkeb icon_neutral.gif
Kuigi iseenesest jookseb suht kenasti, seda tähendasin, et Vene serverites on lääg oluliselt suurem ja pange esineb rohkem kui ITA või ENG servudes.
Ühes ITA servus lasin 8-9 roundi jutti ja siis tulin ise ära aga probleemi polnud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2010 02:10:59 vasta tsitaadiga

Hmm, terve ta Channel on selliseid karjuvaid videosid täis! icon_neutral.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 15.12.2010 03:41:25 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Täna veel kellelgi on probleeme olnud ühendusega, mul nagu paneb mingi 7-8 map-i tagant pange või ühendus katkeb icon_neutral.gif
Kuigi iseenesest jookseb suht kenasti, seda tähendasin, et Vene serverites on lääg oluliselt suurem ja pange esineb rohkem kui ITA või ENG servudes.
Ühes ITA servus lasin 8-9 roundi jutti ja siis tulin ise ära aga probleemi polnud.

Mul eile ja üleeile oli võimatu mängida, sest igas serveris tuli mingi 2-5 min jooksul "connection interrupted". Täna on kõik korras olnud.


Hakkas igav selle overpowered AK74u+Rapid fire comboga ringi jooksmisest, mõtlesin et proovin midagi muud. Võtsin L96A1 snaiperi ja toppisin ACOG sihiku külge. Suht fun on ringi joosta ja one-shottida tüüpe. Eks tugevamatele mängijatele jäin ikka alla, kui nad SMG'dega peale lendasid, kuid kille tuli tegelt päris hästi, KDR alla 2'e ei langenud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OhMyGod
HV kasutaja
OhMyGod

liitunud: 21.03.2010




sõnum 15.12.2010 04:00:49 vasta tsitaadiga

Pole sõnu, sest ma sain alla 15min 2 tomahawki epicut killi icon_lol.gif .
Esimene oli bounce ja teine oli ka hea, vend oli seljaga maja taha taganemas ning viimasel hetkel sai surma.
Võiksid need olla machinima laksud?
Jagage soovitusi selles asjus, ohver oli üks ja sama vend.
Homme panen ülesse ka.


viimati muutis OhMyGod 15.12.2010 04:14:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 04:11:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hakkas igav selle overpowered AK74u+Rapid fire comboga ringi jooksmisest,

sama siin, nüüd teist prestiget järjest olen proovinud Famast aga see veel hullem(võtab kaugelt kah) icon_razz.gif

JOPE-t pole feivi listis näinud mingi paar nädalalt, maas juba?
Ega ma seal palju käinud, kuna tips igav oli see TDM 7500 punktini.
Jooksed nati ringi, läheb hästi on chopagunna üleval ja mäng läbi icon_neutral.gif
6-7min round on vähe, DOM-is ventiab ikka 10-11 keskmiselt ära.
Seal osad mängijad ikka mõtlevad kah nati rohkem ja lasevad alla.
Pole üksi oma Strelaga.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 15.12.2010 04:20:39 vasta tsitaadiga

Täna sattusin mingisse mixed serverisse. Minu meelest on DOM, DEM jms ikka paras jura. Ma üritan pidevalt objective'it täita, kuid enamik tiimist lihtsalt frag huntib. Saan siis suure vaevaga näiteks DEM'is pommi plantitud, kuid mingit back-up'i pole. Ei jõua spawnidagi, kui juba "bomb defused". Kas tõesti on raske kaugelt katta, nade spämmida, või kasvõi täiega peale joosta ja ohverdada ennast, selle nimel, et objective saaks täidetud?

Ei kannata mina ilma korraliku tiimi ja voice chat'ita neid gametype'sid mängida. Liiga palju sõltub tiimist ja üksi on raske kõik ära teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2010 11:04:34 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:

JOPE-t pole feivi listis näinud mingi paar nädalalt, maas juba?


Pole mõtet hoida mittetöötava mängu serverit.
Kui mäng kunagi saab korda, siis vb uuesti server võtta.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 12:49:03 vasta tsitaadiga

amachie, Seda ma arvasin, selge pilt thumbs_up.gif
tsitaat:

Ei kannata mina ilma korraliku tiimi ja voice chat'ita neid gametype'sid mängida. Liiga palju sõltub tiimist ja üksi on raske kõik ära teha.

Saan aru, mul oli saam mure alguses kui oled teisti harjunud ja tulin siia kohe huvituma kas poolt ei saagi valida icon_cry.gif
Samas ma olen mingi 4-5 servut välja browsinud kus tundub, et on suht asjalikud jukud sees enamus aega.
Ma olen vaadanud Nuketowni järgi seda DEM värki, kui team jõuab plantida ikka mõlemad ära siis kannatab edasi kannida, kuna defendimine on kordades lihtsam icon_lol.gif
DOM on nagunii lihtsam ja olen tähele pannud et paljud DOM DEM servud on keelanud noobtubed ja osad isegi Geymoori icon_eek.gif
Viimane on kaitse vahend nedes modedes, miks?


viimati muutis WäntWõll 15.12.2010 12:56:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2010 12:54:09 vasta tsitaadiga

vot.
ise ma pole mänginud BO.d paari nädala jagu. Kunagi sinna serverisse sisse ei saanud, alati oli full, reserved slots ei toimiiii, pole mõtet hoida ka kui ise seal mängida ei saa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 12:57:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

reserved slots ei toimiiii,

Mingi alguse kala, osadel küll toimib.
Näen, et koht vaba aga vastus server is full icon_cool.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 15.12.2010 14:21:26 vasta tsitaadiga

Huvi pärast otsisin üles pildid nendest Face Paint'idest, mis level 11 prestige unlockitakse.

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu meelest on kohutavalt igavad. Lootsin, et on ikka samm edasi nendest Face Paint'idest, mida ilma prestige'ta lahti saab. Ei tea, mida Treyarch mõtles, minu meelest pigem oleks pidanud Death, Reaper ja Jester tulema prestige 11. Pildid ka siis, kes näinud pole juba:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 14:43:18 vasta tsitaadiga

Tahan ainult kuldset camot, ülejäänud nänn suht savi.
Usun et kui olen mänginud 14 prestige siis ilma dlc-ta jääb see mäng seisma icon_neutral.gif
Ausalt öeldes polnud isegi MW nii lühikese ajaga ennast ammendanud.
Kardan et selle taga on see sama team gameplay mis praegu on eemaldatud, kuigi valikud on on olemas paus menus.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.12.2010 17:20:49 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
Tahan ainult kuldset camot, ülejäänud nänn suht savi.
Usun et kui olen mänginud 14 prestige siis ilma dlc-ta jääb see mäng seisma icon_neutral.gif
Ausalt öeldes polnud isegi MW nii lühikese ajaga ennast ammendanud.
Kardan et selle taga on see sama team gameplay mis praegu on eemaldatud, kuigi valikud on on olemas paus menus.


Mitu tundi ma mängima pean, et järele jõuda? Olen 1 prestige level 26 mängitud 25 tundi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 17:47:44 vasta tsitaadiga

Inim, Tähtis on ka mida mida mängiuda, TDM ja FFA just punkte ei anna
DOM DEM annavad hästi, ise fragin ringi enamjaolt top 3-s just punktide pärast ja KDR-i eriti jälgi, kuigi kõigub 1,5-4 vahel.
Kopsaka lisa annavad igasugu jura alla laskmised (chopa spyplane jne.) challenge bonust tuleb nagunii tahad või ei taha.
Samas on mänge kus on KDR 0,3 ja 23 icon_lol.gif
Viimased 10 roundi.



Kui mu mälu ei peta siis peaks kohe kohe sisenema Prestige 5 ja mänginud olen selliste hilisõhtuste sessidega 130H icon_razz.gif
Esimesed 2 prestiget läksid aeglasemalt, kuna tutvusin rohkem ja ei teadnud mida saavutada.
Nüüd lihtne, vaja kõmmutada Prestige 14 ära ja eriti niisama ringi huiamise peale aega ei raiska.
Peaks 300H tehtav olema.

Samas hea võrdlus MW2-st kus prestige oli palju raskem saaavutada ja neid olli 10, siis sinna jõudsin samamoodi õhtuti kõmmutades (kui kõik magavad) ca 700H.

KRT ma eriline mölalõug täna.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004




sõnum 15.12.2010 17:55:00 vasta tsitaadiga

Inim kirjutas:
Mitu tundi ma mängima pean, et järele jõuda? Olen 1 prestige level 26 mängitud 25 tundi

Millele järele jõuda?

Ja seda on ju lihtne arvestada. Kui 25h oled jõudnud 1 prestige lvl 26, siis prestige tegid ~20 tunniga.
wanawoll kirjutas:
Inim, Tähtis on ka mida mida mängiuda, TDM ja FFA just punkte ei anna
DOM DEM annavad hästi

FFA'd pole mänginud, kuid millegi pärast kahtlen, et DOM ja DEM kiiremini expi annavad, kui TDM. Kaua üks round sul tavaliselt kestab ja palju keskmiselt lõpus punkte kogud? TDM round kestab umbes 5-8 min tavaliselt ja score kõigub mul 2000-4000 vahel. Reeglina ~3000, kuid kohati on mõni kehv round ja siis jälle mõni hea, kus on tulnud ka 5000 ja enamgi punkte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 15.12.2010 20:52:48 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Täna sattusin mingisse mixed serverisse. Minu meelest on DOM, DEM jms ikka paras jura. Ma üritan pidevalt objective'it täita, kuid enamik tiimist lihtsalt frag huntib. Saan siis suure vaevaga näiteks DEM'is pommi plantitud, kuid mingit back-up'i pole. Ei jõua spawnidagi, kui juba "bomb defused". Kas tõesti on raske kaugelt katta, nade spämmida, või kasvõi täiega peale joosta ja ohverdada ennast, selle nimel, et objective saaks täidetud?

Ei kannata mina ilma korraliku tiimi ja voice chat'ita neid gametype'sid mängida. Liiga palju sõltub tiimist ja üksi on raske kõik ära teha.

Tõsi. Objectivite täitmisega on lood isegi vahest hullemad, kui MW2-s. Enamikke vendi üldse ei huvita see. Siis ole jah üksi nagu mõni loll (tegelt muidugi mitte) kes objectivit täita püüab ja seejärel surma saab, sest mingit supporti pole thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 15.12.2010 21:07:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kaua üks round sul tavaliselt kestab ja palju keskmiselt lõpus punkte kogud?

9-11 min ja see punkti arv mida sa näed oma killidega tabelis on ainult nede eest ja see kõigub vastavalt killidele (sama vahemik 2-4k), seal ei arvestata obje täitmist ja airsupporti alla võtmist.
Neid sa näed siis kui round kokku võetakse kuhu liidetakse kõik ka teenitud challnged jms.
Selline keskmine võiks olla 7-8k ja kui midagi rasvast korda saadad siis on ka 35k+ olnud.
Seega 30+ lvl edasi liikumiseks on vaja ca 5-6 korraliku roundi.
Nüüd mängides TDM siis lisa objet pole ja saad EXP-i ainult killide pealt + airsupport ja vastase hardware lõhkumise eest.
Loogiliselt võttes koos lisadega peaks olema selle 4 min lühema raundi eest vähem expi.
Seda ta on kah keskmiselt see sama 4-5k.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bluerayeye
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010




sõnum 15.12.2010 21:12:32 vasta tsitaadiga

No CTF ja DEM mängides on minul tavaliselt ühe mapi lõpuks teenitud ca 17 000-19 000 EXP-d. Ühel mapil siis 2 matši kui üks tiim võidab ja 3 matši kui läheb Tiebrakeriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.