Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 10.12.2010 00:35:07 vasta tsitaadiga

Võib-olla siin osavamad mehed oskavad natuke aidata. Nimelt mu värske main char Shadowpriest läheneb väga kiiresti 85le ja seetõttu tekkis paar küsimust.
1) Milline oleks optimaalne rotation trashi ja bossidega võitlemisel? Siiamaani olen kasutanud võtet, kus alustan evangelismi ja shadow orbide stackimisega ning siis liigun tavalise SWP, VT, DP, MB, MF jne peale.
2) Millal peaks ma kasutama MBi? Olen lugenud palju erinevaid jutte, kus üks kasutab seda igal võimalusel, teine aga ainult siis kui vaja replenishmenti või emp shadowsi refreshida. Siin tuleb arvatavasti mängu erinevad talent specid.
3) Kui on näiteks 4-5 liikmeline mobi grupp. Kas on mõttekas igale ühele neist peale visata nii SWP kui ka VT või aitab ainult SWPst ja liikumisest? Ning kas peaks kah neid üritama koguaeg refreshida erinevate mobide peal?
4) On kellelgi aimu, kui suure mobi hulgast alates on mõttekas kasutada mind seari? Siiamaani tundub see vägagi mõttetu.
5) Inner Will või Inner Fire?

Tänud neile, kel viitsimist vastata beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2010 00:56:35 vasta tsitaadiga

1) sõltub. Kui on näha, et mob elab >15s siis ikka tasub kõik dotid peale laduda. DP võid panna noile, kes kõige kauem elavad. Üldiselt ma üritan viimase mobi suremisel hankida orbi või paar mida saaks järgmise pulli algusel kohe buffi saamiseks kasutada. 2-3 mobiga trashil üldiselt kasutan swp->flay spam kuni orbide tekkeni kui neid veel pole->MB kui on ähemalt üks orb->dotid kõigile mobidele->flay/mb spam. archangelit ja fiendi kasutan suht-koht cooldownil või siis bosside puhul üritan trinketite procide ajaks hoida.

2) siis, kui sul on vähemalt üks orb. 0 orbiga on flay suurem dps

3) kui nad elavad kauem kui su dotid kestavad siis ikka on mõtet swp-vt kõigile peale laduda. Refreshimine taas sõltub kaua mobid elavad

5) 8+ jämedalt, alla selle on multidottimine või single-target suht võrreldava dammiga

6) inner fire raudselt. Will on mõttekas ainult corpseruni puhul

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2010 13:02:18 vasta tsitaadiga

Tänahommikune eu armory error siis icon_biggrin.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FD
HV kasutaja
FD

liitunud: 09.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 21:04:49 vasta tsitaadiga

kas poes karbiversioonis cata sisaldab 30 päeva või on ainult upgrade?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 11.12.2010 21:08:45 vasta tsitaadiga

FD kirjutas:
ainult upgrade
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.12.2010 21:56:15 vasta tsitaadiga

30 päeva mänguaega saab ainult vanilla ostuga
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 17:21:43 vasta tsitaadiga

Olen vaikselt mõtlema hakanud ka endale see Cata soetada, aga kas on mõtet. Poe verisoon on 550.- kas kuskilt soodsamat ei saa, et ainult mängukoodi tellida? Päregusel hetkel on nii head mängud väljas, et ei ole aega nende kõigiga tegeleda. Kas mõni oskab ka öelda kuna Cata trial tuleb?
_________________
Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.12.2010 01:12:57 vasta tsitaadiga

Sul kõik kuni wotlk'ni juba olemas? Cata on lihtsalt expansion eelnevale ning sellest ei saa eraldi demo olema, on lihtsalt üldine wow'i demo
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 03:26:53 vasta tsitaadiga

Lingumees kirjutas:
Olen vaikselt mõtlema hakanud ka endale see Cata soetada, aga kas on mõtet. Poe verisoon on 550.- kas kuskilt soodsamat ei saa, et ainult mängukoodi tellida? Päregusel hetkel on nii head mängud väljas, et ei ole aega nende kõigiga tegeleda. Kas mõni oskab ka öelda kuna Cata trial tuleb?


Cataga on nii, et, kui mängima hakkad jälle siis jäädki mängima nii et parem ära surgi, on rohkem vaba aega! icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:26:35 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on ju kõik sama icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 20:26:20 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Sul kõik kuni wotlk'ni juba olemas? Cata on lihtsalt expansion eelnevale ning sellest ei saa eraldi demo olema, on lihtsalt üldine wow'i demo


reeglina on siiski ikka tulnud demo/trial ka... wotlkil oli ka trial kus said kuni 99% 71'ni...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 14.12.2010 00:18:34 vasta tsitaadiga

Kuidas see lvl 81 nii kiiresti ja lihtsalt tuli:S paari tunniga .... suht ootamatu...
Samas küsimus ... kas keegi oskab soovitada läpakat 15,6 tollist või umbes sama suure ekraaniga mis enamvähem max settingutel suudaks wowi jooksutada? Okei mitte ehk päris max aga siiski... ja võimalikult soodsalt:D

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2010 01:00:28 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kuidas see lvl 81 nii kiiresti ja lihtsalt tuli:S paari tunniga .... suht ootamatu...
81 vajas umbes 1.7M xp,d L85 9.2M icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 14.12.2010 09:26:27 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
-FoX- kirjutas:
Kuidas see lvl 81 nii kiiresti ja lihtsalt tuli:S paari tunniga .... suht ootamatu...
81 vajas umbes 1.7M xp,d L85 9.2M icon_smile.gif

see 85 tuli ka tegelikult väga kiiresti. kuigi lõpus läks seal twilightis päris igavaks ära ühtesid ja samaseid queste tehes...

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 14.12.2010 12:35:56 vasta tsitaadiga

ma olen proovinud iga area lõpuni teha et kui level kukub ei hüppa kohe teise areasse - questline lõpuni ja fast track perk peal - uldumis olen lõpusiregel ja lvl 84 ~3miljonit xpi käes - kui twilightist 6mil. kätte saab oleks ok.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 13:05:27 vasta tsitaadiga

ma tegin vashjir > deepholme > uldum > twilight highlands. twilight highlandsile jäi mingi 10 viimast % expist. vahele näpuotsaga instansid kah.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.12.2010 13:07:18 vasta tsitaadiga

Noh nüüd on juba paar päeva druiidiga 85 käes ja peaaegu ka heroicute väärilise tavaariga - aga noh kuidas nüüd ausalt öelda - resto druiidi healimine sai küll ikka paraja "home makeoveri" - ma joon rohkem kui healin, tunnen et kui heroicutesse jõuan, siis liitun AA-ga.

Iseenesest muidugi hea, peab ajusid kasutama, mitte nuppe näppima ainult - aga siiski vanad ajad on nii käe sisse kasvanud, et algus on päris keeruline managa korraliku pika fighti lõpuni vastu pidada.

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 14.12.2010 13:26:45 vasta tsitaadiga

No kas on ka siis ikka 80-85 raskem kui mingi 70-75? Blizz rääkis küll, et 5 lvlit võib tulla juurde aga neid on kõvasti raskem saada kui näiteks 70-75. Selle aja järgi kui ruttu inimesed 85 dinginud on küll ei tundu, et see eriti aegenõudev/raske oleks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 14:01:29 vasta tsitaadiga

vaadates kuidas inimesed räigelt nolifevad nende levelite nimel, siis pole ka ime.
Lisaks, ei ole enam ühtegi group questi, mida ootama peaks. Kogu dungeoni-väline sisu on solotav, seega lased ühe roduga tervenisti asja läbi, ilma ühtegi gruppi ootamata.
joulukas, ei olegi enam hot spami? icon_lol.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2010 14:07:03 vasta tsitaadiga

Ise lasin suht-koht täiskiirusel need levelid ning kulus ~18h kokku. Wotlks läks kümne leveli peale enam-vähem sama. Kindlasti oleks catas kauem läinud kuid kolmandiku esimesest levelist sain wotlk dailydega ning kusagil 82.3'ni tegin gildiga instasid farmides, seega jäid ülerahvastatud alad mul vahele icon_smile.gif

Grupp queste on jah kuidagi vähevõitu kahjuks, vist peale selle ring of blood vol3 polegi miskit. Ainult tol baradis on veel paar tükki dailydena icon_sad.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.12.2010 14:40:23 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
joulukas, ei olegi enam hot spami? icon_lol.gif


No ega LK lõpuks sai ikka druiidi healimisega rihma väga lõdvaks lasta ja spammisin täpselt nii palju, kui mana lubas. Nüüd aga annab see looderdamine natuke tunda, saab juba paremini hakkama, aga eks iga muutmine ole esimestel katsetel uus ja hirmutav - aga jah, enam spämmida ei saa - sekunditega tõmbad 70k manat kerre!

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 14.12.2010 15:16:54 vasta tsitaadiga

mina olen üpris rahulikus tempos leveldanud ja 80-85 on kindlasti aeganõudvam kui 70-75 aga usun et 70-80 ja 80-85 annab sama välja. aga questid ise on lahedamad ja mitmekesisemad ma esimese chariga proovin aread läbi leveldada ja 2 teisega siis veedaks rohkem aega instasid joostes. palaga käisin tankisin ühe normal stonecore ära - melee dps suri päris hea mitu korda aga tankina ma ei ütleks, et normal insta midagi väga keerulist oleks eks näis kuidas heroicutes minema hakkab - sinna pigem läheks gildiga koos kui randomiga, sest sealt leiab ikka igasuguseid vingatseid.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 14.12.2010 15:36:34 vasta tsitaadiga

see on probleem jah et melee dps sureb kähku... endal sama mure, alguses ei jaganud matsu kui hops-hops 3sekiga oli 100k healthist alles 20-30k icon_biggrin.gif ei saanud arugi et midagi valesti oleks teinud..
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 14.12.2010 16:11:50 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
see on probleem jah et melee dps sureb kähku... endal sama mure, alguses ei jaganud matsu kui hops-hops 3sekiga oli 100k healthist alles 20-30k icon_biggrin.gif ei saanud arugi et midagi valesti oleks teinud..


...ja mina oma ainult 70k võina sulava managa pean need dpsid ka ära "hiilima"

_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikiki
HV kasutaja
Mikiki

liitunud: 02.05.2006




sõnum 14.12.2010 17:03:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Üsnagi teemasse pilt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 14.12.2010 17:26:36 vasta tsitaadiga

Heroicud on nagu väiksed miniraidid icon_smile.gif Ei ole nii, et tõmbad pool instat peale ja aoe. Enamus trashi tuleb tappa kasutades erinevaid zappe, sheepe ja stunne, et vältida "hiileri" 70k manaplasku tühjaks imemist. Meie esimene deadmines võttis aega 5 tundi .. lendasime peale ilma igasugu videote vaatamise/taktika lugemiseta, lahendasime asjad ise mõeldes. Ja peab ütlema, et väga põnev oli. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 18:02:12 vasta tsitaadiga

aoe on täiesti kasutu jah. jooksin paar normalit ükspäev kus kaasas veel ka lock. Lock pani küll oma aoe depsu seal mingi 4-5 paki puhul, ja tõmbas ligi topelddepsu välja, aga eliite niimoodi enam mätasse ei löö, ja kui mobid ükshaaval surema hakkasid siis tal kukkus ka deeps ja damaaz võrdseks minu enam-vähem single targetiga. Ei muidu on lõbus jah, tahaks juba herooikuid ka proovida, frost maag on päris hea cc (deep freeze, pet freeze, cone of cold freeze, ring of frost mis on räige awesome cc mingite suurte pakkide puhul, jne). Kuigi statside mandumine on suhteliselt tüütu. reforgesin paljud asjad hitiks, ikka on miski 4% hiti puudu, criti ainult ca 20 ja masterist ja hastest ärme räägigi. 83-84 leveli peal läks juba päris tüütuks, kuna frosti dämm on suht procides kinni mis toodavad crittide näol damaazi. ja no kui sul pole crit ikka softcapis siis lahmid deep freezitud mobile jäänooli näkku mis võiksid softcapis crittida 12k+ aga kuna capist ikkagi puudu siis paned oma 4k crittidega heal juhul.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2010 18:12:47 vasta tsitaadiga

Demo lock ja UH dk peaks omama vägagi asjalikku aoe dps'i. Kõigi teiste puhul on aoe damage jämedalt 3-5x nõrgem. Spriestid on vast kõige õnnetumad kui holy nova spam on suurem dps kui mind sear icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 18:26:02 vasta tsitaadiga

demo lock see vist oligi (metamorfoos deemoniks ?). Imelik siis, maagide pärusmaa peaks olema ju aoe damaaz, vbl mitte frost , kuid fire kohekindlasti peaks kogu rivistusele raskelt koti pähe tõmbama oma ignite ja dot spreadiga, + instant flamestrike ja blast wave + dragon breath ja eiteamida veel.
praegu aga demo lock lükkab seemned selga, saadab oma felvalvuri tiirlema ja teeb hellfiret ja ongi kogu moos?

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2010 18:32:31 vasta tsitaadiga

demon form+soulburn+immo aura+hellfire+lolstorm petilt on konkurentsitult kõrgeim AoE dps catas. Betas lasin lockiga ühel raidbossil ~60k dps sedasi ~7-8 addi peal.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 23:42:23 vasta tsitaadiga

Miks see Catani uuendamine nii idiootne on? Lasin Wrathi plaadilt peale, tõmbas 2,8 giga nodi ja muutus siis Cata launcheriks. Tõmbas veel ~ giga jagu kraami ja Play nupp läks põlema (tõmmata on launcheri andmetel veel 2 giga). Kuna plaan oli algusest peale hakata nullist mängima tavarassi, siis valisin UD ja läks. Tõmbas starter area alla ~30 minutiga ja sain mängima hakata. Kui aga proovisin Dalaranis olevaid charre sisse logida, on jälle paar tundi downloadi soolas progressi järgi. Täpselt sama ka Outlandis. Neis kahes alas ju ometi Cata midagi ei muutnud, miks kurat need on vaja uuesti sikutada?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 14.12.2010 23:46:14 vasta tsitaadiga

mis ime netti sa kasutad et nii kaua läks? Tegin teise PCsse nullist installi ning läks kusagil 3-4G alguses downloadi kui mängu sai siseneda ning kordagi ei olnud laadimisajad pikemad kui paar minutit icon_eek.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 23:51:41 vasta tsitaadiga

KÕU, mis tähendab, et DL speed on 20-30KB/s.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 09:12:16 vasta tsitaadiga

Sama lugu siin. Esimene HC DM oli 3+h HC instad on suht lõbusad.
Demo lock on tõesti konkurentsitult parim AOE. Felguard Whirlwind FTW. Käin paaris kohas clothi farmimas selle speciga. 10mobi peal tuleb 316-333 sinistes soolodes 15-30K deepsu. olenevalt sellest kas MF+leap või lihtsalt RoF. Felguard üksi on võimeline sooloma 5 lvl83-54 mobi ilma healimata. Tõsine tank ma ütleks. Whirlwind üksi tegi 5 mobi peal 9K dps, meetri järgi.
Üleeile sai esimest korda Omnitroni katsetatud. Läksime peale täiesti ettevalmistumata, et lihtsalt ära näha. Ei õnnestunud muidugi maha saada. u12% miss chance annab kõvasti tunda, Kuigi kogu mu gear on Hiti peale reforgetud.
346 Hunter ponnistas 14,6K deepsu. Mina oma 330 ratenguga 9K. HC bossudel seejuures lasen 11-13K.
Igatahes väga õnnestunud EXP blizzi poolt. Palju parem, kui wotlk. thumbs_up.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 10:11:59 vasta tsitaadiga

on vast siis nerfhaamrit oodata, kui lock on võimeline oma petiga soloma 5+ mobi ülima kergusega. aga eks aeg näita.
Aga hetkel igastahes sama ileveli juures (332 vms), on fire tunduvalt kõvem deeps kui frost. Ei oleks uskunud, et vahe nii suur on. Miss chance on mul miski kolm komadega. ja nii single kui multi targetis on frost ikka kole hädine. EHk saab mõnda herooikut kah näppida täna, siiani vaid normaleid jooksnud. Jõuad töölt koju- juba herooik grupid käimas gildis, kusagil ruumi pole, ja pugidega ma ei hakka oma närvide säästmiseks isegi normaleid jooksma.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 15.12.2010 12:52:10 vasta tsitaadiga

Kust sa selle frosti ja fire võrdluse võtsid? Omnitron25 peal lasi küll frost suht samasse kanti firega (vahe 200-300 dpsu).
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 13:04:12 vasta tsitaadiga

puhtalt normal instade pealt. raididest ja hc dest mina veel rääkida ei saa ega oska.
küll aga mmochampis üleval paar tabelit

See siis Ilvl 359 geeriga

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 15.12.2010 13:23:33 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
puhtalt normal instade pealt. raididest ja hc dest mina veel rääkida ei saa ega oska.
küll aga mmochampis üleval paar tabelit

See siis Ilvl 359 geeriga

http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Baradin_Hold/Argaloth/25N/Fire_Mage/
http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Baradin_Hold/Argaloth/25N/Frost_Mage/

Ehk siis loe mu allkirja esimest rida, pole see vahe midagi nii üüratult suur, lihtsalt mängida tuleb osata icon_smile.gif

Shadowpriestidel läheb suht-koht hästi võiks öelda. Kuigi pealtnäha on rotation peaaegu identne eelmise kahe expansioniga on reaalselt siiski üsna kõvasti ümberõppimist vaja ning tundub, et vähesed on sellega hakkama saanud, kuidas muidu on mul seni tapetud kolme bossi peal igal pool top10 skoor WoL'is icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2010 14:49:56 vasta tsitaadiga

Vahe ei saagi suur olla, kuna ka blizz mainis enne launchi, et frost peaks jääma piisavalt competetive pve speciks, kuigi võrdsetel tingimustel fire läheb ette. Seda on ju ka näha selle teoreetilise graphi pealt, lisaks ka sinu lingitud tabelitest. see üks esimene onkel frostis on see erand, mis reeglit kinnitab icon_lol.gif . Eks reaalsete tabelite viga seegi, et võrdse geariga pole keegi ja mänguoskus on isiklik atribuut. Ma olen kahe käega poolt ainult, et frost enam-vähem samal tasemel on, sest on ta mu üks meelis-spece ja hea, kui ei pea muutma koguaeg kui tahad normaalset damaasi ka teha. Kuigi fire on kah üpris mõnus.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 16:30:17 vasta tsitaadiga

Cata trial on nüüd saadaval. Kümme päeva, maksimaalselt lvl 80.99ni ning saab teha ka Worgenit ja Goblineid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 17.12.2010 18:56:59 vasta tsitaadiga

Kas lvl 70-80 on nüüd ka kiirendatud? Ehk ,et on vähem expi vaja?
1-60 läks küll lennates... ja outland tundub ka kiirem olema.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2010 19:07:06 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kas lvl 70-80 on nüüd ka kiirendatud? Ehk ,et on vähem expi vaja?
1-60 läks küll lennates... ja outland tundub ka kiirem olema.


Jah, 20%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 12:34:21 vasta tsitaadiga

krt, mina tahaks expi välja lülitada.
nüüd saab igast taimede korjamise ja metalli kaevandamise eest ka expi.
Tahaks pvp-d rahus teha, aga ikka leveleid pritsib ja spelle tuleb rutem juurde, kui neid kõiki korralikult kasutama jõuab õppida.
Ja et geari saada tuleks mõni insta ka teha, siis on korraga 1-2 levelit juures.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 18.12.2010 13:14:05 vasta tsitaadiga

mul on 25 % rohkem xpi tulek ja ikka nagu tahaks kiiremini icon_razz.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 18.12.2010 14:12:58 vasta tsitaadiga

jaco kirjutas:
krt, mina tahaks expi välja lülitada.
nüüd saab igast taimede korjamise ja metalli kaevandamise eest ka expi.
Tahaks pvp-d rahus teha, aga ikka leveleid pritsib ja spelle tuleb rutem juurde, kui neid kõiki korralikult kasutama jõuab õppida.
Ja et geari saada tuleks mõni insta ka teha, siis on korraga 1-2 levelit juures.


Seda on täiesti võimalik välja lülitada:
If you do not want to gain XP, you can visit Behsten (Alliance) or Slahtz (Horde) to turn off all experience gain. It costs 10 gold to disable XP gain, and another 10 gold to re-enable it.
(wowwiki.com; seal ka viited, kust sa tüübid leiad).

Ise tegin seda esimest korda levelil 60 ja ka hetkel on kraan kinni keeratud (lvl 70). icon_wink.gif
Tahaks kõik Outlandi heroicud ja muu staffi "on level" ära teha, enne kui põhjanabale edasi rändame.
Powerleveldamine pole meie väikese guildi jaoks primaarne, pigem mängu nautimine. Selles suhtes on meil tõesti üksmeelne ja lahe kamp. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.12.2010 15:08:25 vasta tsitaadiga

seeMees kirjutas:
Tahaks kõik Outlandi heroicud ja muu staffi "on level" ära teha, enne kui põhjanabale edasi rändame.
Arvesta sellega, et praegune mäng on totaalselt erinev sellest, mis ta oli omal ajal L60/70/80 peal ning valdavalt on nüüd nende asjade tegemine oluliselt lihtsam. Seega päris õiget maitset sa ikka ei saa.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 18.12.2010 16:18:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Cata trial on nüüd saadaval. Kümme päeva, maksimaalselt lvl 80.99ni ning saab teha ka Worgenit ja Goblineid.

jõudsin tund aega mängida ja lippasin poodi ostsin ära. icon_biggrin.gif Tegemist ikka väga hea lisaga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeMees
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 18.12.2010 17:25:55 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
seeMees kirjutas:
Tahaks kõik Outlandi heroicud ja muu staffi "on level" ära teha, enne kui põhjanabale edasi rändame.
Arvesta sellega, et praegune mäng on totaalselt erinev sellest, mis ta oli omal ajal L60/70/80 peal ning valdavalt on nüüd nende asjade tegemine oluliselt lihtsam. Seega päris õiget maitset sa ikka ei saa.


Ju peab siis pakutavaga rahul olema. Kuigi jah, kahju...
Käisin paar päeva tagasi oma lvl70 warrioriga korraks põhjamaal kalal. Kui mingid lvl 75-76 tüübid ja krokud tulid vahepeal tüli norima sai nad ilma suurema probleemita maha rahustatud (ehk magama pandud). icon_razz1.gif
Kuidagi väga pingevabalt käis see asi küll jah.

Aga noh, eks ajast-aega oli "vanasti" rohi rohelisem ja taevas sinisem... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 00:03:36 vasta tsitaadiga

Vanasti sai wipeda isegi Gnomeregganis ning oodata pool tundi selle ukse taga, et grupp täis saada... Auchindoni instades piisas sellest ühest hiilivast ncp roogist, et hiiler maha võtta, kui magama jääda nind sap / sheep / trap oli normaalne isegi normal instas. Nüüd on rahvas AOEga nii ära harjunud, et loodetakse hiileri võimekusele kõik lollused üle elada.

Aga Deathwing on karm lohe, nagu ette jäin, nii ka surnuna kukkusin. Hea vaid, et achi käes icon_smile.gif

_________________
--
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2010 10:50:22 vasta tsitaadiga

noh tegin ka paar herooikut eile.
peaks ütlema, et Vortex Pinnacles Altairus on küll täielik ajupeks. Üks proov istun rõõmsalt ilma vaevata koguaeg allatuules, teine try pool aega üritan vastutuulest välja saada.
Viimane bossu on seal küll täielik pushover võrreldes kahe esimesega.

E: vaadates neid videosid
Spoiler Spoiler Spoiler

tuleb jätkuvalt tõdeda, et blizzard on ikka ühe uskumatu asjaga hakkama saanud. suurem kultus kui paljud bändidki...vahva vaadata kohe thumbs_up.gif

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 314, 315, 316 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.