|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
10.12.2010 00:35:07
|
|
|
Võib-olla siin osavamad mehed oskavad natuke aidata. Nimelt mu värske main char Shadowpriest läheneb väga kiiresti 85le ja seetõttu tekkis paar küsimust.
1) Milline oleks optimaalne rotation trashi ja bossidega võitlemisel? Siiamaani olen kasutanud võtet, kus alustan evangelismi ja shadow orbide stackimisega ning siis liigun tavalise SWP, VT, DP, MB, MF jne peale.
2) Millal peaks ma kasutama MBi? Olen lugenud palju erinevaid jutte, kus üks kasutab seda igal võimalusel, teine aga ainult siis kui vaja replenishmenti või emp shadowsi refreshida. Siin tuleb arvatavasti mängu erinevad talent specid.
3) Kui on näiteks 4-5 liikmeline mobi grupp. Kas on mõttekas igale ühele neist peale visata nii SWP kui ka VT või aitab ainult SWPst ja liikumisest? Ning kas peaks kah neid üritama koguaeg refreshida erinevate mobide peal?
4) On kellelgi aimu, kui suure mobi hulgast alates on mõttekas kasutada mind seari? Siiamaani tundub see vägagi mõttetu.
5) Inner Will või Inner Fire?
Tänud neile, kel viitsimist vastata
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 00:56:35
|
|
|
1) sõltub. Kui on näha, et mob elab >15s siis ikka tasub kõik dotid peale laduda. DP võid panna noile, kes kõige kauem elavad. Üldiselt ma üritan viimase mobi suremisel hankida orbi või paar mida saaks järgmise pulli algusel kohe buffi saamiseks kasutada. 2-3 mobiga trashil üldiselt kasutan swp->flay spam kuni orbide tekkeni kui neid veel pole->MB kui on ähemalt üks orb->dotid kõigile mobidele->flay/mb spam. archangelit ja fiendi kasutan suht-koht cooldownil või siis bosside puhul üritan trinketite procide ajaks hoida.
2) siis, kui sul on vähemalt üks orb. 0 orbiga on flay suurem dps
3) kui nad elavad kauem kui su dotid kestavad siis ikka on mõtet swp-vt kõigile peale laduda. Refreshimine taas sõltub kaua mobid elavad
5) 8+ jämedalt, alla selle on multidottimine või single-target suht võrreldava dammiga
6) inner fire raudselt. Will on mõttekas ainult corpseruni puhul
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FD
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2005
|
11.12.2010 21:04:49
|
|
|
| kas poes karbiversioonis cata sisaldab 30 päeva või on ainult upgrade?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
11.12.2010 21:08:45
|
|
|
| FD kirjutas: |
| ainult upgrade |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
11.12.2010 21:56:15
|
|
|
30 päeva mänguaega saab ainult vanilla ostuga
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lingumees
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2010
|
12.12.2010 17:21:43
|
|
|
Olen vaikselt mõtlema hakanud ka endale see Cata soetada, aga kas on mõtet. Poe verisoon on 550.- kas kuskilt soodsamat ei saa, et ainult mängukoodi tellida? Päregusel hetkel on nii head mängud väljas, et ei ole aega nende kõigiga tegeleda. Kas mõni oskab ka öelda kuna Cata trial tuleb?
_________________ Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.12.2010 01:12:57
|
|
|
Sul kõik kuni wotlk'ni juba olemas? Cata on lihtsalt expansion eelnevale ning sellest ei saa eraldi demo olema, on lihtsalt üldine wow'i demo
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
13.12.2010 03:26:53
|
|
|
| Lingumees kirjutas: |
| Olen vaikselt mõtlema hakanud ka endale see Cata soetada, aga kas on mõtet. Poe verisoon on 550.- kas kuskilt soodsamat ei saa, et ainult mängukoodi tellida? Päregusel hetkel on nii head mängud väljas, et ei ole aega nende kõigiga tegeleda. Kas mõni oskab ka öelda kuna Cata trial tuleb? |
Cataga on nii, et, kui mängima hakkad jälle siis jäädki mängima nii et parem ära surgi, on rohkem vaba aega!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
13.12.2010 18:26:35
|
|
|
Põhimõtteliselt on ju kõik sama
Spoiler 
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
13.12.2010 20:26:20
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Sul kõik kuni wotlk'ni juba olemas? Cata on lihtsalt expansion eelnevale ning sellest ei saa eraldi demo olema, on lihtsalt üldine wow'i demo |
reeglina on siiski ikka tulnud demo/trial ka... wotlkil oli ka trial kus said kuni 99% 71'ni...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
14.12.2010 00:18:34
|
|
|
Kuidas see lvl 81 nii kiiresti ja lihtsalt tuli:S paari tunniga .... suht ootamatu...
Samas küsimus ... kas keegi oskab soovitada läpakat 15,6 tollist või umbes sama suure ekraaniga mis enamvähem max settingutel suudaks wowi jooksutada? Okei mitte ehk päris max aga siiski... ja võimalikult soodsalt:D
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2010 01:00:28
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
| Kuidas see lvl 81 nii kiiresti ja lihtsalt tuli:S paari tunniga .... suht ootamatu... |
81 vajas umbes 1.7M xp,d L85 9.2M
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
14.12.2010 09:26:27
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| -FoX- kirjutas: |
| Kuidas see lvl 81 nii kiiresti ja lihtsalt tuli:S paari tunniga .... suht ootamatu... |
81 vajas umbes 1.7M xp,d L85 9.2M  |
see 85 tuli ka tegelikult väga kiiresti. kuigi lõpus läks seal twilightis päris igavaks ära ühtesid ja samaseid queste tehes...
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
14.12.2010 12:35:56
|
|
|
| ma olen proovinud iga area lõpuni teha et kui level kukub ei hüppa kohe teise areasse - questline lõpuni ja fast track perk peal - uldumis olen lõpusiregel ja lvl 84 ~3miljonit xpi käes - kui twilightist 6mil. kätte saab oleks ok.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.12.2010 13:05:27
|
|
|
ma tegin vashjir > deepholme > uldum > twilight highlands. twilight highlandsile jäi mingi 10 viimast % expist. vahele näpuotsaga instansid kah.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
14.12.2010 13:07:18
|
|
|
Noh nüüd on juba paar päeva druiidiga 85 käes ja peaaegu ka heroicute väärilise tavaariga - aga noh kuidas nüüd ausalt öelda - resto druiidi healimine sai küll ikka paraja "home makeoveri" - ma joon rohkem kui healin, tunnen et kui heroicutesse jõuan, siis liitun AA-ga.
Iseenesest muidugi hea, peab ajusid kasutama, mitte nuppe näppima ainult - aga siiski vanad ajad on nii käe sisse kasvanud, et algus on päris keeruline managa korraliku pika fighti lõpuni vastu pidada.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
14.12.2010 13:26:45
|
|
|
| No kas on ka siis ikka 80-85 raskem kui mingi 70-75? Blizz rääkis küll, et 5 lvlit võib tulla juurde aga neid on kõvasti raskem saada kui näiteks 70-75. Selle aja järgi kui ruttu inimesed 85 dinginud on küll ei tundu, et see eriti aegenõudev/raske oleks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.12.2010 14:01:29
|
|
|
vaadates kuidas inimesed räigelt nolifevad nende levelite nimel, siis pole ka ime.
Lisaks, ei ole enam ühtegi group questi, mida ootama peaks. Kogu dungeoni-väline sisu on solotav, seega lased ühe roduga tervenisti asja läbi, ilma ühtegi gruppi ootamata.
joulukas, ei olegi enam hot spami?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2010 14:07:03
|
|
|
Ise lasin suht-koht täiskiirusel need levelid ning kulus ~18h kokku. Wotlks läks kümne leveli peale enam-vähem sama. Kindlasti oleks catas kauem läinud kuid kolmandiku esimesest levelist sain wotlk dailydega ning kusagil 82.3'ni tegin gildiga instasid farmides, seega jäid ülerahvastatud alad mul vahele
Grupp queste on jah kuidagi vähevõitu kahjuks, vist peale selle ring of blood vol3 polegi miskit. Ainult tol baradis on veel paar tükki dailydena
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
14.12.2010 14:40:23
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
joulukas, ei olegi enam hot spami?  |
No ega LK lõpuks sai ikka druiidi healimisega rihma väga lõdvaks lasta ja spammisin täpselt nii palju, kui mana lubas. Nüüd aga annab see looderdamine natuke tunda, saab juba paremini hakkama, aga eks iga muutmine ole esimestel katsetel uus ja hirmutav - aga jah, enam spämmida ei saa - sekunditega tõmbad 70k manat kerre!
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
14.12.2010 15:16:54
|
|
|
| mina olen üpris rahulikus tempos leveldanud ja 80-85 on kindlasti aeganõudvam kui 70-75 aga usun et 70-80 ja 80-85 annab sama välja. aga questid ise on lahedamad ja mitmekesisemad ma esimese chariga proovin aread läbi leveldada ja 2 teisega siis veedaks rohkem aega instasid joostes. palaga käisin tankisin ühe normal stonecore ära - melee dps suri päris hea mitu korda aga tankina ma ei ütleks, et normal insta midagi väga keerulist oleks eks näis kuidas heroicutes minema hakkab - sinna pigem läheks gildiga koos kui randomiga, sest sealt leiab ikka igasuguseid vingatseid.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
14.12.2010 15:36:34
|
|
|
see on probleem jah et melee dps sureb kähku... endal sama mure, alguses ei jaganud matsu kui hops-hops 3sekiga oli 100k healthist alles 20-30k ei saanud arugi et midagi valesti oleks teinud..
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
14.12.2010 16:11:50
|
|
|
| limp kirjutas: |
see on probleem jah et melee dps sureb kähku... endal sama mure, alguses ei jaganud matsu kui hops-hops 3sekiga oli 100k healthist alles 20-30k ei saanud arugi et midagi valesti oleks teinud.. |
...ja mina oma ainult 70k võina sulava managa pean need dpsid ka ära "hiilima"
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikiki
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006
|
14.12.2010 17:03:06
|
|
|
Spoiler 
Üsnagi teemasse pilt
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
14.12.2010 17:26:36
|
|
|
Heroicud on nagu väiksed miniraidid Ei ole nii, et tõmbad pool instat peale ja aoe. Enamus trashi tuleb tappa kasutades erinevaid zappe, sheepe ja stunne, et vältida "hiileri" 70k manaplasku tühjaks imemist. Meie esimene deadmines võttis aega 5 tundi .. lendasime peale ilma igasugu videote vaatamise/taktika lugemiseta, lahendasime asjad ise mõeldes. Ja peab ütlema, et väga põnev oli.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.12.2010 18:02:12
|
|
|
aoe on täiesti kasutu jah. jooksin paar normalit ükspäev kus kaasas veel ka lock. Lock pani küll oma aoe depsu seal mingi 4-5 paki puhul, ja tõmbas ligi topelddepsu välja, aga eliite niimoodi enam mätasse ei löö, ja kui mobid ükshaaval surema hakkasid siis tal kukkus ka deeps ja damaaz võrdseks minu enam-vähem single targetiga. Ei muidu on lõbus jah, tahaks juba herooikuid ka proovida, frost maag on päris hea cc (deep freeze, pet freeze, cone of cold freeze, ring of frost mis on räige awesome cc mingite suurte pakkide puhul, jne). Kuigi statside mandumine on suhteliselt tüütu. reforgesin paljud asjad hitiks, ikka on miski 4% hiti puudu, criti ainult ca 20 ja masterist ja hastest ärme räägigi. 83-84 leveli peal läks juba päris tüütuks, kuna frosti dämm on suht procides kinni mis toodavad crittide näol damaazi. ja no kui sul pole crit ikka softcapis siis lahmid deep freezitud mobile jäänooli näkku mis võiksid softcapis crittida 12k+ aga kuna capist ikkagi puudu siis paned oma 4k crittidega heal juhul.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2010 18:12:47
|
|
|
Demo lock ja UH dk peaks omama vägagi asjalikku aoe dps'i. Kõigi teiste puhul on aoe damage jämedalt 3-5x nõrgem. Spriestid on vast kõige õnnetumad kui holy nova spam on suurem dps kui mind sear
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
14.12.2010 18:26:02
|
|
|
demo lock see vist oligi (metamorfoos deemoniks ?). Imelik siis, maagide pärusmaa peaks olema ju aoe damaaz, vbl mitte frost , kuid fire kohekindlasti peaks kogu rivistusele raskelt koti pähe tõmbama oma ignite ja dot spreadiga, + instant flamestrike ja blast wave + dragon breath ja eiteamida veel.
praegu aga demo lock lükkab seemned selga, saadab oma felvalvuri tiirlema ja teeb hellfiret ja ongi kogu moos?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2010 18:32:31
|
|
|
demon form+soulburn+immo aura+hellfire+lolstorm petilt on konkurentsitult kõrgeim AoE dps catas. Betas lasin lockiga ühel raidbossil ~60k dps sedasi ~7-8 addi peal.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.12.2010 23:42:23
|
|
|
| Miks see Catani uuendamine nii idiootne on? Lasin Wrathi plaadilt peale, tõmbas 2,8 giga nodi ja muutus siis Cata launcheriks. Tõmbas veel ~ giga jagu kraami ja Play nupp läks põlema (tõmmata on launcheri andmetel veel 2 giga). Kuna plaan oli algusest peale hakata nullist mängima tavarassi, siis valisin UD ja läks. Tõmbas starter area alla ~30 minutiga ja sain mängima hakata. Kui aga proovisin Dalaranis olevaid charre sisse logida, on jälle paar tundi downloadi soolas progressi järgi. Täpselt sama ka Outlandis. Neis kahes alas ju ometi Cata midagi ei muutnud, miks kurat need on vaja uuesti sikutada?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
14.12.2010 23:46:14
|
|
|
mis ime netti sa kasutad et nii kaua läks? Tegin teise PCsse nullist installi ning läks kusagil 3-4G alguses downloadi kui mängu sai siseneda ning kordagi ei olnud laadimisajad pikemad kui paar minutit
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.12.2010 23:51:41
|
|
|
| KÕU, mis tähendab, et DL speed on 20-30KB/s.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
15.12.2010 09:12:16
|
|
|
Sama lugu siin. Esimene HC DM oli 3+h HC instad on suht lõbusad.
Demo lock on tõesti konkurentsitult parim AOE. Felguard Whirlwind FTW. Käin paaris kohas clothi farmimas selle speciga. 10mobi peal tuleb 316-333 sinistes soolodes 15-30K deepsu. olenevalt sellest kas MF+leap või lihtsalt RoF. Felguard üksi on võimeline sooloma 5 lvl83-54 mobi ilma healimata. Tõsine tank ma ütleks. Whirlwind üksi tegi 5 mobi peal 9K dps, meetri järgi.
Üleeile sai esimest korda Omnitroni katsetatud. Läksime peale täiesti ettevalmistumata, et lihtsalt ära näha. Ei õnnestunud muidugi maha saada. u12% miss chance annab kõvasti tunda, Kuigi kogu mu gear on Hiti peale reforgetud.
346 Hunter ponnistas 14,6K deepsu. Mina oma 330 ratenguga 9K. HC bossudel seejuures lasen 11-13K.
Igatahes väga õnnestunud EXP blizzi poolt. Palju parem, kui wotlk.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.12.2010 10:11:59
|
|
|
on vast siis nerfhaamrit oodata, kui lock on võimeline oma petiga soloma 5+ mobi ülima kergusega. aga eks aeg näita.
Aga hetkel igastahes sama ileveli juures (332 vms), on fire tunduvalt kõvem deeps kui frost. Ei oleks uskunud, et vahe nii suur on. Miss chance on mul miski kolm komadega. ja nii single kui multi targetis on frost ikka kole hädine. EHk saab mõnda herooikut kah näppida täna, siiani vaid normaleid jooksnud. Jõuad töölt koju- juba herooik grupid käimas gildis, kusagil ruumi pole, ja pugidega ma ei hakka oma närvide säästmiseks isegi normaleid jooksma.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
15.12.2010 12:52:10
|
|
|
| Kust sa selle frosti ja fire võrdluse võtsid? Omnitron25 peal lasi küll frost suht samasse kanti firega (vahe 200-300 dpsu).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.12.2010 13:04:12
|
|
|
puhtalt normal instade pealt. raididest ja hc dest mina veel rääkida ei saa ega oska.
küll aga mmochampis üleval paar tabelit
See siis Ilvl 359 geeriga
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
15.12.2010 13:23:33
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
puhtalt normal instade pealt. raididest ja hc dest mina veel rääkida ei saa ega oska.
küll aga mmochampis üleval paar tabelit
See siis Ilvl 359 geeriga |
http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Baradin_Hold/Argaloth/25N/Fire_Mage/
http://www.worldoflogs.com/rankings/players/Baradin_Hold/Argaloth/25N/Frost_Mage/
Ehk siis loe mu allkirja esimest rida, pole see vahe midagi nii üüratult suur, lihtsalt mängida tuleb osata
Shadowpriestidel läheb suht-koht hästi võiks öelda. Kuigi pealtnäha on rotation peaaegu identne eelmise kahe expansioniga on reaalselt siiski üsna kõvasti ümberõppimist vaja ning tundub, et vähesed on sellega hakkama saanud, kuidas muidu on mul seni tapetud kolme bossi peal igal pool top10 skoor WoL'is
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
15.12.2010 14:49:56
|
|
|
Vahe ei saagi suur olla, kuna ka blizz mainis enne launchi, et frost peaks jääma piisavalt competetive pve speciks, kuigi võrdsetel tingimustel fire läheb ette. Seda on ju ka näha selle teoreetilise graphi pealt, lisaks ka sinu lingitud tabelitest. see üks esimene onkel frostis on see erand, mis reeglit kinnitab . Eks reaalsete tabelite viga seegi, et võrdse geariga pole keegi ja mänguoskus on isiklik atribuut. Ma olen kahe käega poolt ainult, et frost enam-vähem samal tasemel on, sest on ta mu üks meelis-spece ja hea, kui ei pea muutma koguaeg kui tahad normaalset damaasi ka teha. Kuigi fire on kah üpris mõnus.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.12.2010 16:30:17
|
|
|
| Cata trial on nüüd saadaval. Kümme päeva, maksimaalselt lvl 80.99ni ning saab teha ka Worgenit ja Goblineid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
17.12.2010 18:56:59
|
|
|
Kas lvl 70-80 on nüüd ka kiirendatud? Ehk ,et on vähem expi vaja?
1-60 läks küll lennates... ja outland tundub ka kiirem olema.
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
17.12.2010 19:07:06
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kas lvl 70-80 on nüüd ka kiirendatud? Ehk ,et on vähem expi vaja?
1-60 läks küll lennates... ja outland tundub ka kiirem olema. |
Jah, 20%.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
18.12.2010 12:34:21
|
|
|
krt, mina tahaks expi välja lülitada.
nüüd saab igast taimede korjamise ja metalli kaevandamise eest ka expi.
Tahaks pvp-d rahus teha, aga ikka leveleid pritsib ja spelle tuleb rutem juurde, kui neid kõiki korralikult kasutama jõuab õppida.
Ja et geari saada tuleks mõni insta ka teha, siis on korraga 1-2 levelit juures.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
18.12.2010 13:14:05
|
|
|
mul on 25 % rohkem xpi tulek ja ikka nagu tahaks kiiremini
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
18.12.2010 14:12:58
|
|
|
| jaco kirjutas: |
krt, mina tahaks expi välja lülitada.
nüüd saab igast taimede korjamise ja metalli kaevandamise eest ka expi.
Tahaks pvp-d rahus teha, aga ikka leveleid pritsib ja spelle tuleb rutem juurde, kui neid kõiki korralikult kasutama jõuab õppida.
Ja et geari saada tuleks mõni insta ka teha, siis on korraga 1-2 levelit juures. |
Seda on täiesti võimalik välja lülitada:
If you do not want to gain XP, you can visit Behsten (Alliance) or Slahtz (Horde) to turn off all experience gain. It costs 10 gold to disable XP gain, and another 10 gold to re-enable it.
(wowwiki.com; seal ka viited, kust sa tüübid leiad).
Ise tegin seda esimest korda levelil 60 ja ka hetkel on kraan kinni keeratud (lvl 70).
Tahaks kõik Outlandi heroicud ja muu staffi "on level" ära teha, enne kui põhjanabale edasi rändame.
Powerleveldamine pole meie väikese guildi jaoks primaarne, pigem mängu nautimine. Selles suhtes on meil tõesti üksmeelne ja lahe kamp.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
18.12.2010 15:08:25
|
|
|
| seeMees kirjutas: |
| Tahaks kõik Outlandi heroicud ja muu staffi "on level" ära teha, enne kui põhjanabale edasi rändame. |
Arvesta sellega, et praegune mäng on totaalselt erinev sellest, mis ta oli omal ajal L60/70/80 peal ning valdavalt on nüüd nende asjade tegemine oluliselt lihtsam. Seega päris õiget maitset sa ikka ei saa.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
18.12.2010 16:18:19
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Cata trial on nüüd saadaval. Kümme päeva, maksimaalselt lvl 80.99ni ning saab teha ka Worgenit ja Goblineid. |
jõudsin tund aega mängida ja lippasin poodi ostsin ära. Tegemist ikka väga hea lisaga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeMees
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2009
|
18.12.2010 17:25:55
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| seeMees kirjutas: |
| Tahaks kõik Outlandi heroicud ja muu staffi "on level" ära teha, enne kui põhjanabale edasi rändame. |
Arvesta sellega, et praegune mäng on totaalselt erinev sellest, mis ta oli omal ajal L60/70/80 peal ning valdavalt on nüüd nende asjade tegemine oluliselt lihtsam. Seega päris õiget maitset sa ikka ei saa. |
Ju peab siis pakutavaga rahul olema. Kuigi jah, kahju...
Käisin paar päeva tagasi oma lvl70 warrioriga korraks põhjamaal kalal. Kui mingid lvl 75-76 tüübid ja krokud tulid vahepeal tüli norima sai nad ilma suurema probleemita maha rahustatud (ehk magama pandud).
Kuidagi väga pingevabalt käis see asi küll jah.
Aga noh, eks ajast-aega oli "vanasti" rohi rohelisem ja taevas sinisem...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
19.12.2010 00:03:36
|
|
|
Vanasti sai wipeda isegi Gnomeregganis ning oodata pool tundi selle ukse taga, et grupp täis saada... Auchindoni instades piisas sellest ühest hiilivast ncp roogist, et hiiler maha võtta, kui magama jääda nind sap / sheep / trap oli normaalne isegi normal instas. Nüüd on rahvas AOEga nii ära harjunud, et loodetakse hiileri võimekusele kõik lollused üle elada.
Aga Deathwing on karm lohe, nagu ette jäin, nii ka surnuna kukkusin. Hea vaid, et achi käes
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
19.12.2010 10:50:22
|
|
|
noh tegin ka paar herooikut eile.
peaks ütlema, et Vortex Pinnacles Altairus on küll täielik ajupeks. Üks proov istun rõõmsalt ilma vaevata koguaeg allatuules, teine try pool aega üritan vastutuulest välja saada.
Viimane bossu on seal küll täielik pushover võrreldes kahe esimesega.
E: vaadates neid videosid
Spoiler 
tuleb jätkuvalt tõdeda, et blizzard on ikka ühe uskumatu asjaga hakkama saanud. suurem kultus kui paljud bändidki...vahva vaadata kohe
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|