|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.12.2010 11:32:47
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| weasel, seda olen juba varem siin maininud, PSP teemas. Androidiga see on (Gingerbread), ning kuulujuttude järgi 2011 Q1-Q2 vahel on launch. Sisult ei midagi uudset, võrreldes praeguste high-end nutifonidega. |
Selle video juures oli ära toodud see, et fps oli palju madalam kui näiteks Nexus S-il.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
10.12.2010 11:49:45
|
|
|
| Jep, tegu on veel prototüüp tarkvara ja riistvaraga. Softi build ei ole final. (Selle kohta võid Engadgetist täpsemalt lugeda)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
10.12.2010 11:51:08
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Jep, tegu on veel prototüüp tarkvara ja riistvaraga. Softi build ei ole final. (Selle kohta võid Engadgetist täpsemalt lugeda) |
Lugesin jah, aga ikkagi - kahekordne vahe. Ma küll ei usu, et see tasa suudetakse teha.
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
10.12.2010 12:03:27
|
|
|
Eks näis, mina lootust ei kaotaks aga, võib arvestada fakti et momendil on Samsung Galaxyl kõige parem mobiilne gpu ning see on vägagi tõenäoline et Samsung Nexus S'il saab olema kas sama, või miskit veel paremat. Igatahes tasub silm peal hoida.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
10.12.2010 20:35:49
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Tegin oma teisele PS3 konsoolile edukalt firmware downgrade ära Üks on siis mul Online jaoks PS3 ja teine Offline v3.41 |
PS3-l võiks cfw ka juba väljas olla.....
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
11.12.2010 13:43:46
|
|
|
Kiire küsimus: kust ma saan osta krediitkaardiga/Paypaliga 20£/50£ PSN kaarte nii, et need koheselt peale ostu mul meili peal oleks? Maximuscards proovitud, võttis kaardi pealt kenasti raha ära ja koodi ei saadetud. Ebay proovitud, enamuste müüjatega läheb 24+ tundi.
Help?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
11.12.2010 13:46:23
|
|
|
| Godhand, punktid.ee
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schumi
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2008
|
11.12.2010 13:59:57
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| Godhand, punktid.ee |
Liiga palju kaotad. Ega see 20-30 krooni ka niisama minema visata ei tasu.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
11.12.2010 14:18:10
|
|
|
punktid.ee'l on lahe vastuolu. Ülal banneril on "Punktid kätte minutitega" ja all toote juures on Kättetoimetamine 0-3 päeva. On kellelgi kogemust, kas on siis 0 või 3?
Aga kust ma siis vähem kaotan?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.12.2010 14:30:50
|
|
|
Aga miks sa punkte maximuscardid ei saanud? mis põhjus oli ? Ma olen küll saanud alati, kui ei tulnud siis saatsin sõnumi et milles viga et ei saand ja siis hiljem saadavad järele. Vaepeal jamasin et mingid asjad neile saata nagu id kaardi pilt ja dokumendid et ma scammer pole.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikujr
HV vaatleja
liitunud: 13.10.2008
|
11.12.2010 15:59:23
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Aga miks sa punkte maximuscardid ei saanud? mis põhjus oli ? Ma olen küll saanud alati, kui ei tulnud siis saatsin sõnumi et milles viga et ei saand ja siis hiljem saadavad järele. Vaepeal jamasin et mingid asjad neile saata nagu id kaardi pilt ja dokumendid et ma scammer pole. |
Minule ei oldud ennem nõus saatma, kui ütlen neile, mis on mu gamertag ja millise meiliga see registreeriti.
_________________ XBL: Mikuke |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
11.12.2010 18:22:27
|
|
|
Aitäh kõigile, kes vastasid!
wunki, sinu antud lehekülg oli tiptop Suured tänud!
Aga nüüd saatis maximuscards peale e-kirjaga pommitamist ka koodi ära ja väitsid, et ma olla "vale" emaili alt tellinud. Seega uus mure, virtuaalraha liiga palju üle.
Seega, peale RDR: Undead Nightmare ja PSOne Front Mission 3 ostmist on mul järsku 28£ üle. Mida ma selle eest omastada võiksin? Olemas on juba Shank, Trine, Joe Danger, The Last Guy, Pain, Feeding Frenzy, Critter Crunch, Age of Booty, BF 1943 ja Penny Arcade Adventures. Mis on veel "must have"? Või on mõni imelikum ja tundmatum mäng, mida võiks proovida?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
11.12.2010 18:31:22
|
|
|
Castle Crashers
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Godhand
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.06.2005
|
11.12.2010 18:34:45
|
|
|
Oih, oleks pidanud lisama, et XBoxi peal on olemas ka veel Castle Crashers, Bionic Commando: ReArmed, Marvel VS Capcom 2 ja Zombie Apocalypse.
Aga jah, Castle Crashers on hea mäng
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
11.12.2010 20:03:20
|
|
|
Fat Princess, Crescent Pale Mist, Gundemonium collection, Worms.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
11.12.2010 22:04:17
|
|
|
| Kui Bad Company 2-e mängid siis hoia Vietnami lisapaketi tarvis väike varu, pooleteise nädala pärast peaks välja tulema.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carl963
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
11.12.2010 23:39:30
|
|
|
Godhand, Linger in Shadows ja Worms 2:Armageddon.
_________________ PSN : zlatake123-
V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!! |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
12.12.2010 02:12:28
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Tegin oma teisele PS3 konsoolile edukalt firmware downgrade ära Üks on siis mul Online jaoks PS3 ja teine Offline v3.41 |
Njahm, igavusest tegin enda omale ka FW downgrade´i ja siis homebrew edukalt otsa. Ei oskagi kuskil alustada, peaks posu emulaatoreid nüüd sebima
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
12.12.2010 16:00:50
|
|
|
Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..
| KoRnyMJ kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| kahtlane on see,et pärast 3.55 uuendust mul mängud hakivad :S, laadimisajad on poole pikemaks muutunud ka |
Sama siin, laadimisajad on küll pikemaks muutunud. Isegi sellisel väiksel mängul nagu Worms. |
Mul ressiiver nüüd loll:D Kui ennem mängis PL II koguaeg ,siis nüüd peksab mulle jõuga peale Multi chanel stereot,mis pole üldse õige! Osade mängudega on ainult PL II ,täielik jama! Kord hääl põhjas teleka taga kord vaikselt. Ei oska ka asja muuta ja kas saabki !?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.12.2010 16:04:23
|
|
|
| tsitaat: |
Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..
|
ristokru, niikaua kui Eestis puudub PSN tugi, võid sa nendest võimalustest vaid und näha...
P.S palun minge "kekake" oma FW downgrade´i ja homebrew'iga kuskil mujal
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
12.12.2010 17:08:30
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..
|
ristokru, niikaua kui Eestis puudub PSN tugi, võid sa nendest võimalustest vaid und näha...
P.S palun minge "kekake" oma FW downgrade´i ja homebrew'iga kuskil mujal  |
On see PSN tugi meile ka tulemas üldse?
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.12.2010 17:09:24
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..
|
ristokru, niikaua kui Eestis puudub PSN tugi, võid sa nendest võimalustest vaid und näha...
P.S palun minge "kekake" oma FW downgrade´i ja homebrew'iga kuskil mujal  |
On see PSN tugi meile ka tulemas üldse? |
Kurat seda teab, ehk peale eurot ikka tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
12.12.2010 17:38:43
|
|
|
Godhand, kui raha yle siis osta singstarile laule - mul enamus rahast sinna läinud just
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
12.12.2010 18:08:12
|
|
|
| Miks pole ps3 stores hot pursuidi demo ??
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
12.12.2010 18:25:31
|
|
|
| tsitaat: |
| Miks pole ps3 stores hot pursuidi demo ?? |
äkki ameerika psn-is on vaata sinna...mõnikord olnud nii et 1-es on teises ei ole...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
12.12.2010 18:31:15
|
|
|
"The demo will only be available until November 9th, which is about a week before the full game's release."
ilmselt seepärast.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
12.12.2010 18:50:45
|
|
|
Enam USA accoundiga, Eesti krediitkaardiga ei saa "fundse add-da"???
Või kuidas ma nüüd raha laadida sinna saan?!?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.12.2010 19:21:15
|
|
|
roostevaba, kas enam 5 "taala" kaupa ei anna lisada
P.S selle eest võid ka konsooli bänni saada...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
12.12.2010 23:12:02
|
|
|
Niimoodi, Nüüdsest ma ka PS3 slim omanik.
Kust saaks kõige odavamalt Hawx2 mängu ?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
12.12.2010 23:50:35
|
|
|
Tuhat üks tänu...
Lähiajal tellimisega tegelema hakata. Eestis küsitav hind on küll naeruväärne.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristokru
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.11.2008
|
12.12.2010 23:58:21
|
|
|
Üritad lugeda siin PS# kohta arutlust ja enamus räägivad siin ainult mängudest!Selleks ju eraldi koht!
_________________ Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu. |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
13.12.2010 18:01:19
|
|
|
| Väikest abi vaja. Kuidas saaksin kirjutuskaitstud save failid uuele kettale üle kanda? On mingeid lihtsamaid lahendusi. Mälupulgale neid ümber tõsta ju ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.12.2010 18:15:13
|
|
|
Nikson, kogu kettast back-up
Nitrub, neid relvi ka enne tehtud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
13.12.2010 18:19:18
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Nikson, kogu kettast back-up |
Kas nendes save failides ainult ei saa back-up teha. See back-up tegemine võtab vist kõvasti aega kui täielikult teha?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.12.2010 18:20:46
|
|
|
Nitrub, eitea kuipalju aitab, eks mingil määral ikka aga need krdi lambad sonys on move fps täiesti KASUTUKS teinud, vähemalt niipalju kui MAG-i mängisin. Oleks valik siis aga ei, kui liigutad pulti siis sihik liigub üle ekraani, pead liigutama väga palju äärtesse, et sa hakkaks pöörama... selle ajaga lastakse sind maha, kui kedagi näed siis VÄGA raske on kedagi jälitada ja tulistada täpselt, sest lääg on kah päris korralik ning igakord niiviiisi ennast keerata on idiootsus. Miks ei võiks olla FIXED??? nagu HIIIIREGA... Kui hiirt liigutad siis ju liigub kogu pilt mitte ei liigu relv pildis ja kui tahad meest pöörata lükkad hiire kaarega nurkadesse
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
13.12.2010 18:28:51
|
|
|
PlatoonSgtElias, kusjuures täpselt sama asja räägiti ka Killzone 3'st kui mängida PS Move puldiga, isegi kui too on plastik "relva" sees.
Artikkel (ja video) - link.
Tundub et fpsi mängimine Move'iga jääb ära.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
13.12.2010 18:48:20
|
|
|
PlatoonSgtElias, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
13.12.2010 18:51:27
|
|
|
| siis on küll mõttetu jah
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tann84
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2008
|
13.12.2010 20:08:21
|
|
|
Kas keegi teab,kust saaks playstation move starter packi alla tuhande krooniga Eestist.Ise olen leidnud aint 1100 krooniga igalt poolt.Viimane võimalus muidugi krediitkaart ära teha ja UK-st tellida
_________________ PSN: karl877 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
13.12.2010 21:57:58
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
PlatoonSgtElias, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega"  |
Sa ei saanud üldse aru, vaata üleval toodud videot kuidas pööramine töötab, see on IDIOOOOOOTNE! Elusees kedagi ei tapa nii, võibolla arvuteid aga MP on huinjaa!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
13.12.2010 22:43:19
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| beastbeats kirjutas: |
PlatoonSgtElias, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega"  |
Sa ei saanud üldse aru, vaata üleval toodud videot kuidas pööramine töötab, see on IDIOOOOOOTNE! Elusees kedagi ei tapa nii, võibolla arvuteid aga MP on huinjaa! |
http://www.iwaggle3d.com/2010/10/video-iwatch-mag-20.html seal saidil olid mingid videod kuidas seletas move conffimist selles mängus, pole küll ise proovinud aga ehk need aitavad.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
13.12.2010 22:56:02
|
|
|
Küsimus millele googleist abi polnud. Kas muusikale eraldi kausti ei saa teha ?
PS3 slim-iga tegu.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
13.12.2010 23:48:48
|
|
|
Kuradi sony. võtab krediitkaardilt 30eek aga ise õiendab, et ei saa eesti krediit kaarte kasutada ahvid rsk.
See PS store ajab närvi mustaks, kaua võib aega võtta mingi proge muutmine vms. Ega see krt silla ehitamine pole rsk.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.12.2010 00:01:53
|
|
|
lihtsam psn kaartidega poleks arveldada? teed vastava riigi konto mille kaarte ostma asud ja vsio.. f* sony
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|