Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 321, 322, 323 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.12.2010 11:32:47 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
weasel, seda olen juba varem siin maininud, PSP teemas. Androidiga see on (Gingerbread), ning kuulujuttude järgi 2011 Q1-Q2 vahel on launch. Sisult ei midagi uudset, võrreldes praeguste high-end nutifonidega.


Selle video juures oli ära toodud see, et fps oli palju madalam kui näiteks Nexus S-il.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.12.2010 11:49:45 vasta tsitaadiga

Jep, tegu on veel prototüüp tarkvara ja riistvaraga. Softi build ei ole final. (Selle kohta võid Engadgetist täpsemalt lugeda)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 10.12.2010 11:51:08 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Jep, tegu on veel prototüüp tarkvara ja riistvaraga. Softi build ei ole final. (Selle kohta võid Engadgetist täpsemalt lugeda)


Lugesin jah, aga ikkagi - kahekordne vahe. Ma küll ei usu, et see tasa suudetakse teha.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.12.2010 12:03:27 vasta tsitaadiga

Eks näis, mina lootust ei kaotaks aga, võib arvestada fakti et momendil on Samsung Galaxyl kõige parem mobiilne gpu ning see on vägagi tõenäoline et Samsung Nexus S'il saab olema kas sama, või miskit veel paremat. Igatahes tasub silm peal hoida. icon_razz.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 10.12.2010 20:35:49 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin oma teisele PS3 konsoolile edukalt firmware downgrade ära thumbs_up.gif icon_smile.gif Üks on siis mul Online jaoks PS3 ja teine Offline v3.41

PS3-l võiks cfw ka juba väljas olla..... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 13:43:46 vasta tsitaadiga

Kiire küsimus: kust ma saan osta krediitkaardiga/Paypaliga 20£/50£ PSN kaarte nii, et need koheselt peale ostu mul meili peal oleks? Maximuscards proovitud, võttis kaardi pealt kenasti raha ära ja koodi ei saadetud. Ebay proovitud, enamuste müüjatega läheb 24+ tundi.

Help? icon_smile.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 13:46:23 vasta tsitaadiga

Godhand, punktid.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 11.12.2010 13:59:57 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Godhand, punktid.ee
Liiga palju kaotad. Ega see 20-30 krooni ka niisama minema visata ei tasu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 14:18:10 vasta tsitaadiga

punktid.ee'l on lahe vastuolu. Ülal banneril on "Punktid kätte minutitega" ja all toote juures on Kättetoimetamine 0-3 päeva. On kellelgi kogemust, kas on siis 0 või 3? icon_smile.gif

Aga kust ma siis vähem kaotan?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.12.2010 14:30:50 vasta tsitaadiga

Aga miks sa punkte maximuscardid ei saanud? mis põhjus oli ? Ma olen küll saanud alati, kui ei tulnud siis saatsin sõnumi et milles viga et ei saand ja siis hiljem saadavad järele. Vaepeal jamasin et mingid asjad neile saata nagu id kaardi pilt ja dokumendid et ma scammer pole.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 14:39:51 vasta tsitaadiga

http://electronicfirst.com/ - mina olen sealt tellinud ja alati väga kiiresti kätte saanud
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 14:40:30 vasta tsitaadiga

http://playstationnetworkcards.net/
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mikujr
HV vaatleja

liitunud: 13.10.2008




sõnum 11.12.2010 15:59:23 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Aga miks sa punkte maximuscardid ei saanud? mis põhjus oli ? Ma olen küll saanud alati, kui ei tulnud siis saatsin sõnumi et milles viga et ei saand ja siis hiljem saadavad järele. Vaepeal jamasin et mingid asjad neile saata nagu id kaardi pilt ja dokumendid et ma scammer pole.

Minule ei oldud ennem nõus saatma, kui ütlen neile, mis on mu gamertag ja millise meiliga see registreeriti.

_________________
XBL: Mikuke
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 18:22:27 vasta tsitaadiga

Aitäh kõigile, kes vastasid!

wunki, sinu antud lehekülg oli tiptop icon_smile.gif thumbs_up.gif Suured tänud!

Aga nüüd saatis maximuscards peale e-kirjaga pommitamist ka koodi ära ja väitsid, et ma olla "vale" emaili alt tellinud. Seega uus mure, virtuaalraha liiga palju üle.

Seega, peale RDR: Undead Nightmare ja PSOne Front Mission 3 ostmist on mul järsku 28£ üle. Mida ma selle eest omastada võiksin? Olemas on juba Shank, Trine, Joe Danger, The Last Guy, Pain, Feeding Frenzy, Critter Crunch, Age of Booty, BF 1943 ja Penny Arcade Adventures. Mis on veel "must have"? Või on mõni imelikum ja tundmatum mäng, mida võiks proovida?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 11.12.2010 18:31:22 vasta tsitaadiga

Castle Crashers
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 18:34:45 vasta tsitaadiga

Oih, oleks pidanud lisama, et XBoxi peal on olemas ka veel Castle Crashers, Bionic Commando: ReArmed, Marvel VS Capcom 2 ja Zombie Apocalypse. icon_smile.gif

Aga jah, Castle Crashers on hea mäng icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 11.12.2010 20:03:20 vasta tsitaadiga

Fat Princess, Crescent Pale Mist, Gundemonium collection, Worms.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 11.12.2010 22:04:17 vasta tsitaadiga

Kui Bad Company 2-e mängid siis hoia Vietnami lisapaketi tarvis väike varu, pooleteise nädala pärast peaks välja tulema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carl963
HV kasutaja
Carl963

liitunud: 18.10.2009




sõnum 11.12.2010 23:39:30 vasta tsitaadiga

Godhand, Linger in Shadows ja Worms 2:Armageddon.
_________________
PSN : zlatake123-

V/M [PS3]: Tiger Woods PGA TOUR 10, NBA LIVE10, F.E.A.R2!!!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 02:12:28 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin oma teisele PS3 konsoolile edukalt firmware downgrade ära thumbs_up.gif icon_smile.gif Üks on siis mul Online jaoks PS3 ja teine Offline v3.41


Njahm, igavusest tegin enda omale ka FW downgrade´i ja siis homebrew edukalt otsa. Ei oskagi kuskil alustada, peaks posu emulaatoreid nüüd sebima icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 16:00:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..

KoRnyMJ kirjutas:
firemark kirjutas:
kahtlane on see,et pärast 3.55 uuendust mul mängud hakivad :S, laadimisajad on poole pikemaks muutunud ka


Sama siin, laadimisajad on küll pikemaks muutunud. Isegi sellisel väiksel mängul nagu Worms.


Mul ressiiver nüüd loll:D Kui ennem mängis PL II koguaeg ,siis nüüd peksab mulle jõuga peale Multi chanel stereot,mis pole üldse õige! Osade mängudega on ainult PL II ,täielik jama! Kord hääl põhjas teleka taga kord vaikselt. Ei oska ka asja muuta ja kas saabki !?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 16:04:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..

ristokru, niikaua kui Eestis puudub PSN tugi, võid sa nendest võimalustest vaid und näha...
P.S palun minge "kekake" oma FW downgrade´i ja homebrew'iga kuskil mujal thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 17:08:30 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..

ristokru, niikaua kui Eestis puudub PSN tugi, võid sa nendest võimalustest vaid und näha...
P.S palun minge "kekake" oma FW downgrade´i ja homebrew'iga kuskil mujal thumbs_down.gif


On see PSN tugi meile ka tulemas üldse?

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 17:09:24 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Kas keegi teab kas Eestis meil ka avatakse ükskord juba Vidzone ja Muse vms. viimane filmide jagamise programm. Ükski PS3 asi ei lähe siin tööle.Mis point üldse asjadel siis on..

ristokru, niikaua kui Eestis puudub PSN tugi, võid sa nendest võimalustest vaid und näha...
P.S palun minge "kekake" oma FW downgrade´i ja homebrew'iga kuskil mujal thumbs_down.gif


On see PSN tugi meile ka tulemas üldse?
Kurat seda teab, ehk peale eurot ikka tuleb.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wunki
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 17:38:43 vasta tsitaadiga

Godhand, kui raha yle siis osta singstarile laule icon_biggrin.gif - mul enamus rahast sinna läinud just
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 12.12.2010 18:08:12 vasta tsitaadiga

Miks pole ps3 stores hot pursuidi demo ??
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 18:25:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Miks pole ps3 stores hot pursuidi demo ??

äkki ameerika psn-is on vaata sinna...mõnikord olnud nii et 1-es on teises ei ole...

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 18:31:15 vasta tsitaadiga

"The demo will only be available until November 9th, which is about a week before the full game's release."
ilmselt seepärast.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 18:50:45 vasta tsitaadiga

Enam USA accoundiga, Eesti krediitkaardiga ei saa "fundse add-da"???

Või kuidas ma nüüd raha laadida sinna saan?!?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 19:21:15 vasta tsitaadiga

roostevaba, kas enam 5 "taala" kaupa ei anna lisada icon_rolleyes.gif
P.S selle eest võid ka konsooli bänni saada...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 23:12:02 vasta tsitaadiga

Niimoodi, Nüüdsest ma ka PS3 slim omanik. thumbs_up.gif
Kust saaks kõige odavamalt Hawx2 mängu ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 23:43:17 vasta tsitaadiga

Lauri0112, usun, et odavaim mis sa leiad http://www.game.co.uk/Games/PlayStation-3/Simulation-Flight/Tom-Clancys-HAWX-2/~r349195/?s=hawx+2+ps3
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 23:47:16 vasta tsitaadiga

Zavvi'st tuleb odavam, kuna post vaid €1,15
http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/tom-clancy-s-h.a.w.x.-2/10215268.html
P.S Lauri0112, muidu tellimise ja soodustuste kohta siin konsoolifoorumis kaks eraldi teemat icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 23:50:35 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Tuhat üks tänu...
Lähiajal tellimisega tegelema hakata. Eestis küsitav hind on küll naeruväärne.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 23:58:21 vasta tsitaadiga

Üritad lugeda siin PS# kohta arutlust ja enamus räägivad siin ainult mängudest!Selleks ju eraldi koht!
_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 13.12.2010 18:01:19 vasta tsitaadiga

Väikest abi vaja. Kuidas saaksin kirjutuskaitstud save failid uuele kettale üle kanda? On mingeid lihtsamaid lahendusi. Mälupulgale neid ümber tõsta ju ei lase.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:06:53 vasta tsitaadiga

Move relv tulemas http://www.devicemag.com/2010/12/13/playstation-move-machine-gun-launch-confirmed-by-sony-enhanced-shooting-experience-to-arrive-in-time-for-killzone-3/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:15:13 vasta tsitaadiga

Nikson, kogu kettast back-up icon_rolleyes.gif
Nitrub, neid relvi ka enne tehtud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 13.12.2010 18:19:18 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Nikson, kogu kettast back-up icon_rolleyes.gif

Kas nendes save failides ainult ei saa back-up teha. See back-up tegemine võtab vist kõvasti aega kui täielikult teha?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:20:46 vasta tsitaadiga

Nitrub, eitea kuipalju aitab, eks mingil määral ikka aga need krdi lambad sonys on move fps täiesti KASUTUKS teinud, vähemalt niipalju kui MAG-i mängisin. Oleks valik siis aga ei, kui liigutad pulti siis sihik liigub üle ekraani, pead liigutama väga palju äärtesse, et sa hakkaks pöörama... selle ajaga lastakse sind maha, kui kedagi näed siis VÄGA raske on kedagi jälitada ja tulistada täpselt, sest lääg on kah päris korralik thumbs_down.gif ning igakord niiviiisi ennast keerata on idiootsus. Miks ei võiks olla FIXED??? nagu HIIIIREGA... Kui hiirt liigutad siis ju liigub kogu pilt mitte ei liigu relv pildis ja kui tahad meest pöörata lükkad hiire kaarega nurkadesse
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 13.12.2010 18:28:51 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, kusjuures täpselt sama asja räägiti ka Killzone 3'st kui mängida PS Move puldiga, isegi kui too on plastik "relva" sees.
Artikkel (ja video) - link.

Tundub et fpsi mängimine Move'iga jääb ära.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:48:20 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega" icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:51:27 vasta tsitaadiga

siis on küll mõttetu jah
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 20:08:21 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab,kust saaks playstation move starter packi alla tuhande krooniga Eestist.Ise olen leidnud aint 1100 krooniga igalt poolt.Viimane võimalus muidugi krediitkaart ära teha ja UK-st tellida icon_confused.gif
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 21:57:58 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
PlatoonSgtElias, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega" icon_wink.gif


Sa ei saanud üldse aru, vaata üleval toodud videot kuidas pööramine töötab, see on IDIOOOOOOTNE! Elusees kedagi ei tapa nii, võibolla arvuteid aga MP on huinjaa!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 13.12.2010 22:43:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
beastbeats kirjutas:
PlatoonSgtElias, tavalise puldiga töötab ju sama moodi (ühe analoogiga liigutad tegelast ja teisega sihikut) - nüüd lihtsalt Move'i pult asendab ühte analoogi...
P.S RE4 Wii'l on gameplay sama "lahendusega" icon_wink.gif


Sa ei saanud üldse aru, vaata üleval toodud videot kuidas pööramine töötab, see on IDIOOOOOOTNE! Elusees kedagi ei tapa nii, võibolla arvuteid aga MP on huinjaa!

http://www.iwaggle3d.com/2010/10/video-iwatch-mag-20.html seal saidil olid mingid videod kuidas seletas move conffimist selles mängus, pole küll ise proovinud aga ehk need aitavad.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 22:56:02 vasta tsitaadiga

Küsimus millele googleist abi polnud. Kas muusikale eraldi kausti ei saa teha ? icon_rolleyes.gif
PS3 slim-iga tegu.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 13.12.2010 23:48:48 vasta tsitaadiga

Kuradi sony. võtab krediitkaardilt 30eek aga ise õiendab, et ei saa eesti krediit kaarte kasutada icon_mad.gif ahvid rsk.
See PS store ajab närvi mustaks, kaua võib aega võtta mingi proge muutmine vms. Ega see krt silla ehitamine pole rsk.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 23:59:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas muusikale eraldi kausti ei saa teha ?

http://manuals.playstation.net/document/en/ps3/current/music/index.html
PlatoonSgtElias, mida ma sealt nüüd vaatama peaksin - loe nüüd rahulikult mu eelmine postitus läbi...
Wilts, miks sa eelmakstud PSN kaarte ei kasuta icon_rolleyes.gif
P.S vaevalt, et keegi Sony töötajatest HV foorumit loevad; seega kui sul on midagi kurta, kirjuta neile icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 00:01:53 vasta tsitaadiga

lihtsam psn kaartidega poleks arveldada? teed vastava riigi konto mille kaarte ostma asud ja vsio.. f* sony icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 321, 322, 323 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.