Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Mortal Kombat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 19:38:15 [X360/PS3] Mortal Kombat vasta tsitaadiga

Mortal Kombat 9



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: NetherRealm Studios (Midway)
  • Väljaandja: Warner Bros. Interactive Entertainment
  • Stiil: Fighting
  • Väljalaske kuupäev: 2011
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    This is the Mortal Kombat fans have been craving. No complicated 3D camera. No toned-down violence to cater to the teen crowd. Just 1-on-1 fighting with the sort of brutal violence that drew fans to the series in the first place.

  • Multiplayer: Jah
  • Uudised ja eelvaade: IGN
  • Videod: Gametrailers


Siin on ka huvitav live-action video, mis loodi, et saada õigusi uue Mortal Kombat'i filmi jaoks: http://www.youtube.com/watch?v=9_MqZn7E-mk


viimati muutis Dude . 11.06.2010 12:56:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 19:51:45 vasta tsitaadiga

On mida oodata. thumbs_up.gif
_________________
Mul on kidra ja pahatihti paun täis alkot.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2010 20:23:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et üle saja aasta on jälle kõlblikku MK'd oodata icon_smile.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 21:12:00 vasta tsitaadiga


Link


Edit: http://www.gametrailers.com/video/e3-2010-mortal-kombat/700751#new_comment

Ja siin on natukene shaky-cam footage'it fatality'te kohta (mis näevad ikka võimsalt haiged välja icon_biggrin.gif):

Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cynic
HV vaatleja
cynic

liitunud: 31.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 21:54:33 vasta tsitaadiga

wow, algul ei pakkunud väga pinget uudis uuest mängust aga see näeb küll karm välja.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FeZ
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2006




sõnum 20.06.2010 00:54:06 vasta tsitaadiga

pcle ka
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 21:11:05 vasta tsitaadiga

FeZ, icon_question.gificon_question.gificon_question.gif

See kommentaar jäi veidi segaseks. Praegu pole PC versioonist midagi räägitud (eelmine mäng ka ei tulnud) ja see siin on konsooli foorum.

---

http://ps3.ign.com/dor/objects/14317281/mortal-kombat/images/mortal-kombat-20100818065832851.html?page=mediaFull

Graafika on küll vapustav
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 01.09.2010 23:29:28 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/shadow-trailer-mortal-kombat/703860
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 06.09.2010 20:17:29 vasta tsitaadiga

MK tag team walkthrough
http://www.gametrailers.com/video/pax-10-mortal-kombat/704071
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2010 13:12:35 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/episode-328-gametrailers-tv/706708
Reedel 10-11 paiku hommikul saab näha.

---

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/108?ch=4&sd=1_hd
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 29.10.2010 16:21:30 vasta tsitaadiga

Loodetavasti tuleb mäng kvaliteetne ja balanced, et saaks EVO tourney'l ka osaleda.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 12:43:14 vasta tsitaadiga

Kratos: http://www.gametrailers.com/video/vga-10-mortal-kombat/708350
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 13:02:17 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kratos: http://www.gametrailers.com/video/vga-10-mortal-kombat/708350

http://www.joystiq.com/2010/12/11/kratos-confirmed-for-mortal-kombat-exclusive-to-ps3/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 12:04:35 vasta tsitaadiga

http://www.giantbomb.com/get-to-know-mortal-kombats-mileena/17-3681/

This game is crazy.

Ma ei mõista, miks nad vahepeal T ratingu peale üle läksid.. nad tõesti lootsid, et nii saab rohkem koopiaid müüa? icon_confused.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.01.2011 18:06:05 vasta tsitaadiga

Ma ei tea see Mortal Kombat tundub naeruväärlselt verine. Igast august peab kogu aeg verd pritsima, siis on "mõnus" ... pisut labane
Vaatan kas ostan
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 18:11:36 vasta tsitaadiga

Goon, selles terve point ongi.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 12.02.2011 15:13:39 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/liu-kang-mortal-kombat/710462

Liu Kang trailer...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 04.03.2011 10:52:56 vasta tsitaadiga

Liu Kangi bycicle kick imeb icon_sad.gif

PS3 saab varajase demo (õigemini ainult PS Plus)
http://kotaku.com/#!5775540/playstation-plus-players-score-exclusive-mortal-kombat-demo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.03.2011 10:56:55 vasta tsitaadiga

Ei jõua seda demo ära oodata. Mäng tõutab tulla midagi sama head nagu MK3 omal ajal oli.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 09.03.2011 19:14:56 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/video/the-kombat-mortal-kombat/711451

sweet!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.03.2011 09:23:22 vasta tsitaadiga

Demo põhjal ütleks, et vana hea Mortal Kombat on tagasi! See mäng tuleb kindlasti riiulisse muretseda!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.03.2011 11:37:57 vasta tsitaadiga

Kudas nupud on? Kui nagu tekkenis, siis pakuks huvi....
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.03.2011 12:12:19 vasta tsitaadiga

Ei ole Tekkenit mänginud. Aga minu jaoks olid üsnagi mugavad (MD2 turbo nuppudega puldile muidugi ligi ei pääse, aga parim siiani). Ja ära on kadunud ju see lollakas 3D areen, kus saad kõrvale astuda ja mis teeb minu arvates võitluse aeglaseks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 10.03.2011 12:46:17 vasta tsitaadiga

http://www.giantbomb.com/quick-look-mortal-kombat-demo/17-3890/


paistab kuld tõesti.

Mulle meeldib, kuidas nad roundide vahepeal oma kohtadele tagasi jalutavad. Nice touch.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 10.03.2011 12:54:34 vasta tsitaadiga

Huvitav ma seda tagasi jalutamist ei pannudki tähele icon_smile.gif

Mudiugi üks asi natsa häiris ka - nimelt enne iga võitlust on tegelase "sisenemine" ja siis ta viskab seal mingi imala repliigi ala "this will be your last fight". Aga sellest pääseb õnneks mööda icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 15.03.2011 18:47:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:
For PS Plus users, you should be able to autodownload this since March 8, 2011. For the non PS Plus users, expect to get it by March 15, 2011: one week after the subscribers get it.


Nahhui bljät miks ma ei näe PSNis seda tasuta nüüd juba icon_evil.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 16.03.2011 09:20:41 vasta tsitaadiga

Täna hommikul oli US stores näha. Postituse aja järgi ootasid sa seda natuke liiga vara.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 24.03.2011 00:18:09 vasta tsitaadiga

Kratos gameplay trailer
http://www.gamespot.com/ps3/action/mortal-kombat/video/6305271?hd=1&tag=topslot;watchlink;2

nice... cant wait[/url]
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 00:27:53 vasta tsitaadiga

Kui nüüd rääkida mortal kombati seeria austaja vaatenurgast, siis minu meelest jääb kratos ikka kohutavalt oma "ägeduselt" ja brutaalsuselt alla teistele MK tegelastele.

Olen uue mk demo pooleks mänginud ja kui võrdlen nähtud gameplay videot skorpioni, subzero, millena või johnny(ga*) cage löökide, brtuaalsuse ja stiiliga... siis kratos on kergelt selle helesinise teletupsu maiguline.

Loomulikult on kratos omal kohal god of war seerias, kus X õigel ajal vajutades ta mõne hiiglase silma pääst välja kisub vms... aga mortal kombatis. Nõrk lihtsalt.

Tõenäoliselt ei näe ma seda päeva kunagi, aga oleksin parema meelega kohanud uues mortal kombatis näiteks... mm.. darth vaderit. Soul Calibur 4 omas nii darth vader kui yodat mängitavate tegelastena. Vader oli kahjuks natuke... mõttetu tegelasena, aga stiili oli mehel ikka küllaga. Samas yodal oli nii stiili, kui ka reaalset kasutust.

Miks oh miks peab kratos uues mortal kombatis nii lahja olema. Mängul on ju 18+ rating icon_sad.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 00:41:27 vasta tsitaadiga

huvi pärast, mida ta seal tegema oleks pidanud?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 01:31:57 vasta tsitaadiga

Kust neiud/noormehed endale MK ostavad on juba ära tellinud? Hetkel kuulan maad ja pole veel päris kindel, kust tellida. Tahaks võimalikult ruttu mängu kätte saada icon_razz.gif Hammas verel.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2011 16:36:50 vasta tsitaadiga


Link

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d-scorpion
HV kasutaja
d-scorpion

liitunud: 09.06.2008




sõnum 24.03.2011 17:14:57 vasta tsitaadiga

Kratos paistab suht huvitav, X360'le võiks ka mingi bonus tulla icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 24.03.2011 18:54:48 vasta tsitaadiga

kuskilt kuulsin, et midagi pidi siiski xboxi meestele ka tulema ,aga mitte playable chari thumbs_down.gif niiet ps3 on way to go..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2011 10:16:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kust neiud/noormehed endale MK ostavad on juba ära tellinud? Hetkel kuulan maad ja pole veel päris kindel, kust tellida. Tahaks võimalikult ruttu mängu kätte saada icon_razz.gif Hammas verel.

Sama küsimus. Sõbraga sai juba tükk aega tagasi "aeg" kinni pandud aprilli teise poolde, kus lill ka ei liigu...

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 30.03.2011 12:24:16 vasta tsitaadiga

Game annab 3 classic kostüümi kaasa. Teistel pole vist pre order bonuseid. Gameseek ka ei taha miskipärast Eestit oma listi lisada, muidu sealt tuleks kõige soodsam. Peab vist Game juurde jääma siis.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 31.03.2011 19:38:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mortal Kombat games will include a one-time-use token to access online content, while buyers of used games will get a free two-day online trial, but then will have to pay $10 (800 MS Points) to continue access. Information about the token or $10 fee will not be displayed on the game’s packaging at all, as WBIE is trying to add the charge as quietly as possible, according to an email obtained by Joystiq


Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 20:27:58 vasta tsitaadiga

Online-pass koodid juba tükk aega murravad maad konsoolidel. Deadspace2, Badcompany2, Masseffect2 jnejne. No surprise there.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 20:58:19 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Online-pass koodid juba tükk aega murravad maad konsoolidel. Deadspace2, Badcompany2, Masseffect2 jnejne. No surprise there.

No siiamaani on see olnud just EA rida, eks nüüd teevad teised järgi.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2011 21:08:19 vasta tsitaadiga

Noh, ma arvan, et MK puhul on see vähemalt õigustatud. Dead Space 2 multiplayerisse ligipääsu eest maksta on pehme dšõuk.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 15.04.2011 20:14:08 vasta tsitaadiga

Nonii, Shopto.net lükkas paki teele...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 20.04.2011 08:55:00 vasta tsitaadiga

Keegi Shopto'st tellinutest kätte saab, siis andke märku. Tean enda postkontorit ka siis lammutama minna.

Esimesed ülevaated ka juba väljas ja mäng saanud väga palju kiidusõnu!
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 20.04.2011 09:55:21 vasta tsitaadiga

GiantBomb Video review (5/5)

http://www.giantbomb.com/mortal-kombat-video-review/17-4028/

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 20.04.2011 10:35:14 vasta tsitaadiga

köhh köhh. ma ei saa aru miks see mäng nii palju punkte saab.
demo põhjal küll ostma ei torma. peale jõhkra vägivalla polnud seal mdiagi.
combat tundus kuidagi tuim ja igav.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 20.04.2011 10:52:05 vasta tsitaadiga

Sarin, vägivald ongi see, mis sellest mängust teeb mängu. Eelmine osa näitas ilmekalt, et ilma vägivallata MK on titepuss!

Oled eelmisi osasid mängind? Nii palju kui tundub, siis "uued näod" tõesti ei saa selle mängu fenomenist aru. Endal vist seda seeriat mängitud juba 15 aastat icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 20.04.2011 11:00:14 vasta tsitaadiga

ma olin esimese mk fänn pääris kaua(teisi pole proovinud). võibolla sellepärast, see uus külmaks jätabki, et suht analoogne.
aga jah, vägivald müüb päris rämedalt icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 20.04.2011 11:04:59 vasta tsitaadiga

No 1-3. osa olid väga head! 4-8 ei soovita väga, pole midagi erilist. Vähemalt mitte minu maitse järgi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 11:52:28 vasta tsitaadiga

Väga kõva mäng on mu arust. icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 20.04.2011 13:07:08 vasta tsitaadiga

väga hea mäng on tõesti, väga palju on mängus teha jne.. 10/10 minupoolt icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2011 15:36:16 vasta tsitaadiga

Neid mängulaade on ikka vapustavalt palju, ja täitsa tegijad on. MvC3'ega ei anna võrreldagi...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Mortal Kombat mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.