|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
02.07.2010 11:02:54
|
|
|
tõesti pole ammu mänginud esimest kuid miskipärast on jäänud kehv mälestus inventoryga maadlemisest, äraviskamisest, üleskorjamisest. ühesõnaga, tetrise mängimine
Invisible War'is tetrist enam polnud aga seal oli juba natuke liiale mindud inventari lihtsustamisega
tehnoloogiliselt polnud dx1 ka just tipus omal ajal- crashe ja bugisid oli ka piisavalt. aga see kõik andestati kuna mäng ise oli ju hea (paralleeliks ilmselt Vampire: Bloodlines tõmmata siia)
sestap ka vähemalt mina ei pööra tähelepanu Human Revolution'i veidrustele nagu 3rd person, AI jne. Äkki on mäng ikkagi hea?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
02.07.2010 20:24:06
|
|
|
| Öelge mis tahate DX1 kohta. See on ikkagi parim mäng, mida kunagi mänginud olen. Deus ex 2 mängisin ka läbi kui ta tuli. Hiljuti mängisin dx1 uuesti läbi ja mõtlesin, et teeks teise ka läbi stoori mõttes. Aga hakkas kohe väga vastu. Tunnetus ja atmosfäär ja kõik on nii vale. Olen otsinud teisi sarnaseid mänge, mis tekitaks ligilähedast tunnet, mis dx1. Aga pole selliseid. Bioshock ühe tegin läbi, Stalkeri esimese osa ka. Kuidagi sai tehtud, mängides oli isegi natuke huvitav. Aga järgmiseid osasid nagu isegi pole viitsinud muretseda. Crysist olen ka proovinud, kohe üldse ei lähe peale.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
02.07.2010 21:51:23
|
|
|
DX1 ainus miinus vist oligi jah see, et vahel tuli tetrist mängida kui head varustust tahtsid ja inventuur täis oli.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
02.07.2010 22:03:56
|
|
|
miinus?
simplified inventory on ftw olnud juba mõnda aega :/
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
02.07.2010 22:14:32
|
|
|
IMHO seljakott oli DX1 t2itsa OK, samal ajal kui teistes gamedes jooksid ikka a'la 15 relva alati kaenlas.
DX1 oli selles suhtes asi korras, et k6ike korraga ei saanud ning pidid tegema valikuid, mida v6tta mida j2tta....
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
02.07.2010 22:17:13
|
|
|
| Ja nende valikutega oligi nii, et leidsid mingi hea asja mis ei mahtunud kotti ära siis pidid midagi välja viskama ja teised suured asjad ümber paigutama. Head ja kasuliku kraami oli palju.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.07.2010 13:14:53
|
|
|
link :: kuula siit
Traileri teemalugu. Õkva uhke ja äge
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.07.2010 11:43:44
|
|
|
Ainuüksi see annab juba lootust, et tuleb midagi head. DX1-s oli muusika väga tähtis koht. Ütleks kohe et 50% mängu headusest oli muusika Kui ma nüüd seda kuulsin, siis lootused kohe tõusid.
Tglt, kui kuulata, meenutab väga hoopis mass effecti muusikat.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
viimati muutis Velociraptor 17.07.2010 15:15:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
16.07.2010 15:04:51
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Tglt, kui luulata, meenutab väga hoopis mass effecti muusikat.  |
mis on hea- mass effecti muusika mulle samuti meeldis ise muidu vana karvane aga selline pseudosüntidega tehtud, elektroonilise muusika tõusuaegadest (J.M.Jarre? Vangelis?) pärit toon on vägagi meeltmööda
paistab et see on hetkel scifi mängudes "in"
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peeter90
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
05.08.2010 10:08:58
|
|
|
| Ise kasutasin ka seda varianti. Kandsin kõiki relvi praktiliselt, välja arvatud crow bar ja baton. Aga lõpuks tuli ikka välja, et enamust neist ei kasuta. Käiku jäid siis gep gun, sniper rifle, püstol, mini crossbow ja stun gun. Pumppüsse ma mängudes üldjuhul ei armasta. Ma olen siuke vend, kellele meeldib hiilida ja kaugelt ja vaikselt või siis lähedalt ja vaikselt maha võtta vastaseid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eliit
HV vaatleja
liitunud: 14.08.2008
|
13.08.2010 18:48:56
|
|
|
link :: Deus Ex 3 gameplay
Uus gameplay trailer väljas.
Tundub, et tuleb rohkem stealthi põhisem
Crysis meets Assassins Creed
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2010 22:19:38
|
|
|
link :: kae siit
PAXil üles võetud lint. Teine segment on DE3.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
08.09.2010 17:08:11
|
|
|
| Eliit kirjutas: |
Uus gameplay trailer väljas.
Tundub, et tuleb rohkem stealthi põhisem
Crysis meets Assassins Creed  |
Päris positiivne. Crysisest ma suurt ei pea. Aga paljud kiidavad graafikat. Assasins Creed 1 oli suht tuim üritus. Ei viitsinud küll pidevalt hobusega ringi lasta mingi ulme vahemaid. AC2 oli juba normaalsem fast travel stationite süsteemiga. Aga siuke hiilimine ja vaikselt maha nottimine, see oli küll tasemel. Aga kui see mäng tuleks AC taolise stealth killide süsteemiga ja DX1 sarnase gameplay ja vähemalt võrdväärse stooriga, siis oleks see nagu ülim. Deus ex 1 on siiani mu lemmikmäng, pole teist võrdväärset veel leidnud (pole võib olla eriline mängur ka).
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
18.09.2010 00:35:12
|
|
|
TGS Trailer:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
18.09.2010 11:51:14
|
|
|
myts maha, treilereid oskavad nad väga hästi teha.
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
18.09.2010 12:33:01
|
|
|
Ma kutsusin isegi tibina seda treilat vaatama, tase tõesti.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.09.2010 13:39:10
|
|
|
| Mängus võiks tulla optsioon mängida Jaapani audioga ning inglisekeelsete subtiitritega. TGSi trailer jaapani keeles oli lihtsalt vägev.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
19.09.2010 12:15:31
|
|
|
@ YouTube : #
xHeRoiiNxPSN
1 day ago 7
We are being attacked,by an invisible enemy... with really nice asses.
hähähä
-
Ei kena trailer on. Loodan, et mäng, ka muidu UBI mängud väga ei ole kiskunud. ( liiga hea kaitse kah asjadel, haha )
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
20.11.2010 13:24:20
|
|
|
Ja teevadki vast esimesele Deus Ex-ile väärilise järglase
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
20.11.2010 16:21:14
|
|
|
| See video ajas küll elevile. Võimalik, et esimesest osast isegi parem asi tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
20.11.2010 17:36:42
|
|
|
nad võiksid sama mootori peal 1. osa ueesti välja anda. kinomaailmas on uusversioonid täiesti tavaline nähtus, ei näe põhjust, miks ei võiks nii ka mängudega olla.
_________________ i like my sugar with coffe and cream |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
21.11.2010 12:31:06
|
|
|
Tundub väga hea, DX2st kindlasti parem aga väga raske uskuda, et dx1st üldse saab parem olla. Kindlasti vääriline lisa DX saagale
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
11.12.2010 18:04:40
|
|
|
mõned asjad häirivad ikka, aga ei saa eitada, et kuradi impressive.
nüüd siis on need trailerid veidi pikemal ja loogilisemal kujul extended cgi traileris:
Spoiler 
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
11.12.2010 20:05:36
|
|
|
| [h+]3 means what?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
11.12.2010 21:39:13
|
|
|
Peategelane on mingi kitsehabeme ja lollakate prillidega metroseksuaal? Kõva mäng tõesti.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
11.12.2010 23:45:56
|
|
|
The Man, õige. Maha need kitsehabemega metroseksuaalid (???) videomängudes.
Liitun su võimsa liikumisega boikoteerida kõik metroseksuaale peategelasena kujutavad mängud olenemata sellest kui hea mänguga tegu võib olla.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
12.12.2010 00:32:05
|
|
|
Veider, ma ei kutsunud enda arvates kedagi midagi tegema Aga ok, kõik suured asjad saavad alguse väikestest sammudest.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
12.12.2010 01:39:12
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| [h+]3 means what? |
http://en.wikipedia.org/wiki/Tritium
See äkki. Raske vesinik. 1 prooton, 2 neutronit.
Kasutatakse tuuma- ning vesinikpommides reaktsiooni algatajana. Samuti on ta tähtis kontrollitud termotuumareaktsioonides e. rahumeelses energiatootmises.
Traileri lõpus näitas mingit musta auku, mis oli veest ümbritsetud. Võimalik, et see on mingi tuleviku raske vee reaktor.
http://en.wikipedia.org/wiki/Heavy_water_reactor
"Opponents of heavy water reactors suggest that because such reactors can be fueled with unenriched uranium there is much greater risk of nuclear proliferation; since once a country has such a reactor, it only needs uranium as it is found in nature. Therefore, the oversight by international institutions of uranium enrichment is bypassed. While there is no need for fuel enrichment, heavy water reactors produce more plutonium and tritium as a by-products of normal use than light water reactors."
Ehk siis jääb ära uraaniumi rikastamisprotsess ning tekib võimalus rohkematel riikidel termotuumapomme toota.
e. väga vast ei üllataks kui DX3-e stoori keskenduks mingile temaatikale ala keskkond on pekkis, kõigile antakse võimalus toota kergemini loodussõbralikumalt energiat rikastamata uraanist, kuid see toob kaasa kriisi, kuna igast kahtlased riigid saavad endale võimsad lelud jne.
Edit. Kuna triitium on igast tuumareaktsioonide toksiline side-effect, siis vb. on H+3 lihtsalt viide tuleviku keskkonnaprobleemile, mis on seotud selle isotoobi laialdasest levikust keskkonnas, kuna miskine tuumajäätmete ladu lendas õhku/sattus keskkonda või lendas kuskil mingi tuumareaktor/pomm õhku. Trailerist näha, et see maailm on seal suht. pruun ja grim ning miski ju peab lükkama inimkonda aina sügavamasse tehnomaailma, miks mitte aina süvenev keskkonna degradatsioon.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
12.12.2010 02:19:05
|
|
|
Või siis mitte
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.12.2010 02:40:07
|
|
|
metroseksuaalid? ma ausalt ei saa aru kust see arvamus tuleb. mõnevõrra clean ja neat on cgi juba iseenesest ja square enixi kohta on stiil ikka väga western.
kitsehabe on maitseasi, imo ta üldise imagega sobib päris hästi.
[h+]3 on transhumanism nagu XATM092 juba märkis.
häirib ka see, et mäng peaks olema nagu prequel, aga tehnoloogia on märgatavalt rohkem advanced. efektiivsuse kohta saab alles mängides ilmselt sõna võtta.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
12.12.2010 16:43:56
|
|
|
Epic trailer. Ei jõua oodata
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
12.12.2010 18:55:24
|
|
|
Kahjuks (minu jaoks) selles mängus vaenlased leveldavad koos sinuga. See tähendab, et ei teki kunagi seda suurepärast tunnet, kus valesse kohta astudes tõmmatakse laksust ribadeks ega tunnet, et I am God.
games.on.net: And can you tailor the difficulty, or is it one size fits all?
Sebastien Bich: It’s one difficulty to rule them
allgames.on.net: Does it dynamically scale?
Sebastien Bich: It scales based on how much experience points you have, and how you level up within the game. |
Allikas
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
15.12.2010 11:31:39
|
|
|
... tjah, eks näis, kuidas nad selle leveldamise täpselt implementeerivad, kuid selline platvormika stiilis leveldamine kipub viitama järjekordsele koridorimaailma stiilis kulgemisele ja traileri sisu vihjab rohkem arulagedale laamendamisele, mitte niiväga strateegilisele ja metoodilisele lammutamisele, mis esimese osas heaks tegi ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomhai
HV vaatleja
liitunud: 11.10.2004
|
15.12.2010 17:16:47
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Kahjuks (minu jaoks) selles mängus vaenlased leveldavad koos sinuga. See tähendab, et ei teki kunagi seda suurepärast tunnet, kus valesse kohta astudes tõmmatakse laksust ribadeks ega tunnet, et I am God.
games.on.net: And can you tailor the difficulty, or is it one size fits all?
Sebastien Bich: It’s one difficulty to rule them
allgames.on.net: Does it dynamically scale?
Sebastien Bich: It scales based on how much experience points you have, and how you level up within the game. |
Allikas |
eepiline pettumus ja täiesti nõus madfuryga
level scale on teine asi, mis reeglina huvi mängu vastu alla tõmbab. Esimene asi on checkpoint save ilma tava save-i võimaluseta. Teoorias on muidugi võimalik ka selliste tingimuste juures teha head mängu, aga hetkel ei tule mulle meelde ühtegi näidet, mis seda kinnitaks. Sest lisaks oma sisulisele probleemile, mida juba madfury täpselt kirjeldas, viitab see veel põhimõttelisemale ohule - developer on suunanud mängu kaasaegsele casualgamerile. Lihtne, lineaarne, ei pettumusi ei rõõme, lihtsalt kaasagse graafika virvarris hoogsalt läbi tormamine 5 tunniga... järgmine palun.
Ühesõnaga - kindel ost asendus minu puhul sellise pettumuse ja ettevaatusega, et ei suutnud ennast tagasi hoida ja pidin siia vinguma tulema:)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.12.2010 17:20:01
|
|
|
Ega see kirjutatu midagi head ei tõota jah... trailer on igatahes müüv tehtud, ni et eks loodab et tilgub veel mingit infot.
Steami wishlistis ta mul oli ja vaikselt olen nüüd erinevate kampaaniatega sealt kraami soetanud, aga palju asju on välja lendanud, kui olen rohkem infot saanud või demo proovinud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
15.12.2010 17:38:11
|
|
|
| The Man kirjutas: |
| Peategelane on mingi kitsehabeme ja lollakate prillidega metroseksuaal? Kõva mäng tõesti. |
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.12.2010 14:10:47
|
|
|
link :: kae siit
New Deus Ex Delayed, Not Ready For Revolution
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
16.12.2010 14:16:22
|
|
|
| tsitaat: |
| With weak sales performance of console game titles that have been newly released during the current fiscal year as well as harsh market feedback regarding a key title... |
Ha-Ha. Final Fantasy tankis nii kõvasti v?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
16.12.2010 15:33:03
|
|
|
| Kurb, cu in 2 years QQ.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
16.12.2010 19:50:29
|
|
|
Dominus, Kas sa originaal teksti lugesid? Suurfirmade fiscal year lõppeb märtsis. Seega edasi lükkamine "to next fiscal year" võib tähendada aprilli 2011 kuni veebruar 2012. 2 aastat kindlasti ootama ei pea, ma arvan, et siin tegu paari kuuga...
Edit: veebruar 2011=2012
viimati muutis madfury 16.12.2010 23:50:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|