|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Minu meelest on LoLi kogukond... |
| Sõbralik. Viisakas. Andekas! |
|
5% |
[ 8 ] |
| Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest. |
|
37% |
[ 56 ] |
| Mürgine. |
|
57% |
[ 85 ] |
|
| hääli kokku : 149 |
|
| autor |
|
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
30.10.2010 11:30:10
|
|
|
| Kuna League of Legends võitis Golden Joystick Online Game of the Year auhinna, saavad kõik ühe ruunilehe lisaks.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
31.10.2010 00:12:43
|
|
|
Tonsor, kurat seda ma mõtlesin täna, et mis pull on. Kas mõni bugi vms
Ei viitsind eriti uurida kah seda asja. Igaljuhul leidis see leht ka kohe kasutust.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
31.10.2010 14:29:31
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| Kuna League of Legends võitis Golden Joystick Online Game of the Year auhinna, saavad kõik ühe ruunilehe lisaks. |
Isegi hääletasin.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
31.10.2010 14:37:28
|
|
|
Panin enda hääle ka valimiskasti, aga lisa ruunilehte ei ole mulle küll laekunud... on kellelgi järsku sama viga ?
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
31.10.2010 14:41:52
|
|
|
| thebull kirjutas: |
| Panin enda hääle ka valimiskasti, aga lisa ruunilehte ei ole mulle küll laekunud... on kellelgi järsku sama viga ? |
Kusjuures ma ka vaatasin praegu, et mul ka ei ole lehte tulnud.
Ruunepage peaks saama isegi kui sa ei hääletanud, sest see antakse kõigile. Vb läheb aega veits lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
01.11.2010 11:05:01
|
|
|
| Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
01.11.2010 11:14:56
|
|
|
| Lindremant kirjutas: |
| Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna. |
Mis mõttes laiendust?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
01.11.2010 11:52:26
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna. |
Mis mõttes laiendust? |
No et saaks seivida masteri lehti. Nii, et ei peaks iga roundi alguses uuesti paika panema, kui herot vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
01.11.2010 12:24:13
|
|
|
| Anar. kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| Lindremant kirjutas: |
| Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna. |
Mis mõttes laiendust? |
No et saaks seivida masteri lehti. Nii, et ei peaks iga roundi alguses uuesti paika panema, kui herot vahetada. |
Just just, probleem just selles, et kui võetakse näiteks 4 range herot ja tahaks tanki võtta, siis oleks hea kui saaks valida teise masteryes tree. Või tahad AB power herot võtta, aga master on DPS-i peal jne
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
01.11.2010 17:17:20
|
|
|
Keegi premade tiimidega õhtuti mängida ei taha (EU) hetkel kolmekesi vaikselt toksime aga kui kõik viis voice chatis oleks, oleks ikka parem
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
01.11.2010 17:42:42
|
|
|
| Mängiks küll, aga ma paraku US'is. Millegipärast mu sõbrad, kes mind mängima panid, hakkasid USis mängima.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
01.11.2010 17:43:33
|
|
|
Võib mõne tiimimatši teha küll. Skyped ja Ventid on olemas kui vaja.
Võiks siis buddy listi lisada kasutaja Salamand3r
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
06.11.2010 15:20:19
|
|
|
Viimasel ajal olen kamba brittidega mänginud pidevalt, oma vent server jms. Kui me kohe kuidagi tiimi täis ei ole saa, oleme väljaspoolt ka mehi võtnud.
IGN: jAAkZ
Mastery-tega ei taju küll, et aega väheks jääks, mugavuse mõttes kasutaks mingeid 9-0-21 või 0-21-9 šabloone küll, aga ruunide vahetamisega võrreldes on oluliselt kiirem käsitsigi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.11.2010 16:05:58
|
|
|
Kutsun kõike kaas-ahve endiselt liituma LOL'iga. Väga vahava meelelahutus ning tasuta.
Kui loote konto, siis paluks kasutada https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ca2e8dec5452265860577
minu referal linki. Iga level 5'ni jõudnud kutsutud inimese eest saaab väikest XP boosti mängus
Olen ise mängu nüüd mõned kuud mänginud ja võin öelda, et asjal on väga kõva replay väärtus.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
30.11.2010 00:22:01
|
|
|
Ja kui mälu mind ei peta siis seda juba mitu kuud tagasi.
Põnev-põnev, uus map ja graphics update ja metagame shift on kõik kuskil silmapiiril, hiljuti nagu isegi unustusse vajunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmis
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
30.11.2010 23:27:33
|
|
|
pmst kui tahate kedagi teami carryma, siis lisage mind (Fixalot)
solo rankedi olen 1650 peale ajanud aga team rankedi jaoks pole mehi leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
01.12.2010 10:06:42
|
|
|
| kellelgi veel on peale mingeid viimaseid patche fpsi dropiga jama? Ennem jooksis kogueg ~60fps, nüüd pidevalt fps kukub 20 peale ja jääbki sinna, peab alt tabbima, siis korras natuke aega jälle. Jõle tüütu on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
04.12.2010 18:04:57
|
|
|
| Anar. kirjutas: |
| kellelgi veel on peale mingeid viimaseid patche fpsi dropiga jama? Ennem jooksis kogueg ~60fps, nüüd pidevalt fps kukub 20 peale ja jääbki sinna, peab alt tabbima, siis korras natuke aega jälle. Jõle tüütu on. |
Just oli sama jama, kukkus mingi ilma erilise põhjuseta 10 peale ja jäigi sinna pidama.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
04.12.2010 20:10:31
|
|
|
| Ei ole sellist asja.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sky320
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2008
|
05.12.2010 01:25:31
|
|
|
Liituge mIRC-us #lol.ee (quakenet)
Saab juttu puhuda ning mänge otsida ja "sõdida" omavahel või koos, kas siis normal, ranked, või custom game-s
Kanal on suht uus, ootame liikmeid
ign: Zipzz
|
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
05.12.2010 15:05:12
|
|
|
| t-force kirjutas: |
| Anar. kirjutas: |
| kellelgi veel on peale mingeid viimaseid patche fpsi dropiga jama? Ennem jooksis kogueg ~60fps, nüüd pidevalt fps kukub 20 peale ja jääbki sinna, peab alt tabbima, siis korras natuke aega jälle. Jõle tüütu on. |
Just oli sama jama, kukkus mingi ilma erilise põhjuseta 10 peale ja jäigi sinna pidama. |
Eile ühes mängus juhtus küll, natuke aega ootasin ning alt+tabbisin ja läks korda iseenesest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
11.12.2010 04:17:05
|
|
|
Krt, ostsin hiljuti Pantheoni, täitsa haige champion. Natuke feedi saab hakkab ikka nii hullult lammutama, samas kui feedi üldse ei saa siis kellad kah.
Runepage on mul 25arp ja 28mp5, nii et koos masteritega on lvl 1 peal 31 arpi. Paljudel championitel polegi nii palju armorit alguses, esimeseks skilliks heartseeker strike, itemiteks long sword ja hp pott, jooksed käbe võssa ja ootad kuni vaenlane tuleb. Vähemate eludega champid võtab ühe skilliga pmst maha, siis kui lane partner kah miskit teha oskab siis suht fb olemas.
Suht selline easy to play tho.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2010 10:36:38
|
|
|
... ja endgames? Nii palju kui panthiga ise oman kokkupuuteid, on tegemist arvestatava early-midgame tegelasega. Endgames jääb siiski A-klassi tegelastele nagu tristana ja ryze alla. Ulti on vahva, aga enamasti mitte "game-changing", stun on kasulik ja tõenäoliselt parim osa üldse panthist... aga sellega ka asi piirdub. DPS ei ole üüratu, passive on hea, aga on tunduvalt paremaid jne
Endal lemmikud tristana, rammus, shen ja kennen. Nendega mängides tunnen, et suudan mängu kulgu tõesti muuta.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
11.12.2010 11:23:51
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Endgames jääb siiski A-klassi tegelastele nagu ... ryze alla. |
Anyway, Pantheon, nagu Garengi põhimõtteliselt, on mõeldud 25min surrenderiks. Ja kui Early ning Mid Games mingi 7-15 killi juba käes on, on vastased niikuinii nii gimpitud, et endgames mingit konkurentsi ei paku. Premadega jookseme koguaeg bottomis panth + mina siis Blitzi või Jannana, ja vastastel on ikka väga raske katsumus.
Solotop Malph on ka väga võimas koll, peale Morde ja Cho ei paku keegi isegi konkurentsi üks ühele. Cho on ka vaieldav, kui creepidele ligipääsu ei anna, on temagi sülekoer.
Ise mängin pidevalt Blitz, Ashe, Malphite, Cho. Vajadusel saab hakkama pea kõigiga kelle ma ostnud olen, v.a. Sion ja Nidalee
|
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
11.12.2010 13:10:32
|
|
|
| timberg kes ingame? ma pealik
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
11.12.2010 14:58:49
|
|
|
Eks ta on, nagu ma ütlesin, kui feedi ei saa on kellad. Aga kui saab, siis jookseb isegi endgame ükskõik kellest üle. Kui seda heartstreeker strike õigesti suunata teamfightis, siis see muudab kulgu küll, või kui kasvõi ennast ohverdades võtad nende kõrgeima dpsi maha. Üldiselt ta suht squishy jah, keegi sind targetida tahab, siis on ka jama. Ma sellepärast mängin suht arglikult, oota kui teamfight ikka täieshoos, siis kappan sisse kuskilt ja hakkan lahmima.
Eile ühes mängus oli, AD oli mingi 450+ , see oli ikka väga sürr, casterid läksidki otsesesmõtte sekundiga maha.
Endale meeldib mängida Shaco, Pantheon, Mordekaiseri, Twisted Fate, Ashe, Sion.
Järgmiseks ilmselt soetan Katarina.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
11.12.2010 16:27:37
|
|
|
| carbz kirjutas: |
| Solotop Malph on ka väga võimas koll, peale Morde ja Cho ei paku keegi isegi konkurentsi üks ühele. Cho on ka vaieldav, kui creepidele ligipääsu ei anna, on temagi sülekoer. |
Urgot suht omab kõik ära 1v1 earlygame ära.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
11.12.2010 16:39:17
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| carbz kirjutas: |
| Solotop Malph on ka väga võimas koll, peale Morde ja Cho ei paku keegi isegi konkurentsi üks ühele. Cho on ka vaieldav, kui creepidele ligipääsu ei anna, on temagi sülekoer. |
Urgot suht omab kõik ära 1v1 earlygame ära. |
Ei tea rsk. Ma arvan, õige rune page ja summoner abilitega Nunu outlastib kõik asjad.
Atm tegin Panthiga mängu, tapsin Blitzi ja muuseas eve sai ka ownd, kui ta oli invis hakkas vist peale tulema.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
11.12.2010 16:53:24
|
|
|
Avastasin enda jaoks ka Pantheoni... Kui feedi saan, siis on see vend ka Endgame´s vägagi arvestatav. Vastaste ganki 1v4 v 1v5 ei kannata kohe yldse, aga dmg on tal lõpus võimalik nii pirakaks puhuda, et piisab kui stunnid korra ühe vastase (mitte tank) ja lajatad kohe Heartseekeriga peale, siis ellu ta enam ei jää. Kõik oleneb kuidas temaga mängida. Alguses on kasulik agressiivselt mängida ja proovida oma lane´i kontrollida ja õigel hetkel burstida. Ja veel meeldib mulle väga Heartseekeri AD... sain eile ühes mängus ühe korra vastaste Teemo kamoflaazist ära tapetud sellega ja 2x Akali, kes oli enda nähtamatu mulli sisse põgenenud minu eest... tiirlesin veidi seal ümber ja kui cooldown läbi, siis lajatasin sinna keskele ja surnud ta oli ja Pantheoni ultiga annab ikka väga mõnusalt huiata vastaseid... mitu korda suutnud põgeneva vastase kodutee peal ultiga kas maandudes juba maha võtta või siis sellele järgneva stunniga.
Kindlasti üks mu lemmikuid selles mängus on Panth, eeldades et tiimis on olemas korralik tank.
E: Tahtsin lisada, et Garen ei ole mitte üldse Surrender@25 mängu jaoks... Temast annab ehitada ikka väga OP tanki, nii, et kui vastastel on ainult 1-2 DPS´i siis ei saa teda ka gankides maha ja teamfight´ides on ta veel rohkem OP oma AD mõõgatantsu, silenci ja ultiga.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
11.12.2010 19:10:22
|
|
|
| thebull kirjutas: |
Avastasin enda jaoks ka Pantheoni... Kui feedi saan, siis on see vend ka Endgame´s vägagi arvestatav. Vastaste ganki 1v4 v 1v5 ei kannata kohe yldse, aga dmg on tal lõpus võimalik nii pirakaks puhuda, et piisab kui stunnid korra ühe vastase (mitte tank) ja lajatad kohe Heartseekeriga peale, siis ellu ta enam ei jää. Kõik oleneb kuidas temaga mängida. Alguses on kasulik agressiivselt mängida ja proovida oma lane´i kontrollida ja õigel hetkel burstida. Ja veel meeldib mulle väga Heartseekeri AD... sain eile ühes mängus ühe korra vastaste Teemo kamoflaazist ära tapetud sellega ja 2x Akali, kes oli enda nähtamatu mulli sisse põgenenud minu eest... tiirlesin veidi seal ümber ja kui cooldown läbi, siis lajatasin sinna keskele ja surnud ta oli ja Pantheoni ultiga annab ikka väga mõnusalt huiata vastaseid... mitu korda suutnud põgeneva vastase kodutee peal ultiga kas maandudes juba maha võtta või siis sellele järgneva stunniga.
Kindlasti üks mu lemmikuid selles mängus on Panth, eeldades et tiimis on olemas korralik tank.
E: Tahtsin lisada, et Garen ei ole mitte üldse Surrender@25 mängu jaoks... Temast annab ehitada ikka väga OP tanki, nii, et kui vastastel on ainult 1-2 DPS´i siis ei saa teda ka gankides maha ja teamfight´ides on ta veel rohkem OP oma AD mõõgatantsu, silenci ja ultiga. |
Täpselt nii panthiga ongi. Stun ja hearseeker ja pwnd pmst, ku jooksu saavad siis oda ka peesse veel.
Garenil see "W" skill hea, et saab extra mr'i ja defi.
Edit: Tegin just uue rekordi. 20/0 Pantheon ftw.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
12.12.2010 03:59:59
|
|
|
Võib mõni õhtu teha kambaga mängu, kes tahab võib lisada Salamand3r
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
12.12.2010 15:12:59
|
|
|
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd.
Aga keegi US servus ka mängib?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.12.2010 16:02:21
|
|
|
| Anar. kirjutas: |
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd.
Aga keegi US servus ka mängib? |
Kuna EU community on nii jube, mõtlesin, et peaks vaikselt seal nokitsema hakkama. Mis ühendus sul on ja kuidas sellele ping vastab?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
12.12.2010 16:14:18
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| Anar. kirjutas: |
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd.
Aga keegi US servus ka mängib? |
Kuna EU community on nii jube, mõtlesin, et peaks vaikselt seal nokitsema hakkama. Mis ühendus sul on ja kuidas sellele ping vastab? |
Kodus on elion digitv, ping on ~200, mingit delayd pole tho. Ühikas istun 30kb otsas ja isegi seal on ~200-300 ping, samuti no delay.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.12.2010 16:21:44
|
|
|
| Tonsor kirjutas: |
| Anar. kirjutas: |
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd.
Aga keegi US servus ka mängib? |
Kuna EU community on nii jube, mõtlesin, et peaks vaikselt seal nokitsema hakkama. Mis ühendus sul on ja kuidas sellele ping vastab? |
Ehheheee... rohi ei ole rohelisem mujal.
Eu kogukonnas on lambaid ja on ka väga toredaid inimesi. Mängu sees on lihtne... keegi hakkab meeskonnakaaslast sõimama > lahenduse... /ignore mängija nimi
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t-force
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.07.2004
|
12.12.2010 17:56:50
|
|
|
Kutsuge mind ka kui mingiks HV premade tiimiks läheb kunagi EU-s (ign: KermZ)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
13.12.2010 10:15:39
|
|
|
| Keski võiks selgitada, kuidas LOLis see ruunide kombineerimine käib. Kindlasti lisada näiteid. Olen seda ruunide kobineerimise vidinat ise märganud... aga kasutada pole julenud veel.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
13.12.2010 10:44:36
|
|
|
Mind võib ka lisada Meltix nimeks. Teen nii dmg. kui ab. Te Emot, vastavalt vajadusele. Fiddlesticksi,Karthust ka vahest. Ma ei ütle, et ma mingi eriti Pro olen, aga 80-90% tuleb ikka kille rohkem kui suremisi. Fiddlesticks ka ainuke millega Penta killi olen teinud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.12.2010 12:49:32
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Keski võiks selgitada, kuidas LOLis see ruunide kombineerimine käib. Kindlasti lisada näiteid. Olen seda ruunide kobineerimise vidinat ise märganud... aga kasutada pole julenud veel. |
Täiesti mõttetu vidin, mingi Tier 1 või 2 ruunidega võid lollitada, aga mitte midagi tarka ega huvitavat seal välja ei tule.
| Lindremant kirjutas: |
| Te Emot |
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
13.12.2010 15:26:28
|
|
|
Tier 3 runesid saab 2 kombineerida. Ei pea isegi ühesugused olema. Aga vastu saad täiesti suvalise samaväärtusega rune, vōi kui joppab quintess. Olen oma 10 korda proovinud nendega mida enam vaja pole aga midagi väärtuslikku veel vastu pole saanud.
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joulukas
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2001
|
13.12.2010 15:55:45
|
|
|
Ise olne igasuguseid tegelasi proovinud aga Fiddlestick on lihtsalt kuidagi nii hingelähedane ja enamus kordi saab ikka temaga ringi silgatud. Kuna nüüd Cata võtab oma osa ajast, läinud punktide kogumine aeglaseks, aga silm on Anvia peal, paar tuhat on veel minna.
_________________ HinnaVaatlus liituja nr. 285 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmis
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
13.12.2010 23:17:35
|
|
|
| seda rune combainerit kasutage siis, kui teil on mingid mõttetud ruunid, mida te enam ei kasuta. Vahest saab mitme mõttetu ruuni eesti mõne päris kasuliku rune vastu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
carbz
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2009
|
13.12.2010 23:36:03
|
|
|
Jube piinlik, saime premade vs premade 2 tanki 1 support, Teemo ja kasutu TFi käest ikka ropult üle. Teemo sai mingi 15/1/13 mängu lõpuks, AP, ennem pole kunagi varem Teemo niimoodi pähe istunud ja ega edaspididi istu ka
Farmis omale esimese B-ga Nashor's Toothi, ja kõik kuradi kohad olid seeni täis, teamfightis ilge mass slow ja 300 Dottivad seened igal pool. MR ja Oraaklid, eriti ei aidanud. Rammusel ajasin 200 MR kokku ja ball curliga võttis üks shroom full durationiga u. 500 "endgames".
Ise tegime lollisti, et Morgi üle Panthi keskele lasime ja ma mängisin lanerammust kuna WW instalockis ja tanki oli vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
14.12.2010 00:51:04
|
|
|
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
14.12.2010 15:16:27
|
|
|
| carbz kirjutas: |
Jube piinlik, saime premade vs premade 2 tanki 1 support, Teemo ja kasutu TFi käest ikka ropult üle. Teemo sai mingi 15/1/13 mängu lõpuks, AP, ennem pole kunagi varem Teemo niimoodi pähe istunud ja ega edaspididi istu ka
Farmis omale esimese B-ga Nashor's Toothi, ja kõik kuradi kohad olid seeni täis, teamfightis ilge mass slow ja 300 Dottivad seened igal pool. MR ja Oraaklid, eriti ei aidanud. Rammusel ajasin 200 MR kokku ja ball curliga võttis üks shroom full durationiga u. 500 "endgames".
Ise tegime lollisti, et Morgi üle Panthi keskele lasime ja ma mängisin lanerammust kuna WW instalockis ja tanki oli vaja. |
Teemo on imo ikka väga hardcore champion. Kõige sürrim on see, et ta võib ükskõik mis melee carry savilt maha võtta. Blinding dart - exhaust - blinding dart gg, kordahi pihta ei saa talle, kui just seda silversashi/cleanse ei võta.
Ja pro'd teemod, kes kõik kohad seeni täis topivad on ikka väga kasulikud tiimile või kahjlikud vastastele. Mingi 700 ap'ga teemo seened ajavad pisara silma.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
14.12.2010 15:24:49
|
|
|
Huh? Teemo on food. Pole siiani (lv 27 / EU serveris) ühegi arvestatava Teemo otsa komistanud.
Erandina võib tuua näite kui Teemo+Blitz ringi möllasid üks mäng..aga see oli ka kõik.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anar.
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2009
|
14.12.2010 15:34:46
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Huh? Teemo on food. Pole siiani (lv 27 / EU serveris) ühegi arvestatava Teemo otsa komistanud.
Erandina võib tuua näite kui Teemo+Blitz ringi möllasid üks mäng..aga see oli ka kõik. |
Siis sul on hästi läinud, Teemo käib ikka mehiselt pinda kui ta oskab mängida. Ma olen isegi mordekaiseriga midis teemo käest peksa saanud. Ei kujuta ette mis ta runepage oli, aga nii hullult tegi haiget ikka, absoluutselt ei lasknud kreepe puutuda, et shieldi üles ajada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmis
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
14.12.2010 15:52:22
|
|
|
| Anar. kirjutas: |
Siis sul on hästi läinud, Teemo käib ikka mehiselt pinda kui ta oskab mängida. Ma olen isegi mordekaiseriga midis teemo käest peksa saanud. Ei kujuta ette mis ta runepage oli, aga nii hullult tegi haiget ikka, absoluutselt ei lasknud kreepe puutuda, et shieldi üles ajada. |
Heh, kui sa seda ei teadnud, siis Morde nõrkus on igasugune poison ja damage over time spellid, kuna need lähevad ülikiirelt läbi shieldi. Seega kui keegi mõnusalt iga auto attackiga Mordet mürgitab, siis ongi ta sunnitud toweri all istuma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|