Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Minu meelest on LoLi kogukond...
Sõbralik. Viisakas. Andekas!
5%
 5%  [ 8 ]
Keskmine. Ei erine teistest kogukondadest.
37%
 37%  [ 56 ]
Mürgine.
57%
 57%  [ 85 ]
hääli kokku : 149

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 11:30:10 vasta tsitaadiga

Kuna League of Legends võitis Golden Joystick Online Game of the Year auhinna, saavad kõik ühe ruunilehe lisaks.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2010 00:12:43 vasta tsitaadiga

Tonsor, kurat seda ma mõtlesin täna, et mis pull on. Kas mõni bugi vms icon_biggrin.gif
Ei viitsind eriti uurida kah seda asja. Igaljuhul leidis see leht ka kohe kasutust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 31.10.2010 14:29:31 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Kuna League of Legends võitis Golden Joystick Online Game of the Year auhinna, saavad kõik ühe ruunilehe lisaks.

thumbs_up.gif Isegi hääletasin. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 31.10.2010 14:37:28 vasta tsitaadiga

Panin enda hääle ka valimiskasti, aga lisa ruunilehte ei ole mulle küll laekunud... on kellelgi järsku sama viga ?
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 31.10.2010 14:41:52 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
Panin enda hääle ka valimiskasti, aga lisa ruunilehte ei ole mulle küll laekunud... on kellelgi järsku sama viga ?

Kusjuures ma ka vaatasin praegu, et mul ka ei ole lehte tulnud.
Ruunepage peaks saama isegi kui sa ei hääletanud, sest see antakse kõigile. Vb läheb aega veits lihtsalt.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 11:05:01 vasta tsitaadiga

Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 11:14:56 vasta tsitaadiga

Lindremant kirjutas:
Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.

Mis mõttes laiendust?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 01.11.2010 11:52:26 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Lindremant kirjutas:
Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.

Mis mõttes laiendust?

No et saaks seivida masteri lehti. Nii, et ei peaks iga roundi alguses uuesti paika panema, kui herot vahetada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2010 12:24:13 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Timberg kirjutas:
Lindremant kirjutas:
Ootaks pigem Mastery Tree laiendust ka 3 varianti või kasvõi 2. Väga ebamugav on kuna on ainult 1 tree asja paika panna.

Mis mõttes laiendust?

No et saaks seivida masteri lehti. Nii, et ei peaks iga roundi alguses uuesti paika panema, kui herot vahetada.

Just just, probleem just selles, et kui võetakse näiteks 4 range herot ja tahaks tanki võtta, siis oleks hea kui saaks valida teise masteryes tree. Või tahad AB power herot võtta, aga master on DPS-i peal jne
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 01.11.2010 17:17:20 vasta tsitaadiga

Keegi premade tiimidega õhtuti mängida ei taha (EU) hetkel kolmekesi vaikselt toksime aga kui kõik viis voice chatis oleks, oleks ikka parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 01.11.2010 17:42:42 vasta tsitaadiga

Mängiks küll, aga ma paraku US'is. Millegipärast mu sõbrad, kes mind mängima panid, hakkasid USis mängima.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 01.11.2010 17:43:33 vasta tsitaadiga

Võib mõne tiimimatši teha küll. Skyped ja Ventid on olemas kui vaja.
Võiks siis buddy listi lisada kasutaja Salamand3r

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 06.11.2010 15:20:19 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal olen kamba brittidega mänginud pidevalt, oma vent server jms. Kui me kohe kuidagi tiimi täis ei ole saa, oleme väljaspoolt ka mehi võtnud.

IGN: jAAkZ

Mastery-tega ei taju küll, et aega väheks jääks, mugavuse mõttes kasutaks mingeid 9-0-21 või 0-21-9 šabloone küll, aga ruunide vahetamisega võrreldes on oluliselt kiirem käsitsigi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 14:11:42 vasta tsitaadiga

pmts võib lõppu kerida, seal näitab uut Olafi skinni.
http://www.youtube.com/watch?v=MnVLWKsO6CQ&feature=sub
Kuna uued hääled, siis tuleb Legendary, ehk 1820rp.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 16:05:58 vasta tsitaadiga

Kutsun kõike kaas-ahve endiselt liituma LOL'iga. Väga vahava meelelahutus ning tasuta.

Kui loote konto, siis paluks kasutada https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ca2e8dec5452265860577
minu referal linki. Iga level 5'ni jõudnud kutsutud inimese eest saaab väikest XP boosti mängus icon_smile.gif

Olen ise mängu nüüd mõned kuud mänginud ja võin öelda, et asjal on väga kõva replay väärtus.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 16:09:54 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kutsun kõike kaas-ahve endiselt liituma LOL'iga. Väga vahava meelelahutus ning tasuta.

Kui loote konto, siis paluks kasutada https://signup.leagueoflegends.com/?ref=4ca2e8dec5452265860577
minu referal linki. Iga level 5'ni jõudnud kutsutud inimese eest saaab väikest XP boosti mängus icon_smile.gif

Olen ise mängu nüüd mõned kuud mänginud ja võin öelda, et asjal on väga kõva replay väärtus.

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Refer_A_Friend
E: Mingi vend on 1000 juba ära teinud.
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Grez
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 30.11.2010 00:22:01 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
E: Mingi vend on 1000 juba ära teinud.
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Grez


Ja kui mälu mind ei peta siis seda juba mitu kuud tagasi.

Põnev-põnev, uus map ja graphics update ja metagame shift on kõik kuskil silmapiiril, hiljuti nagu isegi unustusse vajunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmis
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 30.11.2010 23:27:33 vasta tsitaadiga

pmst kui tahate kedagi teami carryma, siis lisage mind (Fixalot) icon_biggrin.gif
solo rankedi olen 1650 peale ajanud aga team rankedi jaoks pole mehi leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 01.12.2010 10:06:42 vasta tsitaadiga

kellelgi veel on peale mingeid viimaseid patche fpsi dropiga jama? Ennem jooksis kogueg ~60fps, nüüd pidevalt fps kukub 20 peale ja jääbki sinna, peab alt tabbima, siis korras natuke aega jälle. Jõle tüütu on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 18:04:57 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
kellelgi veel on peale mingeid viimaseid patche fpsi dropiga jama? Ennem jooksis kogueg ~60fps, nüüd pidevalt fps kukub 20 peale ja jääbki sinna, peab alt tabbima, siis korras natuke aega jälle. Jõle tüütu on.
Just oli sama jama, kukkus mingi ilma erilise põhjuseta 10 peale ja jäigi sinna pidama.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 20:10:31 vasta tsitaadiga

Ei ole sellist asja.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sky320
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2008




sõnum 05.12.2010 01:25:31 vasta tsitaadiga

Liituge mIRC-us #lol.ee (quakenet)

Saab juttu puhuda ning mänge otsida ja "sõdida" omavahel või koos, kas siis normal, ranked, või custom game-s icon_smile.gif

Kanal on suht uus, ootame liikmeid icon_smile.gif

ign: Zipzz
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 05.12.2010 15:05:12 vasta tsitaadiga

t-force kirjutas:
Anar. kirjutas:
kellelgi veel on peale mingeid viimaseid patche fpsi dropiga jama? Ennem jooksis kogueg ~60fps, nüüd pidevalt fps kukub 20 peale ja jääbki sinna, peab alt tabbima, siis korras natuke aega jälle. Jõle tüütu on.
Just oli sama jama, kukkus mingi ilma erilise põhjuseta 10 peale ja jäigi sinna pidama.


Eile ühes mängus juhtus küll, natuke aega ootasin ning alt+tabbisin ja läks korda iseenesest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 11.12.2010 04:17:05 vasta tsitaadiga

Krt, ostsin hiljuti Pantheoni, täitsa haige champion. icon_biggrin.gif Natuke feedi saab hakkab ikka nii hullult lammutama, samas kui feedi üldse ei saa siis kellad kah.
Runepage on mul 25arp ja 28mp5, nii et koos masteritega on lvl 1 peal 31 arpi. Paljudel championitel polegi nii palju armorit alguses, esimeseks skilliks heartseeker strike, itemiteks long sword ja hp pott, jooksed käbe võssa ja ootad kuni vaenlane tuleb. Vähemate eludega champid võtab ühe skilliga pmst maha, siis kui lane partner kah miskit teha oskab siis suht fb olemas.
Suht selline easy to play tho.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 10:36:38 vasta tsitaadiga

... ja endgames? Nii palju kui panthiga ise oman kokkupuuteid, on tegemist arvestatava early-midgame tegelasega. Endgames jääb siiski A-klassi tegelastele nagu tristana ja ryze alla. Ulti on vahva, aga enamasti mitte "game-changing", stun on kasulik ja tõenäoliselt parim osa üldse panthist... aga sellega ka asi piirdub. DPS ei ole üüratu, passive on hea, aga on tunduvalt paremaid jne icon_smile.gif

Endal lemmikud tristana, rammus, shen ja kennen. Nendega mängides tunnen, et suudan mängu kulgu tõesti muuta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 11.12.2010 11:23:51 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Endgames jääb siiski A-klassi tegelastele nagu ... ryze alla.

icon_lol.gif

Anyway, Pantheon, nagu Garengi põhimõtteliselt, on mõeldud 25min surrenderiks. Ja kui Early ning Mid Games mingi 7-15 killi juba käes on, on vastased niikuinii nii gimpitud, et endgames mingit konkurentsi ei paku. Premadega jookseme koguaeg bottomis panth + mina siis Blitzi või Jannana, ja vastastel on ikka väga raske katsumus.

Solotop Malph on ka väga võimas koll, peale Morde ja Cho ei paku keegi isegi konkurentsi üks ühele. Cho on ka vaieldav, kui creepidele ligipääsu ei anna, on temagi sülekoer.

Ise mängin pidevalt Blitz, Ashe, Malphite, Cho. Vajadusel saab hakkama pea kõigiga kelle ma ostnud olen, v.a. Sion ja Nidalee icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 11.12.2010 13:10:32 vasta tsitaadiga

timberg kes ingame? ma pealik
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 11.12.2010 14:58:49 vasta tsitaadiga

Eks ta on, nagu ma ütlesin, kui feedi ei saa on kellad. Aga kui saab, siis jookseb isegi endgame ükskõik kellest üle. Kui seda heartstreeker strike õigesti suunata teamfightis, siis see muudab kulgu küll, või kui kasvõi ennast ohverdades võtad nende kõrgeima dpsi maha. Üldiselt ta suht squishy jah, keegi sind targetida tahab, siis on ka jama. Ma sellepärast mängin suht arglikult, oota kui teamfight ikka täieshoos, siis kappan sisse kuskilt ja hakkan lahmima.
Eile ühes mängus oli, AD oli mingi 450+ , see oli ikka väga sürr, casterid läksidki otsesesmõtte sekundiga maha.
Endale meeldib mängida Shaco, Pantheon, Mordekaiseri, Twisted Fate, Ashe, Sion.
Järgmiseks ilmselt soetan Katarina.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2010 16:27:37 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Solotop Malph on ka väga võimas koll, peale Morde ja Cho ei paku keegi isegi konkurentsi üks ühele. Cho on ka vaieldav, kui creepidele ligipääsu ei anna, on temagi sülekoer.

Urgot suht omab kõik ära 1v1 earlygame ära.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 11.12.2010 16:39:17 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
carbz kirjutas:
Solotop Malph on ka väga võimas koll, peale Morde ja Cho ei paku keegi isegi konkurentsi üks ühele. Cho on ka vaieldav, kui creepidele ligipääsu ei anna, on temagi sülekoer.

Urgot suht omab kõik ära 1v1 earlygame ära.

Ei tea rsk. Ma arvan, õige rune page ja summoner abilitega Nunu outlastib kõik asjad. icon_biggrin.gif
Atm tegin Panthiga mängu, tapsin Blitzi ja muuseas eve sai ka ownd, kui ta oli invis hakkas vist peale tulema. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 11.12.2010 16:53:24 vasta tsitaadiga

Avastasin enda jaoks ka Pantheoni... Kui feedi saan, siis on see vend ka Endgame´s vägagi arvestatav. Vastaste ganki 1v4 v 1v5 ei kannata kohe yldse, aga dmg on tal lõpus võimalik nii pirakaks puhuda, et piisab kui stunnid korra ühe vastase (mitte tank) ja lajatad kohe Heartseekeriga peale, siis ellu ta enam ei jää. Kõik oleneb kuidas temaga mängida. Alguses on kasulik agressiivselt mängida ja proovida oma lane´i kontrollida ja õigel hetkel burstida. Ja veel meeldib mulle väga Heartseekeri AD... sain eile ühes mängus ühe korra vastaste Teemo kamoflaazist ära tapetud sellega ja 2x Akali, kes oli enda nähtamatu mulli sisse põgenenud minu eest... tiirlesin veidi seal ümber ja kui cooldown läbi, siis lajatasin sinna keskele ja surnud ta oli icon_biggrin.gif ja Pantheoni ultiga annab ikka väga mõnusalt huiata vastaseid... mitu korda suutnud põgeneva vastase kodutee peal ultiga kas maandudes juba maha võtta või siis sellele järgneva stunniga.
Kindlasti üks mu lemmikuid selles mängus on Panth, eeldades et tiimis on olemas korralik tank.

E: Tahtsin lisada, et Garen ei ole mitte üldse Surrender@25 mängu jaoks... Temast annab ehitada ikka väga OP tanki, nii, et kui vastastel on ainult 1-2 DPS´i siis ei saa teda ka gankides maha ja teamfight´ides on ta veel rohkem OP oma AD mõõgatantsu, silenci ja ultiga.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 11.12.2010 19:10:22 vasta tsitaadiga

thebull kirjutas:
Avastasin enda jaoks ka Pantheoni... Kui feedi saan, siis on see vend ka Endgame´s vägagi arvestatav. Vastaste ganki 1v4 v 1v5 ei kannata kohe yldse, aga dmg on tal lõpus võimalik nii pirakaks puhuda, et piisab kui stunnid korra ühe vastase (mitte tank) ja lajatad kohe Heartseekeriga peale, siis ellu ta enam ei jää. Kõik oleneb kuidas temaga mängida. Alguses on kasulik agressiivselt mängida ja proovida oma lane´i kontrollida ja õigel hetkel burstida. Ja veel meeldib mulle väga Heartseekeri AD... sain eile ühes mängus ühe korra vastaste Teemo kamoflaazist ära tapetud sellega ja 2x Akali, kes oli enda nähtamatu mulli sisse põgenenud minu eest... tiirlesin veidi seal ümber ja kui cooldown läbi, siis lajatasin sinna keskele ja surnud ta oli icon_biggrin.gif ja Pantheoni ultiga annab ikka väga mõnusalt huiata vastaseid... mitu korda suutnud põgeneva vastase kodutee peal ultiga kas maandudes juba maha võtta või siis sellele järgneva stunniga.
Kindlasti üks mu lemmikuid selles mängus on Panth, eeldades et tiimis on olemas korralik tank.

E: Tahtsin lisada, et Garen ei ole mitte üldse Surrender@25 mängu jaoks... Temast annab ehitada ikka väga OP tanki, nii, et kui vastastel on ainult 1-2 DPS´i siis ei saa teda ka gankides maha ja teamfight´ides on ta veel rohkem OP oma AD mõõgatantsu, silenci ja ultiga.

Täpselt nii panthiga ongi. icon_biggrin.gif Stun ja hearseeker ja pwnd pmst, ku jooksu saavad siis oda ka peesse veel.

Garenil see "W" skill hea, et saab extra mr'i ja defi.

Edit: Tegin just uue rekordi. 20/0 Pantheon ftw. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 12.12.2010 03:59:59 vasta tsitaadiga

Võib mõni õhtu teha kambaga mängu, kes tahab võib lisada Salamand3r
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 12.12.2010 15:12:59 vasta tsitaadiga

Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd. thumbs_up.gif
Aga keegi US servus ka mängib?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 16:02:21 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd. thumbs_up.gif
Aga keegi US servus ka mängib?

Kuna EU community on nii jube, mõtlesin, et peaks vaikselt seal nokitsema hakkama. Mis ühendus sul on ja kuidas sellele ping vastab?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 12.12.2010 16:14:18 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Anar. kirjutas:
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd. thumbs_up.gif
Aga keegi US servus ka mängib?

Kuna EU community on nii jube, mõtlesin, et peaks vaikselt seal nokitsema hakkama. Mis ühendus sul on ja kuidas sellele ping vastab?

Kodus on elion digitv, ping on ~200, mingit delayd pole tho. Ühikas istun 30kb otsas ja isegi seal on ~200-300 ping, samuti no delay.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 16:21:44 vasta tsitaadiga

Tonsor kirjutas:
Anar. kirjutas:
Ma ikka täis friik. Tegin ühe päevaga 2000ip'd. thumbs_up.gif
Aga keegi US servus ka mängib?

Kuna EU community on nii jube, mõtlesin, et peaks vaikselt seal nokitsema hakkama. Mis ühendus sul on ja kuidas sellele ping vastab?

Ehheheee... rohi ei ole rohelisem mujal.

Eu kogukonnas on lambaid ja on ka väga toredaid inimesi. Mängu sees on lihtne... keegi hakkab meeskonnakaaslast sõimama > lahenduse... /ignore mängija nimi
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t-force
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2010 17:56:50 vasta tsitaadiga

Kutsuge mind ka kui mingiks HV premade tiimiks läheb kunagi EU-s icon_razz.gif (ign: KermZ)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 10:15:39 vasta tsitaadiga

Keski võiks selgitada, kuidas LOLis see ruunide kombineerimine käib. Kindlasti lisada näiteid. Olen seda ruunide kobineerimise vidinat ise märganud... aga kasutada pole julenud veel.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 10:44:36 vasta tsitaadiga

Mind võib ka lisada Meltix nimeks. Teen nii dmg. kui ab. Te Emot, vastavalt vajadusele. Fiddlesticksi,Karthust ka vahest. Ma ei ütle, et ma mingi eriti Pro olen, aga 80-90% tuleb ikka kille rohkem kui suremisi. Fiddlesticks ka ainuke millega Penta killi olen teinud icon_cool.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 12:49:32 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Keski võiks selgitada, kuidas LOLis see ruunide kombineerimine käib. Kindlasti lisada näiteid. Olen seda ruunide kobineerimise vidinat ise märganud... aga kasutada pole julenud veel.

Täiesti mõttetu vidin, mingi Tier 1 või 2 ruunidega võid lollitada, aga mitte midagi tarka ega huvitavat seal välja ei tule.

Lindremant kirjutas:
Te Emot

icon_lol.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.12.2010 15:26:28 vasta tsitaadiga

Tier 3 runesid saab 2 kombineerida. Ei pea isegi ühesugused olema. Aga vastu saad täiesti suvalise samaväärtusega rune, vōi kui joppab quintess. Olen oma 10 korda proovinud nendega mida enam vaja pole aga midagi väärtuslikku veel vastu pole saanud.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joulukas
Kreisi kasutaja
joulukas

liitunud: 02.12.2001




sõnum 13.12.2010 15:55:45 vasta tsitaadiga

Ise olne igasuguseid tegelasi proovinud aga Fiddlestick on lihtsalt kuidagi nii hingelähedane ja enamus kordi saab ikka temaga ringi silgatud. Kuna nüüd Cata võtab oma osa ajast, läinud punktide kogumine aeglaseks, aga silm on Anvia peal, paar tuhat on veel minna.
_________________
HinnaVaatlus liituja nr. 285
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmis
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 13.12.2010 23:17:35 vasta tsitaadiga

seda rune combainerit kasutage siis, kui teil on mingid mõttetud ruunid, mida te enam ei kasuta. Vahest saab mitme mõttetu ruuni eesti mõne päris kasuliku rune vastu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carbz
HV kasutaja
carbz

liitunud: 20.07.2009




sõnum 13.12.2010 23:36:03 vasta tsitaadiga

Jube piinlik, saime premade vs premade 2 tanki 1 support, Teemo ja kasutu TFi käest ikka ropult üle. Teemo sai mingi 15/1/13 mängu lõpuks, AP, ennem pole kunagi varem Teemo niimoodi pähe istunud ja ega edaspididi istu ka icon_biggrin.gif
Farmis omale esimese B-ga Nashor's Toothi, ja kõik kuradi kohad olid seeni täis, teamfightis ilge mass slow ja 300 Dottivad seened igal pool. MR ja Oraaklid, eriti ei aidanud. Rammusel ajasin 200 MR kokku ja ball curliga võttis üks shroom full durationiga u. 500 "endgames".

Ise tegime lollisti, et Morgi üle Panthi keskele lasime ja ma mängisin lanerammust kuna WW instalockis ja tanki oli vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 00:51:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 14.12.2010 15:16:27 vasta tsitaadiga

carbz kirjutas:
Jube piinlik, saime premade vs premade 2 tanki 1 support, Teemo ja kasutu TFi käest ikka ropult üle. Teemo sai mingi 15/1/13 mängu lõpuks, AP, ennem pole kunagi varem Teemo niimoodi pähe istunud ja ega edaspididi istu ka icon_biggrin.gif
Farmis omale esimese B-ga Nashor's Toothi, ja kõik kuradi kohad olid seeni täis, teamfightis ilge mass slow ja 300 Dottivad seened igal pool. MR ja Oraaklid, eriti ei aidanud. Rammusel ajasin 200 MR kokku ja ball curliga võttis üks shroom full durationiga u. 500 "endgames".

Ise tegime lollisti, et Morgi üle Panthi keskele lasime ja ma mängisin lanerammust kuna WW instalockis ja tanki oli vaja.

Teemo on imo ikka väga hardcore champion. Kõige sürrim on see, et ta võib ükskõik mis melee carry savilt maha võtta. Blinding dart - exhaust - blinding dart gg, kordahi pihta ei saa talle, kui just seda silversashi/cleanse ei võta.
Ja pro'd teemod, kes kõik kohad seeni täis topivad on ikka väga kasulikud tiimile või kahjlikud vastastele. icon_biggrin.gif Mingi 700 ap'ga teemo seened ajavad pisara silma. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.12.2010 15:24:49 vasta tsitaadiga

Huh? Teemo on food. Pole siiani (lv 27 / EU serveris) ühegi arvestatava Teemo otsa komistanud.
Erandina võib tuua näite kui Teemo+Blitz ringi möllasid üks mäng..aga see oli ka kõik.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 14.12.2010 15:34:46 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Huh? Teemo on food. Pole siiani (lv 27 / EU serveris) ühegi arvestatava Teemo otsa komistanud.
Erandina võib tuua näite kui Teemo+Blitz ringi möllasid üks mäng..aga see oli ka kõik.

Siis sul on hästi läinud, Teemo käib ikka mehiselt pinda kui ta oskab mängida. Ma olen isegi mordekaiseriga midis teemo käest peksa saanud. Ei kujuta ette mis ta runepage oli, aga nii hullult tegi haiget ikka, absoluutselt ei lasknud kreepe puutuda, et shieldi üles ajada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmis
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 14.12.2010 15:52:22 vasta tsitaadiga

Anar. kirjutas:

Siis sul on hästi läinud, Teemo käib ikka mehiselt pinda kui ta oskab mängida. Ma olen isegi mordekaiseriga midis teemo käest peksa saanud. Ei kujuta ette mis ta runepage oli, aga nii hullult tegi haiget ikka, absoluutselt ei lasknud kreepe puutuda, et shieldi üles ajada.


Heh, kui sa seda ei teadnud, siis Morde nõrkus on igasugune poison ja damage over time spellid, kuna need lähevad ülikiirelt läbi shieldi. Seega kui keegi mõnusalt iga auto attackiga Mordet mürgitab, siis ongi ta sunnitud toweri all istuma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  League of legends mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.