Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mac või PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mac või PC
Mac
22%
 22%  [ 148 ]
PC
77%
 77%  [ 504 ]
hääli kokku : 652

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 10.12.2010 13:01:15 vasta tsitaadiga

erick, on sul näited Eestist/Euroopast tuua, kus reaalselt seda poliitikat Apple oleks rakendanud icon_rolleyes.gif
P.S hämmastav kui ignorantsed ollakse siin teemas legaalsuse suhtes icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.12.2010 13:16:36 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
erick, on sul näited Eestist/Euroopast tuua, kus reaalselt seda poliitikat Apple oleks rakendanud icon_rolleyes.gif
P.S hämmastav kui ignorantsed ollakse siin teemas legaalsuse suhtes icon_eek.gif


Ma leidsin ainult sellise kommentaari, mis minu arust on üsna tabav:

tsitaat:
What I want to know is why Apple screens have *any* dead pixels at all. This hardware comes at a 200% to 400% premium to PC competitors and somehow the Apple manufacturing process doesn’t catch pixel problems before shipping for sale? If I spend $2500 on a laptop you better believe I want a perfect screen!

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 10.12.2010 13:19:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma leidsin ainult sellise kommentaari, mis minu arust on üsna tabav

Tabav või mitte, igal juhul mitte vastus mu küsimusele...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.12.2010 13:31:20 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

Ma leidsin ainult sellise kommentaari, mis minu arust on üsna tabav

Tabav või mitte, igal juhul mitte vastus mu küsimusele...


Arvestades seda, kuidas Apple'i foorumitest terveid threade tootedefektide kohta kustutakse, pole ka ime, et sellist infot on raske leida.

Kui nad ikkagi on nii inimsõbralikud nagu teie arvate, milleks siis selline policy in the first place?

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 10.12.2010 15:25:44 vasta tsitaadiga

A ma käisin Mehikoormas Petsi poes ja sealt öeldi mulle, et nemad <randombrand> monitori ei vaheta enne kui kõik pikslid on surnud icon_lol.gif
Kasutan ise Apple CD ja ma ei ole leidnud ühtegi surnud pikslit. Mul on palju tuttavaid kes kasutavad kas CD või mõnd Maci läpakat, keegi pole kurtnud surnud pikslite üle. See, et keegi leidis enda ekraanilt surnud piksli ja tema kohalik pood seda asja ei lahenda, ei tembelda seda nüüd ülemaailmseks probleemiks umbes et kõik apple monitorid ongi surnud piksleid täis...

Kui me räägime siin Maci vigadest siis on üldjuhul teemaks 1 või 2 konkreetset asja, mille kallal korduvalt virisetakse. Üheks asjaks on alati hind, no me saime juba aru et Mac maksab rohkem kui Ordi arvuti, aitab juba. Kui palju on probleeme PC maailmas küll garantii, sobivuse, errorite ja kõige muuga, see unustatakse üldse ära. "Samas me kõik ju teame et kõik PC läptopid on ilma ühegi surnud pikslita, et PC garantii ei sõltu üldsegi mitte edasimüüjast, PC on palju ilusam ja odavam ja 8 korda võimsam ja et Apple on 1 kuri firma, mis ainult oma kliente kiusab koguaeg."

On veel midagi uut mille kallal viriseda? Me saime juba ammu aru, et sulle erick, Mac ei meeldi. Ole hea ja mine läbusta edasi konsooli võitluses nüüd.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2010 15:44:41 vasta tsitaadiga

Keegi polegi väitnud et nende ekraanid oleks surnud piksleid täis, lihtsalt kui neid siiski esineb siis nad nii naljalt neid välja ei vaheta.
Priido kirjutas:
Kui palju on probleeme PC maailmas küll garantii, sobivuse, errorite ja kõige muuga, see unustatakse üldse ära
Räägiksid ehk lähemalt neist "sobivuse ja errorite" probleemidest? Täitsa huvitaks kuulda. Naised saunas räägivad või oled ise midagi kogenud?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.12.2010 16:28:48 vasta tsitaadiga

tegelikult alla 10 surnud piksli ei sega ka ju eriti? Olen kohanud samsungi ekraani 6 surnud piksliga, millest mina leidsin 4 suure otsimise peale
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.12.2010 16:39:03 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Mul on palju tuttavaid kes kasutavad kas CD või mõnd Maci läpakat, keegi pole kurtnud surnud pikslite üle. See, et keegi leidis enda ekraanilt surnud piksli ja tema kohalik pood seda asja ei lahenda, ei tembelda seda nüüd ülemaailmseks probleemiks umbes et kõik apple monitorid ongi surnud piksleid täis...


Mul on kümneid tuttavaid, kelle PCdel ei ole mingeid probleeme. Seega PCdel polegi ju probleeme sinu enda loogika järgi. Kena, mis?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 10.12.2010 16:45:28 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Räägiksid ehk lähemalt neist "sobivuse ja errorite" probleemidest? Täitsa huvitaks kuulda. Naised saunas räägivad või oled ise midagi kogenud?


Aga palun, head lugemist. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=11
Jah on ka endal probleeme olnud, küll on video draiveritega jama olnud mängudes. On mälude ühilduvusega probleeme olnud jne. Mina aga ei tõtta kohe siia foorumisse kurtma et "oi näed mul mälu ei võta, PC sucks pc sucks bill gates on paha kõik pcpeded on jobud". Siinsest mõne tegelase jutust saab aga aru et Macil ongi ainult probleeme ja PC on puhas poiss ja kõik töötab laitmatult ja 8 korda kiiremini ka. Paluks maa peale tagasi tulla ja tunnistada et on mõlemil omad eelised ja vead.

Tavakasutajal esineb ikka palju probleeme PC-ga. Jah võib öelda et nad on ise süüdi enamasti aga saagem juba aru et kõik ei PEA oskama oma arvutit hooldada või parandada ja need inimesed kes EI oska seda teha on ka inimesed ja ei ole mitte lollid.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2010 16:58:41 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tegelikult alla 10 surnud piksli ei sega ka ju eriti? Olen kohanud samsungi ekraani 6 surnud piksliga, millest mina leidsin 4 suure otsimise peale
Tööl oli monitoril üksainus surnud piksel ning vägagi kõvasti häiris. Sul vist on sama teooria kui räägiti mängude pildikvaliteedi parandamisest ekraanist kaugemale istumise moel icon_smile.gif
Priido kirjutas:
Aga palun, head lugemist
Et siis kui maci kasutajad oma masinad probleemide ilmnedes poodi saadavad näitab see, et neil probleeme polegi üldse?
Priido kirjutas:
On mälude ühilduvusega probleeme olnud jne
Kuidas selline asi üldse võimalik on kui ostad õigesse sloti sobivad mälud?
Priido kirjutas:
Siinsest mõne tegelase jutust saab aga aru et Macil ongi ainult probleeme ja PC on puhas poiss ja kõik töötab laitmatult ja 8 korda kiiremini ka.
Pigem üritad sa siin täpselt vastupidises rahvast veenda kus macil on elu lill ning PC'l probleem probleemi otsas.
Priido kirjutas:
Paluks maa peale tagasi tulla ja tunnistada et on mõlemil omad eelised ja vead.
Pole kordagi väitnudki et asjad nii poleks, lihtsalt ei tasuks eriti tulla siia vehklema, et macil kõik nii ilus ja roosa on kui reaalselt on asjad hoopis muud icon_smile.gif

Isiklikult ei kasuta maci mitte hinna, raua ega softi pärast vaid nende firmapoliitika tõttu. Nad on hullemadki, kui MS oli kümme aastat tagasi.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 10.12.2010 17:03:45 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
lihtsalt ei tasuks eriti tulla siia vehklema, et macil kõik nii ilus ja roosa on kui reaalselt on asjad hoopis muud :)


Sa ei tea ju milline reaalsus on, mis siis tuled siia vehklema?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2010 17:06:10 vasta tsitaadiga

On ka minul sõpru-tuttavaid kes maci kasutavad
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 10.12.2010 17:40:24 vasta tsitaadiga

Minu elu on tõesti macil nagu lill, pole ka elul PC peal viga mida kodus enamus ajast kasutan. Aga see, et mingi tarkpea tuleb räägib siin tühja ajab ikka vihale küll. Ja kurat võtaks see on MINU arvamus. Kui sa nii ei arva siis ei ole mõtet 10 lk siin inimestele moraali pidada, et me elame valesti ja oleme lollid.
Siin on ikkagi jutt enda kogemustest mitte copy paste googlest et vot mingi "ubertechreview" kirjutas et on nii ja nii. Kasutage ise enne kui mölisema tulete siia beer_yum.gif
PS. Ei mõtle isiklikult kellegi vastu seda, räägin üldisest muljest mis siin postis toimub. Jah ja meie siin samamoodi paneme tühja vahetevahel aga enamasti algab ikka tüli sellega et keegi tark tuleb räägib et "Mac sucks because I dont like its mouse"
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.12.2010 17:49:28 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
aga enamasti algab ikka tüli sellega et keegi tark tuleb räägib et "Mac sucks because I dont like its mouse"


Midagi taolist ei ole eri erick ega mina kordagi öelnud. Jutt käis sellest, et pakutav toode on rängalt nihkes toote enda hinnaga. Ja mitte kasutajale positiivses suunas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 10.12.2010 18:05:34 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:

PS. Ei mõtle isiklikult kellegi vastu seda, räägin üldisest muljest mis siin postis toimub.


Ja teile on ka juba tuhandeid kordi seletatud, mis selle hinnavahe põhjustab. Kui te sellest aru ei saa siis ei hakkagi kunagi saama. Meie saame.
See on igal pool maailmas nii. Paremate näitajatega Opeli saab Maybachist kordades odavamalt, aga me ju saame aru, mis nende autode vahe on või ei saa?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2010 18:18:59 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
me ju saame aru, mis nende autode vahe on või ei saa?
Jah, nimi maksab. See kas seal nime taga ka reaalne hinnaga võrdeline kvaliteet peitub on juba eraldi teema.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2010 18:21:48 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
A ma käisin Mehikoormas Petsi poes ja sealt öeldi mulle, et nemad <randombrand> monitori ei vaheta enne kui kõik pikslid on surnud icon_lol.gif
Kasutan ise Apple CD ja ma ei ole leidnud ühtegi surnud pikslit. Mul on palju tuttavaid kes kasutavad kas CD või mõnd Maci läpakat, keegi pole kurtnud surnud pikslite üle. See, et keegi leidis enda ekraanilt surnud piksli ja tema kohalik pood seda asja ei lahenda, ei tembelda seda nüüd ülemaailmseks probleemiks umbes et kõik apple monitorid ongi surnud piksleid täis...

Kui me räägime siin Maci vigadest siis on üldjuhul teemaks 1 või 2 konkreetset asja, mille kallal korduvalt virisetakse. Üheks asjaks on alati hind, no me saime juba aru et Mac maksab rohkem kui Ordi arvuti, aitab juba. Kui palju on probleeme PC maailmas küll garantii, sobivuse, errorite ja kõige muuga, see unustatakse üldse ära. "Samas me kõik ju teame et kõik PC läptopid on ilma ühegi surnud pikslita, et PC garantii ei sõltu üldsegi mitte edasimüüjast, PC on palju ilusam ja odavam ja 8 korda võimsam ja et Apple on 1 kuri firma, mis ainult oma kliente kiusab koguaeg."

On veel midagi uut mille kallal viriseda? Me saime juba ammu aru, et sulle erick, Mac ei meeldi. Ole hea ja mine läbusta edasi konsooli võitluses nüüd.

Macbook Air'il on see surnud pikslite teemat vist päris palju nagu googlest leida võib.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 10.12.2010 18:54:01 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Ja kurat võtaks see on MINU arvamus. Kui sa nii ei arva siis ei ole mõtet 10 lk siin inimestele moraali pidada, et me elame valesti ja oleme lollid.
Siin on ikkagi jutt enda kogemustest mitte copy paste googlest et vot mingi "ubertechreview" kirjutas et on nii ja nii. Kasutage ise enne kui mölisema tulete siia beer_yum.gif


Naljakas, ma kohtan konsoolifoorumis pidevalt samasugust suhtumist. Esiteks aetakse segi "arvamus" ja faktid. Mina lihtsalt näitasin faktiliselt, et näe, sama raha eest on Mäkk kuni 8x nõrgemate speccidega. See mida ma arvan sealjuures ei oma mingit tähtsust.

Teiseks, mingi arusaamatu isekogemise kultus - Priido siin on suurepärane näide inimesest, kes arvab, et tema sõnadel on rohkem kaalu, SEST TA ON ARUTLUSALUSE ASJA EEST RAHA MAKSNUD. Saa nüüd aru, see et sa oled raha välja käinud ja seda omad, ei muuda sind üleöö tehnikaeksperdiks. Jätame selle ikka neile, kes seda proffessionaalselt teevad - ja tech saitide inimesed teevad seda proffessionaalselt. Ma tõsiselt kahtlen sinu tehniliste teadmiste sügavuses, niiet enne kritiseerimist mõtle ikka järele.

Muidu on meil siin olukord, kus haige arvab, et kuna temal see haigus on, siis arstid ei tea sellest ikka mitte midagi ja põtkib täiesti irratsionaalseid argumente kasutades vastu.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2010 19:13:23 vasta tsitaadiga

einoh...loen seda teemat pea iga päev ja no midagi ei saa parata. Naerma ajab icon_lol.gif
et miks peaks see PC-kasutajate perset torkima, kui Mac'i kasutaja kulutab rohkem raha arvuti peale. No last ta kulutab

Ho Ho'le ka üks küsimus. Ütlesid,et linux on ilusam. Saan aru, et plaadilt os peale ja olemas. Ilma, et peaks midagi kompileerima või käsurida näppima icon_question.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005




sõnum 10.12.2010 19:28:45 vasta tsitaadiga

No tule taevas appi. Kus ma end tehnikaeksperdiks tembeldasin? Pigem olen ma teid siin ekspertideks tembeldanud et nii kõvad mehed olete ja teate kõike mis kõige paremini jookseb ja mis jupid kõige töökindlamad on ja kuidas odavamalt saab. Ma lihtsalt räägin et kasutan mõlemaid ja olen Maciga rahul ja saan aru, mille eest ma rohkem olen maksnud icon_exclaim.gif
erick, väga hea võrdlus haige ja haigusega. Mac-kasutajad on siis haiged kes vajavad ravi, ja PC kasutajad on siis arstid, kes haigeid ravima peavad. Väga tublisti öeldud, oleks võind kohe nii öelda siis oleksime ehk kiiremini aru saanud, mis puust inimesega sinu näol tegu on.


viimati muutis Priido 10.12.2010 19:30:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 10.12.2010 19:30:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina lihtsalt näitasin faktiliselt, et näe, sama raha eest on Mäkk kuni 8x nõrgemate speccidega.

Oleme jälle ringiga alguses tagasi - mis kasu mul on odavamast riistvarast, kui ma sellel vajalikku soft'i ei saa kasutada doh.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 10.12.2010 19:33:35 vasta tsitaadiga

Täielik show on siin, kuulge, Windowsi pojad, tooge näiteks mõni sülearvuti, mis jooksutab Windowsi, kus aku kestaks 6-7 tundi, nagu MacBookidel. Paned samale Macile windowsi peale, kestab see sama aku hea 2 tundi. Aga kõik asjad saab samamoodi tehtud. Ma ei vihka Windowsi ja ka neil on häid asju ja paska aga samuti on macil, lihtsalt minu arvamus on see, et ku raha on, siis miks mitte osta Mac või siis 8x võimsam PC, oleneb, mida sellega teha tahad. Ma vahetasin windowsi paar aastat tagasi välja ja olles pere it-mees, siis ma tean, et windowsiga on rohkem probleeme. Mac töötab stabiilselt juba mitmendat nädalat, ilma ühegi resata, win paneks selle peale kindlasti kasti. Kui pole maci torkinud, siis ära aja suust iba ka välja , mida sa ikka vaidled kumb parem on, eks ühel on omad eelistused ja teisel teised.
Lihtsalt lehtede kaupa debiilsusi välja kirjutada on mõttetus ja kuskil ma lugesin, et näita mulle maci meest, kes oleks kunagi mõne jupi vahetanud. Näe, vahetasin ram-i ära ja kui mul kunagi kast oli, siis vahetasin seal ka igast asju. Miks on maailmas aina rohkem mac-e? Ühelt sellepärast, et see on haigelt mugav ja stabiilne ja arvuti ise on väga hästi disainitud täpselt selle OS-i jaoks. Kui apple teeb nii OS-i ja raua, siis ongi loogiline, et probleeme on vähem, mitte nagu windowsil, kus paned 8x võimsama kasti kokku ja siis mingid asjad hõõruvad sul seal. Ühesõnaga mul on raha ja ostan mac-i ja saan selle raha eest kõik tehtud, pluss ilusa tüki metalli ka. Ma ei käi ainult msnis ja internetis, laseb ta mul illustratorit, photoshoppi ja aku kestab, see on peamine. Selles mõttes on mac hea. Kui ma mudiugi mängiksin, nagu vanasti, oleks ma kindlasti windowsi peal, sest saab natuke võimsamaid arvuteid mängude jaoks, aga mul pole seda vaja enam ning kui videotöötlust hakkana kunagi tegema, sisi seda kindalsti mac pro peal, sest mac on mugavam.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.12.2010 19:34:29 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
Ho Ho'le ka üks küsimus. Ütlesid,et linux on ilusam. Saan aru, et plaadilt os peale ja olemas. Ilma, et peaks midagi kompileerima või käsurida näppima icon_question.gif
teed nagu ise soovid, mõnda ei pea isegi installima. Kui siiski installid siis on see loetud minutite küsimus ning raudselt lihtsam, kui XP install, vistat-w7't pole isiklikult installida saanud ja nendega ei oska võrrelda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Precision
Kreisi kasutaja
Precision

liitunud: 23.01.2005




sõnum 10.12.2010 20:01:54 vasta tsitaadiga

Os X-st küll Linux ilusam pole, sorri, aga ni isee on.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 10.12.2010 20:08:43 vasta tsitaadiga

Sorri, aga see on vaid sinu arvamus.

OS'id on piisavalt kohandatavad, et ilu argumente ärme toome.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mac või PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.