|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mac või PC |
| Mac |
|
22% |
[ 149 ] |
| PC |
|
77% |
[ 504 ] |
|
| hääli kokku : 653 |
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.12.2010 13:01:15
|
|
|
erick, on sul näited Eestist/Euroopast tuua, kus reaalselt seda poliitikat Apple oleks rakendanud
P.S hämmastav kui ignorantsed ollakse siin teemas legaalsuse suhtes
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
10.12.2010 13:16:36
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
erick, on sul näited Eestist/Euroopast tuua, kus reaalselt seda poliitikat Apple oleks rakendanud
P.S hämmastav kui ignorantsed ollakse siin teemas legaalsuse suhtes  |
Ma leidsin ainult sellise kommentaari, mis minu arust on üsna tabav:
| tsitaat: |
| What I want to know is why Apple screens have *any* dead pixels at all. This hardware comes at a 200% to 400% premium to PC competitors and somehow the Apple manufacturing process doesn’t catch pixel problems before shipping for sale? If I spend $2500 on a laptop you better believe I want a perfect screen! |
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.12.2010 13:19:43
|
|
|
| tsitaat: |
Ma leidsin ainult sellise kommentaari, mis minu arust on üsna tabav
|
Tabav või mitte, igal juhul mitte vastus mu küsimusele...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
10.12.2010 13:31:20
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
Ma leidsin ainult sellise kommentaari, mis minu arust on üsna tabav
|
Tabav või mitte, igal juhul mitte vastus mu küsimusele... |
Arvestades seda, kuidas Apple'i foorumitest terveid threade tootedefektide kohta kustutakse, pole ka ime, et sellist infot on raske leida.
Kui nad ikkagi on nii inimsõbralikud nagu teie arvate, milleks siis selline policy in the first place?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
10.12.2010 15:25:44
|
|
|
A ma käisin Mehikoormas Petsi poes ja sealt öeldi mulle, et nemad <randombrand> monitori ei vaheta enne kui kõik pikslid on surnud
Kasutan ise Apple CD ja ma ei ole leidnud ühtegi surnud pikslit. Mul on palju tuttavaid kes kasutavad kas CD või mõnd Maci läpakat, keegi pole kurtnud surnud pikslite üle. See, et keegi leidis enda ekraanilt surnud piksli ja tema kohalik pood seda asja ei lahenda, ei tembelda seda nüüd ülemaailmseks probleemiks umbes et kõik apple monitorid ongi surnud piksleid täis...
Kui me räägime siin Maci vigadest siis on üldjuhul teemaks 1 või 2 konkreetset asja, mille kallal korduvalt virisetakse. Üheks asjaks on alati hind, no me saime juba aru et Mac maksab rohkem kui Ordi arvuti, aitab juba. Kui palju on probleeme PC maailmas küll garantii, sobivuse, errorite ja kõige muuga, see unustatakse üldse ära. "Samas me kõik ju teame et kõik PC läptopid on ilma ühegi surnud pikslita, et PC garantii ei sõltu üldsegi mitte edasimüüjast, PC on palju ilusam ja odavam ja 8 korda võimsam ja et Apple on 1 kuri firma, mis ainult oma kliente kiusab koguaeg."
On veel midagi uut mille kallal viriseda? Me saime juba ammu aru, et sulle erick, Mac ei meeldi. Ole hea ja mine läbusta edasi konsooli võitluses nüüd.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 15:44:41
|
|
|
Keegi polegi väitnud et nende ekraanid oleks surnud piksleid täis, lihtsalt kui neid siiski esineb siis nad nii naljalt neid välja ei vaheta.
| Priido kirjutas: |
| Kui palju on probleeme PC maailmas küll garantii, sobivuse, errorite ja kõige muuga, see unustatakse üldse ära |
Räägiksid ehk lähemalt neist "sobivuse ja errorite" probleemidest? Täitsa huvitaks kuulda. Naised saunas räägivad või oled ise midagi kogenud?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.12.2010 16:28:48
|
|
|
| tegelikult alla 10 surnud piksli ei sega ka ju eriti? Olen kohanud samsungi ekraani 6 surnud piksliga, millest mina leidsin 4 suure otsimise peale
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.12.2010 16:39:03
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Mul on palju tuttavaid kes kasutavad kas CD või mõnd Maci läpakat, keegi pole kurtnud surnud pikslite üle. See, et keegi leidis enda ekraanilt surnud piksli ja tema kohalik pood seda asja ei lahenda, ei tembelda seda nüüd ülemaailmseks probleemiks umbes et kõik apple monitorid ongi surnud piksleid täis... |
Mul on kümneid tuttavaid, kelle PCdel ei ole mingeid probleeme. Seega PCdel polegi ju probleeme sinu enda loogika järgi. Kena, mis?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
10.12.2010 16:45:28
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Räägiksid ehk lähemalt neist "sobivuse ja errorite" probleemidest? Täitsa huvitaks kuulda. Naised saunas räägivad või oled ise midagi kogenud? |
Aga palun, head lugemist. https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=11
Jah on ka endal probleeme olnud, küll on video draiveritega jama olnud mängudes. On mälude ühilduvusega probleeme olnud jne. Mina aga ei tõtta kohe siia foorumisse kurtma et "oi näed mul mälu ei võta, PC sucks pc sucks bill gates on paha kõik pcpeded on jobud". Siinsest mõne tegelase jutust saab aga aru et Macil ongi ainult probleeme ja PC on puhas poiss ja kõik töötab laitmatult ja 8 korda kiiremini ka. Paluks maa peale tagasi tulla ja tunnistada et on mõlemil omad eelised ja vead.
Tavakasutajal esineb ikka palju probleeme PC-ga. Jah võib öelda et nad on ise süüdi enamasti aga saagem juba aru et kõik ei PEA oskama oma arvutit hooldada või parandada ja need inimesed kes EI oska seda teha on ka inimesed ja ei ole mitte lollid.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 16:58:41
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| tegelikult alla 10 surnud piksli ei sega ka ju eriti? Olen kohanud samsungi ekraani 6 surnud piksliga, millest mina leidsin 4 suure otsimise peale |
Tööl oli monitoril üksainus surnud piksel ning vägagi kõvasti häiris. Sul vist on sama teooria kui räägiti mängude pildikvaliteedi parandamisest ekraanist kaugemale istumise moel
| Priido kirjutas: |
| Aga palun, head lugemist |
Et siis kui maci kasutajad oma masinad probleemide ilmnedes poodi saadavad näitab see, et neil probleeme polegi üldse?
| Priido kirjutas: |
| On mälude ühilduvusega probleeme olnud jne |
Kuidas selline asi üldse võimalik on kui ostad õigesse sloti sobivad mälud?
| Priido kirjutas: |
| Siinsest mõne tegelase jutust saab aga aru et Macil ongi ainult probleeme ja PC on puhas poiss ja kõik töötab laitmatult ja 8 korda kiiremini ka. |
Pigem üritad sa siin täpselt vastupidises rahvast veenda kus macil on elu lill ning PC'l probleem probleemi otsas.
| Priido kirjutas: |
| Paluks maa peale tagasi tulla ja tunnistada et on mõlemil omad eelised ja vead. |
Pole kordagi väitnudki et asjad nii poleks, lihtsalt ei tasuks eriti tulla siia vehklema, et macil kõik nii ilus ja roosa on kui reaalselt on asjad hoopis muud
Isiklikult ei kasuta maci mitte hinna, raua ega softi pärast vaid nende firmapoliitika tõttu. Nad on hullemadki, kui MS oli kümme aastat tagasi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.12.2010 17:03:45
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| lihtsalt ei tasuks eriti tulla siia vehklema, et macil kõik nii ilus ja roosa on kui reaalselt on asjad hoopis muud :) |
Sa ei tea ju milline reaalsus on, mis siis tuled siia vehklema?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 17:06:10
|
|
|
On ka minul sõpru-tuttavaid kes maci kasutavad
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
10.12.2010 17:40:24
|
|
|
Minu elu on tõesti macil nagu lill, pole ka elul PC peal viga mida kodus enamus ajast kasutan. Aga see, et mingi tarkpea tuleb räägib siin tühja ajab ikka vihale küll. Ja kurat võtaks see on MINU arvamus. Kui sa nii ei arva siis ei ole mõtet 10 lk siin inimestele moraali pidada, et me elame valesti ja oleme lollid.
Siin on ikkagi jutt enda kogemustest mitte copy paste googlest et vot mingi "ubertechreview" kirjutas et on nii ja nii. Kasutage ise enne kui mölisema tulete siia
PS. Ei mõtle isiklikult kellegi vastu seda, räägin üldisest muljest mis siin postis toimub. Jah ja meie siin samamoodi paneme tühja vahetevahel aga enamasti algab ikka tüli sellega et keegi tark tuleb räägib et "Mac sucks because I dont like its mouse"
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.12.2010 17:49:28
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| aga enamasti algab ikka tüli sellega et keegi tark tuleb räägib et "Mac sucks because I dont like its mouse" |
Midagi taolist ei ole eri erick ega mina kordagi öelnud. Jutt käis sellest, et pakutav toode on rängalt nihkes toote enda hinnaga. Ja mitte kasutajale positiivses suunas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
10.12.2010 18:05:34
|
|
|
| Priido kirjutas: |
PS. Ei mõtle isiklikult kellegi vastu seda, räägin üldisest muljest mis siin postis toimub. |
Ja teile on ka juba tuhandeid kordi seletatud, mis selle hinnavahe põhjustab. Kui te sellest aru ei saa siis ei hakkagi kunagi saama. Meie saame.
See on igal pool maailmas nii. Paremate näitajatega Opeli saab Maybachist kordades odavamalt, aga me ju saame aru, mis nende autode vahe on või ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 18:18:59
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| me ju saame aru, mis nende autode vahe on või ei saa? |
Jah, nimi maksab. See kas seal nime taga ka reaalne hinnaga võrdeline kvaliteet peitub on juba eraldi teema.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
10.12.2010 18:21:48
|
|
|
| Priido kirjutas: |
A ma käisin Mehikoormas Petsi poes ja sealt öeldi mulle, et nemad <randombrand> monitori ei vaheta enne kui kõik pikslid on surnud
Kasutan ise Apple CD ja ma ei ole leidnud ühtegi surnud pikslit. Mul on palju tuttavaid kes kasutavad kas CD või mõnd Maci läpakat, keegi pole kurtnud surnud pikslite üle. See, et keegi leidis enda ekraanilt surnud piksli ja tema kohalik pood seda asja ei lahenda, ei tembelda seda nüüd ülemaailmseks probleemiks umbes et kõik apple monitorid ongi surnud piksleid täis...
Kui me räägime siin Maci vigadest siis on üldjuhul teemaks 1 või 2 konkreetset asja, mille kallal korduvalt virisetakse. Üheks asjaks on alati hind, no me saime juba aru et Mac maksab rohkem kui Ordi arvuti, aitab juba. Kui palju on probleeme PC maailmas küll garantii, sobivuse, errorite ja kõige muuga, see unustatakse üldse ära. "Samas me kõik ju teame et kõik PC läptopid on ilma ühegi surnud pikslita, et PC garantii ei sõltu üldsegi mitte edasimüüjast, PC on palju ilusam ja odavam ja 8 korda võimsam ja et Apple on 1 kuri firma, mis ainult oma kliente kiusab koguaeg."
On veel midagi uut mille kallal viriseda? Me saime juba ammu aru, et sulle erick, Mac ei meeldi. Ole hea ja mine läbusta edasi konsooli võitluses nüüd. |
Macbook Air'il on see surnud pikslite teemat vist päris palju nagu googlest leida võib.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
10.12.2010 18:54:01
|
|
|
| Priido kirjutas: |
Ja kurat võtaks see on MINU arvamus. Kui sa nii ei arva siis ei ole mõtet 10 lk siin inimestele moraali pidada, et me elame valesti ja oleme lollid.
Siin on ikkagi jutt enda kogemustest mitte copy paste googlest et vot mingi "ubertechreview" kirjutas et on nii ja nii. Kasutage ise enne kui mölisema tulete siia |
Naljakas, ma kohtan konsoolifoorumis pidevalt samasugust suhtumist. Esiteks aetakse segi "arvamus" ja faktid. Mina lihtsalt näitasin faktiliselt, et näe, sama raha eest on Mäkk kuni 8x nõrgemate speccidega. See mida ma arvan sealjuures ei oma mingit tähtsust.
Teiseks, mingi arusaamatu isekogemise kultus - Priido siin on suurepärane näide inimesest, kes arvab, et tema sõnadel on rohkem kaalu, SEST TA ON ARUTLUSALUSE ASJA EEST RAHA MAKSNUD. Saa nüüd aru, see et sa oled raha välja käinud ja seda omad, ei muuda sind üleöö tehnikaeksperdiks. Jätame selle ikka neile, kes seda proffessionaalselt teevad - ja tech saitide inimesed teevad seda proffessionaalselt. Ma tõsiselt kahtlen sinu tehniliste teadmiste sügavuses, niiet enne kritiseerimist mõtle ikka järele.
Muidu on meil siin olukord, kus haige arvab, et kuna temal see haigus on, siis arstid ei tea sellest ikka mitte midagi ja põtkib täiesti irratsionaalseid argumente kasutades vastu.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jerry
4K külmavana

liitunud: 01.02.2003

|
10.12.2010 19:13:23
|
|
|
einoh...loen seda teemat pea iga päev ja no midagi ei saa parata. Naerma ajab
et miks peaks see PC-kasutajate perset torkima, kui Mac'i kasutaja kulutab rohkem raha arvuti peale. No last ta kulutab
Ho Ho'le ka üks küsimus. Ütlesid,et linux on ilusam. Saan aru, et plaadilt os peale ja olemas. Ilma, et peaks midagi kompileerima või käsurida näppima
_________________ Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha |
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
10.12.2010 19:28:45
|
|
|
No tule taevas appi. Kus ma end tehnikaeksperdiks tembeldasin? Pigem olen ma teid siin ekspertideks tembeldanud et nii kõvad mehed olete ja teate kõike mis kõige paremini jookseb ja mis jupid kõige töökindlamad on ja kuidas odavamalt saab. Ma lihtsalt räägin et kasutan mõlemaid ja olen Maciga rahul ja saan aru, mille eest ma rohkem olen maksnud
erick, väga hea võrdlus haige ja haigusega. Mac-kasutajad on siis haiged kes vajavad ravi, ja PC kasutajad on siis arstid, kes haigeid ravima peavad. Väga tublisti öeldud, oleks võind kohe nii öelda siis oleksime ehk kiiremini aru saanud, mis puust inimesega sinu näol tegu on.
viimati muutis Priido 10.12.2010 19:30:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.12.2010 19:30:03
|
|
|
| tsitaat: |
Mina lihtsalt näitasin faktiliselt, et näe, sama raha eest on Mäkk kuni 8x nõrgemate speccidega.
|
Oleme jälle ringiga alguses tagasi - mis kasu mul on odavamast riistvarast, kui ma sellel vajalikku soft'i ei saa kasutada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
10.12.2010 19:33:35
|
|
|
Täielik show on siin, kuulge, Windowsi pojad, tooge näiteks mõni sülearvuti, mis jooksutab Windowsi, kus aku kestaks 6-7 tundi, nagu MacBookidel. Paned samale Macile windowsi peale, kestab see sama aku hea 2 tundi. Aga kõik asjad saab samamoodi tehtud. Ma ei vihka Windowsi ja ka neil on häid asju ja paska aga samuti on macil, lihtsalt minu arvamus on see, et ku raha on, siis miks mitte osta Mac või siis 8x võimsam PC, oleneb, mida sellega teha tahad. Ma vahetasin windowsi paar aastat tagasi välja ja olles pere it-mees, siis ma tean, et windowsiga on rohkem probleeme. Mac töötab stabiilselt juba mitmendat nädalat, ilma ühegi resata, win paneks selle peale kindlasti kasti. Kui pole maci torkinud, siis ära aja suust iba ka välja , mida sa ikka vaidled kumb parem on, eks ühel on omad eelistused ja teisel teised.
Lihtsalt lehtede kaupa debiilsusi välja kirjutada on mõttetus ja kuskil ma lugesin, et näita mulle maci meest, kes oleks kunagi mõne jupi vahetanud. Näe, vahetasin ram-i ära ja kui mul kunagi kast oli, siis vahetasin seal ka igast asju. Miks on maailmas aina rohkem mac-e? Ühelt sellepärast, et see on haigelt mugav ja stabiilne ja arvuti ise on väga hästi disainitud täpselt selle OS-i jaoks. Kui apple teeb nii OS-i ja raua, siis ongi loogiline, et probleeme on vähem, mitte nagu windowsil, kus paned 8x võimsama kasti kokku ja siis mingid asjad hõõruvad sul seal. Ühesõnaga mul on raha ja ostan mac-i ja saan selle raha eest kõik tehtud, pluss ilusa tüki metalli ka. Ma ei käi ainult msnis ja internetis, laseb ta mul illustratorit, photoshoppi ja aku kestab, see on peamine. Selles mõttes on mac hea. Kui ma mudiugi mängiksin, nagu vanasti, oleks ma kindlasti windowsi peal, sest saab natuke võimsamaid arvuteid mängude jaoks, aga mul pole seda vaja enam ning kui videotöötlust hakkana kunagi tegema, sisi seda kindalsti mac pro peal, sest mac on mugavam.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 19:34:29
|
|
|
| Jerry kirjutas: |
Ho Ho'le ka üks küsimus. Ütlesid,et linux on ilusam. Saan aru, et plaadilt os peale ja olemas. Ilma, et peaks midagi kompileerima või käsurida näppima  |
teed nagu ise soovid, mõnda ei pea isegi installima. Kui siiski installid siis on see loetud minutite küsimus ning raudselt lihtsam, kui XP install, vistat-w7't pole isiklikult installida saanud ja nendega ei oska võrrelda.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Precision
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2005
|
10.12.2010 20:01:54
|
|
|
| Os X-st küll Linux ilusam pole, sorri, aga ni isee on.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
10.12.2010 20:08:43
|
|
|
Sorri, aga see on vaid sinu arvamus.
OS'id on piisavalt kohandatavad, et ilu argumente ärme toome.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.12.2010 20:17:33
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| Os X-st küll Linux ilusam pole, sorri, aga ni isee on. |
Millise aknahalduriga võrdled ja millised efektid olid sisse lülitatud?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.12.2010 20:24:06
|
|
|
Noo kui sul ikka suur madin ekraanil käib siis sa neid surnuid piksleid ei näe, eriti kui need on kas musta või valget värvi, punaseid(nagu mu psp ekraanil on) on natuke paremini näha aga häirib see mind vaid dashboardil olles.
E: Telerile tekkis eelmine nädal terve vertikaalne rida siniseid piksleid mis tunni aja pärast kui telekas soojaks saab ära kaovad, Võin öelda et selline asi häirib tõesti kõvasti
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.12.2010 20:26:02
|
|
|
| Precision kirjutas: |
| Mac töötab stabiilselt juba mitmendat nädalat, ilma ühegi resata, win paneks selle peale kindlasti kasti |
Konfi oma Windows õigesti ja töötab ka see igaviku. Minu masinal on uptime kuu+ peale mõnda hädavajalikku restarti, mida Win Update armastab nõuda kvartalis mõne korra. Ja ma ei ole just kerge oma masina vastu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.12.2010 20:28:30
|
|
|
| Sülearvutil on mul 2-3 kuused uptimed täiesti tavalised, lauaarvutis saab asju tihemini ümber tehtud jne, see enamasti üle kuu üleval ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.12.2010 20:28:43
|
|
|
| Sessuhtes võin väita et Windows mul lööb vahepeal(korra kaks nädalas) ekraani triibuliseks, aga ma pole just kõige kindlam kas see on Windowsi või arvuti viga. Ei ole suutnud veel tuvastada
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 16:02:46
|
|
|
Mustang on muide bränd ja ei ole teps mitte odav, ka varuosad ei ole odavad. Kahju, et sina vastupidist arvad. Ja kas sa tõesti arvad et kui mul Macil läheb mälu läbi siis pean poest uue Maci ostma? Kulla inimene oled sa 10 aastane või mis su probleem on? Ega inimeselt, kes oma arvuti nimetab Frankenarvutiks, ei oskagi tegelikult enamat oodata kui mõttetut mölisemist iga asja kohta, millest ta aru ei saa.
Ka imelik, et sa Mustangi pildi lingid PC-na. Mustang on ju bränd ja maksab palju, samaväärsete näitajatega Ford Sierra saab ju 8 korda odavamalt. Nii et viska sinna Sierra pilt ja siis käi läbustamas, siis sa vähemalt ei owni ennast nii palju.
viimati muutis Priido 14.12.2010 16:07:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 16:04:13
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Mustang on muide bränd ja ei ole teps mitte odav, ka varuosad ei ole odavad. Kahju, et sina vastupidist arvad. Ja kas sa tõesti arvad et kui mul Macil läheb mälu läbi siis pean poest uue Maci ostma? Kulla inimene oled sa 10 aastane või mis su probleem on? |
Vana Mustang on muide auto, mida igaüks parandas ja tuunis oma garaažis ise kunagi. See oli väga populaarne noorte, just juhiloa saanud meeste seas, kellel polnud raha, et seda parandada lasta, seega nad õppisid seda ise tegema.
Aga kui su mäkil läheb toitekas läbi, või emaplaat, mis sa siis teed?
Ma saan aru jah, et teile meeldib seda mälu näiteks tuua, sest see on ka enamvähem ainus asi, millele tavamäkikasutaja üldse ligi pääseb.
PS - Frankenarvuti ehitasin ma oma tüdrukule. See maksis kokku 3250 EEK, sisaldab muuhulgas kahte kahetuumalist 64bit Opteroni (serveri CPUd), 16GB ECC RAM (sisseehitatud veaparandusega serverimälu), ja 9600 GT 512MB videokaarti. 37 500 EEK Mac Pro, tutikas, kaotab sellele mäluhulgas umbes 5x ja 3D-jõudluses vähemalt 4x.
Nimi on väljateenitud.
viimati muutis erick 14.12.2010 16:11:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
14.12.2010 16:08:56
|
|
|
| Kahjuks pole toiteploki spetsiifilisus vaid macil, ükspäev kui sõbra arvutit käisin parandamas, selgus et vigast toitekat ei saanudki asendada, sest see oli tavalisest väikesem ja õhem. Remont oleks võinud maksam minna ca 600 krooni maksis 1600 krooni sest oli vaja ka uut korpust
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 16:11:48
|
|
|
| Sellisest asjast nagu garantii oled kuulnud? 3 aastat on piisavalt pikk aeg arvuti vananemiseks.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
14.12.2010 16:11:50
|
|
|
| Kui klickist arvuti ostad saad ehk aastase garantii arvutile
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 16:13:13
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Sellisest asjast nagu garantii oled kuulnud? 3 aastat on piisavalt pikk aeg arvuti vananemiseks. |
Mul kulub sellise defekti parandamiseks 1 päev. Kui kaua sina oma arvutit garantiist tagasi ootad?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 16:15:07
|
|
|
| Sul siis garantiiajal läheb prose läbi siis ostad ise uue prose ja paned külge? Siit siis järeldamegi et sinusugusel pc-eksperdil kulub 3 aasta jooksul Maci hinnast rohkem raha nii.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 16:20:03
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Sul siis garantiiajal läheb prose läbi siis ostad ise uue prose ja paned külge? Siit siis järeldamegi et sinusugusel pc-eksperdil kulub 3 aasta jooksul Maci hinnast rohkem raha nii. |
Ma arvan, et ma jõuaksin mõne oma arvuti 4x viimse kruvini välja vahetada selle raha eest, mis Mac Pro maksab. Ja fakt on, et kasulikku tööaega tuleb igal juhul rohkem. (garantiist tagasi saadetud cpu saab ka maha müüa, niiet pole nagu väga suur mure. pole vaja nii abitu olla.)
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 16:26:23
|
|
|
| Muidugi saab maha müüa. Tööjaamade 6-tuumaliste prosede järele, mis on garantiist tagasi tulnud on ju HV-ostufoorumis nii suur tung. Ja muidugi ostetakse garantiist tagasi tulnud prose sama hinna eest mis poes uus maksab. Sa oled ikka nii tark, et ei jõua sind ära kiita.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bodyrocker
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.12.2004
|
14.12.2010 16:42:38
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Priido kirjutas: |
| Sellisest asjast nagu garantii oled kuulnud? 3 aastat on piisavalt pikk aeg arvuti vananemiseks. |
Mul kulub sellise defekti parandamiseks 1 päev. Kui kaua sina oma arvutit garantiist tagasi ootad? |
Macbookil läksid mälud läbi. Teel kooli astusin iDreamist läbi, andsin arvuti, 15 minuti pärast tulin järgi.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 16:45:58
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Muidugi saab maha müüa. Tööjaamade 6-tuumaliste prosede järele, mis on garantiist tagasi tulnud on ju HV-ostufoorumis nii suur tung. Ja muidugi ostetakse garantiist tagasi tulnud prose sama hinna eest mis poes uus maksab. Sa oled ikka nii tark, et ei jõua sind ära kiita. |
Kui sa tahad detailidesse minna, siis ma pole oma 10-aastase arvutiehituskogemuse jooksul näinud kordagi, et mõnes minu tehtud komplektis oleks cpu maha surnud. Isegi mitte neis, mis on kellatud.
Niiet see ei ole probleem, millel oleks mingit kaalu.
Toiteplokkide (mis kipuvad ka kõige tihedamini surema) järelturg on HVs seevastu igati õilmitsev.
| bodyrocker kirjutas: |
| Macbookil läksid mälud läbi. Teel kooli astusin iDreamist läbi, andsin arvuti, 15 minuti pärast tulin järgi. |
Kiiduväärt. Aga kui sa elaksid mõnes väiksemas linnas, kus mäkipoodi pole?
viimati muutis erick 14.12.2010 16:48:55, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 16:51:19
|
|
|
| Ja millistele firmadele sa erick, oled arvuteid kokku pannud? Ja mis firmana sa seda teenust pakud? Et kui ma tulen sinu jutule siis saan 8 korda odavamalt aruvti mis Final Cut Studiot jooksutab?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 16:58:21
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Ja millistele firmadele sa erick, oled arvuteid kokku pannud? |
Ma ei ole kunagi arvutite kokkupanemise eest raha võtnud, ma teen seda pro bono sõprade ja tuttavate jaoks hobina.
Aga kui sind huvitavad faktid, siis minu ehitatud on Eesti suurima tarkvaraarendusettevõtte CIO (Chief Information Officer, ehk ettevõtte IT-juht) isiklik mänguarvuti. Seda hoolimata faktist, et tema käe alla töötavad väga pädevad eksperdid, kes saavad palka selle eest, et katta kõik ettevõtte vajadused lauaarvutitest kuni tõsiste workstationite ja mitme miljoni krooniste serverilahendusteni välja.
| Priido kirjutas: |
| Ja mis firmana sa seda teenust pakud? Et kui ma tulen sinu jutule siis saan 8 korda odavamalt aruvti mis Final Cut Studiot jooksutab. |
Hackintosh võiks ju Final Cut Studiot jooksutada küll. Selle saaks kindlasti odavamalt - kusjuures pane tähele, et ma pakkusin sama hinna juures kuni 8x võimsamat arvutit, mitte 8x odavamat
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 17:18:40
|
|
|
Kõik maailma arvutid ei ole kellegi isiklik vara, millega nad võivad teha kõike mida nad soovivad, et paar kopikat säästa. Mis sa arvad mis juhtub kui Hollywood hakkab Hackintoshide peal tööd tegema? Mõtle natukene legaalsema poole pealt ka. Sa võid kodus Duket mängida mingi Juku kokku pandud masinaga ja kedagi ei koti.
Ok sõnastame siis ümber. Pane mulle siis 8 korda kiirem tööarvuti kokku sama hinna eest, mis jooksutab Final Cut Studiot. Selline, mida ma saan julgelt firma arvele visata ilma ühegi riskita. Pakud mulle ka garantiiteenust ja oled nõus paindlike muude lepingulisadega, pakud mulle ööpäevaringset helpdeski ka veel lisaks. Ja seda kõike kolmeks aastaks.
Jälle jõuame sinna kus sa saad hetkeks ehk aru (hea õnne korral) mis selle hinnavahe põhjustab. Tuleb makse maksta, garantiifondi müügi arvelt suurendada sest kunagi ei tea mis võib juhtuda ja kui kulukaks see sinule osutuks. Lisaks on sul vaja palgad maksta sest kes teostab sinu garantiiremonti kui sinuga mingi õnnetus peaks juhtuma? Ettevõtet päris nii ei saa juhtida kallis inimene.
Ütleme et sa nüüd oled mingi tegija juba eestis ja tahad turgu vallutada. Kas elu lõpuni kopeerid Maci ja Delli? Ei, on vaja lisaks töölisi kes töötavad välja uusi lahendusi vastavalt klientide soovidele, inimesi kes töötavad välja uusi tooteid ja garanteerivad et vajalikud programmid ikka nende masinal jooksevad. Need inimesed ei tööta mitte miinimumpalgaga. Hakkad aru saama? Ikka ei hakka?
Tead kui suured on riigimaksud? Kui ei tea siis uuri. Ütleme et sa arendad nüüd välja mingi uue laheda toote millele sa litsentsi tahad. tead mis see kõik maksab kallis inimene? Kas sa nüüd saad aru, et inimesed ei maksa mitte tühja kui nad kasutava Maci? Arvad et Apple kulu ongi ainult see, mis juppide sisseostmine maksab? Ja kui sa kurat veel kord räägid siin mingist Apple jumalikustamisest või kummardamisest ja tühja maksmisest siis ole hea poiss ja tee järgi, saab sust ka inimene kunagi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.12.2010 17:28:03
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| pakud mulle ööpäevaringset helpdeski ka veel lisaks. |
Mäkil on Eestis ööpäevaringe helpdesk?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 17:37:38
|
|
|
| Priido kirjutas: |
Kõik maailma arvutid ei ole kellegi isiklik vara, millega nad võivad teha kõike mida nad soovivad, et paar kopikat säästa. Mis sa arvad mis juhtub kui Hollywood hakkab Hackintoshide peal tööd tegema? Mõtle natukene legaalsema poole pealt ka. Sa võid kodus Duket mängida mingi Juku kokku pandud masinaga ja kedagi ei koti.
Ok sõnastame siis ümber. Pane mulle siis 8 korda kiirem tööarvuti kokku sama hinna eest, mis jooksutab Final Cut Studiot. Selline, mida ma saan julgelt firma arvele visata ilma ühegi riskita. Pakud mulle ka garantiiteenust ja oled nõus paindlike muude lepingulisadega, pakud mulle ööpäevaringset helpdeski ka veel lisaks. Ja seda kõike kolmeks aastaks.
Jälle jõuame sinna kus sa saad hetkeks ehk aru (hea õnne korral) mis selle hinnavahe põhjustab. Tuleb makse maksta, garantiifondi müügi arvelt suurendada sest kunagi ei tea mis võib juhtuda ja kui kulukaks see sinule osutuks. Lisaks on sul vaja palgad maksta sest kes teostab sinu garantiiremonti kui sinuga mingi õnnetus peaks juhtuma? Ettevõtet päris nii ei saa juhtida kallis inimene.
Ütleme et sa nüüd oled mingi tegija juba eestis ja tahad turgu vallutada. Kas elu lõpuni kopeerid Maci ja Delli? Ei, on vaja lisaks töölisi kes töötavad välja uusi lahendusi vastavalt klientide soovidele, inimesi kes töötavad välja uusi tooteid ja garanteerivad et vajalikud programmid ikka nende masinal jooksevad. Need inimesed ei tööta mitte miinimumpalgaga. Hakkad aru saama? Ikka ei hakka?
Tead kui suured on riigimaksud? Kui ei tea siis uuri. Ütleme et sa arendad nüüd välja mingi uue laheda toote millele sa litsentsi tahad. tead mis see kõik maksab kallis inimene? Kas sa nüüd saad aru, et inimesed ei maksa mitte tühja kui nad kasutava Maci? Arvad et Apple kulu ongi ainult see, mis juppide sisseostmine maksab? Ja kui sa kurat veel kord räägid siin mingist Apple jumalikustamisest või kummardamisest ja tühja maksmisest siis ole hea poiss ja tee järgi, saab sust ka inimene kunagi. |
Jessas milline wall of text. Mäkikasutaja kohta võiks elegantsemat esitust oodata, või ... äkki mäkk ei muudagi sind kohe kunstipärasemaks, paremaks ja andekamaks? Aga miks neil siis selline reklaamkuvand on?
Vaata Priido. Mul pole kavas hakata ettevõttet looma, ma juba töötan. Aga ma ei ole sugugi ainus, kes on tulnud selle kauni mõtte peale, et midagi nende workstationite hindadega mäda on. Seega vaata palun siia - DL Tehnika.
Kui nende 24K workstation aluseks võtta, saad kordi parema masina kui see Mac Pro. Ja ka kordi parema, kui Delli enda lahendused. Olen kindel, et nad on nõus sulle sinna mitteametlikult Hackintoshi peale panema. 2 aastat on garantiid, kindlasti saab juurde osta. Tehniline tugi on ka olemas.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
14.12.2010 17:58:06
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Pakud mulle ka garantiiteenust ja oled nõus paindlike muude lepingulisadega, pakud mulle ööpäevaringset helpdeski ka veel lisaks. |
http://www.apple.com/support/contact/phone_contacts.html
Apple-Care on world wide.
Erick, mitu mõtetut posti sa teed enne kui lõpuks seletad ära kuidas ma sellel DLT-l, ükskõik kui kallis või odav ta ka pole, Final Cut Studiot jooksutan legaalselt?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.12.2010 18:04:34
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Priido kirjutas: |
| Pakud mulle ka garantiiteenust ja oled nõus paindlike muude lepingulisadega, pakud mulle ööpäevaringset helpdeski ka veel lisaks. Ja seda kõike kolmeks aastaks. |
http://www.apple.com/support/contact/phone_contacts.html
Apple-Care on world wide.
Erick, mitu mõtetut posti sa teed enne kui lõpuks seletad ära kuidas ma sellel Dellil, ükskõik kui kallis või odav ta ka pole, Final Cut Studiot jooksutan legaalselt? |
Apple-Care on eesti keeles ka kohe või? Ööpäevaringselt? Tasuta?
Final Cut Studiol on alternatiive. Nagu ma kuulnud olen, siis Avid Media Composer ja Adobe Premiere on mõlemad industry-leading lahendused. Rääkimata sellest, et lihtsamate asjade jaoks on Avidemux või Kino täiesti tasuta.
Ja siin on terve nimekiri täiesti tasuta alternatiividest Final Cut Pro-le.
Aga kui sa oled õppimis- ja kohanemisvõimetu troll, siis muidugi sinu jaoks alternatiive pole, kui sa kord juba õunast hauganud oled.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|