Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuidas ära keelata rate.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 16.11.2003 14:34:52 Kuidas ära keelata rate.ee vasta tsitaadiga

pole siia foorumisse just kõige sobivam, kuid siiski....

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
ava notepadiga hosts fail, kirjuta lõppu see:

80.235.114.37 rate.ee
80.235.114.37 runescape.com
80.235.114.37 www.rate.ee
80.235.114.37 www.runescape.com

kui tehtud, mine www.rate.ee

ja vaata mis juhtub.


äkki keegi seletab ära kah, kuidas seeasi niimoodi toimib?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 16.11.2003 14:49:34 vasta tsitaadiga

mida kuradit ta siis teeb?
ei näinud nagu midagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 16.11.2003 14:54:26 vasta tsitaadiga

Edit: Eksisin .. icon_redface.gif
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .


viimati muutis Ten 16.11.2003 15:15:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 16.11.2003 14:56:22 vasta tsitaadiga

irwwwwwwwwwwwww: Vabandame, seoses Teie poolt kasutatavas arvutis toimepandud alaealiste vastu suunatud seksuaakuritegudega Rate.ee suhtluskeskkonnas, on Teie ligipääs Rate.ee portaali suletud määramatuks ajaks. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.11.2003 15:02:10 Re: rate.ee vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
äkki keegi seletab ära kah, kuidas seeasi niimoodi toimib?


Selles hosts failis hoitaksse nö aadressile vastav IP caches. Kui sisestad browseri aknasse mingi aadressi siis siis kontrollitakse kõigepealt sealt hosts-ist mis IP on, peaks kiiremaks tegema.

Vennale tegin Runescapega samamoodi panin IP 127.0.0.1

Kui # ette paned siis ei arvestata seda IP-d ja otsitakse ikka netist õige.

edit: KillerXP tegi siin samamoodi. Kuskil siin peaks olema üks pikem teema.
edit1: Siin

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 16.11.2003 15:11:33, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2003 15:08:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

: Vabandame, seoses Teie poolt kasutatavas arvutis toimepandud alaealiste vastu suunatud seksuaakuritegudega Rate.ee suhtluskeskkonnas, on Teie ligipääs Rate.ee portaali suletud määramatuks ajaks.

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 16.11.2003 15:12:03 vasta tsitaadiga

Osav...
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 16.11.2003 15:50:31 vasta tsitaadiga

Ehm.. aga miks ta rate.ee lehele minnes sellise sõnumi näitab? See IP on oopis mingi teine sait ju kuhu peaks suunama icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 16.11.2003 16:05:23 vasta tsitaadiga

Krt ! Mozillaga ei toimi, ma juba lootsin, et saan mõningatele tünga teha. IE ja Operaga aga töötab!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 16.11.2003 16:09:21 vasta tsitaadiga

Firebirdiga mul jäigi see sõnum et ma olen vägistaja vms icon_biggrin.gif
IE-ga kadus ära kui hostsi muutsin icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.11.2003 16:21:07 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Krt ! Mozillaga ei toimi, ma juba lootsin, et saan mõningatele tünga teha. IE ja Operaga aga töötab!


Kas proxy on peal? Võta maha siis peaks tööle hakkama. Operaga on samamoodi kui proxy peal siis läks ikka õigele lehele.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 16.11.2003 16:34:48 vasta tsitaadiga

irw, targad avastasid uue asja... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gretchin
Kreisi kasutaja
gretchin

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2003 16:44:36 vasta tsitaadiga

Hehee icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2003 19:14:38 vasta tsitaadiga

irw sina oled ka kindlati yks tark nii et kasutame mitmuses mis hõlmaks sind kah:D

konn kirjutas:
irw, targad avastasid uue asja... icon_razz1.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 16.11.2003 19:17:25 vasta tsitaadiga

see on siit juba päris mitu korda läbi käinud .. pole midagi pahandada konnaga
_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 16.11.2003 19:50:48 vasta tsitaadiga

njah, aga... te siin rääkisite, et Mozillaga ei tööta. Mul kll töötab ja isegi liiga hästi. St. et kui need read ä kustutasin, siis keik muud brauserid töötavad, aint Mozilla Firebird jätkab jonni ja ei lase enam Rate.ee-sse icon_biggrin.gif

Kuidas seda tollel maha võtta?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 16.11.2003 19:52:58 vasta tsitaadiga

VAU, tõsine "häkkimine" icon_confused.gif
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 16.11.2003 21:11:01 vasta tsitaadiga

plz
step-by-step kuidas maha saab v6tta
ma lasin sõbral teha
aga n00b ei oska enam maha võtta
lasin isegi tal yle kopida enda hosts failiga
aga ei tööta

a muidu ylikõva asi

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 16.11.2003 21:13:21 vasta tsitaadiga

v2hja, umm? like reboot?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.11.2003 21:17:16 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
plz
step-by-step kuidas maha saab v6tta
ma lasin sõbral teha
aga n00b ei oska enam maha võtta
lasin isegi tal yle kopida enda hosts failiga
aga ei tööta

a muidu ylikõva asi


Võib olla refresh aitab. Browseril caches ehk.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 16.11.2003 21:50:01 vasta tsitaadiga

mahavõtmine siis

avada see fail
>
v6tta maha see osa mis lisati
>
save
>
refresh
delete files
clear history
delete cookies

miks ei tööta
vist töötab

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 16.11.2003 21:56:18 vasta tsitaadiga

computer managemendis on services
seal on DNS Client, teed sellele restartdi peale faili taastamist
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 16.11.2003 22:31:47 vasta tsitaadiga

endal küll midagi ei toimund... icon_rolleyes.gif
tglt ästi ei saand aru mis teha tleb jne... icon_razz1.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 16.11.2003 22:34:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

endal küll midagi ei toimund...

need tüübid, kelle midagi ei juhtu, nendel ongi koguaeg selline screen rate'l ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wolverine
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2003




sõnum 17.11.2003 20:38:02 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Hea värk on tõesti.
Nüüd sain vähemalt tuttava rate.ee'st ära koristatud thumbs_up.gif. Päev läbi istus muidu seal ja raiskas elektrit thumbs_down.gif .
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 17.11.2003 21:13:23 vasta tsitaadiga

kle täitsa thumbs_up.gif ...nüüd saab minna veidike kooli arvutite juurde jne...muidu krt kõik mingid "rate'peded vms.." icon_razz1.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2003 21:23:50 vasta tsitaadiga

tinasõdur kirjutas:
kle täitsa thumbs_up.gif ...nüüd saab minna veidike kooli arvutite juurde jne...muidu krt kõik mingid "rate'peded vms.." icon_razz1.gif

Sa andsid hea idee icon_wink.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 18.11.2003 16:24:22 vasta tsitaadiga

deem...proovisin muuta kooli arvutites...aga jah...ütles:
Sa ei saa seda faili muuta, sul pole selle jaoks luba...kahju veidike icon_cry.gif icon_evil.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.11.2003 19:01:40 vasta tsitaadiga

ehe endal oli see ide juba ammu olemas aga rate juures see jama ,et kui logib sisse siis on see natuke kehvasti kirjutatud ja ta paneb aadressix mitte login.php vaid www.rate.ee/login.php ja siis kooli proxy kohe selle ää tabab icon_razz.gif
_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 18.11.2003 19:19:22 vasta tsitaadiga

hpHDD kirjutas:
ehe endal oli see ide juba ammu olemas aga rate juures see jama ,et kui logib sisse siis on see natuke kehvasti kirjutatud ja ta paneb aadressix mitte login.php vaid www.rate.ee/login.php ja siis kooli proxy kohe selle ää tabab icon_razz.gif
ooda, siis nagu ei saagi kuidagi muuta koolis icon_razz1.gif ?
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 18.11.2003 20:05:35 vasta tsitaadiga

saab ikke
admin õigusi vaja
mida saab mingi floppyga korraldada

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 18.11.2003 21:34:12 vasta tsitaadiga

njah, kui mina koolis käisin veel kevadel, siis oli ike nii, et see pildimaania on meeletu. 20-st klassis olnud arvutist 15 istusid rate.ee-s, 3 tükki uno.ee Fotolines ning kaks mail.ee-s... meeletu hullus...

niet veiks teha ja väikese "visiidi" vilistlasena kooli arvutiklassi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 18.11.2003 21:39:08 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
njah, kui mina koolis käisin veel kevadel, siis oli ike nii, et see pildimaania on meeletu. 20-st klassis olnud arvutist 15 istusid rate.ee-s, 3 tükki uno.ee Fotolines ning kaks mail.ee-s... meeletu hullus...

niet veiks teha ja väikese "visiidi" vilistlasena kooli arvutiklassi icon_biggrin.gif

Njah, meil koolis nii et tuli uus õps, pistab kohe röökima et kooli arvutid ei ole jutukates ja rate.ee-s istumiseks, istub siis maha ja jätkab kellegi pildi kommentaari kirjutamist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 18.11.2003 21:43:42 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif oleneb kus koolis käid
Aga variante on selliseid ,et otsid yles millist proxi kasutab, kui kasutab ja muudad proxi aadressi ära icon_razz.gif
aga peab olema vastava teenusepakkuja proxy icon_razz.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 18.11.2003 22:42:18 vasta tsitaadiga

Meil tavaliselt 11 liimelises arvutiklassis ~8 istub rates, ~1 mailis, 1 mängib võibolla siiski.ru'd ja 1 on HV jutukas või HVF'is icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2003 23:02:25 vasta tsitaadiga

16 arvutit
8 @ rate.ee
4 @ uno.ee
4 @ newgrounds.com

Kui vaadata Internet Exploreri History´t, siis üle 10 lingi seal eriti ei ole icon_biggrin.gif

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 18.11.2003 23:03:47 vasta tsitaadiga

Meil 120% inimesed rate.ee

Lihtsalt on seal kahe-kolmekesi ja vahivad mingeid pilte. icon_smile.gif
Krt, kuidas mulle ei meeldi sellised saidid icon_mad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
konn
HV veteran
konn

liitunud: 02.08.2003




sõnum 18.11.2003 23:06:53 vasta tsitaadiga

rate server vedeleb vahel meie arvutiklassis
..see on siis kui teil on "sorry, rate.ee is undergoing technical difficulties, check back later" icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 18.11.2003 23:09:08 vasta tsitaadiga

Ma keeasin ühes koolis igatahes juba vahepeal firewalli pealt selle rate.ee ära ja maalisin ilusa veateate ka ette, et tänu turvariskile on selle lehe külastamine keelatud, siis tekkis tohutu paanika...... icon_confused.gif
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 18.11.2003 23:24:58 vasta tsitaadiga

njah...meil tavaliselt iga vahetund on -vähemalt- 3 inimest rate's (kuid tavaliselt see suurem arv)...siis veel mängitakse kha päris palju...ca 2 on Vähemalt...mängudes vms...näit mingit AOE on tõmmatud siis on kõva mees jne...jne...see on see kooli arvutiklass icon_rolleyes.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 18.11.2003 23:53:21 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
Ma keeasin ühes koolis igatahes juba vahepeal firewalli pealt selle rate.ee ära ja maalisin ilusa veateate ka ette, et tänu turvariskile on selle lehe külastamine keelatud, siis tekkis tohutu paanika...... icon_confused.gif

Palju su teenused maksavad icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDD
HV veteran
HDD

liitunud: 24.09.2003




sõnum 20.11.2003 13:28:51 vasta tsitaadiga

Cobra[EST], arvan ,et see kes HV istub oled sina icon_biggrin.gif
Aga kuda seda WIN98 all kasutada ja kas üldse saab kasutada icon_razz.gif

_________________
The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.11.2003 22:22:08 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
saab ikke
admin õigusi vaja
mida saab mingi floppyga korraldada


kust seda hankida saaks? lööks koolis kah käpad taha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 20.11.2003 22:40:38 vasta tsitaadiga

teine võimalus
knoppix

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.11.2003 22:53:18 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
teine võimalus
knoppix


seleta lähemalt, mis sa selle all mõtlesid?

seda pole vaja seletada, mis asi knoppix on. tean isegi.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2003 22:54:51 vasta tsitaadiga

Vaadake praegu rate.ee´d icon_smile.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 20.11.2003 22:58:16 vasta tsitaadiga

Krt see rate.ee jah ikka jube popp miskipärast. Mul poisi pilt ka seal üleval, kui ta alles 3 päeva vana oli icon_biggrin.gif Tegin poisist pilti õe süles ja edasi võite ise arvata, kes ta sinna pani...
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.11.2003 23:00:42 vasta tsitaadiga

sosssepp kirjutas:
Krt see rate.ee jah ikka jube popp miskipärast. Mul poisi pilt ka seal üleval, kui ta alles 3 päeva vana oli icon_biggrin.gif Tegin poisist pilti õe süles ja edasi võite ise arvata, kes ta sinna pani...


laste pildid on seal ju keelatud?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 20.11.2003 23:01:16 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Vaadake praegu rate.ee´d icon_smile.gif


nad nii"tegijad", et võivad endale sellist asja lubada icon_evil.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimeta
Kreisi kasutaja
Nimeta

liitunud: 09.12.2002




sõnum 20.11.2003 23:11:37 vasta tsitaadiga

oot, rääkige, kuidas NT4 saab sellele hosts failile ligi... seal tavakasutaja ei saa nagu miskit teha... kuri plaan oleks seda hullust leevendada icon_razz.gif

e: disketilt mingi dos üles bootida ja see fail lihtsalt avada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuidas ära keelata rate.ee mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.