|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
16.11.2003 14:34:52
Kuidas ära keelata rate.ee |
|
|
pole siia foorumisse just kõige sobivam, kuid siiski....
C:\WINDOWS\system32\drivers\etc
ava notepadiga hosts fail, kirjuta lõppu see:
80.235.114.37 rate.ee
80.235.114.37 runescape.com
80.235.114.37 www.rate.ee
80.235.114.37 www.runescape.com
kui tehtud, mine www.rate.ee
ja vaata mis juhtub.
äkki keegi seletab ära kah, kuidas seeasi niimoodi toimib?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
16.11.2003 14:49:34
|
|
|
mida kuradit ta siis teeb?
ei näinud nagu midagi
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
16.11.2003 14:54:26
|
|
|
Edit: Eksisin ..
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . .
viimati muutis Ten 16.11.2003 15:15:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
16.11.2003 14:56:22
|
|
|
irwwwwwwwwwwwww: Vabandame, seoses Teie poolt kasutatavas arvutis toimepandud alaealiste vastu suunatud seksuaakuritegudega Rate.ee suhtluskeskkonnas, on Teie ligipääs Rate.ee portaali suletud määramatuks ajaks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
16.11.2003 15:02:10
Re: rate.ee |
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| äkki keegi seletab ära kah, kuidas seeasi niimoodi toimib? |
Selles hosts failis hoitaksse nö aadressile vastav IP caches. Kui sisestad browseri aknasse mingi aadressi siis siis kontrollitakse kõigepealt sealt hosts-ist mis IP on, peaks kiiremaks tegema.
Vennale tegin Runescapega samamoodi panin IP 127.0.0.1
Kui # ette paned siis ei arvestata seda IP-d ja otsitakse ikka netist õige.
edit: KillerXP tegi siin samamoodi. Kuskil siin peaks olema üks pikem teema.
edit1: Siin
_________________ Imperfection is perfect
viimati muutis Mart352 16.11.2003 15:11:33, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
16.11.2003 15:08:11
|
|
|
| tsitaat: |
: Vabandame, seoses Teie poolt kasutatavas arvutis toimepandud alaealiste vastu suunatud seksuaakuritegudega Rate.ee suhtluskeskkonnas, on Teie ligipääs Rate.ee portaali suletud määramatuks ajaks.
|
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
16.11.2003 15:12:03
|
|
|
| Osav...
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
16.11.2003 15:50:31
|
|
|
Ehm.. aga miks ta rate.ee lehele minnes sellise sõnumi näitab? See IP on oopis mingi teine sait ju kuhu peaks suunama
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
16.11.2003 16:05:23
|
|
|
| Krt ! Mozillaga ei toimi, ma juba lootsin, et saan mõningatele tünga teha. IE ja Operaga aga töötab!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
16.11.2003 16:09:21
|
|
|
Firebirdiga mul jäigi see sõnum et ma olen vägistaja vms
IE-ga kadus ära kui hostsi muutsin
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
16.11.2003 16:21:07
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Krt ! Mozillaga ei toimi, ma juba lootsin, et saan mõningatele tünga teha. IE ja Operaga aga töötab! |
Kas proxy on peal? Võta maha siis peaks tööle hakkama. Operaga on samamoodi kui proxy peal siis läks ikka õigele lehele.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
16.11.2003 16:34:48
|
|
|
irw, targad avastasid uue asja...
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gretchin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
16.11.2003 16:44:36
|
|
|
Hehee
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
16.11.2003 19:14:38
|
|
|
irw sina oled ka kindlati yks tark nii et kasutame mitmuses mis hõlmaks sind kah:D
| konn kirjutas: |
irw, targad avastasid uue asja...  |
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
16.11.2003 19:17:25
|
|
|
see on siit juba päris mitu korda läbi käinud .. pole midagi pahandada konnaga
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . . |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
16.11.2003 19:50:48
|
|
|
njah, aga... te siin rääkisite, et Mozillaga ei tööta. Mul kll töötab ja isegi liiga hästi. St. et kui need read ä kustutasin, siis keik muud brauserid töötavad, aint Mozilla Firebird jätkab jonni ja ei lase enam Rate.ee-sse
Kuidas seda tollel maha võtta?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
16.11.2003 19:52:58
|
|
|
VAU, tõsine "häkkimine"
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
16.11.2003 21:11:01
|
|
|
plz
step-by-step kuidas maha saab v6tta
ma lasin sõbral teha
aga n00b ei oska enam maha võtta
lasin isegi tal yle kopida enda hosts failiga
aga ei tööta
a muidu ylikõva asi
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
16.11.2003 21:13:21
|
|
|
| v2hja, umm? like reboot?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
16.11.2003 21:17:16
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
plz
step-by-step kuidas maha saab v6tta
ma lasin sõbral teha
aga n00b ei oska enam maha võtta
lasin isegi tal yle kopida enda hosts failiga
aga ei tööta
a muidu ylikõva asi |
Võib olla refresh aitab. Browseril caches ehk.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
16.11.2003 21:50:01
|
|
|
mahavõtmine siis
avada see fail
>
v6tta maha see osa mis lisati
>
save
>
refresh
delete files
clear history
delete cookies
miks ei tööta
vist töötab
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
16.11.2003 21:56:18
|
|
|
computer managemendis on services
seal on DNS Client, teed sellele restartdi peale faili taastamist
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2003 22:31:47
|
|
|
endal küll midagi ei toimund...
tglt ästi ei saand aru mis teha tleb jne...
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
16.11.2003 22:34:04
|
|
|
| tsitaat: |
endal küll midagi ei toimund...
|
need tüübid, kelle midagi ei juhtu, nendel ongi koguaeg selline screen rate'l ?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wolverine
HV vaatleja
liitunud: 20.10.2003
|
17.11.2003 20:38:02
|
|
|
Hea värk on tõesti.
Nüüd sain vähemalt tuttava rate.ee'st ära koristatud . Päev läbi istus muidu seal ja raiskas elektrit .
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
17.11.2003 21:13:23
|
|
|
kle täitsa ...nüüd saab minna veidike kooli arvutite juurde jne...muidu krt kõik mingid "rate'peded vms.."
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
17.11.2003 21:23:50
|
|
|
| tinasõdur kirjutas: |
kle täitsa ...nüüd saab minna veidike kooli arvutite juurde jne...muidu krt kõik mingid "rate'peded vms.."  |
Sa andsid hea idee
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2003 16:24:22
|
|
|
deem...proovisin muuta kooli arvutites...aga jah...ütles:
Sa ei saa seda faili muuta, sul pole selle jaoks luba...kahju veidike
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
18.11.2003 19:01:40
|
|
|
ehe endal oli see ide juba ammu olemas aga rate juures see jama ,et kui logib sisse siis on see natuke kehvasti kirjutatud ja ta paneb aadressix mitte login.php vaid www.rate.ee/login.php ja siis kooli proxy kohe selle ää tabab
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2003 19:19:22
|
|
|
| hpHDD kirjutas: |
ehe endal oli see ide juba ammu olemas aga rate juures see jama ,et kui logib sisse siis on see natuke kehvasti kirjutatud ja ta paneb aadressix mitte login.php vaid www.rate.ee/login.php ja siis kooli proxy kohe selle ää tabab  |
ooda, siis nagu ei saagi kuidagi muuta koolis ?
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
18.11.2003 20:05:35
|
|
|
saab ikke
admin õigusi vaja
mida saab mingi floppyga korraldada
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
18.11.2003 21:34:12
|
|
|
njah, kui mina koolis käisin veel kevadel, siis oli ike nii, et see pildimaania on meeletu. 20-st klassis olnud arvutist 15 istusid rate.ee-s, 3 tükki uno.ee Fotolines ning kaks mail.ee-s... meeletu hullus...
niet veiks teha ja väikese "visiidi" vilistlasena kooli arvutiklassi
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
18.11.2003 21:39:08
|
|
|
| Aq kirjutas: |
njah, kui mina koolis käisin veel kevadel, siis oli ike nii, et see pildimaania on meeletu. 20-st klassis olnud arvutist 15 istusid rate.ee-s, 3 tükki uno.ee Fotolines ning kaks mail.ee-s... meeletu hullus...
niet veiks teha ja väikese "visiidi" vilistlasena kooli arvutiklassi  |
Njah, meil koolis nii et tuli uus õps, pistab kohe röökima et kooli arvutid ei ole jutukates ja rate.ee-s istumiseks, istub siis maha ja jätkab kellegi pildi kommentaari kirjutamist
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
18.11.2003 21:43:42
|
|
|
oleneb kus koolis käid
Aga variante on selliseid ,et otsid yles millist proxi kasutab, kui kasutab ja muudad proxi aadressi ära
aga peab olema vastava teenusepakkuja proxy
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
18.11.2003 22:42:18
|
|
|
Meil tavaliselt 11 liimelises arvutiklassis ~8 istub rates, ~1 mailis, 1 mängib võibolla siiski.ru'd ja 1 on HV jutukas või HVF'is
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
18.11.2003 23:02:25
|
|
|
16 arvutit
8 @ rate.ee
4 @ uno.ee
4 @ newgrounds.com
Kui vaadata Internet Exploreri History´t, siis üle 10 lingi seal eriti ei ole
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
18.11.2003 23:03:47
|
|
|
Meil 120% inimesed rate.ee
Lihtsalt on seal kahe-kolmekesi ja vahivad mingeid pilte.
Krt, kuidas mulle ei meeldi sellised saidid
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
konn
HV veteran

liitunud: 02.08.2003
|
18.11.2003 23:06:53
|
|
|
rate server vedeleb vahel meie arvutiklassis
..see on siis kui teil on "sorry, rate.ee is undergoing technical difficulties, check back later"
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
18.11.2003 23:09:08
|
|
|
Ma keeasin ühes koolis igatahes juba vahepeal firewalli pealt selle rate.ee ära ja maalisin ilusa veateate ka ette, et tänu turvariskile on selle lehe külastamine keelatud, siis tekkis tohutu paanika......
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tinasõdur
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
18.11.2003 23:24:58
|
|
|
njah...meil tavaliselt iga vahetund on -vähemalt- 3 inimest rate's (kuid tavaliselt see suurem arv)...siis veel mängitakse kha päris palju...ca 2 on Vähemalt...mängudes vms...näit mingit AOE on tõmmatud siis on kõva mees jne...jne...see on see kooli arvutiklass
_________________ Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
18.11.2003 23:53:21
|
|
|
| plugger kirjutas: |
Ma keeasin ühes koolis igatahes juba vahepeal firewalli pealt selle rate.ee ära ja maalisin ilusa veateate ka ette, et tänu turvariskile on selle lehe külastamine keelatud, siis tekkis tohutu paanika......  |
Palju su teenused maksavad
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDD
HV veteran

liitunud: 24.09.2003
|
20.11.2003 13:28:51
|
|
|
Cobra[EST], arvan ,et see kes HV istub oled sina
Aga kuda seda WIN98 all kasutada ja kas üldse saab kasutada
_________________ The funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's to late to stop reading it  |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.11.2003 22:22:08
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
saab ikke
admin õigusi vaja
mida saab mingi floppyga korraldada |
kust seda hankida saaks? lööks koolis kah käpad taha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
20.11.2003 22:40:38
|
|
|
teine võimalus
knoppix
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.11.2003 22:53:18
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
teine võimalus
knoppix |
seleta lähemalt, mis sa selle all mõtlesid?
seda pole vaja seletada, mis asi knoppix on. tean isegi.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
20.11.2003 22:58:16
|
|
|
Krt see rate.ee jah ikka jube popp miskipärast. Mul poisi pilt ka seal üleval, kui ta alles 3 päeva vana oli Tegin poisist pilti õe süles ja edasi võite ise arvata, kes ta sinna pani...
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.11.2003 23:00:42
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
Krt see rate.ee jah ikka jube popp miskipärast. Mul poisi pilt ka seal üleval, kui ta alles 3 päeva vana oli Tegin poisist pilti õe süles ja edasi võite ise arvata, kes ta sinna pani... |
laste pildid on seal ju keelatud?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
20.11.2003 23:01:16
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Vaadake praegu rate.ee´d  |
nad nii"tegijad", et võivad endale sellist asja lubada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nimeta
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2002
|
20.11.2003 23:11:37
|
|
|
oot, rääkige, kuidas NT4 saab sellele hosts failile ligi... seal tavakasutaja ei saa nagu miskit teha... kuri plaan oleks seda hullust leevendada
e: disketilt mingi dos üles bootida ja see fail lihtsalt avada
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|