|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.12.2010 23:55:08
|
|
|
Ford Sirje sadula saad lammarist 100 eegu eest
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.12.2010 00:00:39
|
|
|
Omale sai tellitud selline tool:
http://www.motonet.fi/web/guest/etusivu#productid=39-1075
Spec-B ajab ikka vihale, üritad tüübile parema auto ehitada kui omalgi oli seda võites ja siis see lammas ei suuda ohjeldada neid autosid, ei julge talle isegi käske jagada et pingutaks rohkem kuna siis paneb veel rohkem seintesse.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
09.12.2010 00:16:09
|
|
|
| jones9999 kirjutas: |
Kas keegi nõu oskab anda:
Special Event'ide alt Grand Tour'i esimene võistlus:
Eiger Nordwand Short Track Alfa-Romeo Competitzione C8'ga paigaltstardtist alla 1:17:00 aeg
ABS: 10
TC: 0
Teised abid ka maas.
Kõige kangem aeg, mis olen saanud on 1:18:537 ja mõtted on otsas, kuidas kiiremini edasi saada.
Olen proovinud nii sõita, et kets võimalikult vähe all ringi käiks, aga äkki on kasulikum need tagasipöörded läbi drift'ida? |
Mul oli täpselt sama asi. Andsin ise oma mängu ära, et enam proovida ei saa, kuid ma mäletan, et proloogis oli sama rada ja vist evoga...
Ja mäletan, et seal peale starti hairpin kurvides andis meeletult aega võita. Imo pidi tegema nii, nagu see traajektor sulle ette näitab, et vajutad piduit, siis korraks gaasi, ja uuesti pidurit, mitte, et lihtsalt pidurdad kurvi ja siis sõidad sealt välja.
Mässama peab, kuid kindlasti on need 3 ja pool tagasipöörde kurvi ajavõidu koht. Vabalt 2-3 sekki võid sealt saada.
| xxlmaster kirjutas: |
Ma oleks 100% kohal olnud kui oleksin vaid eestis olnud
Küll tuleb veel selliseid võimalusi ma usun. |
Täpselt sama siin, kuna pileteid hilisemaks ei saanud, tulin pühapäeval Soome juba.
Kuna mängu ei ole, siis ei saa proovida, kas oleksin Platooniga konkureerinud või mitte:P
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
09.12.2010 00:38:59
|
|
|
Ma sõitsin Grand Valley Speedway 1:35:494.
Omast arust puldiga hea aeg. Kas mõni tegijam sõitja võiks ka oma aja panna. Piiranguid autole pole:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.12.2010 01:34:41
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| Omale sai tellitud selline tool:http://www.motonet.fi/web/guest/etusivu#productid=39-1075 |
Päris mõnus värk ju! Kui palju koos postikuludega siis hinnaks ka tuli?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
09.12.2010 02:15:32
|
|
|
olen läbinisti pc mees viimased aastad olnud, aga vahel kiikan GT teemadesse ikka, GT5 teema on eriti hot topic hetkel..
ja kuram küll, hakka või mõtlema, et GT5 pärast osta PS3 endale (vahin Utubi ja loen HV foorumit )
Näpud sügelevad seda mängida. Pole kaua mänginud automänge ja peale NFS:Shifti mängimist tulid vanad head GT ajad meelde.
Toppisin siis oma epic GT1e PS1e sisse ja sain veidi lustida, aga siis hakkas segast peksma (konsool on 14 aastat vana muideks!)
teiste mängudega ka jurab, ilmselt lääts on läbi või midagi..
GT2 andsin GT4 ostmisel sõbrale. (GT3e pole kunagi näppinud)
Imelikul kombel on mul ainult GT4 karp alles, plaat on kuhugi rändama läinud: tegin räige otsimise, aga ikka ei leidnud.
aga kasu plaadist muidugi ei oleks ka, sest ühe korra suutis välk maja kõrval puusse end keerutada ning kargas siis ka majja, mis 2 telekat, PS2, dvd- ja helisüsteemi per**e keeras
On mäng seda väärt? Lihtsalt PS3e muretsemist? Raha pole priisata ja muidu eelistaks millegi pärast Xboxi PS3ele... kui üldse konsool osta. Arvuti vajab uut südant ja kuut kah
Kui kellelgi väga head südant ja tahtmist on, siis võiks 2-3 päevaks mängu laenata, ehk konsooli saaks mõnelt tuttavalt. (sõpradel-tuttavatel pole GT5t ja ma üritan selgeks teha, et see on a must be!)
Pean asja enne ära proovima ja siis otsustaks
over n aut, lustige!
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.12.2010 02:30:29
|
|
|
| tsitaat: |
On mäng seda väärt?
|
mina ostsin selle jaoks PS3me ja ei kahetse, nüüd ostsin lausa rooli veel ja ajan playseati taga. Nii et jah, on küll väärt.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2010 03:17:37
|
|
|
Kõik hea jah aga kuhu sa käigukasti kinnitad? Ning toolil ple mingit võimalust rooli ja pedaalide kaugust muuta väga väga halb
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
09.12.2010 03:19:29
|
|
|
| platoon, selle asjanduse nimi on käigukang.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2010 08:45:38
|
|
|
Kui mina mängin siis toon tavaliselt omale romulast käigukasti ka kõrvale.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
09.12.2010 09:51:59
|
|
|
Ertai, mine proovi mõnes suuremas poes järgi Nagu siitsamast teemast lugeda võid, on mõnes müügikohas täiskomplekt (playseat, rool, 3D) üleval.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
09.12.2010 16:42:27
|
|
|
lähen uurin lõunakeskuses (tartus), ehk sel soodukampaania ajal "Imede öö" on miskit.
Üldiselt peab selleks pealinna minema vist, et järgi proovida, aga kui ma ei eksi, siis Tartus oli täitsa ekraan olemas standil.. istet veel polnud paika pandud, ehk nüüd siis
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
09.12.2010 18:23:50
|
|
|
| Ertai, anna kindlasti teada mis seis on seal, tahaks kh kangesti proovida
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2010 20:17:56
|
|
|
Käisin täna Rocca Al Mares proovimas GT5 3D-s, alguses mingid jorsid seal mölisesid, et eeei see pole üldse 3D telekas, ärge tehke nalja et ei tea kus prillid on ja proovida ei saa, tulge mõni teine päev äkki siis saab Täiesti HAIGE suhtumine oli kui klienti, õnneks oli paar vana seal, kes polnud müügi riietes aga tundusid, et töötasid seal, üks vist isegi HV-lane oli, need said kohe mulle asja tööle kenasti ja suutsid isegi prillid üles leida. Aga neile teistele kuttidele võiks küll mingi noomituse teha, siukese suhtumisega ei saa küll kusagile
Igatahes, 3D-st, nii ja naa, ei meeldinud enamuselt, ruumilisuse effekti väga polnud, ei lume, ei vihmaga ega ka tavaliselt sõites, hästi vähekene võibolla tundus olema, enamus ajast segas peegeldused teleka peale, pimedas ilmselt parem. Aga siiski efekt oli kole väike ja ei andnud mängule midagi juurde, pluss silmad hakkasid kipitama peale 5minutit
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.12.2010 20:25:11
|
|
|
| PlatoonSgtElias, mõtlesin ka just homme vaatama minna. Mõttetu?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
09.12.2010 20:41:14
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
| Ertai, anna kindlasti teada mis seis on seal, tahaks kh kangesti proovida |
davai, lähen kindlasti tsekkima ja annan teada
(lihtsam oleks muidugi helistada, kas neil on üleval miskit, aga noh.. mugavus ja oma silm)
samas kordan, kui keegi laenaks paariks päevaks, oleks ka super. enamus sõpru xboxi koolkonnast
nägin täna asja juba unes, idiootne
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
09.12.2010 20:43:16
|
|
|
ruumi sügavust saab menüüst juurde keerata...ala auto ja maastiku kaugust
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
09.12.2010 20:46:47
|
|
|
kus kohast kõige parema hinnaga g25/27 rooli saaks osta uuena? ikka gt5 huvides küsin
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2010 20:55:18
|
|
|
Rajareits, mine proovi, aga jah tee nagu wirx soovitas, mine sinna 3D menüüsse, sealt vali muidugi, et ON oleks ja siis seal sügavus oli vist 0.0 minul, mängi sellega, ehk saad asja paremaks, aga ütlen, et tõsiselt segav faktor oli krdi peegeldused seal poes.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.12.2010 21:19:05
|
|
|
xeon, ---> wirx, käest. Ise sain tutika G27 tema käest 4400.-, odavamalt poest ei saa
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
09.12.2010 22:13:00
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Kõik hea jah aga kuhu sa käigukasti kinnitad? Ning toolil ple mingit võimalust rooli ja pedaalide kaugust muuta väga väga halb |
Käigukangi kinnituse saan sinna paari keevituse punktiga külge, tooli kaugust saab reguleerida, koos saatmiskuluga kujunes hind 211eur-i no ei raatsi kuidagi maksta seda pöörast hinnavahet Playseatiga ning sinnagi lisaks vaja slider+käigukangi kinnitus samamoodi osta. Obutto toodangut oleksin soovinud ülekõige kuid seal pikk tarneaeg ning suht järjekord nende toodangul.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
09.12.2010 22:56:14
|
|
|
| tsitaat: |
tsitaat:
On mäng seda väärt?
mina ostsin selle jaoks PS3me ja ei kahetse, nüüd ostsin lausa rooli veel ja ajan playseati taga. Nii et jah, on küll väärt.
|
Panen offtopicut edasi
Mul sama teema, kunagi ammu noorena mängisin ... ütleme et 15 aastat tagasi. Mingi AK47'ga mööda "linna" madistada ei viitsi, küll aga sooviks võimalikult reaalse sim. sõita. Motti lisab ka see video http://sport.postimees.ee/?id=354697
Teisest küljest muidugi nutune- osta konsool, rool ja iste- vaatan, et 15k laks vähemalt.
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.12.2010 23:24:34
|
|
|
| volpsu, milleks iste? Ega Sa praegu püsti ei seisa ju?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
09.12.2010 23:43:43
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| volpsu, milleks iste? Ega Sa praegu püsti ei seisa ju? |
???
Kui GT5P mängisin MOMOga siis eriti variante ei olnud kui lohistasin köögilaua teleka ette ja istusin arvuti tooli peal. Ei ültelks et mingi elamus oli. G27 tuleb kohe see küss et kuhu krt ma käigukangi panen? Lohistn öökapi laua kõrvale?
Et täis fiilingut saada peab olema vastavad seadmed.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.12.2010 23:48:42
|
|
|
xxlmaster, ise mängin arvutilaua taga. Ei ütleks et nii tapvalt ebamugav on.
Aga kui G27l eraldi käigukang ja asjad vaja kuhugi panna, siis vb jah jama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2010 23:59:52
|
|
|
Rajareits, ise ka mängisin mitu aastat laua taga ja mingit probleemi plnud, vihkasin ainult täiega, et pedaalid libisesid pidevalt ja pidin mingi lollaka raamatu vms taha panema, et ei läheks kusagile. Pealegi Playseatis kui endale ära seadistad TÄPSELT tooli siis on ikka ülimugav. Kaks asja veidike ebameeldivad, see toru keset jalgu (kui aga nihutada seda eemale siis ei ole see mingi takistus kuid pedaalida kõrgust võiks saada valida, veidike liiga ebamugavalt kõrgel, jalad väsivad ära.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
10.12.2010 00:13:37
|
|
|
Jyskist sain mõnesaja krooni eest sellise arvuti laua, isegi pedaalid püsivad paigas, selle hinna eest hea küll.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Negative
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.09.2003
|
10.12.2010 00:39:05
|
|
|
Kui vähegi viitsimist on, siis saab endale ise ehitada (või siis oskuste puudumise korral lasta ehitada) väga korraliku playseat'i. Eelist poest ostetud asja ees - saad täpselt sellise asja, mida tahad (oma mõõtude järgi tehtud jne.) Teine eelis on muidugi kordades odavam hind . Endal 2 tükki valminud.
Pilte ja juttu leiab siit.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.12.2010 00:48:28
|
|
|
kui pedaalid ära jooksevad siis tuleks põrand puhtaks teha lapiga ning pedaalide aluse all olevad kummi nagad ära puhastada. Peaks kinni haakuma kui just mingid "haakumatud" olevused ei ole.
Negative-> kena töö, aga kui toas ruumi pole siis peaks vist mingi kompaksema asja projekteerima. Ise mõtlesin, et kui rooli soetada kunagi siis teha mingi "alus" mille külge kaadervärk panna ja siis tava arvuti tooliga kuidagi kõrgused paika sobitada. Pole päris sama mugav kui auto roolis istumine aga ehk ajab asja ära...
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.12.2010 01:44:21
|
|
|
Keegi oskab öelda kuda üldse oma save gamedest backuppi teha? ütleb, et ei luba kopida seda save
edit: irww, mingi updatega alles tuleb siuke asi? mida veel
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
10.12.2010 01:46:41
|
|
|
| PlatoonSgtElias, esialgu sai kõiki save faile back-upida vabalt ja jagada neid. Ent kui Trophid tulid siis see featuur eemaldati.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
10.12.2010 02:20:14
|
|
|
iDemon, norm täiega.. minu pea seda ei mõista, milleks oli vaja see FEATUUR eemaldada.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
10.12.2010 11:51:18
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Käisin täna Rocca Al Mares proovimas GT5 3D-s, alguses mingid jorsid seal mölisesid, et eeei see pole üldse 3D telekas, ärge tehke nalja et ei tea kus prillid on ja proovida ei saa, tulge mõni teine päev äkki siis saab Täiesti HAIGE suhtumine oli kui klienti, õnneks oli paar vana seal, kes polnud müügi riietes aga tundusid, et töötasid seal, üks vist isegi HV-lane oli, need said kohe mulle asja tööle kenasti ja suutsid isegi prillid üles leida. Aga neile teistele kuttidele võiks küll mingi noomituse teha, siukese suhtumisega ei saa küll kusagile
Igatahes, 3D-st, nii ja naa, ei meeldinud enamuselt, ruumilisuse effekti väga polnud, ei lume, ei vihmaga ega ka tavaliselt sõites, hästi vähekene võibolla tundus olema, enamus ajast segas peegeldused teleka peale, pimedas ilmselt parem. Aga siiski efekt oli kole väike ja ei andnud mängule midagi juurde, pluss silmad hakkasid kipitama peale 5minutit  |
Palun palun, müüjatel hetkel tõesti kiire aeg, töötan siin tõesti aga mitte müüjana ja proovisin aidata nii kuis jaksasin, pealegi koperdasid sa kohe uue müüja otsa :d
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.12.2010 12:26:47
|
|
|
| tsitaat: |
minu pea seda ei mõista, milleks oli vaja see FEATUUR eemaldada.
|
Loe nüüd iDemon'i postitust mõtestatult...
Spoiler 
| iDemon kirjutas: |
| PlatoonSgtElias, esialgu sai kõiki save faile back-upida vabalt ja jagada neid. Ent kui Trophid tulid siis see featuur eemaldati. |
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
10.12.2010 12:32:15
|
|
|
| tsitaat: |
| Do know that Sony counts "sold" as sold to retailers and not necessarily sold through to consumers. |
Huvitav kui suur hulk sellest mängijate käes nüüd on? Kahtlemata muidugi suur, aga ikkagi huvitav oleks teada.
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
10.12.2010 12:42:37
|
|
|
Riddim, well, see summa tuleb kokku küll.
Between November 24 and December 6, Gran Turimso 5 sold 550,000 copies in Japan, 1.25 million in North America, 3.56 million in Europe and 160,000 copies in the rest of Asia.
Niipalju kui ringi uurisin siis oli enamikes UK poodides GT5 sold out juba esimesest päevast saati. Mainida võib ka et PS3-bundle GT5'ga alles jõuab müüki järgmine nädal.
Esimese 48 tunniga saadi circa 2m juba müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
10.12.2010 14:57:28
|
|
|
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx
Spoiler 
Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .
Spoiler 
Kuradi hästi võtab nüüd kurve .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.12.2010 14:59:01
|
|
|
rocky-b, ainult selle racing asjaga? Mis ta täpselt tegi siis? Vedrustus? Kere?
Ahjaa.. Focus on ruuduga..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
10.12.2010 15:03:36
|
|
|
Rajareits, Ise ka mõtlesin, et miks nii udune on .
Racing tegi vedrustuse, käigukasti ja kaalu kärpimine, muud tuli ise teha . Umbes 300k läks koos auto ostuga kokku .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
10.12.2010 15:03:56
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx
Spoiler 
Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .
Spoiler 
Kuradi hästi võtab nüüd kurve . |
Ma sõitsin R89CP race cariga 6:14:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
10.12.2010 15:04:00
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| Mainida võib ka et PS3-bundle GT5'ga alles jõuab müüki järgmine nädal. |
Wait, what?
Ma võiks vanduda, et juba tükk aega ostetakse sellist asja?
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
10.12.2010 15:04:34
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx
Spoiler 
Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .
Spoiler 
Kuradi hästi võtab nüüd kurve . |
Ma sõitsin R89CP race cariga 6:14:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.12.2010 15:17:21
|
|
|
|
Kes vähegi on autoga sõitnud peaks ju teadma, et pedaalid liiguvad edasi-tagasi, mitte üles-alla.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
10.12.2010 15:21:20
|
|
|
mikk36, kes vähegi on autoga sõitnud teavad, et autos vaatad Sa esiklaasist välja, mitte monitori. Mäng on mäng. Kui pedaalid on ehitatud nii, et Sa vajutad neid alla, siis miks peaksin ma neid edasi lükkama?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
10.12.2010 16:57:17
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Niipalju kui ringi uurisin siis oli enamikes UK poodides GT5 sold out juba esimesest päevast saati. Mainida võib ka et PS3-bundle GT5'ga alles jõuab müüki järgmine nädal.
Esimese 48 tunniga saadi circa 2m juba müüdud. |
Rocca Euronicsis on müügil.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
10.12.2010 19:22:48
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx
Spoiler 
Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .
Spoiler 
Kuradi hästi võtab nüüd kurve . |
kuidas sa need logod autole peale said?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redemption
HV kasutaja

liitunud: 21.11.2007
|
10.12.2010 19:29:41
|
|
|
Ma ei tea kas kellelgi veel Nascariga häda või mitte aga ma sain enda hädale lahenduse. Ma ei suutnud nei challenge ega extreme seeria sõitu võita kuna ovaalidel kaotas auto kurvis jubedalt kiirust. Viga selles, et mäng on ASM peale sundinud ja maha võtta ei saa. Õnneks piisas ABS 0 panemisest ja siis enam ASM ei toimi ning kurvides saab täi lauluga lasta. Pärast seda juba pooled sõidud kulla peal. Teisi pole veel jõudnud teha:D
_________________ PS! |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|