Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 23:55:08 vasta tsitaadiga

Ford Sirje sadula saad lammarist 100 eegu eest icon_wink.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 00:00:39 vasta tsitaadiga

Omale sai tellitud selline tool:

http://www.motonet.fi/web/guest/etusivu#productid=39-1075

Spec-B ajab ikka vihale, üritad tüübile parema auto ehitada kui omalgi oli seda võites ja siis see lammas ei suuda ohjeldada neid autosid, ei julge talle isegi käske jagada et pingutaks rohkem kuna siis paneb veel rohkem seintesse.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 00:10:06 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5708860/you-will-soon-be-able-to-play-gran-turismo-5-from-your-computer
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 09.12.2010 00:16:09 vasta tsitaadiga

jones9999 kirjutas:
Kas keegi nõu oskab anda:

Special Event'ide alt Grand Tour'i esimene võistlus:

Eiger Nordwand Short Track Alfa-Romeo Competitzione C8'ga paigaltstardtist alla 1:17:00 aeg

ABS: 10
TC: 0
Teised abid ka maas.

Kõige kangem aeg, mis olen saanud on 1:18:537 ja mõtted on otsas, kuidas kiiremini edasi saada.
Olen proovinud nii sõita, et kets võimalikult vähe all ringi käiks, aga äkki on kasulikum need tagasipöörded läbi drift'ida?


Mul oli täpselt sama asi. Andsin ise oma mängu ära, et enam proovida ei saa, kuid ma mäletan, et proloogis oli sama rada ja vist evoga...
Ja mäletan, et seal peale starti hairpin kurvides andis meeletult aega võita. Imo pidi tegema nii, nagu see traajektor sulle ette näitab, et vajutad piduit, siis korraks gaasi, ja uuesti pidurit, mitte, et lihtsalt pidurdad kurvi ja siis sõidad sealt välja.

Mässama peab, kuid kindlasti on need 3 ja pool tagasipöörde kurvi ajavõidu koht. Vabalt 2-3 sekki võid sealt saada.

xxlmaster kirjutas:

Ma oleks 100% kohal olnud kui oleksin vaid eestis olnud icon_cry.gif
Küll tuleb veel selliseid võimalusi ma usun.


Täpselt sama siin, kuna pileteid hilisemaks ei saanud, tulin pühapäeval Soome juba.

Kuna mängu ei ole, siis ei saa proovida, kas oleksin Platooniga konkureerinud või mitte:P
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 00:38:59 vasta tsitaadiga

Ma sõitsin Grand Valley Speedway 1:35:494.

Omast arust puldiga hea aeg. Kas mõni tegijam sõitja võiks ka oma aja panna. Piiranguid autole pole:D

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 01:34:41 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Omale sai tellitud selline tool:http://www.motonet.fi/web/guest/etusivu#productid=39-1075
Päris mõnus värk ju! Kui palju koos postikuludega siis hinnaks ka tuli?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.12.2010 02:15:32 vasta tsitaadiga

olen läbinisti pc mees viimased aastad olnud, aga vahel kiikan GT teemadesse ikka, GT5 teema on eriti hot topic hetkel..
ja kuram küll, hakka või mõtlema, et GT5 pärast osta PS3 endale icon_smile.gif (vahin Utubi ja loen HV foorumit icon_smile.gif )
Näpud sügelevad seda mängida. Pole kaua mänginud automänge ja peale NFS:Shifti mängimist tulid vanad head GT ajad meelde.

Toppisin siis oma epic GT1e PS1e sisse ja sain veidi lustida, aga siis hakkas segast peksma (konsool on 14 aastat vana muideks!)
teiste mängudega ka jurab, ilmselt lääts on läbi või midagi..
GT2 andsin GT4 ostmisel sõbrale. (GT3e pole kunagi näppinud)
Imelikul kombel on mul ainult GT4 karp alles, plaat on kuhugi rändama läinud: tegin räige otsimise, aga ikka ei leidnud.
aga kasu plaadist muidugi ei oleks ka, sest ühe korra suutis välk maja kõrval puusse end keerutada ning kargas siis ka majja, mis 2 telekat, PS2, dvd- ja helisüsteemi per**e keeras icon_evil.gif

On mäng seda väärt? Lihtsalt PS3e muretsemist? Raha pole priisata ja muidu eelistaks millegi pärast Xboxi PS3ele... kui üldse konsool osta. Arvuti vajab uut südant ja kuut kah icon_smile.gif


Kui kellelgi väga head südant ja tahtmist on, siis võiks 2-3 päevaks mängu laenata, ehk konsooli saaks mõnelt tuttavalt. (sõpradel-tuttavatel pole GT5t ja ma üritan selgeks teha, et see on a must be!)

Pean asja enne ära proovima ja siis otsustaks icon_smile.gif

over n aut, lustige!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 02:30:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

On mäng seda väärt?

mina ostsin selle jaoks PS3me ja ei kahetse, nüüd ostsin lausa rooli veel ja ajan playseati taga. Nii et jah, on küll väärt.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 03:17:37 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
Omale sai tellitud selline tool:

http://www.motonet.fi/web/guest/etusivu#productid=39-1075


Kõik hea jah aga kuhu sa käigukasti kinnitad? icon_razz.gif Ning toolil ple mingit võimalust rooli ja pedaalide kaugust muuta thumbs_down.gif väga väga halb

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 03:19:29 vasta tsitaadiga

platoon, selle asjanduse nimi on käigukang.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 08:45:38 vasta tsitaadiga

Kui mina mängin siis toon tavaliselt omale romulast käigukasti ka kõrvale.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 09:51:59 vasta tsitaadiga

Ertai, mine proovi mõnes suuremas poes järgi icon_wink.gif Nagu siitsamast teemast lugeda võid, on mõnes müügikohas täiskomplekt (playseat, rool, 3D) üleval.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.12.2010 16:42:27 vasta tsitaadiga

lähen uurin lõunakeskuses (tartus), ehk sel soodukampaania ajal "Imede öö" on miskit.
Üldiselt peab selleks pealinna minema vist, et järgi proovida, aga kui ma ei eksi, siis Tartus oli täitsa ekraan olemas standil.. istet veel polnud paika pandud, ehk nüüd siis icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 18:23:50 vasta tsitaadiga

Ertai, anna kindlasti teada mis seis on seal, tahaks kh kangesti proovida
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:17:56 vasta tsitaadiga

Käisin täna Rocca Al Mares proovimas GT5 3D-s, alguses mingid jorsid seal mölisesid, et eeei see pole üldse 3D telekas, ärge tehke nalja icon_mad.gif et ei tea kus prillid on ja proovida ei saa, tulge mõni teine päev äkki siis saab icon_exclaim.gif Täiesti HAIGE suhtumine oli kui klienti, õnneks oli paar vana seal, kes polnud müügi riietes aga tundusid, et töötasid seal, üks vist isegi HV-lane oli, need said kohe mulle asja tööle kenasti ja suutsid isegi prillid üles leida. Aga neile teistele kuttidele võiks küll mingi noomituse teha, siukese suhtumisega ei saa küll kusagile thumbs_down.gif

Igatahes, 3D-st, nii ja naa, ei meeldinud enamuselt, ruumilisuse effekti väga polnud, ei lume, ei vihmaga ega ka tavaliselt sõites, hästi vähekene võibolla tundus olema, enamus ajast segas peegeldused teleka peale, pimedas ilmselt parem. Aga siiski efekt oli kole väike ja ei andnud mängule midagi juurde, pluss silmad hakkasid kipitama peale 5minutit icon_eek.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:25:11 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, mõtlesin ka just homme vaatama minna. Mõttetu?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.12.2010 20:41:14 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Ertai, anna kindlasti teada mis seis on seal, tahaks kh kangesti proovida


davai, lähen kindlasti tsekkima ja annan teada icon_smile.gif
(lihtsam oleks muidugi helistada, kas neil on üleval miskit, aga noh.. mugavus ja oma silm)

samas kordan, kui keegi laenaks paariks päevaks, oleks ka super. enamus sõpru xboxi koolkonnast icon_smile.gif

nägin täna asja juba unes, idiootne icon_redface.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:43:16 vasta tsitaadiga

ruumi sügavust saab menüüst juurde keerata...ala auto ja maastiku kaugust
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:46:47 vasta tsitaadiga

kus kohast kõige parema hinnaga g25/27 rooli saaks osta uuena? ikka gt5 huvides küsin icon_smile.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 20:55:18 vasta tsitaadiga

Rajareits, mine proovi, aga jah tee nagu wirx soovitas, mine sinna 3D menüüsse, sealt vali muidugi, et ON oleks ja siis seal sügavus oli vist 0.0 minul, mängi sellega, ehk saad asja paremaks, aga ütlen, et tõsiselt segav faktor oli krdi peegeldused seal poes.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 21:19:05 vasta tsitaadiga

xeon, ---> wirx, käest. Ise sain tutika G27 tema käest 4400.-, odavamalt poest ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 22:13:00 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
ppg kirjutas:
Omale sai tellitud selline tool:

http://www.motonet.fi/web/guest/etusivu#productid=39-1075


Kõik hea jah aga kuhu sa käigukasti kinnitad? icon_razz.gif Ning toolil ple mingit võimalust rooli ja pedaalide kaugust muuta thumbs_down.gif väga väga halb


Käigukangi kinnituse saan sinna paari keevituse punktiga külge, tooli kaugust saab reguleerida, koos saatmiskuluga kujunes hind 211eur-i no ei raatsi kuidagi maksta seda pöörast hinnavahet Playseatiga ning sinnagi lisaks vaja slider+käigukangi kinnitus samamoodi osta. Obutto toodangut oleksin soovinud ülekõige kuid seal pikk tarneaeg ning suht järjekord nende toodangul.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 09.12.2010 22:56:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tsitaat:

On mäng seda väärt?

mina ostsin selle jaoks PS3me ja ei kahetse, nüüd ostsin lausa rooli veel ja ajan playseati taga. Nii et jah, on küll väärt.


Panen offtopicut edasi icon_smile.gif
Mul sama teema, kunagi ammu noorena mängisin ... ütleme et 15 aastat tagasi. Mingi AK47'ga mööda "linna" madistada ei viitsi, küll aga sooviks võimalikult reaalse sim. sõita. Motti lisab ka see video http://sport.postimees.ee/?id=354697
Teisest küljest muidugi nutune- osta konsool, rool ja iste- vaatan, et 15k laks vähemalt.

_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 23:24:34 vasta tsitaadiga

volpsu, milleks iste? Ega Sa praegu püsti ei seisa ju?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 23:43:43 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
volpsu, milleks iste? Ega Sa praegu püsti ei seisa ju?

???

Kui GT5P mängisin MOMOga siis eriti variante ei olnud kui lohistasin köögilaua teleka ette ja istusin arvuti tooli peal. Ei ültelks et mingi elamus oli. G27 tuleb kohe see küss et kuhu krt ma käigukangi panen? Lohistn öökapi laua kõrvale?


Et täis fiilingut saada peab olema vastavad seadmed.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 23:48:42 vasta tsitaadiga

xxlmaster, ise mängin arvutilaua taga. Ei ütleks et nii tapvalt ebamugav on.
Aga kui G27l eraldi käigukang ja asjad vaja kuhugi panna, siis vb jah jama.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 23:59:52 vasta tsitaadiga

Rajareits, ise ka mängisin mitu aastat laua taga ja mingit probleemi plnud, vihkasin ainult täiega, et pedaalid libisesid pidevalt ja pidin mingi lollaka raamatu vms taha panema, et ei läheks kusagile. Pealegi Playseatis kui endale ära seadistad TÄPSELT tooli siis on ikka ülimugav. Kaks asja veidike ebameeldivad, see toru keset jalgu (kui aga nihutada seda eemale siis ei ole see mingi takistus kuid pedaalida kõrgust võiks saada valida, veidike liiga ebamugavalt kõrgel, jalad väsivad ära.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 00:13:37 vasta tsitaadiga

Jyskist sain mõnesaja krooni eest sellise arvuti laua, isegi pedaalid püsivad paigas, selle hinna eest hea küll.


_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 00:30:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, vot pedaalide eest ära liikumine on minu jaoks täiesti müstika. Ise vajutan pedaale alla ja ei lähe nad kuhugi, kõik teised (peale selle kuti keda Roccas nägid) vajutavad pedaale edasi. No kurat miks? Ei saa mina aru.

EDIT:
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5s-social-network-comes-to-your-browser/


viimati muutis Rajareits 10.12.2010 00:43:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 10.12.2010 00:39:05 vasta tsitaadiga

Kui vähegi viitsimist on, siis saab endale ise ehitada (või siis oskuste puudumise korral lasta ehitada) väga korraliku playseat'i. Eelist poest ostetud asja ees - saad täpselt sellise asja, mida tahad (oma mõõtude järgi tehtud jne.) Teine eelis on muidugi kordades odavam hind icon_wink.gif . Endal 2 tükki valminud.
Pilte ja juttu leiab siit. icon_smile.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 00:48:28 vasta tsitaadiga

kui pedaalid ära jooksevad siis tuleks põrand puhtaks teha lapiga ning pedaalide aluse all olevad kummi nagad ära puhastada. Peaks kinni haakuma kui just mingid "haakumatud" olevused ei ole.

Negative-> kena töö, aga kui toas ruumi pole siis peaks vist mingi kompaksema asja projekteerima. Ise mõtlesin, et kui rooli soetada kunagi siis teha mingi "alus" mille külge kaadervärk panna ja siis tava arvuti tooliga kuidagi kõrgused paika sobitada. Pole päris sama mugav kui auto roolis istumine aga ehk ajab asja ära...

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 01:44:21 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuda üldse oma save gamedest backuppi teha? icon_eek.gif ütleb, et ei luba kopida seda save thumbs_down.gif

edit: irww, mingi updatega alles tuleb siuke asi? icon_lol.gif mida veel thumbs_down.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.12.2010 01:46:41 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, esialgu sai kõiki save faile back-upida vabalt ja jagada neid. Ent kui Trophid tulid siis see featuur eemaldati.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 02:20:14 vasta tsitaadiga

iDemon, norm täiega.. minu pea seda ei mõista, milleks oli vaja see FEATUUR eemaldada.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 11:51:18 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Käisin täna Rocca Al Mares proovimas GT5 3D-s, alguses mingid jorsid seal mölisesid, et eeei see pole üldse 3D telekas, ärge tehke nalja icon_mad.gif et ei tea kus prillid on ja proovida ei saa, tulge mõni teine päev äkki siis saab icon_exclaim.gif Täiesti HAIGE suhtumine oli kui klienti, õnneks oli paar vana seal, kes polnud müügi riietes aga tundusid, et töötasid seal, üks vist isegi HV-lane oli, need said kohe mulle asja tööle kenasti ja suutsid isegi prillid üles leida. Aga neile teistele kuttidele võiks küll mingi noomituse teha, siukese suhtumisega ei saa küll kusagile thumbs_down.gif

Igatahes, 3D-st, nii ja naa, ei meeldinud enamuselt, ruumilisuse effekti väga polnud, ei lume, ei vihmaga ega ka tavaliselt sõites, hästi vähekene võibolla tundus olema, enamus ajast segas peegeldused teleka peale, pimedas ilmselt parem. Aga siiski efekt oli kole väike ja ei andnud mängule midagi juurde, pluss silmad hakkasid kipitama peale 5minutit icon_eek.gif


Palun palun, müüjatel hetkel tõesti kiire aeg, töötan siin tõesti aga mitte müüjana ja proovisin aidata nii kuis jaksasin, pealegi koperdasid sa kohe uue müüja otsa :d
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.12.2010 12:05:32 vasta tsitaadiga

Haha, wow.

GT5 sold 5,5m units in just 12 days.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 12:26:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

minu pea seda ei mõista, milleks oli vaja see FEATUUR eemaldada.

Loe nüüd iDemon'i postitust mõtestatult...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 12:32:15 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Haha, wow.

GT5 sold 5,5m units in just 12 days.


tsitaat:
Do know that Sony counts "sold" as sold to retailers and not necessarily sold through to consumers.

Huvitav kui suur hulk sellest mängijate käes nüüd on? Kahtlemata muidugi suur, aga ikkagi huvitav oleks teada.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 10.12.2010 12:42:37 vasta tsitaadiga

Riddim, well, see summa tuleb kokku küll.

Between November 24 and December 6, Gran Turimso 5 sold 550,000 copies in Japan, 1.25 million in North America, 3.56 million in Europe and 160,000 copies in the rest of Asia.

Niipalju kui ringi uurisin siis oli enamikes UK poodides GT5 sold out juba esimesest päevast saati. Mainida võib ka et PS3-bundle GT5'ga alles jõuab müüki järgmine nädal.
Esimese 48 tunniga saadi circa 2m juba müüdud.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 14:57:28 vasta tsitaadiga

Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx

Spoiler Spoiler Spoiler


Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuradi hästi võtab nüüd kurve .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 14:59:01 vasta tsitaadiga

rocky-b, ainult selle racing asjaga? Mis ta täpselt tegi siis? Vedrustus? Kere?

Ahjaa.. Focus on ruuduga.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:03:36 vasta tsitaadiga

Rajareits, Ise ka mõtlesin, et miks nii udune on .
Racing tegi vedrustuse, käigukasti ja kaalu kärpimine, muud tuli ise teha . Umbes 300k läks koos auto ostuga kokku .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:03:56 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx

Spoiler Spoiler Spoiler


Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuradi hästi võtab nüüd kurve .


Ma sõitsin R89CP race cariga 6:14:D

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:04:00 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Mainida võib ka et PS3-bundle GT5'ga alles jõuab müüki järgmine nädal.

Wait, what?

Ma võiks vanduda, et juba tükk aega ostetakse sellist asja?

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:04:34 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx

Spoiler Spoiler Spoiler


Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuradi hästi võtab nüüd kurve .


Ma sõitsin R89CP race cariga 6:14:D

_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2010 15:17:21 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
PlatoonSgtElias, vot pedaalide eest ära liikumine on minu jaoks täiesti müstika. Ise vajutan pedaale alla ja ei lähe nad kuhugi, kõik teised (peale selle kuti keda Roccas nägid) vajutavad pedaale edasi. No kurat miks? Ei saa mina aru.

EDIT:
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5s-social-network-comes-to-your-browser/
Kes vähegi on autoga sõitnud peaks ju teadma, et pedaalid liiguvad edasi-tagasi, mitte üles-alla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 15:21:20 vasta tsitaadiga

mikk36, kes vähegi on autoga sõitnud teavad, et autos vaatad Sa esiklaasist välja, mitte monitori. Mäng on mäng. Kui pedaalid on ehitatud nii, et Sa vajutad neid alla, siis miks peaksin ma neid edasi lükkama? icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 16:57:17 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Niipalju kui ringi uurisin siis oli enamikes UK poodides GT5 sold out juba esimesest päevast saati. Mainida võib ka et PS3-bundle GT5'ga alles jõuab müüki järgmine nädal.
Esimese 48 tunniga saadi circa 2m juba müüdud.


Rocca Euronicsis on müügil.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 19:22:48 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Golf enne : Nordi aeg 9:53:xxx

Spoiler Spoiler Spoiler


Golf pärast : Nordi aeg 7:52:xxx, oleks saanud ka paremini, tegin ühe pirueti ka .

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuradi hästi võtab nüüd kurve .

kuidas sa need logod autole peale said?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redemption
HV kasutaja
redemption

liitunud: 21.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2010 19:29:41 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas kellelgi veel Nascariga häda või mitte aga ma sain enda hädale lahenduse. Ma ei suutnud nei challenge ega extreme seeria sõitu võita kuna ovaalidel kaotas auto kurvis jubedalt kiirust. Viga selles, et mäng on ASM peale sundinud ja maha võtta ei saa. Õnneks piisas ABS 0 panemisest ja siis enam ASM ei toimi ning kurvides saab täi lauluga lasta. Pärast seda juba pooled sõidud kulla peal. Teisi pole veel jõudnud teha:D
_________________
PS!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 51, 52, 53 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.