|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
07.12.2010 13:46:22
|
|
|
| Kas mul jääb midagi kahesilma vahele või on cap 85 nüüd?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
07.12.2010 13:47:42
|
|
|
Niisiis mul selline kummaline probleem. Maksin ühekorra mänguaja eest oma krediitkaardiga ühe kuu eest kõik on ilus ja tore aga nüüd avastasin et iga kuu alguses läheb raha automaatselt (kaks kuud nii olnud) maha wow arvele ühekuu mänguaja eest täpselt nagu otsekorraldus. Muidu poleks probleemi aga ma ei viitis iga kuu mängida seda. No ei leia kuskilt mingit linnukest oma Battle.net kontolt kus oleks ära märgitud selline otsekorraldus võimalus. kellelgi veel on veel olnud selline probleem, kas peaksin nüüd Blizzard'i või panga poole pöörduma?
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.12.2010 13:51:06
|
|
|
cap on 85 jah
makse seadete all peaks olemas olema küll see automaatne värk, lihtsalt eemalda oma krediitkaart sealt ja peaks korras olema
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.12.2010 13:59:09
|
|
|
Cancel subscription ja asi vask.
Kui ei soobi subsi kasutada siis pead hakkama koode ostma.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006

|
07.12.2010 14:05:54
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
Cancel subscription ja asi vask.
Kui ei soobi subsi kasutada siis pead hakkama koode ostma. |
Cancel subscription kust ma selle leian, selline lollaka tunne juba tuleb peale.
Pealegi on mu Payment Options'si all There are currently no forms of payment associated with your account.
OK õhtul uurin uuesti pea juba paks otsas.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
07.12.2010 14:16:59
|
|
|
wow-i ja battle.net üldised makseseaded on kaks eraldi asja
Pead oma wow accoundi valima ja selle menyydes sobrades proovima subscriptionit katkestada.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
07.12.2010 15:11:31
|
|
|
Hull värk, ma vaatan et Paragonil juba 10x lvl 85 ja täna vist tulevad esimesed world firstid?
Niipalju siis Blizzardi ütlusest, et leveldamine võtab palju rohkem aega kui WOTLK-s
Esimene level 85 võttis aega 5 tundi Cataclysmi releasist. Mingi bug või peabki nii olema?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.12.2010 15:14:00
|
|
|
Igaühel noist on terve meeskond taga kes neid boostib. Apex'il oli hetk tagasi samuti 5x L85 valmis juba.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
07.12.2010 15:16:17
|
|
|
Ei ütleks, et leveldamine kiire on tänu boostimisele just. Mul sõber puhta noob ja mängib üksi ja juba 84 ja enchanting põhjas.
Kurask, tuleb endalgi cata isu, aga I must.... resist....
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.12.2010 15:30:02
|
|
|
L84 on ta ainult siis, kui launchi hetkest alates täiskiirusel nühkinud on. Al'akiris on hetkel alla 10 L85 tegelase
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
07.12.2010 15:50:34
|
|
|
kähku 85 ja siis endgame raidide nühkimine ja siis on kuu kahe pärast igav ja afkitakse AH ees
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
07.12.2010 16:09:43
|
|
|
ei mõista mina seda kiirelt kirelt leveldamist ja boostimist.
Whats the point of the game then?
Mängust tuleb ikka mõnu tunda mitte võtta seda kui tööd
Mäng on ikka meelelahutuseks minu arvates
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.12.2010 16:32:17
|
|
|
xpander kiire leveldamise point on endgame nautimine
nagu aeglase leveldamise point on aeglasemalt protsessi nautimine.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
07.12.2010 17:49:35
|
|
|
Kiire leveldamine = guild support
Mmm..täna oli huvitav - logisin hommikul wotlk sisse ja hakkasin argent tournament dailisi tegema:Järsku tuli warning,et time-lost proto-drake nearby...Jhizz in my pants,sain ta kätte igastahes (muidugi storm peaks ja basin on totally empty atm. northendis,kui keegi jahib rare mobbe)
Dateeritud 7/12/10 kell 10:29 K3 lähedal doomhammer serveris.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ShinsouY
HV kasutaja
liitunud: 16.03.2008
|
07.12.2010 17:54:34
|
|
|
Kes world first? Athene?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AIQ88
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2004
|
07.12.2010 18:03:06
|
|
|
| Motlesin, et voibla kah WoWi mangima hakata. On motet kohe koik expansonid osta voi on parem need hiljemaks jatta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.12.2010 18:07:38
|
|
|
Kui on kahtlus, et mäng ei meeldi siis pole erilist mõtet osta expansioneid enne, kui hetkel ostetu level cap ette tuleb. Millestki erilisest sa ilma ei jää peale mõningate rasside.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
07.12.2010 19:19:20
|
|
|
Veeall lvldamine tõmbas aju ikka kooma ära. Mõtlesin, et magaks veits ja nüüd position is queue: 2200 : D
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
07.12.2010 21:35:39
|
|
|
| kempi kirjutas: |
| Button kirjutas: |
no mul lükkus launch natuke edasi
sai vales kohas kalapüüki proovitud
blizz on muidugi eriti tõprad ja lükkasid banni sujuvalt cata launchi alla, mis sest et kala püüdsin miski 10päeva tagasi....
mailile saatsid et 24h bann, kui helistasin neile ütsid, et 72h, gg no cata launch ...
ütsin siis et andke siis ettemakstud gametime ja cata raha tagasi, >sure i think i can do that...  |
Hahaha
Mis kala ja kus püüdsid? |
tanarise uldumi piiril cata kala
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
07.12.2010 22:34:57
|
|
|
Niih, natuke alla 40 tunni magamata ehk sai siis natuke WoWi mängitud. Kuna alustasin hiljuti just uuest serverist, siis cata launchi ajal oli char 78, pidi enne natuke Northerendi möllama, kuid olen nüüd venitanud ennast peaaegu level 83ni. Siiamaani on kõik tipp-topp, jõuab isegi ringi vaadata, kuigi see suur rahvamass käib tihti närvidele ning praegu on näiteks Stormscale'i sisselogimisjärjekorras ootel umbes 2500 inimest, paar tundi head ootamist
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 00:16:37
|
|
|
| Ensidial juba 2 bossi maas Bastion of twilightis. Hull PVE küll ikka, esimesel päeval juba 85 ja lammutamine käib.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.12.2010 13:08:23
|
|
|
| Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.12.2010 13:26:40
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks. |
Milline endgame content? Naxx oli ammu kuulutatud välja olema kerge distraktsioon enne päris contenti saabumist.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 13:39:49
|
|
|
| etc_Shelob kirjutas: |
| Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks. |
See ei juhtunud 10h peale reliisi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 13:50:40
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| etc_Shelob kirjutas: |
| Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks. |
See ei juhtunud 10h peale reliisi. |
http://www.spooncraft.com/whatever/kelthuzad-sartharion-and-malygos-world-first-kill-by-twentyfifthnovember/
| tsitaat: |
Wrath of the Lich King was activated on european servers at 22:00 CEST and TwentyFifthNovember killed Kel’thuzad today at 15:30 CEST, and they also killed Sartharion the Onyx Guardian before that. Only Malygos was left and he just died at 18:45 CEST.
Yes we’re talking about 25 man raid instances, it took them less than 3 days (68 Hours and 30 minutes) to get enough people to build a decent raid and down these bosses |
Wotlk release ajal oli serveritega suuremaid stabiilsusprobleeme, kui praegu ning ühtlasi minu teada ei toimunud sellist boostimist-powerleveldamist terve gildi ulatuses nagu praegu. Samuti hetkel on maas alles paar esimest bossi 10-man normalis, kannata kuni mõni raid päris puhtaks lüüakse. Õige progress on alles hardmodedega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 14:04:43
|
|
|
Paragonil on 7 bossi 25 manis maas, nii et ma ei saa aru mis paarist 10 mani bossist Sa siin jahud
WOTLK leveldamine käis täpselt samamoodi nagu Cataclysmis neile guildidele, ma ei saa aru, mis boostimisest jutt? See, et guildiliikmed teevad koos queste ja tapavad mobe ei ole boostimine. Mõned üksikud leveldasid tabimise teel, nagu ForScience. Tervet guildi niimoodi leveldada ei ole praktiliselt võimalik.
Olen teadlik, et Naxx ja OS ja EoE läkid ka väga kiiresti maha, samas naxx oli juba aastaid tagasi läbi joostud nii palju, et silmad olid punnis peas ja okse maitse suus. EoE ja OS strateegiad ei olnud just kõikse raskemad õppida kuna tegu oli üksiku bossiga ja mehaanika oli suht kerge mõlemil.
Samas 3 päeva ja 1 päev on ka suur vahe ikkagi Naljakas on näha esimesel päeval poolt contenti maas.
Ja õige progress oli WOTLK ka hard-modedega. Sartharion 3D ei läinud samuti esimesel nädalal maha, Immortal ei tulnud ka mitte esimesel nädalal. Ma arvan siiski et Cataclysmi content läheb kokkuvõttes kiiremini maha.
Ka TBC-WOTLK üleminek ei olnud geari poolest nii suur kui WOTLK-Cataclysm. WOTLK mindi raidima ilusti Sunwelli geariga. Catas päris ICC geariga ei raidi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 14:29:59
|
|
|
seitse lihtsamat bossi jah
| Priido kirjutas: |
| WOTLK leveldamine käis täpselt samamoodi nagu Cataclysmis neile guildidele, ma ei saa aru, mis boostimisest jutt? |
Wotlk's ei olnud kindlat gruppi inimesi keda mobtagginuga boostiti
| Priido kirjutas: |
| Tervet guildi niimoodi leveldada ei ole praktiliselt võimalik. |
Polegi tarvis tervet gildi, piisab kui raidimiseks paras hulk inimesi nii üles boostitakse.
| Priido kirjutas: |
| Olen teadlik, et Naxx ja OS ja EoE läkid ka väga kiiresti maha, samas naxx oli juba aastaid tagasi läbi joostud nii palju, et silmad olid punnis peas ja okse maitse suus. EoE ja OS strateegiad ei olnud just kõikse raskemad õppida kuna tegu oli üksiku bossiga ja mehaanika oli suht kerge mõlemil. |
Vahet pole, mõlema expansioni bosse jooksid nood gildid betas ribadeks.
| Priido kirjutas: |
| Naljakas on näha esimesel päeval poolt contenti maas |
Nagu mainisin siis normal mode ei ole õige proression content. Content on maas siis, kui Sinestra surnud. Sinna saamiseks on vaja Cho'gall hc maha saada. Ehk siis Algalon 2.0 sisuliselt.
| Priido kirjutas: |
| Ma arvan siiski et Cataclysmi content läheb kokkuvõttes kiiremini maha. |
Mina ennustan, et Sinestra maha saamiseks kulub vähemalt 3-4 nädalat, võibolla rohkemgi. Igal juhul võin oma beta kogemuse järgi öelda, et cata raidid on ka normal modes suur samm edasi wotlk esimese tieri raskusest. OS+1-2 on enam-vähem võrreldavad defnse systemi ja Atramedes'ega. Hardmodedest ei oska undki näha.
Muidugi taas võiks hakata arutlema teemal, et kuidas see kellegisse isiklikult puutub, kui maailma tipptegijad contendi kiirelt puhtaks löövad, harju keskmine on ikka normal modedes paar-kolm kuud tiksuda enne, kui üldse heroicuid näha saab
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 14:45:50
|
|
|
Täiesti nõus, et ega see meid eriti ei puuduta. Meie imeme siin ikka pöialt ja loodame Hüljatute peale, kes ehk mõne kuuga samale tasemele jõuavad Ma ei väidagi et content väga kerge on. Tegin ka ise betat ja võin väita et päris nauditav on ja palju raskem kui OS, EoE ja Naxx. Sellepärast olengi üllatunud, et esimesel päeval pool normal contenti puhtaks lüüakse. WoTLK leveldasid mõned inimesed samuti mob-tagginguga. Guildidel ei ole mõtet niimoodi mingit 5 inimest boostida teiste arvelt kuna millegi maha saamiseks on vaja ikka 25 inimest. See ei aita kuidagi, kui 20 inimest boostivad 5-te, saades ise palju vähem XP-d, nii kulub kokkuvõttes rohkem aega enne kui raidima saadakse kogu guild.
Aga jah hea on vaadata kui suurt rolli mängib guildide organiseerituse tase ja kui väikest rolli tegelikult personaalne mängijate skill. Siit on meil, eestlastel, väga palju õppida.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 14:55:31
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Guildidel ei ole mõtet niimoodi mingit 5 inimest boostida teiste arvelt kuna millegi maha saamiseks on vaja ikka 25 inimest |
Lihtsalt suuremat gildi on vaja siis. Apexis näiteks minu teada organiseeriti mõned inimesed kohe farmima, et raideritele geari teha
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 15:12:08
|
|
|
Jah tõesti võib seda teha ja ega kui tahad world first 85 saada siis vist muud võimalust polegi. Samas mida see Apex nüüd teeb oma paari üles gearitud 85ga? Raidide vaatevinklist on tulemus 0. Sellist asja saab vaid teha personaalse enesetunde parandamiseks, et saab hiljem öelda, et vaata, ma nii ruttu sain 85 ja nii kõvad sinised juba seljas. Palju mõttekam on teha normaalsed grupid 5 manide jaoks guildisiseselt. Et ei lähe nii, et 4 clothiet ja siis tank vaid jagad grupid näiteks: prot warrior, resto druid, rogue, ret paladin ja ele shaman. Muidugi ei saa tervest guildist selliseid gruppe teha, aga on ju ka social sõpru, kes 85 dingisid ja instanceid joosta tahavad.
Praegu ka 5 man gruppide tegemine lihtsam kuna enam ei ole üldjuhul mõtet plate dpsil leatherit kanda jne.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 15:23:27
|
|
|
Apex sai 10man grupi üsna kiirelt üles.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 16:30:03
|
|
|
| 10 man on ja jääb samas ikka casual contentiks. Aga õigus ta on, et 10 mani jaoks aitab boostimine küll, lihstalt 25 manid saab see eest aeglasemalt jooksma.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
08.12.2010 16:45:37
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| 10 man on ja jääb samas ikka casual contentiks. Aga õigus ta on, et 10 mani jaoks aitab boostimine küll, lihstalt 25 manid saab see eest aeglasemalt jooksma. |
miks 10 man casualiks jääb ? Loot hakkab sama oleme nii 10, kui 25 mannis
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elitegamer
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2002
|
08.12.2010 18:34:31
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Apex sai 10man grupi üsna kiirelt üles. |
Üks grupp üritas 10mani aga failis
Täna minnakse 25mani igatahes... 10manid skipitakse üldse.
Ei toimunud meil mingit boostimist, premade grupid tehti lihtsalt BRC jaoks 80-82 ning sealt edasi lasid kõik solo queste. Heroicuid lastakse ka suvaliselt, mis on suht halb, osa rahvast on ikka veel sita geariga jne. Meil ainult 3 main tanki ka, kes võimelised heroicud tegema...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
08.12.2010 19:46:23
|
|
|
Siuke sitt on iga expansioni alguses, kus tekivad nö kindlad grupid kes siis aint "oma" rahvaga käivad instansid tegemas. Ma olin BC s püsti hädas sellega, ainult 1-2 tanki herooikuteks ja need alati "bronniti" oma "hõumide" poolt ära. Wotlkis oli jama vähem aga ka siiski eksisteeris.
Hetkel ma ise ilma catata, ootab palgapäeva , aga pärast tiksun vaikselt järgi, ja vaatab siis mis saab. Tegelasi piisavalt, kas valida warr või pala või maag. igat rolli saab hoorata.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 20:37:14
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
miks 10 man casualiks jääb ? Loot hakkab sama oleme nii 10, kui 25 mannis |
Vaata lootboyd ongi casualid. 10 man on esiteks easy-mode guildi struktuurile ja easy-mode ei ole kohe üldegi tõsiseltvõetav parimate mängijate poolt. Raidimine on fun sellistele inimestele selle pärast, et see on raske. Raske on kõiki 25 mängijat koos mängima saada nii nagu vaja. Tuleb tegeleda guildi infrastruktuuriga, vaja on erinevate oskustega inimesi, kes tahavad/suudavad nii suurt hulka mängijaid motiveerida ja sellisel kõrgel tasemel hoida. Lisaks, mis on kõige raskem sellisel tasemel leadimise juures, on see et kõik sinu mängijad peavad end mingiks uberproks ja katsu sa selliseid vaos hoida.
10 mängijaga on asi üle kahe korra kergem.
10 man contentis hakkab samamooi olema race world firstide peale, aga mingit kuulsust ega sponsoreid see endaga kaasa ei too. Pigem näevad sellised guildid esialgu rohkem negatiivset tagasisidet (äähäää vennad ei suuda 25 mani teha ja teevad easy-mode ja siis kuulutavad et maailma parimad, umbes nii), mõne aja pärast hakkavad inimesed 10 manidesse normaalselt suhtuma, aga mitte kunagi ei muutu 10 man content tõsiseltvõetavaks, pigem jääb see "suurte poiste" gearimiskohaks ja siis sellistele inimestele, kes ei soovi/suuda nii suurt hulka inimesi hallata.
Ja mul on sügavalt kahju, et ka Eesti poisid ikkagi enamjaolt looti mainivad. No offense sulle isiklikult, ma tean, mida sa öelda tahtsid. Aga loot on kõige viimane asi, mida üldse mainida kui rääkida raidimisest sellisel tasemel.
Ma isiklikult tean kümneid selliseid guilde, kes enne cataclysmi kuulutasid end "Hardcore 10m guildiks" kuuldes, et loot sama on. 80% neist ei peksnud Lich Kigi heroicus pooleks 10 manis. 20% tegid seda juba 30% buffiga. Kui ikka 25 man guildi leadida ei suuda strateegilise poole pealt, siis ei saa ka oodata, et 10 manis midagi head tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 21:26:55
|
|
|
10man oli easymode kuna wrathis balanseeriti bosside dam-hp vähemate raidbuffide jaoks. Enam seda pole
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 21:46:15
|
|
|
Üritan veelkord seletada. 10 man content on raskuselt võrdne 25 man contentiga kui 10 man content on väga palju strateegiliselt raskem kui 25 man (umbes nagu OS3D ilvl 200 geariga aga veelgi raskem) . Suurima osa raidi üldisest raskusastmest määrab inimeste arv. 10 inimest on kordades kergem hallata kui 25 inimest, seega on võimatu teha nii 10 kui 25 mani raskuselt võrdseks.
10 man on suhteliselt kergesti hallatav ka casual mängijate poolt, 25 man seda ei ole. Ja haldamisest kui sellisest ei räägi ma kui raidleadimisest vaid üleüldisest guildi haldamisest kogu guildi või määratud struktuuri osa poolt. Strateegiate väljatöötamine, guildisisesed suhted, mängijate motiveerimine, loot, emoprobleemid, raidsetup ja palju muud. Ja see guildi haldus on see, mis bosse maha võtab. Sul võib olla 25 maailma parimat mängijat, kes iseseisvalt mängivad tipptasemel, aga kui struktuur puudub siis tulemus on kaos.
viimati muutis Priido 08.12.2010 21:47:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 21:47:17
|
|
|
10manis on lihtsam majandada inimeste paigutamist ruumis kuid raskem käituda eriolukordades a'la kui kedagi on stunida, kiteda või muud säärast teha. A'la blood prince'de peal on 10manis küll lihtsam rahvast laiali jagada kuid orbidega möllamine raskem. Ei saa päris nii öelda et 10man igast otsast lihtsam
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 21:54:44
|
|
|
10 manis oli vähem orbe ka minuteada. 25 man heroicus piisas ühest hunterist kõikide orbide üleval hoidmiseks. Vahetevahel võtsin mina pool ruumi resto shamanina ja keegi teine teise pool ruumi.
Aga muidugi on Sul õigus, on selliseid häid fighte teoreetiliselt, kahjuks on aga muu kama selle arvelt nerfi saanud, et asi tehtav oleks kõigile. Ja nii on ka Cataclysmis.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.12.2010 22:07:11
|
|
|
| Priido kirjutas: |
| Aga muidugi on Sul õigus, on selliseid häid fighte teoreetiliselt, kahjuks on aga muu kama selle arvelt nerfi saanud, et asi tehtav oleks kõigile. Ja nii on ka Cataclysmis. |
No ma küll ei julgeks väita, et cata raidid lihtsamad oleks kui varasemad. Pigem ütleks beta järgi, et juba normalidki kraad kangemad kui valdav osa wotlk heroicuid ning raudselt raskemad kui tbc's nähtud asjad
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
08.12.2010 22:28:15
|
|
|
Ei olegi lihtsamad kui WOTLK 10 man raidid, aga on lihtsamad kui Cataclysmi 25 man raidid. Skilli poole pealt ma mõtlen.
Aga ma olen häppy praeguse seisuga. Ei ootagi, et blizzard midagi raskemaks või kergemaks teeks ja see nende "lets make 10 man equal to 25" on minu silmis suht halb mõte nagunii. Kes 10 mani tahavad teha teevad seda nagunii ja on ka alati teinud. 80-85 leveldamine on muidugi suur nali aga see on nii väike osa kogu mängust, et mõttetu on selle kallal norida enam.
ja kui nüüd WOTLK raskusest rääkida siis tegelikult oli ICC ka päris raske ilma 30% buffita
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lambivana
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2010
|
09.12.2010 00:42:04
|
|
|
85 siis tuli ära!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
09.12.2010 02:26:17
|
|
|
| Priido kirjutas: |
Ei olegi lihtsamad kui WOTLK 10 man raidid, aga on lihtsamad kui Cataclysmi 25 man raidid. Skilli poole pealt ma mõtlen.
Aga ma olen häppy praeguse seisuga. Ei ootagi, et blizzard midagi raskemaks või kergemaks teeks ja see nende "lets make 10 man equal to 25" on minu silmis suht halb mõte nagunii. Kes 10 mani tahavad teha teevad seda nagunii ja on ka alati teinud. 80-85 leveldamine on muidugi suur nali aga see on nii väike osa kogu mängust, et mõttetu on selle kallal norida enam.
ja kui nüüd WOTLK raskusest rääkida siis tegelikult oli ICC ka päris raske ilma 30% buffita  |
'
10 ja 25 manni achivid on ka samad ju. + kuula nüüd , 10 man on raskem vaos hoida, kui 25 man. 10 mannis saab 1-2 venda surma FEIL. 25 mannis saab 5-6 venda surma, siis on tehtav veel. See 25 man puhul on mänguruum tohtult parem. 10 mannis ei saa keegi släkkida, aga 25 man võivad 1-2 seppa niisama nina nokkida, normal modes võib pms 5-6 venda kotte sügada ja mõni surma ka veel saada. Niet ei ole asi nii mustvalge midagi.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
09.12.2010 03:05:10
|
|
|
Sinu toodud väited kehtivad normal modede ja/või overgeared gameplay kohta, mitte progressioni kohta. Kui jooksed esimest päeva ICC Heroicut 258/264 geari ja ilma ühegi nerfbuffita, siis päris nina nokkima ei ole mõtet minna. Paragon näiteks ei suutnud Lich Kingi heroicus segi peksta full 277 gearis ilma buffita kui 1 mängija pikemat aega DC sai. Tore, et osad poisid vähemaga asja ära tegid
Kergemaid bosse muidugi on, mida 20nekesi teha võib, samas võib need bossid ka 10 manis teha seitsmekesi, aga alles peale progressi, kui gear juba käes, ehk siis casual.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sten260
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2009
|
09.12.2010 04:48:26
|
|
|
| kas sellele trialit ka oodata on? ei taha eriti osta ,sest arvan et arvuti ei vea välja enam.. lihtsalt tahaks proovida. Muidu WOTLK kasutaja olemas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.12.2010 11:16:36
|
|
|
kui jookseb wotlk jookseb ka cata
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.12.2010 11:17:00
|
|
|
ei vea välja? Kogu graafikamootori muudatus toodi sisse wotlki lõpus juba, st kui sa lihtsalt maksad oma 200 eeku ära siis saad nö "uut" wowi proovida, või siis tee täiesti tavaline uus trial kasutaja.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|