Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 07.12.2010 13:46:22 vasta tsitaadiga

Kas mul jääb midagi kahesilma vahele või on cap 85 nüüd?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 13:47:42 vasta tsitaadiga

Niisiis mul selline kummaline probleem. Maksin ühekorra mänguaja eest oma krediitkaardiga ühe kuu eest kõik on ilus ja tore aga nüüd avastasin et iga kuu alguses läheb raha automaatselt (kaks kuud nii olnud) maha wow arvele ühekuu mänguaja eest täpselt nagu otsekorraldus. Muidu poleks probleemi aga ma ei viitis iga kuu mängida seda. No ei leia kuskilt mingit linnukest oma Battle.net kontolt kus oleks ära märgitud selline otsekorraldus võimalus. kellelgi veel on veel olnud selline probleem, kas peaksin nüüd Blizzard'i või panga poole pöörduma?
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.12.2010 13:51:06 vasta tsitaadiga

cap on 85 jah

makse seadete all peaks olemas olema küll see automaatne värk, lihtsalt eemalda oma krediitkaart sealt ja peaks korras olema

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 13:59:09 vasta tsitaadiga

Cancel subscription ja asi vask.
Kui ei soobi subsi kasutada siis pead hakkama koode ostma.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 14:05:54 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Cancel subscription ja asi vask.
Kui ei soobi subsi kasutada siis pead hakkama koode ostma.


Cancel subscription kust ma selle leian, selline lollaka tunne juba tuleb peale.
Pealegi on mu Payment Options'si all There are currently no forms of payment associated with your account.
OK õhtul uurin uuesti pea juba paks otsas.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 14:16:59 vasta tsitaadiga

wow-i ja battle.net üldised makseseaded on kaks eraldi asja
Pead oma wow accoundi valima ja selle menyydes sobrades proovima subscriptionit katkestada.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:11:31 vasta tsitaadiga

Hull värk, ma vaatan et Paragonil juba 10x lvl 85 ja täna vist tulevad esimesed world firstid?
Niipalju siis Blizzardi ütlusest, et leveldamine võtab palju rohkem aega kui WOTLK-s
Esimene level 85 võttis aega 5 tundi Cataclysmi releasist. Mingi bug või peabki nii olema?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.12.2010 15:14:00 vasta tsitaadiga

Igaühel noist on terve meeskond taga kes neid boostib. Apex'il oli hetk tagasi samuti 5x L85 valmis juba.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:16:17 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et leveldamine kiire on tänu boostimisele just. Mul sõber puhta noob ja mängib üksi ja juba 84 ja enchanting põhjas.
Kurask, tuleb endalgi cata isu, aga I must.... resist....
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.12.2010 15:30:02 vasta tsitaadiga

L84 on ta ainult siis, kui launchi hetkest alates täiskiirusel nühkinud on. Al'akiris on hetkel alla 10 L85 tegelase icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 15:50:34 vasta tsitaadiga

kähku 85 ja siis endgame raidide nühkimine ja siis on kuu kahe pärast igav ja afkitakse AH ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 16:09:43 vasta tsitaadiga

ei mõista mina seda kiirelt kirelt leveldamist ja boostimist.
Whats the point of the game then?
Mängust tuleb ikka mõnu tunda mitte võtta seda kui tööd icon_biggrin.gif
Mäng on ikka meelelahutuseks minu arvates

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 16:32:17 vasta tsitaadiga

xpander kiire leveldamise point on endgame nautimine
nagu aeglase leveldamise point on aeglasemalt protsessi nautimine.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 17:49:35 vasta tsitaadiga

Kiire leveldamine = guild support icon_razz1.gif

Mmm..täna oli huvitav - logisin hommikul wotlk sisse ja hakkasin argent tournament dailisi tegema:Järsku tuli warning,et time-lost proto-drake nearby...Jhizz in my pants,sain ta kätte igastahes (muidugi storm peaks ja basin on totally empty atm. northendis,kui keegi jahib rare mobbe) icon_cool.gif
Dateeritud 7/12/10 kell 10:29 K3 lähedal doomhammer serveris.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ShinsouY
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2008




sõnum 07.12.2010 17:54:34 vasta tsitaadiga

Kes world first? Athene? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AIQ88
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 07.12.2010 18:03:06 vasta tsitaadiga

Motlesin, et voibla kah WoWi mangima hakata. On motet kohe koik expansonid osta voi on parem need hiljemaks jatta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.12.2010 18:07:38 vasta tsitaadiga

Kui on kahtlus, et mäng ei meeldi siis pole erilist mõtet osta expansioneid enne, kui hetkel ostetu level cap ette tuleb. Millestki erilisest sa ilma ei jää peale mõningate rasside.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 19:19:20 vasta tsitaadiga

Veeall lvldamine tõmbas aju ikka kooma ära. Mõtlesin, et magaks veits ja nüüd position is queue: 2200 kopp.gif : D
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 07.12.2010 21:13:14 vasta tsitaadiga

ShinsouY kirjutas:
Kes world first? Athene? icon_biggrin.gif


Athene tõesti: http://www.youtube.com/watch?v=IcD5rQJONV4
Tegelane: http://eu.battle.net/wow/en/character/neptulon/forscience/simple
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 21:35:39 vasta tsitaadiga

kempi kirjutas:
Button kirjutas:
no mul lükkus launch natuke edasi icon_biggrin.gif

sai vales kohas kalapüüki proovitud icon_biggrin.gif

blizz on muidugi eriti tõprad ja lükkasid banni sujuvalt cata launchi alla, mis sest et kala püüdsin miski 10päeva tagasi....

mailile saatsid et 24h bann, kui helistasin neile ütsid, et 72h, gg no cata launch ...

ütsin siis et andke siis ettemakstud gametime ja cata raha tagasi, >sure i think i can do that... icon_eek.gif

Hahaha icon_biggrin.gif
Mis kala ja kus püüdsid?


tanarise uldumi piiril icon_smile.gif cata kala icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 07.12.2010 22:34:57 vasta tsitaadiga

Niih, natuke alla 40 tunni magamata ehk sai siis natuke WoWi mängitud. Kuna alustasin hiljuti just uuest serverist, siis cata launchi ajal oli char 78, pidi enne natuke Northerendi möllama, kuid olen nüüd venitanud ennast peaaegu level 83ni. Siiamaani on kõik tipp-topp, jõuab isegi ringi vaadata, kuigi see suur rahvamass käib tihti närvidele ning praegu on näiteks Stormscale'i sisselogimisjärjekorras ootel umbes 2500 inimest, paar tundi head ootamist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 07.12.2010 22:43:45 vasta tsitaadiga

Tomshardware tegi Cataclysmi põhjal ühe hardware roundupi: http://www.tomshardware.com/reviews/world-of-warcraft-cataclysm-directx-11-performance,2793.html
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 00:16:37 vasta tsitaadiga

Ensidial juba 2 bossi maas Bastion of twilightis. Hull PVE küll ikka, esimesel päeval juba 85 ja lammutamine käib.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 13:08:23 vasta tsitaadiga

Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 13:26:40 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks.


Milline endgame content? Naxx oli ammu kuulutatud välja olema kerge distraktsioon enne päris contenti saabumist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 13:39:49 vasta tsitaadiga

etc_Shelob kirjutas:
Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks.


See ei juhtunud 10h peale reliisi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 13:50:40 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
etc_Shelob kirjutas:
Priido, võrreldes WOTLKiga on see edasiminek. WOTLKIs löödi kohe terve endgame content puhtaks.


See ei juhtunud 10h peale reliisi.

http://www.spooncraft.com/whatever/kelthuzad-sartharion-and-malygos-world-first-kill-by-twentyfifthnovember/
tsitaat:
Wrath of the Lich King was activated on european servers at 22:00 CEST and TwentyFifthNovember killed Kel’thuzad today at 15:30 CEST, and they also killed Sartharion the Onyx Guardian before that. Only Malygos was left and he just died at 18:45 CEST.

Yes we’re talking about 25 man raid instances, it took them less than 3 days (68 Hours and 30 minutes) to get enough people to build a decent raid and down these bosses
Wotlk release ajal oli serveritega suuremaid stabiilsusprobleeme, kui praegu ning ühtlasi minu teada ei toimunud sellist boostimist-powerleveldamist terve gildi ulatuses nagu praegu. Samuti hetkel on maas alles paar esimest bossi 10-man normalis, kannata kuni mõni raid päris puhtaks lüüakse. Õige progress on alles hardmodedega
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 14:04:43 vasta tsitaadiga

Paragonil on 7 bossi 25 manis maas, nii et ma ei saa aru mis paarist 10 mani bossist Sa siin jahud icon_wink.gif
WOTLK leveldamine käis täpselt samamoodi nagu Cataclysmis neile guildidele, ma ei saa aru, mis boostimisest jutt? See, et guildiliikmed teevad koos queste ja tapavad mobe ei ole boostimine. Mõned üksikud leveldasid tabimise teel, nagu ForScience. Tervet guildi niimoodi leveldada ei ole praktiliselt võimalik.
Olen teadlik, et Naxx ja OS ja EoE läkid ka väga kiiresti maha, samas naxx oli juba aastaid tagasi läbi joostud nii palju, et silmad olid punnis peas ja okse maitse suus. EoE ja OS strateegiad ei olnud just kõikse raskemad õppida kuna tegu oli üksiku bossiga ja mehaanika oli suht kerge mõlemil.
Samas 3 päeva ja 1 päev on ka suur vahe ikkagi icon_smile.gif Naljakas on näha esimesel päeval poolt contenti maas.
Ja õige progress oli WOTLK ka hard-modedega. Sartharion 3D ei läinud samuti esimesel nädalal maha, Immortal ei tulnud ka mitte esimesel nädalal. Ma arvan siiski et Cataclysmi content läheb kokkuvõttes kiiremini maha.

Ka TBC-WOTLK üleminek ei olnud geari poolest nii suur kui WOTLK-Cataclysm. WOTLK mindi raidima ilusti Sunwelli geariga. Catas päris ICC geariga ei raidi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 14:29:59 vasta tsitaadiga

seitse lihtsamat bossi jah
Priido kirjutas:
WOTLK leveldamine käis täpselt samamoodi nagu Cataclysmis neile guildidele, ma ei saa aru, mis boostimisest jutt?
Wotlk's ei olnud kindlat gruppi inimesi keda mobtagginuga boostiti
Priido kirjutas:
Tervet guildi niimoodi leveldada ei ole praktiliselt võimalik.
Polegi tarvis tervet gildi, piisab kui raidimiseks paras hulk inimesi nii üles boostitakse.
Priido kirjutas:
Olen teadlik, et Naxx ja OS ja EoE läkid ka väga kiiresti maha, samas naxx oli juba aastaid tagasi läbi joostud nii palju, et silmad olid punnis peas ja okse maitse suus. EoE ja OS strateegiad ei olnud just kõikse raskemad õppida kuna tegu oli üksiku bossiga ja mehaanika oli suht kerge mõlemil.
Vahet pole, mõlema expansioni bosse jooksid nood gildid betas ribadeks.
Priido kirjutas:
Naljakas on näha esimesel päeval poolt contenti maas
Nagu mainisin siis normal mode ei ole õige proression content. Content on maas siis, kui Sinestra surnud. Sinna saamiseks on vaja Cho'gall hc maha saada. Ehk siis Algalon 2.0 sisuliselt.
Priido kirjutas:
Ma arvan siiski et Cataclysmi content läheb kokkuvõttes kiiremini maha.
Mina ennustan, et Sinestra maha saamiseks kulub vähemalt 3-4 nädalat, võibolla rohkemgi. Igal juhul võin oma beta kogemuse järgi öelda, et cata raidid on ka normal modes suur samm edasi wotlk esimese tieri raskusest. OS+1-2 on enam-vähem võrreldavad defnse systemi ja Atramedes'ega. Hardmodedest ei oska undki näha.

Muidugi taas võiks hakata arutlema teemal, et kuidas see kellegisse isiklikult puutub, kui maailma tipptegijad contendi kiirelt puhtaks löövad, harju keskmine on ikka normal modedes paar-kolm kuud tiksuda enne, kui üldse heroicuid näha saab icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 14:45:50 vasta tsitaadiga

Täiesti nõus, et ega see meid eriti ei puuduta. Meie imeme siin ikka pöialt ja loodame Hüljatute peale, kes ehk mõne kuuga samale tasemele jõuavad beer_yum.gif Ma ei väidagi et content väga kerge on. Tegin ka ise betat ja võin väita et päris nauditav on ja palju raskem kui OS, EoE ja Naxx. Sellepärast olengi üllatunud, et esimesel päeval pool normal contenti puhtaks lüüakse. WoTLK leveldasid mõned inimesed samuti mob-tagginguga. Guildidel ei ole mõtet niimoodi mingit 5 inimest boostida teiste arvelt kuna millegi maha saamiseks on vaja ikka 25 inimest. See ei aita kuidagi, kui 20 inimest boostivad 5-te, saades ise palju vähem XP-d, nii kulub kokkuvõttes rohkem aega enne kui raidima saadakse kogu guild.
Aga jah hea on vaadata kui suurt rolli mängib guildide organiseerituse tase ja kui väikest rolli tegelikult personaalne mängijate skill. Siit on meil, eestlastel, väga palju õppida.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 14:55:31 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Guildidel ei ole mõtet niimoodi mingit 5 inimest boostida teiste arvelt kuna millegi maha saamiseks on vaja ikka 25 inimest
Lihtsalt suuremat gildi on vaja siis. Apexis näiteks minu teada organiseeriti mõned inimesed kohe farmima, et raideritele geari teha icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 15:12:08 vasta tsitaadiga

Jah tõesti võib seda teha ja ega kui tahad world first 85 saada siis vist muud võimalust polegi. Samas mida see Apex nüüd teeb oma paari üles gearitud 85ga? Raidide vaatevinklist on tulemus 0. Sellist asja saab vaid teha personaalse enesetunde parandamiseks, et saab hiljem öelda, et vaata, ma nii ruttu sain 85 ja nii kõvad sinised juba seljas. Palju mõttekam on teha normaalsed grupid 5 manide jaoks guildisiseselt. Et ei lähe nii, et 4 clothiet ja siis tank vaid jagad grupid näiteks: prot warrior, resto druid, rogue, ret paladin ja ele shaman. Muidugi ei saa tervest guildist selliseid gruppe teha, aga on ju ka social sõpru, kes 85 dingisid ja instanceid joosta tahavad.
Praegu ka 5 man gruppide tegemine lihtsam kuna enam ei ole üldjuhul mõtet plate dpsil leatherit kanda jne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 15:23:27 vasta tsitaadiga

Apex sai 10man grupi üsna kiirelt üles.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 16:30:03 vasta tsitaadiga

10 man on ja jääb samas ikka casual contentiks. Aga õigus ta on, et 10 mani jaoks aitab boostimine küll, lihstalt 25 manid saab see eest aeglasemalt jooksma.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 16:45:37 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
10 man on ja jääb samas ikka casual contentiks. Aga õigus ta on, et 10 mani jaoks aitab boostimine küll, lihstalt 25 manid saab see eest aeglasemalt jooksma.



miks 10 man casualiks jääb ? Loot hakkab sama oleme nii 10, kui 25 mannis
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 18:34:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Apex sai 10man grupi üsna kiirelt üles.


Üks grupp üritas 10mani aga failis icon_sad.gif
Täna minnakse 25mani igatahes... 10manid skipitakse üldse.

Ei toimunud meil mingit boostimist, premade grupid tehti lihtsalt BRC jaoks 80-82 ning sealt edasi lasid kõik solo queste. Heroicuid lastakse ka suvaliselt, mis on suht halb, osa rahvast on ikka veel sita geariga jne. Meil ainult 3 main tanki ka, kes võimelised heroicud tegema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 19:46:23 vasta tsitaadiga

Siuke sitt on iga expansioni alguses, kus tekivad nö kindlad grupid kes siis aint "oma" rahvaga käivad instansid tegemas. Ma olin BC s püsti hädas sellega, ainult 1-2 tanki herooikuteks ja need alati "bronniti" oma "hõumide" poolt ära. Wotlkis oli jama vähem aga ka siiski eksisteeris.
Hetkel ma ise ilma catata, ootab palgapäeva icon_lol.gif , aga pärast tiksun vaikselt järgi, ja vaatab siis mis saab. Tegelasi piisavalt, kas valida warr või pala või maag. igat rolli saab hoorata.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 20:37:14 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:


miks 10 man casualiks jääb ? Loot hakkab sama oleme nii 10, kui 25 mannis


Vaata lootboyd ongi casualid. 10 man on esiteks easy-mode guildi struktuurile ja easy-mode ei ole kohe üldegi tõsiseltvõetav parimate mängijate poolt. Raidimine on fun sellistele inimestele selle pärast, et see on raske. Raske on kõiki 25 mängijat koos mängima saada nii nagu vaja. Tuleb tegeleda guildi infrastruktuuriga, vaja on erinevate oskustega inimesi, kes tahavad/suudavad nii suurt hulka mängijaid motiveerida ja sellisel kõrgel tasemel hoida. Lisaks, mis on kõige raskem sellisel tasemel leadimise juures, on see et kõik sinu mängijad peavad end mingiks uberproks ja katsu sa selliseid vaos hoida.
10 mängijaga on asi üle kahe korra kergem.
10 man contentis hakkab samamooi olema race world firstide peale, aga mingit kuulsust ega sponsoreid see endaga kaasa ei too. Pigem näevad sellised guildid esialgu rohkem negatiivset tagasisidet (äähäää vennad ei suuda 25 mani teha ja teevad easy-mode ja siis kuulutavad et maailma parimad, umbes nii), mõne aja pärast hakkavad inimesed 10 manidesse normaalselt suhtuma, aga mitte kunagi ei muutu 10 man content tõsiseltvõetavaks, pigem jääb see "suurte poiste" gearimiskohaks ja siis sellistele inimestele, kes ei soovi/suuda nii suurt hulka inimesi hallata.
Ja mul on sügavalt kahju, et ka Eesti poisid ikkagi enamjaolt looti mainivad. No offense sulle isiklikult, ma tean, mida sa öelda tahtsid. Aga loot on kõige viimane asi, mida üldse mainida kui rääkida raidimisest sellisel tasemel.

Ma isiklikult tean kümneid selliseid guilde, kes enne cataclysmi kuulutasid end "Hardcore 10m guildiks" kuuldes, et loot sama on. 80% neist ei peksnud Lich Kigi heroicus pooleks 10 manis. 20% tegid seda juba 30% buffiga. Kui ikka 25 man guildi leadida ei suuda strateegilise poole pealt, siis ei saa ka oodata, et 10 manis midagi head tuleb.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 21:26:55 vasta tsitaadiga

10man oli easymode kuna wrathis balanseeriti bosside dam-hp vähemate raidbuffide jaoks. Enam seda pole
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 21:46:15 vasta tsitaadiga

Üritan veelkord seletada. 10 man content on raskuselt võrdne 25 man contentiga kui 10 man content on väga palju strateegiliselt raskem kui 25 man (umbes nagu OS3D ilvl 200 geariga aga veelgi raskem) . Suurima osa raidi üldisest raskusastmest määrab inimeste arv. 10 inimest on kordades kergem hallata kui 25 inimest, seega on võimatu teha nii 10 kui 25 mani raskuselt võrdseks.
10 man on suhteliselt kergesti hallatav ka casual mängijate poolt, 25 man seda ei ole. Ja haldamisest kui sellisest ei räägi ma kui raidleadimisest vaid üleüldisest guildi haldamisest kogu guildi või määratud struktuuri osa poolt. Strateegiate väljatöötamine, guildisisesed suhted, mängijate motiveerimine, loot, emoprobleemid, raidsetup ja palju muud. Ja see guildi haldus on see, mis bosse maha võtab. Sul võib olla 25 maailma parimat mängijat, kes iseseisvalt mängivad tipptasemel, aga kui struktuur puudub siis tulemus on kaos.


viimati muutis Priido 08.12.2010 21:47:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 21:47:17 vasta tsitaadiga

10manis on lihtsam majandada inimeste paigutamist ruumis kuid raskem käituda eriolukordades a'la kui kedagi on stunida, kiteda või muud säärast teha. A'la blood prince'de peal on 10manis küll lihtsam rahvast laiali jagada kuid orbidega möllamine raskem. Ei saa päris nii öelda et 10man igast otsast lihtsam
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 21:54:44 vasta tsitaadiga

10 manis oli vähem orbe ka minuteada. 25 man heroicus piisas ühest hunterist kõikide orbide üleval hoidmiseks. Vahetevahel võtsin mina pool ruumi resto shamanina ja keegi teine teise pool ruumi.
Aga muidugi on Sul õigus, on selliseid häid fighte teoreetiliselt, kahjuks on aga muu kama selle arvelt nerfi saanud, et asi tehtav oleks kõigile. Ja nii on ka Cataclysmis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.12.2010 22:07:11 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Aga muidugi on Sul õigus, on selliseid häid fighte teoreetiliselt, kahjuks on aga muu kama selle arvelt nerfi saanud, et asi tehtav oleks kõigile. Ja nii on ka Cataclysmis.
No ma küll ei julgeks väita, et cata raidid lihtsamad oleks kui varasemad. Pigem ütleks beta järgi, et juba normalidki kraad kangemad kui valdav osa wotlk heroicuid ning raudselt raskemad kui tbc's nähtud asjad
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 22:28:15 vasta tsitaadiga

Ei olegi lihtsamad kui WOTLK 10 man raidid, aga on lihtsamad kui Cataclysmi 25 man raidid. Skilli poole pealt ma mõtlen.
Aga ma olen häppy praeguse seisuga. Ei ootagi, et blizzard midagi raskemaks või kergemaks teeks ja see nende "lets make 10 man equal to 25" on minu silmis suht halb mõte nagunii. Kes 10 mani tahavad teha teevad seda nagunii ja on ka alati teinud. 80-85 leveldamine on muidugi suur nali aga see on nii väike osa kogu mängust, et mõttetu on selle kallal norida enam.
ja kui nüüd WOTLK raskusest rääkida siis tegelikult oli ICC ka päris raske ilma 30% buffita icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lambivana
HV kasutaja
lambivana

liitunud: 04.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 00:42:04 vasta tsitaadiga

85 siis tuli ära!icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 02:26:17 vasta tsitaadiga

Priido kirjutas:
Ei olegi lihtsamad kui WOTLK 10 man raidid, aga on lihtsamad kui Cataclysmi 25 man raidid. Skilli poole pealt ma mõtlen.
Aga ma olen häppy praeguse seisuga. Ei ootagi, et blizzard midagi raskemaks või kergemaks teeks ja see nende "lets make 10 man equal to 25" on minu silmis suht halb mõte nagunii. Kes 10 mani tahavad teha teevad seda nagunii ja on ka alati teinud. 80-85 leveldamine on muidugi suur nali aga see on nii väike osa kogu mängust, et mõttetu on selle kallal norida enam.
ja kui nüüd WOTLK raskusest rääkida siis tegelikult oli ICC ka päris raske ilma 30% buffita icon_wink.gif

'

10 ja 25 manni achivid on ka samad ju. + kuula nüüd icon_smile.gif, 10 man on raskem vaos hoida, kui 25 man. 10 mannis saab 1-2 venda surma FEIL. 25 mannis saab 5-6 venda surma, siis on tehtav veel. See 25 man puhul on mänguruum tohtult parem. 10 mannis ei saa keegi släkkida, aga 25 man võivad 1-2 seppa niisama nina nokkida, normal modes võib pms 5-6 venda kotte sügada ja mõni surma ka veel saada. Niet ei ole asi nii mustvalge midagi.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 03:05:10 vasta tsitaadiga

Sinu toodud väited kehtivad normal modede ja/või overgeared gameplay kohta, mitte progressioni kohta. Kui jooksed esimest päeva ICC Heroicut 258/264 geari ja ilma ühegi nerfbuffita, siis päris nina nokkima ei ole mõtet minna. Paragon näiteks ei suutnud Lich Kingi heroicus segi peksta full 277 gearis ilma buffita kui 1 mängija pikemat aega DC sai. Tore, et osad poisid vähemaga asja ära tegid icon_wink.gif
Kergemaid bosse muidugi on, mida 20nekesi teha võib, samas võib need bossid ka 10 manis teha seitsmekesi, aga alles peale progressi, kui gear juba käes, ehk siis casual.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 09.12.2010 04:48:26 vasta tsitaadiga

kas sellele trialit ka oodata on? ei taha eriti osta ,sest arvan et arvuti ei vea välja enam.. lihtsalt tahaks proovida. Muidu WOTLK kasutaja olemas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.12.2010 11:16:36 vasta tsitaadiga

kui jookseb wotlk jookseb ka cata
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 11:17:00 vasta tsitaadiga

ei vea välja? Kogu graafikamootori muudatus toodi sisse wotlki lõpus juba, st kui sa lihtsalt maksad oma 200 eeku ära siis saad nö "uut" wowi proovida, või siis tee täiesti tavaline uus trial kasutaja.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.