|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
12.07.2010 13:31:52
|
|
|
Imelik bug Euronicsi veebipoes - valisin tarneks Haapsalu Euronicsi ja kolm korda võite arvata, kuhu see tarnitakse..
Jah. Ülemiste Euronicsisse. Klienditugi on ka lahe, kumbki telefon ei vasta.
/edit: Skype ka ei vasta.. mis tugi see on selline, mina ei mõista.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DesertFox
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
13.07.2010 18:28:30
|
|
|
Juba olen 2 tükki saatnud.. üks neist on soov tellimusest loobuda. Kummalegi ei ole vastatud.
/edit:
Täna kell 6 vastati e-kirjale. See on vist ainus viis, kuidas Euronicsiga ühendust saada. Minu suhtumine firmasse natuke paranes kuid telefonile võiks ikka vastata.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.07.2010 15:37:52
|
|
|
Tellisin 12-dal ühe mängu (oli laos olemas) - koheselt saadeti meilile arve, mille tasusin... Edasi vaikus; kaua nad seda maksekinnitust saadavad
P.S ühendust on nendega võimatu saada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
14.07.2010 18:42:08
|
|
|
| beastbeats, ainus võimalus kuidas nendega ühendust saada on e-maili teel. Siiani ootan oma refundi, loodame, et raha ikka tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.07.2010 18:39:43
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Tellisin 12-dal ühe mängu (oli laos olemas) - koheselt saadeti meilile arve, mille tasusin... Edasi vaikus; kaua nad seda maksekinnitust saadavad
P.S ühendust on nendega võimatu saada  |
Täna, 4 päeva hiljem, sain mängu kätte - põhimõttelislt sama kaua kui UK'st tellida
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skewp
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2008
|
19.07.2010 22:59:45
|
|
|
Sai täna Lõunakeskuse Euronicsist Logitech Z-5500 toodud. Olen teenindusega väga rahul. Läksin kohale kindla ostusooviga, võtsin kasti ja tarisin selle letile. Müüja jooksis kohe teisest saali otsast kohale (suur saal ikkagi) ja kui õhtuse ostu eest alet küsisin, siis tegi rõõmsalt 10% alla (ca 600.-).
_________________ Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod | |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.11.2010 17:55:55
|
|
|
Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
02.11.2010 17:57:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama? |
vastu võtavad aga tahavad raha ka saada
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.11.2010 18:03:00
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama? |
vastu võtavad aga tahavad raha ka saada |
Saavadki ju, ostan uue teleri . Mis krdi vabandusega seda lisatasu põhjendatakse siis?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
02.11.2010 18:07:40
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama? |
vastu võtavad aga tahavad raha ka saada |
Saavadki ju, ostan uue teleri . Mis krdi vabandusega seda lisatasu põhjendatakse siis? |
kui tellid euronicsi kulleriga teleka ja tahad et vana teleka ära viisksid siis tahavad selle-eest raha saada...aga pole kindel kui viid neile kohapeale
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
02.11.2010 18:15:55
|
|
|
Kui uue ostmisel vana poodi viid, võetakse tasuta vastu.
Kui tahad et kodust ära viidaks, pead transpordi eest maksma.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
04.12.2010 12:49:30
|
|
|
Mänguöö Rocca al Mare Euronicsis!
Mängudepäeva raames toimuvad ka mitmed erinevad võistlused, mille auhinnad on päris magusad (Tulge võtke kindlasti osa!)
1) Gran Turismo 5 – selle aasta enim oodatud automäng. Kõik huvilised saavad kirja panna oma ajad ning parimatele võistlejatele auhinnad (auhinnafond – 5000 krooni)
2) Just Dance 2 – kes on Eesti suurim tanstulõvi – kergesti õpitav tantsumäng
3) Väikestele lastele lustakad võistlused WII peal.
... Loe edasi
http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/737
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.12.2010 14:59:17
|
|
|
Küsiks siis sedamoodi, et poes küsides teleri eest allahindlust, natuke antakse, kuid veebipoodide hinnaklassi need allahindluse pakkumiset teleri hinda ikka ei too. Põhjendusega, et poe pidamine on palju kulukam, kui veebipoe tegevuskulud. Eks ta nii ka muidugi on.
Tegelikult on kõikidel jaekaubanduse elektroonikapoodidel ka omad veebipoed, milledes hinnad on ikkagi tavapoodidega samas suurusjärgus.
Et miks siis?
Kas Euronicsi veebipoel on on jaemüügi poega sama suured kulud? Kuidas kohalik ainult veebipoega konkurent suudab müüa 8000-9000 krooni võrra odavamalt sama telerimudelit, kui seda Euronics teeb?
Lihtsalt otsin omale uut telerit, ja kahjuks on Euronics konkurentsiheitluses teiste Eestimaiste veebipoodidega kaotaja seisundis.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
04.12.2010 16:34:11
|
|
|
See on jama, kui nüüd pole Swedbankiga seost, siis on tekkinud seos Elioniga.
Huvitaks lihtne järelmaks otse Euronicsilt, nagu Photopoint on teinud.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.12.2010 18:48:46
|
|
|
Aga sa võrdle nüüd Swedi ja Elioni krediidikulukuse määra. See on selgelt Elioni kasuks .
Kui maksad Nullist enama summa sisse ja maksimum aastaks suudad järelmaksu lepingu sõlmida, siis ei maksa vähemalt teleri hinnale poolt juurde.
Olen küsinud neid järelmaksu tingimusi, ja siis jääd veel ellu, kui 30+ protsenti on sissemaksu suurus ja 12. kuud maksimum lepingu pikkus.
Ärge laske end mõjutada väikesest kuumaksest 36-60 kuu peale .
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
04.12.2010 19:11:00
|
|
|
Ma ei kavatsegi teha rohkem kui 12 kuud ja ma ei viitsi veel spetsiaalselt Elioni kliendiks registreeruma - lisaks sellele et maksan veel ka Euronicsile lepingutasu, liiga palju vaeva, no thanks .
Võimalusi turul on palju, ma ei ole üldiselt Photopointi fänn kuna nende hindadel on ahnuse lõhn, aga vähemalt see nende uus otsene laen on lihtne lahendus. See Elioni kaudu vormistamine aga pole.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
04.12.2010 19:26:54
|
|
|
| globostrat, Euronicsil pole lepingutasu, see läheb otse kes järelmaksu pakub kas Elion või Swedbank.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
04.12.2010 21:24:24
|
|
|
Mul üks kama kellele see lepingutasu läheb ju tegelikult, kooritakse niikuinii .
Pakkuge kolmas ja lihtne lahendus et inimene ei peaks olema teatud panga (Swedbank) või mõne teise organisatsiooni (Elion, Hamstrikasvatajate Liit vms.) klient/liige.
Siis rohkem inimesi viitsivad seda järelmaksu asja vormistada kui otsustamiseks läheb, nii lihtne see ongi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
04.12.2010 21:59:48
|
|
|
Pood ei ole finantsasutus.
Järelmaksu pakkumine ongi panga asi, mitte poe.
See et Elionil on piisavalt vaba finantsi ja tahtmist panka mängida on siiski erand
Photpoint muide kasutab samuti Swedpanki järelmaksu.
Vähemalt nii on nende kodulehel kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
05.12.2010 18:21:45
|
|
|
globostrat, kolmas lahendust oleks jälle pangaga seoses krediitkaart. Rohkem võimalusi Euronicsi poes ei ole.
Elioni kliendiks te ei peagi registreeruma, lihstalt piisab, et teha taotlus Elion vaatab kas annab järelmaksu või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
05.12.2010 22:47:35
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Elioni kliendiks te ei peagi registreeruma... |
Väga huvitav, võiks siis seda rõhutada vastavas uudises, sest praegu seal on nii ja mulje on nagu pead Elion klendiks registreerima taotlemise ajal kui juba ei ole klient:
"Sa ei pea olema eelnevalt Elioni klient...
Kui Sa ei ole Elioni klient, siis pakutakse Sulle võimalust kliendiks registreeruda."
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.12.2010 11:42:40
|
|
|
| Aga see ei tee teile mingeid kohustusi vaid peate elionile maksma ja olete nende andmebaasis.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
06.12.2010 15:43:00
|
|
|
Oot ma ei saa nüüd sellest jutust aru enam,
kas ma pean või ei pea Elioni kliendiks registreeruma?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
06.12.2010 16:12:51
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
Oot ma ei saa nüüd sellest jutust aru enam,
kas ma pean või ei pea Elioni kliendiks registreeruma? |
Ei pea!
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
06.12.2010 16:21:26
|
|
|
Kes siin ei ole Elioni klient ja ei taha kliendiks saada,
proovigu siis edukalt taotleda ilma selleta
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
06.12.2010 20:27:40
|
|
|
| Kõik kliendid kes isegi poes käivad liisingut võtmas, ei pea olema kliendid. Isegi mõned on saanud ilma kindla sissetulekuta liisingut.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kr1s
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.05.2006
|
07.12.2010 02:21:14
|
|
|
Tänud kõigile kes Roccas täna käisid, platooni tundsin ära ainult
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.12.2010 00:18:03
|
|
|
vaatasin seda "hinnad pooleks" öösel.
Pooleks nad ju nagu kuidagi ei jagu, või kuidas . Võinuks ilma petmiseta, kuigi laialivalguvalt kirjutada all kuni %.
Huvitavat miskit kahjuks ei leidnudki.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.12.2010 01:48:00
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
Kr1s, oli kõva möll?
Täna siis Lõunakeskuse imede öö 20.00-12.00
|
Väga lame. Vaid -13% max
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabanimi
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2010
|
28.12.2010 17:37:22
|
|
|
Hoidke eemale Euronicsist! Muidu olen oma asjad alati normaalselt korda saanud, aga praegu on nendest kopp nii ees, et tõenäoliselt oleks hea ka teistel teada ning hoiduda. Pikk jutt kokkuvõtvalt järgmine.
Esimene kogemus oli see, et üks ja sama asi käis 2 korda järjest garantiis ja teisel korral istus see toode poes jupp aega, ilma et mulle oleks mingit teadet saadetud. Teisisõnu, ise pead olema see, kes neile pinda käib ja pidevalt helistab, et ega ei ole veel toode kauplusesse tagasi tulnud. See selleks, äkki juhtub vahel, suuremat numbrit ei viitsinud teha, kuna asi käes ja toimis lõpuks.
Teine kogemus oli see, et sai hetk hiljem mikrouun ostetud, mis nagu töötas, aga tundus kuidagi uimane ja aeglane. Kuna seda üheselt tuvastada pole võimalik, siis läks see 2 nädalat mööda, mil saab veel toodet ringi vahetada ning siis selgus, et uun töötab vaid osavõimsusel, kuna ei suutnud mitmel proovimisel popcorni paisutada. Mis seal ikka, poodi õigust nõudma ja selle asemel, et asjasse süveneda ning toode võimalusel välja vahetada (Severinil pidi olema policy, et vahetatakse kohe ringi, aga kindel pole), saadeti see ca kaheks kuuks garantiisse. Loomulikult pidi ise pidevalt helistama ja uurima, et mis värk on ja pärast helistamisi hakkas justkui jälle midagi toimuma. Lõpuks jõudis see kohale, väidetavalt korras ja parandamist mitte vajanud uun (selleks oli vaja 2 kuud aega ning nii Tartu kui Tallinna remondikodades käimist ?!), mis nüüd tõepoolest töötas. Seega aeti jama, et asi oli korras, kulutati 2 kuud aega ning lisaks sai põhitegevuseks Euronicsisse helistamine. Tagasi tihtipeale muidugi ei helistatud, vaatamata vastava sõnumi jätmisele. Lisaks oli garantiist tulnud "korras" roostevaba uun roostes. Milline hälvik peab olema, et selline uun kliendile tagasi suruda? Selle asemel, et asi aumehelikult ära klaarida, saadeti uun kohe uuesti garantiisse, et uuritakse asja ja tehakse roosteeemaldus Vahepeal sain jälle ise helistada ja sõnumeid jätta (millele ei vastatud), ehkki lubati ise kiirelt reageerida ja helistada. Siis viskas üle, tegin ühe kirja ettevõttele ja siis tekkis paari päevaga lahendus, et paluti poodi tulla ja uus toode võtta või samas vääringus kaupa. OK, see pole päris see, mida hing ihkab (so Euronicsiga mitte tegemist teha), aga enam ei viitsi selle teemaga tegeleda ja tuleb vastu võtta.
Nii et osake karta ja vältige. Antud kogemus Tartu Zeppelini Euronicsiga. Tõenäoliselt on probleem sügavamal, kui konkreetses poes ja inimestes. Klienti oskavad nad jooksutada normaalselt ning kliendi aeg ja rahulolu neile kindlasti korda ei lähe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
28.12.2010 18:07:38
|
|
|
| vabanimi, kahjuks jah igal firmal võib selliseid situatsioone ette tulla, garantii muresi on klientidele igal poel päevas kümneid ja tuleb arvestada, et asjad liikumine võtab aega, sest jah remont toimub Tallinnas ja vastava varuosa tellimine võib ka aega võtta.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
30.12.2010 14:22:32
|
|
|
Minu mikrouun käis Euronicsi vahendusel tasulises remondis (600.-), tehti 3 päevaga ära.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gaudi
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2011
|
04.01.2011 17:31:16
|
|
|
Käisin Põhjakeskuse Euronicsis Nintendo DS Lite'i saadavust küsimas. Selgus, et neil kohapeal pole ning hetkel on üldse laost otsas. Küsisin, et millal siis tulla võib? Öeldi, et uurige kodulehte, küll kunagi ilmub...
Külastuskäik tipnes sellega, et müügimees pakkus Nintendo DSi'd, mis neil kohapeal olemas oli. Pakkumises ei ole midagi halba, kuid seejärel küsis ta, et mis neil üldse vahet on? Võib-olla oli tegemist uue töötajaga, kuid kodutöö võiks siiski ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
10.01.2011 13:34:57
|
|
|
Väike apsakas
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
10.01.2011 13:51:10
|
|
|
| Gaudi kirjutas: |
| ....kuid kodutöö võiks siiski ära teha. |
Paku mitu ühikut erinevat tehnikavidinat Euronicsis on müügil?
Tõesti arvad, et müüja peaks kõikide seadmete kohta tehnilist infot?
Hetkel selline tunne, et kehtib ütlus - et kus viga näed laita ja seal tule ja aita laita.
Raske oli siis ütleda müüjale mis nende kahe vahe on?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gaudi
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2011
|
10.01.2011 14:10:39
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Gaudi kirjutas: |
| ....kuid kodutöö võiks siiski ära teha. |
Hetkel selline tunne, et kehtib ütlus - et kus viga näed laita ja seal tule ja aita laita.
Raske oli siis ütleda müüjale mis nende kahe vahe on? |
Aitasingi. Seletasin talle, mis põhilised erinevused on. Ma ei ole selle müügimehe peale solvunud ega vihane, lihtsalt sellist suhtumist leidub elektroonikapoodides liiga palju, kus isegi elementaarsed küsimused võtavad müüja sõnatuks või siis näidatakse, et seal ja seal on tootekirjeldused, võrrelge terviseks. Tõenäoliselt pole siis motivatsiooni, ei oska muud välja mõelda. Müümine on siiski omaette kunst, igaüks seda tegema ei sobi - kaupluses lihtsalt ilus olemine ei aita.
Uku
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
11.01.2011 14:12:31
|
|
|
| Kes soovib äkki Valgas tööle minna siis võite kandideerida.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.01.2011 17:28:17
|
|
|
Mis Euronicsi veebipoega toimub? Üritan sisse logida, aga saan teate: Viga: kasutajanimi ja salasõna puuduvad
Alguses mõtlesin, et olen parooli unustanud. Lasin parooli resettida süsteemil, proovin uue parooliga sisse logida ja sellega saan jälle sama teate.
Klienditeeninduse telefon ei osanud ka miskit tarka kosta
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
16.01.2011 19:04:40
|
|
|
Selline küsimus, et kas keegi mõnes Tallinna Euronicsis on näinud müügil 160GB PS3 Slimi (ainult konsool, ilma mänguta). Ja kas ka sama hinnaga mis veebipoes: 320€?
E-poest vaatasin, kuid näitab, et toodet Tallinna omades pole saadaval, ainult mänguga 320GB versioon on.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
21.01.2011 10:36:32
|
|
|
otto123, Tallinnast on otsas, aga on võimalik tellida ka Tallinna poodidesse vajadusel, näiteks läbi e-poe.
Aga kes otsib tööd võib kandideerida? link
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
08.02.2011 16:10:24
|
|
|
Kas keegi saab alet ka euronicsis teha?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
08.02.2011 18:25:49
|
|
|
| solution kirjutas: |
Kas keegi saab alet ka euronicsis teha?  |
Mida vaja on?
Odava asjapärast ei viitsi tõmblema hakata
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
08.02.2011 22:27:27
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| solution kirjutas: |
Kas keegi saab alet ka euronicsis teha?  |
Mida vaja on?
Odava asjapärast ei viitsi tõmblema hakata  |
Juba ostetud! Siiski tänud!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
11.03.2011 01:15:54
|
|
|
Swedbank liisingu kampaania. 0% intress
Kauba ostmisel tasub klient esimese sissemakse, mis on 10%-70% kauba maksumusest
· Lepingutasu 19 €
· Kauba maksumus peab olema alates 125 € kuni 10 000 €
· Järelmaksuperiood 6 – 9 kuud
Äkki pakub kellelegi huvi?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|