Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2010 09:10:32 vasta tsitaadiga

Lõpumüük Euronics MediaPointis (Tartu Kaubamaja, Riia 1)

Viimane päev veel jäänud.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2010 13:31:52 vasta tsitaadiga

Imelik bug Euronicsi veebipoes - valisin tarneks Haapsalu Euronicsi ja kolm korda võite arvata, kuhu see tarnitakse..
Jah. Ülemiste Euronicsisse. Klienditugi on ka lahe, kumbki telefon ei vasta. thumbs_down.gif

/edit: Skype ka ei vasta.. mis tugi see on selline, mina ei mõista.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DesertFox
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2005




sõnum 12.07.2010 18:16:44 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/tootekaart/35532/Mangud/Mangud/3348542228702

Kas tõesti nii kallis on tavahind???

_________________
tihti nähakse pindu teise silmades, samas ei panda tähele, kui palk enda omas...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2010 13:44:55 vasta tsitaadiga

Ollaz, saada meil epood@euronics.ee.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2010 18:28:30 vasta tsitaadiga

Juba olen 2 tükki saatnud.. üks neist on soov tellimusest loobuda. Kummalegi ei ole vastatud.
/edit:
Täna kell 6 vastati e-kirjale. See on vist ainus viis, kuidas Euronicsiga ühendust saada. Minu suhtumine firmasse natuke paranes kuid telefonile võiks ikka vastata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 15:37:52 vasta tsitaadiga

Tellisin 12-dal ühe mängu (oli laos olemas) - koheselt saadeti meilile arve, mille tasusin... Edasi vaikus; kaua nad seda maksekinnitust saadavad icon_rolleyes.gif
P.S ühendust on nendega võimatu saada thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2010 18:42:08 vasta tsitaadiga

beastbeats, ainus võimalus kuidas nendega ühendust saada on e-maili teel. Siiani ootan oma refundi, loodame, et raha ikka tuleb.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 18:39:43 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Tellisin 12-dal ühe mängu (oli laos olemas) - koheselt saadeti meilile arve, mille tasusin... Edasi vaikus; kaua nad seda maksekinnitust saadavad icon_rolleyes.gif
P.S ühendust on nendega võimatu saada thumbs_down.gif

Täna, 4 päeva hiljem, sain mängu kätte - põhimõttelislt sama kaua kui UK'st tellida icon_lol.gif thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 19.07.2010 22:59:45 vasta tsitaadiga

Sai täna Lõunakeskuse Euronicsist Logitech Z-5500 toodud. Olen teenindusega väga rahul. Läksin kohale kindla ostusooviga, võtsin kasti ja tarisin selle letile. Müüja jooksis kohe teisest saali otsast kohale (suur saal ikkagi) ja kui õhtuse ostu eest alet küsisin, siis tegi rõõmsalt 10% alla (ca 600.-).
_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 17:55:55 vasta tsitaadiga

Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.11.2010 17:57:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama?

vastu võtavad aga tahavad raha ka saada
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 18:03:00 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama?

vastu võtavad aga tahavad raha ka saada
Saavadki ju, ostan uue teleri icon_razz1.gif . Mis krdi vabandusega seda lisatasu põhjendatakse siis?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 02.11.2010 18:07:40 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mais kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Selline küsimus et kui ma euronicist ostan uue teleri siis mu vana teleri võtavad vastu või hakkavad mingit jama ajama?

vastu võtavad aga tahavad raha ka saada
Saavadki ju, ostan uue teleri icon_razz1.gif . Mis krdi vabandusega seda lisatasu põhjendatakse siis?

kui tellid euronicsi kulleriga teleka ja tahad et vana teleka ära viisksid siis tahavad selle-eest raha saada...aga pole kindel kui viid neile kohapeale
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 18:15:55 vasta tsitaadiga

Kui uue ostmisel vana poodi viid, võetakse tasuta vastu.
Kui tahad et kodust ära viidaks, pead transpordi eest maksma.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2010 19:49:04 vasta tsitaadiga

Euronicsi E-pood pakub nüüd ka järelmaksu üle veebi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 12:49:30 vasta tsitaadiga

Mänguöö Rocca al Mare Euronicsis!

Mängudepäeva raames toimuvad ka mitmed erinevad võistlused, mille auhinnad on päris magusad (Tulge võtke kindlasti osa!)
1) Gran Turismo 5 – selle aasta enim oodatud automäng. Kõik huvilised saavad kirja panna oma ajad ning parimatele võistlejatele auhinnad (auhinnafond – 5000 krooni)
2) Just Dance 2 – kes on Eesti suurim tanstulõvi – kergesti õpitav tantsumäng
3) Väikestele lastele lustakad võistlused WII peal.

... Loe edasi

http://www.euronics.ee/uudised/ViewArticle/ArticleId/737
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2010 14:59:17 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Euronicsi E-pood pakub nüüd ka järelmaksu üle veebi.


Küsiks siis sedamoodi, et poes küsides teleri eest allahindlust, natuke antakse, kuid veebipoodide hinnaklassi need allahindluse pakkumiset teleri hinda ikka ei too. Põhjendusega, et poe pidamine on palju kulukam, kui veebipoe tegevuskulud. Eks ta nii ka muidugi on.

Tegelikult on kõikidel jaekaubanduse elektroonikapoodidel ka omad veebipoed, milledes hinnad on ikkagi tavapoodidega samas suurusjärgus.
Et miks siis?
Kas Euronicsi veebipoel on on jaemüügi poega sama suured kulud? Kuidas kohalik ainult veebipoega konkurent suudab müüa 8000-9000 krooni võrra odavamalt sama telerimudelit, kui seda Euronics teeb?

Lihtsalt otsin omale uut telerit, ja kahjuks on Euronics konkurentsiheitluses teiste Eestimaiste veebipoodidega kaotaja seisundis.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.12.2010 16:34:11 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Euronicsi E-pood pakub nüüd ka järelmaksu üle veebi.


See on jama, kui nüüd pole Swedbankiga seost, siis on tekkinud seos Elioniga.
Huvitaks lihtne järelmaks otse Euronicsilt, nagu Photopoint on teinud.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.12.2010 18:48:46 vasta tsitaadiga

Aga sa võrdle nüüd Swedi ja Elioni krediidikulukuse määra. See on selgelt Elioni kasuks thumbs_up.gif .
Kui maksad Nullist enama summa sisse ja maksimum aastaks suudad järelmaksu lepingu sõlmida, siis ei maksa vähemalt teleri hinnale poolt juurde.

Olen küsinud neid järelmaksu tingimusi, ja siis jääd veel ellu, kui 30+ protsenti on sissemaksu suurus ja 12. kuud maksimum lepingu pikkus.
Ärge laske end mõjutada väikesest kuumaksest 36-60 kuu peale thumbs_down.gif .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.12.2010 19:11:00 vasta tsitaadiga

Ma ei kavatsegi teha rohkem kui 12 kuud ja ma ei viitsi veel spetsiaalselt Elioni kliendiks registreeruma - lisaks sellele et maksan veel ka Euronicsile lepingutasu, liiga palju vaeva, no thanks thumbs_down.gif .
Võimalusi turul on palju, ma ei ole üldiselt Photopointi fänn kuna nende hindadel on ahnuse lõhn, aga vähemalt see nende uus otsene laen on lihtne lahendus. See Elioni kaudu vormistamine aga pole.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 19:26:54 vasta tsitaadiga

globostrat, Euronicsil pole lepingutasu, see läheb otse kes järelmaksu pakub kas Elion või Swedbank.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.12.2010 21:24:24 vasta tsitaadiga

Mul üks kama kellele see lepingutasu läheb ju tegelikult, kooritakse niikuinii icon_wink.gif .
Pakkuge kolmas ja lihtne lahendus et inimene ei peaks olema teatud panga (Swedbank) või mõne teise organisatsiooni (Elion, Hamstrikasvatajate Liit vms.) klient/liige.
Siis rohkem inimesi viitsivad seda järelmaksu asja vormistada kui otsustamiseks läheb, nii lihtne see ongi beer_yum.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 21:59:48 vasta tsitaadiga

Pood ei ole finantsasutus.
Järelmaksu pakkumine ongi panga asi, mitte poe.
See et Elionil on piisavalt vaba finantsi ja tahtmist panka mängida on siiski erand
Photpoint muide kasutab samuti Swedpanki järelmaksu.
Vähemalt nii on nende kodulehel kirjas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 18:21:45 vasta tsitaadiga

globostrat, kolmas lahendust oleks jälle pangaga seoses krediitkaart. Rohkem võimalusi Euronicsi poes ei ole.

Elioni kliendiks te ei peagi registreeruma, lihstalt piisab, et teha taotlus Elion vaatab kas annab järelmaksu või mitte.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 05.12.2010 22:47:35 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Elioni kliendiks te ei peagi registreeruma...


Väga huvitav, võiks siis seda rõhutada vastavas uudises, sest praegu seal on nii ja mulje on nagu pead Elion klendiks registreerima taotlemise ajal kui juba ei ole klient:

"Sa ei pea olema eelnevalt Elioni klient...
Kui Sa ei ole Elioni klient, siis pakutakse Sulle võimalust kliendiks registreeruda."
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 11:42:40 vasta tsitaadiga

Aga see ei tee teile mingeid kohustusi vaid peate elionile maksma ja olete nende andmebaasis.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.12.2010 15:43:00 vasta tsitaadiga

Oot ma ei saa nüüd sellest jutust aru enam,
kas ma pean või ei pea Elioni kliendiks registreeruma?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 06.12.2010 16:12:51 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Oot ma ei saa nüüd sellest jutust aru enam,
kas ma pean või ei pea Elioni kliendiks registreeruma?


Ei pea!
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 06.12.2010 16:21:26 vasta tsitaadiga

Kes siin ei ole Elioni klient ja ei taha kliendiks saada,
proovigu siis edukalt taotleda ilma selleta icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 20:27:40 vasta tsitaadiga

Kõik kliendid kes isegi poes käivad liisingut võtmas, ei pea olema kliendid. Isegi mõned on saanud ilma kindla sissetulekuta liisingut.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kr1s
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 02:21:14 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile kes Roccas täna käisid, platooni tundsin ära ainult thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2010 16:48:43 vasta tsitaadiga

link :: Imede öö

Kr1s, oli kõva möll? icon_cool.gif

Täna siis Lõunakeskuse imede öö 20.00-12.00

Edit:

Hinnad Pooleks esilinastus E-Poes

Küsimusi siis võtke ühendust?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.12.2010 00:18:03 vasta tsitaadiga

vaatasin seda "hinnad pooleks" öösel.
Pooleks nad ju nagu kuidagi ei jagu, või kuidas thumbs_down.gif . Võinuks ilma petmiseta, kuigi laialivalguvalt kirjutada all kuni %.
Huvitavat miskit kahjuks ei leidnudki.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2010 01:48:00 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Kr1s, oli kõva möll? icon_cool.gif

Täna siis Lõunakeskuse imede öö 20.00-12.00

Väga lame. Vaid -13% max
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabanimi
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2010




sõnum 28.12.2010 17:37:22 vasta tsitaadiga

Hoidke eemale Euronicsist! Muidu olen oma asjad alati normaalselt korda saanud, aga praegu on nendest kopp nii ees, et tõenäoliselt oleks hea ka teistel teada ning hoiduda. Pikk jutt kokkuvõtvalt järgmine.

Esimene kogemus oli see, et üks ja sama asi käis 2 korda järjest garantiis ja teisel korral istus see toode poes jupp aega, ilma et mulle oleks mingit teadet saadetud. Teisisõnu, ise pead olema see, kes neile pinda käib ja pidevalt helistab, et ega ei ole veel toode kauplusesse tagasi tulnud. See selleks, äkki juhtub vahel, suuremat numbrit ei viitsinud teha, kuna asi käes ja toimis lõpuks.

Teine kogemus oli see, et sai hetk hiljem mikrouun ostetud, mis nagu töötas, aga tundus kuidagi uimane ja aeglane. Kuna seda üheselt tuvastada pole võimalik, siis läks see 2 nädalat mööda, mil saab veel toodet ringi vahetada ning siis selgus, et uun töötab vaid osavõimsusel, kuna ei suutnud mitmel proovimisel popcorni paisutada. Mis seal ikka, poodi õigust nõudma ja selle asemel, et asjasse süveneda ning toode võimalusel välja vahetada (Severinil pidi olema policy, et vahetatakse kohe ringi, aga kindel pole), saadeti see ca kaheks kuuks garantiisse. Loomulikult pidi ise pidevalt helistama ja uurima, et mis värk on ja pärast helistamisi hakkas justkui jälle midagi toimuma. Lõpuks jõudis see kohale, väidetavalt korras ja parandamist mitte vajanud uun (selleks oli vaja 2 kuud aega ning nii Tartu kui Tallinna remondikodades käimist ?!), mis nüüd tõepoolest töötas. Seega aeti jama, et asi oli korras, kulutati 2 kuud aega ning lisaks sai põhitegevuseks Euronicsisse helistamine. Tagasi tihtipeale muidugi ei helistatud, vaatamata vastava sõnumi jätmisele. Lisaks oli garantiist tulnud "korras" roostevaba uun roostes. Milline hälvik peab olema, et selline uun kliendile tagasi suruda? Selle asemel, et asi aumehelikult ära klaarida, saadeti uun kohe uuesti garantiisse, et uuritakse asja ja tehakse roosteeemaldus icon_biggrin.gif Vahepeal sain jälle ise helistada ja sõnumeid jätta (millele ei vastatud), ehkki lubati ise kiirelt reageerida ja helistada. Siis viskas üle, tegin ühe kirja ettevõttele ja siis tekkis paari päevaga lahendus, et paluti poodi tulla ja uus toode võtta või samas vääringus kaupa. OK, see pole päris see, mida hing ihkab (so Euronicsiga mitte tegemist teha), aga enam ei viitsi selle teemaga tegeleda ja tuleb vastu võtta.

Nii et osake karta ja vältige. Antud kogemus Tartu Zeppelini Euronicsiga. Tõenäoliselt on probleem sügavamal, kui konkreetses poes ja inimestes. Klienti oskavad nad jooksutada normaalselt ning kliendi aeg ja rahulolu neile kindlasti korda ei lähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2010 18:07:38 vasta tsitaadiga

vabanimi, kahjuks jah igal firmal võib selliseid situatsioone ette tulla, garantii muresi on klientidele igal poel päevas kümneid ja tuleb arvestada, et asjad liikumine võtab aega, sest jah remont toimub Tallinnas ja vastava varuosa tellimine võib ka aega võtta.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2010 14:22:32 vasta tsitaadiga

Minu mikrouun käis Euronicsi vahendusel tasulises remondis (600.-), tehti 3 päevaga ära. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2011 17:31:16 vasta tsitaadiga

Käisin Põhjakeskuse Euronicsis Nintendo DS Lite'i saadavust küsimas. Selgus, et neil kohapeal pole ning hetkel on üldse laost otsas. Küsisin, et millal siis tulla võib? Öeldi, et uurige kodulehte, küll kunagi ilmub...
Külastuskäik tipnes sellega, et müügimees pakkus Nintendo DSi'd, mis neil kohapeal olemas oli. Pakkumises ei ole midagi halba, kuid seejärel küsis ta, et mis neil üldse vahet on? Võib-olla oli tegemist uue töötajaga, kuid kodutöö võiks siiski ära teha.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 12:51:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 13:34:57 vasta tsitaadiga

Väike apsakas icon_cool.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 13:51:10 vasta tsitaadiga

Gaudi kirjutas:
....kuid kodutöö võiks siiski ära teha.

Paku mitu ühikut erinevat tehnikavidinat Euronicsis on müügil?
Tõesti arvad, et müüja peaks kõikide seadmete kohta tehnilist infot?
Hetkel selline tunne, et kehtib ütlus - et kus viga näed laita ja seal tule ja aita laita.
Raske oli siis ütleda müüjale mis nende kahe vahe on?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2011 14:10:39 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Gaudi kirjutas:
....kuid kodutöö võiks siiski ära teha.

Hetkel selline tunne, et kehtib ütlus - et kus viga näed laita ja seal tule ja aita laita.
Raske oli siis ütleda müüjale mis nende kahe vahe on?


Aitasingi. Seletasin talle, mis põhilised erinevused on. Ma ei ole selle müügimehe peale solvunud ega vihane, lihtsalt sellist suhtumist leidub elektroonikapoodides liiga palju, kus isegi elementaarsed küsimused võtavad müüja sõnatuks või siis näidatakse, et seal ja seal on tootekirjeldused, võrrelge terviseks. Tõenäoliselt pole siis motivatsiooni, ei oska muud välja mõelda. Müümine on siiski omaette kunst, igaüks seda tegema ei sobi - kaupluses lihtsalt ilus olemine ei aita.

Uku
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 14:12:31 vasta tsitaadiga

Kes soovib äkki Valgas tööle minna siis võite kandideerida.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2011 17:28:17 vasta tsitaadiga

Mis Euronicsi veebipoega toimub? Üritan sisse logida, aga saan teate: Viga: kasutajanimi ja salasõna puuduvad
Alguses mõtlesin, et olen parooli unustanud. Lasin parooli resettida süsteemil, proovin uue parooliga sisse logida ja sellega saan jälle sama teate.
Klienditeeninduse telefon ei osanud ka miskit tarka kosta icon_confused.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 16.01.2011 19:04:40 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas keegi mõnes Tallinna Euronicsis on näinud müügil 160GB PS3 Slimi (ainult konsool, ilma mänguta). Ja kas ka sama hinnaga mis veebipoes: 320€?

E-poest vaatasin, kuid näitab, et toodet Tallinna omades pole saadaval, ainult mänguga 320GB versioon on.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2011 10:36:32 vasta tsitaadiga

otto123, Tallinnast on otsas, aga on võimalik tellida ka Tallinna poodidesse vajadusel, näiteks läbi e-poe.

Aga kes otsib tööd võib kandideerida? link
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 08.02.2011 16:10:24 vasta tsitaadiga

Kas keegi saab alet ka euronicsis teha? icon_razz.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 08.02.2011 18:25:49 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Kas keegi saab alet ka euronicsis teha? icon_razz.gif

Mida vaja on?
Odava asjapärast ei viitsi tõmblema hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 08.02.2011 22:27:27 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
solution kirjutas:
Kas keegi saab alet ka euronicsis teha? icon_razz.gif

Mida vaja on?
Odava asjapärast ei viitsi tõmblema hakata icon_smile.gif


Juba ostetud! Siiski tänud! icon_cool.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2011 01:15:54 vasta tsitaadiga

Swedbank liisingu kampaania. 0% intress

Kauba ostmisel tasub klient esimese sissemakse, mis on 10%-70% kauba maksumusest
· Lepingutasu 19 €
· Kauba maksumus peab olema alates 125 € kuni 10 000 €
· Järelmaksuperiood 6 – 9 kuud

Äkki pakub kellelegi huvi?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.