Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 01:21:24 vasta tsitaadiga

dud66, järgmine kord siis tean viltusemat pilti teha. Selle esiosa üle muidugi saab vaielda, sest just sellist tulemust ma tahtsingi (kuigi olen nõus, et natuke paljuks võis ehk minna).
Aga jällegi aitäh tagasiside eest, selline pildistamine on veel tume maa minu jaoks. Harjutamine teeb mei.. paremaks.

Spoiler Spoiler Spoiler

Mida sellest arvata? Mida tuleks muuta?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 01:59:29 vasta tsitaadiga

Esiosa tiba heledamaks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 30.11.2010 08:38:57 vasta tsitaadiga

Kas 800 pikselisest pildi laiuse piirangust on raske kinni pidada? Või on foorumi reegleid muudetud?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 09:46:22 vasta tsitaadiga

Ollaz, pildid võiks testi õiges suuruses olla aga kui resizimiseks läheb, võiksid ma pildid kriitilise pilguga üle vaadata, ehk ka veidi croppida

Antud pildil jäävad häirima vasakul ääres olev oks ja mingi asja nurgake

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 09:56:29 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Mida sellest arvata? Mida tuleks muuta?

Aga miks sa päästikule vajutasid? Kui selle selgeks saaks, oskaks ehk midagi öelda.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 17:56:29 vasta tsitaadiga

dud66, kas nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

on parem?

erko, ma ei saa su küsimusest aru.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 18:43:54 vasta tsitaadiga

Ollaz, Parem aga kui sa erko, küsimuse mõttest aru saad ning ka hiljem sellistele küsimustele vajutada, siis on lausa hea icon_wink.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:03:18 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hetkel aru, mida kasutaja erko öelda tahab. Kas peaksin siis statiivi pealt laskma ja peegli eellukustusega või mis värk on?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 30.11.2010 19:05:54 vasta tsitaadiga

Ollaz, Ta mõtles sellega vast seda, et pilt peaks olema täpselt selline nagu pildistaja seda soovib. Pildistatakse enda nägemuse järgi.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:09:47 vasta tsitaadiga

Ollaz, Igal heal pildil on mõte, sõnum või emotsioon , mida see edasi annab. Kena maastikofoto on rohkemat, kui ilus vaade, mis on pildile jäädvustatud
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:11:04 vasta tsitaadiga

Filosoofid icon_lol.gif
Eks ma lõpetan siis siia postitamise.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:11:47 vasta tsitaadiga

Ollaz, sa küsisid, et mida tuleks muuta. Sellele vastamiseks on minu arvates vaja enne teada, mida sa tahtsid antud pildil jäädvustada. Kas seda ehitist eraldi nagu peamise objektina või ehk hoopis vaadet laiemalt võetuna, kus ehitis oleks vaid üheks elemendiks? Lühidalt kokkuvõetuna, miks sa pildistasid või mis oli sinu enda nägemus?

Edit: Ei, ära nüüd siia postitamist ära lõpeta. Mu küsimus ei olnud sugugi kriitikana mõeldud. Kui ma eelnevalt kirjeldatud põhjuseid teadmata soovitan, et mine hoonele lähemale, vali teine nurk vms., tekib probleem, et hoone polnudki see, mida sa pildistada tahtsid vaid näiteks päikeseloojang hoone taga. Minu soovituse järgi ei jääks aga päikeseloojangust halligi järgi ning vastusest poleks sulle ju abi.


viimati muutis erko 30.11.2010 19:16:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:15:47 vasta tsitaadiga

erko, minu nägemus oligi selle "laiema" vaate pildistamine, aga et väga tühi ei jääks, sai ka jäetud antud objekt sinna peale.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:22:09 vasta tsitaadiga

Ok, sel juhul soovitaksin minna hoonest kõvasti kaugemale (tagasi), valida pikema fookuskaugusega objektiiv ning uuesti pildistada. Praeguselt kauguselt ja 50mm juures on see hoone liigselt domineerivana pildile jäänud, tekitades sellise ebamäärase ei liha ega kala motiivi.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:33:20 vasta tsitaadiga

Kaugemalt oleks vist natuke keerulisem olnud teha, kuna juures olid majad:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sel juhul oleks pidanud ka nurka muutma ja päike ei oleks jällegi nii peale jäänud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 19:40:38 vasta tsitaadiga

Kaugemalt, nii et puu ja maja oleks peale jäänud ja päike poleks täpselt keskel olnud oleks sobinud nt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoomzor.
HV vaatleja
zoomzor.

liitunud: 23.10.2010




sõnum 30.11.2010 20:44:25 vasta tsitaadiga

Haapsalu linnus.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supertramp
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 30.11.2010 22:27:59 vasta tsitaadiga

zoomzor. kirjutas:
Haapsalu linnus.
Spoiler Spoiler Spoiler


Muidu täitsa kena, aga no seda torni tippu ei tohi küll nii ära lõigata. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 01.12.2010 22:54:18 vasta tsitaadiga

Üsna pirakas linnupilt.
Spoiler Spoiler Spoiler


paari veel leiad eerovabamagi.tumblr.com
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 02.12.2010 01:45:34 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
Üsna pirakas linnupilt.

Uurisin seda pilti väga teraselt, kuid ma ei suutnud tuvastada, millise detaili pärast sa selle foto siia foorumi reeglitest (max 800 pikslit) suuremas mõõdus linkisid. Panoraami puhul veel saaks aru, kuid see ei ole ju panoraam?
Paluks abistavat vihjet!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 07:20:01 vasta tsitaadiga

Ära hädalda nii tühise eksimuse, kui üldse, pärast.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Supiplex
HV veteran
Supiplex

liitunud: 11.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 11:51:34 vasta tsitaadiga

Kas sellel 800 px piirangul on mingi põhjus kah? Ma pean oma 1680x1050 ekraanile ikka üsna lähedale kõõritama et näha mis seal pildil on.

Ma saan aru et mõned aastad tagasi olid monitorid väiksemad ja netiühendus aeglasem aga 2010 aasta lõppedes ei tohiks fotohuvilistel olla probleeme 1280 px laiuse pildi vaatamisega?

_________________
The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 12:17:43 vasta tsitaadiga

Supiplex, no võib ju küsitluse teha, et mida kasutatakse, aga kui ma õigesti mäletan mingist HV enda külastajate uuringust, siis vähemalt 1280x resoga ekraanid ikka veel väga ei domineeri. Ja isegi kui domineeriks, siis 1280 resoga ekraanile see pilti ikkagi tervelt ära ei mahu, sest brauser ise võtab ka veel tiba ekraanipinda ära ja tiba tuleks ikkagi kerida. Kui veel foorumi postituses selline pilt on, siis tuleb kerida igal juhul. Ma ka kodus kasutan nt läpakat, mille reso on väiksem, ilmselt pole ainus.


Aga 1000x juurde võib piiri vast isegi tõsta.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 02.12.2010 13:06:27 vasta tsitaadiga

MarioA., ma ei saa aru sinu vingumisest. Ei ole ilus kui reegleid rikutakse. Kui reeglid on ajale jalgu jäänud, siis tuleb neid muuta. Aga nimetada hädaldamiseks seda, kui keegi vihjab reeglitele, on igal juhul suurem ja mõttetum hädaldamine, kui reeglite meelde tuletamine.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 02.12.2010 13:35:54 vasta tsitaadiga

Kui mul on blogis pildid vähe suuremad ja ma lingin nad sealt siia, siis minuarust see pole küll mitte mingi probleem, et ta vähe suurem on. Kui pilt oleks tõesti 4000x3000 resoga siis oleks häiriv.
Vist oleks aeg reegleid muuta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 13:38:15 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
MarioA., ma ei saa aru sinu vingumisest. Ei ole ilus kui reegleid rikutakse. Kui reeglid on ajale jalgu jäänud, siis tuleb neid muuta. Aga nimetada hädaldamiseks seda, kui keegi vihjab reeglitele, on igal juhul suurem ja mõttetum hädaldamine, kui reeglite meelde tuletamine.

Kindlasti mitte.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 14:13:44 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Sults kirjutas:
MarioA., ma ei saa aru sinu vingumisest. Ei ole ilus kui reegleid rikutakse. Kui reeglid on ajale jalgu jäänud, siis tuleb neid muuta. Aga nimetada hädaldamiseks seda, kui keegi vihjab reeglitele, on igal juhul suurem ja mõttetum hädaldamine, kui reeglite meelde tuletamine.

Kindlasti mitte.

On küll. Reeglitest kinnipidamisele viitamist hädaldamisele apelleerides manitsema hakata on täiesti kohatu. Kui on foorumis reegel tehtud siis skaala tühine/tähtis ei oma sinu sisemisest hinnangust mingit kaugemaleuleatuvat jõudu.
Tegelikult ei ole konstruktiivne sel teemal edasi vaielda, suunake aur pigem arutelule reegli kaasajastamise vajadusele.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 02.12.2010 14:31:06 vasta tsitaadiga

Sults - ä muretse icon_smile.gif Minu ilumeel on ka standardit arvestades nati viltu. Pröökasin ise kah alguses, enne, kui maitset puudutav vanasõna meelde tuli icon_wink.gif

Edu! beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 02.12.2010 18:45:19 vasta tsitaadiga

väljas -15 ja päris pime, vull investigates...
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 02.12.2010 19:31:55 vasta tsitaadiga

Suur pilt, kes ei taha reeglite rikkumist siis ärgu vaadaku.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 21:08:33 vasta tsitaadiga

Ma ei ole otse >800 küljega piltide vastu, aga milleks eelistada nende spoilerisse istutamist välja linkimisele? Mõlema avamiseks on täpselt 1 klik, aga kui esimesel juhul mahub mulle 1024x768 peale vaid mingi ebaäärane ülemine nurk, klikin spoileri lihtsalt kinni või kerin kogu lehe zoomi tillemaks, teisel variandil istutab lehitseja ise liialt suure pildi resole vastavasse mõõtu, ja seda vast üheksal kasutajal kümnest.

Nutu ja hala kõrvale 1 suvi.. ..sem klõps:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 02.12.2010 21:19:25 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Suur pilt, kes ei taha reeglite rikkumist siis ärgu vaadaku.

Spoiler Spoiler Spoiler

No offense, kuid ei saa sellest pildist mitte midagi aru. Kadreering ebaõnnestunud, objekt fookusest väljas, alasäris ja peale selle on sensori tundlikkuse tõttu kõik mürane.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 23:41:39 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
Suur pilt, kes ei taha reeglite rikkumist siis ärgu vaadaku.

Spoiler Spoiler Spoiler

No offense, kuid ei saa sellest pildist mitte midagi aru. Kadreering ebaõnnestunud, objekt fookusest väljas, alasäris ja peale selle on sensori tundlikkuse tõttu kõik mürane.


..... mida saaks mõneti parandada kui pilt väiksemaks teha kui seda sa ju ei tee. Ja tulemuseks on punatäpne .... plärts.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 03.12.2010 12:38:13 vasta tsitaadiga

Päris pime oli seega iso 1600, läpaka ekraanil ei andnudki väga tunda, kuid suurelt ekraanilt vaadates on jah portsu hullem. Fookuse koha pealt, see on keelel. icon_biggrin.gif. Kadreeringus oli mul valik kas saapad täielikult pildil või nii nagu praegu, praegune meeldis rohkem.
Kohe proovin paremini

Spoiler Spoiler Spoiler


http://janiion.tumblr.com/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 12:54:10 vasta tsitaadiga

Saiapäts, See saapa asi on mõttena täitsa hea ja mulle meeldib isegi selline kadreering aga tehniline teostus on allapoole arvestust icon_confused.gif
Pisipildina, kus detaile näha pole oli thumbs_up.gif (Väike alasäri mõjuks hästi aga praegu veidi liiga suur)

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 13:39:28 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 14:10:48 vasta tsitaadiga

Teravam võiks olla.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 03.12.2010 14:22:58 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Saiapäts, See saapa asi on mõttena täitsa hea ja mulle meeldib isegi selline kadreering aga tehniline teostus on allapoole arvestust icon_confused.gif
Pisipildina, kus detaile näha pole oli thumbs_up.gif (Väike alasäri mõjuks hästi aga praegu veidi liiga suur)


Tuleb millalgi uuesti ette võtta. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 14:24:46 vasta tsitaadiga

Heineken, Väidaksin ristivastupidist! Selline pehmus sobib väga modelli emotsiooniga - eemal ja hajevil
Noriksin pigem valgustuse pärast - ninast tulenev vari on veidi nagu võõrkeha
Kadreerimine meeldib!

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 14:41:56 vasta tsitaadiga

Paraku pime tuba ja nagu näete, ISO 1600. Seega tegin pehmemaks ja lisasin suurematsorti tera koos blur'iga.
Varju jutt on õige, aga kuna kunstiannet ei ole, siis eemaldama ma ei hakka.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cert85
HV kasutaja
Cert85

liitunud: 16.02.2006




sõnum 03.12.2010 16:15:58 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Päris pime oli seega iso 1600, läpaka ekraanil ei andnudki väga tunda, kuid suurelt ekraanilt vaadates on jah portsu hullem. Fookuse koha pealt, see on keelel. icon_biggrin.gif. Kadreeringus oli mul valik kas saapad täielikult pildil või nii nagu praegu, praegune meeldis rohkem.
Kohe proovin paremini

Spoiler Spoiler Spoiler


http://janiion.tumblr.com/


Peaks mainima, et täitsa haige su pilte vaadata!
Aga eks see ole minu viga, et ei oma FullHD resolutsiooniga kuvarit, et sinu pilt peale mahuks ja näeks korraga terviklikult.

_________________
Cert85 @ flickr.com
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 03.12.2010 17:19:15 vasta tsitaadiga

Cert85 kirjutas:
Saiapäts kirjutas:
Päris pime oli seega iso 1600, läpaka ekraanil ei andnudki väga tunda, kuid suurelt ekraanilt vaadates on jah portsu hullem. Fookuse koha pealt, see on keelel. icon_biggrin.gif. Kadreeringus oli mul valik kas saapad täielikult pildil või nii nagu praegu, praegune meeldis rohkem.
Kohe proovin paremini

Spoiler Spoiler Spoiler


http://janiion.tumblr.com/


Peaks mainima, et täitsa haige su pilte vaadata!
Aga eks see ole minu viga, et ei oma FullHD resolutsiooniga kuvarit, et sinu pilt peale mahuks ja näeks korraga terviklikult.


Halb/hea haige? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 03.12.2010 17:32:34 vasta tsitaadiga

Saiapäts, Pilti võiks vähe croppida, vasakult liiga palju üle...nosu võiks pildi keskel olla icon_smile.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 05:46:52 vasta tsitaadiga

Tänased käkerdised.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 10:59:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
See teema on ilusatele piltidele. Miks sa postitad siia siis käkerdisi?

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 04.12.2010 11:32:52 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Tänased käkerdised.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Esimene liiga sinine, teine jätab ka külmaks aga kolmas on küll ilus minu arust thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 04.12.2010 13:06:45 vasta tsitaadiga

teitur kirjutas:
Heineken kirjutas:
Tänased käkerdised.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Esimene liiga sinine, teine jätab ka külmaks aga kolmas on küll ilus minu arust thumbs_up.gif

Mulle just esimene meeldib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 13:32:30 vasta tsitaadiga

Paraku tõesti puudulikud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 14:59:10 vasta tsitaadiga

Kolmas on ainuke, mille kompa ei tundu juhuslik. Kaks esimest jätavad imo soovida. Kolmandat kraad paremale pöörata, tonaalsus paremaks ja täitsa rahuldav pilt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 04.12.2010 15:11:13 vasta tsitaadiga

Teisel on väga hea taevas, kui see puude räga ja tänavavalgustuspost oleks olemata siis oleks vägagi mõnus icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.