|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla |
| 1600 px |
|
25% |
[ 7 ] |
| 1400 px |
|
11% |
[ 3 ] |
| 1200 px |
|
62% |
[ 17 ] |
|
| hääli kokku : 27 |
|
| autor |
|
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.11.2010 01:21:24
|
|
|
dud66, järgmine kord siis tean viltusemat pilti teha. Selle esiosa üle muidugi saab vaielda, sest just sellist tulemust ma tahtsingi (kuigi olen nõus, et natuke paljuks võis ehk minna).
Aga jällegi aitäh tagasiside eest, selline pildistamine on veel tume maa minu jaoks. Harjutamine teeb mei.. paremaks.
Spoiler 
Mida sellest arvata? Mida tuleks muuta?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
30.11.2010 01:59:29
|
|
|
| Esiosa tiba heledamaks.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
30.11.2010 08:38:57
|
|
|
| Kas 800 pikselisest pildi laiuse piirangust on raske kinni pidada? Või on foorumi reegleid muudetud?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
30.11.2010 09:46:22
|
|
|
Ollaz, pildid võiks testi õiges suuruses olla aga kui resizimiseks läheb, võiksid ma pildid kriitilise pilguga üle vaadata, ehk ka veidi croppida
Antud pildil jäävad häirima vasakul ääres olev oks ja mingi asja nurgake
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
30.11.2010 09:56:29
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Spoiler 
Mida sellest arvata? Mida tuleks muuta? |
Aga miks sa päästikule vajutasid? Kui selle selgeks saaks, oskaks ehk midagi öelda.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.11.2010 17:56:29
|
|
|
dud66, kas nii:
Spoiler 
on parem?
erko, ma ei saa su küsimusest aru.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
30.11.2010 18:43:54
|
|
|
Ollaz, Parem aga kui sa erko, küsimuse mõttest aru saad ning ka hiljem sellistele küsimustele vajutada, siis on lausa hea
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.11.2010 19:03:18
|
|
|
| Ma ei saa hetkel aru, mida kasutaja erko öelda tahab. Kas peaksin siis statiivi pealt laskma ja peegli eellukustusega või mis värk on?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smoking
HV Guru

liitunud: 15.08.2005
|
30.11.2010 19:05:54
|
|
|
| Ollaz, Ta mõtles sellega vast seda, et pilt peaks olema täpselt selline nagu pildistaja seda soovib. Pildistatakse enda nägemuse järgi.
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
298 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
30.11.2010 19:09:47
|
|
|
Ollaz, Igal heal pildil on mõte, sõnum või emotsioon , mida see edasi annab. Kena maastikofoto on rohkemat, kui ilus vaade, mis on pildile jäädvustatud
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.11.2010 19:11:04
|
|
|
Filosoofid
Eks ma lõpetan siis siia postitamise.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
30.11.2010 19:11:47
|
|
|
Ollaz, sa küsisid, et mida tuleks muuta. Sellele vastamiseks on minu arvates vaja enne teada, mida sa tahtsid antud pildil jäädvustada. Kas seda ehitist eraldi nagu peamise objektina või ehk hoopis vaadet laiemalt võetuna, kus ehitis oleks vaid üheks elemendiks? Lühidalt kokkuvõetuna, miks sa pildistasid või mis oli sinu enda nägemus?
Edit: Ei, ära nüüd siia postitamist ära lõpeta. Mu küsimus ei olnud sugugi kriitikana mõeldud. Kui ma eelnevalt kirjeldatud põhjuseid teadmata soovitan, et mine hoonele lähemale, vali teine nurk vms., tekib probleem, et hoone polnudki see, mida sa pildistada tahtsid vaid näiteks päikeseloojang hoone taga. Minu soovituse järgi ei jääks aga päikeseloojangust halligi järgi ning vastusest poleks sulle ju abi.
viimati muutis erko 30.11.2010 19:16:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.11.2010 19:15:47
|
|
|
| erko, minu nägemus oligi selle "laiema" vaate pildistamine, aga et väga tühi ei jääks, sai ka jäetud antud objekt sinna peale.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
30.11.2010 19:22:09
|
|
|
| Ok, sel juhul soovitaksin minna hoonest kõvasti kaugemale (tagasi), valida pikema fookuskaugusega objektiiv ning uuesti pildistada. Praeguselt kauguselt ja 50mm juures on see hoone liigselt domineerivana pildile jäänud, tekitades sellise ebamäärase ei liha ega kala motiivi.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
30.11.2010 19:33:20
|
|
|
Kaugemalt oleks vist natuke keerulisem olnud teha, kuna juures olid majad:
Spoiler 
Sel juhul oleks pidanud ka nurka muutma ja päike ei oleks jällegi nii peale jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
30.11.2010 19:40:38
|
|
|
| Kaugemalt, nii et puu ja maja oleks peale jäänud ja päike poleks täpselt keskel olnud oleks sobinud nt.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zoomzor.
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
30.11.2010 20:44:25
|
|
|
Haapsalu linnus.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
supertramp
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
30.11.2010 22:27:59
|
|
|
| zoomzor. kirjutas: |
Haapsalu linnus.
Spoiler 
|
Muidu täitsa kena, aga no seda torni tippu ei tohi küll nii ära lõigata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
02.12.2010 01:45:34
|
|
|
| jungleman kirjutas: |
| Üsna pirakas linnupilt. |
Uurisin seda pilti väga teraselt, kuid ma ei suutnud tuvastada, millise detaili pärast sa selle foto siia foorumi reeglitest (max 800 pikslit) suuremas mõõdus linkisid. Panoraami puhul veel saaks aru, kuid see ei ole ju panoraam?
Paluks abistavat vihjet!
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.12.2010 07:20:01
|
|
|
| Ära hädalda nii tühise eksimuse, kui üldse, pärast.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Supiplex
HV veteran

liitunud: 11.12.2002
|
02.12.2010 11:51:34
|
|
|
Kas sellel 800 px piirangul on mingi põhjus kah? Ma pean oma 1680x1050 ekraanile ikka üsna lähedale kõõritama et näha mis seal pildil on.
Ma saan aru et mõned aastad tagasi olid monitorid väiksemad ja netiühendus aeglasem aga 2010 aasta lõppedes ei tohiks fotohuvilistel olla probleeme 1280 px laiuse pildi vaatamisega?
_________________ The young lady had an unusual list,
Linked in part to a structural weakness.
She set no preconditions. |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.12.2010 12:17:43
|
|
|
Supiplex, no võib ju küsitluse teha, et mida kasutatakse, aga kui ma õigesti mäletan mingist HV enda külastajate uuringust, siis vähemalt 1280x resoga ekraanid ikka veel väga ei domineeri. Ja isegi kui domineeriks, siis 1280 resoga ekraanile see pilti ikkagi tervelt ära ei mahu, sest brauser ise võtab ka veel tiba ekraanipinda ära ja tiba tuleks ikkagi kerida. Kui veel foorumi postituses selline pilt on, siis tuleb kerida igal juhul. Ma ka kodus kasutan nt läpakat, mille reso on väiksem, ilmselt pole ainus.
Aga 1000x juurde võib piiri vast isegi tõsta.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
|
02.12.2010 13:06:27
|
|
|
| MarioA., ma ei saa aru sinu vingumisest. Ei ole ilus kui reegleid rikutakse. Kui reeglid on ajale jalgu jäänud, siis tuleb neid muuta. Aga nimetada hädaldamiseks seda, kui keegi vihjab reeglitele, on igal juhul suurem ja mõttetum hädaldamine, kui reeglite meelde tuletamine.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
02.12.2010 13:35:54
|
|
|
Kui mul on blogis pildid vähe suuremad ja ma lingin nad sealt siia, siis minuarust see pole küll mitte mingi probleem, et ta vähe suurem on. Kui pilt oleks tõesti 4000x3000 resoga siis oleks häiriv.
Vist oleks aeg reegleid muuta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
02.12.2010 13:38:15
|
|
|
| Sults kirjutas: |
| MarioA., ma ei saa aru sinu vingumisest. Ei ole ilus kui reegleid rikutakse. Kui reeglid on ajale jalgu jäänud, siis tuleb neid muuta. Aga nimetada hädaldamiseks seda, kui keegi vihjab reeglitele, on igal juhul suurem ja mõttetum hädaldamine, kui reeglite meelde tuletamine. |
Kindlasti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
02.12.2010 14:13:44
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
| Sults kirjutas: |
| MarioA., ma ei saa aru sinu vingumisest. Ei ole ilus kui reegleid rikutakse. Kui reeglid on ajale jalgu jäänud, siis tuleb neid muuta. Aga nimetada hädaldamiseks seda, kui keegi vihjab reeglitele, on igal juhul suurem ja mõttetum hädaldamine, kui reeglite meelde tuletamine. |
Kindlasti mitte. |
On küll. Reeglitest kinnipidamisele viitamist hädaldamisele apelleerides manitsema hakata on täiesti kohatu. Kui on foorumis reegel tehtud siis skaala tühine/tähtis ei oma sinu sisemisest hinnangust mingit kaugemaleuleatuvat jõudu.
Tegelikult ei ole konstruktiivne sel teemal edasi vaielda, suunake aur pigem arutelule reegli kaasajastamise vajadusele.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
02.12.2010 14:31:06
|
|
|
Sults - ä muretse Minu ilumeel on ka standardit arvestades nati viltu. Pröökasin ise kah alguses, enne, kui maitset puudutav vanasõna meelde tuli
Edu!
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
|
02.12.2010 18:45:19
|
|
|
väljas -15 ja päris pime, vull investigates...
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
02.12.2010 19:31:55
|
|
|
Suur pilt, kes ei taha reeglite rikkumist siis ärgu vaadaku.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
02.12.2010 21:08:33
|
|
|
Ma ei ole otse >800 küljega piltide vastu, aga milleks eelistada nende spoilerisse istutamist välja linkimisele? Mõlema avamiseks on täpselt 1 klik, aga kui esimesel juhul mahub mulle 1024x768 peale vaid mingi ebaäärane ülemine nurk, klikin spoileri lihtsalt kinni või kerin kogu lehe zoomi tillemaks, teisel variandil istutab lehitseja ise liialt suure pildi resole vastavasse mõõtu, ja seda vast üheksal kasutajal kümnest.
Nutu ja hala kõrvale 1 suvi.. ..sem klõps:
Spoiler 
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
02.12.2010 21:19:25
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
Suur pilt, kes ei taha reeglite rikkumist siis ärgu vaadaku.
Spoiler 
|
No offense, kuid ei saa sellest pildist mitte midagi aru. Kadreering ebaõnnestunud, objekt fookusest väljas, alasäris ja peale selle on sensori tundlikkuse tõttu kõik mürane.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DonNiger
HV Guru

liitunud: 14.03.2005
|
02.12.2010 23:41:39
|
|
|
| Andykas kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
Suur pilt, kes ei taha reeglite rikkumist siis ärgu vaadaku.
Spoiler 
|
No offense, kuid ei saa sellest pildist mitte midagi aru. Kadreering ebaõnnestunud, objekt fookusest väljas, alasäris ja peale selle on sensori tundlikkuse tõttu kõik mürane. |
..... mida saaks mõneti parandada kui pilt väiksemaks teha kui seda sa ju ei tee. Ja tulemuseks on punatäpne .... plärts.
_________________ Müüa EOS 50D |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
03.12.2010 12:38:13
|
|
|
Päris pime oli seega iso 1600, läpaka ekraanil ei andnudki väga tunda, kuid suurelt ekraanilt vaadates on jah portsu hullem. Fookuse koha pealt, see on keelel. . Kadreeringus oli mul valik kas saapad täielikult pildil või nii nagu praegu, praegune meeldis rohkem.
Kohe proovin paremini
Spoiler 
http://janiion.tumblr.com/
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
03.12.2010 12:54:10
|
|
|
Saiapäts, See saapa asi on mõttena täitsa hea ja mulle meeldib isegi selline kadreering aga tehniline teostus on allapoole arvestust
Pisipildina, kus detaile näha pole oli (Väike alasäri mõjuks hästi aga praegu veidi liiga suur)
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.12.2010 13:39:28
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.12.2010 14:10:48
|
|
|
| Teravam võiks olla.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
03.12.2010 14:22:58
|
|
|
| dud66 kirjutas: |
Saiapäts, See saapa asi on mõttena täitsa hea ja mulle meeldib isegi selline kadreering aga tehniline teostus on allapoole arvestust
Pisipildina, kus detaile näha pole oli (Väike alasäri mõjuks hästi aga praegu veidi liiga suur) |
Tuleb millalgi uuesti ette võtta.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
03.12.2010 14:24:46
|
|
|
Heineken, Väidaksin ristivastupidist! Selline pehmus sobib väga modelli emotsiooniga - eemal ja hajevil
Noriksin pigem valgustuse pärast - ninast tulenev vari on veidi nagu võõrkeha
Kadreerimine meeldib!
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
03.12.2010 14:41:56
|
|
|
Paraku pime tuba ja nagu näete, ISO 1600. Seega tegin pehmemaks ja lisasin suurematsorti tera koos blur'iga.
Varju jutt on õige, aga kuna kunstiannet ei ole, siis eemaldama ma ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cert85
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2006
|
03.12.2010 16:15:58
|
|
|
| Saiapäts kirjutas: |
Päris pime oli seega iso 1600, läpaka ekraanil ei andnudki väga tunda, kuid suurelt ekraanilt vaadates on jah portsu hullem. Fookuse koha pealt, see on keelel. . Kadreeringus oli mul valik kas saapad täielikult pildil või nii nagu praegu, praegune meeldis rohkem.
Kohe proovin paremini
Spoiler 
http://janiion.tumblr.com/ |
Peaks mainima, et täitsa haige su pilte vaadata!
Aga eks see ole minu viga, et ei oma FullHD resolutsiooniga kuvarit, et sinu pilt peale mahuks ja näeks korraga terviklikult.
_________________ Cert85 @ flickr.com |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Saiapäts
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2008
|
03.12.2010 17:19:15
|
|
|
| Cert85 kirjutas: |
| Saiapäts kirjutas: |
Päris pime oli seega iso 1600, läpaka ekraanil ei andnudki väga tunda, kuid suurelt ekraanilt vaadates on jah portsu hullem. Fookuse koha pealt, see on keelel. . Kadreeringus oli mul valik kas saapad täielikult pildil või nii nagu praegu, praegune meeldis rohkem.
Kohe proovin paremini
Spoiler 
http://janiion.tumblr.com/ |
Peaks mainima, et täitsa haige su pilte vaadata!
Aga eks see ole minu viga, et ei oma FullHD resolutsiooniga kuvarit, et sinu pilt peale mahuks ja näeks korraga terviklikult. |
Halb/hea haige?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
03.12.2010 17:32:34
|
|
|
Saiapäts, Pilti võiks vähe croppida, vasakult liiga palju üle...nosu võiks pildi keskel olla
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
04.12.2010 05:46:52
|
|
|
Tänased käkerdised.
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
04.12.2010 10:59:21
|
|
|
| tsitaat: |
| See teema on ilusatele piltidele. Miks sa postitad siia siis käkerdisi? |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
04.12.2010 11:32:52
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Tänased käkerdised.
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
Esimene liiga sinine, teine jätab ka külmaks aga kolmas on küll ilus minu arust
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
04.12.2010 13:06:45
|
|
|
| teitur kirjutas: |
| Heineken kirjutas: |
Tänased käkerdised.
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
|
Esimene liiga sinine, teine jätab ka külmaks aga kolmas on küll ilus minu arust  |
Mulle just esimene meeldib.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
04.12.2010 13:32:30
|
|
|
| Paraku tõesti puudulikud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
r3nx
HV veteran
liitunud: 24.02.2004
|
04.12.2010 14:59:10
|
|
|
Kolmas on ainuke, mille kompa ei tundu juhuslik. Kaks esimest jätavad imo soovida. Kolmandat kraad paremale pöörata, tonaalsus paremaks ja täitsa rahuldav pilt
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
04.12.2010 15:11:13
|
|
|
Teisel on väga hea taevas, kui see puude räga ja tänavavalgustuspost oleks olemata siis oleks vägagi mõnus
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|