Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  EMT võrk maas? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 11:37:33 EMT võrk maas? vasta tsitaadiga

Juba üle poole tunni on nii kõne- kui andmeside maas? Skype'st EMT infonumbrile helistamine lõppeb 'võrguviga' teatega...

Teab keegi, mis toimub?

EDIT: Teade EMTi lehel > https://www.emt.ee/web/www/uudised/-/uudis/1838538

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 11:39:24 vasta tsitaadiga

EMT -> EMT, helistada ei saa
Elion -> EMT, sama lugu
EMT -> Elisa, ka pees
EMT -> Tele2 suunal sain kõne tehtud
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 11:41:53 vasta tsitaadiga

Hea vaikne, keegi ei helista. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 01.12.2010 11:43:22 vasta tsitaadiga

On jah maas. Ma veel mõtlesin, et mobla täna kahtlaselt vaikne icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 12:12:32 vasta tsitaadiga

Paistab jälle töötavat
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 01.12.2010 12:18:58 vasta tsitaadiga

Ei Tööta mul veel thumbs_down.gif icon_evil.gif Juba eile õhtul oli nagu kahtlane icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.12.2010 12:19:30 vasta tsitaadiga

See ülekoormus on neil praegugi täiesti olemas - lolli järjekindlusega uuesti ja uuesti valides saab lõpuks ka ühendused.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 12:21:15 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
EMT -> Tele2 suunal sain kõne tehtud

Proovisin, ei saanud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 12:22:34 vasta tsitaadiga

EMT võrku helistades teise operaatoriga ka ei saa... . Nagu mis toimub elionil/emt, et viimasel ajal suuret tõrked tekivad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 01.12.2010 12:23:36 vasta tsitaadiga

Huvitav asi - kui vaatate EMHI ilmavaatluste kaarti siis on sealt näha kus jaamad raporteerisid ja kus mitte. Praeguseks juba 2tundi blackout, ainult üks suund on kogu selle aja töötanud.... Saaremaa.

Ja alles oli Elioni tuumikvõrgu rike, nüüd siis EMT samas "mahlas". Kas ikka juhus?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 12:37:57 vasta tsitaadiga

emt - tele2 toimib
tele2 - emt ei toimi
emt - emt ei toimi
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 01.12.2010 14:13:20 vasta tsitaadiga

rakendus MÕISTLIKU TARBIMISE PRINTSIIP!!!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 01.12.2010 14:14:31 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
emt - tele2 toimib
tele2 - emt ei toimi
emt - emt ei toimi


elisa-elisa toimib
elisa-tele2 toimib
elisa-emt ei toimi
mint - toimib
beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 14:51:38 vasta tsitaadiga

Sain just tehtud kõne tele2-emt
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 15:05:53 vasta tsitaadiga

Oli vaja just ühe läpakaga EMT netipulka proovida.

Näitab seade, et 3,5G võrk ilusasti olemas aga ühendada ei suuda.

Mobiil-ID toimib ka kuidas juhtub.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 01.12.2010 15:18:37 vasta tsitaadiga

EMT on nii hea kõne kvaliteet, et seadmed ei pidanud vastu icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 01.12.2010 15:33:53 vasta tsitaadiga

Laua telefoni kõned katkevad..
Inimesed karjuvad kui kätte saavad..
Hea vaikne, keegi ei helista.
Tööd tuleb ikka teha..
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 01.12.2010 15:56:18 vasta tsitaadiga

Tele2 on viimasel nädalal aeg ajalt jamanud. Vahel läheb enda kõne kellelegi suvalisele, teine kord helistavad suvalised mulle. Mingi suunamise värk on tuksis vist.
Juba jõuti õnnitleda poja sünni puhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2010 15:59:12 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
Juba jõuti õnnitleda poja sünni puhul icon_rolleyes.gif

Mõtle hoolikalt järele, kus sa olid ja mida tegid ca 9 kuud tagasi.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 01.12.2010 16:44:50 vasta tsitaadiga

Tänane avastus tava nr kõned läbi ei lähe aga kui lisada nr ette 00372 + number või +372 siis saab helistada..
Lauri Kreutzwald

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 01.12.2010 17:04:11 vasta tsitaadiga

HellWalKeR kirjutas:
Tele2 on viimasel nädalal aeg ajalt jamanud. Vahel läheb enda kõne kellelegi suvalisele, teine kord helistavad suvalised mulle. Mingi suunamise värk on tuksis vist.
Juba jõuti õnnitleda poja sünni puhul icon_rolleyes.gif

Meenutab juba seda, kui u 7-8 aastat tagasi oli Tele2... Helistamistsükkel oli selline, et mina kuulsin helistaja häält, helistaja vene mehe häält ja vene mees minu häält. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hashi
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.12.2010 17:08:41 vasta tsitaadiga

GSM-võrgu töö on taastatud

tsitaat:
alles oli Elioni tuumikvõrgu rike, nüüd siis EMT samas "mahlas".
No Elion ja EMT nigu õde-venda ja ju üritati kah mingit tarkvara-uuendust ning astuti "samasse ämbrisse" ehk pigem ütleks, et "omas mahlas" rofl.gif
_________________
Seniks...
---
Hashi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 01.12.2010 18:26:34 vasta tsitaadiga

Noh, EMT-Elioni fixvõrk ei toimi sellegipoolest, seega on see "oma mahl" juba ikka üsna pärasoole kandist pärit.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 18:48:52 vasta tsitaadiga

hashi kirjutas:
GSM-võrgu töö on taastatud

tsitaat:
alles oli Elioni tuumikvõrgu rike, nüüd siis EMT samas "mahlas".
No Elion ja EMT nigu õde-venda ja ju üritati kah mingit tarkvara-uuendust ning astuti "samasse ämbrisse" ehk pigem ütleks, et "omas mahlas" rofl.gif



jaa )))) praegu reklaamitakse tv-s EMT 4G juba täna bla bla bla ja lendab mingi vidin kosmosses. Mõte on selline, et tahad kasutada, proovi püüa! icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 19:12:38 vasta tsitaadiga

17:35 uudis EMT: võrk peaks taas täielikult toimima

tsitaat:
Mobiilsideoperaatori EMT teatel peaks praeguseks taas nende võrk täielikult töötama. Ettevõtte avalike suhete juht Kaja Sepp ütles, et umbes tunni aja eest saadi uuesti püsti ka Tallinna kattev 3,5G võrk. Seda, mis EMT tänase tuumikvõrgu rikke põhjuseks oli, ei osanud Sepp veel öelda ning tema hinnangul peaks täpsem rikke põhjus selguma paari päeva jooksul.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 20:59:48 vasta tsitaadiga

m-id hetkel ei toiminud..
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 22:18:45 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
m-id hetkel ei toiminud..

mobiil-ID jah käitub kuidas kunagi. Läeheb aega enne kui tuleb teade mobla ekraanile.

Minul aga tänane päev sobiski väga hästi. Hetkel puhakamas ja sidekatkestus sobis väga hästi. Ei saanud keegi tülitada puhkuse ajal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 23:36:55 vasta tsitaadiga

teade tuli aga pank vastust ei saanud, samuti 21.30 paiku ei saanud emt->emt helistada lasnamäelt
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 23:51:36 vasta tsitaadiga

Tartus puudus terve päev EMT XL
kõned katkesid ja valimisel ütles, võrk hõivatud.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:25:15 vasta tsitaadiga

mati29 kirjutas:
m-id hetkel ei toiminud..

Hetkel kell 23:23 toimis, aga imelikult aeglaselt.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 02.12.2010 00:35:46 vasta tsitaadiga

Siiani minu palju kiidetud EMT nettus jube aeglane nagu tatt icon_evil.gif Ei tea kas nad midagi pärast klientide meeleheaks ka selle jama silumiseks teevad icon_idea.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:37:00 vasta tsitaadiga

praegu on kõik teisel õlal!
Varsti hakkab kandma jälle endine õlg või lausa mõlemad. Küll siis alles lippab thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ROTAX
HV vaatleja

liitunud: 23.01.2008




sõnum 02.12.2010 00:54:36 vasta tsitaadiga

Mida sa nende õlgadega silmas pead icon_question.gif Kas on insaid infi icon_biggrin.gif icon_question.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 00:57:35 vasta tsitaadiga

No Kalm rääkis ju ETV uudistes, et alguses oli üks õlg ja siis läks teise õla peale tunni jooksul icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.12.2010 02:07:17 vasta tsitaadiga

Huvitav, et ei ole midagi r22gitud kuuldud pisijamadest p2ev varem. Sel juhul on kysimus, et miks asja kohe korda ei tehtud, vaid oodati kuni l6plikult kokku lendab. Igatahes aasta 2006 suvel oli EMT-il suurem WAP-jama ning siis jukerdas neil see p2ris kaua, enne kui nad oma WAP-i uuesti toimima said.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 02.12.2010 11:42:38 vasta tsitaadiga

EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201

tsitaat:
02.12.2010 10:23

Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 11:44:30 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201

tsitaat:
02.12.2010 10:23

Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.


Päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud?

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 02.12.2010 12:44:20 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Mart352 kirjutas:
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201

tsitaat:
02.12.2010 10:23

Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.


Päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud?


väike tähelepanek, aga seal on kirjas OMA VÕRGUS icon_exclaim.gif Mis tähendab et kui mõni otsustab välja helistada tele2 või elisasse ja arvab et see on tasuta võib pärast saada pääääris suure ja kopsaka arve.

ot:
miks see teema kustutamisele on määratud?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 12:48:49 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201

tsitaat:
02.12.2010 10:23

Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.


hm, mulle nad siis peavad reedel peale maksma, sest seoses topeltplussi soodustusega on hetkel nagunii 10 päeva võrgusisesed kõned tasuta icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 02.12.2010 12:57:56 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud?
see hea on küll näiline, sest sisevõrgus helistamine tähendab neile endale 0 kulu. Millest tulenevalt ka klausel, et AINULT EMT võrgu sees saad tasuta helistada.... nagu me kõik teaks, kus võrgus meie kontaktid asuvad...

EMT-l on üldse vahvad "soodustused". Isal oli sünnipäev äsja ja EMT saatis talle sõnumi - täna teile sünnipäeva puhul kõik võrgusisesed (!!) kõned tasuta. Isa helistas vastu ja kiitis neid, et küll on äge, saan teistele tasuta helistada ja paluda endale õnne soovida..... monkey.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 18:54:51 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Nokia kirjutas:
Päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud?
see hea on küll näiline, sest sisevõrgus helistamine tähendab neile endale 0 kulu. Millest tulenevalt ka klausel, et AINULT EMT võrgu sees saad tasuta helistada.... nagu me kõik teaks, kus võrgus meie kontaktid asuvad...

EMT-l on üldse vahvad "soodustused". Isal oli sünnipäev äsja ja EMT saatis talle sõnumi - täna teile sünnipäeva puhul kõik võrgusisesed (!!) kõned tasuta. Isa helistas vastu ja kiitis neid, et küll on äge, saan teistele tasuta helistada ja paluda endale õnne soovida..... monkey.gif


kuidagi imelik kink icon_lol.gif
midagi nagu, huvikorral laseme teid kauplusse tasuta, et saate süüa osta icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 19:00:53 vasta tsitaadiga

kui ma kannataks kroonilise mölapidamatuse all, siis need tasuta päevad teeks ikka suure vahe! iga kuu helistan väljapoole EMT'd nii umbes 5% kõigist kõnedest icon_rolleyes.gif ka sissetulevad kõned on mingi 70-80% ulatuses EMTst/Diililt...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 03.12.2010 16:18:25 vasta tsitaadiga

Just nagu Elionil - tuumikvõrgu rike...
http://www.e24.ee/?id=351691
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 01:12:48 vasta tsitaadiga

hehe eile kursavend rääkis kogu kõnekaardi tühjaks endal, arvas et helistab EMTi võrku (number oligi EMTi algusega aga klient ise oli vahepeal üle kolinud teise operaatori juurde) icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 01:47:25 vasta tsitaadiga

mul ema lasi samamoodi mööda - 42 minti Tele2'te icon_lol.gif õnneks Diil69's on ruumi laterdamiseks.
https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx <= ülemata hea link icon_razz.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 05.12.2010 11:53:16 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:
Nokia kirjutas:
Päris hea thumbs_up.gif icon_biggrin.gif, polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud?
see hea on küll näiline, sest sisevõrgus helistamine tähendab neile endale 0 kulu. Millest tulenevalt ka klausel, et AINULT EMT võrgu sees saad tasuta helistada.... nagu me kõik teaks, kus võrgus meie kontaktid asuvad...

EMT-l on üldse vahvad "soodustused". Isal oli sünnipäev äsja ja EMT saatis talle sõnumi - täna teile sünnipäeva puhul kõik võrgusisesed (!!) kõned tasuta. Isa helistas vastu ja kiitis neid, et küll on äge, saan teistele tasuta helistada ja paluda endale õnne soovida..... monkey.gif


Kummaline bashimine, mida sa siis lootsid sünnipäevasoodustuseks, et tervel võrgul va. su isal oleks tasuta kõned, et nad saaks tasuta su isale helistada, et õnne soovida ? Ja võrgusiseseid kõnesid võib ju tinglikult 0 kuludega kõnedeks nimetada aga kas sa selle peale ka mõtled, milline raha jääb operaatoril saamata, kui ta need kõned tasuta ära annab, võiks ikka tsips laiemalt asja näha ... monkey.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AKE
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 06.12.2010 10:31:35 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Kummaline bashimine, mida sa siis lootsid sünnipäevasoodustuseks, et tervel võrgul va. su isal oleks tasuta kõned, et nad saaks tasuta su isale helistada, et õnne soovida ? Ja võrgusiseseid kõnesid võib ju tinglikult 0 kuludega kõnedeks nimetada aga kas sa selle peale ka mõtled, milline raha jääb operaatoril saamata, kui ta need kõned tasuta ära annab, võiks ikka tsips laiemalt asja näha
kui keegi üldse peaks laiemalt nägema, siis on see emt ise. Sellised kummalised "soodustused" võiks üldse olemata olla. Selline "helista oma sünnipäeval tasuta" on täpselt sama tüüpi "kingitus" nagu a la "sinu sünnipäeval 3% allahindlust normaalhinnaga toodetelt. Kehtib alates 1000kroonisest ostust". Soodustus my ass.... mõnitamine mitte soodustus. Kehtib ka EMT kohta, kes selle sünnipäeva"kingi" VALIMISE (ehk iseteeninduses linnukese tegemise) eest teenustasu küsivad monkey.gif .

Ja vastus küsimusele, et kas ma selle peale ka mõtlen milline raha jääb operaatoril saamata.... kas emt-d ja elioni huvitas, milline raha jäi nende klientidel saamata tänu ühe kalendrikuu sees toimunud sidekatkestusele?? Kas huvitas?? Et huvitas? Huvitav, kuidas see väljendus.... monkey.gif monkey.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2010 10:44:15 vasta tsitaadiga

AKE kirjutas:

Ja vastus küsimusele, et kas ma selle peale ka mõtlen milline raha jääb operaatoril saamata.... kas emt-d ja elioni huvitas, milline raha jäi nende klientidel saamata tänu ühe kalendrikuu sees toimunud sidekatkestusele?? Kas huvitas?? Et huvitas? Huvitav, kuidas see väljendus.... pärdik pärdik


Loomulikult huvitas, selle jaoks on nii sideametil kui igal firmal üldtingimused + SLAd klientidele, kelle jaoks on ühenduse toimimine eriti tähtis.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 14.12.2010 12:15:00 vasta tsitaadiga

eldorado kirjutas:
SurfData kirjutas:
ot.

kas keegi seletaks mulle lollile ära, MIKS on vaja et see teema ära kustuks?


ikka seletaks - elion+emt on siin nagu omanikud, igasugune kriitika ei ole aktsepteritav ja läheb kustutamisele thumbs_down.gif
Küljest andmeside foorum on nagu jehoovi koosolek - kriitika keelatud, isegi kui on millega tõestada icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif


siis on mu kartused tõesed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 12:19:44 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:

siis on mu kartused tõesed :roll:


Usu jah hullu juttu.

Ma eeldan, et on mingi muu põhjus teema eemaldamiseks...eks?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  EMT võrk maas? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.