|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.12.2010 11:39:24
|
|
|
EMT -> EMT, helistada ei saa
Elion -> EMT, sama lugu
EMT -> Elisa, ka pees
EMT -> Tele2 suunal sain kõne tehtud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Starfield
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
01.12.2010 11:41:53
|
|
|
Hea vaikne, keegi ei helista.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
01.12.2010 11:43:22
|
|
|
On jah maas. Ma veel mõtlesin, et mobla täna kahtlaselt vaikne
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
01.12.2010 12:12:32
|
|
|
| Paistab jälle töötavat
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
01.12.2010 12:18:58
|
|
|
Ei Tööta mul veel Juba eile õhtul oli nagu kahtlane
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
01.12.2010 12:19:30
|
|
|
| See ülekoormus on neil praegugi täiesti olemas - lolli järjekindlusega uuesti ja uuesti valides saab lõpuks ka ühendused.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
01.12.2010 12:21:15
|
|
|
| Mis möllad, kirjutas: |
| EMT -> Tele2 suunal sain kõne tehtud |
Proovisin, ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
01.12.2010 12:22:34
|
|
|
| EMT võrku helistades teise operaatoriga ka ei saa... . Nagu mis toimub elionil/emt, et viimasel ajal suuret tõrked tekivad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
01.12.2010 12:23:36
|
|
|
Huvitav asi - kui vaatate EMHI ilmavaatluste kaarti siis on sealt näha kus jaamad raporteerisid ja kus mitte. Praeguseks juba 2tundi blackout, ainult üks suund on kogu selle aja töötanud.... Saaremaa.
Ja alles oli Elioni tuumikvõrgu rike, nüüd siis EMT samas "mahlas". Kas ikka juhus?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
01.12.2010 12:37:57
|
|
|
emt - tele2 toimib
tele2 - emt ei toimi
emt - emt ei toimi
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
01.12.2010 14:13:20
|
|
|
rakendus MÕISTLIKU TARBIMISE PRINTSIIP!!!!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
01.12.2010 14:14:31
|
|
|
| attrs kirjutas: |
emt - tele2 toimib
tele2 - emt ei toimi
emt - emt ei toimi |
elisa-elisa toimib
elisa-tele2 toimib
elisa-emt ei toimi
mint - toimib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
01.12.2010 14:51:38
|
|
|
| Sain just tehtud kõne tele2-emt
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.12.2010 15:05:53
|
|
|
Oli vaja just ühe läpakaga EMT netipulka proovida.
Näitab seade, et 3,5G võrk ilusasti olemas aga ühendada ei suuda.
Mobiil-ID toimib ka kuidas juhtub.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
01.12.2010 15:18:37
|
|
|
EMT on nii hea kõne kvaliteet, et seadmed ei pidanud vastu
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
01.12.2010 15:33:53
|
|
|
Laua telefoni kõned katkevad..
Inimesed karjuvad kui kätte saavad..
Hea vaikne, keegi ei helista.
Tööd tuleb ikka teha..
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HellWalKeR
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006
|
01.12.2010 15:56:18
|
|
|
Tele2 on viimasel nädalal aeg ajalt jamanud. Vahel läheb enda kõne kellelegi suvalisele, teine kord helistavad suvalised mulle. Mingi suunamise värk on tuksis vist.
Juba jõuti õnnitleda poja sünni puhul
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
01.12.2010 15:59:12
|
|
|
| HellWalKeR kirjutas: |
Juba jõuti õnnitleda poja sünni puhul  |
Mõtle hoolikalt järele, kus sa olid ja mida tegid ca 9 kuud tagasi.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurikre
HV Guru

liitunud: 20.09.2003
|
01.12.2010 16:44:50
|
|
|
Tänane avastus tava nr kõned läbi ei lähe aga kui lisada nr ette 00372 + number või +372 siis saab helistada..
Lauri Kreutzwald
_________________ Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
01.12.2010 17:04:11
|
|
|
| HellWalKeR kirjutas: |
Tele2 on viimasel nädalal aeg ajalt jamanud. Vahel läheb enda kõne kellelegi suvalisele, teine kord helistavad suvalised mulle. Mingi suunamise värk on tuksis vist.
Juba jõuti õnnitleda poja sünni puhul  |
Meenutab juba seda, kui u 7-8 aastat tagasi oli Tele2... Helistamistsükkel oli selline, et mina kuulsin helistaja häält, helistaja vene mehe häält ja vene mees minu häält.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hashi
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
01.12.2010 17:08:41
|
|
|
GSM-võrgu töö on taastatud
| tsitaat: |
| alles oli Elioni tuumikvõrgu rike, nüüd siis EMT samas "mahlas". |
No Elion ja EMT nigu õde-venda ja ju üritati kah mingit tarkvara-uuendust ning astuti "samasse ämbrisse" ehk pigem ütleks, et "omas mahlas"
_________________ Seniks...
---
Hashi |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
01.12.2010 18:26:34
|
|
|
| Noh, EMT-Elioni fixvõrk ei toimi sellegipoolest, seega on see "oma mahl" juba ikka üsna pärasoole kandist pärit.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.12.2010 18:48:52
|
|
|
| hashi kirjutas: |
GSM-võrgu töö on taastatud
| tsitaat: |
| alles oli Elioni tuumikvõrgu rike, nüüd siis EMT samas "mahlas". |
No Elion ja EMT nigu õde-venda ja ju üritati kah mingit tarkvara-uuendust ning astuti "samasse ämbrisse" ehk pigem ütleks, et "omas mahlas"  |
jaa )))) praegu reklaamitakse tv-s EMT 4G juba täna bla bla bla ja lendab mingi vidin kosmosses. Mõte on selline, et tahad kasutada, proovi püüa!
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
01.12.2010 20:59:48
|
|
|
m-id hetkel ei toiminud..
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
01.12.2010 22:18:45
|
|
|
| mati29 kirjutas: |
| m-id hetkel ei toiminud.. |
mobiil-ID jah käitub kuidas kunagi. Läeheb aega enne kui tuleb teade mobla ekraanile.
Minul aga tänane päev sobiski väga hästi. Hetkel puhakamas ja sidekatkestus sobis väga hästi. Ei saanud keegi tülitada puhkuse ajal
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
01.12.2010 23:36:55
|
|
|
teade tuli aga pank vastust ei saanud, samuti 21.30 paiku ei saanud emt->emt helistada lasnamäelt
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.12.2010 23:51:36
|
|
|
Tartus puudus terve päev EMT XL
kõned katkesid ja valimisel ütles, võrk hõivatud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
02.12.2010 00:35:46
|
|
|
Siiani minu palju kiidetud EMT nettus jube aeglane nagu tatt Ei tea kas nad midagi pärast klientide meeleheaks ka selle jama silumiseks teevad
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.12.2010 00:37:00
|
|
|
praegu on kõik teisel õlal!
Varsti hakkab kandma jälle endine õlg või lausa mõlemad. Küll siis alles lippab
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ROTAX
HV vaatleja
liitunud: 23.01.2008
|
02.12.2010 00:54:36
|
|
|
Mida sa nende õlgadega silmas pead Kas on insaid infi
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.12.2010 02:07:17
|
|
|
Huvitav, et ei ole midagi r22gitud kuuldud pisijamadest p2ev varem. Sel juhul on kysimus, et miks asja kohe korda ei tehtud, vaid oodati kuni l6plikult kokku lendab. Igatahes aasta 2006 suvel oli EMT-il suurem WAP-jama ning siis jukerdas neil see p2ris kaua, enne kui nad oma WAP-i uuesti toimima said.
Postitatud mobile device
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
02.12.2010 11:42:38
|
|
|
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201
| tsitaat: |
02.12.2010 10:23
Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.
|
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
02.12.2010 11:44:30
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201
| tsitaat: |
02.12.2010 10:23
Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.
|
|
Päris hea , polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
02.12.2010 12:44:20
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Mart352 kirjutas: |
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201
| tsitaat: |
02.12.2010 10:23
Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.
|
|
Päris hea , polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud? |
väike tähelepanek, aga seal on kirjas OMA VÕRGUS Mis tähendab et kui mõni otsustab välja helistada tele2 või elisasse ja arvab et see on tasuta võib pärast saada pääääris suure ja kopsaka arve.
| ot: |
| miks see teema kustutamisele on määratud? |
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
02.12.2010 12:48:49
|
|
|
| Mart352 kirjutas: |
EMT võimaldab rikke tõttu reedel tasuta rääkida --> http://uudised.err.ee/index.php?06220201
| tsitaat: |
02.12.2010 10:23
Kolmapäeval EMT võrgus toimunud ulatusliku mobiilside katkestuse tõttu võimaldab ettevõte klientidel homme oma võrgus tasuta rääkida.
Tasuta kõned EMT võrgus kehtivad kogu 3. detsembri jooksul kõikidele EMT lepingulistele, kõnekaartide ja Diili klientidele.
|
|
hm, mulle nad siis peavad reedel peale maksma, sest seoses topeltplussi soodustusega on hetkel nagunii 10 päeva võrgusisesed kõned tasuta
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
02.12.2010 12:57:56
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
Päris hea , polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud? |
see hea on küll näiline, sest sisevõrgus helistamine tähendab neile endale 0 kulu. Millest tulenevalt ka klausel, et AINULT EMT võrgu sees saad tasuta helistada.... nagu me kõik teaks, kus võrgus meie kontaktid asuvad...
EMT-l on üldse vahvad "soodustused". Isal oli sünnipäev äsja ja EMT saatis talle sõnumi - täna teile sünnipäeva puhul kõik võrgusisesed (!!) kõned tasuta. Isa helistas vastu ja kiitis neid, et küll on äge, saan teistele tasuta helistada ja paluda endale õnne soovida.....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
02.12.2010 18:54:51
|
|
|
| AKE kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
Päris hea , polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud? |
see hea on küll näiline, sest sisevõrgus helistamine tähendab neile endale 0 kulu. Millest tulenevalt ka klausel, et AINULT EMT võrgu sees saad tasuta helistada.... nagu me kõik teaks, kus võrgus meie kontaktid asuvad...
EMT-l on üldse vahvad "soodustused". Isal oli sünnipäev äsja ja EMT saatis talle sõnumi - täna teile sünnipäeva puhul kõik võrgusisesed (!!) kõned tasuta. Isa helistas vastu ja kiitis neid, et küll on äge, saan teistele tasuta helistada ja paluda endale õnne soovida.....  |
kuidagi imelik kink
midagi nagu, huvikorral laseme teid kauplusse tasuta, et saate süüa osta
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.12.2010 19:00:53
|
|
|
kui ma kannataks kroonilise mölapidamatuse all, siis need tasuta päevad teeks ikka suure vahe! iga kuu helistan väljapoole EMT'd nii umbes 5% kõigist kõnedest ka sissetulevad kõned on mingi 70-80% ulatuses EMTst/Diililt...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.12.2010 01:12:48
|
|
|
hehe eile kursavend rääkis kogu kõnekaardi tühjaks endal, arvas et helistab EMTi võrku (number oligi EMTi algusega aga klient ise oli vahepeal üle kolinud teise operaatori juurde)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
05.12.2010 11:53:16
|
|
|
| AKE kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
Päris hea , polegi veel ükski operaator vist sellist asja teinud? |
see hea on küll näiline, sest sisevõrgus helistamine tähendab neile endale 0 kulu. Millest tulenevalt ka klausel, et AINULT EMT võrgu sees saad tasuta helistada.... nagu me kõik teaks, kus võrgus meie kontaktid asuvad...
EMT-l on üldse vahvad "soodustused". Isal oli sünnipäev äsja ja EMT saatis talle sõnumi - täna teile sünnipäeva puhul kõik võrgusisesed (!!) kõned tasuta. Isa helistas vastu ja kiitis neid, et küll on äge, saan teistele tasuta helistada ja paluda endale õnne soovida.....  |
Kummaline bashimine, mida sa siis lootsid sünnipäevasoodustuseks, et tervel võrgul va. su isal oleks tasuta kõned, et nad saaks tasuta su isale helistada, et õnne soovida ? Ja võrgusiseseid kõnesid võib ju tinglikult 0 kuludega kõnedeks nimetada aga kas sa selle peale ka mõtled, milline raha jääb operaatoril saamata, kui ta need kõned tasuta ära annab, võiks ikka tsips laiemalt asja näha ...
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AKE
HV kasutaja
liitunud: 02.04.2009
|
06.12.2010 10:31:35
|
|
|
| zaitz kirjutas: |
| Kummaline bashimine, mida sa siis lootsid sünnipäevasoodustuseks, et tervel võrgul va. su isal oleks tasuta kõned, et nad saaks tasuta su isale helistada, et õnne soovida ? Ja võrgusiseseid kõnesid võib ju tinglikult 0 kuludega kõnedeks nimetada aga kas sa selle peale ka mõtled, milline raha jääb operaatoril saamata, kui ta need kõned tasuta ära annab, võiks ikka tsips laiemalt asja näha |
kui keegi üldse peaks laiemalt nägema, siis on see emt ise. Sellised kummalised "soodustused" võiks üldse olemata olla. Selline "helista oma sünnipäeval tasuta" on täpselt sama tüüpi "kingitus" nagu a la "sinu sünnipäeval 3% allahindlust normaalhinnaga toodetelt. Kehtib alates 1000kroonisest ostust". Soodustus my ass.... mõnitamine mitte soodustus. Kehtib ka EMT kohta, kes selle sünnipäeva"kingi" VALIMISE (ehk iseteeninduses linnukese tegemise) eest teenustasu küsivad .
Ja vastus küsimusele, et kas ma selle peale ka mõtlen milline raha jääb operaatoril saamata.... kas emt-d ja elioni huvitas, milline raha jäi nende klientidel saamata tänu ühe kalendrikuu sees toimunud sidekatkestusele?? Kas huvitas?? Et huvitas? Huvitav, kuidas see väljendus....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
06.12.2010 10:44:15
|
|
|
| AKE kirjutas: |
Ja vastus küsimusele, et kas ma selle peale ka mõtlen milline raha jääb operaatoril saamata.... kas emt-d ja elioni huvitas, milline raha jäi nende klientidel saamata tänu ühe kalendrikuu sees toimunud sidekatkestusele?? Kas huvitas?? Et huvitas? Huvitav, kuidas see väljendus.... pärdik pärdik |
Loomulikult huvitas, selle jaoks on nii sideametil kui igal firmal üldtingimused + SLAd klientidele, kelle jaoks on ühenduse toimimine eriti tähtis.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
14.12.2010 12:15:00
|
|
|
| eldorado kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
ot.
kas keegi seletaks mulle lollile ära, MIKS on vaja et see teema ära kustuks? |
ikka seletaks - elion+emt on siin nagu omanikud, igasugune kriitika ei ole aktsepteritav ja läheb kustutamisele
Küljest andmeside foorum on nagu jehoovi koosolek - kriitika keelatud, isegi kui on millega tõestada  |
siis on mu kartused tõesed
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
14.12.2010 12:19:44
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
siis on mu kartused tõesed :roll: |
Usu jah hullu juttu.
Ma eeldan, et on mingi muu põhjus teema eemaldamiseks...eks?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|