Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 19:08:15 vasta tsitaadiga

Kuule retard, loe siis uuesti - väga selgelt on ära kirjeldatud, millest probleem tekkis. Elion pole ainus, kellel see jama oli.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 21.11.2010 22:28:27 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/?id=344660

Juniper hoopis icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2010 23:23:33 vasta tsitaadiga

jaars kirjutas:
http://www.e24.ee/?id=344660

Juniper hoopis icon_smile.gif

Mitte ainult.
- Cisco 2821 - c2800nm-advipservicesk9-mz.124-24.T1.bin
- Cisco ASR1002F - asr1000rp1-adventerprisek9.03.01.01.S.150-1.S1.bin
- Juniper MX480 - junos 10.0R3.10
Need seadmed vastava softinumbriga olid default konfiguratsiooniga haavatavad.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 01:20:16 vasta tsitaadiga

Elionil polegi enam 24h tuge?
Nett on maas, kaardimaksed ei tööta, traceroute hüppab kahe Elioni hosti vahel ja kellelegi helistada ei saa.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 01:27:01 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Elionil polegi enam 24h tuge?
Nett on maas, kaardimaksed ei tööta, traceroute hüppab kahe Elioni hosti vahel ja kellelegi helistada ei saa.


ammu juba öösiti ei tööta, kella 23 vist oli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 01:51:00 vasta tsitaadiga

Kes siis teenimata rahad kinni maksab?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 24.11.2010 09:29:19 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kes siis teenimata rahad kinni maksab?

mitte keegi.

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 09:39:45 vasta tsitaadiga

Ei saagi seda loota jah.

12  trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66)  59.881 ms  209.062 ms  79.682 ms
13  trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117)  80.141 ms  438.922 ms  929.565 ms
14  trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66)  760.149 ms  759.886 ms  789.700 ms
15  trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117)  749.558 ms  729.804 ms  740.167 ms
16  trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66)  69.834 ms  79.640 ms  69.282 ms
17  trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117)  69.775 ms  59.600 ms  59.921 ms
...
62  trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66)  69.005 ms  59.923 ms  69.417 ms
63  trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117)  69.664 ms  59.726 ms  59.690 ms
64  trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66)  59.844 ms  60.031 ms  60.649 ms

Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 09:50:44 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Kes siis teenimata rahad kinni maksab?


Kui tegu on nii kriitiliste teenustega siis tasub kas backup-teenuse või SLA peale mõtelda. Samas 24h reageerimisega ning ~1-2h jooksul rikke kõrvaldamisega SLA maksab päris kena kopika.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 10:05:01 vasta tsitaadiga

Imselt küll. Ma mõtlesin siin juba enda 3G ühenduse käima lükata, aga pank ju ei luba suvaliselt IPlt makseid saata. Peab maja IT osakonnaga suhtlema sel teemal. Nad ei saanud ka öösel midagi teha, kui Elionil ruutingu kalad.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 11:22:09 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Imselt küll. Ma mõtlesin siin juba enda 3G ühenduse käima lükata, aga pank ju ei luba suvaliselt IPlt makseid saata. Peab maja IT osakonnaga suhtlema sel teemal. Nad ei saanud ka öösel midagi teha, kui Elionil ruutingu kalad.


Backup peab olema jah täiesti sõltumatu peamisest ühendusest. St on üsna selge, kelle link näiteks EMT (teiste operaatorite kohta ei tea) mastideni jõuab.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 24.11.2010 14:38:46 vasta tsitaadiga

Njh, toega on nüd nats kehvem jah. Tegin ühel õhtul firma serverile tarkvaravahetust. Olin ip'd kuskile ära kaotanud jälle. Kõik ilus tore, helistan tehnilisele toele, jagas ip'd mulle. Aga võta näpust, ei tööta. Kõige naljakam oli see, et ütles veel valed ip'd ka.

Milles siis viga oli. Esiteks ütles ta mulle vale ip. Õnneks oli mul dyndns kasutuses ja seal oli ip salvestatud. Peale selle ütles gateway ka valesti. Oletame et mu ip oli 192.168.1.10 siis tema ütles gatwayks 192.168.1.1 Subnet sealjuures on 255.255.255.252 icon_razz.gif Selle legosin lõpuks ise välja. Rõhutas veel, et ipd on kindlasti õiged icon_biggrin.gif Tahtsin pärast tagasi helistada aga no kell oli 11 läbi. Hommikuks pidi server töös olema kuna inimestel vaja tööd teha ja noh ilma internetita natuke keeruline.

Aga jah, et ärikliendi teenindus selline, jätab nagu veits soovida.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 14:55:11 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Njh, toega on nüd nats kehvem jah. Tegin ühel õhtul firma serverile tarkvaravahetust. Olin ip'd kuskile ära kaotanud jälle. Kõik ilus tore, helistan tehnilisele toele, jagas ip'd mulle. Aga võta näpust, ei tööta. Kõige naljakam oli see, et ütles veel valed ip'd ka.

Milles siis viga oli. Esiteks ütles ta mulle vale ip. Õnneks oli mul dyndns kasutuses ja seal oli ip salvestatud. Peale selle ütles gateway ka valesti. Oletame et mu ip oli 192.168.1.10 siis tema ütles gatwayks 192.168.1.1 Subnet sealjuures on 255.255.255.252 icon_razz.gif Selle legosin lõpuks ise välja. Rõhutas veel, et ipd on kindlasti õiged icon_biggrin.gif Tahtsin pärast tagasi helistada aga no kell oli 11 läbi. Hommikuks pidi server töös olema kuna inimestel vaja tööd teha ja noh ilma internetita natuke keeruline.

Aga jah, et ärikliendi teenindus selline, jätab nagu veits soovida.


Ärikliendi tugi töötab kella 8ni. Mul juhul võis erakliendi teenindaja kogemata valesti arvutada. Eks endalgi juhtub väsinud peaga.
Igaksjuhuks teinekord saada eelnevalt kiri arikliendid@elion.ee , et eeltöö tehtud oleks.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 24.11.2010 15:41:51 vasta tsitaadiga

Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?

Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 15:54:36 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?

Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on.


Nii ta on helistamise puhul. icon_smile.gif Mul on lihtlabane exceli tabel ip/võrguskeemi jne. erilahendusühenduste tarbeks, niiviisi lihtsam, kuna pea pole prügikast.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2010 16:19:15 vasta tsitaadiga

react kirjutas:
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?

Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on.


Peale 20:00 suunatakse ärikliendi kõned jah erakliendi tehnilise toele. Igaljuhul valeinfo see ei ole andestatav kuna kompetentse vastuse peab ikkagi saama.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 11:33:14 vasta tsitaadiga

Nonii, nüüd siis kõnesidevõrk kummuli?
EDIT: EMT kõneside lõpetas ka toimimise.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.12.2010 12:15:42 vasta tsitaadiga

EMT ja Elioni teenuseid tabas taas ulatuslik rike --> http://uudised.err.ee/index.php?06220144
_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 20:36:12 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
EMT ja Elioni teenuseid tabas taas ulatuslik rike --> http://uudised.err.ee/index.php?06220144


Ma koolis mõtlesin pingsalt, et mida kuradit, et kas telefon on külmaga lolliks läinud, sai ikka restarte vorpida icon_lol.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 20:40:34 vasta tsitaadiga

Ei tea, minul sel ajal küll elioni nett töötas kenasti.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.12.2010 22:17:47 vasta tsitaadiga

Mina ka ei tea. Olin kodust eemal toimetamas. Mind häiris ainult see, et kui oli vaja helistada klientidele EMT võrku, siis seda ma teha ei saanud ja raiskasin päris palju aega icon_evil.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2010 22:26:59 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
react kirjutas:
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?

Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on.


Peale 20:00 suunatakse ärikliendi kõned jah erakliendi tehnilise toele. Igaljuhul valeinfo see ei ole andestatav kuna kompetentse vastuse peab ikkagi saama.


hm... elion ei suuda keegi 20k kuus palka maksta ÜHE inimesele kes hästi oskab võrguehitamine/hooldamine? Äkki tuleb natukene lõigata omanikult ja teha 24h tugi? Tipp teenus eeldab 24h toetelefon nagu swedbankil, abonement tasu Teil nagunii väga kõrge on, tõsta ei pea et kinni maksta toetelefon icon_smile.gif Annan väike väike pluss, et eile öösel ka starmanil ei olnud peale 01:30 netti, aga vist see võib elioni rikega seotatud olla..

SLA bla jne ei ole hää suhtlemine klientidega. Ära selgita palun mis SLA on, tean
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 01:03:40 vasta tsitaadiga

eldorado, ma ei saa su pointist aru....elion ei vasta klienditoes 24/7...sina vastad?....kui jah, siis ma ei saaks su jutust aru nagunii icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 01:13:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
eldorado, ma ei saa su pointist aru....elion ei vasta klienditoes 24/7...sina vastad?....kui jah, siis ma ei saaks su jutust aru nagunii icon_lol.gif


thumbs_down.gif sellest et mina vasta ma ei räägi, loe palun uuesti posti äkki saad aru..

POINT: KUUTASU > teenindus+kvaliteet
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 01:24:11 vasta tsitaadiga

eldorado, oled sa kasutanud Elioni teenust? Minu viimane kogemus ütleb, et kuutasu <teenus+kvaliteet. Äkki ma üksik õnneseenest klient icon_smile.gif
Elan kohas, kus sajamegast ei pakuta, aga Starmani ülesajamegase saaks. Miks ma elioni klient ikka olen siis?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 01:29:42 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
eldorado, oled sa kasutanud Elioni teenust? Minu viimane kogemus ütleb, et kuutasu <teenus+kvaliteet. Äkki ma üksik õnneseenest klient icon_smile.gif
Elan kohas, kus sajamegast ei pakuta, aga Starmani ülesajamegase saaks. Miks ma elioni klient ikka olen siis?


KAHJUKS minu jaoks on veel kahel kohal imelik äripakettid älionilt, millest hüppan esimesel võimalusel televõrgu poole.
Miks sina oled ma ei tää. Mind häirib et igal postil on kirjas ja kogu foorumis et super-puper-mega-mõnus - nii ta pole, seepärast ja kirjutan. Kui seda propaganda lõpetakse mis ei vasta tõele, lõpetan mina ka.

No tõelised jeõgoovid - isegi mulle koju vanematele helistati ja pakuti teenus. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 02.12.2010 08:40:29 vasta tsitaadiga

ma olen ka juba tükimat aega Elioni klient olnud. Ma ei saa öelda, et Elion oleks ülivõrdes oma teenusega, kuid enne olin Starmani klient aga vahetasin teenuspakkujat just sellepärast, et starmaniga oli koguaeg jama- pole netti, pole telekat jne jne. Minu juures ka Elion 100 mega ei paku... thumbs_down.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 09:40:46 vasta tsitaadiga

Kui E-poest on ostetud seade ja on soov seda tagastada(14 päeva teema), kuidas see tegevus peaks välja nägema?
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 10:08:01 vasta tsitaadiga

eldorado, Ja sulle meeldib kindlasti ka edgar savisaar. Kui sulle Elion ei meeldis siis ära vingu sellega.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oggy
Kreisi kasutaja
oggy

liitunud: 05.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 10:41:32 vasta tsitaadiga

ma elioni klient juba AASTAID ja no väga rahul. Vähemalt nad suudavad pakkuda mida lubavad icon_smile.gif JA seda jama mis eldorado kirjutab on lausa keeruline kommenteerida. See et sul s***d kogemused on, ei tähenda et teistel seda on. Ja see propaganda jutt... kõlab TÄPSELT samamoodi nagu see kesikate BS icon_biggrin.gif

kui ei meeldi - ära kasuta, palju muid teenusepakkujaid kelle vahel valida
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eldorado
HV veteran


liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 11:30:58 vasta tsitaadiga

oggy kirjutas:
ma elioni klient juba AASTAID ja no väga rahul. Vähemalt nad suudavad pakkuda mida lubavad icon_smile.gif JA seda jama mis eldorado kirjutab on lausa keeruline kommenteerida. See et sul s***d kogemused on, ei tähenda et teistel seda on. Ja see propaganda jutt... kõlab TÄPSELT samamoodi nagu see kesikate BS icon_biggrin.gif

kui ei meeldi - ära kasuta, palju muid teenusepakkujaid kelle vahel valida


just, hoian eemale icon_smile.gif kogemus on pigem selles et peaaegu tonni eest saan 8mbps ühendus, lõbus äripakett. Elisal ca 450kr-ga saab sama kiirus. On ka rohkem kui 6 aastat kogemust - ja tead, sama hind ja sama kiirus mis oli aastaid tagasi - see ei rahulda =)

tsitaat:
eldorado, Ja sulle meeldib kindlasti ka edgar savisaar. Kui sulle Elion ei meeldis siis ära vingu sellega.


hoian neutraliteet, reform ka midagi hää teinud pole. Õues on kordades rohkem töötu inimesi kes otsivad plastik puudelid et süüa osta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 12:05:58 vasta tsitaadiga

see on elioni foorum kus kiidetakse, kirutakse. Kiitmine pole mingi krd propaganda.
Sama hästi käib ka amd, nvidia, intli jpm foorumites hull propaganda icon_lol.gif
Kui ei sobi midagi, siis ei tasu lugeda ja sõna võtta icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2010 20:53:18 vasta tsitaadiga

eldorado, kiitus ja rahulolu ei ole propaganda, lahmiv kriitika on aga küll lapsik, eriti kui probleemiks on hind aga selle varjus veel öeldakse, et teenus sitt on.
Palun loe siis seda sinu oodatud ärilahenduste muutust:
http://arikliendid.elion.ee/index.php?page=0&subpage=0
Elion pakub nüüdsest teenust lisaks ADSL2+ kiirustele kuni 16/1 ka VDSL2 baasil kiirustega kuni 20/10 (erilahendusena ka rohkem). Ehk sama raha eest saab nüüd kõvasti rohkem. Loomulikult on piiravaks teguriks liini pikkus, aga ka vasepaari kliendil on lootust kiiremale ühendusele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 11:58:14 vasta tsitaadiga

Need Thomsoni valged WiFi-ruuterid, mida ka äriklientidele kaasa pannakse, on suht saastad - asjandus töötas ärilahenduse taga täpselt ühe päeva ja siis hakkas ikaldama. Tahtis sisuliselt iga veerand tunni järel restarti. Lisaks lähevad need ropult kuumaks. Elion, ära neid palun ärikliendilahendustes kasuta icon_rolleyes.gif
Klienditeeninduse poolelt - helistasime sama päeva õhtul Elioni ja rääkisime asja ära. Järgmisel päeval tuli tehnik kohale ja pani Thomsoni asemele kordades kallima Cisco. Nett töötab nüüd mitmendat päeva nagu kulda. Ärikliendi teenindus on üpris tasemel neil. Aga tavaklienditeeninduses olen juba harjunud, et esimene asi, mis Elioni poolt tuleb, on soovitus ruuterile restart teha icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2010 21:23:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Need Thomsoni valged WiFi-ruuterid, mida ka äriklientidele kaasa pannakse, on suht saastad.......

nüüd pannakse ka musti icon_biggrin.gif TG789vn
http://www.technicolor.com/en/hi/home-networking/dsl-fiber-products/dsl-modems-and-gateways/advanced-gateways/vdsl/technicolor-tg789vn
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 00:15:07 vasta tsitaadiga

OT: see must variant näeks rackis muu riistvara hulgas välja nagu peoriides pede keset kolhoosisöökla tipptundi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 00:27:25 vasta tsitaadiga

Mulle see must sobiks nagu rusikas sinisesilma auku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 12:55:35 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
OT: see must variant näeks rackis muu riistvara hulgas välja nagu peoriides pede keset kolhoosisöökla tipptundi.

irw, disainiauhinda just ei saa jah, kahjuks kirves tolle technicolori kapsaaeda.
Polnud lihtsalt sobivamat tootjat sobivama seadmega leida, kuigi võeti valikusse ka teisi tootjaid, need seadmed lihtsalt ei vastanud nõudmistele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2010 13:29:36 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Betamax kirjutas:
OT: see must variant näeks rackis muu riistvara hulgas välja nagu peoriides pede keset kolhoosisöökla tipptundi.

irw, disainiauhinda just ei saa jah, kahjuks kirves tolle technicolori kapsaaeda.
Polnud lihtsalt sobivamat tootjat sobivama seadmega leida, kuigi võeti valikusse ka teisi tootjaid, need seadmed lihtsalt ei vastanud nõudmistele.


Auhinnad auhinnaks, aga see karp on nii lihtsalt nii nõmeda kujuga, et mul pole koduski kuskile seda panna...
(välimus ise on juba maitseasi, "õunapeded" on ilmselt sillas... thumbs_up.gif icon_lol.gif )
Teame seda ikaldust jahh, ilmselt oleks seadmeid võtta küll aga hinnaklass on enamasti juba tava kodukasutaja jaoks vastuvõetamatu... icon_rolleyes.gif

Ei kujuta ise samuti hästi, ette et ~250EEk kuus maksva teenuse tarbimiseks oleks tarvis juba 10K+ maksvat riistvara... icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 04.12.2010 18:30:30 vasta tsitaadiga

Üks eelis on sellel disainil, nimelt saab seade normaalselt jahutust, st. pole kõhtupidi umbselt vastu maad/lauda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 08.12.2010 18:03:19 vasta tsitaadiga

miks Elion läpakatele nii jõhkralt hinda juurde keevitab? icon_eek.gif
https://pood.elion.ee/productInfo/24/dell-e6410-sulearvuti/DELLE6410-DLD
vs
http://www.flex.ee/2533-Dell-Latitude-E6410-Garantii-5-aastat

ning
https://pood.elion.ee/productInfo/24/dell-latitude-e5410-sulearvuti/DELLE5410-ITG
vs
http://www.flex.ee/2848-Dell-Latitude-E5410-Garantii-5-aastat-AVAMISHIND

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/


viimati muutis -KRANTS- 08.12.2010 18:37:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2010 18:11:06 vasta tsitaadiga

KIVIKUJU kirjutas:
miks Elion läpakaee nii jõhkralt hinda juurde keevitab? icon_eek.gif
https://pood.elion.ee/productInfo/24/dell-e6410-sulearvuti/DELLE6410-DLD
vs
http://www.flex.ee/2533-Dell-Latitude-E6410-Garantii-5-aastat

ning
https://pood.elion.ee/productInfo/24/dell-latitude-e5410-sulearvuti/DELLE5410-ITG
vs
http://www.flex.ee/2848-Dell-Latitude-E5410-Garantii-5-aastat-AVAMISHIND


sest ühes poes on parasjagu sooduspakkumine ja teises mitte?
Ja võta see viimane pakkumine nt - võrdle tavahindu, pane sinna flexi omale juurde tarkvara, suurem mälu, parem prose ja siis ei erinegi hind nii palju.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.12.2010 21:21:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Need Thomsoni valged WiFi-ruuterid, mida ka äriklientidele kaasa pannakse, on suht saastad - asjandus töötas ärilahenduse taga täpselt ühe päeva ja siis hakkas ikaldama. Tahtis sisuliselt iga veerand tunni järel restarti. Lisaks lähevad need ropult kuumaks. Elion, ära neid palun ärikliendilahendustes kasuta icon_rolleyes.gif
Klienditeeninduse poolelt - helistasime sama päeva õhtul Elioni ja rääkisime asja ära. Järgmisel päeval tuli tehnik kohale ja pani Thomsoni asemele kordades kallima Cisco. Nett töötab nüüd mitmendat päeva nagu kulda. Ärikliendi teenindus on üpris tasemel neil. Aga tavaklienditeeninduses olen juba harjunud, et esimene asi, mis Elioni poolt tuleb, on soovitus ruuterile restart teha icon_lol.gif


Cisco toodi ilma lisatasuta vms jamata? Meil sama valge Thompson ja aegajalt tuleb resa teha. Paar kuud alguses pidas vastu ja nüüd keskmiselt kuus 2-3 korda on nett lännu, teed resa ja kõik korras jälle. Üks jama mis tekib on see et mingit faili alla laadides, katkeb lihtsalt lampi ära. Mõnda paarimegast asja vahest ürita 10 korda tirida enne kui kätte saab.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2010 12:03:14 vasta tsitaadiga

Jup. Ilma mokakobina ja lisatasudeta vahetati välja. Rendihind jäi ka samaks nagu Thomsonil. See rendi eeliseks ongi - kui karp pekki läheb, siis nad tulevad ja vahetavad oma kuludega uue vastu välja.
Meil on siin 2 füüsilist serverit ja 75+ arvutit stabiilselt võrgus, millele lisanduvad veel lapakad, mis igapäevaselt tasuta WiFi AP-sid kasutavad. See Thomson pole lihtsalt sellise koormuse jaoks loodud.
Muideks, me panime selle Thomsoni kohe külili seisma, kuna eelnevad kodused kogemused on näidanud, et see raibe läheb ülikuumaks kõhu alt.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 11.12.2010 22:00:37 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
KIVIKUJU kirjutas:
miks Elion läpakaee nii jõhkralt hinda juurde keevitab? icon_eek.gif
https://pood.elion.ee/productInfo/24/dell-e6410-sulearvuti/DELLE6410-DLD
vs
http://www.flex.ee/2533-Dell-Latitude-E6410-Garantii-5-aastat

ning
https://pood.elion.ee/productInfo/24/dell-latitude-e5410-sulearvuti/DELLE5410-ITG
vs
http://www.flex.ee/2848-Dell-Latitude-E5410-Garantii-5-aastat-AVAMISHIND


sest ühes poes on parasjagu sooduspakkumine ja teises mitte?
Ja võta see viimane pakkumine nt - võrdle tavahindu, pane sinna flexi omale juurde tarkvara, suurem mälu, parem prose ja siis ei erinegi hind nii palju.

Need kaks esimest on ju erinevate näitajatega, flexi omal kõvaketas näiteks160GB 5400RPM, elioni omal 250 GB 7200 rpm.
Teises paaris näiteks flexi omal nõrgem prose. Võta ja võrdle ise edasi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 14:32:03 vasta tsitaadiga

Kui lauakalt VOIP peale siis saab elionilt tasuta uue ruuteri?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 14:35:44 vasta tsitaadiga

Siis kui vahetus toimub Elioni poolse initsiatiiviga. Kui ise tahad ja ruuter ei toeta, siis pead ise muretsema.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2010 18:55:23 vasta tsitaadiga

Selge siis. Elion võiks muidu mingi 8 pordise ruuteri müügile tuua. Mul jääb 4-st juba väheks icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.12.2010 00:31:49 vasta tsitaadiga

salatoimik, Selleks on switch.
Kodukasutusse vaevalt eriti üle 4 pordi vaja läheb.
Kui kellelgi läheb, siis okei, diskussiooni palun sellest mitte alustada.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2010 01:56:43 vasta tsitaadiga

Jaja ma tean et to on selleks. Aga muidu viimasel ajal ju ronivad juba kõik seadmed sul netti. Televusserid, digiboxid, meediamängijad jne jne. 4 porti nagu naksti täis icon_biggrin.gif

Tegelikult vedeleb üks ruuter niisama. Tolle vast peaks saama panna switchi mängima.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elion mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.