|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.11.2010 19:08:15
|
|
|
| Kuule retard, loe siis uuesti - väga selgelt on ära kirjeldatud, millest probleem tekkis. Elion pole ainus, kellel see jama oli.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.11.2010 23:23:33
|
|
|
Mitte ainult.
- Cisco 2821 - c2800nm-advipservicesk9-mz.124-24.T1.bin
- Cisco ASR1002F - asr1000rp1-adventerprisek9.03.01.01.S.150-1.S1.bin
- Juniper MX480 - junos 10.0R3.10
Need seadmed vastava softinumbriga olid default konfiguratsiooniga haavatavad.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
24.11.2010 01:20:16
|
|
|
Elionil polegi enam 24h tuge?
Nett on maas, kaardimaksed ei tööta, traceroute hüppab kahe Elioni hosti vahel ja kellelegi helistada ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
24.11.2010 01:27:01
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Elionil polegi enam 24h tuge?
Nett on maas, kaardimaksed ei tööta, traceroute hüppab kahe Elioni hosti vahel ja kellelegi helistada ei saa. |
ammu juba öösiti ei tööta, kella 23 vist oli
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
24.11.2010 01:51:00
|
|
|
| Kes siis teenimata rahad kinni maksab?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
24.11.2010 09:39:45
|
|
|
Ei saagi seda loota jah.
12 trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66) 59.881 ms 209.062 ms 79.682 ms
13 trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117) 80.141 ms 438.922 ms 929.565 ms
14 trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66) 760.149 ms 759.886 ms 789.700 ms
15 trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117) 749.558 ms 729.804 ms 740.167 ms
16 trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66) 69.834 ms 79.640 ms 69.282 ms
17 trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117) 69.775 ms 59.600 ms 59.921 ms
...
62 trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66) 69.005 ms 59.923 ms 69.417 ms
63 trt-sr1-lt-3-3-0-4.ee.estpak.ee (90.190.153.117) 69.664 ms 59.726 ms 59.690 ms
64 trt-dgw1-lo-0.ee.estpak.ee (84.50.255.66) 59.844 ms 60.031 ms 60.649 ms
|
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.11.2010 09:50:44
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Kes siis teenimata rahad kinni maksab? |
Kui tegu on nii kriitiliste teenustega siis tasub kas backup-teenuse või SLA peale mõtelda. Samas 24h reageerimisega ning ~1-2h jooksul rikke kõrvaldamisega SLA maksab päris kena kopika.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
24.11.2010 10:05:01
|
|
|
| Imselt küll. Ma mõtlesin siin juba enda 3G ühenduse käima lükata, aga pank ju ei luba suvaliselt IPlt makseid saata. Peab maja IT osakonnaga suhtlema sel teemal. Nad ei saanud ka öösel midagi teha, kui Elionil ruutingu kalad.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.11.2010 11:22:09
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Imselt küll. Ma mõtlesin siin juba enda 3G ühenduse käima lükata, aga pank ju ei luba suvaliselt IPlt makseid saata. Peab maja IT osakonnaga suhtlema sel teemal. Nad ei saanud ka öösel midagi teha, kui Elionil ruutingu kalad. |
Backup peab olema jah täiesti sõltumatu peamisest ühendusest. St on üsna selge, kelle link näiteks EMT (teiste operaatorite kohta ei tea) mastideni jõuab.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
24.11.2010 14:38:46
|
|
|
Njh, toega on nüd nats kehvem jah. Tegin ühel õhtul firma serverile tarkvaravahetust. Olin ip'd kuskile ära kaotanud jälle. Kõik ilus tore, helistan tehnilisele toele, jagas ip'd mulle. Aga võta näpust, ei tööta. Kõige naljakam oli see, et ütles veel valed ip'd ka.
Milles siis viga oli. Esiteks ütles ta mulle vale ip. Õnneks oli mul dyndns kasutuses ja seal oli ip salvestatud. Peale selle ütles gateway ka valesti. Oletame et mu ip oli 192.168.1.10 siis tema ütles gatwayks 192.168.1.1 Subnet sealjuures on 255.255.255.252 Selle legosin lõpuks ise välja. Rõhutas veel, et ipd on kindlasti õiged Tahtsin pärast tagasi helistada aga no kell oli 11 läbi. Hommikuks pidi server töös olema kuna inimestel vaja tööd teha ja noh ilma internetita natuke keeruline.
Aga jah, et ärikliendi teenindus selline, jätab nagu veits soovida.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
24.11.2010 14:55:11
|
|
|
| react kirjutas: |
Njh, toega on nüd nats kehvem jah. Tegin ühel õhtul firma serverile tarkvaravahetust. Olin ip'd kuskile ära kaotanud jälle. Kõik ilus tore, helistan tehnilisele toele, jagas ip'd mulle. Aga võta näpust, ei tööta. Kõige naljakam oli see, et ütles veel valed ip'd ka.
Milles siis viga oli. Esiteks ütles ta mulle vale ip. Õnneks oli mul dyndns kasutuses ja seal oli ip salvestatud. Peale selle ütles gateway ka valesti. Oletame et mu ip oli 192.168.1.10 siis tema ütles gatwayks 192.168.1.1 Subnet sealjuures on 255.255.255.252 Selle legosin lõpuks ise välja. Rõhutas veel, et ipd on kindlasti õiged Tahtsin pärast tagasi helistada aga no kell oli 11 läbi. Hommikuks pidi server töös olema kuna inimestel vaja tööd teha ja noh ilma internetita natuke keeruline.
Aga jah, et ärikliendi teenindus selline, jätab nagu veits soovida. |
Ärikliendi tugi töötab kella 8ni. Mul juhul võis erakliendi teenindaja kogemata valesti arvutada. Eks endalgi juhtub väsinud peaga.
Igaksjuhuks teinekord saada eelnevalt kiri arikliendid@elion.ee , et eeltöö tehtud oleks.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
react
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2003
|
24.11.2010 15:41:51
|
|
|
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?
Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
24.11.2010 15:54:36
|
|
|
| react kirjutas: |
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?
Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on. |
Nii ta on helistamise puhul. Mul on lihtlabane exceli tabel ip/võrguskeemi jne. erilahendusühenduste tarbeks, niiviisi lihtsam, kuna pea pole prügikast.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.11.2010 16:19:15
|
|
|
| react kirjutas: |
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?
Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on. |
Peale 20:00 suunatakse ärikliendi kõned jah erakliendi tehnilise toele. Igaljuhul valeinfo see ei ole andestatav kuna kompetentse vastuse peab ikkagi saama.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
01.12.2010 11:33:14
|
|
|
Nonii, nüüd siis kõnesidevõrk kummuli?
EDIT: EMT kõneside lõpetas ka toimimise.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
01.12.2010 20:36:12
|
|
|
Ma koolis mõtlesin pingsalt, et mida kuradit, et kas telefon on külmaga lolliks läinud, sai ikka restarte vorpida
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.12.2010 20:40:34
|
|
|
Ei tea, minul sel ajal küll elioni nett töötas kenasti.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
01.12.2010 22:17:47
|
|
|
Mina ka ei tea. Olin kodust eemal toimetamas. Mind häiris ainult see, et kui oli vaja helistada klientidele EMT võrku, siis seda ma teha ei saanud ja raiskasin päris palju aega
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
01.12.2010 22:26:59
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| react kirjutas: |
Kindel et kella 8'ni? Minumeelest automaatvastaja ütles mulle 11'ni. Helistasin küll ärikliendi numbrile või siis suunatakse see otse erakliendi numbrile peale 8't ?
Kui nii siis jah andestatav. Tagantjärgi muidugi hea öelda et mail kirjutada:P Polnud meeleski et mul staatiline IP, igast erinevad ühendused igapool, katsu sis meeles pidada kus mismoodi on. |
Peale 20:00 suunatakse ärikliendi kõned jah erakliendi tehnilise toele. Igaljuhul valeinfo see ei ole andestatav kuna kompetentse vastuse peab ikkagi saama. |
hm... elion ei suuda keegi 20k kuus palka maksta ÜHE inimesele kes hästi oskab võrguehitamine/hooldamine? Äkki tuleb natukene lõigata omanikult ja teha 24h tugi? Tipp teenus eeldab 24h toetelefon nagu swedbankil, abonement tasu Teil nagunii väga kõrge on, tõsta ei pea et kinni maksta toetelefon Annan väike väike pluss, et eile öösel ka starmanil ei olnud peale 01:30 netti, aga vist see võib elioni rikega seotatud olla..
SLA bla jne ei ole hää suhtlemine klientidega. Ära selgita palun mis SLA on, tean
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.12.2010 01:03:40
|
|
|
eldorado, ma ei saa su pointist aru....elion ei vasta klienditoes 24/7...sina vastad?....kui jah, siis ma ei saaks su jutust aru nagunii
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
02.12.2010 01:13:38
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
eldorado, ma ei saa su pointist aru....elion ei vasta klienditoes 24/7...sina vastad?....kui jah, siis ma ei saaks su jutust aru nagunii  |
sellest et mina vasta ma ei räägi, loe palun uuesti posti äkki saad aru..
POINT: KUUTASU > teenindus+kvaliteet
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.12.2010 01:24:11
|
|
|
eldorado, oled sa kasutanud Elioni teenust? Minu viimane kogemus ütleb, et kuutasu <teenus+kvaliteet. Äkki ma üksik õnneseenest klient
Elan kohas, kus sajamegast ei pakuta, aga Starmani ülesajamegase saaks. Miks ma elioni klient ikka olen siis?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
02.12.2010 01:29:42
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
eldorado, oled sa kasutanud Elioni teenust? Minu viimane kogemus ütleb, et kuutasu <teenus+kvaliteet. Äkki ma üksik õnneseenest klient
Elan kohas, kus sajamegast ei pakuta, aga Starmani ülesajamegase saaks. Miks ma elioni klient ikka olen siis? |
KAHJUKS minu jaoks on veel kahel kohal imelik äripakettid älionilt, millest hüppan esimesel võimalusel televõrgu poole.
Miks sina oled ma ei tää. Mind häirib et igal postil on kirjas ja kogu foorumis et super-puper-mega-mõnus - nii ta pole, seepärast ja kirjutan. Kui seda propaganda lõpetakse mis ei vasta tõele, lõpetan mina ka.
No tõelised jeõgoovid - isegi mulle koju vanematele helistati ja pakuti teenus.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
02.12.2010 08:40:29
|
|
|
ma olen ka juba tükimat aega Elioni klient olnud. Ma ei saa öelda, et Elion oleks ülivõrdes oma teenusega, kuid enne olin Starmani klient aga vahetasin teenuspakkujat just sellepärast, et starmaniga oli koguaeg jama- pole netti, pole telekat jne jne. Minu juures ka Elion 100 mega ei paku...
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
02.12.2010 09:40:46
|
|
|
| Kui E-poest on ostetud seade ja on soov seda tagastada(14 päeva teema), kuidas see tegevus peaks välja nägema?
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
02.12.2010 10:08:01
|
|
|
| eldorado, Ja sulle meeldib kindlasti ka edgar savisaar. Kui sulle Elion ei meeldis siis ära vingu sellega.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oggy
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2004
|
02.12.2010 10:41:32
|
|
|
ma elioni klient juba AASTAID ja no väga rahul. Vähemalt nad suudavad pakkuda mida lubavad JA seda jama mis eldorado kirjutab on lausa keeruline kommenteerida. See et sul s***d kogemused on, ei tähenda et teistel seda on. Ja see propaganda jutt... kõlab TÄPSELT samamoodi nagu see kesikate BS
kui ei meeldi - ära kasuta, palju muid teenusepakkujaid kelle vahel valida
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eldorado
HV veteran

liitunud: 11.11.2001
|
02.12.2010 11:30:58
|
|
|
| oggy kirjutas: |
ma elioni klient juba AASTAID ja no väga rahul. Vähemalt nad suudavad pakkuda mida lubavad JA seda jama mis eldorado kirjutab on lausa keeruline kommenteerida. See et sul s***d kogemused on, ei tähenda et teistel seda on. Ja see propaganda jutt... kõlab TÄPSELT samamoodi nagu see kesikate BS
kui ei meeldi - ära kasuta, palju muid teenusepakkujaid kelle vahel valida |
just, hoian eemale kogemus on pigem selles et peaaegu tonni eest saan 8mbps ühendus, lõbus äripakett. Elisal ca 450kr-ga saab sama kiirus. On ka rohkem kui 6 aastat kogemust - ja tead, sama hind ja sama kiirus mis oli aastaid tagasi - see ei rahulda =)
| tsitaat: |
| eldorado, Ja sulle meeldib kindlasti ka edgar savisaar. Kui sulle Elion ei meeldis siis ära vingu sellega. |
hoian neutraliteet, reform ka midagi hää teinud pole. Õues on kordades rohkem töötu inimesi kes otsivad plastik puudelid et süüa osta
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.12.2010 12:05:58
|
|
|
see on elioni foorum kus kiidetakse, kirutakse. Kiitmine pole mingi krd propaganda.
Sama hästi käib ka amd, nvidia, intli jpm foorumites hull propaganda
Kui ei sobi midagi, siis ei tasu lugeda ja sõna võtta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.12.2010 20:53:18
|
|
|
eldorado, kiitus ja rahulolu ei ole propaganda, lahmiv kriitika on aga küll lapsik, eriti kui probleemiks on hind aga selle varjus veel öeldakse, et teenus sitt on.
Palun loe siis seda sinu oodatud ärilahenduste muutust:
http://arikliendid.elion.ee/index.php?page=0&subpage=0
Elion pakub nüüdsest teenust lisaks ADSL2+ kiirustele kuni 16/1 ka VDSL2 baasil kiirustega kuni 20/10 (erilahendusena ka rohkem). Ehk sama raha eest saab nüüd kõvasti rohkem. Loomulikult on piiravaks teguriks liini pikkus, aga ka vasepaari kliendil on lootust kiiremale ühendusele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.12.2010 11:58:14
|
|
|
Need Thomsoni valged WiFi-ruuterid, mida ka äriklientidele kaasa pannakse, on suht saastad - asjandus töötas ärilahenduse taga täpselt ühe päeva ja siis hakkas ikaldama. Tahtis sisuliselt iga veerand tunni järel restarti. Lisaks lähevad need ropult kuumaks. Elion, ära neid palun ärikliendilahendustes kasuta
Klienditeeninduse poolelt - helistasime sama päeva õhtul Elioni ja rääkisime asja ära. Järgmisel päeval tuli tehnik kohale ja pani Thomsoni asemele kordades kallima Cisco. Nett töötab nüüd mitmendat päeva nagu kulda. Ärikliendi teenindus on üpris tasemel neil. Aga tavaklienditeeninduses olen juba harjunud, et esimene asi, mis Elioni poolt tuleb, on soovitus ruuterile restart teha
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
04.12.2010 00:27:25
|
|
|
Mulle see must sobiks nagu rusikas sinisesilma auku
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.12.2010 12:55:35
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| OT: see must variant näeks rackis muu riistvara hulgas välja nagu peoriides pede keset kolhoosisöökla tipptundi. |
irw, disainiauhinda just ei saa jah, kahjuks kirves tolle technicolori kapsaaeda.
Polnud lihtsalt sobivamat tootjat sobivama seadmega leida, kuigi võeti valikusse ka teisi tootjaid, need seadmed lihtsalt ei vastanud nõudmistele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
04.12.2010 13:29:36
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| OT: see must variant näeks rackis muu riistvara hulgas välja nagu peoriides pede keset kolhoosisöökla tipptundi. |
irw, disainiauhinda just ei saa jah, kahjuks kirves tolle technicolori kapsaaeda.
Polnud lihtsalt sobivamat tootjat sobivama seadmega leida, kuigi võeti valikusse ka teisi tootjaid, need seadmed lihtsalt ei vastanud nõudmistele. |
Auhinnad auhinnaks, aga see karp on nii lihtsalt nii nõmeda kujuga, et mul pole koduski kuskile seda panna...
(välimus ise on juba maitseasi, "õunapeded" on ilmselt sillas... )
Teame seda ikaldust jahh, ilmselt oleks seadmeid võtta küll aga hinnaklass on enamasti juba tava kodukasutaja jaoks vastuvõetamatu...
Ei kujuta ise samuti hästi, ette et ~250EEk kuus maksva teenuse tarbimiseks oleks tarvis juba 10K+ maksvat riistvara...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
04.12.2010 18:30:30
|
|
|
Üks eelis on sellel disainil, nimelt saab seade normaalselt jahutust, st. pole kõhtupidi umbselt vastu maad/lauda.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
08.12.2010 18:11:06
|
|
|
sest ühes poes on parasjagu sooduspakkumine ja teises mitte?
Ja võta see viimane pakkumine nt - võrdle tavahindu, pane sinna flexi omale juurde tarkvara, suurem mälu, parem prose ja siis ei erinegi hind nii palju.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
08.12.2010 21:21:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Need Thomsoni valged WiFi-ruuterid, mida ka äriklientidele kaasa pannakse, on suht saastad - asjandus töötas ärilahenduse taga täpselt ühe päeva ja siis hakkas ikaldama. Tahtis sisuliselt iga veerand tunni järel restarti. Lisaks lähevad need ropult kuumaks. Elion, ära neid palun ärikliendilahendustes kasuta
Klienditeeninduse poolelt - helistasime sama päeva õhtul Elioni ja rääkisime asja ära. Järgmisel päeval tuli tehnik kohale ja pani Thomsoni asemele kordades kallima Cisco. Nett töötab nüüd mitmendat päeva nagu kulda. Ärikliendi teenindus on üpris tasemel neil. Aga tavaklienditeeninduses olen juba harjunud, et esimene asi, mis Elioni poolt tuleb, on soovitus ruuterile restart teha  |
Cisco toodi ilma lisatasuta vms jamata? Meil sama valge Thompson ja aegajalt tuleb resa teha. Paar kuud alguses pidas vastu ja nüüd keskmiselt kuus 2-3 korda on nett lännu, teed resa ja kõik korras jälle. Üks jama mis tekib on see et mingit faili alla laadides, katkeb lihtsalt lampi ära. Mõnda paarimegast asja vahest ürita 10 korda tirida enne kui kätte saab.
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
09.12.2010 12:03:14
|
|
|
Jup. Ilma mokakobina ja lisatasudeta vahetati välja. Rendihind jäi ka samaks nagu Thomsonil. See rendi eeliseks ongi - kui karp pekki läheb, siis nad tulevad ja vahetavad oma kuludega uue vastu välja.
Meil on siin 2 füüsilist serverit ja 75+ arvutit stabiilselt võrgus, millele lisanduvad veel lapakad, mis igapäevaselt tasuta WiFi AP-sid kasutavad. See Thomson pole lihtsalt sellise koormuse jaoks loodud.
Muideks, me panime selle Thomsoni kohe külili seisma, kuna eelnevad kodused kogemused on näidanud, et see raibe läheb ülikuumaks kõhu alt.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
11.12.2010 22:00:37
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
sest ühes poes on parasjagu sooduspakkumine ja teises mitte?
Ja võta see viimane pakkumine nt - võrdle tavahindu, pane sinna flexi omale juurde tarkvara, suurem mälu, parem prose ja siis ei erinegi hind nii palju. |
Need kaks esimest on ju erinevate näitajatega, flexi omal kõvaketas näiteks160GB 5400RPM, elioni omal 250 GB 7200 rpm.
Teises paaris näiteks flexi omal nõrgem prose. Võta ja võrdle ise edasi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2010 14:32:03
|
|
|
Kui lauakalt VOIP peale siis saab elionilt tasuta uue ruuteri?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
13.12.2010 14:35:44
|
|
|
| Siis kui vahetus toimub Elioni poolse initsiatiiviga. Kui ise tahad ja ruuter ei toeta, siis pead ise muretsema.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2010 18:55:23
|
|
|
Selge siis. Elion võiks muidu mingi 8 pordise ruuteri müügile tuua. Mul jääb 4-st juba väheks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.12.2010 00:31:49
|
|
|
salatoimik, Selleks on switch.
Kodukasutusse vaevalt eriti üle 4 pordi vaja läheb.
Kui kellelgi läheb, siis okei, diskussiooni palun sellest mitte alustada.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.12.2010 01:56:43
|
|
|
Jaja ma tean et to on selleks. Aga muidu viimasel ajal ju ronivad juba kõik seadmed sul netti. Televusserid, digiboxid, meediamängijad jne jne. 4 porti nagu naksti täis
Tegelikult vedeleb üks ruuter niisama. Tolle vast peaks saama panna switchi mängima.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|