Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 22:17:31 vasta tsitaadiga

martin50 lisatud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CookieRawr
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2010




sõnum 28.11.2010 22:18:13 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
Ei saa enam midagi üles võtta mis kala on :S

*viskab õnge sisse*
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 22:25:05 vasta tsitaadiga

Ander tee mapile reset.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 22:37:08 vasta tsitaadiga

Ei tee!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 22:55:31 vasta tsitaadiga

Mis teema selle mapresetiga üldse on ? thumbs_down.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka_
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:07:57 vasta tsitaadiga

Kellel üldse motivatsioon mängida tekib, kui mäpile reseti tehakse?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:10:40 vasta tsitaadiga

Ma hakkaks uuesti, silm ka ei pilguks.

Ja põhiliselt on see teema, et kuna inimestel on käes asju, mida oli kergem saada enne mobs ja healthi, siis on see uute tulijate suhtes ebavõrdne.

Aga arutagem edasi...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:17:58 vasta tsitaadiga

Server timeout ?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:21:30 vasta tsitaadiga

Mulle ka sobiks map reset, palju tööd teinud, aga oleks huvitav uuesti hakata.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:24:22 vasta tsitaadiga

Mis seal vahet on kui käsud jäävad ikka alles, kui maha võtta siis juba kõik käsud k.a home, kit.
Ega see minu idee ei olnud et kit sisse visata ja hiljem reset teha. Esimene reset toimus kuna biomes ja Monsters (Kahjuks selgus et Health ei olnud veel lisatud) - seal olid ikka ulmemad ehitised võrreldes hetke kaardiga. Sellega polnud rahul mängijad kaasaarvatud ka mina. Sellest hetkest muutus Server Build --> Surv. Keerasin kõik käsud välja (v.a kompass) kuid mobid ei olnud veel sees. Aga nüüd ma ei tea ka, Ander pani enamus käsud tagasi ja nüüd jälle pigem Build server.

Ja seda ka, et mis lõbu on kui vahetevahelt tulevad resetid "vea tõttu" ja su ehitised kaovad mida sa ehitasid terved nädalad õhtust-hommikuni icon_evil.gif <-- Ei, ma ei mainigi ennast, peale esimest reseti mõned mängijad ei soovinud enam tagasi tulla.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka_
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:24:27 vasta tsitaadiga

Ma olen väga palju teistele asju sheerinud nii, et silm kah ei pilgu, isegi teemante. Mis mul neist kasu on seal invis, kui mõni võiks tööriistu sellest teha. Ei näe selles probleemi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmis
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 28.11.2010 23:26:41 vasta tsitaadiga

kui uus reset tuleb, siis mind arvatavasti niipea näha enam pole. Ei viitsi algusest peale jälle hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:27:51 vasta tsitaadiga

Teine variant oleks antud kaardil eemaldada kõik kirstud ja inventory. See oleks mõeldav.
Kolmas variant rollbackida antud päevale millal Ander muutis käskusi. Pani kit ja Home juurde, jaganud ressursse.


viimati muutis Mercury 28.11.2010 23:31:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:29:53 vasta tsitaadiga

Kui reset tuleb siis mind ka ilmselt pikemat aega näha ei ole icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johannes02
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2010




sõnum 28.11.2010 23:33:46 Map reset vasta tsitaadiga

Ei mingit map reseti, mis ebav6rdsusest yldse jutt k2ib?

mida rohkem 2gedaid ehitisi seda p6nevam, mind masendaks ikka k6vasti kui tulen serverisse ja plats puhas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j22karu
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2007




sõnum 28.11.2010 23:35:42 Re: Map reset vasta tsitaadiga

johannes02 kirjutas:
Ei mingit map reseti, mis ebav6rdsusest yldse jutt k2ib?

mida rohkem 2gedaid ehitisi seda p6nevam, mind masendaks ikka k6vasti kui tulen serverisse ja plats puhas.


Kes tunneks masendust, kes näeks tühja ruumi mida täis ehitada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:36:47 vasta tsitaadiga

kalluka kirjutas:
Kui reset tuleb siis mind ka ilmselt pikemat aega näha ei ole icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Sind ei igatseks tõenäoliselt mitte keegi.

Aga kirstude ja invide kaotamine/tühjendamine... manuaalselt mingi editoriga?


viimati muutis ander 28.11.2010 23:42:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmis
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 28.11.2010 23:38:50 vasta tsitaadiga

tühja ruumi on mapil küll veel, kuhu ehitada. Alles hakkab map ilusaks minema ja linnad hakkavad valmis saama.
lisaks, kuna nüüd saab surma, siis läheb teemand väga hinda, millega saaks kauplema hakata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:38:55 vasta tsitaadiga

jarmis kirjutas:
tühja ruumi on mapil küll veel, kuhu ehitada. Alles hakkab map ilusaks minema ja linnad hakkavad valmis saama.

Arvestades seda et kaart on võrdne - ∞
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:39:08 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
kalluka kirjutas:
Kui reset tuleb siis mind ka ilmselt pikemat aega näha ei ole icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif


Sind ei igatseks tõenäoliselt mitte keegi.

Milline iroonia.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:42:45 vasta tsitaadiga

See oli sarkasm.

Ja Merc, kuidas täpsemalt see kirstude kaotamine välja näeks? Mingi editoriga?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:50:07 vasta tsitaadiga

ander kirjutas:
See oli sarkasm.

Ja Merc, kuidas täpsemalt see kirstude kaotamine välja näeks? Mingi editoriga?

CuboidPlugin.
/creplace 54 40

Ehk hetkel peaksid kõndima ühest kaardi servast kõige ülesse, seal ära märgistama ja siis kõndima teise kaardi serva kuni bredrockini ja ala ära märgistama.
Oli ka mingi teine plugin hey0 foorumis, mis on phm sama aga raadius on lisaks antud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 28.11.2010 23:50:18 vasta tsitaadiga

Suur vaidlus siin... a otsustage siis ära mida tahate?
Build server nagu siiani on olnud, kus pole kolle ja hea ehitada või Survival server kus survived ja alustades nullist!
Kahte asja korraga ei saa thumbs_up.gif (hea näide oleks tnt ... survivalis peab see lubatud olema kuna hea trappe jms teha aga mis siis juhtuks kui keegi paneks kümmekond tnt blokki jarmise linna ja laseks 6hku?) (mitte et mul midagi tema või ta linna vastu on aga see kõige detailsem ja näiteks sobis ideaalselt)

_________________
Mess with the best, die like the rest!


viimati muutis woox2k 28.11.2010 23:53:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:53:57 vasta tsitaadiga

Miks nii?Mul hullult asju ehituseks kogutud ja kõik kaob ?Muide ander ma tean mis sarkasm on icon_biggrin.gif.Olen ainuke kes servu ei saa?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 28.11.2010 23:55:39 vasta tsitaadiga

Justnimelt ehitamiseks korjatud... mul kah de7ix-iga suur projekt käsil aga enne olen nõus selle kaotama kui vaadata kuida keegi tntga või creeper selle õhku laseb.
_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 23:58:17 vasta tsitaadiga

Ma korjasin hunnikus puid klaasi jne jne ehitan karuselli icon_biggrin.gif.Kõik läheks siis otsast peale.Ei näe sellemõtet.Pigem kõik commandid ära kaotada va compass.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 29.11.2010 00:09:09 vasta tsitaadiga

Asjade kaotamine poleks nii hull, kui täiesti reseti tegemine. icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 00:10:57 vasta tsitaadiga

ander, aga teist serverit ei kannata jooksma panna?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 00:16:15 vasta tsitaadiga

Esiteks sellel poleks mingit mõtet.Mängijaid niigi vähe ja anderil niigi vähe aega ,et sellegi serveriga jebida.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.11.2010 00:58:48 vasta tsitaadiga

Kaotage asjad ära siis, kõige lihtsam. Ega ehitised ju kahjulikud pole.

Laske inventoryd ja chestid tühjaks ja ongi asi tehtud. Kellelgil kes teab mida ta teeb, võtab see max 15m.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 01:00:43 vasta tsitaadiga

Homme tegeleb invide ja kastide kaotamisega. Täna lähme nüüd kõik tuttu.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 01:02:34 vasta tsitaadiga

Damn..ära lase.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otty
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 01:13:09 vasta tsitaadiga

Pole mõtet ju neid asju ära kustutada invist.. Sellest ei saa ju keegi mingit kasu? icon_sad.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jarmis
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2010




sõnum 29.11.2010 01:27:48 vasta tsitaadiga

otty kirjutas:
Pole mõtet ju neid asju ära kustutada invist.. Sellest ei saa ju keegi mingit kasu? icon_sad.gif

no see paneb kõik algpositsioonile. need linnad ja lossid on siis nagu lihtsalt üks sigrimigri map, kus peavad kõik otsast peale hakkama ja elus püsida suutma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.11.2010 08:36:06 vasta tsitaadiga

Ma sain aru, et probleemiks on ebavõrdsus. Sest need kes on mänginud siiani ilma kollideta on eelise ees, neil pole tunnelites kolle olnud kes neid tappa üritavad. Samas aega ja vaeva on ju kõik näinud, see et mõned alles nüüd alustavad on nende endi viga.

Iga uue mängija peale ei saa kogu serverit tühjaks teha nagu eriti imo.

Muidugi pole mul mingit sõna seal, aga lihtsalt paar mõtet.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 12:08:38 vasta tsitaadiga

Idikad
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 15:15:53 vasta tsitaadiga

Nii, tegin kartod ja näete nüüd mida ma vahepeal tegin icon_cool.gif

http://kvlt.eu/~ander/mc/

Ärge näkku lööge. Kartod on suuuured. Aga ruumi peaks nüüd kõigile olema.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 15:32:27 vasta tsitaadiga

Mis krdi vahesein see seal on?? Sellest on üsna lihtne mööda saada icon_neutral.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 16:11:11 vasta tsitaadiga

On nüüd vaja seda inv reso jne teha?Ma olen ilgelt puid kogunud ,et oma projekti alustada ja nüüd kõik läheb jehhat?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 29.11.2010 16:18:02 vasta tsitaadiga

Tee ruttu puust ladu siis omale icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sverik
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2004




sõnum 29.11.2010 16:48:52 vasta tsitaadiga

Olgu, mis on, aga sooviks ka whitelisti saada. Kasutajanimeks Minecraftis Sverik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ander
HV kasutaja
ander

liitunud: 01.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 17:10:35 vasta tsitaadiga

Sverik lisatud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 17:28:20 vasta tsitaadiga

Lisage Tuiskam
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 18:10:39 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sisse. Mul ütleb connection refused. Miks see tuleb?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 18:16:32 vasta tsitaadiga

Ander teeb füüsilist reso serverile.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 18:17:38 vasta tsitaadiga

Juba teeb? Ma tahtsin tähtsamad blockid ka veel toppida kuhugile:(
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 18:43:01 vasta tsitaadiga

Loe mu tekst läbi korralikult ja mõtle mida ma kirjutasin.Ander teeb FÜÜSILIST restarti SERVERILE.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 19:03:31 vasta tsitaadiga

Tere. Kas ma saaksin oma teemant tööriistad tagasi äkki? Täna muutusin peale füüsilist resat bähtamatuks teistele. tegin rc ja kui sisse sain siis näitas mulle game overit ja pidin respawnima. Jooksin kohe tagasi asjade juurde (max 1 min) aga asjad olid kadunud. Kadusid veel mõned asjad aga täpselt ei mäleta mis. Et sooviks tagasi neid. Ei saanud koll olla kuna olin majas sees ja päev oli. Lihtsalt spawnides sain surma (olin majas sees ka, uksed olid kinni).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saiake_you
HV kasutaja
saiake_you

liitunud: 12.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 19:10:29 vasta tsitaadiga

Eba õnn. Kaotasin nii diamond rüü. Elad üle.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalluka
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 19:14:42 vasta tsitaadiga

Mina ka.Aga jah midagi teha pole.Loodame ,et inv ja chest reso ei tule icon_confused.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Minecraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.