|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
28.11.2010 22:17:31
|
|
|
| martin50 lisatud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CookieRawr
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2010
|
28.11.2010 22:18:13
|
|
|
| Hiiru kirjutas: |
| Ei saa enam midagi üles võtta mis kala on :S |
*viskab õnge sisse*
|
|
| tagasi üles |
|
 |
saiake_you
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2010
|
28.11.2010 22:25:05
|
|
|
| Ander tee mapile reset.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
28.11.2010 22:37:08
|
|
|
| Ei tee!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
28.11.2010 22:55:31
|
|
|
Mis teema selle mapresetiga üldse on ?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka_
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2008
|
28.11.2010 23:07:57
|
|
|
| Kellel üldse motivatsioon mängida tekib, kui mäpile reseti tehakse?
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
28.11.2010 23:10:40
|
|
|
Ma hakkaks uuesti, silm ka ei pilguks.
Ja põhiliselt on see teema, et kuna inimestel on käes asju, mida oli kergem saada enne mobs ja healthi, siis on see uute tulijate suhtes ebavõrdne.
Aga arutagem edasi...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
28.11.2010 23:17:58
|
|
|
| Server timeout ?
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
28.11.2010 23:21:30
|
|
|
| Mulle ka sobiks map reset, palju tööd teinud, aga oleks huvitav uuesti hakata.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
28.11.2010 23:24:22
|
|
|
Mis seal vahet on kui käsud jäävad ikka alles, kui maha võtta siis juba kõik käsud k.a home, kit.
Ega see minu idee ei olnud et kit sisse visata ja hiljem reset teha. Esimene reset toimus kuna biomes ja Monsters (Kahjuks selgus et Health ei olnud veel lisatud) - seal olid ikka ulmemad ehitised võrreldes hetke kaardiga. Sellega polnud rahul mängijad kaasaarvatud ka mina. Sellest hetkest muutus Server Build --> Surv. Keerasin kõik käsud välja (v.a kompass) kuid mobid ei olnud veel sees. Aga nüüd ma ei tea ka, Ander pani enamus käsud tagasi ja nüüd jälle pigem Build server.
Ja seda ka, et mis lõbu on kui vahetevahelt tulevad resetid "vea tõttu" ja su ehitised kaovad mida sa ehitasid terved nädalad õhtust-hommikuni <-- Ei, ma ei mainigi ennast, peale esimest reseti mõned mängijad ei soovinud enam tagasi tulla.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka_
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2008
|
28.11.2010 23:24:27
|
|
|
| Ma olen väga palju teistele asju sheerinud nii, et silm kah ei pilgu, isegi teemante. Mis mul neist kasu on seal invis, kui mõni võiks tööriistu sellest teha. Ei näe selles probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmis
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
28.11.2010 23:26:41
|
|
|
| kui uus reset tuleb, siis mind arvatavasti niipea näha enam pole. Ei viitsi algusest peale jälle hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
28.11.2010 23:27:51
|
|
|
Teine variant oleks antud kaardil eemaldada kõik kirstud ja inventory. See oleks mõeldav.
Kolmas variant rollbackida antud päevale millal Ander muutis käskusi. Pani kit ja Home juurde, jaganud ressursse.
viimati muutis Mercury 28.11.2010 23:31:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
28.11.2010 23:29:53
|
|
|
Kui reset tuleb siis mind ka ilmselt pikemat aega näha ei ole
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johannes02
HV vaatleja
liitunud: 15.11.2010
|
28.11.2010 23:33:46
Map reset |
|
|
Ei mingit map reseti, mis ebav6rdsusest yldse jutt k2ib?
mida rohkem 2gedaid ehitisi seda p6nevam, mind masendaks ikka k6vasti kui tulen serverisse ja plats puhas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
j22karu
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2007
|
28.11.2010 23:35:42
Re: Map reset |
|
|
| johannes02 kirjutas: |
Ei mingit map reseti, mis ebav6rdsusest yldse jutt k2ib?
mida rohkem 2gedaid ehitisi seda p6nevam, mind masendaks ikka k6vasti kui tulen serverisse ja plats puhas. |
Kes tunneks masendust, kes näeks tühja ruumi mida täis ehitada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
28.11.2010 23:36:47
|
|
|
| kalluka kirjutas: |
Kui reset tuleb siis mind ka ilmselt pikemat aega näha ei ole  |
Sind ei igatseks tõenäoliselt mitte keegi.
Aga kirstude ja invide kaotamine/tühjendamine... manuaalselt mingi editoriga?
viimati muutis ander 28.11.2010 23:42:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmis
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
28.11.2010 23:38:50
|
|
|
tühja ruumi on mapil küll veel, kuhu ehitada. Alles hakkab map ilusaks minema ja linnad hakkavad valmis saama.
lisaks, kuna nüüd saab surma, siis läheb teemand väga hinda, millega saaks kauplema hakata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
28.11.2010 23:38:55
|
|
|
| jarmis kirjutas: |
| tühja ruumi on mapil küll veel, kuhu ehitada. Alles hakkab map ilusaks minema ja linnad hakkavad valmis saama. |
Arvestades seda et kaart on võrdne - ∞
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
28.11.2010 23:39:08
|
|
|
| ander kirjutas: |
| kalluka kirjutas: |
Kui reset tuleb siis mind ka ilmselt pikemat aega näha ei ole  |
Sind ei igatseks tõenäoliselt mitte keegi. |
Milline iroonia.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
28.11.2010 23:42:45
|
|
|
See oli sarkasm.
Ja Merc, kuidas täpsemalt see kirstude kaotamine välja näeks? Mingi editoriga?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
28.11.2010 23:50:18
|
|
|
Suur vaidlus siin... a otsustage siis ära mida tahate?
Build server nagu siiani on olnud, kus pole kolle ja hea ehitada või Survival server kus survived ja alustades nullist!
Kahte asja korraga ei saa (hea näide oleks tnt ... survivalis peab see lubatud olema kuna hea trappe jms teha aga mis siis juhtuks kui keegi paneks kümmekond tnt blokki jarmise linna ja laseks 6hku?) (mitte et mul midagi tema või ta linna vastu on aga see kõige detailsem ja näiteks sobis ideaalselt)
_________________ Mess with the best, die like the rest!
viimati muutis woox2k 28.11.2010 23:53:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
28.11.2010 23:53:57
|
|
|
Miks nii?Mul hullult asju ehituseks kogutud ja kõik kaob ?Muide ander ma tean mis sarkasm on .Olen ainuke kes servu ei saa?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
28.11.2010 23:55:39
|
|
|
Justnimelt ehitamiseks korjatud... mul kah de7ix-iga suur projekt käsil aga enne olen nõus selle kaotama kui vaadata kuida keegi tntga või creeper selle õhku laseb.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
28.11.2010 23:58:17
|
|
|
Ma korjasin hunnikus puid klaasi jne jne ehitan karuselli .Kõik läheks siis otsast peale.Ei näe sellemõtet.Pigem kõik commandid ära kaotada va compass.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
29.11.2010 00:09:09
|
|
|
Asjade kaotamine poleks nii hull, kui täiesti reseti tegemine.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
29.11.2010 00:10:57
|
|
|
| ander, aga teist serverit ei kannata jooksma panna?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.11.2010 00:16:15
|
|
|
| Esiteks sellel poleks mingit mõtet.Mängijaid niigi vähe ja anderil niigi vähe aega ,et sellegi serveriga jebida.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
29.11.2010 00:58:48
|
|
|
Kaotage asjad ära siis, kõige lihtsam. Ega ehitised ju kahjulikud pole.
Laske inventoryd ja chestid tühjaks ja ongi asi tehtud. Kellelgil kes teab mida ta teeb, võtab see max 15m.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
29.11.2010 01:00:43
|
|
|
| Homme tegeleb invide ja kastide kaotamisega. Täna lähme nüüd kõik tuttu.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.11.2010 01:02:34
|
|
|
| Damn..ära lase.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otty
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2010
|
29.11.2010 01:13:09
|
|
|
Pole mõtet ju neid asju ära kustutada invist.. Sellest ei saa ju keegi mingit kasu?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jarmis
HV vaatleja
liitunud: 05.09.2010
|
29.11.2010 01:27:48
|
|
|
| otty kirjutas: |
Pole mõtet ju neid asju ära kustutada invist.. Sellest ei saa ju keegi mingit kasu?  |
no see paneb kõik algpositsioonile. need linnad ja lossid on siis nagu lihtsalt üks sigrimigri map, kus peavad kõik otsast peale hakkama ja elus püsida suutma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
29.11.2010 08:36:06
|
|
|
Ma sain aru, et probleemiks on ebavõrdsus. Sest need kes on mänginud siiani ilma kollideta on eelise ees, neil pole tunnelites kolle olnud kes neid tappa üritavad. Samas aega ja vaeva on ju kõik näinud, see et mõned alles nüüd alustavad on nende endi viga.
Iga uue mängija peale ei saa kogu serverit tühjaks teha nagu eriti imo.
Muidugi pole mul mingit sõna seal, aga lihtsalt paar mõtet.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saiake_you
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2010
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
29.11.2010 15:15:53
|
|
|
Nii, tegin kartod ja näete nüüd mida ma vahepeal tegin
http://kvlt.eu/~ander/mc/
Ärge näkku lööge. Kartod on suuuured. Aga ruumi peaks nüüd kõigile olema.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
29.11.2010 15:32:27
|
|
|
Mis krdi vahesein see seal on?? Sellest on üsna lihtne mööda saada
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.11.2010 16:11:11
|
|
|
| On nüüd vaja seda inv reso jne teha?Ma olen ilgelt puid kogunud ,et oma projekti alustada ja nüüd kõik läheb jehhat?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
29.11.2010 16:18:02
|
|
|
Tee ruttu puust ladu siis omale
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sverik
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2004
|
29.11.2010 16:48:52
|
|
|
| Olgu, mis on, aga sooviks ka whitelisti saada. Kasutajanimeks Minecraftis Sverik.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ander
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2007
|
29.11.2010 17:10:35
|
|
|
| Sverik lisatud.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiiru
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2009
|
29.11.2010 17:28:20
|
|
|
| Lisage Tuiskam
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saiake_you
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2010
|
29.11.2010 18:10:39
|
|
|
| Ma ei saa sisse. Mul ütleb connection refused. Miks see tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.11.2010 18:16:32
|
|
|
| Ander teeb füüsilist reso serverile.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saiake_you
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2010
|
29.11.2010 18:17:38
|
|
|
| Juba teeb? Ma tahtsin tähtsamad blockid ka veel toppida kuhugile:(
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.11.2010 18:43:01
|
|
|
| Loe mu tekst läbi korralikult ja mõtle mida ma kirjutasin.Ander teeb FÜÜSILIST restarti SERVERILE.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karlutikas
HV kasutaja

liitunud: 17.09.2010
|
29.11.2010 19:03:31
|
|
|
| Tere. Kas ma saaksin oma teemant tööriistad tagasi äkki? Täna muutusin peale füüsilist resat bähtamatuks teistele. tegin rc ja kui sisse sain siis näitas mulle game overit ja pidin respawnima. Jooksin kohe tagasi asjade juurde (max 1 min) aga asjad olid kadunud. Kadusid veel mõned asjad aga täpselt ei mäleta mis. Et sooviks tagasi neid. Ei saanud koll olla kuna olin majas sees ja päev oli. Lihtsalt spawnides sain surma (olin majas sees ka, uksed olid kinni).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saiake_you
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2010
|
29.11.2010 19:10:29
|
|
|
| Eba õnn. Kaotasin nii diamond rüü. Elad üle.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalluka
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2009
|
29.11.2010 19:14:42
|
|
|
Mina ka.Aga jah midagi teha pole.Loodame ,et inv ja chest reso ei tule
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|