|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
26.11.2010 23:16:59
|
|
|
Endal selline 2.1 all ja sõitmas käies sai esimest pidurit julgelt kasutada, jää peal muidugi lolli mängida ei ole mõtet. HE-s maksis 200-300 krooni kanti, ei mäleta täpselt peast.
Spoiler 
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.11.2010 23:20:16
|
|
|
Rõhu välja laskmisel tuleb arvestada, et õues miinustega tõmbab õhk kokku ning läbi löömine muutub lihtsamaks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
26.11.2010 23:23:03
|
|
|
Ma kasutan 2.1 maxxis ignitor rehve.
Spoiler 
Lumega võtab esiratta kergesti blokki ja libiseb mööda lund, kui kaalu esirattale ei pane.
Pidamine super
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
27.01.2011 13:28:27
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Rõhu välja laskmisel tuleb arvestada, et õues miinustega tõmbab õhk kokku ning läbi löömine muutub lihtsamaks |
Seda saab edukalt väljas ka teha. Kasvõi lased tunde järgi õhku välja ja hoiad käsipumba valmis, et vajadusel juurde lükata. Tanklas on seda muidugi lihtsam teha.
EDIT: kust saaks üht hooba trummelpidurile?
Spoiler 
EDIT1:
Spoiler 
Torpedo 3-käiguline rumm. Äkki spetsid viskavad pilgu peale ja ütlevad, et mis juppe siit veel puudu võib olla? Laagrid ja tõmbekett tuleb uued osta, aga äkki on veel midagi?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiim
HV veteran

liitunud: 11.10.2006
|
27.01.2011 13:52:28
|
|
|
jalgratas on pildilt puudu
_________________ mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
26.03.2011 12:51:30
|
|
|
Nonii, lumi juba sulab, oleks eelmine ratas mis varastati alles siis juba sõidaks, aga jahm.
plaanis siis vaadata uut, mis sellest arvate
http://www.trekbikes.com/us/en/bikes/mountain_hardtail/6_series/6000/
ehk siis, teadjamad mehed, miks seda ratast mitte osta?
milline oleks alternatiiv best pick for the buck ?
eelmine ratas oli trek 4500, istus väga mugavalt mulle.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
27.03.2011 14:32:24
|
|
|
Kuidas vene sputa tüüpi rattad äärekive kannatavad?
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
27.03.2011 14:48:09
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Kuidas vene sputa tüüpi rattad äärekive kannatavad? |
Normaalselt sõites taluvad vene velod väikesi takistusi ilusasti. Hüpped üle kõrgete äärte võivad küll kummidele põntsu panna, kui kummid väga vanad on.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
31.03.2011 21:46:10
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| Kuidas vene sputa tüüpi rattad äärekive kannatavad? |
Vanasti kulus esikahvleid palju nendel
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
01.04.2011 08:32:41
|
|
|
| Suveks peaks ka mingi odavama ratta leidma, soovitusi või viiteid sooduskampaaniatele oskab keegi anda?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
01.04.2011 11:14:44
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| Suveks peaks ka mingi odavama ratta leidma, soovitusi või viiteid sooduskampaaniatele oskab keegi anda? |
Pane enda vajadused, soovid ja eelarve paika. Näiteks kas vajad käike ja kui palju käike peaks olema, kus sõitma hakkad, kui karmilt sõidad jne.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
01.04.2011 11:42:45
|
|
|
| Üle 200 euro ei tahaks kulutada, ratas pigem nädalavahetuse lõbusõitudeks. Elukoht Mustakas, seega väga suure raadiusega ei liigu.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.04.2011 18:12:04
|
|
|
Plaanis hakata "pisut" täpsemalt mõõtma-analüüsima oma rattasõite ning sellek on vaja veidi paremat aparaati kui mobla. Peale pikemat uurimist jõudsin järeldusele, et polari cs600x koos vastavalt ühilduva GPSi ja väntamissageduse anduriga. Tulevikus võibolla tuleb ka võimsusmõõtja juurde. Oskab keegi kommenteerida selle lahenduse võimalikke miinuseid? On ehk mingeid (paremaid) alternatiive?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.04.2011 18:41:18
|
|
|
Ajasin ka täna oma pantheri keldrist välja Kui parema käe lenksu peale paika sättisin, siis oli ikka väga sõita. Kartsin hullemat. Aga vasakule pöörates annab trauma tunda: 4cm jupp on käest vahelt ära ja tuleb ennast tunduvalt rohkem venitada.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
03.04.2011 19:39:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Plaanis hakata "pisut" täpsemalt mõõtma-analüüsima oma rattasõite ning sellek on vaja veidi paremat aparaati kui mobla. Peale pikemat uurimist jõudsin järeldusele, et polari cs600x koos vastavalt ühilduva GPSi ja väntamissageduse anduriga. Tulevikus võibolla tuleb ka võimsusmõõtja juurde. Oskab keegi kommenteerida selle lahenduse võimalikke miinuseid? On ehk mingeid (paremaid) alternatiive? |
vargad
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.04.2011 21:10:08
|
|
|
Ho Ho, mis saaks moblast parem olla ? Osta endale juurde vaid BT vöö südametegevuse jälgimiseks ja ongi kogu komplekt olemas, ei pea midagi ratta külge toppima, mida oleks kerge ära varastada. Androidile on ridamisi rakendusi, mis antud tegevust toetavad n. http://www.appbrain.com/app/cardiotrainer/com.wsl.CardioTrainer
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
03.04.2011 21:12:19
|
|
|
| Mobla aku saab kiiremini tühjaks kui spets seadmel.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
03.04.2011 21:15:47
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Plaanis hakata "pisut" täpsemalt mõõtma-analüüsima oma rattasõite ning sellek on vaja veidi paremat aparaati kui mobla. Peale pikemat uurimist jõudsin järeldusele, et polari cs600x koos vastavalt ühilduva GPSi ja väntamissageduse anduriga. Tulevikus võibolla tuleb ka võimsusmõõtja juurde. Oskab keegi kommenteerida selle lahenduse võimalikke miinuseid? On ehk mingeid (paremaid) alternatiive? |
Ma ise nillin hetkel samal eesmärgil endale Holux GPSport 260 nimelist vidinat. Sellest olemas ka Pro variant millel samuti kaasas pedaaliandur, pulsiandur (tavaversioon on siis ainult GPS logger/spidomeeter/primitiivne navigaator (suund + kaugus etteantud punkti, kaarte ei toeta)). Review'de järgi tundub igatahes ka väärt vidin olevat.
Mis puutub varastesse - igasugune spido peaks harjunud liigutusega ju ratta küljest taskusse käima või mida täpselt varguseriski all silmas peetakse?
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.04.2011 21:52:49
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Osta endale juurde vaid BT vöö südametegevuse jälgimiseks ja ongi kogu komplekt olemas |
Aga väntamissagedus ning tõus-langus? Viimase jaoks peaks tol cs600'l olema baromeeter. Lisaks on võimalik külge riputada eelmainitud võimsusandur ning GPS.
Ideaaljuhul muidugi ühendaksin kõik andurid moblaga aga paraku on pulsivöö ainus mis oskab otse ilma kodeerimata üle sinihamba suhelda. Kui keegi teab muid andureid mis on inimliku hinnaga saadaval ning oskavad sama teha siis hea meelega kasutaks noid. Ainus jama oleks, et moblaga reaalajas pildi nägemine on pehmelt öeldes keerukas. Mööda metsaradade kive-juurikaid rallitades juba oma kallist riistapuud ei tahaks lenksude külge riputada. Samas läbi häda võib ka hankida miski display ja seda ise progeda. Puuduv soft ei oleks ühesõnaga liiga suureks takistuseks
Kas keegi oskab kommenteerida tolle Polari GPS'i täpsust? Mobla GPS andis näiteks Pirita kaldal oleva jalgraja kõrgusevahemikuks +/- 30 meetrit Assisted GPS'ist vist juttu pole seega tuleb fixi saamiseks mõni minut oodata. Samas teoorias kuna tegu on eraldi spetsseadmega siis võiks täpsus sel oluliselt parem olla. Kui sai umbes aasta tagasi sadu tuhandeid maksvate alla millimeetri täpsusega GPS'idega tegeldud siis neist jagav tegelane väitis, et tolles rahas 1k eest peaks saama juba paari meetrise täpsusega aparaate. Polari oma maksab kriipsuge rohkem ja ehk on sutsu parem?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
03.04.2011 22:23:27
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Kas keegi oskab kommenteerida tolle Polari GPS'i täpsust? Mobla GPS andis näiteks Pirita kaldal oleva jalgraja kõrgusevahemikuks +/- 30 meetrit Assisted GPS'ist vist juttu pole seega tuleb fixi saamiseks mõni minut oodata. Samas teoorias kuna tegu on eraldi spetsseadmega siis võiks täpsus sel oluliselt parem olla. Kui sai umbes aasta tagasi sadu tuhandeid maksvate alla millimeetri täpsusega GPS'idega tegeldud siis neist jagav tegelane väitis, et tolles rahas 1k eest peaks saama juba paari meetrise täpsusega aparaate. Polari oma maksab kriipsuge rohkem ja ehk on sutsu parem? |
Mingil hetkel sai ka vaadatud Polari GPS G1 sensorit koos RS300X käekellaga. Netis ringi sobrades jäi mulje, et see Polari G1 GPS sensor ise on suhteliselt mannetu tegelikult ja toob rohkem probleeme kui neid lahendab. Tundub küll, et sinu valikuga koos käib G3 sensor aga mina pole siiani aru saanud, mis neil vahet on - välja näevad peaaegu 100% ühesugused, vaevalt see sisugi eriti erineb.
Mis puutub kõrguse hindamise täpsusesse, siis mina olen aru saanud, et kõrguse määramine on igatepidi GPS-i kõige nõrgem külg ning sellega panevad enamik laiatarbe GPS-e tugevalt võpsikusse.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.04.2011 22:31:19
|
|
|
Aga kas too polari GPS ja soft üldse miskit muud ka teeb peale raja kuvamise? Näiteks oleks üsna huvitav näha kõiki muid andmeid seoses asukohaga kaardil. Niisama ainult trajektoor ilma seotud andmeteta on üsnagi mõttetu ja selle saan enam-vähem normaalselt ka moblaga kätte.
Seda muidu küll et kõrguse hindamine on keeruline, noilsamadel ülitäpsetel GPS'idel oli samuti kõrguse puhul viga ~10-100x suurem kui pikkus-laiuskraadi puhul sõltuvalt nähtavate satelliitide arvust.
See vist on üsnagi loll lootus, et leiaks mõne laiatarbe GPS'i mis oskaks kasutada erinevate positsioneerimissüsteemide satelliitide parallelis?
Samas kas keegi oskab kommenteerida kui täpne on tolle RS600 baromeetri põhine kõruse hindamine?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
04.04.2011 18:53:42
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Ajasin ka täna oma pantheri keldrist välja Kui parema käe lenksu peale paika sättisin, siis oli ikka väga sõita. Kartsin hullemat. Aga vasakule pöörates annab trauma tunda: 4cm jupp on käest vahelt ära ja tuleb ennast tunduvalt rohkem venitada. |
Mis juhtus
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.04.2011 18:56:24
|
|
|
Sellest on meditsiiniteemas pikemalt räägitud. Lühikokkuvõtteks võiks öelda, et oli lähikontakt suuremat sorti saega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
05.04.2011 23:40:17
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Aga kas too polari GPS ja soft üldse miskit muud ka teeb peale raja kuvamise? Näiteks oleks üsna huvitav näha kõiki muid andmeid seoses asukohaga kaardil. Niisama ainult trajektoor ilma seotud andmeteta on üsnagi mõttetu ja selle saan enam-vähem normaalselt ka moblaga kätte.
Seda muidu küll et kõrguse hindamine on keeruline, noilsamadel ülitäpsetel GPS'idel oli samuti kõrguse puhul viga ~10-100x suurem kui pikkus-laiuskraadi puhul sõltuvalt nähtavate satelliitide arvust.
See vist on üsnagi loll lootus, et leiaks mõne laiatarbe GPS'i mis oskaks kasutada erinevate positsioneerimissüsteemide satelliitide parallelis?
Samas kas keegi oskab kommenteerida kui täpne on tolle RS600 baromeetri põhine kõruse hindamine? |
Nii edevate kellade/kompuutrid, süstemmatiline rattatrenn jm sinna juurde kuulubv on küll veits võõras teema, aga paar senti ikka:
see võib vähe kummaline tunduda, aga juba see on edev saavutus, et cs600x koostöös G3-ga üldse rada logib. Näiteks G1 ja Suunto GPSpod on lihtsalt universaalsed kiirus- ja distantsiandurid - logivas kellas tekitavad kirjeid distantsi ja kiiruse kohta, mittelogivas on ainult sisendiks üldisele ning treeningupõhisele odomeetrile, ei mingit rajasalvestust ega muud tavaliselt gps-iga seonduvat.
Aga ka G3 paistab rohkem multi-spordi teema olevat. Kui kaardistamine, rajalogimine jms geo-värk eesmärgiks omaette ei ole, ning põhivahendiks ikka ratas, siis peaks (alustuseks) ka ilma gepsuta andmeid küll ja rohkem saama. Trenni kokkuvõttev graafik kuvatakse aja või distansti järgi, kui tavalise logiva pulsokaga on pildil ainult hr joon oma tsoonidega, siis see pill annab kohe juurde kiiruse ja kõrgusprofiili. Ja imho see viimane annab just muudele andmetele olulise tausta, lisaks tekivad kusagile trenniraportisse ja statistikasse tõusu- ja langusmeetrid/suhted. Võimsus- ja sagedusandur veel juurde ning ole vaid mees ja tööta kogu see info ka läbi.
GPS koos raja kaardile joonistamisega mõned eelised küll annab, näiteks lahendab müsteeriumid, kus täiesti lambist keset siledat maad pulss ja kiirus mingit vigurit tegema hakkavad (hakkasid üle söötis põllu lõikama või keerasid lihtsalt otsa ringi ja avastasid vastutuule ). Aga ma ei suuda hetkel välja mõelda ühtegi lisaväärtust, mida GPS võiks pikemale rattatreeningu statistikale ja analüüsile juurde anda.
Baromeeteriline altimeeter on täpne, 1-2m viga, kui mitte vähem. Lisaks töötab probleemideta ka metsas. Aga muidugi ta ujub ajas vastavalt õhurõhule. Võimalik, et Polari klots või soft korrigeerib seda näitu omast tarkusest (näiteks kui sõit algab ja lõpeb samadel koordinaatidel) või siis omab võimalust tulemust kohendada. Ma kannan sportides tavaliselt ilma baromeetrita logerit (baroga käsigeps on liiga kobakas ja tülikate lisadega - ekraan+nupud) ning enamus juhtudel ei ole sealt tuleva sakilise kõrgusinfoga midagi tarka ette võtta.
Kui Polari soft peakujuga ei klapi saab sealt alati .hrm/.pdd/.gpx faili mõne muu tulemuste ja radade kogumiseks tehtud vigurisse laadida. Kui GPS-i peale kindlaks jääd, tasub näiteks SportTracks ja MyTourBook üle vaadata.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.04.2011 09:39:19
|
|
|
Kas polari softiga annab paaritada ka kusagilt mujalt GPS'ist tulevaid andmeid? A'la mobla mis ekspordib neid suht suvalises formaadis, k.a GPX?
[edit]
Pidasin siis silmas mitte ainult reaalajas andmete ette andmist (sellest vist nii ehk naa erilist tolku pole) vaid ka hiljem polari softis.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
06.04.2011 12:56:01
|
|
|
GPX ei ole suvaline formaat
ProTraineriga kokkupuudet ei ole, aga väidetavalt on võimalik käsitsi PT logisse ka mitte-polari GPX külge haakida, suvaline formaat ei päde ning tahab ümber konvertimist. Aga ma eeldaks, et nii gpx-is kui hrm-is peavad ajad ja/või punktide arvud klappima. Mitte just väga keeruline näpuharjutus ning vastavaid rakendusi paistab ka olevat, "merge gpx hrm" märksõnaks.
Selle eest Polarile 10/10, et .hrm ja .pdd on üsna mõistlikud ja lihtsal töödeldavad formaadid ning lisaks ka korralikult dokumenteeritud.
| tsitaat: |
| Pidasin siis silmas mitte ainult reaalajas andmete ette andmist (sellest vist nii ehk naa erilist tolku pole) vaid ka hiljem polari softis. |
Ühendatud kiirusanduri korral ei toimu ilmselt ka G3-lt tulevate andmetega muud reaalajalist toimetamist, kui ainult logimine.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.04.2011 21:19:46
|
|
|
mis hinnaga anti?
ma ostsin endale vist 2009 avalanche 1.0 eelmine kevad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
09.04.2011 11:16:20
|
|
|
| ratas, ise tuli vist miski 570
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
10.04.2011 12:40:01
|
|
|
Kena GT. Endalgi üks Avalanche ootab toanurgas.
Eelmine suvi hakkasin juppe kokku ostma, sügiseks sain valmis.
Spoiler 
Kõige suurem katsumus oli esijooksu ladumine
Spoiler 
Spoiler 
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
10.04.2011 12:47:00
|
|
|
| explode, esipiduri voolik/tross häirib veidi silma. tagapidur puudu?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
explode
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.12.2005
|
10.04.2011 12:59:12
|
|
|
jamh, tagumist samasugust ketast pole veel leidnud. Kui kellelgi on ilusaid kettaid(185mm ja 160mm) müüa, võib pakkuda. Esimene kõri on jah kinnitusest lahti tulnud. Amordi küljes on mingi plastjulla aga metsateel ragistada, siis hüppab kõri sealt välja. Peab nipukaga kinni panema
_________________ E30 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
10.04.2011 14:12:13
|
|
|
explode.
ilus asi kokku pandud !.
sai siis eile esimene väike tiir tehtud, käisin avastamas, kuda ülemiste järvele tiiru peale teha
nagu ikka, üle pika talve esimese sõiduga kube hellaks tehtud
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
10.04.2011 17:10:25
|
|
|
Eilse ja tänase päevaga kokku 60km sõidetud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
12.04.2011 23:43:03
|
|
|
Tervist,
Ilmad juba ilusad ning tahaks ka peatselt sõitma hakata. Sügisel aga varastati ratas ära millega sain kõigest 3 kuud sõita.
Nii, et nüüd otsiks midagi uut. Kuna hinnapiir oleks siuke 450euri kandis siis mõtlesin, et võib ka kasutatud rattaid vaadata. Saaks ehk mingi kobedama asja.
Kuna ise eriti midagi asjast ei jaga, siis ehk oleks siin keegi rattaspets, kes just kasutatud rataste juures oskaks soovitusi anda. Tüübilt sooviks siis mägiratast. Võiks olla hüdrauliliste ketastega ja lukustuva amordiga. Pikkust endal mingisugune 177cm, seega 20" raam oleks vist lagi. Ehk oskate soovitada häid foorumeid, kus liigub siukeseid rattaid?
Kui oleks keegi kes hästi asja jagab, siis võib PS-i saata ja arutaks seal, kuid võib ka teemas oma arvamust avaldada.
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
12.04.2011 23:56:16
|
|
|
| veloclubbers foorum
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.04.2011 07:03:15
|
|
|
| Jubinad on küljes muidu täitsa head.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
13.04.2011 15:13:02
|
|
|
Okei selge. On veel soovitusi?
Või mõnes poes silma jäänud mõni soodukas?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.04.2011 23:03:41
|
|
|
Sinu pikkusele suur (21) ei ole natuke?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
13.04.2011 23:34:20
|
|
|
| mägirattaks 20 suurus sinu pikkusele on kindlasti liiga suur, 18 oleks lagi v siis teise mõõdu järgi m v l
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Otto E.
HV veteran
liitunud: 08.08.2008
|
13.04.2011 23:38:32
|
|
|
| Button kirjutas: |
| mägirattaks 20 suurus sinu pikkusele on kindlasti liiga suur, 18 oleks lagi v siis teise mõõdu järgi m v l |
Eelmine trek oli 19" ja natuke suurem oleks veel vabalt võinud olla, ehk siis ei häirinud. Aga mis antud rattast muidu arvate? Sellisest firmast pole varem küll midagi kuulnud aga küljes olevad jupid tunduvad päris head. On oma hinda väärt?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
16.04.2011 10:53:26
|
|
|
mõni rattaga keila ja tallinna vahel sõitja - kas on kogemusi sellel marsruudil sõitmiseks selliselt, et ei peaks sõitma marsruuti tallinn - pärnu mnt - keila maantee - keila, vaid kas on võimalik või ratsionaalne sõita laagrist saue kaudu kusagilt, mööda külavaheteid? mind vaikselt hakkab ära tüütama see pikk sõit asfaldil ja tundub, et ikka mingi räme "haak" on sees sellel tavalisel marsruudil, mida ka autoga sõidaks.
vaatan küll google mapsist, aga väga raske on hinnata sellise alternatiivse marsruudi võimalust, mis pärnu maanteed ja osaliselt keila maanteed väldiks. justkui püsiv teedevõrk on olemas, aga reaalselt võib olla seal kusagil vahel äkki kellegi eramaa või aed või läbimatu mudaväli vmt.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
16.04.2011 11:16:18
|
|
|
GPS kaasa ja arvesta lisatunnike sõiduks, ning proovi mõnda uut teed. Kui tee on kaardil, on see 99,9% tõenäosusega läbitav. Lihtsalt see võib olla väiksem ja auklikum, kui ootasid.
Ajaviiteks võid Tabasalu - Liikva - Vääna kaudu sõita, vähem liiklust ja ring üle 5km pikemaks ei lähe. (sõltub, kuskohast Tallinnast alustad). Kadaka pst - Laagri - Saue on otsem variant - aga palju ristmikke, liiklust ja kitsamad teed. Ratsionaalsus sõltub ka rattast - maanteerattaga kruusale ei roni, maastikurattaga on asfalti igav mõõta. Külavaheteid vahepeal on kümneid, pane geps lenksule ja sõida uurima Või sõida rongiga.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
16.04.2011 11:23:38
|
|
|
no mul on õnneks hübriidratas , kannatab igal pool sõita. olen märganud, et sellega on kruusateel ikka väga mõnus sõita. sõidan pääskülast muidu, nii et tabasallu väga ei roniks
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
16.04.2011 11:59:38
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
no mul on õnneks hübriidratas , kannatab igal pool sõita. olen märganud, et sellega on kruusateel ikka väga mõnus sõita. sõidan pääskülast muidu, nii et tabasallu väga ei roniks |
nt
Spoiler 
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
17.04.2011 21:04:01
|
|
|
Mina tegin vahepeal oma tõukerattale väikese uuenduskuuri:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
17.04.2011 21:18:50
|
|
|
Porilaua moodi asjad on "uued"?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
17.04.2011 21:38:12
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Porilaua moodi asjad on "uued"?  |
Plastporikad, ostetud talvel Prismast.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
17.04.2011 21:48:02
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
Mina tegin vahepeal oma tõukerattale väikese uuenduskuuri:
Spoiler 
|
Kas selle kohaga pole ohtu kuhugile "kinni" jääda?:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|