|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
04.11.2010 20:01:34
Teema -:Kes ütles mjäuuu?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Kes ütles mjäuuu?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" "
Vale foorum.
Vastus saadud.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
05.11.2010 22:03:00
Teema -:Vaja nõu sony vegas 7.0-ga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kujundamine
Teema : Vaja nõu sony vegas 7.0-ga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kujundamine"multimeedia" "
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
08.11.2010 00:00:06
Teema -:Sina Kes Müüsid Mulle ca novembri lõpus või lõpu poole a-data ddr2 800 mälu(600.-) : OLE AUS , võta palun ühend |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Sina Kes Müüsid Mulle ca novembri lõpus või lõpu poole a-data ddr2 800 mälu(600.-) : OLE AUS , võta palun ühendust!!!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" Postkasti "
Kodanik võttis ühendust ning probleem on aegunud ja ebatähtis.
Palun kustutada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
08.11.2010 19:09:21
Teema -:TV ost:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : TV ost
Selgitus : Tõsta Foorumist "Videokaardid / Monitorid / TV"->" ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.11.2010 00:22:45
Teema -:Mis on Playstation 3-le parim teler ?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Teema : Mis on Playstation 3-le parim teler ?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolid ja konsoolimängud"->" kast "
Kuulub Ostuabi alla, kuid seal juba teema olemas.
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
10.11.2010 10:37:59
Teema -:Muusika, Eesti Hard Trax:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Muusika, Eesti Hard Trax
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->"KASTI"
Meil on omaloomingu teema täiesti olemas...
Pealegi see on seal "õudus" kuubis...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
11.11.2010 14:37:03
Teema -:slaidishow:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Kujundamine
Teema : slaidishow
Selgitus : Tõsta Foorumist "Kujundamine"WWW" "
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
11.11.2010 14:42:40
Teema -:Stargate:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Vaba Mikrofon
Teema : Stargate
Selgitus : Tõsta Foorumist "Vaba Mikrofon"->" puhastada "
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
12.11.2010 20:18:53
Teema -:uus ja põnev veebimäng:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutimängude foorum
Teema : uus ja põnev veebimäng
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutimängude foorum"->"KASTI"
Jälle siin...oma saastaga...äkki kuluks värskendav AM kah ära
| Etz kirjutas: |
| Tegu on millega iganes, aga igatahes mitte "normaalse" Arvutimänguga.... |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
15.11.2010 02:26:48
Teema -:Konsoolid vs. PC III:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : viimasel paaril leheküljel figureerinud raseerijaid võiks vähe korrala kutsuda
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
15.11.2010 21:26:54
Teema -:SmartPOST'i arutelu:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : SmartPOST'i arutelu
Selgitus : CristianMo postitus on spämm.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
15.11.2010 23:08:11
Teema -::idea: Domeenide hinnad HV -sse:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Andmeside
Teema : Domeenide hinnad HV -sse
Selgitus : Tõsta Foorumist "Andmeside"->"Parem HV "
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
16.11.2010 14:20:53
Teema -:K: Probleem MacBookiga:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : K: Probleem MacBookiga
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" MacBook üldteema "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.11.2010 17:38:36
Teema -:Milline odavama otsa digivideokaamera osta?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fotograafia
Teema : Milline odavama otsa digivideokaamera osta?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fotograafia"->" Ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markx
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
21.11.2010 15:17:23
Teema -:LAPTOP mänguks jne:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutifirmad
Teema : LAPTOP mänguks jne
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutifirmad"->" ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markx
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
21.11.2010 15:19:46
Teema -:Ati/amd kaart vs nvidia:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Ati/amd kaart vs nvidia
Selgitus : Tõsta Foorumist "Võitlustanner"->" ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
22.11.2010 19:03:09
Teema -:Konsoolid vs. PC III:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : jackinthex lahmib ja trollib räigelt endiselt, kammoon juba.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markx
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
23.11.2010 10:26:00
Teema -:Videokaart:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : Videokaart
Selgitus : Tõsta Foorumist "Videokaardid / Monitorid / TV"->" ostuabi "
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
24.11.2010 21:19:52
Teema -:[PS3] Gran Turismo 5:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Teema : [PS3] Gran Turismo 5
Selgitus : aeg maha ei teeks vist paha?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.11.2010 22:42:05
Teema -:Persona 4 osta:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Teema : Persona 4 osta
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolid ja konsoolimängud"->" Konsoolide ja konsoolimängude äriteemasse "
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.11.2010 22:43:18
|
|
|
| MarioA., analoogseid teemasid ei tõsteta ärifoorimitesse ümber, vaid prügikasti
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.11.2010 22:45:47
|
|
|
Viimane aeg alustada praktiseerimist.
Selline tihtilugu üleolev mula uute kasutajate vastu või julm teema kustutamine ilma seletuseta ei käi kuhugi.
Pigem tõsta ümber koos viisaka ja suunava märkega järmiseks korraks.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.11.2010 22:53:36
|
|
|
Seletusi saab anda hetkel vaid privaatsõnumi kaudu, kuna foorumi seaded ei võimalda teemaalgatajal prügikasti saadetud teemat enam näha (ehk siis teemasse pole mõtet selgitust ka kirjutada).
Ärifoorum teadupärast on aga tasuline.
Ja muidugi viisakas oleks ka enne teema tegemist alafoorumi reeglitega tutvuda
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.11.2010 23:01:57
|
|
|
Ah kuram. Ma unustasin ID registreeritud luksuse.
Minu viga.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
27.11.2010 14:15:36
Teema -:Elioni DigiTV (IPTV):- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Andmeside
Teema : Elioni DigiTV (IPTV)
Selgitus : Teema lõpust võiks need Elion vs Starman postitused kas kusagile ümbertõsta või kustutada. Pole IPTV'ga kuidagi seotud.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
28.11.2010 20:02:49
Teema -:Müüa ATI Radeon HD 4350 (RV710) Video Adapter!!!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Videokaardid / Monitorid / TV
Teema : Müüa ATI Radeon HD 4350 (RV710) Video Adapter!!!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Videokaardid / Monitorid / TV"->"Prügikast"
Ei ole ärifoorum.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
visitor
Piiratud kasutaja
liitunud: 02.02.2009
|
28.11.2010 20:54:18
Teema -:sülearvuti prose:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Ärifoorumite arhiiv
Teema : sülearvuti prose
Selgitus : Tõsta Foorumist "Ärifoorumite arhiiv"->" "
tere,
kas saaks selle teema siit kuidagi kustutada, ma kustutamise asemel suunasin selle kogemata arhiivi,
tänud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
28.11.2010 20:55:19
|
|
|
| visitor, see kustub ise mõne aja mõõdudes. Teised seda ei näegi enam.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
29.11.2010 01:08:14
|
|
|
| visitor, sa ei olekski saanud seda kustutada. Arhiivi liigutamine on ainus valik, ning teema aegub automaatselt.
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
01.12.2010 20:49:57
Teema -:Kuidas Hinnavaatluse foorumit "väljastpoolt" nähakse?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Üldfoorum
Teema : Kuidas HinnaVaatluse foorumit "väljastpoolt" nähakse?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Üldfoorum"->" Splittida teemaväline jutt omaette teemaks + saata see Paremasse HV-se "
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
02.12.2010 16:20:34
Teema -:Soodne rendistuudio:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Fotograafia
Teema : Soodne rendistuudio
Selgitus : Tõsta Foorumist "Fotograafia"->" kast "
kena reklaam
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
03.12.2010 10:23:34
Teema -:Vajan inimest kes teeb Solidedge´iga jooniseid !!!!:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Tarkvara
Teema : Vajan inimest kes teeb Solidedge´iga jooniseid !!!!
Selgitus : Tõsta Foorumist "Tarkvara"->"kast "
Vale foorum, koolitöödega võiks ikka ise hakkama saada
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
04.12.2010 15:54:10
Teema -:iMac andmetaastamine:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mac/Apple
Teema : iMac andmetaastamine
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mac/Apple"->" Mac üldteema "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
05.12.2010 10:24:27
Teema -:Dell Inspiron N5010- bluetooth probleem:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : Dell Inspiron N5010- bluetooth probleem
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->"Sülearvutid"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.12.2010 22:47:39
Teema -:Konsoolid vs. PC III:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Konsoolid vs. PC III
Selgitus : troll troll troll troll
| NATAS999 kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| Scart, kas eitad PC'l aimbotide ja wallhäkkide kasutamise võimalikkust? |
Kas ma olen seda kusagil väitnud? |
Jah oled, sinu enda sulest:
| Scart kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| ja automaatselt sihiku vastase pähe kinni naelutamise võimalus on ju ka olemas. Neid võimalusi ikka kasutad? |
See on ikka konsoolidel teemaks, PCl peab ise suutma hiire abil kursor vastase pea peale asetada. Vajutada peale seda oleks ka abiks muidugi. |
| Scart kirjutas: |
Kui väidad end olevat asja tavalisest natuke tõsisemalt võtva mängurina, hakkab kohe sadama lugusid sellest, kuidas sellega kaasnevad igasugu häkid ja aimbotid |
Ükski ennast tõsiselt võttev inimene, eeldades, et mängur kuulub inimese liiki, ei aja sellist pläma, nagu sina ja härra lighT. Mis puutub aimbottidesse ja igasugu muudesse häkkidesse, siis sinu enda jutust:
| Scart kirjutas: |
| Competitive gamer kasutab ära iga talle antud võimaluse, et saavutada vastase üle eelis ja seejärel dominatsioon. |
Minu silmis on laiem FoV sama väärne wall-häkiga. |
[/b]
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
08.12.2010 14:20:54
|
|
|
sellesama konsoolid vs. PC teema kohta.
Miks teema lukku? Ülekeenud emotsioonide ohjamiseks on siin foorumis minuteada palju tõhusamad vahendid, või mis?
ja härra light, kes siia tuli kaebama hetkel, siis tema võiks peeglisse vaadata, üks suurimaid läbustajaid seal teemas, kes tihti alustab oma sõnavõtte repliigiga "die". kui see pole otsene solvand, siis mis on? minu meelest märksa tõsisem kellelegi surma soovida kui idioodiks sõimata.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
10.12.2010 09:45:57
Teema -:Mac või PC:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Võitlustanner
Teema : Mac või PC
Selgitus : Jälle käis rändtirtsu parv teemast üle ja rikkus ära. Lukku/ahju/puhastada?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
10.12.2010 13:58:19
Re: Teema -:Mac või PC:- vajaks tähelepanu |
|
|
| Mark0 kirjutas: |
Foorum : Võitlustanner
Teema : Mac või PC
Selgitus : Jälle käis rändtirtsu parv teemast üle ja rikkus ära. Lukku/ahju/puhastada? |
Pole hullu midagi seal hetkel...
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
11.12.2010 18:26:32
Teema -:Miks ma ei saa ikka liituda?:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutimängude foorum
Teema : Miks ma ei saa ikka liituda?
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutimängude foorum"->"Prügikast ?"
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
12.12.2010 15:59:45
Teema -:[PS2] Oleks soov Playstation2 modifitseerida lasta aga ei tea kedagi.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Mängukonsoolid ja konsoolimängud
Teema : [PS2] Oleks soov Playstation2 modifitseerida lasta aga ei tea kedagi.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Mängukonsoolid ja konsoolimängud"->" kast "
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
12.12.2010 19:51:51
Teema -:internet.:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Tarkvara
Teema : internet.
Selgitus : Tõsta Foorumist "Tarkvara"->" kast "
Noomitus/seletus vms kuluks ka ära.
Nii mööda annab panna
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
12.12.2010 21:20:56
Teema -:HP Pavilion dv6-3023sy ei lülitu sisse:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Rauafoorum
Teema : HP Pavilion dv6-3023sy ei lülitu sisse
Selgitus : Tõsta Foorumist "Rauafoorum"->"sülearvutid"
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
17.12.2010 10:47:17
Teema -:OX.ee:- vajaks tähelepanu |
|
|
link :: Vajaks tähelepanu
Foorum : Arvutifirmad
Teema : OX.ee
Selgitus : Tõsta Foorumist "Arvutifirmad"->" "
Postituses: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6201817#6201817
Asuv link on referral.
| tsitaat: |
Lisaloosimises osalemiseks saatke oma sõpradele ja tuttavatele link:
blahblahblah, refferral link
Niipea, kui teie sõbrad osalevad meie viktoriinis, osalete teie automaatselt lisaauhindade loosimises.
Iga osalejast sõber suurendab teie võimalust võita lisaauhind! |
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|