|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ra*
HV Guru

liitunud: 19.04.2003
|
25.11.2010 13:07:09
Kuidas Hinnavaatluse foorumit "väljastpoolt" nähakse? |
|
|
link :: Olidajad's Blog
Leidsin mõningase hilinemisega,et kasutaja aims on Sotsiaaltarkvara aine raames teinud HinnaVaatluse foorumist kerge ülevaate/analüüsi.
Võibolla pakub teistelegi huvi.
Kuidas näevad Hinnavaatlejad seda kohta ise ja mis arvate, kuidas HinnaVaatluse foorumit "väljastpoolt" võidakse näha?
Selles blogis kajastuvad teemad, mida käsitletakse ühes harivas ja huvitavas õppeaines:
Sotsiaalne tarkvara ja võrgukogukonnad, mis on vabalt kättesaadav siit: http://beta.wikiversity.org/wiki/Sotsiaalne_tarkvara_ja_v%C3%B5rgukogukonnad
# Kursus viiakse läbi Tallinna Tehnikaülikooli Informaatikainstituudi õppetöö raames. Külalised mujalt on teretulnud.
# Õppejõud: Kaido Kikkas (külalisena)
# TTÜ ainekood: IDK6100
# Maht: 5,0 EAP
# Toimub: sügissemestril 2010 TTÜ päeva- ja kaugõppe jaoks e-õppevormis ainena (vajadusel on kokkuleppel võimalikud ka kontakttunnid).
Tegemist ei ole reklaamiga. Ei osale aines ei õppejõu ega õpilasena. Leidsin juhuslikult mõtlesin,et võib ka teile huvi pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzombe
HV kasutaja
liitunud: 17.01.2003
|
30.11.2010 01:07:37
|
|
|
Mina nutan NEWS kadumist taga ... aga seal ei olnud jah avatari ja ka hinnanguid ei saanud anda, hinnang tekkis ajalooga.
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
30.11.2010 01:24:19
|
|
|
| autor on reputatsiooni punkti alla unustanud kirjutada et HV's on profiili võimalik kommentaare lisada. vastavalt kommentaaride iseloomule peaks kujunema ka reputatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
30.11.2010 01:36:35
|
|
|
ma pidasin reputatsiooni all silmas just jah usaldusväärsust, teiste kasutajate kogemuste põhjal.
minu arvates need HV guru veteran jne staatused ei näita absoluutselt mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Patsaan
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2010
|
30.11.2010 08:21:40
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
minu arvates need HV guru veteran jne staatused ei näita absoluutselt mitte midagi.
|
Nõus. Foorumi algaastail see isegi täitsa teenis sellele pandud eesmärke, aga selle süsteemi peaks ümber mõtlema/tegema. |
Ei peaks,noorem põlvkond tahab ka kunagi guruks saada
Jäägu ikka need negatiivsed ja positiivsed näitamaks kas on usaldusväärne
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusti85
Tavaline kasutaja
liitunud: 11.11.2007
|
30.11.2010 09:36:32
|
|
|
Asi pole mitte selles, kas noorem põlvkond peaks veteraniks või guruks saama, aga selles, et mida ja kas need staatused üldse näitavad midagi.Nt. et veteran on olnud piisavalt kaua foorumi kasutaja, et oskab üldteada reeglitest kinni pidada ja ei fleimi suvalistelt teemadesse ja et guru on selline inimene, kes saab ja oskab igasuguste probleemidega aidata kui tema poole pöörduda vms ja on usaldusväärne ja jumala asemik foorumis. Kasutajate kommentaariruum teenib omi eesmärke suurepäraselt, aga HV rank minu meelest küll eriti midagi ei näita peale "piiratud kasutaja" "aeg maha" ja "lõuapoolik", mille põhjal võib mingeid üldiseid käitumisjooni paika panna. Ülejäänud issanda loomaaed on nagu on.
_________________ Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER |
|
| Kommentaarid: 220 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
184 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
30.11.2010 10:35:43
|
|
|
| kusti85 kirjutas: |
| Asi pole mitte selles, kas noorem põlvkond peaks veteraniks või guruks saama, aga selles, et mida ja kas need staatused üldse näitavad midagi.Nt. et veteran on olnud piisavalt kaua foorumi kasutaja, et oskab üldteada reeglitest kinni pidada ja ei fleimi suvalistelt teemadesse ja et guru on selline inimene, kes saab ja oskab igasuguste probleemidega aidata kui tema poole pöörduda vms ja on usaldusväärne ja jumala asemik foorumis. |
paraku tänapäeval näitavad need staatused ainult postituse arvu. näiteks, mõned inimesed postitavad päevas ikka väga palju, samas neil nagu eriti midagi öelda pole.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirko28
Aeg maha 1p

liitunud: 31.12.2003
|
30.11.2010 11:38:02
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
paraku tänapäeval näitavad need staatused ainult postituse arvu. |
On foorumi-saite, kus "vaba teema"-stiilis alam-foorumit polegi, või on üks aga selle postituste arv moodustab 2% kõikidest foorumi positustest, et peamiselt on asised alamfoorumid ja teemad. Sellistes foorumites on tehnilised küsimused ja vastajad saavad korrektse vastuste eest punkte/järke (0-199pts-->newbie, ..., 2000+ pts--> guru), posituste arv seejuures ei anna neid punkte/järke kuidagi, sellsites foorumites on sedalaadi järk/staatus ka õige. Kuna HV-foorumis on minu arvates enamik alamfoorumeid "vaba teema"-stiilis, ja vastuseid keegi korrektseks/õigeks märkida ei saa ka tehniliselt, siis loomulikult need järgud siin ei näita tehnilist kompetentsi, kuid midagi nad näitavad, mingit sotsiaalset järku foorumis nad näitavad, näiteks seda kui sotsiaalne/jutukas isik on.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.11.2010 11:54:33
|
|
|
| Või siis perioode ja postitusarve vastava suhtega suurendada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
30.11.2010 12:39:29
|
|
|
Pigem tuleks rõhutada foorumis oldud aega ja reputatsiooni (kommmentaare) kui postituste arvu.
Niisama spämmida ja poste koguda lihtsam, kui aastaid ja reppi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
30.11.2010 12:46:42
|
|
|
Asi jah kipub teemast kõrvale natuke. Aga mina suht üldse külmalt vaatan seda Rank- i. Olen süsteemiga rahul, aga jah noortel pigem küll see Rank motiveerib HinnaVaatlust kasutama, see on selge. Sellele ka lahendus "Vaba mikrofon" alateema. Seal tatti pritsides saab ilusti Ranki täis. Teised alarubriigid siis ilusti prahist puhtad. Eelistustest rääkides, kunagi ei hakka arvata maksma, et Vabas Mikrofonis õlle maitse üle vaidlema hakata. Kõva sõna siin foorumis on ikkagi kasutaja profiili hindamine kommentaaridega, mis ikkagi teeb selle foorumi keskkonna ülimalt turvaliseks võrreldes teise müügi- ostukeskondadega.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
30.11.2010 12:49:42
|
|
|
või siis võiks kasutada süsteemi nagu mõningates teistes foorumites on: postitusi on võimalik "kommenteerida." kui näed et keegi on postitanud teemas asjaliku postituse, siis on sul võimalus postitajat "tänada" selle konkreetse postituse eest. välismaa foorumites ilmub selle postituse alla "thanked by x users for this post."
kasutaja staatus foorumis võiks oleneda nii konto vanusest, postituste arvust kui ka siis sellest "asjalike postituste" arvust. see elimineeriks spämmerite kiire tõusu staatuseredelil.
paar miinust kah siiski sellel:
*foorumi teemade üldpilt muutub segasemaks, peale postitusi tekib mingi lisa sektsioon kus siis "thanked by" süsteem ja alles siis on näha järgmise postitaja postitust
*inimesed ei pruugi teisi tänada asjalike postituste eest või siis võivad süsteemi valel otstarbel kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
30.11.2010 12:53:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Vaba Mikrofonis tehtud postitused ei lähe arvesse  |
Heh, selge. Nüüd tean, ei olegi kursis reeglitega.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ferry
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2010
|
30.11.2010 13:13:16
|
|
|
HV Guru üle 3 aasta vähemalt 4000
HV veteran üle 2 aasta vähemalt 2000
HV aktivist alla 2 aasta vähemalt 3000
Kreisi kasutaja üle 1 aasta vähemalt 1000
HV postitaja alla 1 aasta vähemalt 1000
HV kasutaja - 200 kuni 999
HV vaatleja üle 1 aasta kuni 199
Kas postituste arv määrab kuidagi kompetentsust? Või näitab midagi muud?
Kui ma kopeerin iga päev ümber 3 minut.ee teadet, siis see teeks aastas juba tubli 1000. Ei lähegi kaua Guru-ks saamisel.
Ei taha kedagi solvata, aga mulle ei meeldi, kui näiteks tüüp, kes midagi teab, on klassifitseeritud Lõuapoolikuks. Aga tüüp, kes näeb igas probleemis lahendusena - kontrolli temperatuure ja kasuta tootja utiliiti, on Guru. Ehk see annab kasvavale noorsoole vale signaali.
Muideks, täitsa muideks, HV peod ja neile järgnevad foto-ülevaated ei ole just ka parim vahend maine tõstmiseks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
30.11.2010 14:16:02
|
|
|
Selle järgi saan vast järgmise aasta lõpuks veteraniks kah
Aga kreisi kasutaja pole üldse paha.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
30.11.2010 14:29:29
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Veteran ja Guru võiks lisaks ajalisele ja postide hulgale olla ka seotud positiivsete hulga/negatiivsete puudumisega.Aitaks vähe paremini terasid sõkaldest eraldada  |
See hea mõte, et rank võiks olla seotud ka kommentaaride arvuga.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.11.2010 14:33:02
|
|
|
| Praegune kommentaarium on vaid äriline pool foorumist ja ei tohiks kuidagi külge kleebitavat staatust mõjutada.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
30.11.2010 14:38:40
|
|
|
| tsitaat: |
| Praegune kommentaarium on vaid äriline pool foorumist |
Nii mõnigi kommentaar on stiilis "mu klassivend" või "osales HV üritusel" või "aitas probleemi lahendada" jmt.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
30.11.2010 14:47:59
|
|
|
Need kommentaarid on arvatavasti algusaegadest, hiljem hakati ikkagi kommentaarisüsteemi juurutama äripoolt silmas pidades.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.11.2010 15:31:02
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| tsitaat: |
| Praegune kommentaarium on vaid äriline pool foorumist |
Nii mõnigi kommentaar on stiilis "mu klassivend" või "osales HV üritusel" või "aitas probleemi lahendada" jmt. |
Paraku küll ja eks endalegi meeldib mõni üksik vahest pista, kuid see ei ole argument.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.11.2010 16:41:58
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| tsitaat: |
| Praegune kommentaarium on vaid äriline pool foorumist |
Nii mõnigi kommentaar on stiilis "mu klassivend" või "osales HV üritusel" või "aitas probleemi lahendada" jmt. |
Kui klassivend on igati tšill ja usaldatav, siis miks mitte seda kommentaari sinna panna? Kõvasti rohkem näitab äri positiivse edenemise kohta, kui kommentaar, mis sihib lahedale avatarile. (viimast olen ise teinud )
Aga tegelikult ma postitasin siiasamma teemasse viite ühele blogile, kus räägiti HV mängufoorumist, kus lokkab piraatlus ja kibedus. Leiti, (nimesid mainimata) et parem oleks see siit kustutada.
Jah, see teema on kõvasti laiema suunitlusega ja mõni IT-teenuseid ja -alast infot otsiv inimene ilmselt sinna mängufoorumi pimedusse ei komista, aga siiski on see suur ja populaarne osa siit foorumist.
Foorumis, kus spetsialistidel kombeks on näidata üles asjalikkust ja informeeritust aladel mis just kergemate killast pole, on üks mainstream foorum, kuhu ujub lihtsalt hulk lollakaid terve foorumi mainet rikkuma.
So.. ma ei tea.. rohkem bännimist paluks.
Kui leiti vajalikuks viide kustutada, siis ilmselt on ikka probleem.
Peace out
viimati muutis EvilKatarn 30.11.2010 20:49:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
30.11.2010 16:54:54
|
|
|
| EvilKatarn kirjutas: |
| Flavius kirjutas: |
| tsitaat: |
| Praegune kommentaarium on vaid äriline pool foorumist |
Nii mõnigi kommentaar on stiilis "mu klassivend" või "osales HV üritusel" või "aitas probleemi lahendada" jmt. |
Kui klassivend on igati tšill ja usaldatav, siis miks mitte seda kommentaari sinna panna? Kõvasti rohkem näitab äri positiivse edenemise kohta, kui kommentaar, mis sihib lahedale avatarile. (viimast olen ise teinud ) |
Ei ütlegi, et halb oleks, kommentaarid on nagunii subjektiivne arvamus kasutajast. Vahet pole kas tegu on äritehinguga või avatariga.
Aga kuna kommentaarid on nagunii HV foorumi kasutaja lahutamatu osa, siis miks mitte, et see kajastuks ka rankis.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
30.11.2010 17:55:10
|
|
|
HV foorumi kasutajate staatused hetkeseisuga
Rank Ajapiir Postitusi
HV Guru üle 3 aasta vähemalt 4000 |
| ot: |
vaatasin mis mu andmed näitavad ja 6 aastat on HV olnud osake minust
assarsk kuidas aeg lendab |
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.11.2010 20:38:07
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Need kommentaarid on arvatavasti algusaegadest, hiljem hakati ikkagi kommentaarisüsteemi juurutama äripoolt silmas pidades. |
On ka uusi.
| EvilKatarn kirjutas: |
Aga tegelikult ma postitasin siiasamma teemasse viite ühele blogile, kus räägiti HV mängufoorumist, kus lokkab piraatlus ja kibedus. Leiti, (nimesid mainimata) et parem oleks see siit kustutada.
Jah, see teema on kõvasti laiema suunitlusega ja mõni IT-teenuseid ja -alast infot otsiv inimene ilmselt sinna mängufoorumi pimedusse ei komista, aga siiski on see suur ja populaarne osa siit foorumist. Foorumist, kus spetsialistidel kombeks on näidata üles asjalikkust ja informeeritust aladel mis just kergemate killast pole, on üks mainstream foorum, kuhu ujub lihtsalt hulk lollakaid terve foorumi mainet rikkuma. |
Piraatlus lokkab igal pool ju.See ei tohiks nüüd kellelegi üllatusena tulla.
Mis puutub mängufoorumisse, siis see on kahtlemata foorumi osa, seega kustutamine oleks kahtlane samm.Samas ei kontrolli ju siitpoolt arvutit, mis teisel arvutis on, seega kui keegi just ei kilka avalikult ja reeglite piiresse jääb, siis las see olla.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
01.12.2010 08:19:34
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Veteran ja Guru võiks lisaks ajalisele ja postide hulgale olla ka seotud positiivsete hulga/negatiivsete puudumisega.Aitaks vähe paremini terasid sõkaldest eraldada  |
Nuh, see eeldab, et veretarid ja gurud kõvasti biznessi teevad. Kui aga pole vajadust/tahtmist, jääbki newbie'ks?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
01.12.2010 08:32:26
|
|
|
Mingi atraktiivne ränkisüsteem vähendaks vb mingil määral "ühe-päeva liblikaid" ja vb suurendaks päevast klikkide arvu?
Ja rohkem klikke = rohkem reklaami = rohkem pappi
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.12.2010 08:39:09
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Veteran ja Guru võiks lisaks ajalisele ja postide hulgale olla ka seotud positiivsete hulga/negatiivsete puudumisega.Aitaks vähe paremini terasid sõkaldest eraldada  |
Nuh, see eeldab, et veretarid ja gurud kõvasti biznessi teevad. Kui aga pole vajadust/tahtmist, jääbki newbie'ks? |
Jah olen nõus, et see oleks ebaõiglane nende suhtes kes palju äri ei tee HV vahendusel.Seega peaks ametlikult toetama selle süsteemiga ka mitteärilisi kommentaare.Kõik muidugi poleks lubatud, sest ei taha, et päris suvaliseks läbustamiseks läheks profiilides
Imo ütlevad ka mitteärilised kommentaarid inimese kohta vahel rohkem kui ärilised.Nt Tegin äri.Kõik ok vs Aitas keeruka arvutiprobleemiga ja jagas väärt nõu
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
01.12.2010 11:55:01
|
|
|
a'la Guru XYZ pole ühtegi äri läbi HV vahenduse teind.. peaks nüüd Guru staatuse ära võtma? kuigi kasutaja juba aastast 2001... NOT!
Ning üldse.. miks pole eraldi teemat tehtud juba? väga teema väliline arutelu käib siin hetkel..
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
01.12.2010 17:38:15
|
|
|
Paljudes foorumites on postituste hulk üldse peidetud ja ei kajastu kuskil. Plussiks võiks nimetada selle, et ei teki inimestel tahtmist sisutühje postitusi genereerida.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aabee
HV vaatleja
liitunud: 13.06.2006
|
24.05.2011 14:10:33
|
|
|
| Ragnar7474 kirjutas: |
| Paljudes foorumites on postituste hulk üldse peidetud ja ei kajastu kuskil. Plussiks võiks nimetada selle, et ei teki inimestel tahtmist sisutühje postitusi genereerida. |
Ma ei tea, kas on lubatud teisi foorumeid nimetada, kuid oleks küll vägagi huvitatud kasvõi ühest foorumist, mille postituste hulk peidetud on . Et nagu mis mõttes peidetud, kas stiilis nagu Delfi,kus on kindlad kommijad või siis selles võtmes, et postituste üldhulk on peidetud . Stiilis " umembers are posted 10 000 topics and 13 456 posts" .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004
|
07.01.2012 08:32:54
|
|
|
| Flavius kirjutas: |
| tsitaat: |
| Praegune kommentaarium on vaid äriline pool foorumist |
Nii mõnigi kommentaar on stiilis "mu klassivend" või "osales HV üritusel" või "aitas probleemi lahendada" jmt. |
No ja siis? Kui on selgelt kirjas mis oli, pole probleemi. Hullem on kui tehakse äri ja pannakse - .
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 531 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
431 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|