Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
wizky
HV kasutaja
wizky

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 00:37:10 vasta tsitaadiga

kissu19, soovitaksin Samsung SM 2443BW'd, arvutikeskuses 3995.- müügis.
Upgradesin samuti 226BW pealt ja üldipldis võiks öelda, et paneelikvaliteet on suht sama, pluss magictune'ga saab ka algset kalibreerimist teha.. Tõsi, mul ei olnud S paneeliga see 226, aga sellegipoolest olin rahul.
Niet pmst minu arvamust pidi on 2443BW suht samaväärne ainult, et 24' 16:10 fHD ja tilt, pivot, height adjustable =) Odav on ka teine icon_cool.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 11:44:06 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
4 tuhande eest praegu veel midagi sellist ei saa, 23-24-tolliste 120Hz monitoride hinnad on pigem seal 5-6 tuhande juures. Mina ootaks ära BenQ XL2410T kohta mõned review'd, Rootsis on osadel juba monitor käes.

link


Ei tea kust seda juba tellida saaks. amazon.de's on kirjas, et tarne 1-3 kuud, millest võiks järeldada, et neil seda veel laos pole. Huvitav kust need rootslased seda ostsid
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:05:42 vasta tsitaadiga

Peeter kirjutas:
Huvitav kust need rootslased seda ostsid

http://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=703579
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 12:36:37 vasta tsitaadiga

6800 eeki umbes icon_biggrin.gif päris omapärane hind rootsis. Ma arvasin, et hakkab 4-5000 ringis olema

Leidsin veel siukse kohta, kui kedagi peaks huvitama
http://www.computeruniverse.net/products/90393816.asp?agent=610&pm=b+AT
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 18.10.2010 21:27:05 vasta tsitaadiga

Kõik soovitavad benqi uut monitori ära oodata, nüüd saite mis tahtsite icon_biggrin.gif Arvata oli, et sellinne elukas ei hakka 3k ringis maksma thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 21:42:14 vasta tsitaadiga

Saksamaal 349 eurot.
http://www.alternate.de/html/product/Fernseher-Monitore/BenQ/XL2410T/574304/
Lieferdatum Oktober.

Hollandis 371.
https://maxict.nl/product/2775706/_XL2410T

Nii et ehk jääb ka Eestis hind alla 6000, ehk siis samasse auku praeguste 23-24 tolliste 120 Hz monitoridega.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 19:23:10 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Kõik soovitavad benqi uut monitori ära oodata, nüüd saite mis tahtsite icon_biggrin.gif Arvata oli, et sellinne elukas ei hakka 3k ringis maksma thumbs_down.gif


Mis selles BenQ's nii erilist on?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 20:31:50 vasta tsitaadiga

Midagi väga erilist polegi. Lihtsalt praegu on 120 Hz monitoride valik väike ja neil kõigil on mingi kiiks juures (backlight bleed on väga tüüpiline probleem). Vähemalt mina lootsin, et ehk tuleb BenQ'ist midagi asjalikumat, kuid esimeste piltide järgi paistab, et backlight bleedist pole ka see monitor vaba. Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole icon_razz.gif

http://i55.tinypic.com/25aj8sz.jpg
http://i51.tinypic.com/2zzu8w0.jpg
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 21:33:16 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole icon_razz.gif

Tüüpiline edge-led probleem. Full led taustavalguse puhul backlight bleedi probleemi kohanud ei ole niipalju kui uurinud olen erinevate telekate kohta aga ühtegi sellist monitori minuteada tootmises ei ole.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.10.2010 22:55:33 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Midagi väga erilist polegi. Lihtsalt praegu on 120 Hz monitoride valik väike ja neil kõigil on mingi kiiks juures (backlight bleed on väga tüüpiline probleem). Vähemalt mina lootsin, et ehk tuleb BenQ'ist midagi asjalikumat, kuid esimeste piltide järgi paistab, et backlight bleedist pole ka see monitor vaba. Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole icon_razz.gif

http://i55.tinypic.com/25aj8sz.jpg
http://i51.tinypic.com/2zzu8w0.jpg


Paljud räägivad et 120Hz monitorid on ikka paremad võrreldes tava 60Hz monitoridega ? võta näpust keda uskuda nüüd icon_rolleyes.gif 120Hz monitoride valik on üpris suur minumeelest ... Hiljuti nägin kuskil lehel isegi Alienwarel on väljas 2 120Hz monitori... päris ilusad olid.. Ostaks, aga meil kahjuks ei müüda... välismaalt tellides läheb kole kalliks :S Ükskord käisn isegi Delli esinduses küsimas et äkki on neil poes müügis saab lähemalt natuke uudistada aga kus sa sellega Dell kes ostis vist ära Alienware kunagi ja peaks ju loogiliselt võttes müüma ka Alienware (ma saan aru et kallis ja pole mõtet raha poodi seisma panna) aga monitore võiks ju ikkagi müüa icon_rolleyes.gif Alienware läpakad on küll müügis kuigi noh jah ettetelimisel vist ja need läpakad pole eriti odavad ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2010 23:03:50 vasta tsitaadiga

Kust otsast valik suur on? 120 Hz mudelid võib sõrmedel üles lugeda.

http://hardforum.com/showthread.php?t=1496801
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercar
HV vaatleja
Mercar

liitunud: 15.09.2007




sõnum 21.10.2010 12:20:29 vasta tsitaadiga

Kas keegi mulle ka 22-23" monitori soovitaks?

Kasutus oleks:
Peamiselt vaja netis surfamiseks ja filmide vaatamiseks. Samas aeg-ajalt vaja teha trükiste jaoks fototöötlust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 13:12:35 vasta tsitaadiga

Äkki siis Dell U2311H või HP Zr22w?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 21.10.2010 18:22:23 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Äkki siis Dell U2311H või HP Zr22w?

Ips monitori kohta päris hea hind või mis? Tahtsin täna acer h233h ära tellida, kuid neil said monitorid otsa. Nüüd tegelen uue monitori otsimisega.
Sellinne ka silma jäänud, kuid hind on 1k rohkem kui algul plaanisin https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/127946/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 21.10.2010 19:47:56 vasta tsitaadiga

Nüüd paar tundi G2420HDBL'i kasutanud, 120Hz ei vaja, mängudega ei tegele. Hinna, välimuse ja minu kasutusvaldkonna (peamiselt seriaalid, filmid) suhtes korralik kuvar.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 22.10.2010 11:52:08 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Äkki siis Dell U2311H või HP Zr22w?

Ma ei saa aru, mis koht see 1a.ee on. Alati kui mina esitan tellimust, siis on kaup just hiljuti otsa saanud. Seda delli pole enam 3k eest saadaval. Järgmine nädal helistavad tagasi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2010 13:29:37 vasta tsitaadiga

Heh, mulle eriti meeldib lause nende avalehe allservas:
tsitaat:
"Igasuguse informatsiooni avaldamine 1a.ee kohta peab olema kirjalikult kooskõlastatud."

Huvitav, kellega? icon_smile.gif

Siin on nende enesetutvustus ning sinu probleemi konteksis üsna silmapaistev tsitaat:
tsitaat:
„Kahjuks on Eestis veebikaupluste reputatsioon madalavõitu,“ ütleb 1A.EE tegevdirektor Mihkel Nummert. „Palju on puuduliku või olematu äriplaaniga pisipoode, millel puuduvad reaalsed eripakkumised. .... Meie suureks eeliseks on siinkohal rahvusvaheline taust ja pikaajaline koostöö paljude suurte hulgimüüjate ning tootjatega, mis võimaldab meil tihti konkurentidest paremaid pakkumisi saada, samuti pöörame väga suurt tähelepanu klientide usalduse võitmisele ja hoidmisele. ...“
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Celixa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010




sõnum 23.10.2010 14:53:07 vasta tsitaadiga

Ei hakka uut teemat tegema, aga küsimus on. 23 või pigem 24 -st monitori vaja. Silma jäid 2 aga ootan soovitust mida võtta.
http://www.arvutid24.eu/monitorid/BenQ-G2420HDBL-24-qu-BENQ-LED-MONITORS-9H.L3XLB.QBE-4718755020612.html
http://www.arvutid24.eu/monitorid/LG-W2453V-PF-24-500-LG-LCD-24-30--LGW2453V-PF-8808992480037.html
vaatsain ka aceri firma oma aga see oli 23.
Seega palun soovitage , kiitke laitke. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2010 14:22:06 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Midagi väga erilist polegi. Lihtsalt praegu on 120 Hz monitoride valik väike ja neil kõigil on mingi kiiks juures (backlight bleed on väga tüüpiline probleem). Vähemalt mina lootsin, et ehk tuleb BenQ'ist midagi asjalikumat, kuid esimeste piltide järgi paistab, et backlight bleedist pole ka see monitor vaba. Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole icon_razz.gif

http://i55.tinypic.com/25aj8sz.jpg
http://i51.tinypic.com/2zzu8w0.jpg

Sellel monitoril paistab päris hea olevat see backlight
http://3dvision-blog.com/review-of-the-23-lg-w2363d-120hz-full-hd-3d-gaming-monitor/
11 pilt allapoole.

_________________
CH341A EEPROM Flash BIOS teenus.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 26.10.2010 08:51:06 vasta tsitaadiga

Kui täna minna monitori ostma suuruses 24-26 tolli siis millist monitori valida?
Eelarve nii 5000.- ehk leiaks veel 500.- otsa.
Meeldib selline glossy ekraan ... tuhmi/matti ei taha.
Midagi väga head pikemaks ajaks tahaks...

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 26.10.2010 09:53:05 vasta tsitaadiga

19" Philips 190C1SB DVI

Kas selline monitor 2050.00EEK Ordis on tavakasutajale (ainult nett,no gaming or movies) "hea" asi?


EDIT: või siis mida muud selle raha eest võtta?


Suur aitäh vastuste eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 26.10.2010 19:54:30 vasta tsitaadiga

tyler kirjutas:
19" Philips 190C1SB DVI

Kas selline monitor 2050.00EEK Ordis on tavakasutajale (ainult nett,no gaming or movies) "hea" asi?


EDIT: või siis mida muud selle raha eest võtta?


Suur aitäh vastuste eest

Selle raha eest võib saada 1920x1080 resoga monitori, kuid nende kvaliteet võib veidi kehvem olla kui 19tollisel philipsil, samas ordi hind veidi kallis. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/?search=f398fd7842e730bd3561881cecbc190e#results Uuri netist nende odavamate kohta, ehk tuleb sellinne hea ekraan hea hinnaga.


5000 tuhande eest kuvar, ehk sellinne https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/132852/ Peaks olema glossy ekraan, lisaks 120hz, 3d tugi, 24 tolline... Samas 5k eest võib saada kvaliteetse delli, neci, samsungi, pole eriti nii kalleid eriti uurinud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 19:59:01 vasta tsitaadiga

See Acer ei ole glossy. Ekraan vähemalt mitte, raam võib-olla.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 26.10.2010 20:41:23 vasta tsitaadiga

See 3D mind ei huvitagi aga 120Hz oleks hea küll...
Soovitage veel miskit ...

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 26.10.2010 20:45:01 vasta tsitaadiga

Ega 120hz monitore eriti rohkem polegi, hinnad enamustel üle 5k kindlasti. Need siis 1920x1080 resoga
Acer GD245HQ
Acer GD235HZ
Alienware™ OptX™ AW2310
ASUS VG236H
BenQ X2410
LG W2363D
LG W2363DB
NEC F23W2A
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2010 20:58:38 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Ega 120hz monitore eriti rohkem polegi, hinnad enamustel üle 5k kindlasti. Need siis 1920x1080 resoga
Acer GD245HQ
Acer GD235HZ
Alienware™ OptX™ AW2310
ASUS VG236H
BenQ X2410
LG W2363D
LG W2363DB
NEC F23W2A

Need kaks Acerit on üks ja sama, üks nimi on USA, teine Euroopa turu jaoks. LG-d ka üks ja sama.

Sellest NECist pole ma kuulnudki icon_eek.gif

Lisaks peaks varsti saadaval olema AMD 3D toega Viewsonic V3D241wm-LED. Faunis isegi hinnakirjas olemas, kuid saadavus 0.
http://www.faun.ee/vs-v3d241wm-led236dvihdmimmusb3d
http://www.zdnet.com/blog/gadgetreviews/viewsonic-intros-24-v3d241wm-3d-led-display-active-shutter-glasses-included/18918
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 27.10.2010 11:37:39 vasta tsitaadiga

http://ak.ee/index.php?pid=18&id=113&menyy_id=18&action=look&lookid=100980 , mida arvata sellest monitorist? icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 27.10.2010 19:31:50 vasta tsitaadiga

Nonii, tellisin Benq G2420HDBL, mille saan reedel kätte. Foorumites on päris palju juttu sellest monitorist, leidub ka youtube videosi ja mitmeid reviewd. Loodan, et ma ei astunud 3000.- krooniga ämbrisse. icon_biggrin.gif Led versiooni kiideti rohkem, kui tavalist.

The 'HDBL' LED Backlit:
Pros - LED Backlit
Cons - No HDCP, no HDMI port, no AMA technology

The 'HD' non-LED Backlit:
Pros - HDCP, 1x HDMI port, AMA technology
Cons - No LED backlighting technology


Sellel tüübil 3 X HDBL, järelikult peaks olema normaalne ekraan icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 20:02:18 vasta tsitaadiga

real, Kui plaanis Blu-Ray filme sellelt ekraanilt vaadata siis on hambad.
Head argumendid ka muidugi "Pros - LED Backlit" / "Cons - No LED backlighting technology" icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 27.10.2010 20:15:45 vasta tsitaadiga

Ehe icon_biggrin.gif ega ma puhtalt selle lause järgi otsust ei teinud. Ma tõin lihtsalt välja, mis on kahe sarnase benqi mudeli erinevus.
Millised monitorid siis bluerayd võimaldavad ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2010 20:21:05 vasta tsitaadiga

real, HDCP on vajalik. Huvitav, et tänapäeval veel selliseid monitore liigub, millel HDCP tugi puudu on. Konsoolidel vist on ka vajalik, kui HDMI või DVI/HDMI kaabliga ühendada on plaanis.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 27.10.2010 20:44:53 vasta tsitaadiga

OK. Ei osanud algul sellele tähelepanu pöörata. Samas ma ei vaata absoluutselt arvutist filme, elutoas on 47tolline ekraan selleks mõeldud. Kinno on ka alati võimalus minna. Eks ma uurin natsa edasi, tellimust saab veel muuta.

//Update
Siiski on blue-ray toega. http://www.benq.com.au/products/LCD/?product=1615&page=specifications
See vist nii elementaarseks muutunud, et pole mõtet välja tuua. Ak kodukal polnud see tugi kirjas, siin jällegi on http://atf.ee/monitorid/monitorid/benq_g2420hdbl/
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udumees
Kreisi kasutaja
udumees

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2010 09:26:42 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
OK. Ei osanud algul sellele tähelepanu pöörata. Samas ma ei vaata absoluutselt arvutist filme, elutoas on 47tolline ekraan selleks mõeldud. Kinno on ka alati võimalus minna. Eks ma uurin natsa edasi, tellimust saab veel muuta.

//Update
Siiski on blue-ray toega. http://www.benq.com.au/products/LCD/?product=1615&page=specifications
See vist nii elementaarseks muutunud, et pole mõtet välja tuua. Ak kodukal polnud see tugi kirjas, siin jällegi on http://atf.ee/monitorid/monitorid/benq_g2420hdbl/


Mul see jubalakas olemas. Juba kevadel ostetud. Blue-ray mängimist pole proovinud. Pilt on TN monitori kohta täitsa ok, backlight bleedningut vähe (kuigi mingil määral olemas). Igal juhul on toda vähem kui mu tööjuures oleval Fujitsu 22" LCD-l ja mu endisel 19" LG-l oli. Värvid ja vaatenurk nagu igal teisel TN monitoril mida näinud. Kõrvuti pannes ei teeks mina suurt vahet kas LG, Samsung või Benq.

Karbist välja võttes oli heledus ja kontrast täitsa põhja keeratud ainult - silmad pidid peast ära kukkuma. Regullisin need mingi Internetist leitud testlehe järgi paika ja värve sättisin kah ise natuke paremaks. St kui karbist välja võtad ja üles paned ära kohe ära ehmata kui pilt pole kõige parem - tunudb et Benq hoiab eelhäälestuse pealt kokku.

Ühesõnaga fototöötluseks see moniktor pole. Mängude, Interneti ja mõne filimijupi vaatamise jaoks minu arust täitsa hea hinna/kvaliteedi suhtega monitor.

_________________
"My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.10.2010 16:51:38 vasta tsitaadiga

Hind nii hea sellel, et maha küll ei teeks - vähemalt selle hinnaga, millega tööjuurde ostsin icon_smile.gif
AOC-ga võrreldes pilt ikka hoopis parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 02.11.2010 20:23:27 vasta tsitaadiga

Sain reedel uue monitori kätte, milleks on Benq G2420HDBL.
Väikene pilt:
Spoiler Spoiler Spoiler

Võrdlus 17 tollise ekraaniga, pildilt eriti suur ei tundugi icon_lol.gif . Aga lai on ta tõesti
Spoiler Spoiler Spoiler

Fps mängus pelan nii, sellise resoga saab ilusti 75hz panna.
Spoiler Spoiler Spoiler


Monitor tuli ainult koos vga juhtmega, plaan on osta juurde Dvi juhe ja lisaks dvi-hdmi üleminek laptopi jaoks. Kuid raske öelda, kas see kvaliteeti tunduvalt paremaks muudab, kuna uuematel monitoridel pidi vga pilt päris hea olema. Hetkel olen monitoriga täitsa rahul, pole enne nii suurt monitori veel omanud ja seetõttu upgrade on päris korralik. Pilt meeldib rohkem kui ips tüüpi monitoril, ipsil on toonid tiba igavad(võrdlen siis seda koolis oleva 22'' hp ipsiga). Stock settingud olid suht jamad, peab ise siin natuke toone uurima ja puurima. Ja kurat viewing angelistest mina aru ei saa, võibolla natuke muutuvad toonid tumedamaks ja heledamaks. Näiteks, kui 4 inimest vaatavad korraga ekraani, siis ei märka midagi häirivat. Ja isegi kui ma lasen ennast veidi lebosse või silmad vaatavad ülevalt alla, siis kõik on endine. Võite küsida

//proovisin täna dvi juhtmega. Pilt on täpselt sama nagu vgaga. Internetist lugesin, et pilt peaks dvil/hdmil märgatavalt parem olema. Vaevalt benq paneks inimestele teadlikult halvema pildi kvaliteediga vga juhtme icon_lol.gif
Siiski jätan dvi juhtme taha ja laptopi hakkan ühendama hdmi-dvi juhtmega.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2010 10:48:55 vasta tsitaadiga

ak47 kirjutas:
http://ak.ee/index.php?pid=18&id=113&menyy_id=18&action=look&lookid=100980 , mida arvata sellest monitorist? icon_razz.gif

huvitaks ka mida arvatakse, või näiteks sellest http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=101833
või midagi muud oskate soovitada, full hd ja hind kuskil 2k-2,5k
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 03.11.2010 18:18:31 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
ak47 kirjutas:
http://ak.ee/index.php?pid=18&id=113&menyy_id=18&action=look&lookid=100980 , mida arvata sellest monitorist? icon_razz.gif

huvitaks ka mida arvatakse, või näiteks sellest http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=101833
või midagi muud oskate soovitada, full hd ja hind kuskil 2k-2,5k

Enne ostmist mõtlesin soetada fullhd monitori max ~2000 krooni eest. Hakkasin netist reviewsi lugema ja midagi eriti kiitvat ma ei näinud (hea kui üldse mõni review leidus). See pmst iga asjaga nii, hinnad algavad teatud summast, aga kõige odavamad on alati sellised "riskantsed." Pigem maksta natuke rohkem ja oled rahul. Soovitan siiski poodi minna ja vaata ise, milline pilt on 2000.- ekraaniga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 05.11.2010 14:12:55 vasta tsitaadiga

Ise ostsin ära selle ja ei kurda, pilt on väga ilus ja lai on ka mõnusalt ja üldiselt sain rohkem kui ootasin icon_razz.gif ja julgen soovitada.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 18:08:31 vasta tsitaadiga

Ostsin l6puks ASUSe VK266 26 tolli molu. V2ga rahul, tegu on küll TN paneeliga, ning hinnaks oli 5000 krooni. Kuid minuarust on v2ga hea. Osad reviewd ytlesid samuti, et v2ga hea pilt TN paneeli kohta. Muidugi vaatenurk v6iks suts parem olla, aga v2rvid ja heledus, k6ik see on m6nus. Tavakasutajale, v6i pigem siis....inimesele kes ei aja alati perfektsust taga tehnikas, siis sellele sobib v2ga h2sti. M6llan ka fotode ja videode t66tlemisega, m2ngin ja vaatan filme, yheski aspektis ei ole probleeme esinenud.

Jalg on ainult sõna otsese m6ttes odav saast, kuid mul endal on ta seinakinnitusega seinal, seega see ei h2iri kah.
Igati v22rt ost ja soovitan thumbs_up.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 06.11.2010 17:04:48 vasta tsitaadiga

Soovitage tasuta softi, millega saab monitori kalibreerida.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 14:42:34 vasta tsitaadiga

real kirjutas:
Soovitage tasuta softi, millega saab monitori kalibreerida.

Kui sa oma profiilis olevat Benq'i mõtled, siis seda ainult softiga kalibreerida ei saa. Vaja on ka riistvaralist kalibraatorit. Kalibraatoriga tuleb tarkvara kaasa.
Kui soovid võin sulle Eye-One Display2 kalibraatorit rentida, 250kr päev. Kalibraator on müügis, äkki tahad hoopis ära osta icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
real
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2007




sõnum 07.11.2010 23:48:57 vasta tsitaadiga

Ja kaua ta kalibreeritult peaks siis kestma ?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2010 13:15:44 vasta tsitaadiga

real,
- kuniks näpid monitori füüsilisi seadeid
- kuniks vahetad videokaarti
- kuniks paneeli tagavalgustus muutub

Üldiselt piisab kui LCD 1-2x aastas kontrollida, CRT soovitatakse kord kuus/kvartalis.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 23:03:53 vasta tsitaadiga

Ma olen oma BenQ G2420HD-ga väga rahul, sai juba eelmine suvi ostetud, tollel ajal 2800kr-ga mis oli üsna odav 24" fullHD kohta. Siiani väga rahul ja mina monitoril ilma HDMI-ta hakkama ei saa. Päris tihti käib PS3 või Xbox360 järel ja vägagi ok thumbs_up.gif igatahes oma poolteist aastat vana ostuga väga rahul. Aga selle 24" tolliga harjub ruttu ära, kui teistest tubadest vennad käivad (ühikas) siis suu lahti vaatavad seda 24" icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 23:35:54 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Ma olen oma BenQ G2420HD-ga väga rahul, sai juba eelmine suvi ostetud, tollel ajal 2800kr-ga mis oli üsna odav 24" fullHD kohta. Siiani väga rahul ja mina monitoril ilma HDMI-ta hakkama ei saa. Päris tihti käib PS3 või Xbox360 järel ja vägagi ok thumbs_up.gif igatahes oma poolteist aastat vana ostuga väga rahul. Aga selle 24" tolliga harjub ruttu ära, kui teistest tubadest vennad käivad (ühikas) siis suu lahti vaatavad seda 24" icon_lol.gif


alla 24" ei kujuta enam kuvarit ette icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 08.11.2010 23:41:08 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
C1rca kirjutas:
Ma olen oma BenQ G2420HD-ga väga rahul, sai juba eelmine suvi ostetud, tollel ajal 2800kr-ga mis oli üsna odav 24" fullHD kohta. Siiani väga rahul ja mina monitoril ilma HDMI-ta hakkama ei saa. Päris tihti käib PS3 või Xbox360 järel ja vägagi ok thumbs_up.gif igatahes oma poolteist aastat vana ostuga väga rahul. Aga selle 24" tolliga harjub ruttu ära, kui teistest tubadest vennad käivad (ühikas) siis suu lahti vaatavad seda 24" icon_lol.gif


alla 24" ei kujuta enam kuvarit ette icon_smile.gif

Halvad harjumused on kiired tulema. icon_wink.gif icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2010 07:16:59 vasta tsitaadiga

Luks värk. Paraku on laud ja vaba ruum nii väike, et 24" oleks vaatamisele kehv. 22 on maksimaalne..

Kuid 32" telekas on küll mannetu elutoas. Mingi kompleks on, aga no kurat piinlik hakkab kohe lukuaugu üle.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.11.2010 01:24:26 vasta tsitaadiga

Selline küsimus kas nende 120Hz monitoritega saab 120hz peal mängida ainult siis, kui sul on need vastavad 3D prillid? või saab ilma ka et keeran 120 hz peale ja saan ilma 3D prillideta ka 120 hz peal mängida ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 16:15:58 vasta tsitaadiga

Saab ka niisama (ilma 3D-ta) 120Hz kasutada.

Samsung 2233RZ:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 23.11.2010 22:05:56 vasta tsitaadiga

Oleks soov uue monitori järele mille hinnapiir jääb nii 3000.- juurde. Siiani uuritud ja loetud väga palju erinevaid reviewsid igasuguste erinevate monitoride kohta kuid ei ole suutnud otsustada milline see kõige parem valik oleks. Ehk kellelgi midagi head soovitada. Mida kvaliteetsem seda parem muidugi ning võiks mainitud hinna juurde jääda. Suurus peaks siis olema 22-24" vähemalt. Mõeldud siis põhiliselt mängimiseks kui ka filmide vaatamiseks mingil määral.

Endal sellised siiani silma jäänud mida rohkem kiidetud hinna ja kvaliteedi poolest:

http://ak.ee/index.php?action=look&lookid=89627
http://ak.ee/index.php?action=look&lookid=91386

beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 69, 70, 71 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.