|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor? |
| 10-15" |
|
0% |
[ 3 ] |
| 15-20" |
|
2% |
[ 7 ] |
| 20-25" |
|
17% |
[ 56 ] |
| 25-30" |
|
40% |
[ 129 ] |
| 30-35" |
|
25% |
[ 80 ] |
| 35" või suurem |
|
12% |
[ 40 ] |
|
| hääli kokku : 315 |
|
| autor |
|
wizky
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2007
|
18.10.2010 00:37:10
|
|
|
kissu19, soovitaksin Samsung SM 2443BW'd, arvutikeskuses 3995.- müügis.
Upgradesin samuti 226BW pealt ja üldipldis võiks öelda, et paneelikvaliteet on suht sama, pluss magictune'ga saab ka algset kalibreerimist teha.. Tõsi, mul ei olnud S paneeliga see 226, aga sellegipoolest olin rahul.
Niet pmst minu arvamust pidi on 2443BW suht samaväärne ainult, et 24' 16:10 fHD ja tilt, pivot, height adjustable =) Odav on ka teine
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter
HV kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
18.10.2010 11:44:06
|
|
|
| tqz kirjutas: |
4 tuhande eest praegu veel midagi sellist ei saa, 23-24-tolliste 120Hz monitoride hinnad on pigem seal 5-6 tuhande juures. Mina ootaks ära BenQ XL2410T kohta mõned review'd, Rootsis on osadel juba monitor käes.
link |
Ei tea kust seda juba tellida saaks. amazon.de's on kirjas, et tarne 1-3 kuud, millest võiks järeldada, et neil seda veel laos pole. Huvitav kust need rootslased seda ostsid
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter
HV kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
18.10.2010 21:27:05
|
|
|
Kõik soovitavad benqi uut monitori ära oodata, nüüd saite mis tahtsite Arvata oli, et sellinne elukas ei hakka 3k ringis maksma
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
20.10.2010 19:23:10
|
|
|
| real kirjutas: |
Kõik soovitavad benqi uut monitori ära oodata, nüüd saite mis tahtsite Arvata oli, et sellinne elukas ei hakka 3k ringis maksma  |
Mis selles BenQ's nii erilist on?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
20.10.2010 20:31:50
|
|
|
Midagi väga erilist polegi. Lihtsalt praegu on 120 Hz monitoride valik väike ja neil kõigil on mingi kiiks juures (backlight bleed on väga tüüpiline probleem). Vähemalt mina lootsin, et ehk tuleb BenQ'ist midagi asjalikumat, kuid esimeste piltide järgi paistab, et backlight bleedist pole ka see monitor vaba. Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole
http://i55.tinypic.com/25aj8sz.jpg
http://i51.tinypic.com/2zzu8w0.jpg
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
20.10.2010 21:33:16
|
|
|
| tqz kirjutas: |
Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole |
Tüüpiline edge-led probleem. Full led taustavalguse puhul backlight bleedi probleemi kohanud ei ole niipalju kui uurinud olen erinevate telekate kohta aga ühtegi sellist monitori minuteada tootmises ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
20.10.2010 22:55:33
|
|
|
| tqz kirjutas: |
Midagi väga erilist polegi. Lihtsalt praegu on 120 Hz monitoride valik väike ja neil kõigil on mingi kiiks juures (backlight bleed on väga tüüpiline probleem). Vähemalt mina lootsin, et ehk tuleb BenQ'ist midagi asjalikumat, kuid esimeste piltide järgi paistab, et backlight bleedist pole ka see monitor vaba. Rääkige veel, et LED taustvalgustusega seda probleemi pole
http://i55.tinypic.com/25aj8sz.jpg
http://i51.tinypic.com/2zzu8w0.jpg |
Paljud räägivad et 120Hz monitorid on ikka paremad võrreldes tava 60Hz monitoridega ? võta näpust keda uskuda nüüd 120Hz monitoride valik on üpris suur minumeelest ... Hiljuti nägin kuskil lehel isegi Alienwarel on väljas 2 120Hz monitori... päris ilusad olid.. Ostaks, aga meil kahjuks ei müüda... välismaalt tellides läheb kole kalliks :S Ükskord käisn isegi Delli esinduses küsimas et äkki on neil poes müügis saab lähemalt natuke uudistada aga kus sa sellega Dell kes ostis vist ära Alienware kunagi ja peaks ju loogiliselt võttes müüma ka Alienware (ma saan aru et kallis ja pole mõtet raha poodi seisma panna) aga monitore võiks ju ikkagi müüa Alienware läpakad on küll müügis kuigi noh jah ettetelimisel vist ja need läpakad pole eriti odavad ka
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercar
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2007
|
21.10.2010 12:20:29
|
|
|
Kas keegi mulle ka 22-23" monitori soovitaks?
Kasutus oleks:
Peamiselt vaja netis surfamiseks ja filmide vaatamiseks. Samas aeg-ajalt vaja teha trükiste jaoks fototöötlust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sandrew
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2007
|
21.10.2010 19:47:56
|
|
|
| Nüüd paar tundi G2420HDBL'i kasutanud, 120Hz ei vaja, mängudega ei tegele. Hinna, välimuse ja minu kasutusvaldkonna (peamiselt seriaalid, filmid) suhtes korralik kuvar.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
22.10.2010 11:52:08
|
|
|
Ma ei saa aru, mis koht see 1a.ee on. Alati kui mina esitan tellimust, siis on kaup just hiljuti otsa saanud. Seda delli pole enam 3k eest saadaval. Järgmine nädal helistavad tagasi
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
22.10.2010 13:29:37
|
|
|
Heh, mulle eriti meeldib lause nende avalehe allservas:
| tsitaat: |
| "Igasuguse informatsiooni avaldamine 1a.ee kohta peab olema kirjalikult kooskõlastatud." |
Huvitav, kellega?
Siin on nende enesetutvustus ning sinu probleemi konteksis üsna silmapaistev tsitaat:
| tsitaat: |
| „Kahjuks on Eestis veebikaupluste reputatsioon madalavõitu,“ ütleb 1A.EE tegevdirektor Mihkel Nummert. „Palju on puuduliku või olematu äriplaaniga pisipoode, millel puuduvad reaalsed eripakkumised. .... Meie suureks eeliseks on siinkohal rahvusvaheline taust ja pikaajaline koostöö paljude suurte hulgimüüjate ning tootjatega, mis võimaldab meil tihti konkurentidest paremaid pakkumisi saada, samuti pöörame väga suurt tähelepanu klientide usalduse võitmisele ja hoidmisele. ...“ |
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celixa
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
26.10.2010 08:51:06
|
|
|
Kui täna minna monitori ostma suuruses 24-26 tolli siis millist monitori valida?
Eelarve nii 5000.- ehk leiaks veel 500.- otsa.
Meeldib selline glossy ekraan ... tuhmi/matti ei taha.
Midagi väga head pikemaks ajaks tahaks...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tyler
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003
|
26.10.2010 09:53:05
|
|
|
19" Philips 190C1SB DVI
Kas selline monitor 2050.00EEK Ordis on tavakasutajale (ainult nett,no gaming or movies) "hea" asi?
EDIT: või siis mida muud selle raha eest võtta?
Suur aitäh vastuste eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
26.10.2010 19:54:30
|
|
|
| tyler kirjutas: |
19" Philips 190C1SB DVI
Kas selline monitor 2050.00EEK Ordis on tavakasutajale (ainult nett,no gaming or movies) "hea" asi?
EDIT: või siis mida muud selle raha eest võtta?
Suur aitäh vastuste eest |
Selle raha eest võib saada 1920x1080 resoga monitori, kuid nende kvaliteet võib veidi kehvem olla kui 19tollisel philipsil, samas ordi hind veidi kallis. https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/?search=f398fd7842e730bd3561881cecbc190e#results Uuri netist nende odavamate kohta, ehk tuleb sellinne hea ekraan hea hinnaga.
5000 tuhande eest kuvar, ehk sellinne https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/132852/ Peaks olema glossy ekraan, lisaks 120hz, 3d tugi, 24 tolline... Samas 5k eest võib saada kvaliteetse delli, neci, samsungi, pole eriti nii kalleid eriti uurinud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
26.10.2010 19:59:01
|
|
|
| See Acer ei ole glossy. Ekraan vähemalt mitte, raam võib-olla.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
26.10.2010 20:41:23
|
|
|
See 3D mind ei huvitagi aga 120Hz oleks hea küll...
Soovitage veel miskit ...
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
26.10.2010 20:45:01
|
|
|
Ega 120hz monitore eriti rohkem polegi, hinnad enamustel üle 5k kindlasti. Need siis 1920x1080 resoga
Acer GD245HQ
Acer GD235HZ
Alienware™ OptX™ AW2310
ASUS VG236H
BenQ X2410
LG W2363D
LG W2363DB
NEC F23W2A
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
27.10.2010 19:31:50
|
|
|
Nonii, tellisin Benq G2420HDBL, mille saan reedel kätte. Foorumites on päris palju juttu sellest monitorist, leidub ka youtube videosi ja mitmeid reviewd. Loodan, et ma ei astunud 3000.- krooniga ämbrisse. Led versiooni kiideti rohkem, kui tavalist.
The 'HDBL' LED Backlit:
Pros - LED Backlit
Cons - No HDCP, no HDMI port, no AMA technology
The 'HD' non-LED Backlit:
Pros - HDCP, 1x HDMI port, AMA technology
Cons - No LED backlighting technology
Sellel tüübil 3 X HDBL, järelikult peaks olema normaalne ekraan
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.10.2010 20:02:18
|
|
|
real, Kui plaanis Blu-Ray filme sellelt ekraanilt vaadata siis on hambad.
Head argumendid ka muidugi "Pros - LED Backlit" / "Cons - No LED backlighting technology"
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
27.10.2010 20:15:45
|
|
|
Ehe ega ma puhtalt selle lause järgi otsust ei teinud. Ma tõin lihtsalt välja, mis on kahe sarnase benqi mudeli erinevus.
Millised monitorid siis bluerayd võimaldavad ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
27.10.2010 20:21:05
|
|
|
| real, HDCP on vajalik. Huvitav, et tänapäeval veel selliseid monitore liigub, millel HDCP tugi puudu on. Konsoolidel vist on ka vajalik, kui HDMI või DVI/HDMI kaabliga ühendada on plaanis.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
udumees
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2001
|
28.10.2010 09:26:42
|
|
|
Mul see jubalakas olemas. Juba kevadel ostetud. Blue-ray mängimist pole proovinud. Pilt on TN monitori kohta täitsa ok, backlight bleedningut vähe (kuigi mingil määral olemas). Igal juhul on toda vähem kui mu tööjuures oleval Fujitsu 22" LCD-l ja mu endisel 19" LG-l oli. Värvid ja vaatenurk nagu igal teisel TN monitoril mida näinud. Kõrvuti pannes ei teeks mina suurt vahet kas LG, Samsung või Benq.
Karbist välja võttes oli heledus ja kontrast täitsa põhja keeratud ainult - silmad pidid peast ära kukkuma. Regullisin need mingi Internetist leitud testlehe järgi paika ja värve sättisin kah ise natuke paremaks. St kui karbist välja võtad ja üles paned ära kohe ära ehmata kui pilt pole kõige parem - tunudb et Benq hoiab eelhäälestuse pealt kokku.
Ühesõnaga fototöötluseks see moniktor pole. Mängude, Interneti ja mõne filimijupi vaatamise jaoks minu arust täitsa hea hinna/kvaliteedi suhtega monitor.
_________________ "My doctor says that I have a malformed public-duty gland and a natural deficiency in moral fibre, and that I am therefore excused from saving Universes." - Ford Prefect |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
28.10.2010 16:51:38
|
|
|
Hind nii hea sellel, et maha küll ei teeks - vähemalt selle hinnaga, millega tööjuurde ostsin
AOC-ga võrreldes pilt ikka hoopis parem
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
02.11.2010 20:23:27
|
|
|
Sain reedel uue monitori kätte, milleks on Benq G2420HDBL.
Väikene pilt:
Spoiler 
Võrdlus 17 tollise ekraaniga, pildilt eriti suur ei tundugi . Aga lai on ta tõesti
Spoiler 
Fps mängus pelan nii, sellise resoga saab ilusti 75hz panna.
Spoiler 
Monitor tuli ainult koos vga juhtmega, plaan on osta juurde Dvi juhe ja lisaks dvi-hdmi üleminek laptopi jaoks. Kuid raske öelda, kas see kvaliteeti tunduvalt paremaks muudab, kuna uuematel monitoridel pidi vga pilt päris hea olema. Hetkel olen monitoriga täitsa rahul, pole enne nii suurt monitori veel omanud ja seetõttu upgrade on päris korralik. Pilt meeldib rohkem kui ips tüüpi monitoril, ipsil on toonid tiba igavad(võrdlen siis seda koolis oleva 22'' hp ipsiga). Stock settingud olid suht jamad, peab ise siin natuke toone uurima ja puurima. Ja kurat viewing angelistest mina aru ei saa, võibolla natuke muutuvad toonid tumedamaks ja heledamaks. Näiteks, kui 4 inimest vaatavad korraga ekraani, siis ei märka midagi häirivat. Ja isegi kui ma lasen ennast veidi lebosse või silmad vaatavad ülevalt alla, siis kõik on endine. Võite küsida
//proovisin täna dvi juhtmega. Pilt on täpselt sama nagu vgaga. Internetist lugesin, et pilt peaks dvil/hdmil märgatavalt parem olema. Vaevalt benq paneks inimestele teadlikult halvema pildi kvaliteediga vga juhtme
Siiski jätan dvi juhtme taha ja laptopi hakkan ühendama hdmi-dvi juhtmega.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
03.11.2010 18:18:31
|
|
|
Enne ostmist mõtlesin soetada fullhd monitori max ~2000 krooni eest. Hakkasin netist reviewsi lugema ja midagi eriti kiitvat ma ei näinud (hea kui üldse mõni review leidus). See pmst iga asjaga nii, hinnad algavad teatud summast, aga kõige odavamad on alati sellised "riskantsed." Pigem maksta natuke rohkem ja oled rahul. Soovitan siiski poodi minna ja vaata ise, milline pilt on 2000.- ekraaniga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
05.11.2010 14:12:55
|
|
|
Ise ostsin ära selle ja ei kurda, pilt on väga ilus ja lai on ka mõnusalt ja üldiselt sain rohkem kui ootasin ja julgen soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
05.11.2010 18:08:31
|
|
|
Ostsin l6puks ASUSe VK266 26 tolli molu. V2ga rahul, tegu on küll TN paneeliga, ning hinnaks oli 5000 krooni. Kuid minuarust on v2ga hea. Osad reviewd ytlesid samuti, et v2ga hea pilt TN paneeli kohta. Muidugi vaatenurk v6iks suts parem olla, aga v2rvid ja heledus, k6ik see on m6nus. Tavakasutajale, v6i pigem siis....inimesele kes ei aja alati perfektsust taga tehnikas, siis sellele sobib v2ga h2sti. M6llan ka fotode ja videode t66tlemisega, m2ngin ja vaatan filme, yheski aspektis ei ole probleeme esinenud.
Jalg on ainult sõna otsese m6ttes odav saast, kuid mul endal on ta seinakinnitusega seinal, seega see ei h2iri kah.
Igati v22rt ost ja soovitan
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
06.11.2010 17:04:48
|
|
|
| Soovitage tasuta softi, millega saab monitori kalibreerida.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
|
07.11.2010 14:42:34
|
|
|
| real kirjutas: |
| Soovitage tasuta softi, millega saab monitori kalibreerida. |
Kui sa oma profiilis olevat Benq'i mõtled, siis seda ainult softiga kalibreerida ei saa. Vaja on ka riistvaralist kalibraatorit. Kalibraatoriga tuleb tarkvara kaasa.
Kui soovid võin sulle Eye-One Display2 kalibraatorit rentida, 250kr päev. Kalibraator on müügis, äkki tahad hoopis ära osta
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real
HV kasutaja
liitunud: 07.01.2007
|
07.11.2010 23:48:57
|
|
|
| Ja kaua ta kalibreeritult peaks siis kestma ?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
08.11.2010 13:15:44
|
|
|
real,
- kuniks näpid monitori füüsilisi seadeid
- kuniks vahetad videokaarti
- kuniks paneeli tagavalgustus muutub
Üldiselt piisab kui LCD 1-2x aastas kontrollida, CRT soovitatakse kord kuus/kvartalis.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
08.11.2010 23:03:53
|
|
|
Ma olen oma BenQ G2420HD-ga väga rahul, sai juba eelmine suvi ostetud, tollel ajal 2800kr-ga mis oli üsna odav 24" fullHD kohta. Siiani väga rahul ja mina monitoril ilma HDMI-ta hakkama ei saa. Päris tihti käib PS3 või Xbox360 järel ja vägagi ok igatahes oma poolteist aastat vana ostuga väga rahul. Aga selle 24" tolliga harjub ruttu ära, kui teistest tubadest vennad käivad (ühikas) siis suu lahti vaatavad seda 24"
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.11.2010 23:35:54
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
Ma olen oma BenQ G2420HD-ga väga rahul, sai juba eelmine suvi ostetud, tollel ajal 2800kr-ga mis oli üsna odav 24" fullHD kohta. Siiani väga rahul ja mina monitoril ilma HDMI-ta hakkama ei saa. Päris tihti käib PS3 või Xbox360 järel ja vägagi ok igatahes oma poolteist aastat vana ostuga väga rahul. Aga selle 24" tolliga harjub ruttu ära, kui teistest tubadest vennad käivad (ühikas) siis suu lahti vaatavad seda 24"  |
alla 24" ei kujuta enam kuvarit ette
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
08.11.2010 23:41:08
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
Ma olen oma BenQ G2420HD-ga väga rahul, sai juba eelmine suvi ostetud, tollel ajal 2800kr-ga mis oli üsna odav 24" fullHD kohta. Siiani väga rahul ja mina monitoril ilma HDMI-ta hakkama ei saa. Päris tihti käib PS3 või Xbox360 järel ja vägagi ok igatahes oma poolteist aastat vana ostuga väga rahul. Aga selle 24" tolliga harjub ruttu ära, kui teistest tubadest vennad käivad (ühikas) siis suu lahti vaatavad seda 24"  |
alla 24" ei kujuta enam kuvarit ette  |
Halvad harjumused on kiired tulema.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
09.11.2010 07:16:59
|
|
|
Luks värk. Paraku on laud ja vaba ruum nii väike, et 24" oleks vaatamisele kehv. 22 on maksimaalne..
Kuid 32" telekas on küll mannetu elutoas. Mingi kompleks on, aga no kurat piinlik hakkab kohe lukuaugu üle.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
12.11.2010 01:24:26
|
|
|
| Selline küsimus kas nende 120Hz monitoritega saab 120hz peal mängida ainult siis, kui sul on need vastavad 3D prillid? või saab ilma ka et keeran 120 hz peale ja saan ilma 3D prillideta ka 120 hz peal mängida ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tqz
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2005
|
12.11.2010 16:15:58
|
|
|
Saab ka niisama (ilma 3D-ta) 120Hz kasutada.
Samsung 2233RZ:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
23.11.2010 22:05:56
|
|
|
Oleks soov uue monitori järele mille hinnapiir jääb nii 3000.- juurde. Siiani uuritud ja loetud väga palju erinevaid reviewsid igasuguste erinevate monitoride kohta kuid ei ole suutnud otsustada milline see kõige parem valik oleks. Ehk kellelgi midagi head soovitada. Mida kvaliteetsem seda parem muidugi ning võiks mainitud hinna juurde jääda. Suurus peaks siis olema 22-24" vähemalt. Mõeldud siis põhiliselt mängimiseks kui ka filmide vaatamiseks mingil määral.
Endal sellised siiani silma jäänud mida rohkem kiidetud hinna ja kvaliteedi poolest:
http://ak.ee/index.php?action=look&lookid=89627
http://ak.ee/index.php?action=look&lookid=91386
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|