|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
04.11.2010 16:13:37
|
|
|
Piinlik küsimus aga kas see eeldaks,et ma loon telefoniga neti ühenduse? Ja kui kulukaks see läheb kui ma wifi levis pole?
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
04.11.2010 16:20:52
|
|
|
| Maku.A, netiühendus jahh vajalik kui plaan üle võrgu kuulata. Ilma wifita läheb võrdlemisi kalliks.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Optimist
HV veteran

liitunud: 18.11.2008
|
04.11.2010 18:02:29
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Maku.A, netiühendus jahh vajalik kui plaan üle võrgu kuulata. Ilma wifita läheb võrdlemisi kalliks. |
100 kuus vms kui mint pakett ? Pole nii kallis midagi ju.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maku.A
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2009
|
04.11.2010 18:07:05
|
|
|
Ega ma teda tegelikult seda raadiot otseselt telefoniga kuulama ei hakka,püüdsin ennast Teie abiga lihtsalt harida,et mis moodi need asjad käivad
_________________ Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
04.11.2010 20:24:27
|
|
|
| kumba programmi kasutate 5800 puhul ovi kaartide uuendamiseks, kas nokia map loaderit või nokia ovi suite olen proovinud ovi suitet, kuid see on ikka väga haige programm, eriti kui tahad kaarte värskendada. suudab tuvastada et on olemas kaardi uuendused, kuid mis maa omad ja mitu tükki, või mis mahus, no ei. hakkab kohe uuendama ja soovitab ühendust mitte katkestada.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.11.2010 21:02:53
|
|
|
| Maku.A kirjutas: |
Piinlik küsimus aga kas see eeldaks,et ma loon telefoniga neti ühenduse? Ja kui kulukaks see läheb kui ma wifi levis pole?  |
emt s pakett, nii et pole probleemi. hommikul 50 min kuulasin low kvaliteediga, andmeside ca 45mb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
04.11.2010 21:56:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
mängib
tänud  |
see aadress on kirjas eelmise m3u lingi sees... m3u on viite fail
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.11.2010 22:33:07
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
mängib
tänud  |
see aadress on kirjas eelmise m3u lingi sees... m3u on viite fail |
sorry, ei teadnud seda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
08.11.2010 20:26:45
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi  |
Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.11.2010 20:49:03
|
|
|
| real1 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi  |
Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM  |
no ega siis kõik eesti omad, ma rohkem yldisemas mõttes mainisin seda. otsi riigi järgi, siis viskab eesti omi suht palju
star fm
http://194.106.119.243:80/starfm_hi.mp3
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
08.11.2010 21:43:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| real1 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi  |
Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM  |
no ega siis kõik eesti omad, ma rohkem yldisemas mõttes mainisin seda. otsi riigi järgi, siis viskab eesti omi suht palju
star fm
http://194.106.119.243:80/starfm_hi.mp3 |
Kustkohast sa neid võtad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.11.2010 21:55:01
|
|
|
| real1 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| real1 kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi  |
Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM  |
no ega siis kõik eesti omad, ma rohkem yldisemas mõttes mainisin seda. otsi riigi järgi, siis viskab eesti omi suht palju
star fm
http://194.106.119.243:80/starfm_hi.mp3 |
Kustkohast sa neid võtad?  |
internet radiost mis moblas asub. Sealt valid kas riikide järgi või siis keele järgi. kokku peaks olema 16 raadiot vist eesti keeles seal. valid selle ja kuulad
proge sain ovi shopist tasuta
Spoiler 
vaata esimest pilti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
10.11.2010 14:41:17
|
|
|
Viimaselajal on tekkinud selline jama, et isegi wifiga ühenduses olles tahab ovi pood automaatselt mobiilse internetiga siseneda.
Opera saab ilusti aru, et wifi on ühendatud, aga ovi pood ei saa. Wifid on ühenduse prioriteedis eespool ja eemaldasin isegi mobiilse interneti nimekirjast.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
15.11.2010 01:36:56
|
|
|
Mina lahendasin vastavalt eelneva telefooni mured ja suguhaigused pooleks murdes
ja aitas närvidel kohe kergemini elada Hästi pehme on see telefoon, ei vaja praktiliselt üldse erilist jõudu !
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
15.11.2010 22:31:33
|
|
|
| küsimus,et kuidas selle telefoniga näiteks wifi kauda netis surfamise kiirus on võrreldes iphonega näiteks ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enterprice
HV veteran

liitunud: 18.12.2003
|
15.11.2010 23:14:05
|
|
|
| Hive kirjutas: |
| küsimus,et kuidas selle telefoniga näiteks wifi kauda netis surfamise kiirus on võrreldes iphonega näiteks ? |
sõltub kas java ja flash on kinni ja millise iPhonega
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
98 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
16.11.2010 00:52:55
|
|
|
| Karmimate lehtede korral tundus iPhone varem kinni hanguvat (2G) kui 5800 brauser, lihtsate korral on iPhone ületamatu oma sujuvusega (kuigi 5800 on ka väga mõnus kasutada, ise kasutan seda HV foorumi lugemiseks kui vaba aega liigselt ja wifi on saadaval).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
16.11.2010 20:26:30
|
|
|
| üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
16.11.2010 20:44:06
|
|
|
| Hive kirjutas: |
| üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ? |
enamasti küll. Mina kasutasin signimis varianti, polnud vaja "häkkida" telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2010 21:47:29
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Hive kirjutas: |
| üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ? |
enamasti küll. Mina kasutasin signimis varianti, polnud vaja "häkkida" telefoni. |
+1
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
19.11.2010 14:13:59
|
|
|
| Saadaval on uus tarkvara 51.0..... Ei tea, mis see endast kujutab ja mis uut on, kas tasub ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Myoldryn
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
19.11.2010 15:01:44
|
|
|
Kui sa mõtled 51.0.006'te, siis see juba üle kolme kuu väljas ja ei ole midagi uut...
_________________ "Free Your Phone" -> OpenMoKo |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deathdog
HV kasutaja
liitunud: 22.03.2009
|
26.11.2010 21:13:49
|
|
|
| 52.0.007 mitte 51.0.006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
27.11.2010 12:10:26
|
|
|
| 4909KB mul too uuendus, vaatab kas reaalselt märkab midagi.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
27.11.2010 13:31:22
|
|
|
| Changes inside the 5 MB update include increased touch screen sensitivity, something that’s really important since we’re dealing with a resistive screen here, improved performance, multiple fixes for the WiFi connectivity, including a fix for the nasty bug that wouldn’t let you browse the Ovi Store over wireless LAN, Ovi Maps has been updated to version “v3.04 10wk32″, the browser has been updated to version 7.2.6.9, the image and video capture algorithms have been improved, and the speed of screen rotation from portrait to landscape has also been improved.
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
27.11.2010 20:45:36
|
|
|
Mingil määral on jah vast tundlikum, ei tundu nii veider palju nahaga enam kasutada, kuid olen juba ära harjunud igast puutetundlike seadmetega niikuinii küüne servaga kasutama või siis võimalusel pulgaga, seega mind see uuendus väga ei mõjuta. Brauseri uuendus on alati hea, ehk saab buge ja crashe vähemaks.
Ekraani suuna vahetus on samuti väga kiire nüüd, mõnus.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
28.11.2010 00:43:11
|
|
|
Mehed vaja kiiremas korras abi.
Lõhkusin kogemata kõva vajutusega oma ekraani ära.
Kas keegi teab kus saaks uue ja mis hinnaga ?
Kui kellelgi on mõni üle tere tulemast privase hinnaga,
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
28.11.2010 04:51:27
|
|
|
oh, hea töö MotorHead, tundub, et väärt update. sain just oma telefoni tagasi, touchi vahetus , kaabli ühenduseviga oli, ent kaablit üksi ainult ei vahetata. samas ongi hea, ekraan ilus ja korras jälle.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
real1
HV vaatleja
liitunud: 24.01.2010
|
28.11.2010 17:21:10
|
|
|
| Minu eelmise postituse ajal oli saadaval 51, nüüd juba 52:) Proovin ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
p2tu
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001
|
28.11.2010 17:28:08
|
|
|
| nokia ovi ütleb, et usb cable connection error ja sinna see update jääbki...
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lizer
HV vaatleja
liitunud: 28.11.2010
|
28.11.2010 18:25:21
|
|
|
| mul sihuke probleem et tegin hard reseti ära aga uuendused jäid kõik alles. kadus ära installitud mängud ja numbrid ja veel gpsil olevad lisad. Peale seda ei leia enam asukohta ülesse kuigi tegin uuendused ära ja samuti ka lisad mis gpsil pidid kaasa tulema peale uuendust. aidake vaest inimest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
29.11.2010 01:04:25
|
|
|
Tervist
Oleks küsimus siis, kuida seda "Full reset" teha saab?
nii mul ekraanil suur kriim ja mõtlesin poleerin selle pealmise kihi ära ja panen kile peale.. tekkis küsimus.. kas sellest korpuse ekraani "kihtidest" oleneb see kas puutetundlik töötab v ei?
kas oleks mingeid lehti/guide kuidas näiteks tarkvara peale saada läbi usbi vms?
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
29.11.2010 01:07:29
|
|
|
lierokev räägi kuidas sa seda pealmist kihti poleerid
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pikkkõrv
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
29.11.2010 14:54:48
|
|
|
| Mais kirjutas: |
lierokev räägi kuidas sa seda pealmist kihti poleerid  |
poleerin selline väike kuidas öelda.. trell on nagu hambapuur:D sinna käib erinevad otsikud otsa jne.
lugesin netist et seal peaks 2 kihti olema.. ülemine ja alumine ülemises on mul kriim sees hea pikka aga mitte sügav, prooviks siis kuni selle alumiseni ära poleerida ja paneks kile peale tagasi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
29.11.2010 16:05:55
|
|
|
| lierokev, aga ehk viitsiksid väikse video ka sellest teha?
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
29.11.2010 16:33:37
|
|
|
| Mais kirjutas: |
| lierokev, aga ehk viitsiksid väikse video ka sellest teha? |
ei usu et vinnan:D vaja 2 kätt ju aga noh võin enne ja pärast teha pildi:D
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
29.11.2010 16:50:37
|
|
|
| lierokev kirjutas: |
| Mais kirjutas: |
| lierokev, aga ehk viitsiksid väikse video ka sellest teha? |
ei usu et vinnan:D vaja 2 kätt ju aga noh võin enne ja pärast teha pildi:D |
paned kaamera kuskile üles rippuma ja nii lihtne ongi
Aga jah tee kasvõi pildid, eks jään ootama:)
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
monyy
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2009
|
29.11.2010 21:52:54
|
|
|
telefon lülitab ise ennast tihtilugu välja. olen mõelnud, et äkki aku loksub, kuna kerge raputamise peale viskab pildi kotti, aga vahel on niisama laula peal ka sellist pulli teinud.
äkki oskab keegi öelda, mis ma tegema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
29.11.2010 22:05:36
|
|
|
| monyy kirjutas: |
telefon lülitab ise ennast tihtilugu välja. olen mõelnud, et äkki aku loksub, kuna kerge raputamise peale viskab pildi kotti, aga vahel on niisama laula peal ka sellist pulli teinud.
äkki oskab keegi öelda, mis ma tegema peaks? |
Kunagi endal oli kah midagi taolist.
Siis soovitati aku klemmid kokku suruda aku peal nõelaga.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
29.11.2010 23:26:43
|
|
|
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.11.2010 23:32:45
|
|
|
| lierokev kirjutas: |
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne |
12345?
nokia standard kui sa seda mõtled
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
30.11.2010 01:21:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne |
12345?
nokia standard kui sa seda mõtled  |
ei seda 12345 tean! aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Napsi
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
30.11.2010 10:50:55
|
|
|
| lierokev kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne |
12345?
nokia standard kui sa seda mõtled  |
ei seda 12345 tean! aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D |
Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.11.2010 11:34:14
|
|
|
| Napsi kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne |
12345?
nokia standard kui sa seda mõtled  |
ei seda 12345 tean! aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D |
Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla. |
Jep, sõnumite jaoks eraldi proge vaja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lierokev
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008
|
30.11.2010 14:07:37
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Napsi kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne |
12345?
nokia standard kui sa seda mõtled  |
ei seda 12345 tean! aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D |
Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla. |
Jep, sõnumite jaoks eraldi proge vaja  |
Mis selle proge nimi muide on? .. Selline asi telefonil olin õues eks.. mingi 10 minti ja display muutus triibuliseks nagu :http://www.youtube.com/watch?v=Q9A7yd-2eeA&feature=related Kas kellelgi on sama probleem?`ja kuida lahendada saaks?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.11.2010 15:54:38
|
|
|
Spoiler 
| lierokev kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Napsi kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| lierokev kirjutas: |
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...
Edit: mul eestikeelne |
12345?
nokia standard kui sa seda mõtled  |
ei seda 12345 tean! aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D |
Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla. |
Jep, sõnumite jaoks eraldi proge vaja  |
Mis selle proge nimi muide on? .. Selline asi telefonil olin õues eks.. mingi 10 minti ja display muutus triibuliseks nagu :http://www.youtube.com/watch?v=Q9A7yd-2eeA&feature=related Kas kellelgi on sama probleem?`ja kuida lahendada saaks? |
Ma küll hekel videot vaadata ei saa, aga eeldan, et sama jama mis mulgi. Ja seni pole rohtu lednud. Kylma ilmaga muutub ekraan triibuliseks ja kui telefon sooja saab, siis töötab normaalselt. Probleem tekkis aastavahetusel, kui mob lumme kukkus ja vedeles seal natuke aega. Ennem oli harvem, nüüd järjest tihedamini, hakkab vist otsi andma . Lasin küll teha keemilise puhastuse, aga ei aidanud. Osad inimesed pakkunud, et mingi kylm joode pees, aga parandusse suht mõttetu mul viia, kui asi cs 1000.- vms maksma läheb. Ostan uue ja jätan 5800 suve moblaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 30.11.2010 21:28:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.11.2010 16:02:57
|
|
|
ärge PALUN quotege eelmist posti. plus kui quotete, siis kustutage ebaoluline osa ära sealt quotest.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|