Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 16:13:37 vasta tsitaadiga

Piinlik küsimus aga kas see eeldaks,et ma loon telefoniga neti ühenduse? Ja kui kulukaks see läheb kui ma wifi levis pole? icon_redface.gif
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 16:20:52 vasta tsitaadiga

Maku.A, netiühendus jahh vajalik kui plaan üle võrgu kuulata. Ilma wifita läheb võrdlemisi kalliks.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 18:02:29 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Maku.A, netiühendus jahh vajalik kui plaan üle võrgu kuulata. Ilma wifita läheb võrdlemisi kalliks.

100 kuus vms kui mint pakett ? Pole nii kallis midagi ju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maku.A
HV kasutaja
Maku.A

liitunud: 17.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 18:07:05 vasta tsitaadiga

Ega ma teda tegelikult seda raadiot otseselt telefoniga kuulama ei hakka,püüdsin ennast Teie abiga lihtsalt harida,et mis moodi need asjad käivad icon_wink.gif beer_yum.gif
_________________
Õud. Olen vist rahvavainlas. Ei ole mul iPotti, iPätti, iFööni egä iMäkki. Pole esiki “tavaperäst” nutitelehvuuni.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 20:24:27 vasta tsitaadiga

kumba programmi kasutate 5800 puhul ovi kaartide uuendamiseks, kas nokia map loaderit või nokia ovi suite olen proovinud ovi suitet, kuid see on ikka väga haige programm, eriti kui tahad kaarte värskendada. suudab tuvastada et on olemas kaardi uuendused, kuid mis maa omad ja mitu tükki, või mis mahus, no ei. hakkab kohe uuendama ja soovitab ühendust mitte katkestada.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2010 21:02:53 vasta tsitaadiga

Maku.A kirjutas:
Piinlik küsimus aga kas see eeldaks,et ma loon telefoniga neti ühenduse? Ja kui kulukaks see läheb kui ma wifi levis pole? icon_redface.gif


emt s pakett, nii et pole probleemi. hommikul 50 min kuulasin low kvaliteediga, andmeside ca 45mb

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2010 21:56:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hollow kirjutas:
aga http://194.36.162.90:8000/ proovisid?


mängib bounce.gif

tänud bow.gif

see aadress on kirjas eelmise m3u lingi sees... m3u on viite fail
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.11.2010 22:33:07 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hollow kirjutas:
aga http://194.36.162.90:8000/ proovisid?


mängib bounce.gif

tänud bow.gif

see aadress on kirjas eelmise m3u lingi sees... m3u on viite fail


sorry, ei teadnud seda icon_redface.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 08.11.2010 20:26:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi icon_rolleyes.gif

Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2010 20:49:03 vasta tsitaadiga

real1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi icon_rolleyes.gif

Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM icon_smile.gif


no ega siis kõik eesti omad, ma rohkem yldisemas mõttes mainisin seda. otsi riigi järgi, siis viskab eesti omi suht palju
star fm thumbs_up.gif
http://194.106.119.243:80/starfm_hi.mp3

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 08.11.2010 21:43:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
real1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi icon_rolleyes.gif

Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM icon_smile.gif


no ega siis kõik eesti omad, ma rohkem yldisemas mõttes mainisin seda. otsi riigi järgi, siis viskab eesti omi suht palju
star fm thumbs_up.gif
http://194.106.119.243:80/starfm_hi.mp3

Kustkohast sa neid võtad? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2010 21:55:01 vasta tsitaadiga

real1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
real1 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
sooviks kuulata vikerraadiot internetraadioga 5800-ga, aga seda ei paku välja miskipärast, kõik muud raadiod olemas, aga vikerit pole.
Äkki keegi oskab anda lingi aadressi icon_rolleyes.gif

Kus sa näed, et kõik raadiod on olemas? Ma otse telefonist küll mingit listi ei leia. Muidu Elmar ja Sky+ sain käima küll. Tahaks Star FM icon_smile.gif


no ega siis kõik eesti omad, ma rohkem yldisemas mõttes mainisin seda. otsi riigi järgi, siis viskab eesti omi suht palju
star fm thumbs_up.gif
http://194.106.119.243:80/starfm_hi.mp3

Kustkohast sa neid võtad? icon_smile.gif


internet radiost mis moblas asub. Sealt valid kas riikide järgi või siis keele järgi. kokku peaks olema 16 raadiot vist eesti keeles seal. valid selle ja kuulad thumbs_up.gif
proge sain ovi shopist tasuta
Spoiler Spoiler Spoiler

vaata esimest pilti icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 08.11.2010 22:11:35 vasta tsitaadiga

Ohoh icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 14:41:17 vasta tsitaadiga

Viimaselajal on tekkinud selline jama, et isegi wifiga ühenduses olles tahab ovi pood automaatselt mobiilse internetiga siseneda.
Opera saab ilusti aru, et wifi on ühendatud, aga ovi pood ei saa. Wifid on ühenduse prioriteedis eespool ja eemaldasin isegi mobiilse interneti nimekirjast.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 01:36:56 vasta tsitaadiga

Mina lahendasin vastavalt eelneva telefooni mured ja suguhaigused pooleks murdes icon_wink.gif
ja aitas närvidel kohe kergemini elada icon_lol.gif Hästi pehme on see telefoon, ei vaja praktiliselt üldse erilist jõudu !

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 15.11.2010 22:31:33 vasta tsitaadiga

küsimus,et kuidas selle telefoniga näiteks wifi kauda netis surfamise kiirus on võrreldes iphonega näiteks ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enterprice
HV veteran
enterprice

liitunud: 18.12.2003




sõnum 15.11.2010 23:14:05 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
küsimus,et kuidas selle telefoniga näiteks wifi kauda netis surfamise kiirus on võrreldes iphonega näiteks ?

sõltub kas java ja flash on kinni ja millise iPhonega
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.11.2010 00:52:55 vasta tsitaadiga

Karmimate lehtede korral tundus iPhone varem kinni hanguvat (2G) kui 5800 brauser, lihtsate korral on iPhone ületamatu oma sujuvusega (kuigi 5800 on ka väga mõnus kasutada, ise kasutan seda HV foorumi lugemiseks kui vaba aega liigselt ja wifi on saadaval).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 16.11.2010 20:26:30 vasta tsitaadiga

üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:44:06 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ?


enamasti küll. Mina kasutasin signimis varianti, polnud vaja "häkkida" telefoni.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.11.2010 21:47:29 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Hive kirjutas:
üks loll küsimus veel ,et kas 5800 on vaja midagi lahti ka häkkida ,et nö "piraat" või nö 3ndad programme peale panna ja kasutada ?


enamasti küll. Mina kasutasin signimis varianti, polnud vaja "häkkida" telefoni.

+1

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 19.11.2010 14:13:59 vasta tsitaadiga

Saadaval on uus tarkvara 51.0..... Ei tea, mis see endast kujutab ja mis uut on, kas tasub ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Myoldryn
HV kasutaja
Myoldryn

liitunud: 09.03.2004




sõnum 19.11.2010 15:01:44 vasta tsitaadiga

Kui sa mõtled 51.0.006'te, siis see juba üle kolme kuu väljas ja ei ole midagi uut...
_________________
"Free Your Phone" -> OpenMoKo
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deathdog
HV kasutaja

liitunud: 22.03.2009




sõnum 26.11.2010 21:13:49 vasta tsitaadiga

52.0.007 mitte 51.0.006
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2010 12:10:26 vasta tsitaadiga

4909KB mul too uuendus, vaatab kas reaalselt märkab midagi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MotorHead
HV veteran
MotorHead

liitunud: 11.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2010 13:31:22 vasta tsitaadiga

Changes inside the 5 MB update include increased touch screen sensitivity, something that’s really important since we’re dealing with a resistive screen here, improved performance, multiple fixes for the WiFi connectivity, including a fix for the nasty bug that wouldn’t let you browse the Ovi Store over wireless LAN, Ovi Maps has been updated to version “v3.04 10wk32″, the browser has been updated to version 7.2.6.9, the image and video capture algorithms have been improved, and the speed of screen rotation from portrait to landscape has also been improved.
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2010 20:45:36 vasta tsitaadiga

Mingil määral on jah vast tundlikum, ei tundu nii veider palju nahaga enam kasutada, kuid olen juba ära harjunud igast puutetundlike seadmetega niikuinii küüne servaga kasutama või siis võimalusel pulgaga, seega mind see uuendus väga ei mõjuta. Brauseri uuendus on alati hea, ehk saab buge ja crashe vähemaks.
Ekraani suuna vahetus on samuti väga kiire nüüd, mõnus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 28.11.2010 00:43:11 vasta tsitaadiga

Mehed vaja kiiremas korras abi.
Lõhkusin kogemata kõva vajutusega oma ekraani ära.
Kas keegi teab kus saaks uue ja mis hinnaga ?
Kui kellelgi on mõni üle tere tulemast privase hinnaga,
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 01:06:28 vasta tsitaadiga

kate ja puuteosa: http://mobiil24.ee/products/Nokia-5800-XpressMusic-puutepaneel-koos-LCD-klaasiga.html
ekraan ise: http://www.instele.ee/index.asp?action=10&type=2&id=102736&c=175&c1=176

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 04:51:27 vasta tsitaadiga

oh, hea töö MotorHead, tundub, et väärt update. sain just oma telefoni tagasi, touchi vahetus thumbs_up.gif, kaabli ühenduseviga oli, ent kaablit üksi ainult ei vahetata. samas ongi hea, ekraan ilus ja korras jälle.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
real1
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2010




sõnum 28.11.2010 17:21:10 vasta tsitaadiga

Minu eelmise postituse ajal oli saadaval 51, nüüd juba 52:) Proovin ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2010 17:28:08 vasta tsitaadiga

nokia ovi ütleb, et usb cable connection error ja sinna see update jääbki...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lizer
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2010




sõnum 28.11.2010 18:25:21 vasta tsitaadiga

mul sihuke probleem et tegin hard reseti ära aga uuendused jäid kõik alles. kadus ära installitud mängud ja numbrid ja veel gpsil olevad lisad. Peale seda ei leia enam asukohta ülesse kuigi tegin uuendused ära ja samuti ka lisad mis gpsil pidid kaasa tulema peale uuendust. aidake vaest inimest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 01:04:25 vasta tsitaadiga

Tervist
Oleks küsimus siis, kuida seda "Full reset" teha saab?
nii mul ekraanil suur kriim ja mõtlesin poleerin selle pealmise kihi ära ja panen kile peale.. tekkis küsimus.. kas sellest korpuse ekraani "kihtidest" oleneb see kas puutetundlik töötab v ei?
kas oleks mingeid lehti/guide kuidas näiteks tarkvara peale saada läbi usbi vms?

Tänud
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 29.11.2010 01:07:29 vasta tsitaadiga

lierokev räägi kuidas sa seda pealmist kihti poleerid icon_eek.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 29.11.2010 01:52:03 vasta tsitaadiga

lierokev kirjutas:
Oleks küsimus siis, kuida seda "Full reset" teha saab?

Lülitad telefoni esmalt välja ja siis hoiad sisselülitamise ajal korraga punase, rohelise ja fotoka nupud all.
Tarkvara installimisest loe aga siit: http://www.allaboutsymbian.com/features/item/How_to_download_and_install_applications_and_games_on_the_Nokia_5800_XpressMusic.php
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 14:54:48 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
lierokev räägi kuidas sa seda pealmist kihti poleerid icon_eek.gif

poleerin selline väike kuidas öelda.. trell on nagu hambapuur:D sinna käib erinevad otsikud otsa jne.
lugesin netist et seal peaks 2 kihti olema.. ülemine ja alumine ülemises on mul kriim sees hea pikka aga mitte sügav, prooviks siis kuni selle alumiseni ära poleerida ja paneks kile peale tagasi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 29.11.2010 16:05:55 vasta tsitaadiga

lierokev, aga ehk viitsiksid väikse video ka sellest teha?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 16:33:37 vasta tsitaadiga

Mais kirjutas:
lierokev, aga ehk viitsiksid väikse video ka sellest teha?

ei usu et vinnan:D vaja 2 kätt ju aga noh võin enne ja pärast teha pildi:Dicon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 29.11.2010 16:50:37 vasta tsitaadiga

lierokev kirjutas:
Mais kirjutas:
lierokev, aga ehk viitsiksid väikse video ka sellest teha?

ei usu et vinnan:D vaja 2 kätt ju aga noh võin enne ja pärast teha pildi:Dicon_biggrin.gif

paned kaamera kuskile üles rippuma ja nii lihtne ongi icon_biggrin.gif
Aga jah tee kasvõi pildid, eks jään ootama:)
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monyy
HV vaatleja
monyy

liitunud: 03.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 21:52:54 vasta tsitaadiga

telefon lülitab ise ennast tihtilugu välja. olen mõelnud, et äkki aku loksub, kuna kerge raputamise peale viskab pildi kotti, aga vahel on niisama laula peal ka sellist pulli teinud.
äkki oskab keegi öelda, mis ma tegema peaks?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 29.11.2010 22:05:36 vasta tsitaadiga

monyy kirjutas:
telefon lülitab ise ennast tihtilugu välja. olen mõelnud, et äkki aku loksub, kuna kerge raputamise peale viskab pildi kotti, aga vahel on niisama laula peal ka sellist pulli teinud.
äkki oskab keegi öelda, mis ma tegema peaks?


Kunagi endal oli kah midagi taolist.
Siis soovitati aku klemmid kokku suruda aku peal nõelaga.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2010 23:26:43 vasta tsitaadiga

aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...

Edit: mul eestikeelne
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.11.2010 23:32:45 vasta tsitaadiga

lierokev kirjutas:
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...

Edit: mul eestikeelne


12345?
nokia standard kui sa seda mõtled icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 01:21:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
lierokev kirjutas:
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...

Edit: mul eestikeelne


12345?
nokia standard kui sa seda mõtled icon_rolleyes.gif

ei seda 12345 tean!icon_biggrin.gif aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 30.11.2010 10:50:55 vasta tsitaadiga

lierokev kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
lierokev kirjutas:
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...

Edit: mul eestikeelne


12345?
nokia standard kui sa seda mõtled icon_rolleyes.gif

ei seda 12345 tean!icon_biggrin.gif aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D



Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2010 11:34:14 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
lierokev kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
lierokev kirjutas:
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...

Edit: mul eestikeelne


12345?
nokia standard kui sa seda mõtled icon_rolleyes.gif

ei seda 12345 tean!icon_biggrin.gif aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D



Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla.

Jep, sõnumite jaoks eraldi proge vaja thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lierokev
HV vaatleja
lierokev

liitunud: 12.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 14:07:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Napsi kirjutas:
lierokev kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
lierokev kirjutas:
aaa selline küsimus kus paganast ma leiaks selle nö turvakoodi?? näiteks et sõnumeid näha tuleb sisestada mingi parool.. naise telefonis (samsung) leidsin aga enda omast ei leia ...

Edit: mul eestikeelne


12345?
nokia standard kui sa seda mõtled icon_rolleyes.gif

ei seda 12345 tean!icon_biggrin.gif aga ma ei oska kuradi aktiveerida seda lukku:D sooviksin panna näiteks sõnumitele peale et peab sisestama koodi aga ei leia kust:D


Kui ma ei eksi siis 5800 sellist funksioni ei ole.
Vaja eraldi programm alla tymmata mis paneb parooli alla.

Jep, sõnumite jaoks eraldi proge vaja thumbs_up.gif

Mis selle proge nimi muide on? .. Selline asi telefonil olin õues eks.. mingi 10 minti ja display muutus triibuliseks nagu :http://www.youtube.com/watch?v=Q9A7yd-2eeA&feature=related Kas kellelgi on sama probleem?`ja kuida lahendada saaks?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2010 15:54:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Ma küll hekel videot vaadata ei saa, aga eeldan, et sama jama mis mulgi. Ja seni pole rohtu lednud. Kylma ilmaga muutub ekraan triibuliseks ja kui telefon sooja saab, siis töötab normaalselt. Probleem tekkis aastavahetusel, kui mob lumme kukkus ja vedeles seal natuke aega. Ennem oli harvem, nüüd järjest tihedamini, hakkab vist otsi andma thumbs_down.gif . Lasin küll teha keemilise puhastuse, aga ei aidanud. Osad inimesed pakkunud, et mingi kylm joode pees, aga parandusse suht mõttetu mul viia, kui asi cs 1000.- vms maksma läheb. Ostan uue ja jätan 5800 suve moblaks icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 30.11.2010 21:28:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2010 16:02:57 vasta tsitaadiga

ärge PALUN quotege eelmist posti. plus kui quotete, siis kustutage ebaoluline osa ära sealt quotest.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 86, 87, 88 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.