Kui see tuleb siis lakute sõrmed ka puhtaks pärast telefoni käeshoidmist Vaat see on juba püss...3.0 android ja 2 gigane prose. Väidetavalt tuleb 1011 esimeses kvartalis välja. Metallist korpus (nagu iphonel), rohkem ekraani ja vähem musta pinda, video on nüüd juba full HD _________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
.
viimati muutis tumbuser 05.11.2010 00:14:06, muudetud 1 kord
Saksa, UK, Holland, Hong-Kong saadaval Kiesi kaudu. Eestlased jäetakse ilmselt viimaseks, nagu alati ja iga asjaga
IMO oleks neil just mõttekas alustada väikesest regioonist ja järk-järgult suurematele üle minna. Kui mingi viga või apsakas juhtub (tarkvaraline, ülekoormatud serverid vms.), siis on vähem pahuraid kliente ning saaksid esialgseid plaane korrigeerida suuremate regioonide tarvis. Aga nuh, eks suurkorporatsioon teab ise paremini kuidas ta oma asju ajab. :p
Mul juba mitu kuud ODIN-iga Froyo peale lastud ja töötab ilma igasuguste probleemideta. Alguses arvasin ka, et mingi ilge raketiteadus, aga kui lähemalt uurima hakkasin, siis ei olnud midagi keerulist.
Sai peale lastud "3-button combo fix", telefon root'itud ja 1-click lagfix. Jookseb väga väledalt. Quadrant skoor on 1900 (ilma lagfixita ca 800).
Sai ka kasutajaliidest natuke tuunitud. Lisasin ka mõned screenshotid.
Kokkuvõtteks võiks öelda, et telefon minu jaoks pea ideaalne.
Aga nuh, eks suurkorporatsioon teab ise paremini kuidas ta oma asju ajab. :p
kas arvad, et niisama ventitati ametlikuga. need testimised on ära tehtud nii firma siseselt kui ka mitteametlike firmwarede kasutajate (kelleks võid ka ise hakata omal algatusel) poolt tuhandeid kordi. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
ok aga serverid ei tööta ainult galaxy pärast, küllap neid update vajavaid asju on samsungil teisigi. ehk siis kogemust niigi. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
mul on sarnane aga teise nurga alt küsimus. Samsung pakub järjehoidjate ikooniks lipukesi. Kas ja kuidas saaks järjehoidjaks tekitada vastava internetilehe ikooni?
(ja siis veel see asi et ei suuda menüüs olevaid järjehoidjaid ära kustutada - soovitus hoida näppu peal järjehoidjal, ei mõika ja mitte kusagilt settingutest pole leidnud kohta kus järjehoidjaid ära kustutada... _________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
Desktop Visualizer - igasuguste erisuuruste omaloodud "nuppude" asetamiseks.
APK Manager - igasuguste olemasolevate rakenduste või vidinate lahtipakkimiseks, modimiseks ja tagasi kokkupakkimiseks.
Ja siis, või tegelikult eelkõige, Google/Sinu fotoarhiiv/Sinu joonistusoskusega käsi pildimaterjali hankimiseks ning Sinu lemmikpilditöötlusprogramm selle töötlemiseks.
Selline jutt siis:
Froyo update dates worldwide & new features
UK (All Carriers): 5/11 to 11/11
Europe (Rest): 15/11 to 30/11
USA (T-Mobile, AT&T): 11/11 to 29/11
Middle East and Persian Gulf (STC, Other Carriers): 20/11 to 30/11
Rest of the World: 11/11 to 30/11
Avastasin enda jaoks kifti rakenduse- Crystal TV. Siin on võimalik läbi mobiili vaadata filme ja muusikat- tundub olema venkude oma, aga väga mõnus- täielik nostalgja- vanad vene filmid ja multikad- samas on ka cinema kanal ja cnn ja veel vene kanaleid lisaks- väga soovitan. Pilt jookseb kenast, mõnikord on hakkimist aga väga rahul.
Veel head rakendused on Appware ja Appsfire- siit saab vaadata reaalajas, missuguseid rakendusi keegi alla laeb- siitkaudu leidsin ka Crystal TV.
Võiksite ka jagada oma muljeid enda jaoks parimatest rakendustest, mida olete leidnud ja mida kasutate kõige rohkem.
TuneIn Radio aitab iga õhtu unne suikuda. Väga suur hulk online raadioid kõik ühes appis koos, sealhulgas ka enamus Eesti raadiod. Sleep timeri funktsioon on ka väga kasulikuks osutunud öösel kuulates.
Avastasin enda jaoks kifti rakenduse- Crystal TV. Siin on võimalik läbi mobiili vaadata filme ja muusikat- tundub olema venkude oma, aga väga mõnus- täielik nostalgja- vanad vene filmid ja multikad- samas on ka cinema kanal ja cnn ja veel vene kanaleid lisaks- väga soovitan. Pilt jookseb kenast, mõnikord on hakkimist aga väga rahul.
wifi all on ok, EMT 3-se kiirusega tõmbab kooma mõne kanali kooma. Proovin, katsetan. Väga lahe asi. _________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
Vabandan ette rumala küsimuse pärast, aga mind huvitab - mida annab telefonile juurde rootimine. Hetkel ei ole seda teinud, aga kas peaks tegema. Leidsin sellise appi nagu z4root, mis roodib ja unroodib. Äkki keegi teist tarkadest seletaks mulle mõne lausega selle asja ära.
Vabandan ette rumala küsimuse pärast, aga mind huvitab - mida annab telefonile juurde rootimine. Hetkel ei ole seda teinud, aga kas peaks tegema. Leidsin sellise appi nagu z4root, mis roodib ja unroodib. Äkki keegi teist tarkadest seletaks mulle mõne lausega selle asja ära.
Veidi eespool siinsamas teemas
Nu kirjutas:
Incikas kirjutas:
aga kui keegi piisavalt hästi lahti seletab Põhjused,äkki teen
kui sind midagi ei seda stock fw juures ja kõik meeldib siis pole sulle ka vaja "piinata"
pole mõtet seda peale suruda kui kõik on endaarust parimas korras.
siis inimene on hädas force closedega, "piinamise" tahajärjel.
1.piinab veel natuke ja paneb uusima fw peale ja probleem lahendatud.
2.siis häirib lag osasi. "piinad" teed ära rootimise ja saad peale lasta lagfixi.
3. mind ennast häiris veel startup/shutdown helin. rootisin ja kustutasin ära.
4. siis kustutasin ära minujaoks kasutud appid, mida ilma rootimata ei saa teha.
5. startup manager vajab jälle rooti. tulemus on rohkem vaba mälu.
6. mõni pole rahul stock themega. root ja asenda kõik ikoonid sellistega millistega iganes soovid.
jne.
Selline jutt siis:
Froyo update dates worldwide & new features
UK (All Carriers): 5/11 to 11/11
Europe (Rest): 15/11 to 30/11
USA (T-Mobile, AT&T): 11/11 to 29/11
Middle East and Persian Gulf (STC, Other Carriers): 20/11 to 30/11
Rest of the World: 11/11 to 30/11
Avastasin enda jaoks kifti rakenduse- Crystal TV. Siin on võimalik läbi mobiili vaadata filme ja muusikat- tundub olema venkude oma, aga väga mõnus- täielik nostalgja- vanad vene filmid ja multikad- samas on ka cinema kanal ja cnn ja veel vene kanaleid lisaks- väga soovitan. Pilt jookseb kenast, mõnikord on hakkimist aga väga rahul.
Veel head rakendused on Appware ja Appsfire- siit saab vaadata reaalajas, missuguseid rakendusi keegi alla laeb- siitkaudu leidsin ka Crystal TV.
Võiksite ka jagada oma muljeid enda jaoks parimatest rakendustest, mida olete leidnud ja mida kasutate kõige rohkem.
lapsepõlv tuleb meelde vanu multareid vahtides...ja ei haki üldse
At the moment Crystal TV service is on testing stage. Upon finishing of testing stage Crystal TV users will be able to access to premium television and video content subsciptions.
Samuti mingid hinnad leitavad. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
At the moment Crystal TV service is on testing stage. Upon finishing of testing stage Crystal TV users will be able to access to premium television and video content subsciptions.
Samuti mingid hinnad leitavad.
kui arvutisse tirida,siis ongi lukus juba...ainult 3 kanalit vabad
selleks ajaks on juba 3 uut firmwaret tulnud ma usun kui Baltics (mis ilmselt Europe alla ei kuulu) JPA lõpuks saab.
samas on see ametlik juba nädalaid saadaval olnud kõigile nii et probleemi pole justkui. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
mis tõlke küsimused? läti/leedu olid esimestes alpha 2.2 firmwaredes olemas ja eesti keel on JPA's ka olemas. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
kui sa just hiina siseturu jaoks mõeldud aparaati ei saa siis android 2.1'ga on eesti keel olemas.
ja nüüd nagu öeldud ka 2.2'ga.
näe öösel "kottpimedas" tehtud. ega sa fläsiga paremat kvaliteeti ei saa.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.