Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 00:12:25 vasta tsitaadiga

tomz kirjutas:
emt topeltpluss hind ajab näpud kihelema icon_smile.gif
huvitav millal samsalt uut mudelit oodata? uue aasta alguses vast



http://itrans.kiev.ua/modules/news/index.php?idnews=3907&pagenumber=3


Kui see tuleb siis lakute sõrmed ka puhtaks pärast telefoni käeshoidmist icon_biggrin.gif Vaat see on juba püss...3.0 android ja 2 gigane prose. Väidetavalt tuleb 1011 esimeses kvartalis välja. Metallist korpus (nagu iphonel), rohkem ekraani ja vähem musta pinda, video on nüüd juba full HD

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.


viimati muutis tumbuser 05.11.2010 00:14:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 00:13:45 vasta tsitaadiga

Vaevalt need andmed seal tõesed on.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 00:14:47 vasta tsitaadiga

Ega kindel ei saa olla jah.
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 00:22:38 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
Vaevalt need andmed seal tõesed on.


elame-näeme icon_cool.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 03:27:49 vasta tsitaadiga

Linnuke täna sirsitas et 2.2 jääb väga üürikeseks, Q1 2011 peaks olema 2.5 saadaval thumbs_up.gif
eks näis
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 03:33:30 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy S is the first Wi-Fi Direct certified phone
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 05.11.2010 15:16:14 vasta tsitaadiga

vaatasin just- ei saa veel upgrade teha läbi uue Kiesi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 05.11.2010 16:46:45 vasta tsitaadiga

Saksa, UK, Holland, Hong-Kong saadaval Kiesi kaudu. Eestlased jäetakse ilmselt viimaseks, nagu alati ja iga asjaga icon_biggrin.gif

IMO oleks neil just mõttekas alustada väikesest regioonist ja järk-järgult suurematele üle minna. Kui mingi viga või apsakas juhtub (tarkvaraline, ülekoormatud serverid vms.), siis on vähem pahuraid kliente ning saaksid esialgseid plaane korrigeerida suuremate regioonide tarvis. Aga nuh, eks suurkorporatsioon teab ise paremini kuidas ta oma asju ajab. :p
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 05.11.2010 16:55:40 vasta tsitaadiga

tundub, et Lääne-Euroopas on allalaadimine alanud, aru ei saa, miks samsung .ee ei anna mingitki infot, millal meil see kättesaadavaks muutub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 05.11.2010 17:32:37 vasta tsitaadiga

Mul juba mitu kuud ODIN-iga Froyo peale lastud ja töötab ilma igasuguste probleemideta. Alguses arvasin ka, et mingi ilge raketiteadus, aga kui lähemalt uurima hakkasin, siis ei olnud midagi keerulist.

Sai peale lastud "3-button combo fix", telefon root'itud ja 1-click lagfix. Jookseb väga väledalt. Quadrant skoor on 1900 (ilma lagfixita ca 800).

Sai ka kasutajaliidest natuke tuunitud. Lisasin ka mõned screenshotid.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et telefon minu jaoks pea ideaalne.
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 17:43:53 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
Aga nuh, eks suurkorporatsioon teab ise paremini kuidas ta oma asju ajab. :p

kas arvad, et niisama ventitati ametlikuga. need testimised on ära tehtud nii firma siseselt kui ka mitteametlike firmwarede kasutajate (kelleks võid ka ise hakata omal algatusel) poolt tuhandeid kordi.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 05.11.2010 18:09:04 vasta tsitaadiga

Ma ei rääkinud hetkel FW vigadest, vaid serverite võimalikest vigadest kui neid massiliselt piinama hakatakse. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 18:37:30 vasta tsitaadiga

ok aga serverid ei tööta ainult galaxy pärast, küllap neid update vajavaid asju on samsungil teisigi. ehk siis kogemust niigi.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 20:38:30 vasta tsitaadiga

juuser, Kena desk thumbs_up.gif näeb pea sama välja mis WinPhone7 default icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 05.11.2010 21:31:42 vasta tsitaadiga

wanawoll kirjutas:
juuser, Kena desk thumbs_up.gif näeb pea sama välja mis WinPhone7 default icon_lol.gif


Eks ta kergelt meenutab jah icon_smile.gif Aga tegelikult mulle default wp7 oma sinivalgete ikoonide ja tühja ribaga paremal servas üldse ei meeldi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 21:48:10 vasta tsitaadiga

Näeb välja selline nagu WP7 homescreen välja nägema peaks.
Päris WP7 homescreen oma siniste/kollaste/punaste värvilatakatega on lausrõve.

Teemasse: tõesti on kena ja omapärane homescreen.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2010 23:34:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Päris WP7 homescreen oma siniste/kollaste/punaste värvilatakatega on lausrõve.

Tänaseks võin öelda et appi saab panna kuvama ka oma sisu järgi, igal ikoonil on oma teema icon_razz.gif
today screen näitab rss vooge ja accuwether jne...
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.11.2010 23:55:12 vasta tsitaadiga

Olen ka päris mitu õhtut nuppude treimisele pühendanud icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 00:56:29 vasta tsitaadiga

The Samsung Galaxy S Replaces The iPhone As Japan’s Top Selling Phone

http://www.mobilecrunch.com/2010/11/04/the-samsung-galaxy-s-replaces-the-iphone-as-japans-top-selling-phone/
http://english.chosun.com/site/data/html_dir/2010/11/04/2010110400482.html?

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 12:56:10 vasta tsitaadiga

jyrgen kirjutas:
Olen ka päris mitu õhtut nuppude treimisele pühendanud icon_biggrin.gif



mismoodi te teete neid?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2010 14:14:56 vasta tsitaadiga

mul on sarnane aga teise nurga alt küsimus. Samsung pakub järjehoidjate ikooniks lipukesi. Kas ja kuidas saaks järjehoidjaks tekitada vastava internetilehe ikooni?

(ja siis veel see asi et ei suuda menüüs olevaid järjehoidjaid ära kustutada - soovitus hoida näppu peal järjehoidjal, ei mõika ja mitte kusagilt settingutest pole leidnud kohta kus järjehoidjaid ära kustutada...icon_sad.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.11.2010 14:15:11 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:

mismoodi te teete neid?


Desktop Visualizer - igasuguste erisuuruste omaloodud "nuppude" asetamiseks.
APK Manager - igasuguste olemasolevate rakenduste või vidinate lahtipakkimiseks, modimiseks ja tagasi kokkupakkimiseks.
Ja siis, või tegelikult eelkõige, Google/Sinu fotoarhiiv/Sinu joonistusoskusega käsi pildimaterjali hankimiseks ning Sinu lemmikpilditöötlusprogramm selle töötlemiseks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 07.11.2010 23:57:36 vasta tsitaadiga

Ma ei tia kus Teil siuke info on et topeltpluss klientidele selline soodukas.....


www.emt.ee/pakkumised/topeltpluss/2010-sept-topeltpluss-telefonid
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 00:05:08 vasta tsitaadiga

mustjaak, Sa vaatad septembri soodukaid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustjaak
HV kasutaja


liitunud: 29.01.2003




sõnum 08.11.2010 00:09:17 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
mustjaak, Sa vaatad septembri soodukaid icon_biggrin.gif


nu näita siis ots kätte kus värskemaid tuleb. Mina Emti lehelt ei leia igastahes....
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 05:52:21 vasta tsitaadiga

jyrgen kirjutas:
Desktop Visualizer - igasuguste erisuuruste omaloodud "nuppude" asetamiseks.



aitäh, oli abi icon_smile.gif

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.11.2010 10:57:31 vasta tsitaadiga

mustjaak kirjutas:
Ma ei tia kus Teil siuke info on et topeltpluss klientidele selline soodukas.....


www.emt.ee/pakkumised/topeltpluss/2010-sept-topeltpluss-telefonid


https://www.emt.ee/pakkumised/2010-nov-epoe-eripakkumine

Ehk siis e-poe eripakkumised hoopis, soodushindu näeb sisseloginuna.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2010 14:50:17 vasta tsitaadiga

Mis pleieriga internetist videosid vaatate? nt reporteri lehel vms icon_question.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RyDos
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2007




sõnum 08.11.2010 16:34:01 ... vasta tsitaadiga

kuidas ma saaks üle bluetoothi arvutist heli telefonile? vastupidi toimib aga...
lapakal nii väike kõlar, ja tahaks heli saada telefoni....

audio väljundiks valisin headseti winnis....aga ikka vaikus...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sandrew
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2007




sõnum 08.11.2010 17:14:30 vasta tsitaadiga

Incikas kirjutas:
Mis pleieriga internetist videosid vaatate? nt reporteri lehel vms icon_question.gif


Umm, mingit eraldi pleierit vaja ei ole, brauseris mängib flash neid. St vaja on Froyot.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 08.11.2010 18:02:44 vasta tsitaadiga

Selline jutt siis:
Froyo update dates worldwide & new features
UK (All Carriers): 5/11 to 11/11
Europe (Rest): 15/11 to 30/11
USA (T-Mobile, AT&T): 11/11 to 29/11
Middle East and Persian Gulf (STC, Other Carriers): 20/11 to 30/11
Rest of the World: 11/11 to 30/11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 14.11.2010 15:54:36 vasta tsitaadiga

Avastasin enda jaoks kifti rakenduse- Crystal TV. Siin on võimalik läbi mobiili vaadata filme ja muusikat- tundub olema venkude oma, aga väga mõnus- täielik nostalgja- vanad vene filmid ja multikad- samas on ka cinema kanal ja cnn ja veel vene kanaleid lisaks- väga soovitan. Pilt jookseb kenast, mõnikord on hakkimist aga väga rahul.
Veel head rakendused on Appware ja Appsfire- siit saab vaadata reaalajas, missuguseid rakendusi keegi alla laeb- siitkaudu leidsin ka Crystal TV.
Võiksite ka jagada oma muljeid enda jaoks parimatest rakendustest, mida olete leidnud ja mida kasutate kõige rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 16:45:01 vasta tsitaadiga

TuneIn Radio aitab iga õhtu unne suikuda. Väga suur hulk online raadioid kõik ühes appis koos, sealhulgas ka enamus Eesti raadiod. Sleep timeri funktsioon on ka väga kasulikuks osutunud öösel kuulates.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 18:02:04 vasta tsitaadiga

reio72, Androidi teemas juba oli üleskutse jagada oma lemmikappe. Uuri sealt.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 01:44:25 vasta tsitaadiga

reio72 kirjutas:
Avastasin enda jaoks kifti rakenduse- Crystal TV. Siin on võimalik läbi mobiili vaadata filme ja muusikat- tundub olema venkude oma, aga väga mõnus- täielik nostalgja- vanad vene filmid ja multikad- samas on ka cinema kanal ja cnn ja veel vene kanaleid lisaks- väga soovitan. Pilt jookseb kenast, mõnikord on hakkimist aga väga rahul.


wifi all on ok, EMT 3-se kiirusega tõmbab kooma mõne kanali kooma. Proovin, katsetan. Väga lahe asi.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 15.11.2010 11:07:19 vasta tsitaadiga

Vabandan ette rumala küsimuse pärast, aga mind huvitab - mida annab telefonile juurde rootimine. Hetkel ei ole seda teinud, aga kas peaks tegema. Leidsin sellise appi nagu z4root, mis roodib ja unroodib. Äkki keegi teist tarkadest seletaks mulle mõne lausega selle asja ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 11:27:46 vasta tsitaadiga

reio72 kirjutas:
Vabandan ette rumala küsimuse pärast, aga mind huvitab - mida annab telefonile juurde rootimine. Hetkel ei ole seda teinud, aga kas peaks tegema. Leidsin sellise appi nagu z4root, mis roodib ja unroodib. Äkki keegi teist tarkadest seletaks mulle mõne lausega selle asja ära.
Veidi eespool siinsamas teemas
Nu kirjutas:
Incikas kirjutas:
aga kui keegi piisavalt hästi lahti seletab Põhjused,äkki teen
kui sind midagi ei seda stock fw juures ja kõik meeldib siis pole sulle ka vaja "piinata"
pole mõtet seda peale suruda kui kõik on endaarust parimas korras.

siis inimene on hädas force closedega, "piinamise" tahajärjel.
1.piinab veel natuke ja paneb uusima fw peale ja probleem lahendatud.

2.siis häirib lag osasi. "piinad" teed ära rootimise ja saad peale lasta lagfixi.
3. mind ennast häiris veel startup/shutdown helin. rootisin ja kustutasin ära.
4. siis kustutasin ära minujaoks kasutud appid, mida ilma rootimata ei saa teha.
5. startup manager vajab jälle rooti. tulemus on rohkem vaba mälu.
6. mõni pole rahul stock themega. root ja asenda kõik ikoonid sellistega millistega iganes soovid.
jne.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 17:50:49 vasta tsitaadiga

Homme peaks Tele2 netipoes antud telefon mingi hea hinnaga olema.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 21:53:16 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
Selline jutt siis:
Froyo update dates worldwide & new features
UK (All Carriers): 5/11 to 11/11
Europe (Rest): 15/11 to 30/11
USA (T-Mobile, AT&T): 11/11 to 29/11
Middle East and Persian Gulf (STC, Other Carriers): 20/11 to 30/11
Rest of the World: 11/11 to 30/11


krt täna nagu on 15/11 vä? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 22:23:09 vasta tsitaadiga

15 kuni 30 saan ma aru.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 22:32:04 vasta tsitaadiga

reio72 kirjutas:
Avastasin enda jaoks kifti rakenduse- Crystal TV. Siin on võimalik läbi mobiili vaadata filme ja muusikat- tundub olema venkude oma, aga väga mõnus- täielik nostalgja- vanad vene filmid ja multikad- samas on ka cinema kanal ja cnn ja veel vene kanaleid lisaks- väga soovitan. Pilt jookseb kenast, mõnikord on hakkimist aga väga rahul.
Veel head rakendused on Appware ja Appsfire- siit saab vaadata reaalajas, missuguseid rakendusi keegi alla laeb- siitkaudu leidsin ka Crystal TV.
Võiksite ka jagada oma muljeid enda jaoks parimatest rakendustest, mida olete leidnud ja mida kasutate kõige rohkem.


thumbs_up.gif lapsepõlv tuleb meelde vanu multareid vahtides...ja ei haki üldse icon_wink.gif icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 22:46:57 vasta tsitaadiga

see asi läheb vist tasuliseks minegi aeg

http://www.crystalreality.com/crystaltv/main/

Seal all kirjas

tsitaat:
At the moment Crystal TV service is on testing stage. Upon finishing of testing stage Crystal TV users will be able to access to premium television and video content subsciptions.


Samuti mingid hinnad leitavad.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incikas
HV veteran
Incikas

liitunud: 12.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 23:33:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
see asi läheb vist tasuliseks minegi aeg

http://www.crystalreality.com/crystaltv/main/

Seal all kirjas

tsitaat:
At the moment Crystal TV service is on testing stage. Upon finishing of testing stage Crystal TV users will be able to access to premium television and video content subsciptions.


Samuti mingid hinnad leitavad.


kui arvutisse tirida,siis ongi lukus juba...ainult 3 kanalit vabad
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
õllekas
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2003




sõnum 16.11.2010 18:17:44 vasta tsitaadiga

Nopekki küll kopp.gif

Bad news for Baltics. I got a reply from Samsung guys.

Android 2.2 Froyo will be available for Baltic countries 24/12/2010.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reio72
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2010




sõnum 16.11.2010 18:21:09 vasta tsitaadiga

õllekas kirjutas:
Nopekki küll kopp.gif

Bad news for Baltics. I got a reply from Samsung guys.

Android 2.2 Froyo will be available for Baltic countries 24/12/2010.


vähemalt üks jõulukink on nüüd olemas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 18:29:50 vasta tsitaadiga

selleks ajaks on juba 3 uut firmwaret tulnud ma usun kui Baltics (mis ilmselt Europe alla ei kuulu) JPA lõpuks saab.
samas on see ametlik juba nädalaid saadaval olnud kõigile nii et probleemi pole justkui.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:02:21 vasta tsitaadiga

Miks siis nii kaua läheb? Ainult tõlke küsimused? Ise ootan veel Samsung i5800 mudelile Froyot.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:17:57 vasta tsitaadiga

mis tõlke küsimused? läti/leedu olid esimestes alpha 2.2 firmwaredes olemas ja eesti keel on JPA's ka olemas.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 20:48:10 vasta tsitaadiga

Kas Eestist ostes on 9000 galaxyl eestikeelne OS peal? Keele vahetamiseks peab firmware ää vahetama?

Rääkige kas LED fläshist keegi puudu ei tunne?
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:05:17 vasta tsitaadiga

kui sa just hiina siseturu jaoks mõeldud aparaati ei saa siis android 2.1'ga on eesti keel olemas.
ja nüüd nagu öeldud ka 2.2'ga.

näe öösel "kottpimedas" tehtud. ega sa fläsiga paremat kvaliteeti ei saa.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung GT-I9000 Galaxy S mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.