|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
11.11.2010 23:25:33
|
|
|
Mingi aeg tagasi teise boksi ostsin, siis mul olid kanalid 2,5 kuud lahti. Mingil hetkel pandi kinni. Mina küll kuhugi kurtma ei läinud.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.11.2010 23:48:01
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
mul anti kohe 30 päeva, aga igaks juhuks kysisin yle, et miks nagu on, siis kadus ära
Tädi oli kuhugi vajutanud, peale uuesti helistamist anti tagasi
See oli ka vist augustis |
Mul tehti peale seda küsimist veel vanas boxis kh kõik teemad lahti. Nagu oleks äsja liitunud
Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2010 00:26:11
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida. |
Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida  |
no mind see 12 eek ei tapa kuus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.11.2010 00:33:13
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida. |
Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida  |
no mind see 12 eek ei tapa kuus  |
Kas Euro pakett kus RTL sees pole mitte 35.- kuus? |
euro pakett aasta lõpuni kõigile tasuta muideks
ma pigem vsb räägin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
16.11.2010 02:47:22
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida. |
Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida  |
no mind see 12 eek ei tapa kuus  |
Kas Euro pakett kus RTL sees pole mitte 35.- kuus? |
euro pakett aasta lõpuni kõigile tasuta muideks
ma pigem vsb räägin  |
euro pakett on ainult neile aasta lõpuni tasuta kes õigel ajal selle tellisid... oli vist juuli lõpuni aega tellida vms. Praegu tellides maksad.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2010 10:41:28
|
|
|
kui kõigile euro tasuta pole, siis hetkel mul igatahes on.
Aga ausalt öelded, kui selle ära lõpetan aasta lõpus, siis igatsema seda paketti kindlasti ei hakka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
16.11.2010 13:57:03
|
|
|
Elionil on kaks võimalust. Kas panevad sinna portsu kanaleid juurde ja hakkad igatsema või lasevad millalgi selle paketi põhipakki tagasi.
See on naeruväärne. Oleme Euroopa Liidus ja euroopa riikide kanaleid ei näe, sest praegusel kujul nagunii nende eest eraldi maksma ei hakata. Need ju tasuta satilt saadaval, kel huvi suurem.
Samas on kõik kohad paksult vene kanaleid täis. Mis Euroopa Liit me oleme, pigem ikka CCCP
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
16.11.2010 17:05:22
|
|
|
| See europakti tasuliseks panemine on tegelikult paras sigadus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2010 17:21:20
|
|
|
pakun, et selle paketi tellimine on suht 0 lähedane.
Ja raha nad vist kavatsevad selle paketiga teenida jaanuar-veebruar, sest osad on yldse ära unustanud, et see tasuta millalgi saadud
Ja kuna jaanuari arve saabub veebruaris, siis voila, raha nagu maast leitud. Vaevalt see pakett end ise ära lõpetab.
Ja peale seda ei teeni nad enam vist kroonigi, kui just kellelgi tõesti muud vaadata pole
Edit: pakun, et europakett tasuline tänu viasati lobitööle seoses f1-ga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oncleuno
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.01.2003
|
16.11.2010 17:40:05
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
pakun, et selle paketi tellimine on suht 0 lähedane.
Ja raha nad vist kavatsevad selle paketiga teenida jaanuar-veebruar, sest osad on yldse ära unustanud, et see tasuta millalgi saadud
Ja kuna jaanuari arve saabub veebruaris, siis voila, raha nagu maast leitud. Vaevalt see pakett end ise ära lõpetab.
Ja peale seda ei teeni nad enam vist kroonigi, kui just kellelgi tõesti muud vaadata pole
Edit: pakun, et europakett tasuline tänu viasati lobitööle seoses f1-ga  |
Kusjuures põhilised kanalid mida ma peale eesti omade vaatan ongi Pro7 ja RTL, niiet tuleb uuel aastal ikkagi Euro paketi eest maksta
Kui minu teha oleks siis kaotaksin pigem vene, itaalia ja prantusekeelsed kanalid ära või siis tasuliseks...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
16.11.2010 18:09:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
pakun, et selle paketi tellimine on suht 0 lähedane.
Ja raha nad vist kavatsevad selle paketiga teenida jaanuar-veebruar, sest osad on yldse ära unustanud, et see tasuta millalgi saadud
Ja kuna jaanuari arve saabub veebruaris, siis voila, raha nagu maast leitud. Vaevalt see pakett end ise ära lõpetab.
Ja peale seda ei teeni nad enam vist kroonigi, kui just kellelgi tõesti muud vaadata pole
Edit: pakun, et europakett tasuline tänu viasati lobitööle seoses f1-ga  |
klientidele saadetakse meeldetuletuse kiri e-posti või teavitus ekraanile, nii on ka enne olnud. Ise vaatan neid kanaleid küll aeg-ajalt, kuid ilma ka ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
16.11.2010 21:51:29
|
|
|
Peale F1 hooaja lõppu lõpetasin ka europaketi ära ja märtsis kavatsen kindlasti uuesti tellida. Erinevus tänase päevaga on aga see, et praegu tuleb lõpetamiseks logida iseteenindusse või teha seda läbi telefoni, kuid peagi pidavat saama seda teha ka otse TV kaudu (nagu hetkel paketi tellimine).
Elioni teenindaja presenteeris mulle telefonis veel uudist, et Elionil on nüüd nii, et võid kasvõi päevakaupa tellida/tellimust lõpetada ja maksadki ainult tellitud päevade eest (antud juhul 35 EEK/30 * x päeva). Niimoodi hakkab F1 live läbi RTL maksma keskmiselt 0,07€ per sõit. Odav küll ju
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.11.2010 22:05:01
|
|
|
| Jaanu5 kirjutas: |
| Elionil on nüüd nii, et võid kasvõi päevakaupa tellida/tellimust lõpetada ja maksadki ainult tellitud päevade eest (antud juhul 35 EEK/30 * x päeva). |
Terve hooaeg sai sedasi VSB vahitud (ja ma pole ainuke siin foorumis)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.11.2010 22:09:17
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Jaanu5 kirjutas: |
| Elionil on nüüd nii, et võid kasvõi päevakaupa tellida/tellimust lõpetada ja maksadki ainult tellitud päevade eest (antud juhul 35 EEK/30 * x päeva). |
Terve hooaeg sai sedasi VSB vahitud (ja ma pole ainuke siin foorumis)  |
kus nüüd avastati peale hooaega
Edit: ma juba ca aastake nii tellin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
16.11.2010 22:47:38
|
|
|
| Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaars
HV vaatleja
liitunud: 23.04.2009
|
17.11.2010 00:21:38
|
|
|
| Jaanu5 kirjutas: |
| Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine. |
otse telekast saadki tellida, katkestama pead telefonitsi/e-teeninduses
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Laizk
HV kasutaja

liitunud: 23.06.2003
|
17.11.2010 02:34:39
|
|
|
| Jaanu5 kirjutas: |
| Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine. |
... juhul kui Sa tead omaniku nime ja isikukoodi saad ka sealt samalt lauatelefonilt probleemideta telefoni teel lõpetatud
kui aga tead kliendinumbrit või salasõna (kui on määratud) lisaks nimele - helista mistelefonilt tahes kliendiinfosse
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.11.2010 09:43:33
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| Jaanu5 kirjutas: |
| Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine. |
... juhul kui Sa tead omaniku nime ja isikukoodi saad ka sealt samalt lauatelefonilt probleemideta telefoni teel lõpetatud
kui aga tead kliendinumbrit või salasõna (kui on määratud) lisaks nimele - helista mistelefonilt tahes kliendiinfosse  |
Parandus, kuna isikukoodidega isiku tuvastamisel telefoni teel on hulganisti pahandusi olnud, siis on hea teada kliendinumbrit ning võimalusel salasõna.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JAANU5
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.04.2006
|
17.11.2010 10:14:22
|
|
|
| Tore on, nii ma olengi seni ju teinud. Minu postituse mõte oli siiski see, et palju mugavam oleks "onnida-offida" otse telekast ja seda Elionist peagi ka lubati.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
17.11.2010 11:02:20
|
|
|
| Laizk kirjutas: |
| Jaanu5 kirjutas: |
| Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine. |
... juhul kui Sa tead omaniku nime ja isikukoodi saad ka sealt samalt lauatelefonilt probleemideta telefoni teel lõpetatud
|
Jah, aga sellel juhul sooritad sa identiteedivarguse, mille eest on ette nähtud üsnagi soolane karistus.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
17.11.2010 11:10:43
|
|
|
| tsitaat: |
Jah, aga sellel juhul sooritad sa identiteedivarguse, mille eest on ette nähtud üsnagi soolane karistus.
|
Aga kui on luba identideedi kasutamiseks omanikult?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
17.11.2010 11:24:25
|
|
|
| spezwend kirjutas: |
| tsitaat: |
Jah, aga sellel juhul sooritad sa identiteedivarguse, mille eest on ette nähtud üsnagi soolane karistus.
|
Aga kui on luba identideedi kasutamiseks omanikult?  |
Selle jaoks lased ühenduse omanikul teha volituse iseteeninduses ja asi korras.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alo-Aerton
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2007
|
17.11.2010 12:49:52
|
|
|
| Kas täna oli tervel eestil DSL maas hiljuti just?Milles probleem oli?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.11.2010 12:54:34
|
|
|
| Välisvõrguga mingi kamm. Kodumaised lehed avanesid.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
17.11.2010 12:56:44
|
|
|
Kuuldavasti olid ka starmani omad hädas olnud.
E: salatoimik, good point
viimati muutis attrs 17.11.2010 13:02:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.11.2010 12:59:17
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Kuuldavasti olid ka starmani omad hädas olnud. |
Kas nod mitte koguaeg hädas pole (starmani teemast selline mulje jäänud)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
17.11.2010 13:16:01
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Välisvõrguga mingi kamm. Kodumaised lehed avanesid. |
Mul oli täpselt vastupidi
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
17.11.2010 13:17:13
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| Välisvõrguga mingi kamm. Kodumaised lehed avanesid. |
Ei avanenud siin kodumaistest ka midagi.
Vahepeal kadus ära nimelahendus, seejärel terve võrk. Igast eesti linnast tuli teateid.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
17.11.2010 13:23:13
|
|
|
| Endal jupsib ka vaheldumisi, kord ei saa kohalikku ja kord välismaisesse. HV on ainus leht kuhu ilma probleemideta sisse saanud kogu selle aja.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.11.2010 13:29:21
|
|
|
Pool tunnikest tagasi öeldi kohalikust elioni esindusest, et täna järvamaal internetti ei saa. Kümmekond minutit tagasi ei saanud maximarketis kaardiga maksta. Hetkel HinnaVaatluses postitada saab
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
17.11.2010 13:40:24
|
|
|
kontoris oli tund aega net maas. netipood ilma netita
nüüd paistab et kõik töötab.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.11.2010 19:37:51
|
|
|
Terve see nädal on möödunud restardirallis. Oskab vast keegi head nõu anda: on mõtet osta vanale thompsoni ruuterijunnile toiteadapter heas usus, et sellest piisab, või soetada üldse uus aparaat (TG784 ruuter on nagu miskipärast silma jäänud)? Katse-eksitus meetodil ei taha midagi ostma hakata neilt. Paraku pole kusagilt teist ruuterit/adapterit kusagilt võtta kah katsetamiseks.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
17.11.2010 19:59:02
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Terve see nädal on möödunud restardirallis. Oskab vast keegi head nõu anda: on mõtet osta vanale thompsoni ruuterijunnile toiteadapter heas usus, et sellest piisab, või soetada üldse uus aparaat (TG784 ruuter on nagu miskipärast silma jäänud)? Katse-eksitus meetodil ei taha midagi ostma hakata neilt. Paraku pole kusagilt teist ruuterit/adapterit kusagilt võtta kah katsetamiseks. |
Keera karp lahti, äkki kondekad punnis.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
17.11.2010 20:09:20
|
|
|
Seda näeb läbi pealmiste tuulutusavade ka eks? Ei paistnud seal midagi punnis olevat.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
18.11.2010 15:07:40
|
|
|
Ainult kaks tükki tundusid (tõesti kõigest tundusid) õige vähe punnis olevat. Löön vist käega ja lähen viskan selle 1,3K neile uue aparaadi eest letile. Saab äkki mõne aja vähemalt telekat vaadatagi.
edit: Ruuter ostetud, wifi konfitud, esialgu tundub kõik ok.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
18.11.2010 22:58:29
|
|
|
Mul ka viimasel ajal mingid jamad. Õhtuti üldse ei saa internetis olla. Iga natukese aja tagant katkeb nett. DSL down, vahel tuleb kiirelt tagasi, vahel aitab ruuteri restart. Siis vahel on 5 minutit olemas, siis vahel minutikese olemas. Ja just õhtuti, 7-8 paiku hakkab see asi pihta, kestab seni kuni kannatus katkeb ja magama ära lähen.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scream
HV kasutaja

liitunud: 24.02.2009
|
19.11.2010 19:17:52
|
|
|
| Mis commandiga telnetis saab muuta halfopen connectioni timeouti,vahete vahel tekib neid millegi pärast väga palju.Praegu on neid näiteks 1500 ja net jõksutab.Ruuteriks TG784
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
19.11.2010 21:31:49
|
|
|
Kerge küsimus pildi kohta.
Kanal kaks on liiga venitatud ääred on mõlemalt poolt kadunud.
Teleka pilt peaks olema 4:3
kuidas see ära fixida?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.11.2010 13:00:52
|
|
|
Kuradi värdjad ruuterid mis koormusele vastu ei pea ja ise resale lähevad 2 salvestust kenasti perses
+ see krdi lollakas DSLi mahaloopimine.
Põhimõtteliselt peale seda on nii et kuigi ruuteril põlevad taas DSL ja Internet tulukesed netti ei saa, ka ruuterisse ei saa sisse logida enam. Ruuter ise vastab pingile samas nett ei vasta.
Ning kui mingit x pidi saabki ruuterisse (1 kord 100st) siis seal vahib vastu ipDhcpInternet: Connecting... (kuigi nii neti kui dsl tuli põleb ruuteril).
Palju need Äriklientidele mõeldud zyxelid vms ka maksavad?
Spoiler 
Nov 20 11:47:31 xDSL linestate up (ITU-T G.992.5; downstream: 15997 kbit/s, upstream: 999 kbit/s; output Power Down: 18.5 dBm, Up: 12.0 dBm; line Attenuation Down: 9.5 dB, Up: 5.5 dB; snr Margin Down: 10.5 dB, Up: 10.0 dB)
Nov 20 11:47:09 xDSL linestate down
Nov 20 11:46:48 DHCC IP address 90.191.xxx.xxx deleted: ok
Nov 20 11:46:48 xDSL linestate down
Nov 20 11:46:00 DHCC lease ip-address 90.191.xxx.xxx bound to intf ipDhcpInternet
Nov 20 11:46:00 DHCC intf ipDhcpInternet renews lease ip-address 90.191.xxx.xxx
|
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
20.11.2010 14:00:14
|
|
|
salatoimik, Endal oli sama probleem, aga vahetasin oma 780WL > TG784 vastu. Ja probleemid kadusid
ZyXEL P660H-D1'd müüdi kunagi kuni 900 krooniga, praegu leiab järelturul isegi 300 krooniga. Mõnedes poodides nt siin on veel see hinnakirjas. Ehk on laos olemas neil.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.11.2010 16:44:59
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Kerge küsimus pildi kohta.
Kanal kaks on liiga venitatud ääred on mõlemalt poolt kadunud.
Teleka pilt peaks olema 4:3
kuidas see ära fixida? |
Jann1, sul amino? Juhul, kui , siis tõesti on tegemist pildiformaadi probleemiga eesti kanalitel hetkel. Programmeerijad andsid lootust ära parandada hiljemalt kuu lõpuks. Mul endalgi taoline mure.
Motorola puhul oleks hea sättida db enda menüüst resolutsiooni ja teleris panna võimalusel automaatselt pildiformaati muutma.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
20.11.2010 17:22:38
|
|
|
| Amino ikka. Eks peab siis kannatama kuu lõpuni.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
20.11.2010 19:54:11
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kuradi piixud ruuterid mis koormusele vastu ei pea ja ise resale lähevad 2 salvestust kenasti <b>piixus</b>
+ see krdi lollakas DSLi mahaloopimine.
Põhimõtteliselt peale seda on nii et kuigi ruuteril põlevad taas DSL ja Internet tulukesed netti ei saa, ka ruuterisse ei saa sisse logida enam. Ruuter ise vastab pingile samas nett ei vasta.
Ning kui mingit x pidi saabki ruuterisse (1 kord 100st) siis seal vahib vastu ipDhcpInternet: Connecting... (kuigi nii neti kui dsl tuli põleb ruuteril).
Palju need Äriklientidele mõeldud zyxelid vms ka maksavad?
Spoiler 
Nov 20 11:47:31 xDSL linestate up (ITU-T G.992.5; downstream: 15997 kbit/s, upstream: 999 kbit/s; output Power Down: 18.5 dBm, Up: 12.0 dBm; line Attenuation Down: 9.5 dB, Up: 5.5 dB; snr Margin Down: 10.5 dB, Up: 10.0 dB)
Nov 20 11:47:09 xDSL linestate down
Nov 20 11:46:48 DHCC IP address 90.191.xxx.xxx deleted: ok
Nov 20 11:46:48 xDSL linestate down
Nov 20 11:46:00 DHCC lease ip-address 90.191.xxx.xxx bound to intf ipDhcpInternet
Nov 20 11:46:00 DHCC intf ipDhcpInternet renews lease ip-address 90.191.xxx.xxx
|
|
Helista riketesse, või saada kiri, kui ei ole mahti helistada, proovime lahenduse leida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.11.2010 20:57:56
|
|
|
Eks näis, saan tuttavalt laenata seda TG784 veidiks ajaks (kuni ta ise reisul on). Kui tollega samamoodi lolli loobib eks siis tegutseb edasi.
Muideks miks amino boxiga TV3 puhul see 4:3 - 16:9 vahetus ei tööta? kui 16:9 siis on venitatud lihtsalt 4:3 peal kokku kõik.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|