Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:25:33 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi teise boksi ostsin, siis mul olid kanalid 2,5 kuud lahti. Mingil hetkel pandi kinni. Mina küll kuhugi kurtma ei läinud.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:48:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:


mul anti kohe 30 päeva, aga igaks juhuks kysisin yle, et miks nagu on, siis kadus ära icon_lol.gif
Tädi oli kuhugi vajutanud, peale uuesti helistamist anti tagasi thumbs_up.gif
See oli ka vist augustis
Mul tehti peale seda küsimist veel vanas boxis kh kõik teemad lahti. Nagu oleks äsja liitunud icon_razz.gif

Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:52:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.

Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:26:11 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.

Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida thumbs_up.gif

no mind see 12 eek ei tapa kuus icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:28:41 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.

Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida thumbs_up.gif

no mind see 12 eek ei tapa kuus icon_biggrin.gif

Kas Euro pakett kus RTL sees pole mitte 35.- kuus?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:33:13 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.

Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida thumbs_up.gif

no mind see 12 eek ei tapa kuus icon_biggrin.gif

Kas Euro pakett kus RTL sees pole mitte 35.- kuus?


euro pakett aasta lõpuni kõigile tasuta muideks
ma pigem vsb räägin icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 02:47:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tomorrow kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Aga ei kurtnud. Sai vähemalt F1 paar korda tasuta vahtida.

Mina tellisin õigel ajal vajaliku paketi ja saan aasta lõpuni F1 tasuta vahtida thumbs_up.gif

no mind see 12 eek ei tapa kuus icon_biggrin.gif

Kas Euro pakett kus RTL sees pole mitte 35.- kuus?


euro pakett aasta lõpuni kõigile tasuta muideks
ma pigem vsb räägin icon_smile.gif

euro pakett on ainult neile aasta lõpuni tasuta kes õigel ajal selle tellisid... oli vist juuli lõpuni aega tellida vms. Praegu tellides maksad.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 10:41:28 vasta tsitaadiga

kui kõigile euro tasuta pole, siis hetkel mul igatahes on.
Aga ausalt öelded, kui selle ära lõpetan aasta lõpus, siis igatsema seda paketti kindlasti ei hakka icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.11.2010 13:57:03 vasta tsitaadiga

Elionil on kaks võimalust. Kas panevad sinna portsu kanaleid juurde ja hakkad igatsema või lasevad millalgi selle paketi põhipakki tagasi.
See on naeruväärne. Oleme Euroopa Liidus ja euroopa riikide kanaleid ei näe, sest praegusel kujul nagunii nende eest eraldi maksma ei hakata. Need ju tasuta satilt saadaval, kel huvi suurem.
Samas on kõik kohad paksult vene kanaleid täis. Mis Euroopa Liit me oleme, pigem ikka CCCP
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 17:05:22 vasta tsitaadiga

See europakti tasuliseks panemine on tegelikult paras sigadus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 17:21:20 vasta tsitaadiga

pakun, et selle paketi tellimine on suht 0 lähedane.
Ja raha nad vist kavatsevad selle paketiga teenida jaanuar-veebruar, sest osad on yldse ära unustanud, et see tasuta millalgi saadud icon_smile.gif
Ja kuna jaanuari arve saabub veebruaris, siis voila, raha nagu maast leitud. Vaevalt see pakett end ise ära lõpetab.
Ja peale seda ei teeni nad enam vist kroonigi, kui just kellelgi tõesti muud vaadata pole icon_cool.gif

Edit: pakun, et europakett tasuline tänu viasati lobitööle seoses f1-ga icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 16.11.2010 17:40:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pakun, et selle paketi tellimine on suht 0 lähedane.
Ja raha nad vist kavatsevad selle paketiga teenida jaanuar-veebruar, sest osad on yldse ära unustanud, et see tasuta millalgi saadud icon_smile.gif
Ja kuna jaanuari arve saabub veebruaris, siis voila, raha nagu maast leitud. Vaevalt see pakett end ise ära lõpetab.
Ja peale seda ei teeni nad enam vist kroonigi, kui just kellelgi tõesti muud vaadata pole icon_cool.gif

Edit: pakun, et europakett tasuline tänu viasati lobitööle seoses f1-ga icon_wink.gif


Kusjuures põhilised kanalid mida ma peale eesti omade vaatan ongi Pro7 ja RTL, niiet tuleb uuel aastal ikkagi Euro paketi eest maksta icon_confused.gif
Kui minu teha oleks siis kaotaksin pigem vene, itaalia ja prantusekeelsed kanalid ära või siis tasuliseks...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 16.11.2010 18:09:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
pakun, et selle paketi tellimine on suht 0 lähedane.
Ja raha nad vist kavatsevad selle paketiga teenida jaanuar-veebruar, sest osad on yldse ära unustanud, et see tasuta millalgi saadud icon_smile.gif
Ja kuna jaanuari arve saabub veebruaris, siis voila, raha nagu maast leitud. Vaevalt see pakett end ise ära lõpetab.
Ja peale seda ei teeni nad enam vist kroonigi, kui just kellelgi tõesti muud vaadata pole icon_cool.gif

Edit: pakun, et europakett tasuline tänu viasati lobitööle seoses f1-ga icon_wink.gif

klientidele saadetakse meeldetuletuse kiri e-posti või teavitus ekraanile, nii on ka enne olnud. Ise vaatan neid kanaleid küll aeg-ajalt, kuid ilma ka ei saa.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:51:29 vasta tsitaadiga

Peale F1 hooaja lõppu lõpetasin ka europaketi ära ja märtsis kavatsen kindlasti uuesti tellida. Erinevus tänase päevaga on aga see, et praegu tuleb lõpetamiseks logida iseteenindusse või teha seda läbi telefoni, kuid peagi pidavat saama seda teha ka otse TV kaudu (nagu hetkel paketi tellimine).

Elioni teenindaja presenteeris mulle telefonis veel uudist, et Elionil on nüüd nii, et võid kasvõi päevakaupa tellida/tellimust lõpetada ja maksadki ainult tellitud päevade eest (antud juhul 35 EEK/30 * x päeva). Niimoodi hakkab F1 live läbi RTL maksma keskmiselt 0,07€ per sõit. Odav küll ju icon_smile.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:05:01 vasta tsitaadiga

Jaanu5 kirjutas:
Elionil on nüüd nii, et võid kasvõi päevakaupa tellida/tellimust lõpetada ja maksadki ainult tellitud päevade eest (antud juhul 35 EEK/30 * x päeva).
Terve hooaeg sai sedasi VSB vahitud (ja ma pole ainuke siin foorumis) icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:09:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Jaanu5 kirjutas:
Elionil on nüüd nii, et võid kasvõi päevakaupa tellida/tellimust lõpetada ja maksadki ainult tellitud päevade eest (antud juhul 35 EEK/30 * x päeva).
Terve hooaeg sai sedasi VSB vahitud (ja ma pole ainuke siin foorumis) icon_biggrin.gif


kus nüüd avastati peale hooaega icon_lol.gif
Edit: ma juba ca aastake nii tellin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 22:47:38 vasta tsitaadiga

Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaars
HV vaatleja

liitunud: 23.04.2009




sõnum 17.11.2010 00:21:38 vasta tsitaadiga

Jaanu5 kirjutas:
Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine.



otse telekast saadki tellida, katkestama pead telefonitsi/e-teeninduses
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laizk
HV kasutaja
Laizk

liitunud: 23.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 02:34:39 vasta tsitaadiga

Jaanu5 kirjutas:
Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine.

... juhul kui Sa tead omaniku nime ja isikukoodi saad ka sealt samalt lauatelefonilt probleemideta telefoni teel lõpetatud icon_smile.gif
kui aga tead kliendinumbrit või salasõna (kui on määratud) lisaks nimele - helista mistelefonilt tahes kliendiinfosse icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 09:43:33 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
Jaanu5 kirjutas:
Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine.

... juhul kui Sa tead omaniku nime ja isikukoodi saad ka sealt samalt lauatelefonilt probleemideta telefoni teel lõpetatud icon_smile.gif
kui aga tead kliendinumbrit või salasõna (kui on määratud) lisaks nimele - helista mistelefonilt tahes kliendiinfosse icon_wink.gif


Parandus, kuna isikukoodidega isiku tuvastamisel telefoni teel on hulganisti pahandusi olnud, siis on hea teada kliendinumbrit ning võimalusel salasõna.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 10:14:22 vasta tsitaadiga

Tore on, nii ma olengi seni ju teinud. Minu postituse mõte oli siiski see, et palju mugavam oleks "onnida-offida" otse telekast ja seda Elionist peagi ka lubati.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 11:02:20 vasta tsitaadiga

Laizk kirjutas:
Jaanu5 kirjutas:
Siis ju lusti kui palju. Kuna mul aga Elioni leping pole oma nimel, siis oleks abiks see otse telekast tellimine/katkestamine.

... juhul kui Sa tead omaniku nime ja isikukoodi saad ka sealt samalt lauatelefonilt probleemideta telefoni teel lõpetatud icon_smile.gif

Jah, aga sellel juhul sooritad sa identiteedivarguse, mille eest on ette nähtud üsnagi soolane karistus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 11:10:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jah, aga sellel juhul sooritad sa identiteedivarguse, mille eest on ette nähtud üsnagi soolane karistus.

Aga kui on luba identideedi kasutamiseks omanikult? icon_smile.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 17.11.2010 11:24:25 vasta tsitaadiga

spezwend kirjutas:
tsitaat:

Jah, aga sellel juhul sooritad sa identiteedivarguse, mille eest on ette nähtud üsnagi soolane karistus.

Aga kui on luba identideedi kasutamiseks omanikult? icon_smile.gif

Selle jaoks lased ühenduse omanikul teha volituse iseteeninduses ja asi korras.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 17.11.2010 12:49:52 vasta tsitaadiga

Kas täna oli tervel eestil DSL maas hiljuti just?Milles probleem oli?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 12:54:34 vasta tsitaadiga

Välisvõrguga mingi kamm. Kodumaised lehed avanesid.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 12:55:39 vasta tsitaadiga

http://www.e24.ee/?id=343119
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 12:56:44 vasta tsitaadiga

Kuuldavasti olid ka starmani omad hädas olnud.

E: salatoimik, good point thumbs_up.gif icon_lol.gif


viimati muutis attrs 17.11.2010 13:02:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 12:59:17 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Kuuldavasti olid ka starmani omad hädas olnud.

Kas nod mitte koguaeg hädas pole (starmani teemast selline mulje jäänud) icon_question.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:16:01 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Välisvõrguga mingi kamm. Kodumaised lehed avanesid.

Mul oli täpselt vastupidi icon_razz.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:17:13 vasta tsitaadiga

attrs kirjutas:
Välisvõrguga mingi kamm. Kodumaised lehed avanesid.


Ei avanenud siin kodumaistest ka midagi.
Vahepeal kadus ära nimelahendus, seejärel terve võrk. Igast eesti linnast tuli teateid.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:23:13 vasta tsitaadiga

Endal jupsib ka vaheldumisi, kord ei saa kohalikku ja kord välismaisesse. HV on ainus leht kuhu ilma probleemideta sisse saanud kogu selle aja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:29:21 vasta tsitaadiga

Pool tunnikest tagasi öeldi kohalikust elioni esindusest, et täna järvamaal internetti ei saa. Kümmekond minutit tagasi ei saanud maximarketis kaardiga maksta. Hetkel HinnaVaatluses postitada saab icon_rolleyes.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 17.11.2010 13:40:24 vasta tsitaadiga

kontoris oli tund aega net maas. netipood ilma netita icon_biggrin.gif
nüüd paistab et kõik töötab.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 17.11.2010 13:42:38 vasta tsitaadiga

Elioni teenuseid tabas ulatuslik rike --> http://uudised.err.ee/index.php?06219396

Lisaks veel Elioni teema HV foorumis https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=134764

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 14:31:13 vasta tsitaadiga

Ma korra juba kahtlustasin, et mu enda viga aga ju siis mitte icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 19:37:51 vasta tsitaadiga

Terve see nädal on möödunud restardirallis. Oskab vast keegi head nõu anda: on mõtet osta vanale thompsoni ruuterijunnile toiteadapter heas usus, et sellest piisab, või soetada üldse uus aparaat (TG784 ruuter on nagu miskipärast silma jäänud)? Katse-eksitus meetodil ei taha midagi ostma hakata neilt. Paraku pole kusagilt teist ruuterit/adapterit kusagilt võtta kah katsetamiseks.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 19:59:02 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Terve see nädal on möödunud restardirallis. Oskab vast keegi head nõu anda: on mõtet osta vanale thompsoni ruuterijunnile toiteadapter heas usus, et sellest piisab, või soetada üldse uus aparaat (TG784 ruuter on nagu miskipärast silma jäänud)? Katse-eksitus meetodil ei taha midagi ostma hakata neilt. Paraku pole kusagilt teist ruuterit/adapterit kusagilt võtta kah katsetamiseks.

Keera karp lahti, äkki kondekad punnis.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 20:09:20 vasta tsitaadiga

Seda näeb läbi pealmiste tuulutusavade ka eks? Ei paistnud seal midagi punnis olevat.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 20:19:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Seda näeb läbi pealmiste tuulutusavade ka eks? Ei paistnud seal midagi punnis olevat.

Need on plaadi servas: http://foorum.wifi.ee/viewtopic.php?p=18682#p18682
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 15:07:40 vasta tsitaadiga

Ainult kaks tükki tundusid (tõesti kõigest tundusid) õige vähe punnis olevat. Löön vist käega ja lähen viskan selle 1,3K neile uue aparaadi eest letile. Saab äkki mõne aja vähemalt telekat vaadatagi.


edit: Ruuter ostetud, wifi konfitud, esialgu tundub kõik ok.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2010 22:58:29 vasta tsitaadiga

Mul ka viimasel ajal mingid jamad. Õhtuti üldse ei saa internetis olla. Iga natukese aja tagant katkeb nett. DSL down, vahel tuleb kiirelt tagasi, vahel aitab ruuteri restart. Siis vahel on 5 minutit olemas, siis vahel minutikese olemas. Ja just õhtuti, 7-8 paiku hakkab see asi pihta, kestab seni kuni kannatus katkeb ja magama ära lähen.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scream
HV kasutaja
scream

liitunud: 24.02.2009




sõnum 19.11.2010 19:17:52 vasta tsitaadiga

Mis commandiga telnetis saab muuta halfopen connectioni timeouti,vahete vahel tekib neid millegi pärast väga palju.Praegu on neid näiteks 1500 ja net jõksutab.Ruuteriks TG784
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2010 21:31:49 vasta tsitaadiga

Kerge küsimus pildi kohta.
Kanal kaks on liiga venitatud ääred on mõlemalt poolt kadunud.
Teleka pilt peaks olema 4:3
kuidas see ära fixida?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 13:00:52 vasta tsitaadiga

Kuradi värdjad ruuterid mis koormusele vastu ei pea ja ise resale lähevad thumbs_down.gif 2 salvestust kenasti perses icon_evil.gif

+ see krdi lollakas DSLi mahaloopimine.

Põhimõtteliselt peale seda on nii et kuigi ruuteril põlevad taas DSL ja Internet tulukesed netti ei saa, ka ruuterisse ei saa sisse logida enam. Ruuter ise vastab pingile samas nett ei vasta.

Ning kui mingit x pidi saabki ruuterisse (1 kord 100st) siis seal vahib vastu ipDhcpInternet: Connecting... (kuigi nii neti kui dsl tuli põleb ruuteril).

Palju need Äriklientidele mõeldud zyxelid vms ka maksavad?

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 20.11.2010 14:00:14 vasta tsitaadiga

salatoimik, Endal oli sama probleem, aga vahetasin oma 780WL > TG784 vastu. Ja probleemid kadusid
ZyXEL P660H-D1'd müüdi kunagi kuni 900 krooniga, praegu leiab järelturul isegi 300 krooniga. Mõnedes poodides nt siin on veel see hinnakirjas. Ehk on laos olemas neil.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 16:44:59 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Kerge küsimus pildi kohta.
Kanal kaks on liiga venitatud ääred on mõlemalt poolt kadunud.
Teleka pilt peaks olema 4:3
kuidas see ära fixida?


Jann1, sul amino? Juhul, kui , siis tõesti on tegemist pildiformaadi probleemiga eesti kanalitel hetkel. Programmeerijad andsid lootust ära parandada hiljemalt kuu lõpuks. Mul endalgi taoline mure.
Motorola puhul oleks hea sättida db enda menüüst resolutsiooni ja teleris panna võimalusel automaatselt pildiformaati muutma.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 17:22:38 vasta tsitaadiga

Amino ikka. Eks peab siis kannatama kuu lõpuni.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 19:54:11 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kuradi piixud ruuterid mis koormusele vastu ei pea ja ise resale lähevad thumbs_down.gif 2 salvestust kenasti <b>piixus</b> icon_evil.gif

+ see krdi lollakas DSLi mahaloopimine.

Põhimõtteliselt peale seda on nii et kuigi ruuteril põlevad taas DSL ja Internet tulukesed netti ei saa, ka ruuterisse ei saa sisse logida enam. Ruuter ise vastab pingile samas nett ei vasta.

Ning kui mingit x pidi saabki ruuterisse (1 kord 100st) siis seal vahib vastu ipDhcpInternet: Connecting... (kuigi nii neti kui dsl tuli põleb ruuteril).

Palju need Äriklientidele mõeldud zyxelid vms ka maksavad?

Spoiler Spoiler Spoiler


Helista riketesse, või saada kiri, kui ei ole mahti helistada, proovime lahenduse leida.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2010 20:57:56 vasta tsitaadiga

Eks näis, saan tuttavalt laenata seda TG784 veidiks ajaks (kuni ta ise reisul on). Kui tollega samamoodi lolli loobib eks siis tegutseb edasi.

Muideks miks amino boxiga TV3 puhul see 4:3 - 16:9 vahetus ei tööta? kui 16:9 siis on venitatud lihtsalt 4:3 peal kokku kõik.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 312, 313, 314 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.