Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 11.11.2010 16:08:27 vasta tsitaadiga

Keegi on ShopTo kaudu mängu kätte saanud? Reedel hommikul oli juba teele pandud ja siiamaani ootan mängu. Iga päev läheb kõne postkontorisse ja nad ei tea midagi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 16:34:07 vasta tsitaadiga

OT:
sub05, kas võtsid odavama postituse - kallim on track'itav icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 11.11.2010 16:39:09 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
OT:
sub05, kas võtsid odavama postituse - kallim on track'itav icon_wink.gif


Odavama ikka icon_razz.gif Tavaliselt kõik mängud sealt 5 päevaga kohale tulnud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 16:49:47 vasta tsitaadiga

Ma tellisin zavvist ja pandi juba neljapäeval teele aga EP ei tea asjast midagi. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.11.2010 19:12:29 vasta tsitaadiga

online nüüd tükk aega mängitud ja Black opsi mapidest ei meeldi mulle mitte ükski. mw1es on ikka parimad mapid (crash, overgrown, crossfire). ainuke map mis vähegi meeldib on Nuke Town. ja üldse mapid on halvasti disainitud, snipriga pole seal mängus mitte midagi teha. kes on ennist mänginud codi tunneb, et ega väga edasi minekut ei ole ja standard matchide puhul muutub asi ruttu väsitavaks. Muidugi eraldi kiitust väärib wager matchid, Gun Game on küll päris lahedasti tehtud ja lemmik värk seal.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 19:49:10 vasta tsitaadiga

kiire kirjutas:
snipriga pole seal mängus mitte midagi teha.


great success! õhtul saan kätte, siis vaatame...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 20:54:42 vasta tsitaadiga

Minu oma ilmus täna icon_wink.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 21:40:57 vasta tsitaadiga

keegi zombisi tahab mängida xbox360 peal?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:13:00 vasta tsitaadiga

Võite mind ka lisada: j2mm (XBL) - ronin peatselt multisse, kui single läbitud saab.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiire
HV kasutaja
kiire

liitunud: 05.03.2007




sõnum 12.11.2010 10:15:07 vasta tsitaadiga

Ikkagist kõige parem COD on mw1. Black opsis on jällegi liiga palju cheap ass kille. RC carid sõidavad koguaeg ringi (pole harv juhus kui 2tk tulevad sulle vastu), kuna 3 killstreaki pärast saad juba rc cari, pidev care packegite sadu, ja siis mingid lennukid, mis viskavad pomme (panevad maapinna põlema suure laia leegiga) ja see kõik teeb match time ikka nii ime lühikeseks. Mapi disaini puhul ei meeldi just kõige rohkem see, et see soosib campereid, hullult campidakse, mw1s küll nii palju ei olnud- just tänu oma rohkem avatud mapidele, kus oli tühja ruumi. Black opsis aga on nii palju hooneid ja nurgatagusid, ja käike, et mapid jäävad esiteks raskesti meelde ja soodustavad campimist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 10:48:54 vasta tsitaadiga

tegin ka siis eile mõned raundid õhtul.
ma poleks uskunud et ma kunagi selle üle hakkan vinguma, kuid see graafika on ikka jube küll (ps3). isegi BF1943 on ilusam kui see plastiliinist junn.
pole kunagi cod-mees old, kuid jälle läksin hypega kaasa. kui mw2 oli täitsa asjalik, siis seekord küll oli juba päris suur pettumus.
kas relvad ongi siiski ikka vaid leveliga unlockitavad? korra jäi mulje, et relvi saab ka "punktide" eest osta...

võite varsti järelturule kiigata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 11:42:46 vasta tsitaadiga

Olen ka mitmeid tunde mänginud multiplayerit, aga tunnistan ausalt, et puldiga mängida on mulle ikka raske. Ausalt öelda ei oska valida õigedki perkse ja relvasidki, aga eks lemmikud kujunevad aja jooksul välja. Kõik on tegelt nauditav ja kena, aga maailmad on liiga siuksed segased, et ei tea kuhu minna või midagi. Nii kui surma saad ja uuesti alustad, jookseb kohe kuskil nurga taga vaenlane välja ja kõmmutab maha. Kõik on kuidagi segane ja tegelt algasid need maailmad MP-s juba Modern Warfares. Mulle meeldisid ikka siuksed avatud maailmad, nagu olid seda COD 2-s, kus kõik oli selge ja lihtne. Siin on aga kõik nii kirju ja segane. Enda lemmikmaailm on Nuke, see on juba tõsiselt fun. Võibolla olen juba liiga vana selleks ja piisab ainult single playeri nautimiseks icon_smile.gif

to: kiire
Ma olen sinuga täiesti nõus, et neid maailmasi on raske meelde jätta, kõik on nii tihe ja kirju.

Aga mäng ise on küll kena ja nauditav. thumbs_up.gif

_________________
Futurist


viimati muutis Meshboy28 12.11.2010 11:47:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 12.11.2010 11:43:03 vasta tsitaadiga

campereid seepärast palju k una tegu on xboxiga
moh-is oli sama geiss
arvuti pela mp-is polnud kämpareid üldse, xboxi peal täiega

krt võikd ka juba pela kätte saada, muidu kõik lähevad nii prools ära icon_biggrin.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 12.11.2010 13:26:47 vasta tsitaadiga

Jäta need camp spotid meelde äkki? icon_biggrin.gif Siis saad hästi neid campereid omada.
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 12.11.2010 21:23:19 vasta tsitaadiga

Ega camperid on alati aga sa pead teadma neid spote. Järelikult pole sa hea mängija.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 22:16:36 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi on ShopTo'ga probleeme, siis võtke teatavaks, et mulle jõudis juba kohale mängu teine koopia, mille tellisin teisipäeval.
_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:27:05 vasta tsitaadiga

Sain ma nüüd õigesti aru, et Hardened Edition'iga saab kaasa zombie map'id World at War'i, mitte aga Black Ops'i?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:53:50 vasta tsitaadiga

Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
F3nya
HV kasutaja
F3nya

liitunud: 09.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 00:12:05 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Omfg ma pole siiani kätte saanud.

sama shit icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 00:22:27 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja. icon_lol.gif

ma saadaks ema EP parem, tõhusam ja odavam, ajab asja korda ka.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 13.11.2010 00:24:22 vasta tsitaadiga

Egas keegi teist juhuslikult kahte versiooni ei oma Bo-st ? St nii PS3-l kui ka PC-l. Ise PC-l proovinud aga tahaks PS-le üle kolida.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 01:07:02 vasta tsitaadiga

Mihkel^^ kirjutas:
Alvaaro kirjutas:
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja. icon_lol.gif

ma saadaks ema EP parem, tõhusam ja odavam, ajab asja korda ka.

Dude ega ma mingi 15 ei ole. icon_lol.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JoonasJJ
Kreisi kasutaja
JoonasJJ

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 01:12:53 vasta tsitaadiga

Alvaaro kirjutas:
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja. icon_lol.gif


Advokaadi tunnitasu kaalub vähemasti selle saadetise hinna küll üle...

_________________
Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 03:31:42 vasta tsitaadiga

Alvaaro, Zavvi pre-kad võtavadki veidi kauem aega...

Minu viimane pakk tuli pea kaks nädalat.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 12:20:22 vasta tsitaadiga

Cmon ma tellisin selle mängu 9daks mitte 29daks.
Zavvisse ka kiri saadetud ja nemad ütlesid ka,et peaks juba ammu kohal olema ning lubasid uurida kui võimalik.
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 12:29:06 vasta tsitaadiga

Alvaaro, järelikult on sul saadetis "kadunud" mul kadus ebayst tellides xboxi pult ära nii, unustati kuhugi asjade alla.. aga, kui sa oleks ostnud tähitud kirjaga, poleks probleemi olnud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 12:44:48 vasta tsitaadiga

Näita mulle ka kuidas zavvist saab tähitud pakki? icon_evil.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 13.11.2010 12:45:49 vasta tsitaadiga

USA's oleksid miljonär kohe!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 13:01:32 vasta tsitaadiga

Tjah seda küll. icon_razz.gif
Siin eestis niikuinii üksi seadus ei kehti.
Muideks eile õhtul suutsid mingid patsaanid.Tööbussil ühe tule ära lõhkuda. icon_evil.gif
Helistasin siis politseisse.Seletasin asja ära mis on juhtunud.
Vastus oli suht hea a la nahui te mulle seda kurdate,me niikunii midagi ei hakka tegema ning ammugi mitte ei tule kohale. icon_evil.gif
Jumala lahe suhtumine. monkey.gif banaan
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2010 15:22:06 vasta tsitaadiga

Endal ka sai siis läbitud SP. Mulle andis ikka küll siukse wow effekti ja väga nauditav oli ikka kogu see stoori. Eriti äge oli veel, et sai üle tüki aja natsidega madistada. Kogu see lugu oli lahedalt jutustatud ja kuidas lõpp muutub. Mulle meeldis natukene rohkemgi isegi, kui Modern Warfare osad, aga nagu ikka heade shooterite puhul jäi väga lühikeseks. Graafika oli lihtsalt parim, mida ma xbox360 peal näinud olen. Nüüd, aga hakkan kõige raskema tasemega läbi tegema ja achievemente püüdma. Minu hinnang, et parim shooter xbox360 peal see aasta, kuigi Halo Reach on proovimata ei usu, et Black Opsi üle trumpaks. Parim kild mängus oli lõpus, kus video Kennedy ja Castro zombiede vastu icon_biggrin.gif
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.11.2010 18:08:24 vasta tsitaadiga

Kas co-op saab onlines teiste vastu ka teha? või sama teema nagu selles eelmises osas?
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 15.11.2010 18:51:25 vasta tsitaadiga

jah
netis saad splitscreeni teiste mängijate või siis lolli ai( botide ) vastu

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 15.11.2010 19:25:57 vasta tsitaadiga

Keegi täna 22.30 Zombisid? Kui jah siis lisage GT:Wicked Estonian
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 15.11.2010 20:46:18 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
jah
netis saad splitscreeni teiste mängijate või siis lolli ai( botide ) vastu


mother fucker jess

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilms
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 15:34:57 vasta tsitaadiga

Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)

Ja prillid saabusid täna kohale (s.o. siis 16.11)

Natuke tigedaks teeb see ootamine krt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 16.11.2010 15:56:38 vasta tsitaadiga

oskad sa ühe lausega põhjendada miks need prillid mignit raha väärt on?
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 15:58:17 vasta tsitaadiga

Kusjuures need prillid on ~300% ülehinnatud ju.

Aga perfoormance tõus on kindlasti seda väärt.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin_6
HV vaatleja
martin_6

liitunud: 24.06.2009




sõnum 16.11.2010 16:17:26 vasta tsitaadiga

ilms kirjutas:
Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)

Ja prillid saabusid täna kohale (s.o. siis 16.11)

Natuke tigedaks teeb see ootamine krt.


05.11.2010 zavvist teele pandud saadetis samamoodi eksleb kuskil...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 16:41:33 vasta tsitaadiga

ongi sellised prillid... vapsee ikka... icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xen0n
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2009




sõnum 16.11.2010 18:09:09 vasta tsitaadiga

Pointless
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alvaaro
HV Guru
Alvaaro

liitunud: 23.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 19:18:07 vasta tsitaadiga

martin_6 kirjutas:
ilms kirjutas:
Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)

Ja prillid saabusid täna kohale (s.o. siis 16.11)

Natuke tigedaks teeb see ootamine krt.


05.11.2010 zavvist teele pandud saadetis samamoodi eksleb kuskil...


Paistab,et mitte keegi pole zavvist saatetud pakki kätte saanud.
Suht imelik peaks mainima.
Endal ka 5ndal välja saadetud ja ei midagi siiamaani.
Mingi lennuk kukkus alla vms? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2010 21:39:13 vasta tsitaadiga

to: Alvaaro

See on juba ikka tõesti kole värk ja ise oleks ka peaaegu sealt tellinud. Jumal tänatud, et Gamestarist tellisin. Siukse ootamise peale tõesti keeraks närvid üles. Tunnen kaasa!

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 16.11.2010 22:38:48 vasta tsitaadiga

oskab keegi soovitad a eesti poodi kust antud mäng tellida?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 16.11.2010 22:53:01 vasta tsitaadiga

gamestar
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 00:15:17 vasta tsitaadiga

OT:
tsitaat:

Paistab,et mitte keegi pole zavvist saatetud pakki kätte saanud.
Endal ka 5ndal välja saadetud ja ei midagi siiamaani.

Mina sain oma 7-ndal Zavvi'st postitatud GoW pre-orderi eile kätte...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jandre
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2007




sõnum 17.11.2010 01:07:13 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
oskab keegi soovitad a eesti poodi kust antud mäng tellida?

Konsoolipood.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ilms
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 12:17:42 vasta tsitaadiga

nendest prillidest veel niipalju, et maha visatud raha, pilt on kollane, teravuse asemel läheb hägusamaks, ainuke asi mis eile tundus tõele vastavat oli see, et silmad ei väsinud.
Ehk siis ilma prillideta mängides on alguses pilt terav ja mõne tunni möödudes on silmad väsinud ja kaugelt asi hägune. Prillidega mängides on algusest peale kergelt udune icon_smile.gif

Muidugi peab veel mõnda aega proovima.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 17.11.2010 12:51:57 vasta tsitaadiga

hahaahha no ma ei saa muud öelda, et lollidelt tulebki raha ära võtta icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2010 13:27:47 vasta tsitaadiga

kõigist raha nuiamise jubinatest
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.11.2010 15:49:39 vasta tsitaadiga

krt eesti poed ikka liiga kirved mängu ostuks icon_razz.gif
eeltellimise aeg ka läbi juba nii et tuleb oodata kuna kellelgi kopa ette viskab icon_razz.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.