|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
11.11.2010 16:08:27
|
|
|
Keegi on ShopTo kaudu mängu kätte saanud? Reedel hommikul oli juba teele pandud ja siiamaani ootan mängu. Iga päev läheb kõne postkontorisse ja nad ei tea midagi
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
11.11.2010 16:34:07
|
|
|
OT:
sub05, kas võtsid odavama postituse - kallim on track'itav
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
11.11.2010 16:39:09
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
OT:
sub05, kas võtsid odavama postituse - kallim on track'itav  |
Odavama ikka Tavaliselt kõik mängud sealt 5 päevaga kohale tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
11.11.2010 16:49:47
|
|
|
Ma tellisin zavvist ja pandi juba neljapäeval teele aga EP ei tea asjast midagi.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
11.11.2010 19:12:29
|
|
|
| online nüüd tükk aega mängitud ja Black opsi mapidest ei meeldi mulle mitte ükski. mw1es on ikka parimad mapid (crash, overgrown, crossfire). ainuke map mis vähegi meeldib on Nuke Town. ja üldse mapid on halvasti disainitud, snipriga pole seal mängus mitte midagi teha. kes on ennist mänginud codi tunneb, et ega väga edasi minekut ei ole ja standard matchide puhul muutub asi ruttu väsitavaks. Muidugi eraldi kiitust väärib wager matchid, Gun Game on küll päris lahedasti tehtud ja lemmik värk seal.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
11.11.2010 19:49:10
|
|
|
| kiire kirjutas: |
| snipriga pole seal mängus mitte midagi teha. |
great success! õhtul saan kätte, siis vaatame...
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
11.11.2010 20:54:42
|
|
|
Minu oma ilmus täna
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
11.11.2010 21:40:57
|
|
|
| keegi zombisi tahab mängida xbox360 peal?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
12.11.2010 00:13:00
|
|
|
| Võite mind ka lisada: j2mm (XBL) - ronin peatselt multisse, kui single läbitud saab.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiire
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
12.11.2010 10:15:07
|
|
|
| Ikkagist kõige parem COD on mw1. Black opsis on jällegi liiga palju cheap ass kille. RC carid sõidavad koguaeg ringi (pole harv juhus kui 2tk tulevad sulle vastu), kuna 3 killstreaki pärast saad juba rc cari, pidev care packegite sadu, ja siis mingid lennukid, mis viskavad pomme (panevad maapinna põlema suure laia leegiga) ja see kõik teeb match time ikka nii ime lühikeseks. Mapi disaini puhul ei meeldi just kõige rohkem see, et see soosib campereid, hullult campidakse, mw1s küll nii palju ei olnud- just tänu oma rohkem avatud mapidele, kus oli tühja ruumi. Black opsis aga on nii palju hooneid ja nurgatagusid, ja käike, et mapid jäävad esiteks raskesti meelde ja soodustavad campimist.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
12.11.2010 10:48:54
|
|
|
tegin ka siis eile mõned raundid õhtul.
ma poleks uskunud et ma kunagi selle üle hakkan vinguma, kuid see graafika on ikka jube küll (ps3). isegi BF1943 on ilusam kui see plastiliinist junn.
pole kunagi cod-mees old, kuid jälle läksin hypega kaasa. kui mw2 oli täitsa asjalik, siis seekord küll oli juba päris suur pettumus.
kas relvad ongi siiski ikka vaid leveliga unlockitavad? korra jäi mulje, et relvi saab ka "punktide" eest osta...
võite varsti järelturule kiigata.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
12.11.2010 11:42:46
|
|
|
Olen ka mitmeid tunde mänginud multiplayerit, aga tunnistan ausalt, et puldiga mängida on mulle ikka raske. Ausalt öelda ei oska valida õigedki perkse ja relvasidki, aga eks lemmikud kujunevad aja jooksul välja. Kõik on tegelt nauditav ja kena, aga maailmad on liiga siuksed segased, et ei tea kuhu minna või midagi. Nii kui surma saad ja uuesti alustad, jookseb kohe kuskil nurga taga vaenlane välja ja kõmmutab maha. Kõik on kuidagi segane ja tegelt algasid need maailmad MP-s juba Modern Warfares. Mulle meeldisid ikka siuksed avatud maailmad, nagu olid seda COD 2-s, kus kõik oli selge ja lihtne. Siin on aga kõik nii kirju ja segane. Enda lemmikmaailm on Nuke, see on juba tõsiselt fun. Võibolla olen juba liiga vana selleks ja piisab ainult single playeri nautimiseks
to: kiire
Ma olen sinuga täiesti nõus, et neid maailmasi on raske meelde jätta, kõik on nii tihe ja kirju.
Aga mäng ise on küll kena ja nauditav.
_________________ Futurist
viimati muutis Meshboy28 12.11.2010 11:47:26, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
12.11.2010 11:43:03
|
|
|
campereid seepärast palju k una tegu on xboxiga
moh-is oli sama geiss
arvuti pela mp-is polnud kämpareid üldse, xboxi peal täiega
krt võikd ka juba pela kätte saada, muidu kõik lähevad nii prools ära
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
12.11.2010 13:26:47
|
|
|
Jäta need camp spotid meelde äkki? Siis saad hästi neid campereid omada.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterc
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009
|
12.11.2010 21:23:19
|
|
|
| Ega camperid on alati aga sa pead teadma neid spote. Järelikult pole sa hea mängija.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
12.11.2010 23:27:05
|
|
|
| Sain ma nüüd õigesti aru, et Hardened Edition'iga saab kaasa zombie map'id World at War'i, mitte aga Black Ops'i?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
12.11.2010 23:53:50
|
|
|
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F3nya
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2008
|
13.11.2010 00:12:05
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
| Omfg ma pole siiani kätte saanud. |
sama shit
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
13.11.2010 00:22:27
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja.  |
ma saadaks ema EP parem, tõhusam ja odavam, ajab asja korda ka.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
13.11.2010 00:24:22
|
|
|
| Egas keegi teist juhuslikult kahte versiooni ei oma Bo-st ? St nii PS3-l kui ka PC-l. Ise PC-l proovinud aga tahaks PS-le üle kolida.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.11.2010 01:07:02
|
|
|
| Mihkel^^ kirjutas: |
| Alvaaro kirjutas: |
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja.  |
ma saadaks ema EP parem, tõhusam ja odavam, ajab asja korda ka. |
Dude ega ma mingi 15 ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JoonasJJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2008
|
13.11.2010 01:12:53
|
|
|
| Alvaaro kirjutas: |
Omfg ma pole siiani kätte saanud.
Egas midagi.Tuleb vist jälle advokaadile helistada ja EPse saata.
Eelmine kord ilmusid asjad kui imeväel koheselt välja.  |
Advokaadi tunnitasu kaalub vähemasti selle saadetise hinna küll üle...
_________________ Vajate abi auto müümisel?
KES TA ON? / YT: Junkman |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2mm
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.10.2008
|
13.11.2010 03:31:42
|
|
|
Alvaaro, Zavvi pre-kad võtavadki veidi kauem aega...
Minu viimane pakk tuli pea kaks nädalat.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.11.2010 12:20:22
|
|
|
Cmon ma tellisin selle mängu 9daks mitte 29daks.
Zavvisse ka kiri saadetud ja nemad ütlesid ka,et peaks juba ammu kohal olema ning lubasid uurida kui võimalik.
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel^^
HV kasutaja

liitunud: 24.10.2009
|
13.11.2010 12:29:06
|
|
|
| Alvaaro, järelikult on sul saadetis "kadunud" mul kadus ebayst tellides xboxi pult ära nii, unustati kuhugi asjade alla.. aga, kui sa oleks ostnud tähitud kirjaga, poleks probleemi olnud
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.11.2010 12:44:48
|
|
|
Näita mulle ka kuidas zavvist saab tähitud pakki?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterc
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2009
|
13.11.2010 12:45:49
|
|
|
| USA's oleksid miljonär kohe!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
13.11.2010 13:01:32
|
|
|
Tjah seda küll.
Siin eestis niikuinii üksi seadus ei kehti.
Muideks eile õhtul suutsid mingid patsaanid.Tööbussil ühe tule ära lõhkuda.
Helistasin siis politseisse.Seletasin asja ära mis on juhtunud.
Vastus oli suht hea a la nahui te mulle seda kurdate,me niikunii midagi ei hakka tegema ning ammugi mitte ei tule kohale.
Jumala lahe suhtumine. banaan
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
15.11.2010 15:22:06
|
|
|
Endal ka sai siis läbitud SP. Mulle andis ikka küll siukse wow effekti ja väga nauditav oli ikka kogu see stoori. Eriti äge oli veel, et sai üle tüki aja natsidega madistada. Kogu see lugu oli lahedalt jutustatud ja kuidas lõpp muutub. Mulle meeldis natukene rohkemgi isegi, kui Modern Warfare osad, aga nagu ikka heade shooterite puhul jäi väga lühikeseks. Graafika oli lihtsalt parim, mida ma xbox360 peal näinud olen. Nüüd, aga hakkan kõige raskema tasemega läbi tegema ja achievemente püüdma. Minu hinnang, et parim shooter xbox360 peal see aasta, kuigi Halo Reach on proovimata ei usu, et Black Opsi üle trumpaks. Parim kild mängus oli lõpus, kus video Kennedy ja Castro zombiede vastu
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
15.11.2010 18:08:24
|
|
|
Kas co-op saab onlines teiste vastu ka teha? või sama teema nagu selles eelmises osas?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
15.11.2010 18:51:25
|
|
|
jah
netis saad splitscreeni teiste mängijate või siis lolli ai( botide ) vastu
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
15.11.2010 19:25:57
|
|
|
| Keegi täna 22.30 Zombisid? Kui jah siis lisage GT:Wicked Estonian
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
15.11.2010 20:46:18
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
jah
netis saad splitscreeni teiste mängijate või siis lolli ai( botide ) vastu |
mother fucker jess
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilms
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2008
|
16.11.2010 15:34:57
|
|
|
Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)
Ja prillid saabusid täna kohale (s.o. siis 16.11)
Natuke tigedaks teeb see ootamine krt.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
16.11.2010 15:56:38
|
|
|
oskad sa ühe lausega põhjendada miks need prillid mignit raha väärt on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
16.11.2010 15:58:17
|
|
|
Kusjuures need prillid on ~300% ülehinnatud ju.
Aga perfoormance tõus on kindlasti seda väärt.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin_6
HV vaatleja

liitunud: 24.06.2009
|
16.11.2010 16:17:26
|
|
|
| ilms kirjutas: |
Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)
Ja prillid saabusid täna kohale (s.o. siis 16.11)
Natuke tigedaks teeb see ootamine krt. |
05.11.2010 zavvist teele pandud saadetis samamoodi eksleb kuskil...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
16.11.2010 16:41:33
|
|
|
ongi sellised prillid... vapsee ikka...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xen0n
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2009
|
16.11.2010 18:09:09
|
|
|
| Pointless
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alvaaro
HV Guru

liitunud: 23.01.2005
|
16.11.2010 19:18:07
|
|
|
| martin_6 kirjutas: |
| ilms kirjutas: |
Nii tellisin ka zavvist mõned Black Opsi asjad (taga postitamise kinnituse kuupäev)
Mängu (05.11 kell 21:52)
Prillid (08.11 kell 23:45)
Raamatu (09.11 kell 17:56)
Ja prillid saabusid täna kohale (s.o. siis 16.11)
Natuke tigedaks teeb see ootamine krt. |
05.11.2010 zavvist teele pandud saadetis samamoodi eksleb kuskil... |
Paistab,et mitte keegi pole zavvist saatetud pakki kätte saanud.
Suht imelik peaks mainima.
Endal ka 5ndal välja saadetud ja ei midagi siiamaani.
Mingi lennuk kukkus alla vms?
|
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
16.11.2010 21:39:13
|
|
|
to: Alvaaro
See on juba ikka tõesti kole värk ja ise oleks ka peaaegu sealt tellinud. Jumal tänatud, et Gamestarist tellisin. Siukse ootamise peale tõesti keeraks närvid üles. Tunnen kaasa!
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
16.11.2010 22:38:48
|
|
|
oskab keegi soovitad a eesti poodi kust antud mäng tellida?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
16.11.2010 22:53:01
|
|
|
gamestar
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.11.2010 00:15:17
|
|
|
OT:
| tsitaat: |
Paistab,et mitte keegi pole zavvist saatetud pakki kätte saanud.
Endal ka 5ndal välja saadetud ja ei midagi siiamaani.
|
Mina sain oma 7-ndal Zavvi'st postitatud GoW pre-orderi eile kätte...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jandre
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2007
|
17.11.2010 01:07:13
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| oskab keegi soovitad a eesti poodi kust antud mäng tellida? |
Konsoolipood.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ilms
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2008
|
17.11.2010 12:17:42
|
|
|
nendest prillidest veel niipalju, et maha visatud raha, pilt on kollane, teravuse asemel läheb hägusamaks, ainuke asi mis eile tundus tõele vastavat oli see, et silmad ei väsinud.
Ehk siis ilma prillideta mängides on alguses pilt terav ja mõne tunni möödudes on silmad väsinud ja kaugelt asi hägune. Prillidega mängides on algusest peale kergelt udune
Muidugi peab veel mõnda aega proovima.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
17.11.2010 12:51:57
|
|
|
hahaahha no ma ei saa muud öelda, et lollidelt tulebki raha ära võtta
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
17.11.2010 15:49:39
|
|
|
krt eesti poed ikka liiga kirved mängu ostuks
eeltellimise aeg ka läbi juba nii et tuleb oodata kuna kellelgi kopa ette viskab
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|