Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 14:27:52 vasta tsitaadiga

Timberg, said ikka aru, et mis video point on?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 14:28:14 vasta tsitaadiga

Tere,
oskab keegi soovitada, üht korraliku BO torrentit. Mis oleks ilma vigateta. Kasutaksin venekeelse mängu CD-keyd.

_________________
Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 14:29:58 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
kas on lootust, et fps paraneb ja saaks normaalselt kasvõi sp-d mängida?

suhteliselt kindel et lähiajal saab kõik korda
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 14.11.2010 14:39:00 vasta tsitaadiga

Lingumees kirjutas:
Tere,
oskab keegi soovitada, üht korraliku BO torrentit. Mis oleks ilma vigateta. Kasutaksin venekeelse mängu CD-keyd.

Pira on halb, ok? Viska vene plaat sisse ja mängi, mida ostsid.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lingumees
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 14:48:40 vasta tsitaadiga

Mul pole midagi venelaste vastu, kuid sooviksin mängu inglise keeles(et mängu loost ka midagi aru saada).
_________________
Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nah
HV veteran
nah

liitunud: 17.02.2006




sõnum 14.11.2010 14:58:26 vasta tsitaadiga

The Man, Call Of Duty Black Ops RussianToEnglish selline asi ka täitsa saadaval...
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 14:59:03 vasta tsitaadiga

kas mängul on mingeid kohustuslike performance twiike, mida peaks kasutama?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arbuus
HV kasutaja
Arbuus

liitunud: 15.11.2008




sõnum 14.11.2010 15:12:30 vasta tsitaadiga

Sai kah natuke proovitud BO.Esimesed kaks missiooni olid ikka päris vägevad ja niipalju kui solo zombies proovitud sai siis peaks ütlema et vägev asi kokku klopsitud, peaks MP ka kunasgi ära proovima, igaljuhul peale patchi kasutamist sai mängu päris asiselt jooksma Pentium 4 @3Ghz, 2Gb mälu ja Hd4650 1Gb. Tekstuurid normal peal, shadows peal ja reso 1024x768 ja jookseb raibe nagu siid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.11.2010 15:16:54 vasta tsitaadiga

Arbuus kirjutas:
Sai kah natuke proovitud BO.Esimesed kaks missiooni olid ikka päris vägevad ja niipalju kui solo zombies proovitud sai siis peaks ütlema et vägev asi kokku klopsitud, peaks MP ka kunasgi ära proovima, igaljuhul peale patchi kasutamist sai mängu päris asiselt jooksma Pentium 4 @3Ghz, 2Gb mälu ja Hd4650 1Gb. Tekstuurid normal peal, shadows peal ja reso 1024x768 ja jookseb raibe nagu siid.


Jookseb nagu siid?

Mmm, ei oskagi midagi öelda. icon_rolleyes.gif

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:17:47 vasta tsitaadiga

Krt, MP on ikka päris raske, pidevalt mingitel vendadel kopter üleval ja killivad. Ja siis need kuradi plahvatavad kärud icon_evil.gif Lisaks kuidagi imelikult kaua tuleb XP-d, eile vist korraks lõi jälle suht nulli...statistika. Eelmistes COD-ides piisas 2-3 tunnist, et mingi 15-20. lvl jõuda, nüüd sama ajaga 7-8. alles. Aga siiski, pole hullu, suht fun mäng ikkagi.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arbuus
HV kasutaja
Arbuus

liitunud: 15.11.2008




sõnum 14.11.2010 15:18:15 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Arbuus kirjutas:
Sai kah natuke proovitud BO.Esimesed kaks missiooni olid ikka päris vägevad ja niipalju kui solo zombies proovitud sai siis peaks ütlema et vägev asi kokku klopsitud, peaks MP ka kunasgi ära proovima, igaljuhul peale patchi kasutamist sai mängu päris asiselt jooksma Pentium 4 @3Ghz, 2Gb mälu ja Hd4650 1Gb. Tekstuurid normal peal, shadows peal ja reso 1024x768 ja jookseb raibe nagu siid.


Jookseb nagu siid?

Mmm, ei oskagi midagi öelda. icon_rolleyes.gif

No kas päris siid aga täiesti normaalselt, ei ole mingit hangumist ega FPS langust ega miskit. P4 kohta ikka väga mehiselt.


viimati muutis Arbuus 14.11.2010 15:25:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:18:43 vasta tsitaadiga

Kuna ei ole aega mitukümmet lehekülge läbi vaadata siis küsin teie arvamusi selle mängu kohta, head ja vead, bugid ja tweakid?!
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:27:37 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Kuna ei ole aega mitukümmet lehekülge läbi vaadata siis küsin teie arvamusi selle mängu kohta, head ja vead, bugid ja tweakid?!


kui aega pole mis siis pasiid üldse foorumis icon_biggrin.gif

njah suht närvi ajab see mapivahetuse lost connection jama
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:40:46 vasta tsitaadiga

sessa kirjutas:
Killerwave kirjutas:
Kuna ei ole aega mitukümmet lehekülge läbi vaadata siis küsin teie arvamusi selle mängu kohta, head ja vead, bugid ja tweakid?!


kui aega pole mis siis pasiid üldse foorumis icon_biggrin.gif


Karta oli et kohe selline kommentaar tuleb.
Olen siin et infot saada, on seda palju tahetud?
Aega pole kuna teenin isamaad KVs. Lihtne icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:43:51 vasta tsitaadiga

http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=313644&sid=qbg4spuf9ckg84m0641amfh2m0
bug list sulle icon_biggrin.gif

ja mida sa seal KV ikka vesistad, teeni aeg ära kül siis aega madistada ja selleks ajaks vast enamus negatiivne korda ka tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 15:51:12 vasta tsitaadiga

Väga "kena": olin just võtmas oma esimest MP võitu(juhtisin mingi 1300:800 FFA-s), kui miskipärast anti kick. thumbs_down.gif Uskumatult nõme ju. Kellelegi vist ei meeldinud mängustiil. Ja kogu eilne statistika on tõesti nullitud. Eile jõudsin igatahes 8.lvl ja ostsin Scorpioni SMG. Täna vaatan, lvl 6. tagasi ja Scorpion lockitud. Kummaline.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 14.11.2010 16:04:14 vasta tsitaadiga

mismoodi ma selle vene key regatud saan. akki keegi on asjaga kursis ja viitsib paar 6petuslauset anda (ps)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 14.11.2010 16:11:47 vasta tsitaadiga

Sai küll mäng ostetud aga jääb vist mõneks ajaks mängimata.. Asi ei liigu noo mitte üldse.. MW2 sain panna graafika nii põhja kui vähegi sai(reso veel 1080p).. Aga BO tweakiga ja medium graafika ei ole isegi siis sujuv, pane mis setinguid tahad ikka jooskeb halvasti.. Mängu sisselaadimine käib ka pool aastat, enne jõuavad teised mitu killi teha kui mina mängu sisse jõuan.. Ei tea milles asi.. Peab MW2-de edasi toksima vist..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 16:23:29 vasta tsitaadiga

zoomzor. kirjutas:
Jaanuzka kirjutas:
Mul on küll fps täiesti normaalne profiiliarvutiga 70-90 kanti 1080p max settingutega. Nüüd kui multiplayer ka töötab siis on ikka täitsa hea mäng. Campaign ka üle ootuste hea.

SP jookseb palju paremini kui MP.

Mul jookseb SP 3x sitemini kui MP icon_idea.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vito
HV vaatleja
Vito

liitunud: 14.08.2010




sõnum 14.11.2010 16:32:27 vasta tsitaadiga

mul ka sp jookseb jumala vaevaliselt ükskõik mis seaded on, aga mp on keskmiste seadetega puhas, ainult et päeval on jube lagg serverites, õhtul on rahvast vähem ja palju puhtam.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 17:08:19 vasta tsitaadiga

format666 kirjutas:
mismoodi ma selle vene key regatud saan. akki keegi on asjaga kursis ja viitsib paar 6petuslauset anda (ps)

Vaja et IP oleks Venemaa, SRÜ, Balti riikide oma.
Kellel vaja sellega abi kirjutage icon_wink.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 14.11.2010 17:17:18 vasta tsitaadiga

MP on võimatu, iga kord kui on tulevahetus vastasega, kas läbi killcami, specides või ise lastes, tekib lääg nagu ilge lääg, põhimõtteliselt näed vastast kõik jääb seisma kuni saad surma,
siis vahel jookseb tegelanae kinn, jooksed ja siis järsku hiir ei toimi ja tegelane jääb tegema seda mida ta viimati tegi, 5 sekundiks jääd seina poole jooksma samas kõik teised jooksevad sin ümber normaalselt edasi
milles probleem? toimub ka sii kui ping on 50, settingute lagetamine ei muuda midagi...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 17:23:09 vasta tsitaadiga

Bensiin Egas midagi teha pole, tuleb uut patchi oodata. Ma olen enamus, kui mitte kõiki tweake proovinud ja veel erinevaid video drivereid, alates 10.10 allapoole. Tulemus 0! FPS on peale esimest patchi väga stabiile, aga shutter või väike freeze on ikka iga 5-10 sek tagant.

Õnneks läpparil saan SP-d mängida, läppar poole lahjem kui proffilikas! icon_eek.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arbuus
HV kasutaja
Arbuus

liitunud: 15.11.2008




sõnum 14.11.2010 17:28:55 vasta tsitaadiga

Ai seal Vietnaami missioonis laseb ikka laggi kuna neid pilusid nii krdi palju tuleb... monkey.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 14.11.2010 17:33:19 vasta tsitaadiga

SP puhul aitas see, et Task Managerist set priority Black opsile high/realtime ja steamile low.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arbuus
HV kasutaja
Arbuus

liitunud: 15.11.2008




sõnum 14.11.2010 17:35:34 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
SP puhul aitas see, et Task Managerist set priority Black opsile high/realtime ja steamile low.

Jap, realtime priority ja uus patch peale ja annab mängida küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 14.11.2010 17:36:05 vasta tsitaadiga

Arbuus kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arbuus
HV kasutaja
Arbuus

liitunud: 15.11.2008




sõnum 14.11.2010 17:37:03 vasta tsitaadiga

Bensiin kirjutas:
Arbuus kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

Tänud banaan, just leidsin YT õpetuse kah.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 14.11.2010 17:45:55 vasta tsitaadiga

Kas praegu prestige minna on üldse mõtet ? Äkki nädala pärast tulevad max prestige lobbyd , kus saad 1 killiga max lvli icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bensiin
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2008




sõnum 14.11.2010 17:56:25 vasta tsitaadiga

keegi kusagil juba tegi, xboxil vist aga kas treyarch mitte ei pidanud jälgima leaderboard et kes liiga kiiresti saab max prestige , et ban vms?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 18:15:12 vasta tsitaadiga

StaticX, enam vaevalt selliseid asju tuleb. Kuna see ongi üks põhjus, miks seekord kord rihm nii pingule on tõmmatud - ainult gamerservers.com serverid jms.

Aga samas, mis seal vahet. Isegi kui tulevad, siis peaksid olema suht loll, et sellistesse ronida.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johhu12
HV kasutaja
johhu12

liitunud: 19.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 18:19:58 vasta tsitaadiga

Mul jookseb SP ilma mingisuguste patchideta jms kõik põhjas 50-60 FPS. Ja kui palju paugutamist on, siis vahepeal 30. Aga üldiselt MW2 on enda arvates palju huvitavam.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 18:31:40 vasta tsitaadiga

No sain lõpuks Theatre mode ka tööle. Eilsest ööst kaks lammutamist icon_razz1.gif

http://www.youtube.com/watch?v=eLFiMxLTpKs
http://www.youtube.com/watch?v=EBRtFAB__ak

Mäng ise jookseb mul täiesti puhtalt nii SPs kui MPs peale tavalisi ja siin mitu korda mainitud muudatusi player_mp failis. Viriseda pole mingit põhjust ja senimaani ütlen kindlalt, et parim ost sel aastal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 14.11.2010 18:44:39 vasta tsitaadiga

No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 18:45:54 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on.


Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 19:34:31 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
destiny12 kirjutas:
No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on.


Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.


Endal sp puhtalt jookseb, mps vahest moni mapp laggib
Muidu igati ok pela.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 20:22:43 vasta tsitaadiga

Sai kah mängu jooksma normaalselt.
FPS seal 50-60 vahepeal @ 1600*900, medium/high sätetega.
Eriti huvitav map on Jungle, eriti rõve nap on see nuketown vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 14.11.2010 20:25:33 vasta tsitaadiga

Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.11.2010 20:33:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
destiny12 kirjutas:
No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on.


Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.


Peale pätsi hakkas toetama täielikult icon_rolleyes.gif Enne pätsi mul oli pmst 2 tuuma peal asi,nüüd aga kõik 4 koomas kenasti thumbs_up.gif Kuigi probleeme ei olnud ka enne pätsi icon_cool.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 20:48:10 vasta tsitaadiga

InZ kirjutas:
Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis.

Proovi video driverid uuendada ja directx
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 14.11.2010 20:57:06 vasta tsitaadiga

[/quote]Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.[/quote]
Ise ostsin just BO jaoks quadcore protsessori aga mäng ikka ei jookse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoomzor.
HV vaatleja
zoomzor.

liitunud: 23.10.2010




sõnum 14.11.2010 21:00:15 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Sai kah mängu jooksma normaalselt.
FPS seal 50-60 vahepeal @ 1600*900, medium/high sätetega.
Eriti huvitav map on Jungle, eriti rõve nap on see nuketown vms icon_biggrin.gif

Kuidas sa selle nii hästi jooksma said? Endal suht sama arvuti mis sul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 21:19:26 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Scart kirjutas:
destiny12 kirjutas:
No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on.


Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.


Peale pätsi hakkas toetama täielikult icon_rolleyes.gif Enne pätsi mul oli pmst 2 tuuma peal asi,nüüd aga kõik 4 koomas kenasti thumbs_up.gif Kuigi probleeme ei olnud ka enne pätsi icon_cool.gif

ee, steami sõnul olid sa viimati online 42 päeva tagasi, et küsimus siis mis mängu sina mängid? icon_razz.gif

perfist nii palju et sync every frame tõmbab mul masina kenasti kooma. Kui muidu on 40-90 siis vsync on enamasti 30peal, ruumides lubab vahest piirajani lasta.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.11.2010 21:24:22 vasta tsitaadiga

ot:
xxlmaster, hetkel olen raju piraat icon_cool.gif Aga arvestades kui jura MW2 oli,siis tahtsin enne proovida kuis tundub icon_wink.gif Tundbub hää ja mingi hetk ostan ära beer_yum.gif

Mul 100% piirajas 90.7Fps icon_razz1.gif Aga seda hetkel SP,eks ole näha kuis Mp,ga on.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ohvitser12
HV vaatleja

liitunud: 05.12.2009




sõnum 14.11.2010 21:51:38 vasta tsitaadiga

Kuidas ma zombides ülejäänud 2 mapi mängida saan?
_________________
K.Tali
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 21:55:46 vasta tsitaadiga

ohvitser12 kirjutas:
Kuidas ma zombides ülejäänud 2 mapi mängida saan?

ei ole kahte ülejäänut mapi, on vaid üks. Teine on dead ops ja lahti saad need kui SP läbitud
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 14.11.2010 22:02:49 vasta tsitaadiga

Kas üksikmängus saab selle kollase litri, mis järgmist eesmärki tähistab, kuidagi ära koristada?
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2010 22:11:06 vasta tsitaadiga

Mapi "Five" saab lahti koodiga 3ARC UNLOCK ning Dead Opsi trükkides DOA, need siis sinna terminali
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InZ
HV kasutaja
InZ

liitunud: 25.01.2004




sõnum 14.11.2010 22:27:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

InZ kirjutas:
Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis.

Proovi video driverid uuendada ja directx


tegin juba, leidsin vea kuskilt foorumist ja unistallisin antivir'i, multy töötab ilusti aga proovisin teha seda zombit sõbraga, loadib ära siis on mehed ja pool pilti must ning viskab mingigi direcktx has encountered an error....directx ja draiverid muidu kõige uuemad!
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.11.2010 23:18:38 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Mapi "Five" saab lahti koodiga 3ARC UNLOCK ning Dead Opsi trükkides DOA, need siis sinna terminali

mõlemad 2 map.i saab sellega lahti**

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.