|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
14.11.2010 14:27:52
|
|
|
Timberg, said ikka aru, et mis video point on?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lingumees
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2010
|
14.11.2010 14:28:14
|
|
|
Tere,
oskab keegi soovitada, üht korraliku BO torrentit. Mis oleks ilma vigateta. Kasutaksin venekeelse mängu CD-keyd.
_________________ Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
14.11.2010 14:29:58
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| kas on lootust, et fps paraneb ja saaks normaalselt kasvõi sp-d mängida? |
suhteliselt kindel et lähiajal saab kõik korda
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
14.11.2010 14:39:00
|
|
|
| Lingumees kirjutas: |
Tere,
oskab keegi soovitada, üht korraliku BO torrentit. Mis oleks ilma vigateta. Kasutaksin venekeelse mängu CD-keyd. |
Pira on halb, ok? Viska vene plaat sisse ja mängi, mida ostsid.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lingumees
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2010
|
14.11.2010 14:48:40
|
|
|
Mul pole midagi venelaste vastu, kuid sooviksin mängu inglise keeles(et mängu loost ka midagi aru saada).
_________________ Ainus legend, Battlefield
*Bf: Bc2 - Lingumees |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nah
HV veteran

liitunud: 17.02.2006
|
14.11.2010 14:58:26
|
|
|
| The Man, Call Of Duty Black Ops RussianToEnglish selline asi ka täitsa saadaval...
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
14.11.2010 14:59:03
|
|
|
kas mängul on mingeid kohustuslike performance twiike, mida peaks kasutama?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arbuus
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008
|
14.11.2010 15:12:30
|
|
|
| Sai kah natuke proovitud BO.Esimesed kaks missiooni olid ikka päris vägevad ja niipalju kui solo zombies proovitud sai siis peaks ütlema et vägev asi kokku klopsitud, peaks MP ka kunasgi ära proovima, igaljuhul peale patchi kasutamist sai mängu päris asiselt jooksma Pentium 4 @3Ghz, 2Gb mälu ja Hd4650 1Gb. Tekstuurid normal peal, shadows peal ja reso 1024x768 ja jookseb raibe nagu siid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
14.11.2010 15:16:54
|
|
|
| Arbuus kirjutas: |
| Sai kah natuke proovitud BO.Esimesed kaks missiooni olid ikka päris vägevad ja niipalju kui solo zombies proovitud sai siis peaks ütlema et vägev asi kokku klopsitud, peaks MP ka kunasgi ära proovima, igaljuhul peale patchi kasutamist sai mängu päris asiselt jooksma Pentium 4 @3Ghz, 2Gb mälu ja Hd4650 1Gb. Tekstuurid normal peal, shadows peal ja reso 1024x768 ja jookseb raibe nagu siid. |
Jookseb nagu siid?
Mmm, ei oskagi midagi öelda.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
14.11.2010 15:17:47
|
|
|
Krt, MP on ikka päris raske, pidevalt mingitel vendadel kopter üleval ja killivad. Ja siis need kuradi plahvatavad kärud Lisaks kuidagi imelikult kaua tuleb XP-d, eile vist korraks lõi jälle suht nulli...statistika. Eelmistes COD-ides piisas 2-3 tunnist, et mingi 15-20. lvl jõuda, nüüd sama ajaga 7-8. alles. Aga siiski, pole hullu, suht fun mäng ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arbuus
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008
|
14.11.2010 15:18:15
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Arbuus kirjutas: |
| Sai kah natuke proovitud BO.Esimesed kaks missiooni olid ikka päris vägevad ja niipalju kui solo zombies proovitud sai siis peaks ütlema et vägev asi kokku klopsitud, peaks MP ka kunasgi ära proovima, igaljuhul peale patchi kasutamist sai mängu päris asiselt jooksma Pentium 4 @3Ghz, 2Gb mälu ja Hd4650 1Gb. Tekstuurid normal peal, shadows peal ja reso 1024x768 ja jookseb raibe nagu siid. |
Jookseb nagu siid?
Mmm, ei oskagi midagi öelda.  |
No kas päris siid aga täiesti normaalselt, ei ole mingit hangumist ega FPS langust ega miskit. P4 kohta ikka väga mehiselt.
viimati muutis Arbuus 14.11.2010 15:25:12, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
14.11.2010 15:18:43
|
|
|
| Kuna ei ole aega mitukümmet lehekülge läbi vaadata siis küsin teie arvamusi selle mängu kohta, head ja vead, bugid ja tweakid?!
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
14.11.2010 15:27:37
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| Kuna ei ole aega mitukümmet lehekülge läbi vaadata siis küsin teie arvamusi selle mängu kohta, head ja vead, bugid ja tweakid?! |
kui aega pole mis siis pasiid üldse foorumis
njah suht närvi ajab see mapivahetuse lost connection jama
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
14.11.2010 15:40:46
|
|
|
| sessa kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| Kuna ei ole aega mitukümmet lehekülge läbi vaadata siis küsin teie arvamusi selle mängu kohta, head ja vead, bugid ja tweakid?! |
kui aega pole mis siis pasiid üldse foorumis
|
Karta oli et kohe selline kommentaar tuleb.
Olen siin et infot saada, on seda palju tahetud?
Aega pole kuna teenin isamaad KVs. Lihtne
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
14.11.2010 15:51:12
|
|
|
Väga "kena": olin just võtmas oma esimest MP võitu(juhtisin mingi 1300:800 FFA-s), kui miskipärast anti kick. Uskumatult nõme ju. Kellelegi vist ei meeldinud mängustiil. Ja kogu eilne statistika on tõesti nullitud. Eile jõudsin igatahes 8.lvl ja ostsin Scorpioni SMG. Täna vaatan, lvl 6. tagasi ja Scorpion lockitud. Kummaline.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
format666
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2003
|
14.11.2010 16:04:14
|
|
|
| mismoodi ma selle vene key regatud saan. akki keegi on asjaga kursis ja viitsib paar 6petuslauset anda (ps)
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
14.11.2010 16:11:47
|
|
|
| Sai küll mäng ostetud aga jääb vist mõneks ajaks mängimata.. Asi ei liigu noo mitte üldse.. MW2 sain panna graafika nii põhja kui vähegi sai(reso veel 1080p).. Aga BO tweakiga ja medium graafika ei ole isegi siis sujuv, pane mis setinguid tahad ikka jooskeb halvasti.. Mängu sisselaadimine käib ka pool aastat, enne jõuavad teised mitu killi teha kui mina mängu sisse jõuan.. Ei tea milles asi.. Peab MW2-de edasi toksima vist..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.11.2010 16:23:29
|
|
|
| zoomzor. kirjutas: |
| Jaanuzka kirjutas: |
| Mul on küll fps täiesti normaalne profiiliarvutiga 70-90 kanti 1080p max settingutega. Nüüd kui multiplayer ka töötab siis on ikka täitsa hea mäng. Campaign ka üle ootuste hea. |
SP jookseb palju paremini kui MP. |
Mul jookseb SP 3x sitemini kui MP
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vito
HV vaatleja

liitunud: 14.08.2010
|
14.11.2010 16:32:27
|
|
|
| mul ka sp jookseb jumala vaevaliselt ükskõik mis seaded on, aga mp on keskmiste seadetega puhas, ainult et päeval on jube lagg serverites, õhtul on rahvast vähem ja palju puhtam.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
14.11.2010 17:08:19
|
|
|
| format666 kirjutas: |
| mismoodi ma selle vene key regatud saan. akki keegi on asjaga kursis ja viitsib paar 6petuslauset anda (ps) |
Vaja et IP oleks Venemaa, SRÜ, Balti riikide oma.
Kellel vaja sellega abi kirjutage
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
14.11.2010 17:17:18
|
|
|
MP on võimatu, iga kord kui on tulevahetus vastasega, kas läbi killcami, specides või ise lastes, tekib lääg nagu ilge lääg, põhimõtteliselt näed vastast kõik jääb seisma kuni saad surma,
siis vahel jookseb tegelanae kinn, jooksed ja siis järsku hiir ei toimi ja tegelane jääb tegema seda mida ta viimati tegi, 5 sekundiks jääd seina poole jooksma samas kõik teised jooksevad sin ümber normaalselt edasi
milles probleem? toimub ka sii kui ping on 50, settingute lagetamine ei muuda midagi...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
14.11.2010 17:23:09
|
|
|
Bensiin Egas midagi teha pole, tuleb uut patchi oodata. Ma olen enamus, kui mitte kõiki tweake proovinud ja veel erinevaid video drivereid, alates 10.10 allapoole. Tulemus 0! FPS on peale esimest patchi väga stabiile, aga shutter või väike freeze on ikka iga 5-10 sek tagant.
Õnneks läpparil saan SP-d mängida, läppar poole lahjem kui proffilikas!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arbuus
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
14.11.2010 17:33:19
|
|
|
| SP puhul aitas see, et Task Managerist set priority Black opsile high/realtime ja steamile low.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arbuus
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008
|
14.11.2010 17:35:34
|
|
|
| Unison kirjutas: |
| SP puhul aitas see, et Task Managerist set priority Black opsile high/realtime ja steamile low. |
Jap, realtime priority ja uus patch peale ja annab mängida küll.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arbuus
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
14.11.2010 17:45:55
|
|
|
Kas praegu prestige minna on üldse mõtet ? Äkki nädala pärast tulevad max prestige lobbyd , kus saad 1 killiga max lvli .
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bensiin
HV kasutaja
liitunud: 10.08.2008
|
14.11.2010 17:56:25
|
|
|
| keegi kusagil juba tegi, xboxil vist aga kas treyarch mitte ei pidanud jälgima leaderboard et kes liiga kiiresti saab max prestige , et ban vms?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
14.11.2010 18:15:12
|
|
|
StaticX, enam vaevalt selliseid asju tuleb. Kuna see ongi üks põhjus, miks seekord kord rihm nii pingule on tõmmatud - ainult gamerservers.com serverid jms.
Aga samas, mis seal vahet. Isegi kui tulevad, siis peaksid olema suht loll, et sellistesse ronida.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
johhu12
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2007
|
14.11.2010 18:19:58
|
|
|
| Mul jookseb SP ilma mingisuguste patchideta jms kõik põhjas 50-60 FPS. Ja kui palju paugutamist on, siis vahepeal 30. Aga üldiselt MW2 on enda arvates palju huvitavam.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
14.11.2010 18:44:39
|
|
|
No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
14.11.2010 18:45:54
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on. |
Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
14.11.2010 19:34:31
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
| No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on. |
Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%. |
Endal sp puhtalt jookseb, mps vahest moni mapp laggib
Muidu igati ok pela.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.11.2010 20:22:43
|
|
|
Sai kah mängu jooksma normaalselt.
FPS seal 50-60 vahepeal @ 1600*900, medium/high sätetega.
Eriti huvitav map on Jungle, eriti rõve nap on see nuketown vms
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
14.11.2010 20:25:33
|
|
|
| Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.11.2010 20:33:26
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
| No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on. |
Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%. |
Peale pätsi hakkas toetama täielikult Enne pätsi mul oli pmst 2 tuuma peal asi,nüüd aga kõik 4 koomas kenasti Kuigi probleeme ei olnud ka enne pätsi
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
14.11.2010 20:48:10
|
|
|
| InZ kirjutas: |
| Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis. |
Proovi video driverid uuendada ja directx
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
14.11.2010 20:57:06
|
|
|
[/quote]Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%.[/quote]
Ise ostsin just BO jaoks quadcore protsessori aga mäng ikka ei jookse
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zoomzor.
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2010
|
14.11.2010 21:00:15
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Sai kah mängu jooksma normaalselt.
FPS seal 50-60 vahepeal @ 1600*900, medium/high sätetega.
Eriti huvitav map on Jungle, eriti rõve nap on see nuketown vms  |
Kuidas sa selle nii hästi jooksma said? Endal suht sama arvuti mis sul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.11.2010 21:19:26
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
| No kui sinul pole põhjust viriseda siis on tore. Kahjuks paljudel see põhjus on. |
Ei tasu unustada, et BO toetab täielikult quadcore prosesid ja kasutab rahumeeli ära 4x 100%. |
Peale pätsi hakkas toetama täielikult Enne pätsi mul oli pmst 2 tuuma peal asi,nüüd aga kõik 4 koomas kenasti Kuigi probleeme ei olnud ka enne pätsi  |
ee, steami sõnul olid sa viimati online 42 päeva tagasi, et küsimus siis mis mängu sina mängid?
perfist nii palju et sync every frame tõmbab mul masina kenasti kooma. Kui muidu on 40-90 siis vsync on enamasti 30peal, ruumides lubab vahest piirajani lasta.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.11.2010 21:24:22
|
|
|
| ot: |
xxlmaster, hetkel olen raju piraat Aga arvestades kui jura MW2 oli,siis tahtsin enne proovida kuis tundub Tundbub hää ja mingi hetk ostan ära  |
Mul 100% piirajas 90.7Fps Aga seda hetkel SP,eks ole näha kuis Mp,ga on.
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ohvitser12
HV vaatleja
liitunud: 05.12.2009
|
14.11.2010 21:51:38
|
|
|
Kuidas ma zombides ülejäänud 2 mapi mängida saan?
_________________ K.Tali |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
14.11.2010 21:55:46
|
|
|
| ohvitser12 kirjutas: |
| Kuidas ma zombides ülejäänud 2 mapi mängida saan? |
ei ole kahte ülejäänut mapi, on vaid üks. Teine on dead ops ja lahti saad need kui SP läbitud
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
14.11.2010 22:02:49
|
|
|
Kas üksikmängus saab selle kollase litri, mis järgmist eesmärki tähistab, kuidagi ära koristada?
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
14.11.2010 22:11:06
|
|
|
| Mapi "Five" saab lahti koodiga 3ARC UNLOCK ning Dead Opsi trükkides DOA, need siis sinna terminali
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
InZ
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2004
|
14.11.2010 22:27:31
|
|
|
| tsitaat: |
InZ kirjutas:
Selline error siis mänguga : Direct3ddevide9: present failerd: driver internal error (-2005530585). Oli enne ja ka pärast formatit. Oskab keegi aidata? Arvuti see mis on profiilis.
Proovi video driverid uuendada ja directx
|
tegin juba, leidsin vea kuskilt foorumist ja unistallisin antivir'i, multy töötab ilusti aga proovisin teha seda zombit sõbraga, loadib ära siis on mehed ja pool pilti must ning viskab mingigi direcktx has encountered an error....directx ja draiverid muidu kõige uuemad!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.11.2010 23:18:38
|
|
|
| EstBeast kirjutas: |
| Mapi "Five" saab lahti koodiga 3ARC UNLOCK ning Dead Opsi trükkides DOA, need siis sinna terminali |
mõlemad 2 map.i saab sellega lahti**
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|