|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 19:45:58
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
Ei saa mängida vist BO-d, sest igakord, kui mängu sisenen ja endale classi valin, siis spawnimise hetkel mäng crashib ja arvuti teeb restardi - blue screen of death  |
äkki asi ei ole mängus vaid rauas?
sest imelik et resa teeb.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
12.11.2010 19:59:39
|
|
|
| zpsy kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
Ei saa mängida vist BO-d, sest igakord, kui mängu sisenen ja endale classi valin, siis spawnimise hetkel mäng crashib ja arvuti teeb restardi - blue screen of death  |
äkki asi ei ole mängus vaid rauas?
sest imelik et resa teeb. |
Võimalik...
Intel Core 2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz & 2MB cache memory
NVIDIA GeForce 8600 GT, DirectX 9.0
2GB DDR2 RAM
Mõtlesin, et peaks kõvakettale Formati tegema tegelikult ja ära defragmentima, pole ammu teinud ja veits aeglasemaks on jäänud arvuti...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 20:07:59
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
| zpsy kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
Ei saa mängida vist BO-d, sest igakord, kui mängu sisenen ja endale classi valin, siis spawnimise hetkel mäng crashib ja arvuti teeb restardi - blue screen of death  |
äkki asi ei ole mängus vaid rauas?
sest imelik et resa teeb. |
Võimalik...
Intel Core 2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz & 2MB cache memory
NVIDIA GeForce 8600 GT, DirectX 9.0
2GB DDR2 RAM
Mõtlesin, et peaks kõvakettale Formati tegema tegelikult ja ära defragmentima, pole ammu teinud ja veits aeglasemaks on jäänud arvuti... |
võimsust kindlasti piisab. usun et midagi kettaga või mõne teise asjaga
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
12.11.2010 20:11:21
|
|
|
Kuradi palju jäid servusid on ligidal, esimene DK server ping vaid 25, ingame 40 Sai seal servus just HC-HQ tehtud ja väga fun
ahjaa, peale seda patchi jookseb kui siid
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dadec
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
12.11.2010 20:52:05
|
|
|
Nii palju siis veel, et eile õhtul sain mängu käima ja hetkel lvl26, nv-l mängida ei saa enam, vast pühap. õhtul alles Aga mäng on ikka kõvasti raskem kui MW2 ja killstreakide saamine on ka ikka jõhkralt raskeks tehtud ühtegi eesti serverit ei ole juba?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skull717
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.11.2010 21:38:54
|
|
|
See fix: Zombies "The game session is no longer available" error väga ei tööta...
Oskab keegi öelda mis porte suunata vms?
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
12.11.2010 21:41:40
|
|
|
| invension kirjutas: |
See fix: Zombies "The game session is no longer available" error väga ei tööta...
Oskab keegi öelda mis porte suunata vms? |
IN PROGRESS
* - GPU hitching on certain graphics cards.
* - Incomplete server browser results.
* - Improvements to Quickmatch joins (results with better ping and reduced lag).
* - Zombies "The game session is no longer available" error.
Seega seda alles parandatakse.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
12.11.2010 21:54:49
|
|
|
mingi jama mul, ei saa ühtegi serverisse joinida(ei hakka isegi connectima) peale nende mis favorite all on kellelgi veel sellist jama on olnud?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.11.2010 21:55:26
|
|
|
| Täna juba 5 korda serveritest kicki saanud. Selles mängus on adminid ikka eriti kusikud. Kohe kui ise hakkama ei saa, siis kickivad tugevad vastased välja, mingit põhjust ka ei anna, isegi hackimises ei süüdista. Oma server, eks neil ole selleks muidugi õigus...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
12.11.2010 21:58:44
|
|
|
| mingi kindel server ka kus te m2ngite?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.11.2010 22:08:03
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Täna juba 5 korda serveritest kicki saanud. Selles mängus on adminid ikka eriti kusikud. Kohe kui ise hakkama ei saa, siis kickivad tugevad vastased välja, mingit põhjust ka ei anna, isegi hackimises ei süüdista. Oma server, eks neil ole selleks muidugi õigus... |
On selles midagi uut?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Extasy
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2009
|
12.11.2010 22:17:14
|
|
|
Mainiks omaltpoolt ära, et spawn süsteem on üsna katki. Aegajalt spawnid keset vaenlaste hordi ja ei jõua sammugi astuda kui jälle luugid kustu lastakse.
_________________ Can't find another one like me, they don't make them anymore. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karl m.
HV vaatleja

liitunud: 07.02.2010
|
12.11.2010 22:30:18
|
|
|
mul enam pole kuskil servus läägi, lampi kadus
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
12.11.2010 22:32:20
|
|
|
Kui Nuketown, kus aeg-ajalt vaenlastega samas kaardi otsas spawnid, välja arvestada, siis teiste kaartide puhul pole küll seda probleemi. Tuleb lihtsalt ümbrust tundma õppida, et suunataju tekiks ja siis hoida ala äärtesse.
Pärast patchi ja MP confi kustutamist ning uuesti tweakimist lendas KDR ~1 pealt 3-5 peale. Galil + summuti võtab HCs iga distantsi pealt lühikese valanguga vastase maha. Recoil tabamust ei mõjuta esimese paari lasu jooksul.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.11.2010 22:34:39
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
On selles midagi uut?  |
Ausalt öeldes ma ei tea. CoD4'ja mängisin alati kindlates serverites, kus teadsin, et on normaalsed adminid. Mingites suvalistes servudes ringi ei jooksnud. MW2'es oli see juba match making süsteem, nii et kickimine polnud võimalik. BC2'te väga palju ei mänginud, kuna mul hit detection jamas, kuid seal nagu sellist asja ka ei kohanud.
| ottf kirjutas: |
| LightsabeR: proovisin ka seda g11.... blaah HC modes on ehk midagi aga no... niii nõrgalt laseb, et ma ei tea - kiviga visata on kah vist tõhusam. |
Kusjuures sul on õigus. Ma enne proovisin ka FAL'i ja hüppasin kuidagi kiirelt üle sellest, kuna eriti ei istunud. Nüüd läksin uuesti G11 pealt FAL'i peale tagasi ja väga hästi tuleb välja. Nii et jah... unustage ära see eelnev G11 haip mida tegin.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sven
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2007
|
12.11.2010 22:52:56
|
|
|
| Sama mure....
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kutsu
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2009
|
12.11.2010 23:03:23
|
|
|
Mis killstreak rewarde teie kasutate.Minu:Spy plane,care ja heli
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.11.2010 23:06:00
|
|
|
ei no mida vttu, olin level 26-27 ja nüüd järsku uuesti nullis. No ikka jumala alguses. Pedekad
Mida see s1tt nüüd tähendama peaks?
Laggi esineb ka ikka veel, eriti matchi alguses.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
12.11.2010 23:09:41
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
ei no mida vttu, olin level 26-27 ja nüüd järsku uuesti nullis. No ikka jumala alguses. Pedekad
Mida see s1tt nüüd tähendama peaks?
Laggi esineb ka ikka veel, eriti matchi alguses. |
Küll sa vannud palju
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.11.2010 23:19:42
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
ei no mida vttu, olin level 26-27 ja nüüd järsku uuesti nullis. No ikka jumala alguses. Pedekad
Mida see s1tt nüüd tähendama peaks?
Laggi esineb ka ikka veel, eriti matchi alguses. |
Ma olin 50 ja nüüd olen jälle level 6... täiesti haige vär.... ah õigus, prestige läksin.
Sul küll huvitav teema. Kas mängule ja Steam'ile restart ei aidanud?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
12.11.2010 23:23:11
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Sul küll huvitav teema. Kas mängule ja Steam'ile restart ei aidanud? |
Hui nahhui aitas! Vandumine aitab!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.11.2010 23:31:14
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| LightsabeR kirjutas: |
| Sul küll huvitav teema. Kas mängule ja Steam'ile restart ei aidanud? |
Hui nahhui aitas! Vandumine aitab! |
Restart aitas jahh, plätt, mingi jebla käib. Muna rsk, see pole normaalne.
Ei te mis kamm oli, pohh..... ja väike roppus käib asja juurde....
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 23:34:51
|
|
|
| Kutsu kirjutas: |
| Mis killstreak rewarde teie kasutate.Minu:Spy plane,care ja heli |
Koerad kah lahedad
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.11.2010 23:56:25
|
|
|
| SAM turret on põhiline.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
13.11.2010 00:13:31
|
|
|
Keegi oskab kommenteerida, miks ei connecti ära sõbra Zombie game invite peale? NIng kui tema minu invite peale üritab joinida siis tal paneb konkreetselt pange, nii et Task Manageri alt peab mängu tapma. Mul on ka nõnda juhtunud, et jääbki connectima ja muud ei jää samuti üle, kui killida terve mäng.. :S Sama jama oli world at wari zombi mängude tegemisel. Kui seal sai vist valida, et LAN ja sai üle Hamachi mängida, siin ei aita see ka. Samas suvalised jorsid kohe joinivad, kui mängu teen. Vihale ajab
Võib asi olla selles, et mul ruuter kuidagi nii konfitud, et lihtsalt ei sobi sõbra võrguga kokku? Samas mõlemad oleme STV võrgus
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
viimati muutis Viilutaja 13.11.2010 00:15:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
13.11.2010 00:14:31
|
|
|
| Mis koerad?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
13.11.2010 00:22:47
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
Keegi oskab kommenteerida, miks ei connecti ära sõbra Zombie game invite peale? NIng kui tema minu invite peale üritab joinida siis tal paneb konkreetselt pange, nii et Task Manageri alt peab mängu tapma. Mul on ka nõnda juhtunud, et jääbki connectima ja muud ei jää samuti üle, kui killida terve mäng.. :S Sama jama oli world at wari zombi mängude tegemisel. Kui seal sai vist valida, et LAN ja sai üle Hamachi mängida, siin ei aita see ka. Samas suvalised jorsid kohe joinivad, kui mängu teen. Vihale ajab
Võib asi olla selles, et mul ruuter kuidagi nii konfitud, et lihtsalt ei sobi sõbra võrguga kokku? Samas mõlemad oleme STV võrgus  |
Zombie teema ei töötagi praegu, varsti tuleb fix.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
13.11.2010 00:24:12
|
|
|
| ak47 kirjutas: |
| Mis koerad? |
Attack Dogs Kill Streak. 11 killi vaja.
Ma nüüd alustasin algusest peale jälle ja proovin erinevaid relvi. Ma ei tea, kas vastased olid kehvad, kuid M14'ga tuli mingi 4 round järjest 30-40 killi ja alla 5 surma. Igastahes praegu jään selle relva juurde.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
13.11.2010 01:05:25
|
|
|
| Kutsu kirjutas: |
| Mis killstreak rewarde teie kasutate |
Puldikas, care ja helikopter
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
13.11.2010 01:21:41
|
|
|
Sain ka lõpuks mängu korralikult tööle ja peab ütlema, et esmamulje on päris positiivne
Valikuid, mida teha ja mängida, sealhulgas ka uusi asju on päris korralikult. Wager matchid on väga hea ja sõltuvusttekitav ajaviide. Leaderboard ja igasugu statistika on olemas, väga kergelt saab seda vaadata ka oma sõprade kohta. Mängu sees saab vaadata teiste mängijate tehtud videoklippe ja pilte, uus create a class ja in-game currency süsteem on põnevad. Relvad ja killstreakid tunduvad olema päris hästi tasakaalus. Ainuke asi, mille üle nuriseda, on kõrged nõuded süsteemile ja lag. Muidu on igati hea
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BanTIIT
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
13.11.2010 01:33:43
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| BanTIIT kirjutas: |
matchmaking palju parem variant (klikk ja mäng käib) Ei viitsi mina ausaltöeldes nende servude reastamise ja sobiva valimisega tegeleda |
Ühesõnaga, ei taha halvasti öelda, kuid kui sinu meelest on match making parem, kui server browser+favorites list, siis on sul peas küll midagi väga viltu.
/end rant |
Su filtrite jutus on tera sees, pole veel neid uurinud. Kuid pea viltu olemise koha pealt paned küll mööda. Olen aasta aega mänginud mw2'te ja mängudest 95% on matchmaking hästi hostinud. Kui mingid jamad on olnud siis on leidnud uue hosti
Aga jah tuleb tunnistada, et ootamisajad matchide eel ja vahel on oluliselt lühemad
Saaks ainult sama ilusti jooksma asja kui mw2'he
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.11.2010 01:58:48
|
|
|
RUS variant ei tööta.
Teen kõik nii nagu seletatakse, peale käivitamist ei juhtu mitte midagi. Absoluutselt mitte midagi.
Saast
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.11.2010 02:14:59
|
|
|
puik17, panin PS-i midagi tarka....
On selles mängus mõni snaipri map ka? Mina pole veel sellist mappi näinud ja pole vist snaiprist isegi pauku teinud
..... muidugi mitte ei nuta ma neid taga. Lihtsalt vahepalaks.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
13.11.2010 02:17:16
|
|
|
| Array on päris hea, seal annab normaalselt campida. Ise olen alati suutnud mingi koha mapis sniperiga istumiseks, kuigi mäng ise on suht anti-sniper.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
13.11.2010 02:23:57
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
puik17, panin PS-i midagi tarka....
On selles mängus mõni snaipri map ka? Mina pole veel sellist mappi näinud ja pole vist snaiprist isegi pauku teinud
..... muidugi mitte ei nuta ma neid taga. Lihtsalt vahepalaks. |
Tegelikult kui andekas oled, siis saab iga mapi peal snaiperiga edukalt mängida. Ma paari tüüpi olen kohanud, kes lasevad selle L96AW (bolt action) snaiperiga ringi ja roundi lõpuks on reeglina kõrgeima score'ga mängijad.
Anna näiteks sellele tüübile snaiper pihku ja ma arvan, et pole vahet, mis map või kelle vastu mängib:
Spoiler 
S&D's leiavad snaiperid muidu ka rohkem kasutust. Kõigis teistes on mängu tempo liiga kõrge ja olukord muutub nii tihti, et tavalised snaiperid, ehk siis need, kes ühes kohas istuvad ja campivad, ei saa seal hakkama. Liikuv ja quick scope'iv snaiper saab aga igal pool oma töö tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
13.11.2010 03:16:58
|
|
|
"mida piixu" serveris mängides, enne uue vooru alustamist, klassi valiku juures paneb wifi ruuter alati pange mida piixu tõesti?!?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuroi
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2009
|
13.11.2010 03:23:40
|
|
|
Stevy suht legendaarne, isegi tema vastu pelanud ning tema oskusi tunda saanud (polnud kõige meeldivam). Jään küll vastuse võlgu, millisel mapil kõige parem sniperit mängida on, kuid palju sõltub see sinu mängu stiilist, et kas oled campiv või ründav sniper. Siiamaani kõik mapid suht mängitavad olnud, kuigi pole viitsimust eriti sniperiga mängida enne, kui competitive modid välja tulevad.
| argottt kirjutas: |
mida piixu serveris mängides, enne uue vooru alustamist, klassi valiku juures paneb wifi ruuter alati pange mida piixu tõesti?!? |
Endal oli sama jama, panin Texture filteringi ja Texture settingud Automaticu peale ning peale seda pole seda probleemi olnud. Kui õigesti mäletan oli MW2's ka samasugune probleem.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.11.2010 03:32:52
|
|
|
Nojahh palju me selliseid üüber gamereid üldse näeme, võtame ikka enda suguseid. Kes peale tööd tulevad toksivad mõned tunnid meelelahutuseks.
Meie suguste jaoks seal snaiperdamise mappe ei ole eriti..... no mõni on natuke sinna kanti.
Mis veel hea, kämpereid on ka suht vähe võitu. Ikka on, aga ei midagi hullu.
Vaatasin su statse LightsabeR, sa paned ikka päris hullu. Pole midagi öelda, respect.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
13.11.2010 05:03:37
|
|
|
steavy on cod4jas üks parimaid snipreid for real.
tõesti annab leida paremat seal.
ta on tõesti valus vend kelle vastu mängida rsk, tõesti valus
kui aus olla, siis laseb kõikide relvadega nagu pro, tal on lihtsalt seda annet
Kui mod toolid väljas siis hakkab kohe promodi paugutamine jälle vast pihta, SMG'd tehakse raudselt survamaks, sest 74u on suht suure recoiliga ja suht nõrga dmge'ga :p
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
13.11.2010 05:27:47
|
|
|
Tea kas aitab ka tänaseks. Ää tuttu.
Minu lemmik komplekt millega põhiliselt mässan.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
13.11.2010 07:28:53
|
|
|
Kuda teil nii palju pappi on ma aru ei mõista..ma raiskan küll esimesel võimalusel ära
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
13.11.2010 10:12:34
|
|
|
| invension kirjutas: |
Kuda teil nii palju pappi on ma aru ei mõista..ma raiskan küll esimesel võimalusel ära  |
kes kogub kes raiskab kohe ära ise kah raiskanud pmts kohe. huvitav asju proovida
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
13.11.2010 10:17:41
|
|
|
Sain ka nüüd ilusti tööle(v.a mouse sensitivity, see on kas liiga kiire või liiga aeglane :<). Tänud neile, kes abistasid ja confe/infot jagasid teemas.
MP balance on imo noobidel küll olematu Müttasin algul default classiga ringi ja rottisin maast relvi, et mõnedki killid kirja saaks.
Seni kuni ma raha ja leveleid parema pahna jaoks kogusin, niitsid teised mind nagu loogu.
Hiljem, kui juba oli piisavalt nutsu, et uusi relvi/perke osta siis läks asi lõbusamalt
Imestavalt palju on aga värdjaid, kes pidevalt Prone-ivad, isegi kui jooksete üksteisele otsa kuskil kitsas koridoris.
Hea tiimitöö on haruldane luksus ja tavapärane campimine/töllerdamine kestab edasi.
Muidu CTF/DOM/TDM on üsna põnevad kui satud tasavägise võitluse otsa.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.11.2010 10:57:16
|
|
|
Trademaa raisk.
Seda solki pole võimalik ingl keelseks saada ju.
Koguaeg hakkab otsast peale updatema ja tirib jälle ca 6gb mingit jura alla.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
13.11.2010 11:02:41
|
|
|
| mingi jama sellega tegin mängu jooksul lvl 17 pealt lvl 19 peale ja siis kui servust lahkusin kaodusid need punktid ja värgid ära :S
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
13.11.2010 11:04:11
|
|
|
Ostnud siis inglise keelne, mida te krt häkite neid vene käkke. Omad vitsad peksavad, midagi pole öelda.
Pärast viimast patchi jookseb asi igatahes väga hästi. Sain korra ka chopper gunneri toru taha, see oli nagu elevant portselanipoes 15 killi.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
|