Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 19:45:58 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Ei saa mängida vist BO-d, sest igakord, kui mängu sisenen ja endale classi valin, siis spawnimise hetkel mäng crashib ja arvuti teeb restardi - blue screen of death icon_sad.gif

äkki asi ei ole mängus vaid rauas?
sest imelik et resa teeb.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 12.11.2010 19:59:39 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Ei saa mängida vist BO-d, sest igakord, kui mängu sisenen ja endale classi valin, siis spawnimise hetkel mäng crashib ja arvuti teeb restardi - blue screen of death icon_sad.gif

äkki asi ei ole mängus vaid rauas?
sest imelik et resa teeb.
Võimalik...

Intel Core 2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz & 2MB cache memory
NVIDIA GeForce 8600 GT, DirectX 9.0
2GB DDR2 RAM

Mõtlesin, et peaks kõvakettale Formati tegema tegelikult ja ära defragmentima, pole ammu teinud ja veits aeglasemaks on jäänud arvuti...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 20:07:59 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
zpsy kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Ei saa mängida vist BO-d, sest igakord, kui mängu sisenen ja endale classi valin, siis spawnimise hetkel mäng crashib ja arvuti teeb restardi - blue screen of death icon_sad.gif

äkki asi ei ole mängus vaid rauas?
sest imelik et resa teeb.
Võimalik...

Intel Core 2 Duo CPU E4600 @ 2.40GHz & 2MB cache memory
NVIDIA GeForce 8600 GT, DirectX 9.0
2GB DDR2 RAM

Mõtlesin, et peaks kõvakettale Formati tegema tegelikult ja ära defragmentima, pole ammu teinud ja veits aeglasemaks on jäänud arvuti...

võimsust kindlasti piisab. usun et midagi kettaga või mõne teise asjaga
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 20:11:21 vasta tsitaadiga

Kuradi palju jäid servusid on ligidal, esimene DK server ping vaid 25, ingame 40 thumbs_up.gif Sai seal servus just HC-HQ tehtud ja väga fun thumbs_up.gif
ahjaa, peale seda patchi jookseb kui siid beer_yum.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dadec
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 12.11.2010 20:49:52 vasta tsitaadiga

Äkki keegi saaks aidata, kes SP läbinud?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 20:52:05 vasta tsitaadiga

Nii palju siis veel, et eile õhtul sain mängu käima ja hetkel lvl26, nv-l mängida ei saa enam, vast pühap. õhtul alles icon_biggrin.gif Aga mäng on ikka kõvasti raskem kui MW2 ja killstreakide saamine on ka ikka jõhkralt raskeks tehtud icon_razz.gif ühtegi eesti serverit ei ole juba?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 12.11.2010 20:54:46 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Äkki keegi saaks aidata, kes SP läbinud?

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skull717
HV vaatleja
Skull717

liitunud: 24.11.2009




sõnum 12.11.2010 21:08:09 vasta tsitaadiga

Dadec kirjutas:
Äkki keegi saaks aidata, kes SP läbinud?

Spoiler Spoiler Spoiler

uhm proovi selle teise mehe kannul vb püsida??
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.11.2010 21:38:54 vasta tsitaadiga

See fix: Zombies "The game session is no longer available" error väga ei tööta...
Oskab keegi öelda mis porte suunata vms?

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 21:41:40 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
See fix: Zombies "The game session is no longer available" error väga ei tööta...
Oskab keegi öelda mis porte suunata vms?

IN PROGRESS

* - GPU hitching on certain graphics cards.
* - Incomplete server browser results.
* - Improvements to Quickmatch joins (results with better ping and reduced lag).
* - Zombies "The game session is no longer available" error.

Seega seda alles parandatakse.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 21:54:49 vasta tsitaadiga

mingi jama mul, ei saa ühtegi serverisse joinida(ei hakka isegi connectima) peale nende mis favorite all on icon_neutral.gif kellelgi veel sellist jama on olnud?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 21:55:26 vasta tsitaadiga

Täna juba 5 korda serveritest kicki saanud. Selles mängus on adminid ikka eriti kusikud. Kohe kui ise hakkama ei saa, siis kickivad tugevad vastased välja, mingit põhjust ka ei anna, isegi hackimises ei süüdista. Oma server, eks neil ole selleks muidugi õigus...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.11.2010 21:58:44 vasta tsitaadiga

mingi kindel server ka kus te m2ngite?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 22:08:03 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Täna juba 5 korda serveritest kicki saanud. Selles mängus on adminid ikka eriti kusikud. Kohe kui ise hakkama ei saa, siis kickivad tugevad vastased välja, mingit põhjust ka ei anna, isegi hackimises ei süüdista. Oma server, eks neil ole selleks muidugi õigus...

On selles midagi uut? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Extasy
HV kasutaja
Extasy

liitunud: 02.04.2009




sõnum 12.11.2010 22:17:14 vasta tsitaadiga

Mainiks omaltpoolt ära, et spawn süsteem on üsna katki. Aegajalt spawnid keset vaenlaste hordi ja ei jõua sammugi astuda kui jälle luugid kustu lastakse.
_________________
Can't find another one like me, they don't make them anymore.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl m.
HV vaatleja
Karl m.

liitunud: 07.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 22:30:18 vasta tsitaadiga

mul enam pole kuskil servus läägi, lampi kadus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 12.11.2010 22:32:20 vasta tsitaadiga

Kui Nuketown, kus aeg-ajalt vaenlastega samas kaardi otsas spawnid, välja arvestada, siis teiste kaartide puhul pole küll seda probleemi. Tuleb lihtsalt ümbrust tundma õppida, et suunataju tekiks ja siis hoida ala äärtesse.

Pärast patchi ja MP confi kustutamist ning uuesti tweakimist lendas KDR ~1 pealt 3-5 peale. Galil + summuti võtab HCs iga distantsi pealt lühikese valanguga vastase maha. Recoil tabamust ei mõjuta esimese paari lasu jooksul.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 22:34:39 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
On selles midagi uut? icon_smile.gif

Ausalt öeldes ma ei tea. CoD4'ja mängisin alati kindlates serverites, kus teadsin, et on normaalsed adminid. Mingites suvalistes servudes ringi ei jooksnud. MW2'es oli see juba match making süsteem, nii et kickimine polnud võimalik. BC2'te väga palju ei mänginud, kuna mul hit detection jamas, kuid seal nagu sellist asja ka ei kohanud.
ottf kirjutas:
LightsabeR: proovisin ka seda g11.... blaah HC modes on ehk midagi aga no... niii nõrgalt laseb, et ma ei tea - kiviga visata on kah vist tõhusam.

Kusjuures sul on õigus. Ma enne proovisin ka FAL'i ja hüppasin kuidagi kiirelt üle sellest, kuna eriti ei istunud. Nüüd läksin uuesti G11 pealt FAL'i peale tagasi ja väga hästi tuleb välja. Nii et jah... unustage ära see eelnev G11 haip mida tegin. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 22:52:39 vasta tsitaadiga

Olen maadlenud juba tükimat aega ühe koha juures SP-s. Äkki keegi oskab aidata?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 12.11.2010 22:52:56 vasta tsitaadiga

Sama mure....
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 12.11.2010 23:03:23 vasta tsitaadiga

Mis killstreak rewarde teie kasutate.Minu:Spy plane,care ja heli
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:06:00 vasta tsitaadiga

ei no mida vttu, olin level 26-27 ja nüüd järsku uuesti nullis. No ikka jumala alguses. Pedekad icon_evil.gif
Mida see s1tt nüüd tähendama peaks? icon_evil.gif
Laggi esineb ka ikka veel, eriti matchi alguses.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:09:41 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ei no mida vttu, olin level 26-27 ja nüüd järsku uuesti nullis. No ikka jumala alguses. Pedekad icon_evil.gif
Mida see s1tt nüüd tähendama peaks? icon_evil.gif
Laggi esineb ka ikka veel, eriti matchi alguses.
Küll sa vannud palju
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:19:42 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
ei no mida vttu, olin level 26-27 ja nüüd järsku uuesti nullis. No ikka jumala alguses. Pedekad icon_evil.gif
Mida see s1tt nüüd tähendama peaks? icon_evil.gif
Laggi esineb ka ikka veel, eriti matchi alguses.

Ma olin 50 ja nüüd olen jälle level 6... täiesti haige vär.... ah õigus, prestige läksin. icon_biggrin.gif

Sul küll huvitav teema. Kas mängule ja Steam'ile restart ei aidanud?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:23:11 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Sul küll huvitav teema. Kas mängule ja Steam'ile restart ei aidanud?

Hui nahhui aitas! Vandumine aitab!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:31:14 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
LightsabeR kirjutas:
Sul küll huvitav teema. Kas mängule ja Steam'ile restart ei aidanud?

Hui nahhui aitas! Vandumine aitab!

Restart aitas jahh, plätt, mingi jebla käib. Muna rsk, see pole normaalne.
Ei te mis kamm oli, pohh..... ja väike roppus käib asja juurde.... icon_cool.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:34:51 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
Mis killstreak rewarde teie kasutate.Minu:Spy plane,care ja heli

Koerad kah lahedad icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 23:56:25 vasta tsitaadiga

SAM turret on põhiline.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 00:13:31 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kommenteerida, miks ei connecti ära sõbra Zombie game invite peale? NIng kui tema minu invite peale üritab joinida siis tal paneb konkreetselt pange, nii et Task Manageri alt peab mängu tapma. Mul on ka nõnda juhtunud, et jääbki connectima ja muud ei jää samuti üle, kui killida terve mäng.. :S Sama jama oli world at wari zombi mängude tegemisel. Kui seal sai vist valida, et LAN ja sai üle Hamachi mängida, siin ei aita see ka. Samas suvalised jorsid kohe joinivad, kui mängu teen. Vihale ajab icon_evil.gif
Võib asi olla selles, et mul ruuter kuidagi nii konfitud, et lihtsalt ei sobi sõbra võrguga kokku? Samas mõlemad oleme STV võrgus icon_razz.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 13.11.2010 00:15:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 13.11.2010 00:14:31 vasta tsitaadiga

Mis koerad?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.11.2010 00:22:47 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Keegi oskab kommenteerida, miks ei connecti ära sõbra Zombie game invite peale? NIng kui tema minu invite peale üritab joinida siis tal paneb konkreetselt pange, nii et Task Manageri alt peab mängu tapma. Mul on ka nõnda juhtunud, et jääbki connectima ja muud ei jää samuti üle, kui killida terve mäng.. :S Sama jama oli world at wari zombi mängude tegemisel. Kui seal sai vist valida, et LAN ja sai üle Hamachi mängida, siin ei aita see ka. Samas suvalised jorsid kohe joinivad, kui mängu teen. Vihale ajab icon_evil.gif
Võib asi olla selles, et mul ruuter kuidagi nii konfitud, et lihtsalt ei sobi sõbra võrguga kokku? Samas mõlemad oleme STV võrgus icon_razz.gif

Zombie teema ei töötagi praegu, varsti tuleb fix.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 00:24:12 vasta tsitaadiga

ak47 kirjutas:
Mis koerad?

Attack Dogs Kill Streak. 11 killi vaja.


Ma nüüd alustasin algusest peale jälle ja proovin erinevaid relvi. Ma ei tea, kas vastased olid kehvad, kuid M14'ga tuli mingi 4 round järjest 30-40 killi ja alla 5 surma. Igastahes praegu jään selle relva juurde.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 13.11.2010 01:05:25 vasta tsitaadiga

Kutsu kirjutas:
Mis killstreak rewarde teie kasutate


Puldikas, care ja helikopter icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 13.11.2010 01:21:41 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks mängu korralikult tööle ja peab ütlema, et esmamulje on päris positiivne thumbs_up.gif

Valikuid, mida teha ja mängida, sealhulgas ka uusi asju on päris korralikult. Wager matchid on väga hea ja sõltuvusttekitav ajaviide. Leaderboard ja igasugu statistika on olemas, väga kergelt saab seda vaadata ka oma sõprade kohta. Mängu sees saab vaadata teiste mängijate tehtud videoklippe ja pilte, uus create a class ja in-game currency süsteem on põnevad. Relvad ja killstreakid tunduvad olema päris hästi tasakaalus. Ainuke asi, mille üle nuriseda, on kõrged nõuded süsteemile ja lag. Muidu on igati hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BanTIIT
HV kasutaja
BanTIIT

liitunud: 07.09.2005




sõnum 13.11.2010 01:33:43 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
BanTIIT kirjutas:
matchmaking palju parem variant (klikk ja mäng käib) icon_eek.gif Ei viitsi mina ausaltöeldes nende servude reastamise ja sobiva valimisega tegeleda icon_biggrin.gif

Ühesõnaga, ei taha halvasti öelda, kuid kui sinu meelest on match making parem, kui server browser+favorites list, siis on sul peas küll midagi väga viltu.
/end rant

Su filtrite jutus on tera sees, pole veel neid uurinud. Kuid pea viltu olemise koha pealt paned küll mööda. Olen aasta aega mänginud mw2'te ja mängudest 95% on matchmaking hästi hostinud. Kui mingid jamad on olnud siis on leidnud uue hosti icon_smile.gif
Aga jah tuleb tunnistada, et ootamisajad matchide eel ja vahel on oluliselt lühemad icon_smile.gif
Saaks ainult sama ilusti jooksma asja kui mw2'he icon_razz.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 01:58:48 vasta tsitaadiga

RUS variant ei tööta.
Teen kõik nii nagu seletatakse, peale käivitamist ei juhtu mitte midagi. Absoluutselt mitte midagi.
Saast thumbs_down.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 02:14:59 vasta tsitaadiga

puik17, panin PS-i midagi tarka.... thumbs_up.gif
On selles mängus mõni snaipri map ka? Mina pole veel sellist mappi näinud ja pole vist snaiprist isegi pauku teinud
..... muidugi mitte ei nuta ma neid taga. Lihtsalt vahepalaks.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 02:17:16 vasta tsitaadiga

Array on päris hea, seal annab normaalselt campida. Ise olen alati suutnud mingi koha mapis sniperiga istumiseks, kuigi mäng ise on suht anti-sniper.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 02:23:57 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
puik17, panin PS-i midagi tarka.... thumbs_up.gif
On selles mängus mõni snaipri map ka? Mina pole veel sellist mappi näinud ja pole vist snaiprist isegi pauku teinud
..... muidugi mitte ei nuta ma neid taga. Lihtsalt vahepalaks.

Tegelikult kui andekas oled, siis saab iga mapi peal snaiperiga edukalt mängida. Ma paari tüüpi olen kohanud, kes lasevad selle L96AW (bolt action) snaiperiga ringi ja roundi lõpuks on reeglina kõrgeima score'ga mängijad.

Anna näiteks sellele tüübile snaiper pihku ja ma arvan, et pole vahet, mis map või kelle vastu mängib:

Spoiler Spoiler Spoiler


S&D's leiavad snaiperid muidu ka rohkem kasutust. Kõigis teistes on mängu tempo liiga kõrge ja olukord muutub nii tihti, et tavalised snaiperid, ehk siis need, kes ühes kohas istuvad ja campivad, ei saa seal hakkama. Liikuv ja quick scope'iv snaiper saab aga igal pool oma töö tehtud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 13.11.2010 03:16:58 vasta tsitaadiga

"mida piixu" serveris mängides, enne uue vooru alustamist, klassi valiku juures paneb wifi ruuter alati pange icon_biggrin.gif mida piixu tõesti?!?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuroi
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2009




sõnum 13.11.2010 03:23:40 vasta tsitaadiga

Stevy suht legendaarne, isegi tema vastu pelanud ning tema oskusi tunda saanud (polnud kõige meeldivam). Jään küll vastuse võlgu, millisel mapil kõige parem sniperit mängida on, kuid palju sõltub see sinu mängu stiilist, et kas oled campiv või ründav sniper. Siiamaani kõik mapid suht mängitavad olnud, kuigi pole viitsimust eriti sniperiga mängida enne, kui competitive modid välja tulevad.
argottt kirjutas:
mida piixu serveris mängides, enne uue vooru alustamist, klassi valiku juures paneb wifi ruuter alati pange icon_biggrin.gif mida piixu tõesti?!?

Endal oli sama jama, panin Texture filteringi ja Texture settingud Automaticu peale ning peale seda pole seda probleemi olnud. Kui õigesti mäletan oli MW2's ka samasugune probleem.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 03:32:52 vasta tsitaadiga

Nojahh palju me selliseid üüber gamereid üldse näeme, võtame ikka enda suguseid. Kes peale tööd tulevad toksivad mõned tunnid meelelahutuseks.
Meie suguste jaoks seal snaiperdamise mappe ei ole eriti..... no mõni on natuke sinna kanti.
Mis veel hea, kämpereid on ka suht vähe võitu. Ikka on, aga ei midagi hullu.

Vaatasin su statse LightsabeR, sa paned ikka päris hullu. Pole midagi öelda, respect.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 13.11.2010 05:03:37 vasta tsitaadiga

steavy on cod4jas üks parimaid snipreid for real.
tõesti annab leida paremat seal.
ta on tõesti valus vend kelle vastu mängida rsk, tõesti valus
kui aus olla, siis laseb kõikide relvadega nagu pro, tal on lihtsalt seda annet icon_wink.gif

Kui mod toolid väljas siis hakkab kohe promodi paugutamine jälle vast pihta, SMG'd tehakse raudselt survamaks, sest 74u on suht suure recoiliga ja suht nõrga dmge'ga :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 05:27:47 vasta tsitaadiga

Tea kas aitab ka tänaseks. icon_biggrin.gif Ää tuttu.
Minu lemmik komplekt millega põhiliselt mässan.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.11.2010 07:28:53 vasta tsitaadiga

Kuda teil nii palju pappi on ma aru ei mõista..ma raiskan küll esimesel võimalusel ära icon_biggrin.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 10:12:34 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Kuda teil nii palju pappi on ma aru ei mõista..ma raiskan küll esimesel võimalusel ära icon_biggrin.gif

kes kogub kes raiskab kohe ära icon_biggrin.gif ise kah raiskanud pmts kohe. huvitav asju proovida
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 10:17:41 vasta tsitaadiga

Sain ka nüüd ilusti tööle(v.a mouse sensitivity, see on kas liiga kiire või liiga aeglane :<). Tänud neile, kes abistasid ja confe/infot jagasid teemas.

MP balance on imo noobidel küll olematu icon_biggrin.gif Müttasin algul default classiga ringi ja rottisin maast relvi, et mõnedki killid kirja saaks.
Seni kuni ma raha ja leveleid parema pahna jaoks kogusin, niitsid teised mind nagu loogu.

Hiljem, kui juba oli piisavalt nutsu, et uusi relvi/perke osta siis läks asi lõbusamalt icon_smile.gif
Imestavalt palju on aga värdjaid, kes pidevalt Prone-ivad, isegi kui jooksete üksteisele otsa kuskil kitsas koridoris.
Hea tiimitöö on haruldane luksus ja tavapärane campimine/töllerdamine kestab edasi.

Muidu CTF/DOM/TDM on üsna põnevad kui satud tasavägise võitluse otsa.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 10:57:16 vasta tsitaadiga

Trademaa raisk.
Seda solki pole võimalik ingl keelseks saada ju.
Koguaeg hakkab otsast peale updatema ja tirib jälle ca 6gb mingit jura alla.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2010 11:02:41 vasta tsitaadiga

mingi jama sellega tegin mängu jooksul lvl 17 pealt lvl 19 peale ja siis kui servust lahkusin kaodusid need punktid ja värgid ära :S
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 13.11.2010 11:04:11 vasta tsitaadiga

Ostnud siis inglise keelne, mida te krt häkite neid vene käkke. Omad vitsad peksavad, midagi pole öelda.

Pärast viimast patchi jookseb asi igatahes väga hästi. Sain korra ka chopper gunneri toru taha, see oli nagu elevant portselanipoes icon_smile.gif 15 killi.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.