|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.11.2010 22:36:23
|
|
|
kuidas te selle sodi seest selle vajaliku ülesse leiate... siin jupike sellest config failist
Spoiler 
viimati muutis villu70 11.11.2010 22:36:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
11.11.2010 22:36:35
|
|
|
Kui hästi Black Opsis relvad tasakaalus on? Kui suurt dämmi teevad launcherid, tube, akimbo ja shotgunid? Küsin sellepärast, et MW2-s oli see täiesti korrast ära. No loodetavasti BO-s ei saa terve roundi akimbodega spraydes või shotguni hipfire-t kasutades vastaseid pooleks omada ja pärast hea skoorida scoreboardi tipus lõpetada
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XATM092
HV veteran

liitunud: 03.07.2007
|
11.11.2010 22:42:24
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
kuidas te selle sodi seest selle vajaliku ülesse leiate... siin jupike sellest config failist
Spoiler 
|
Ctrl + F
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
11.11.2010 22:43:33
|
|
|
| võtas-uxu kirjutas: |
kuidas te selle sodi seest selle vajaliku ülesse leiate... siin jupike sellest config failist
Spoiler 
|
Ava WordPad-i või muu editoriga va Notepad.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
11.11.2010 22:43:40
|
|
|
| tõmba Notpad++ configu vaatamiseks, ilusti rivis kohe jne, mugavam :p
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2010 22:55:13
|
|
|
Hakkab peale. Kahest Saksa serverist kicked ja bänned. Ilmselt teen midagi õigesti
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
11.11.2010 22:59:07
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
Call of Duty: Black Ops one-day sales
GameSpot News
Spoiler 
| tsitaat: |
Last year, Activision touted the release of Call of Duty: Modern Warfare 2 as the biggest launch in entertainment history. The Infinity Ward-developed military shooter launched November 10, 2009, and racked up North American and UK sales of $310 million in its first 24 hours on sale.
That record stood for slightly less than a year, as Activision COO and CFO Thomas Tippl today announced at the BMO Capital Markets 18th Annual Digital Entertainment Conference that Call of Duty: Black Ops racked up day-one sales of $360 million at North American and UK retailers. Activision later revealed unit sales for the game, saying Black Ops sold through 5.6 million copies in those markets, compared to 4.7 million for Modern Warfare 2. |
|
Suht tundub nii, et järgmine kord on loota poole vähem, MW2 puhus ülesse, et ka järgmist osa osta, aga kuna BO, tegi BOO, siis eriti vast miskit loota pole enam.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olc
HV Guru

liitunud: 28.11.2001
|
11.11.2010 23:05:49
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Sain mängu kätte alustasin sp..aga mingi kahtlane lääg on vahepeal sees. Kuidas sellest lahti sai? |
Sama küsimus, lääg. Mingi bug või 4870 ei kõlba enam?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.11.2010 23:06:04
|
|
|
Sõprade teema on ka ikka täesti pees...sõbra järgi joinida ei saa...zombie mode.i ka ei saa koos, mul ütleb et no longer available jt errorid, sõbra viskab lambist kuhugi teise matchi kui minu lobbyss üritab joinida, ja combat trainingut ka ei saa. mille eest ma maksin tekib siin kohal küsimus..beta eest?
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.11.2010 23:06:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Hakkab peale. Kahest Saksa serverist kicked ja bänned. Ilmselt teen midagi õigesti  |
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
11.11.2010 23:11:25
|
|
|
| olc kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
| Sain mängu kätte alustasin sp..aga mingi kahtlane lääg on vahepeal sees. Kuidas sellest lahti sai? |
Sama küsimus, lääg. Mingi bug või 4870 ei kõlba enam? |
Sama asi, FPS ilusti 60 peal ja freezimine käib! Tuleb patchi oodata!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
11.11.2010 23:12:23
|
|
|
| Endal ka sama lugu ja kaart samuti 4870, muidu jookseb ilusti puhtalt aga mingi imelik freezimine käib ja vahet pole kas high seaded või low.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.11.2010 23:12:51
|
|
|
invension, need müüginumbrid ju näitavad, et maksid eelkäija ja kõva marketingi-haibi järgi.
Eks seda näha ole ju mis aja lõikes (kui üldse) kogu jama korda tehakse, aga no nii pime ja kurt ei saa ju olla, et ei teadnud Activisioni tüüpplaani - lükka asi toorelt välja, peaasi, et pappi tiksuks!
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.11.2010 23:32:57
|
|
|
Cerberos, tänud abi eest. Sai lõpuks see confi muutmine lõpuni viidud ja noooo suti-suti läks ka paremaks aga normaalsusest on asi kaugel.
Vot see on see kui betat/demo ennem välja ei lasta ja siis tuleb korraga poolfabrikaadist trasünnitis välja. EA/DICE ees müts maha, vähemalt proovivad ennem ära kui pappi küsima tulevad.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.11.2010 23:39:46
|
|
|
Loen ja naeran, tark ei torma
Mul hetkel pikem töö sats käsil (mängida ei jõuaks nagunii) ja pole veel MP-d pannudki, tundub et midagi väga ei kaota.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.11.2010 23:40:57
|
|
|
| DefXtreme kirjutas: |
| olc kirjutas: |
| destiny12 kirjutas: |
| Sain mängu kätte alustasin sp..aga mingi kahtlane lääg on vahepeal sees. Kuidas sellest lahti sai? |
Sama küsimus, lääg. Mingi bug või 4870 ei kõlba enam? |
Sama asi, FPS ilusti 60 peal ja freezimine käib! Tuleb patchi oodata! |
ma natuke failidega jamadest sain freezimisest jagu õnneks.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kethmar
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2006
|
12.11.2010 00:12:32
|
|
|
oo, läpakas vedas välja ilma laggita .
_________________ Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt. |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nnnu
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2007
|
12.11.2010 00:18:10
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
oo, läpakas vedas välja ilma laggita . |
Seal mingid väga imelikud asjad, mis loevad. Mõned inimesed on saanud tööle VSync-i force'i sisse lülitades. Mul see ei aitanud.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
12.11.2010 00:19:27
|
|
|
| Kethmar kirjutas: |
oo, läpakas vedas välja ilma laggita . |
Jube värk, lasin läpaka peale mängu (läppar on mul nõrgem ikkagi kui lauakas) ning veab ilma läägita, müsteerium lihtsalt...
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.11.2010 00:19:30
|
|
|
| Käisin tiiru restardil ja nüüd ei leia server browser enam ühtegi serverit. Kuvab neid näiteks nõnda, et on "0/1223" ehk siis ühendust sai 1223 serveriga aga mulle nimekirja ei ilmu ükski. Recent all on aga paar viimast näha. Kellelgi veel midagi sellist?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
12.11.2010 00:20:17
|
|
|
| COD-is maju saab 6hku lasta nagu battlefieldis?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
12.11.2010 00:21:57
|
|
|
| Nitrub kirjutas: |
| COD-is maju saab 6hku lasta nagu battlefieldis? |
EI
E: võiks mingi HV pundiga kuskil servus kerge pela teha ju
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
12.11.2010 00:22:10
|
|
|
Ei.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.11.2010 00:38:30
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Käisin tiiru restardil ja nüüd ei leia server browser enam ühtegi serverit. Kuvab neid näiteks nõnda, et on "0/1223" ehk siis ühendust sai 1223 serveriga aga mulle nimekirja ei ilmu ükski. Recent all on aga paar viimast näha. Kellelgi veel midagi sellist? |
Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks.
EDIT: ja mäng on katki. Uuendas ära ja nüüd ei lähe mäng enam kellelgi käima
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.11.2010 00:39:48
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks. |
Hehe hakkab vene versiooniga jama pihta. Ütleb "incomplete installation" kui üritan patchida.
Eks vist tuleb jälle vene failid sisse copy'da, ära patch'ida ja siis inglise omad peale tagasi. :p
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Unison
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2009
|
12.11.2010 00:42:11
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks. |
Hehe hakkab vene versiooniga jama pihta. Ütleb "incomplete installation" kui üritan patchida.
Eks vist tuleb jälle vene failid sisse copy'da, ära patch'ida ja siis inglise omad peale tagasi. :p |
Tuli sama kiri, tegin steamile resa ja patchis ilusti ära.
Isegi keel jäi eng .
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.11.2010 00:46:40
|
|
|
| LightsabeR kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks. |
Hehe hakkab vene versiooniga jama pihta. Ütleb "incomplete installation" kui üritan patchida.
Eks vist tuleb jälle vene failid sisse copy'da, ära patch'ida ja siis inglise omad peale tagasi. :p |
Ei ole asi üldse selles. Täiesti originaalsed teiste keelte mängud annavad samuti errorit 10 ja 20.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
12.11.2010 00:47:30
|
|
|
Ei no 3 achievementi on BO'l lol, tere tere steam.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
12.11.2010 00:48:35
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
| Ei no 3 achievementi on BO'l lol, tere tere steam. |
Need on MP achieved. SPs on 39
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
12.11.2010 00:52:24
|
|
|
| Mida see update muutis üldse
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.11.2010 00:57:01
|
|
|
| Unison kirjutas: |
Tuli sama kiri, tegin steamile resa ja patchis ilusti ära.
Isegi keel jäi eng . |
Jep, sama siin. Tänud. Ma juba kartsin, et peab jamama hakkama. :p
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.11.2010 00:57:26
|
|
|
2 tundi SPd toksind ja täitsa meeldib. ilus on kah. ning jookseb täiesti ilusti mul läpaka peal.
1366x768 ja muud asjad nagu ta ise valib. suht high tundub.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 00:58:40
|
|
|
This Is What Nearly 3 Million People Gaming Look Like
Pole paha
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The Man
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2010
|
12.11.2010 00:59:12
|
|
|
Võrgumäng on lahe, mitte nii viimistletud, kui mw2, kuid lahe. Kui veel liikumine sama sujuvaks tehakse ja graafikat edasi kõpitsetakse, siis saab päris hea asja valmis.
_________________ Press A to disagree.
<Too late!> |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 01:01:55
|
|
|
| Muidu öeldi ka et AA välja lülitami võttis freezid ära ning eriti pildi kvaliteedi ei muutnud. Pole ise veel jõudnud proovida.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
12.11.2010 01:13:07
|
|
|
Kusagil jälle keegi rääkis, et kui on korralik GPU, siis tasub just kõik graafika põhja keerata ja pidi väidetavalt paremaks tegema. Ei tea... ise igat pidi proovinud ja miski ei aita.
Eks vaatab, homme proovin selle uue patchiga mängida... näeb mis saab..
Täna sai kõvasti tööd tehtud ikka. Light Weight, Slight of Hand, Marathon ja Ninja kõik Pro peale aetud. Nüüd vaja veel Stealth ja Hardend ka Pro'ks saada, siis kõik perkid, mida kasutan, upgradetud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
12.11.2010 01:17:06
|
|
|
| Uus patch kaotas neti lagi täielikult ära :=) aga fps lag on endiselt jube :/
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
12.11.2010 01:18:54
|
|
|
| Ma ei saa üldse aru mis toimub, sõpradega joinida ei saa, samasid servereid ei näe :S
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
12.11.2010 01:32:31
|
|
|
Friends süsteem absoluutselt ei toimi :/
a mis teema sellega on et mingihetk tekkisid kõik vastased minimapile, punased noolekesed.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 01:33:54
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Uus patch kaotas neti lagi täielikult ära :=) aga fps lag on endiselt jube :/ |
Hea et vähemalt lag hetkel ära läinud
Proovi AA ära panna.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
12.11.2010 02:06:59
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Friends süsteem absoluutselt ei toimi :/
a mis teema sellega on et mingihetk tekkisid kõik vastased minimapile, punased noolekesed. |
See on blackbird killstreak
Ning homme peaks tulema fps fix
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
12.11.2010 02:18:53
|
|
|
Täpset release log-i pole fixidest?
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.11.2010 02:25:10
|
|
|
patch tegi mul fps ja neti lagi mõlemad korda...jookseb ilusti
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonsor
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.01.2009
|
12.11.2010 03:12:59
|
|
|
| Mänginud nüüd mõned tunnid ja mis seal ikka, ütlen alguseks ära, et ei huvita teie argumendid ja arvamused absoluutselt üldse, tulin siina vinguma nagu vihane laps. Mäng on täielik saast. Laggereid tappa on võimatu, nemad nopivad sind ilma mingi vaevata maha. Spawnimine on täiesti putsis, liigu kus tahad, ikka tekib mingi piix sulle otse seljataha ja laseb minema. Campimine on liiga jube probleem, ükskõik mis gamemode. Liitlasi ei huvita üldse game objective, istuvad kuskil kaardi teises otsas, et killstreake ja challengeid saada. Ja siin mängus on liigagi lihtne spawnkillida. Choppergunner on lootusetu, sest tundub, et ma olen ainuke jobu, kes üritab seda alla lasta, mis loomulikult ei õnnestu. Rohkem pole midagi öelda, kahju et steamiga seotud võti, äriks hea meelega maha.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
12.11.2010 04:22:42
|
|
|
Ostsin Timbergilt vene võtme, seni on kõik funganud.
Kahju, et Free-for-all servusid nii vähe on, neistki pooled USA omad ja suure pingiga. Ma muud MP gamemodi ei mängi, kui FFA. Esialgu on muidugi kohutavalt raske, kui mappe ei tunne; igas nurgas kükitab mõni camper, aga olgu, las nad olla. Küll jõuab mängida, pool tundi kuni tund päevas ja nädala-paariga saab kaardid selgemaks - seni tuleb viimaste kohtadega leppida . Normaalne igatahes, 258 krooni eest on mängu küll. Zombie map peale selle; juba WaW-s meeldisid zombied väga, seekord on veelgi lahedamad.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
12.11.2010 05:08:51
|
|
|
| invension kirjutas: |
patch tegi mul fps ja neti lagi mõlemad korda...jookseb ilusti  |
sama siin
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
12.11.2010 08:11:30
|
|
|
Hommikune virgutusvõimlemine tehtud klahvide ja hiire näol. .... lasin praegast 4-5 laksu ära
Lag on just kui kadunud jah aga täis resoga kõik abid maas kipub ikka lts friizima.
Kas hakkab raua kola ää ikalduma/vananduma?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
12.11.2010 10:17:05
|
|
|
Tonsor, see ei ole mingi bad company kus istud oma künka otsas ja rahulikult nuusutad tutti.... muru... ning campad muretult, et keegi seljataha ei teki.
ära liigu siis nii obvious dumb ass kohtades kus oled igalt poolt nopitav, kasuta motion sensorit?
kasuta jammerit? kasuta kaamerat? kasuta... ma ei tea mida...
mängi s&d kui nii kiire mängu tempoga hakkama ei saa
või leia omale sõbrad kellega koos korralikku teamworki teha, et oleks rohkem pädevamaid sinu ümber.
balansist.. keegi siin küsis.
noobtube on ok, flamethrower on ok, DW shottyd on täiesti ok...., dw tukid on kah ok.
kõik sõltub sellest kuidas olukorda ära kasutad ja kui vilinud sa ise relvadega erinevates situatsioonides oled.
Aga loomulikult ei päästa sind hea mängija käest mitte miski kui ta DW shottydega sulle point blank kanni kütab!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
12.11.2010 11:45:42
|
|
|
võtas-uxu, mida sa seal config_mp muutnud oled?
Keegi tahtis pilte ka mp-st näha...
     
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
12.11.2010 11:47:04
|
|
|
| See on küll õige jutt, et spwanimine on ikka väga pees omadega. See hetkel keerab ikka asja päris tuksi.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|