Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 22:36:23 vasta tsitaadiga

kuidas te selle sodi seest selle vajaliku ülesse leiate... siin jupike sellest config failist
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis villu70 11.11.2010 22:36:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 11.11.2010 22:36:35 vasta tsitaadiga

Kui hästi Black Opsis relvad tasakaalus on? Kui suurt dämmi teevad launcherid, tube, akimbo ja shotgunid? Küsin sellepärast, et MW2-s oli see täiesti korrast ära. No loodetavasti BO-s ei saa terve roundi akimbodega spraydes või shotguni hipfire-t kasutades vastaseid pooleks omada ja pärast hea skoorida scoreboardi tipus lõpetada icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 22:42:24 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
kuidas te selle sodi seest selle vajaliku ülesse leiate... siin jupike sellest config failist
Spoiler Spoiler Spoiler

Ctrl + F
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 11.11.2010 22:43:33 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
kuidas te selle sodi seest selle vajaliku ülesse leiate... siin jupike sellest config failist
Spoiler Spoiler Spoiler

Ava WordPad-i või muu editoriga va Notepad.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2010 22:43:40 vasta tsitaadiga

tõmba Notpad++ configu vaatamiseks, ilusti rivis kohe jne, mugavam :p
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 22:55:13 vasta tsitaadiga

Hakkab peale. Kahest Saksa serverist kicked ja bänned. Ilmselt teen midagi õigesti icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 22:59:07 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Call of Duty: Black Ops one-day sales
GameSpot News
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Last year, Activision touted the release of Call of Duty: Modern Warfare 2 as the biggest launch in entertainment history. The Infinity Ward-developed military shooter launched November 10, 2009, and racked up North American and UK sales of $310 million in its first 24 hours on sale.

That record stood for slightly less than a year, as Activision COO and CFO Thomas Tippl today announced at the BMO Capital Markets 18th Annual Digital Entertainment Conference that Call of Duty: Black Ops racked up day-one sales of $360 million at North American and UK retailers. Activision later revealed unit sales for the game, saying Black Ops sold through 5.6 million copies in those markets, compared to 4.7 million for Modern Warfare 2.


Suht tundub nii, et järgmine kord on loota poole vähem, MW2 puhus ülesse, et ka järgmist osa osta, aga kuna BO, tegi BOO, siis eriti vast miskit loota pole enam.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:05:49 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Sain mängu kätte alustasin sp..aga mingi kahtlane lääg on vahepeal sees. Kuidas sellest lahti sai?

Sama küsimus, lääg. Mingi bug või 4870 ei kõlba enam?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.11.2010 23:06:04 vasta tsitaadiga

Sõprade teema on ka ikka täesti pees...sõbra järgi joinida ei saa...zombie mode.i ka ei saa koos, mul ütleb et no longer available jt errorid, sõbra viskab lambist kuhugi teise matchi kui minu lobbyss üritab joinida, ja combat trainingut ka ei saa. mille eest ma maksin tekib siin kohal küsimus..beta eest?
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:06:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Hakkab peale. Kahest Saksa serverist kicked ja bänned. Ilmselt teen midagi õigesti icon_lol.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:11:25 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Sain mängu kätte alustasin sp..aga mingi kahtlane lääg on vahepeal sees. Kuidas sellest lahti sai?

Sama küsimus, lääg. Mingi bug või 4870 ei kõlba enam?


Sama asi, FPS ilusti 60 peal ja freezimine käib! Tuleb patchi oodata!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 11.11.2010 23:12:23 vasta tsitaadiga

Endal ka sama lugu ja kaart samuti 4870, muidu jookseb ilusti puhtalt aga mingi imelik freezimine käib ja vahet pole kas high seaded või low.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:12:51 vasta tsitaadiga

invension, need müüginumbrid ju näitavad, et maksid eelkäija ja kõva marketingi-haibi järgi.
Eks seda näha ole ju mis aja lõikes (kui üldse) kogu jama korda tehakse, aga no nii pime ja kurt ei saa ju olla, et ei teadnud Activisioni tüüpplaani - lükka asi toorelt välja, peaasi, et pappi tiksuks!

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:32:57 vasta tsitaadiga

Cerberos, tänud abi eest. Sai lõpuks see confi muutmine lõpuni viidud ja noooo suti-suti läks ka paremaks aga normaalsusest on asi kaugel.
Vot see on see kui betat/demo ennem välja ei lasta ja siis tuleb korraga poolfabrikaadist trasünnitis välja. EA/DICE ees müts maha, vähemalt proovivad ennem ära kui pappi küsima tulevad.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:39:46 vasta tsitaadiga

Loen ja naeran, tark ei torma icon_lol.gif
Mul hetkel pikem töö sats käsil (mängida ei jõuaks nagunii) ja pole veel MP-d pannudki, tundub et midagi väga ei kaota.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 23:40:57 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
olc kirjutas:
destiny12 kirjutas:
Sain mängu kätte alustasin sp..aga mingi kahtlane lääg on vahepeal sees. Kuidas sellest lahti sai?

Sama küsimus, lääg. Mingi bug või 4870 ei kõlba enam?


Sama asi, FPS ilusti 60 peal ja freezimine käib! Tuleb patchi oodata!

ma natuke failidega jamadest sain freezimisest jagu õnneks.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kethmar
Kreisi kasutaja
Kethmar

liitunud: 21.06.2006




sõnum 12.11.2010 00:12:32 vasta tsitaadiga

oo, läpakas vedas välja ilma laggita icon_smile.gif .
_________________
Kodulehekülg: http://kethmar.ee/university
Vajad veebilahendust või graafilist abi? Küsi pakkumist. HV Rahvale alati odavamalt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t6nnnu
HV kasutaja
t6nnnu

liitunud: 15.05.2007




sõnum 12.11.2010 00:18:10 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
oo, läpakas vedas välja ilma laggita icon_smile.gif .


Seal mingid väga imelikud asjad, mis loevad. Mõned inimesed on saanud tööle VSync-i force'i sisse lülitades. Mul see ei aitanud.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:19:27 vasta tsitaadiga

Kethmar kirjutas:
oo, läpakas vedas välja ilma laggita icon_smile.gif .

Jube värk, lasin läpaka peale mängu (läppar on mul nõrgem ikkagi kui lauakas) ning veab ilma läägita, müsteerium lihtsalt...
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:19:30 vasta tsitaadiga

Käisin tiiru restardil ja nüüd ei leia server browser enam ühtegi serverit. Kuvab neid näiteks nõnda, et on "0/1223" ehk siis ühendust sai 1223 serveriga aga mulle nimekirja ei ilmu ükski. Recent all on aga paar viimast näha. Kellelgi veel midagi sellist?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:20:17 vasta tsitaadiga

COD-is maju saab 6hku lasta nagu battlefieldis?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:21:57 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
COD-is maju saab 6hku lasta nagu battlefieldis?

EI
E: võiks mingi HV pundiga kuskil servus kerge pela teha ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:22:10 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:38:30 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Käisin tiiru restardil ja nüüd ei leia server browser enam ühtegi serverit. Kuvab neid näiteks nõnda, et on "0/1223" ehk siis ühendust sai 1223 serveriga aga mulle nimekirja ei ilmu ükski. Recent all on aga paar viimast näha. Kellelgi veel midagi sellist?


Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks.

EDIT: ja mäng on katki. Uuendas ära ja nüüd ei lähe mäng enam kellelgi käima icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:39:48 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks.

Hehe hakkab vene versiooniga jama pihta. Ütleb "incomplete installation" kui üritan patchida. icon_biggrin.gif

Eks vist tuleb jälle vene failid sisse copy'da, ära patch'ida ja siis inglise omad peale tagasi. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unison
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2009




sõnum 12.11.2010 00:42:11 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Scart kirjutas:
Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks.

Hehe hakkab vene versiooniga jama pihta. Ütleb "incomplete installation" kui üritan patchida. icon_biggrin.gif

Eks vist tuleb jälle vene failid sisse copy'da, ära patch'ida ja siis inglise omad peale tagasi. :p


Tuli sama kiri, tegin steamile resa ja patchis ilusti ära.

Isegi keel jäi eng thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:46:40 vasta tsitaadiga

LightsabeR kirjutas:
Scart kirjutas:
Mingi update lasti välja. 8 mega on suuruseks.

Hehe hakkab vene versiooniga jama pihta. Ütleb "incomplete installation" kui üritan patchida. icon_biggrin.gif

Eks vist tuleb jälle vene failid sisse copy'da, ära patch'ida ja siis inglise omad peale tagasi. :p


Ei ole asi üldse selles. Täiesti originaalsed teiste keelte mängud annavad samuti errorit 10 ja 20.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.11.2010 00:47:30 vasta tsitaadiga

Ei no 3 achievementi on BO'l lol, tere tere steam.
_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:48:35 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Ei no 3 achievementi on BO'l lol, tere tere steam.


Need on MP achieved. SPs on 39 icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 12.11.2010 00:52:24 vasta tsitaadiga

Mida see update muutis üldse
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:57:01 vasta tsitaadiga

Unison kirjutas:
Tuli sama kiri, tegin steamile resa ja patchis ilusti ära.

Isegi keel jäi eng thumbs_up.gif .

Jep, sama siin. Tänud. Ma juba kartsin, et peab jamama hakkama. :p
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.11.2010 00:57:26 vasta tsitaadiga

2 tundi SPd toksind ja täitsa meeldib. ilus on kah. ning jookseb täiesti ilusti mul läpaka peal.
1366x768 ja muud asjad nagu ta ise valib. suht high tundub.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 00:58:40 vasta tsitaadiga

This Is What Nearly 3 Million People Gaming Look Like


Pole paha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 12.11.2010 00:59:12 vasta tsitaadiga

Võrgumäng on lahe, mitte nii viimistletud, kui mw2, kuid lahe. Kui veel liikumine sama sujuvaks tehakse ja graafikat edasi kõpitsetakse, siis saab päris hea asja valmis.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 01:01:55 vasta tsitaadiga

Muidu öeldi ka et AA välja lülitami võttis freezid ära ning eriti pildi kvaliteedi ei muutnud. Pole ise veel jõudnud proovida.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 01:13:07 vasta tsitaadiga

Kusagil jälle keegi rääkis, et kui on korralik GPU, siis tasub just kõik graafika põhja keerata ja pidi väidetavalt paremaks tegema. Ei tea... ise igat pidi proovinud ja miski ei aita.

Eks vaatab, homme proovin selle uue patchiga mängida... näeb mis saab..

Täna sai kõvasti tööd tehtud ikka. Light Weight, Slight of Hand, Marathon ja Ninja kõik Pro peale aetud. Nüüd vaja veel Stealth ja Hardend ka Pro'ks saada, siis kõik perkid, mida kasutan, upgradetud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 12.11.2010 01:17:06 vasta tsitaadiga

Uus patch kaotas neti lagi täielikult ära :=) aga fps lag on endiselt jube :/
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 01:18:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa üldse aru mis toimub, sõpradega joinida ei saa, samasid servereid ei näe :S
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.11.2010 01:32:31 vasta tsitaadiga

Friends süsteem absoluutselt ei toimi :/

a mis teema sellega on et mingihetk tekkisid kõik vastased minimapile, punased noolekesed.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 01:33:54 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Uus patch kaotas neti lagi täielikult ära :=) aga fps lag on endiselt jube :/

Hea et vähemalt lag hetkel ära läinud thumbs_up.gif
Proovi AA ära panna.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 02:06:59 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Friends süsteem absoluutselt ei toimi :/

a mis teema sellega on et mingihetk tekkisid kõik vastased minimapile, punased noolekesed.
See on blackbird killstreak

Ning homme peaks tulema fps fix
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 02:18:53 vasta tsitaadiga

Täpset release log-i pole fixidest?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.11.2010 02:25:10 vasta tsitaadiga

patch tegi mul fps ja neti lagi mõlemad korda...jookseb ilusti thumbs_up.gif
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 03:12:59 vasta tsitaadiga

Mänginud nüüd mõned tunnid ja mis seal ikka, ütlen alguseks ära, et ei huvita teie argumendid ja arvamused absoluutselt üldse, tulin siina vinguma nagu vihane laps. Mäng on täielik saast. Laggereid tappa on võimatu, nemad nopivad sind ilma mingi vaevata maha. Spawnimine on täiesti putsis, liigu kus tahad, ikka tekib mingi piix sulle otse seljataha ja laseb minema. Campimine on liiga jube probleem, ükskõik mis gamemode. Liitlasi ei huvita üldse game objective, istuvad kuskil kaardi teises otsas, et killstreake ja challengeid saada. Ja siin mängus on liigagi lihtne spawnkillida. Choppergunner on lootusetu, sest tundub, et ma olen ainuke jobu, kes üritab seda alla lasta, mis loomulikult ei õnnestu. Rohkem pole midagi öelda, kahju et steamiga seotud võti, äriks hea meelega maha.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 04:22:42 vasta tsitaadiga

Ostsin Timbergilt vene võtme, seni on kõik funganud.
Kahju, et Free-for-all servusid nii vähe on, neistki pooled USA omad ja suure pingiga. Ma muud MP gamemodi ei mängi, kui FFA. Esialgu on muidugi kohutavalt raske, kui mappe ei tunne; igas nurgas kükitab mõni camper, aga olgu, las nad olla. Küll jõuab mängida, pool tundi kuni tund päevas ja nädala-paariga saab kaardid selgemaks - seni tuleb viimaste kohtadega leppida icon_neutral.gif . Normaalne igatahes, 258 krooni eest on mängu küll. Zombie map peale selle; juba WaW-s meeldisid zombied väga, seekord on veelgi lahedamad.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 05:08:51 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
patch tegi mul fps ja neti lagi mõlemad korda...jookseb ilusti thumbs_up.gif

sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 08:11:30 vasta tsitaadiga

Hommikune virgutusvõimlemine tehtud klahvide ja hiire näol. icon_biggrin.gif .... lasin praegast 4-5 laksu ära icon_wink.gif
Lag on just kui kadunud jah aga täis resoga kõik abid maas kipub ikka lts friizima.
Kas hakkab raua kola ää ikalduma/vananduma?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 12.11.2010 10:17:05 vasta tsitaadiga

Tonsor, see ei ole mingi bad company kus istud oma künka otsas ja rahulikult nuusutad tutti.... muru... ning campad muretult, et keegi seljataha ei teki.

ära liigu siis nii obvious dumb ass kohtades kus oled igalt poolt nopitav, kasuta motion sensorit?
kasuta jammerit? kasuta kaamerat? kasuta... ma ei tea mida...

mängi s&d kui nii kiire mängu tempoga hakkama ei saa

või leia omale sõbrad kellega koos korralikku teamworki teha, et oleks rohkem pädevamaid sinu ümber.




balansist.. keegi siin küsis.

noobtube on ok, flamethrower on ok, DW shottyd on täiesti ok...., dw tukid on kah ok.

kõik sõltub sellest kuidas olukorda ära kasutad ja kui vilinud sa ise relvadega erinevates situatsioonides oled.

Aga loomulikult ei päästa sind hea mängija käest mitte miski kui ta DW shottydega sulle point blank kanni kütab!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.11.2010 11:45:42 vasta tsitaadiga

võtas-uxu, mida sa seal config_mp muutnud oled?

Keegi tahtis pilte ka mp-st näha...

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2010 11:47:04 vasta tsitaadiga

See on küll õige jutt, et spwanimine on ikka väga pees omadega. See hetkel keerab ikka asja päris tuksi.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.