|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
11.11.2010 02:16:10
|
|
|
Proovisin ära, ei saa võõrast backupi peale steamile, küsib backupi restorides keyd ja kui enda oma sisse panen, ütleb et already used. Seega ei saagi mängida enne NV-d jama et kellegi teise tehtud backup ei tööta.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
11.11.2010 02:30:18
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Steamist tõmbab korralikult
Timberg, täname !  |
Mis kiirusega muidu täna stiimis tuleb? Normaalsem kui eile? |
Soomest tuli ~2.6 MB/s.
btw, vene key ingliskeelestus. peaaegu. sp paar lauset oli miskipärast vene lugejaga
_________________ eriti julm |
|
| Kommentaarid: 193 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
169 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fhlouz
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2004
|
11.11.2010 03:25:37
|
|
|
Kas keegi siit on proovinud seda pelada mingi nõrgema arvutiga ka? Endal praegu AMD sempron ja 2gb rammi, video Geforce 7600 GT 256mb, COD 4 ja MW2 sain ilusti low/med graafikaga läbi teha, ei tea kas see ka välja veaks?
_________________ Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
11.11.2010 09:00:26
|
|
|
| lamp kirjutas: |
| Timberg kirjutas: |
| amachie kirjutas: |
Steamist tõmbab korralikult
Timberg, täname !  |
Mis kiirusega muidu täna stiimis tuleb? Normaalsem kui eile? |
Soomest tuli ~2.6 MB/s.
btw, vene key ingliskeelestus. peaaegu. sp paar lauset oli miskipärast vene lugejaga  |
SP tuli eile 1,5MB/s, MP 500KB/s
Täna mõlemal kiirused 600 kandis...
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.11.2010 09:12:06
|
|
|
| TÄitsa mõistlikud kiirused ju.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
11.11.2010 10:26:35
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Gunnar19 kirjutas: |
lol
 |
Nagu A-rühma loos... "karistuseks ära lõigati parem ...." Siin siis näpp. |
Täpselt
Kopin veel igaks juhuks vene key ossidele selle õpetuse
Spoiler 
First Download Below Files
1. http://members.iinet.net.au/~BelziBhaal/English%20Localizations/ (Download 6 Files, iwd localization files)
2. Then Download Zone/English Files (Part 1 and Part 2), 4 NCF Files, and Some files want to copy :
NCF Files (4 Files) : http://www.multiupload.com/ALX2UQORWL
Zone/English Files (Part 1) : http://www.multiupload.com/EDCD5OWZKK
Zone/English Files (Part 2) : http://www.multiupload.com/VK0QFXKJ0N
Then some important files and localization.txt : http://www.multiupload.com/RDTWSIU7AZ
Copy the Above files to respective folders.
--------------------------------
Now Copy following files
1. Copy whole group of Zone/English files to Steam/Steamapps/Black Ops/Zone/English
2. Copy Localization.txt file to / Steam/Steamapps/Black Ops
3. Copy 6 Localization_English.iwd Files (Total 500 MB) to Steam/Steamapps/Black Ops/main
4. Copy the zone/common files to Steam/Steamapps/Black Ops/Zone/Common
5. Copy NCF files to Steam/Steamapps
_________________

viimati muutis Gunnar19 12.11.2010 18:32:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2010 10:37:33
|
|
|
No issand jumal. Steam on seekord ikka eriti geniaalne. Lisasin RU võtme ja polnud plaaniski inglise versiooni kokku häkkida, saan aru küll idanaabrite keelest piisavalt. Mäng käima ei lähe, sest tõmbas 6.1 gigabaiti ja vso. Käivitades karjus, et "EXE_CANNOT_FIND_ZONE" ja kõik. Keerasin Steami vene keele peale ja leidis veel 1,6 giga faile juurde tõmmata oma teokiirustega tänu täielikule teenuse ülemüügile suurte releasede ajal. Tõmbas terve öö ja sai nüüd hommikul lõpuks kätte. Ja oh üllatust, "EXE_CANNOT_FIND_ZONE" taaskord. Mõtlesin, et keeran Steami uuesti inglise keele peale ja sätin mängule vene keele selle menüüs. Ei saa! Miks? Sest inglise keelele sättides lasi Steam kogu vene lokalisatsiooni lihtsalt maha. Fantast
Nüüd ma siis tõmban üleval postis mainitud inglise faile, sest seda jura ma küll uuesti läbi tegema ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
11.11.2010 10:37:52
|
|
|
Aga miks vene key üldse Steamiga siduda,kas lihtsalt netis olevale eng versioonile ei anna seda keyd istuada?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.11.2010 10:39:07
|
|
|
Nagu üks härra enne mainis, rebi lihtsalt p2p võrgustikust mängu eng klient, installi - kopi sisu steami alla ja proovi tuld anda. peaks töötama.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2010 10:42:48
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Nagu üks härra enne mainis, rebi lihtsalt p2p võrgustikust mängu eng klient, installi - kopi sisu steami alla ja proovi tuld anda. peaks töötama. |
Ma tõmban full klienti kolm ööpäeva. Ei mängi eriti välja.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
11.11.2010 10:50:37
|
|
|
1.tõmbasin netist skidrow clienti
2.installisin lambi kausta
3.kopeerisin installitud mängu steami vastavasse kausta
4.tegin steamis verify intexxx files
5.mängin ja workib(ainult sp ei tööta)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
11.11.2010 10:51:06
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| Nagu üks härra enne mainis, rebi lihtsalt p2p võrgustikust mängu eng klient, installi - kopi sisu steami alla ja proovi tuld anda. peaks töötama. |
Ei funka see värk sedasi, minul küll mitte
Kellel vaja lihtsat moodust kuidas mäng "rus to eng" ajada, siis PS
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mobster
HV kasutaja
liitunud: 15.01.2003
|
11.11.2010 11:01:25
|
|
|
Multiplayer on absoluutselt mitte mängitav momendil. Server lag on 9/10-st serverist. Mängisin kuidagi 17 levelini ära kuid sellest gameplays-st täit mõnu veel kuidagi ei saa. Kindlalt saan öelda et server lag kuna training mäng bottidega töötab ilusti.
Proovisin ka trikke Task Manageriga ning midagi ei aita: ei "set priority" ei "set affinity" trikid.
Usun et pole ainus. Väga kiiret patchi oodates...
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 11:31:31
|
|
|
codi foorumis räägivad, et hotfixivad servude settungeid vaikselt, mis pidavat asja ajutiselt leevendama.
aga patch on tulekul.. varsti.
Noh eks näis
Üldiselt mul nagu probleemi pole ja peale r_multigpu 0-ks keeramist läks asi vapsee sujuvaks.
lvl40 ja vaikselt tuleb crossbow on epic win... muidugi siis mitte kui vastane vähegi nupukam on ja "stuck" puhul otse sind kallistama tormab
uurin siin relvade andmeid ja... wtf ak47 long range damage langeb kui red dotti kasutada... miks...
üks porr asi on muidugi see, et ranked servudes ei lasta teami switchida ja tehakse sõpradega mängimine võimalikult keeruliseks, et jumalaeest ei saaks samasse tiimi.
dno.. üritavad vist vältida, et mingi clan mõne ranked serveri lihtalt siruli jookseks
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.11.2010 11:45:41
|
|
|
sai ka omandatud öösel just ja praegu ära installitud.
eks õhtupoole vaatab kuidas jookseb. MW2 sai enamvähem täitsa normaalse graafikaga jooksma oma rüperaali peal.
kui see nüüd kõvasti nõudlikum on siis ajab vist asja nutuseks.
MP väga ei huvita ja ega ta ei tööta ka nagunii.
i5-430M ja GT 230M 1GB või on kellelgi sarnasega juba kogemust?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 11:48:59
|
|
|
MP just see põhi osa mängust ongi ju
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.11.2010 11:53:30
|
|
|
| ottf kirjutas: |
MP just see põhi osa mängust ongi ju  |
Ei ole kunagi meeldinud eriti - niipalju kui kuskil olen proovind kellel õige versioon on
MP jaoks on mul ET , Q3 ja vahest CSS.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
11.11.2010 11:53:54
|
|
|
Täna hommikul oli sellinne freezefest et ei saanudki üldse mängida.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rem4605
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.03.2003
|
11.11.2010 12:02:09
|
|
|
| InterFace kirjutas: |
| ottf kirjutas: |
MP just see põhi osa mängust ongi ju  |
Ei ole kunagi meeldinud eriti - niipalju kui kuskil olen proovind kellel õige versioon on
MP jaoks on mul ET , Q3 ja vahest CSS. |
Oled paljust ilma j22nud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.11.2010 12:13:34
|
|
|
Kus seda muuta saab?: r_multigpu 0-iks
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.11.2010 12:18:41
|
|
|
| ottf kirjutas: |
uurin siin relvade andmeid ja... wtf ak47 long range damage langeb kui red dotti kasutada... miks...
 |
Kust sa sellise statistika lehe leidsid?
| invension kirjutas: |
| Kus seda muuta saab?: r_multigpu 0-iks |
config_mp failis. Asub players kaustas.
Lisaks sellele soovitatakse veel r_multithreaded_device 1-eks muuta ja maxpackets 100 peale panna. Samas mul pole miski aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 12:25:32
|
|
|
ja kel ati kaardid siis soovitatakse catalyst AI vms jura disableda... pidi päris paljudes mängudes probleeme lahendama.. dunno...
LightsabeR, miskine cod bo wikia oli... mmm.. http://callofduty.wikia.com/wiki/Category:Call_of_Duty:_Black_Ops_Weapons
ei tea kui tõene see info on aga esialgu tundub, et dam numbrid peavad paika küll.
FN FAL-ga closerange normal modes 2 laksu ja mees pikali 100%
üldse tundub, et saab vist minu lemmik relvaks
ak47, commando, g11, aug, famas... meh kõik on head aga no nii mõnusalt ikka closerange veel mitte miski ei niida
kuigi jah vahest see semi auto maksab kätte kuna mõni lucker palvetab kuulipilvega ikka sulle mingit pidi headshoti aga noh
mõnda aega FAL-ga harjutamist ja siis peaks päris pwn olema
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.11.2010 12:26:23
|
|
|
| invension kirjutas: |
| Kus seda muuta saab?: r_multigpu 0-iks |
Steam\SteamApps\common\call of duty black ops\players
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
11.11.2010 12:29:20
|
|
|
| ottf kirjutas: |
uurin siin relvade andmeid ja... wtf ak47 long range damage langeb kui red dotti kasutada... miks...
 |
tore kui sa suures erutuses MW statte vaatad.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 12:31:48
|
|
|
helga, hmm... arvad, et BO sektsioonis on mw statid vms?
jah pildi nimes on küll cod4.... weird
mmmhmh.. ak47 puhul näitabki mw1 stati lehte hoopis o.O võibolla on samad statid siis?
viimati muutis ottf 11.11.2010 12:34:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 12:39:41
|
|
|
oh.. tnx.. seda infot vaja oligi
aga jah ilmselt mw1-st seal see pilt ongi kuna statsid pmst. samad, va. red dot asi..
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.11.2010 12:47:28
|
|
|
Ok listen up kellel lag on!
Hakkan asjadest aru saama: Endal hakkas ilusti jooksma isegi usa servudes(va. neti lag).
Et mäng toetaks mitme tuumalist prose peab panema nii: seta r_multithreaded_device "1"
Ja kui sul on ainult ühe prosega graafika kaart või üks graafika kaart siis tuleb panna nii: seta r_multiGpu "0"
Ühesõnaga value "1" paneb kõik prosed normaalselt vms tööle.
set the multithreaded value to 1 to allow support for multicores.
Ps: on ka neid kellel peale seda mäng tööle ei lähe ja peab reinstalli tegema ja kui pärast uuesti muuta need value-d siis töötab ilusti.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
11.11.2010 13:17:55
|
|
|
| Mul ongi samad väärtused aga mäng ikka ei jookse :=)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
11.11.2010 13:42:54
|
|
|
Kõigil ei töötagi see.
Endal ka kakub natuke aga parem kui enne...kannatab mängida vähemalt.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZacXz
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
11.11.2010 14:09:41
|
|
|
Eesti post laseb ikka isuga hinge kolmap pandi gamepoest teele ja siiamaani on postkastis tühjus. Posti helistades öeldakse, et sellele nimele saadetist pole.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2010 14:56:53
|
|
|
Suured tänud Gunnar19 postitusele, mis aitas mängu tööle. Tegin kohe vajalikud muudatused ära playeri kausta konfifailile ja MP jookseb nagu siid. Paar raundi sain praegu teha ja tunne oli fantastiline - gunplay on kuld
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.11.2010 14:57:32
|
|
|
| invension kirjutas: |
Ok listen up kellel lag on!
Hakkan asjadest aru saama: Endal hakkas ilusti jooksma isegi usa servudes(va. neti lag).
Et mäng toetaks mitme tuumalist prose peab panema nii: seta r_multithreaded_device "1"
Ja kui sul on ainult ühe prosega graafika kaart või üks graafika kaart siis tuleb panna nii: seta r_multiGpu "0"
Ühesõnaga value "1" paneb kõik prosed normaalselt vms tööle.
set the multithreaded value to 1 to allow support for multicores.
Ps: on ka neid kellel peale seda mäng tööle ei lähe ja peab reinstalli tegema ja kui pärast uuesti muuta need value-d siis töötab ilusti. |
Kohe proovin ära.
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.11.2010 14:58:54
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| Mul ongi samad väärtused aga mäng ikka ei jookse :=) |
Osta uus arvuti
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zpsy
HV veteran

liitunud: 21.06.2009
|
11.11.2010 15:01:55
|
|
|
| invension kirjutas: |
Ok listen up kellel lag on!
Hakkan asjadest aru saama: Endal hakkas ilusti jooksma isegi usa servudes(va. neti lag).
Et mäng toetaks mitme tuumalist prose peab panema nii: seta r_multithreaded_device "1"
Ja kui sul on ainult ühe prosega graafika kaart või üks graafika kaart siis tuleb panna nii: seta r_multiGpu "0"
Ühesõnaga value "1" paneb kõik prosed normaalselt vms tööle.
set the multithreaded value to 1 to allow support for multicores.
Ps: on ka neid kellel peale seda mäng tööle ei lähe ja peab reinstalli tegema ja kui pärast uuesti muuta need value-d siis töötab ilusti. |
Tänud nüüd on parem
|
|
| Kommentaarid: 825 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
587 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 15:12:19
|
|
|
ärge unustage confi failile readonly peale panna...
sellel iidsel kvaaki mootoril on tavaks osasi settungeid koguaeg defaulti keerata
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
11.11.2010 15:14:44
|
|
|
njh vana fix, ära proovitud + seta r_glow_allowed "0"
pange see kah.
Tho minul aitab paar roundi, siis hakkab jälle see jama pihta -.-
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 15:42:32
|
|
|
kuidas saab lahti mitte fookuses oleva pildi uduseks muutumisest kui zoomida mõne relvaga?
mw2-s sai selle kuskilt optionsitest maha võtta aga BO-s seda ei leia... mingi focus blur vms. oli.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
11.11.2010 15:52:13
|
|
|
kõik karjute, siin et oo, sain kätte, krt, ikka ei tulnud, eesti post sure maha , stiim ei funka, stiim funkab, ei loe vene key'd jne, sain proovitud, kas minu arvutis töötab, jne...
aga keegi võiks veidi pikemalt mängust muljetada ka.
1) SP
2) MP
plussid-miinused.
andke tuld!
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.11.2010 15:58:20
|
|
|
Niih, nüüd uhatud juba natuke ja lvl6 ka käes. Mäng on fantastiline
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
11.11.2010 16:15:54
|
|
|
MP plussid?
mõnus gameplay, mingit "kinni" jäämist 3 cm trepi astme taha pole, kuulid tabavad, killstreakid on balansis, relvad on kõik üli hästi balansis.. ainult mängija enda eelistus ja vilimus loeb.
raha süsteem on lihtalt võit, leveldama eriti kaua ei pea (TRA ega ma mmorpg-d ei mängi... )
vibu on ikka üli kift asi. Ühes mapis oli sniper kes istus kuskil kõrgel kauba laadimis tellingutel vms.. muudkui nokkis kõiki - vibu kätte, kiire jooks üle platsi.. nool strateegilisse kohta ja kui litter käis siis oli ikka hea tunne küll
kord joppas nii, et pahalane pistis nina uksevahelt välja.. noolega kanni ja jorss jooksis omade juurde tagasi 3 killi tuli nagu tellitud.
MP miinused?
pole....
jah kui ainult paljudel see lagi värk aga küll see ära patchitakse.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
11.11.2010 16:20:23
|
|
|
Tahaks ka juba! Loodetavasti jookseb mul hästi.
(Pole mõtet hakata ilkuma)
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
11.11.2010 16:22:03
|
|
|
| ottf kirjutas: |
kuidas saab lahti mitte fookuses oleva pildi uduseks muutumisest kui zoomida mõne relvaga?
mw2-s sai selle kuskilt optionsitest maha võtta aga BO-s seda ei leia... mingi focus blur vms. oli. |
r_dof_enable "0"
minumeelest oli see
MP Plussid on jah väga mõnus gameplay, wager matches, money system jne jne jne
MP Miinused? ei tule competetive mäng kui nad väga suurt patchi ei lase.
SP Plussid veteraniga oli raske mängida, palju raskem kui eelnevad cod seeriad
SP miinused noh suht selline...anna minna stoory. Hollywood
Co-Op'iks on ainult Zombied = lame.
Põhimõtteliselt sellest mängu tulevik mida mina praegu näen on pub pela nagu MW2, ei tule midagi paremat, ei tule ligidalegi CoD4 kuulsusele ja tasemele, kui just, nagu ennem ütlesin, ei tule suur patchi, mis kõik jamad ära parandab. Kui kes seda mängib, neid jamasid ei näe, nojah arvatavasti oletegi rohkem pub mängur mitte war'i tüüpi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
11.11.2010 16:42:49
|
|
|
Veteran on tõesti päris korralik katsumus.
Atm veel 5 missiooni blacked out, päris korraliku pikkusega tundub ka olevat.
Stoori on odav brainf**k küll...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ottf
HV veteran
liitunud: 29.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cerberos
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2007
|
11.11.2010 17:10:10
|
|
|
cofnig tweagid ei aiata, ma olen juba suht kõik läbi proovinud mis annab, need olid küll vähemalt kõik vaad asjad, cod4 ajastu omad.
Ma isegi proovisin cod4 configuga, asi sobib aga lägg on sama.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
11.11.2010 17:10:44
|
|
|
Mind häirib natuke see asi, et mõne perki pro kätte saamiseks sunnitakse sind vägisi teatud gamemode'sid mängima.
Näiteks Marathon Pro üks nõue on 15 lipu püüdmist. Esiteks mulle CTF üldse ei meeldi, teiseks on teda pubis õudne mängida, sest tiim on enamasti lambaid täis ja teatavasti üksi on suht raske CTF'is kõik ära teha.
Vastaste baasist saan lipu ilusasti kätte, kuid samal ajal võetakse meie baasist meie lipp ka ära. Siis pool tiimi campib kusagil, selle asemel, et vastaste lipukandjat taga ajada, teised on lihtsalt kobad ja jooksevad kuulide ette. Ainuke variant on, et pean ise koos lipuga ringi kihutama mööda mappi ja üritama oma lippu tagasi saada.
Krt mingi tund aega jamasin juba ja vaid 2 lippu olen suutnud ära tuua. Proovisin küll tühjemat serverit leida, et siis ehk kergem, kuid serverid jooksevad suht kiirelt rahvast täis. :/
/end rant
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bush
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2002
|
11.11.2010 17:15:06
|
|
|
panin selle r_multithreading 1 peale ja freezemine kadus aga siis oli fps sitt. panin siis multi_gpu tagasi 1 peale ja läks fps paremaks.
_________________ >OSTA ÕLUT |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|