Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 76, 77, 78  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 02:16:10 vasta tsitaadiga

Proovisin ära, ei saa võõrast backupi peale steamile, küsib backupi restorides keyd ja kui enda oma sisse panen, ütleb et already used. Seega ei saagi mängida enne NV-d icon_cry.gif jama et kellegi teise tehtud backup ei tööta.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp
HV Guru
lamp

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 02:30:18 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
amachie kirjutas:
Steamist tõmbab korralikult

Timberg, täname ! beer_yum.gif

Mis kiirusega muidu täna stiimis tuleb? Normaalsem kui eile?


Soomest tuli ~2.6 MB/s.
btw, vene key ingliskeelestus. peaaegu. sp paar lauset oli miskipärast vene lugejaga icon_biggrin.gif

_________________
eriti julm
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Fhlouz
HV kasutaja
Fhlouz

liitunud: 29.05.2004




sõnum 11.11.2010 03:25:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit on proovinud seda pelada mingi nõrgema arvutiga ka? Endal praegu AMD sempron ja 2gb rammi, video Geforce 7600 GT 256mb, COD 4 ja MW2 sain ilusti low/med graafikaga läbi teha, ei tea kas see ka välja veaks?
_________________
Wordpress/Woocommerce kodulehed/epoed.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 08:07:39 vasta tsitaadiga

No sellist fail-i nagu selle mängu lagiga on ma küll ei mäleta. Igasugu muud sitta on kokku keeratud aga selline lag..... nu vot see on see kui ei lasta MP beta/demo välja, kuradi pedekad.
Vähemalt tootja pusib palehigis. http://www.callofduty.com/board/viewtopic.php?f=71&t=313146&sid=nutb7e72bq57r2aiobl5r6lf24
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2010 09:00:26 vasta tsitaadiga

lamp kirjutas:
Timberg kirjutas:
amachie kirjutas:
Steamist tõmbab korralikult

Timberg, täname ! beer_yum.gif

Mis kiirusega muidu täna stiimis tuleb? Normaalsem kui eile?


Soomest tuli ~2.6 MB/s.
btw, vene key ingliskeelestus. peaaegu. sp paar lauset oli miskipärast vene lugejaga icon_biggrin.gif


SP tuli eile 1,5MB/s, MP 500KB/s
Täna mõlemal kiirused 600 kandis...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 09:12:06 vasta tsitaadiga

TÄitsa mõistlikud kiirused ju.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 11.11.2010 10:26:35 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Gunnar19 kirjutas:
lol



Nagu A-rühma loos... "karistuseks ära lõigati parem ...." icon_biggrin.gif Siin siis näpp.


Täpselt icon_biggrin.gif

Kopin veel igaks juhuks vene key ossidele selle õpetuse

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis Gunnar19 12.11.2010 18:32:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 10:37:33 vasta tsitaadiga

No issand jumal. Steam on seekord ikka eriti geniaalne. Lisasin RU võtme ja polnud plaaniski inglise versiooni kokku häkkida, saan aru küll idanaabrite keelest piisavalt. Mäng käima ei lähe, sest tõmbas 6.1 gigabaiti ja vso. Käivitades karjus, et "EXE_CANNOT_FIND_ZONE" ja kõik. Keerasin Steami vene keele peale ja leidis veel 1,6 giga faile juurde tõmmata oma teokiirustega tänu täielikule teenuse ülemüügile suurte releasede ajal. Tõmbas terve öö ja sai nüüd hommikul lõpuks kätte. Ja oh üllatust, "EXE_CANNOT_FIND_ZONE" taaskord. Mõtlesin, et keeran Steami uuesti inglise keele peale ja sätin mängule vene keele selle menüüs. Ei saa! Miks? Sest inglise keelele sättides lasi Steam kogu vene lokalisatsiooni lihtsalt maha. Fantast icon_lol.gif

Nüüd ma siis tõmban üleval postis mainitud inglise faile, sest seda jura ma küll uuesti läbi tegema ei hakka.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.11.2010 10:37:52 vasta tsitaadiga

Aga miks vene key üldse Steamiga siduda,kas lihtsalt netis olevale eng versioonile ei anna seda keyd istuada? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 10:39:07 vasta tsitaadiga

Nagu üks härra enne mainis, rebi lihtsalt p2p võrgustikust mängu eng klient, installi - kopi sisu steami alla ja proovi tuld anda. peaks töötama.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 10:42:48 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Nagu üks härra enne mainis, rebi lihtsalt p2p võrgustikust mängu eng klient, installi - kopi sisu steami alla ja proovi tuld anda. peaks töötama.


Ma tõmban full klienti kolm ööpäeva. Ei mängi eriti välja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 11.11.2010 10:50:37 vasta tsitaadiga

1.tõmbasin netist skidrow clienti
2.installisin lambi kausta
3.kopeerisin installitud mängu steami vastavasse kausta
4.tegin steamis verify intexxx files
5.mängin ja workib(ainult sp ei tööta) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 10:51:06 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Nagu üks härra enne mainis, rebi lihtsalt p2p võrgustikust mängu eng klient, installi - kopi sisu steami alla ja proovi tuld anda. peaks töötama.

Ei funka see värk sedasi, minul küll mitte
Kellel vaja lihtsat moodust kuidas mäng "rus to eng" ajada, siis PS
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 11:01:25 vasta tsitaadiga

Multiplayer on absoluutselt mitte mängitav momendil. Server lag on 9/10-st serverist. Mängisin kuidagi 17 levelini ära kuid sellest gameplays-st täit mõnu veel kuidagi ei saa. Kindlalt saan öelda et server lag kuna training mäng bottidega töötab ilusti.

Proovisin ka trikke Task Manageriga ning midagi ei aita: ei "set priority" ei "set affinity" trikid.

Usun et pole ainus. Väga kiiret patchi oodates...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 11:31:31 vasta tsitaadiga

codi foorumis räägivad, et hotfixivad servude settungeid vaikselt, mis pidavat asja ajutiselt leevendama.

aga patch on tulekul.. varsti.


Noh eks näis icon_razz.gif


Üldiselt mul nagu probleemi pole ja peale r_multigpu 0-ks keeramist läks asi vapsee sujuvaks.

lvl40 ja vaikselt tuleb icon_razz.gif crossbow on epic win... muidugi siis mitte kui vastane vähegi nupukam on ja "stuck" puhul otse sind kallistama tormab icon_lol.gif


uurin siin relvade andmeid ja... wtf ak47 long range damage langeb kui red dotti kasutada... icon_eek.gif miks...


üks porr asi on muidugi see, et ranked servudes ei lasta teami switchida ja tehakse sõpradega mängimine võimalikult keeruliseks, et jumalaeest ei saaks samasse tiimi.
dno.. üritavad vist vältida, et mingi clan mõne ranked serveri lihtalt siruli jookseks
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.11.2010 11:45:41 vasta tsitaadiga

sai ka omandatud öösel just ja praegu ära installitud.
eks õhtupoole vaatab kuidas jookseb. MW2 sai enamvähem täitsa normaalse graafikaga jooksma oma rüperaali peal.
kui see nüüd kõvasti nõudlikum on siis ajab vist asja nutuseks.
MP väga ei huvita ja ega ta ei tööta ka nagunii.

i5-430M ja GT 230M 1GB või on kellelgi sarnasega juba kogemust?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 11:48:59 vasta tsitaadiga

MP just see põhi osa mängust ongi ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.11.2010 11:53:30 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
MP just see põhi osa mängust ongi ju icon_biggrin.gif


Ei ole kunagi meeldinud eriti - niipalju kui kuskil olen proovind kellel õige versioon on icon_biggrin.gif
MP jaoks on mul ET , Q3 ja vahest CSS.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 11:53:54 vasta tsitaadiga

Täna hommikul oli sellinne freezefest et ei saanudki üldse mängida.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.11.2010 12:02:09 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
ottf kirjutas:
MP just see põhi osa mängust ongi ju icon_biggrin.gif


Ei ole kunagi meeldinud eriti - niipalju kui kuskil olen proovind kellel õige versioon on icon_biggrin.gif
MP jaoks on mul ET , Q3 ja vahest CSS.


Oled paljust ilma j22nud icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.11.2010 12:13:34 vasta tsitaadiga

Kus seda muuta saab?: r_multigpu 0-iks
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 12:18:41 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:

uurin siin relvade andmeid ja... wtf ak47 long range damage langeb kui red dotti kasutada... icon_eek.gif miks...

Kust sa sellise statistika lehe leidsid?
invension kirjutas:
Kus seda muuta saab?: r_multigpu 0-iks

config_mp failis. Asub players kaustas.

Lisaks sellele soovitatakse veel r_multithreaded_device 1-eks muuta ja maxpackets 100 peale panna. Samas mul pole miski aidanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 12:25:32 vasta tsitaadiga

ja kel ati kaardid siis soovitatakse catalyst AI vms jura disableda... pidi päris paljudes mängudes probleeme lahendama.. dunno...

LightsabeR, miskine cod bo wikia oli... mmm.. http://callofduty.wikia.com/wiki/Category:Call_of_Duty:_Black_Ops_Weapons

ei tea kui tõene see info on aga esialgu tundub, et dam numbrid peavad paika küll.

FN FAL-ga closerange normal modes 2 laksu ja mees pikali 100%
üldse tundub, et saab vist minu lemmik relvaks icon_razz.gif


ak47, commando, g11, aug, famas... meh kõik on head aga no nii mõnusalt ikka closerange veel mitte miski ei niida icon_razz.gif
kuigi jah vahest see semi auto maksab kätte kuna mõni lucker palvetab kuulipilvega ikka sulle mingit pidi headshoti aga noh icon_biggrin.gif

mõnda aega FAL-ga harjutamist ja siis peaks päris pwn olema
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 12:26:23 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Kus seda muuta saab?: r_multigpu 0-iks

Steam\SteamApps\common\call of duty black ops\players
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 12:29:20 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:

uurin siin relvade andmeid ja... wtf ak47 long range damage langeb kui red dotti kasutada... icon_eek.gif miks...


tore kui sa suures erutuses MW statte vaatad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 12:31:48 vasta tsitaadiga

helga, hmm... arvad, et BO sektsioonis on mw statid vms?

jah pildi nimes on küll cod4.... weird



mmmhmh.. ak47 puhul näitabki mw1 stati lehte hoopis o.O võibolla on samad statid siis?


viimati muutis ottf 11.11.2010 12:34:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 12:32:18 vasta tsitaadiga

ottf, õpi lugema. icon_wink.gif
ja kes rääkis MW2'st? icon_razz.gif

mine vahi seda parem: http://denkirson.xanga.com/735016527/black-ops/
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 12:39:41 vasta tsitaadiga

oh.. tnx.. seda infot vaja oligi icon_biggrin.gif

aga jah ilmselt mw1-st seal see pilt ongi kuna statsid pmst. samad, va. red dot asi..
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.11.2010 12:47:28 vasta tsitaadiga

Ok listen up kellel lag on!

Hakkan asjadest aru saama: icon_biggrin.gif Endal hakkas ilusti jooksma isegi usa servudes(va. neti lag).
Et mäng toetaks mitme tuumalist prose peab panema nii: seta r_multithreaded_device "1"
Ja kui sul on ainult ühe prosega graafika kaart või üks graafika kaart siis tuleb panna nii: seta r_multiGpu "0"

Ühesõnaga value "1" paneb kõik prosed normaalselt vms tööle.
set the multithreaded value to 1 to allow support for multicores.

Ps: on ka neid kellel peale seda mäng tööle ei lähe ja peab reinstalli tegema ja kui pärast uuesti muuta need value-d siis töötab ilusti.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 11.11.2010 13:17:55 vasta tsitaadiga

Mul ongi samad väärtused aga mäng ikka ei jookse :=)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 11.11.2010 13:42:54 vasta tsitaadiga

Kõigil ei töötagi see.
Endal ka kakub natuke aga parem kui enne...kannatab mängida vähemalt.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 14:09:41 vasta tsitaadiga

Eesti post laseb ikka isuga hinge icon_razz.gif kolmap pandi gamepoest teele ja siiamaani on postkastis tühjus. Posti helistades öeldakse, et sellele nimele saadetist pole.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 14:56:53 vasta tsitaadiga

Suured tänud Gunnar19 postitusele, mis aitas mängu tööle. Tegin kohe vajalikud muudatused ära playeri kausta konfifailile ja MP jookseb nagu siid. Paar raundi sain praegu teha ja tunne oli fantastiline - gunplay on kuld icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 14:57:32 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Ok listen up kellel lag on!

Hakkan asjadest aru saama: icon_biggrin.gif Endal hakkas ilusti jooksma isegi usa servudes(va. neti lag).
Et mäng toetaks mitme tuumalist prose peab panema nii: seta r_multithreaded_device "1"
Ja kui sul on ainult ühe prosega graafika kaart või üks graafika kaart siis tuleb panna nii: seta r_multiGpu "0"

Ühesõnaga value "1" paneb kõik prosed normaalselt vms tööle.
set the multithreaded value to 1 to allow support for multicores.

Ps: on ka neid kellel peale seda mäng tööle ei lähe ja peab reinstalli tegema ja kui pärast uuesti muuta need value-d siis töötab ilusti.

Kohe proovin ära. icon_smile.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 14:58:54 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Mul ongi samad väärtused aga mäng ikka ei jookse :=)

Osta uus arvuti thumbs_up.gif monkey.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 11.11.2010 15:00:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Gunplay on kuld.
Kuidas sellele ligi pääseb üldse?
_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 15:01:55 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Ok listen up kellel lag on!

Hakkan asjadest aru saama: icon_biggrin.gif Endal hakkas ilusti jooksma isegi usa servudes(va. neti lag).
Et mäng toetaks mitme tuumalist prose peab panema nii: seta r_multithreaded_device "1"
Ja kui sul on ainult ühe prosega graafika kaart või üks graafika kaart siis tuleb panna nii: seta r_multiGpu "0"

Ühesõnaga value "1" paneb kõik prosed normaalselt vms tööle.
set the multithreaded value to 1 to allow support for multicores.

Ps: on ka neid kellel peale seda mäng tööle ei lähe ja peab reinstalli tegema ja kui pärast uuesti muuta need value-d siis töötab ilusti.


Tänud nüüd on parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 15:12:19 vasta tsitaadiga

ärge unustage confi failile readonly peale panna...

sellel iidsel kvaaki mootoril on tavaks osasi settungeid koguaeg defaulti keerata
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2010 15:14:44 vasta tsitaadiga

njh vana fix, ära proovitud + seta r_glow_allowed "0"
pange see kah.
Tho minul aitab paar roundi, siis hakkab jälle see jama pihta -.-
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 15:42:32 vasta tsitaadiga

kuidas saab lahti mitte fookuses oleva pildi uduseks muutumisest kui zoomida mõne relvaga?

mw2-s sai selle kuskilt optionsitest maha võtta aga BO-s seda ei leia... mingi focus blur vms. oli.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 11.11.2010 15:52:13 vasta tsitaadiga

kõik karjute, siin et oo, sain kätte, krt, ikka ei tulnud, eesti post sure maha , stiim ei funka, stiim funkab, ei loe vene key'd jne, sain proovitud, kas minu arvutis töötab, jne...

aga keegi võiks veidi pikemalt mängust muljetada ka.
1) SP
2) MP

plussid-miinused.

andke tuld! icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 15:58:20 vasta tsitaadiga

Niih, nüüd uhatud juba natuke ja lvl6 ka käes. Mäng on fantastiline icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 16:15:54 vasta tsitaadiga

MP plussid?

mõnus gameplay, mingit "kinni" jäämist 3 cm trepi astme taha pole, kuulid tabavad, killstreakid on balansis, relvad on kõik üli hästi balansis.. ainult mängija enda eelistus ja vilimus loeb.
raha süsteem on lihtalt võit, leveldama eriti kaua ei pea (TRA ega ma mmorpg-d ei mängi... icon_lol.gif )

vibu on ikka üli kift asi. Ühes mapis oli sniper kes istus kuskil kõrgel kauba laadimis tellingutel vms.. muudkui nokkis kõiki - vibu kätte, kiire jooks üle platsi.. nool strateegilisse kohta ja kui litter käis siis oli ikka hea tunne küll icon_biggrin.gif

kord joppas nii, et pahalane pistis nina uksevahelt välja.. noolega kanni ja jorss jooksis omade juurde tagasi icon_biggrin.gif 3 killi tuli nagu tellitud.


MP miinused?

pole....


jah kui ainult paljudel see lagi värk aga küll see ära patchitakse.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 11.11.2010 16:20:23 vasta tsitaadiga

Tahaks ka juba! Loodetavasti jookseb mul hästi.
(Pole mõtet hakata ilkuma)

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2010 16:22:03 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
kuidas saab lahti mitte fookuses oleva pildi uduseks muutumisest kui zoomida mõne relvaga?

mw2-s sai selle kuskilt optionsitest maha võtta aga BO-s seda ei leia... mingi focus blur vms. oli.

r_dof_enable "0"
minumeelest oli see

MP Plussid on jah väga mõnus gameplay, wager matches, money system jne jne jne
MP Miinused? ei tule competetive mäng kui nad väga suurt patchi ei lase.

SP Plussid veteraniga oli raske mängida, palju raskem kui eelnevad cod seeriad
SP miinused noh suht selline...anna minna stoory. Hollywood

Co-Op'iks on ainult Zombied = lame.

Põhimõtteliselt sellest mängu tulevik mida mina praegu näen on pub pela nagu MW2, ei tule midagi paremat, ei tule ligidalegi CoD4 kuulsusele ja tasemele, kui just, nagu ennem ütlesin, ei tule suur patchi, mis kõik jamad ära parandab. Kui kes seda mängib, neid jamasid ei näe, nojah arvatavasti oletegi rohkem pub mängur mitte war'i tüüpi icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 16:42:49 vasta tsitaadiga

Veteran on tõesti päris korralik katsumus.
Atm veel 5 missiooni blacked out, päris korraliku pikkusega tundub ka olevat.
Stoori on odav brainf**k küll...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 11.11.2010 16:56:41 vasta tsitaadiga

http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1572406

pikk list tweake
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cerberos
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2007




sõnum 11.11.2010 17:10:10 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1572406

pikk list tweake

cofnig tweagid ei aiata, ma olen juba suht kõik läbi proovinud mis annab, need olid küll vähemalt kõik vaad asjad, cod4 ajastu omad.
Ma isegi proovisin cod4 configuga, asi sobib aga lägg on sama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 17:10:44 vasta tsitaadiga

Mind häirib natuke see asi, et mõne perki pro kätte saamiseks sunnitakse sind vägisi teatud gamemode'sid mängima.

Näiteks Marathon Pro üks nõue on 15 lipu püüdmist. Esiteks mulle CTF üldse ei meeldi, teiseks on teda pubis õudne mängida, sest tiim on enamasti lambaid täis ja teatavasti üksi on suht raske CTF'is kõik ära teha.

Vastaste baasist saan lipu ilusasti kätte, kuid samal ajal võetakse meie baasist meie lipp ka ära. Siis pool tiimi campib kusagil, selle asemel, et vastaste lipukandjat taga ajada, teised on lihtsalt kobad ja jooksevad kuulide ette. Ainuke variant on, et pean ise koos lipuga ringi kihutama mööda mappi ja üritama oma lippu tagasi saada.

Krt mingi tund aega jamasin juba ja vaid 2 lippu olen suutnud ära tuua. Proovisin küll tühjemat serverit leida, et siis ehk kergem, kuid serverid jooksevad suht kiirelt rahvast täis. :/

/end rant
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2010 17:15:06 vasta tsitaadiga

panin selle r_multithreading 1 peale ja freezemine kadus aga siis oli fps sitt. panin siis multi_gpu tagasi 1 peale ja läks fps paremaks.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Black Ops mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 76, 77, 78  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.