|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.10.2010 19:22:22
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
| Huvitav kust ox iponesid saab, emtl on ju ainuõigus neid eestis müüa, emtst tuttav ütles, et apple käest ta neid 101% ei saa, kuidas garantii töötab ? |
kuskilt euroopa laost ilmselt. (pakun vähemalt)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
11.10.2010 19:22:48
|
|
|
| Loe mu juttu eelmise lehepealt, siis tead täpselt mismoodi ox´s garantii käib
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.10.2010 19:27:15
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| Loe mu juttu eelmise lehepealt, siis tead täpselt mismoodi ox´s garantii käib |
Eelmine leht on väga lai mõiste
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
11.10.2010 19:29:17
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| Loe mu juttu eelmise lehepealt, siis tead täpselt mismoodi ox´s garantii käib |
Eelmine leht on väga lai mõiste  |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
11.10.2010 19:34:32
|
|
|
Goon, mõne jaoks on see post eelmisel lehel, mõne jaoks siin lehel, oleneb sätetest..
Aga selle garantii kohta tahaks küll infot teada, emt vahetab iphone välja kohe, ei usu, et ox sama teeb ja kui ta tellib neid kuskilt euroopast siis vist jäädki seda garantiist tagasi ootama
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
11.10.2010 19:48:49
|
|
|
| Taavi© kirjutas: |
Goon, mõne jaoks on see post eelmisel lehel, mõne jaoks siin lehel, oleneb sätetest..
Aga selle garantii kohta tahaks küll infot teada, emt vahetab iphone välja kohe, ei usu, et ox sama teeb ja kui ta tellib neid kuskilt euroopast siis vist jäädki seda garantiist tagasi ootama  |
jah ja mõni ajuhiiglane võib ka proovida eelmise raamatu lehepealt otsida ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arp123
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
28.10.2010 16:41:47
|
|
|
Minult järjekordne OXile, kaup õigeks ajaks kohal, pole selle firmaga veel probleeme olnud.
_________________ Asja uuritakse, süüdlased on maha lastud |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
03.11.2010 21:08:11
|
|
|
| Minu arvuti mälud on seal garantiis augusti kuust saati. Võtavad kontakti, lubavad igasuguseid asju, võtan nendega kontakti lubavad jälle tohutuid asju. Kuid konkreetselt midagi ei juhtu. Viimane kord lubati pakkumine e-mailile teha - mitte midagi. Ühesõnaga kõvad jutuvestijad, andku raamat välja ...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
05.11.2010 16:34:56
|
|
|
| Goon, Teile pakuti kaks võimalust. Lubasite mõtlema ja oma otsust teavitada. Me ootame Teie otsust...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
10.11.2010 19:38:02
|
|
|
| Ezh kirjutas: |
| Goon, Teile pakuti kaks võimalust. Lubasite mõtlema ja oma otsust teavitada. Me ootame Teie otsust... |
Ühesõnaga saatke mul pakkumine e-postiga nagu telefonis mul lubati. Ma tõesti ei ole andmebaas, et öeldakse mingi suvalised arvutimälud ja ma pean teadma kas see sobib mu arvuti emaplaadiga või mitte.
30.08.2010 14:31:39 tuli mul selline kiri:
| tsitaat: |
Kingston ValueRAM DDR2 1GB PC1200 NON-ECC garantiipöördumises toimusid muudatused.
Uus staatus: Kaup on käes
|
ning täna 10.11.2010 14:18:14
| tsitaat: |
Kingston ValueRAM DDR2 1GB PC1200 NON-ECC garantiipöördumises toimusid muudatused.
Uus staatus: Kaup on edastatud garantiiremonti |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.11.2010 21:07:26
|
|
|
Goon, sinujaoks on asi tulevikus lihtsam nüüd, sealt vist enam ei osta
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
10.11.2010 22:19:04
|
|
|
Goon, ma isiklikus kuulasin kõne. Lubasite mõelda ja ise ühendust võtta.
Uus staatus: Kaup on edastatud garantiiremonti - see on meie sisemine tegemine. Kliendiga suhtlemist oli tõesti viivitust, kuid see tänäne "edastatud" on meie edasiandek, kuna ainult väike mälu mooduul ei ole mõtet garantiile saata kogume me need.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
11.11.2010 00:12:54
|
|
|
| Ezh kirjutas: |
Goon, ma isiklikus kuulasin kõne. Lubasite mõelda ja ise ühendust võtta.
Uus staatus: Kaup on edastatud garantiiremonti - see on meie sisemine tegemine. Kliendiga suhtlemist oli tõesti viivitust, kuid see tänäne "edastatud" on meie edasiandek, kuna ainult väike mälu mooduul ei ole mõtet garantiile saata kogume me need. |
Mis asja sa kaupled? Saada palun mälude pakkumine e-mailile, ma vaatan millised mälud sobivad ja saab selle asja lõpuks lahendatud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
11.11.2010 00:32:06
|
|
|
Klient ütleb "ma mõtlen ja annan teada", pärast ütleb HV-l "nad ei võtta mind tähele"...
Tagastame raha, et seda case sulgeda.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
11.11.2010 19:50:51
|
|
|
| Ezh kirjutas: |
Klient ütleb "ma mõtlen ja annan teada", pärast ütleb HV-l "nad ei võtta mind tähele"...
Tagastame raha, et seda case sulgeda. |
Ja teenindajal pole niipalju oidu, et ise kliendile meilisaatmist pakkuda?
Pärast omal ka lihtsam, pole vaja tõestada ega meenutada: kes mida rääkis.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaler
HV vaatleja
liitunud: 17.03.2009
|
16.11.2010 16:49:50
|
|
|
| thaler kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
Kuu aega on mul arvuti mälu nende garantiis ja sittagi pole vastatud ... " " |
Endal ka üks julla juba kuu aega garantiis. Arvestades seda, et röster oli ühes teises firmas garantiis 1,5 kuud, on rekordi löömiseks veel veidi aega.  |
Selline huvitav areng toimus, et kuna kaks kuud hakkas täis saama, siis saatsin kirja küsimusega, et kaua remont aega võiks võtta? Järgmine päev tuli vastus, et raha on boonuskontole kantud. Egas siis midagi, tellisin teise julla asemele. Mingi paari-kolme päeva pärast tuli kiri, et seade on edastatud garantiiremonti. Et siis kaks kuud kogus kuskil sahtlipõhjas tolmu ja kui huvi hakkasin tundma, siis saadeti alles remonti! Nüüd seisab siis ka asendustellimus (tarneaeg 7 päeva) teist nädalat 'Tarneootel'. Mingit selgitust/vabandust loomulikult selle segaduse kohta ei ole saadetud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.11.2010 18:24:33
|
|
|
Huvitav suhtumine neil.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bilderberg
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2009
|
16.11.2010 18:42:33
|
|
|
Mina tellisin neilt sellel aastal kõvaketta ja hiire.Kõik sain probleemideta kätte.Kõvaketas andis mõne kuu pärast otsad-aga kiiresti vahetati garantiiga välja-Kõik OK.
Algul oli natuke harjumatu,et nad iga liigituse peale saadavad e-kirja.Aga mõnes mõttes jällegi hea-näed et sinu soovidega tegeletakse!!!
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
08.12.2010 09:04:06
|
|
|
| Eriti fail on Ox-i poolt see, et müüakse Steelseries Shifti keyset-e, aga klaviatuuri ise ennast ei müüda.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.12.2010 00:06:20
|
|
|
sellest kuller 75.- hinnas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
snake_one
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2010
|
09.12.2010 00:13:28
|
|
|
hah päris hea hinnavahe küll
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.12.2010 18:26:25
|
|
|
Minumeelest võiks OX kehtestada mingi miinimumi millest alates on transport tasuta. Näiteks miski 500 eek või midagi.
Siis ei peaks odavamatele asjadele mingi 100 eek juurde toppima lampi. Ei ole eriti normaalne et mujal maksab asi 20 eek ja OX-s 140 eek.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
11.12.2010 22:11:03
|
|
|
| Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2010 12:35:55
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt? |
mis siis juhtuma peaks???
firma puhaskasum ja klient on loll
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
12.12.2010 14:12:12
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt? |
Selle jaoks ongi olemas leht nimega www.hinnavaatlus.ee
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
12.12.2010 14:20:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
| Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt? |
mis siis juhtuma peaks???
firma puhaskasum ja klient on loll  |
Ma sain aru, et firma muudab iga päev hinda?
Kuidas klient loll on sellisel juhul? Et nädal aega iga päev iga poe hinda ei kontrolli?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2010 18:15:28
|
|
|
ma võin endal poes hinda muuta kasvõi 10 korda päevas, klient ses suhtes nn loll, kui ta ostab selle kauba 1000.- kallimalt kui mujalt saaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.12.2010 09:10:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ma võin endal poes hinda muuta kasvõi 10 korda päevas, klient ses suhtes nn loll, kui ta ostab selle kauba 1000.- kallimalt kui mujalt saaks  |
Sellisel juhul oleks juba tegemist tarbija eksitamisega ning siis otsustaks Tarbijakaitse asja üle. Ja kuna sa just kütust ei müü, siis ei saa seal ka turuhindade kõikumise taha peituda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.12.2010 11:01:49
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt? |
Kas ei või olla, et tarnijad ja laod on erinevad?
Üldiselt sellised firmad ostavad kaupa mitmelt tarnijalt. Seega ongi, et ühes laos (kus kaup maksab 1000.-) on kaup otsa saanud, süsteem võtab automaatselt andmed teisest laost, kuid sealne hind on kaubal 1200.-
Kuna firma peab kauba kallimalt ostma, siis ei taha ju nemad seda miinust kanda .. Seega, hind tõuseb.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
13.12.2010 11:02:05
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| Kunagi tellisin ox-st kõlarid, olid odavamad kui mujal, aga samal ajal kui minu tellimust täideti, oli neile juba kõvasti soolasem hind ilmunud, teistest pakkujatest palju kõrgem, mõtlesin siis, et vedas, kuna sain enne hinnatõusu tellitud. Mõne päeva pärast muutus hind jälle madalamaks. Olen nüüd huvi pärast seda hindade liikumist üles-alla nende pakutavate kaupade juures jälginud, ega saa midagi aru, ei saa ju ometi nii olla, et ühel päeval maksab mingi asi 1000 kr rohkem kui eelmisel ja siis mõne päeva pärast jälle vähem. Kaldun arvama, et neil on seal midagi hinnaprogrammis korrast ära. Aga mis juhtub siis, kui mõni hinnavõhik ostabki kallima hinnaga ja see ka müüakse talle 1000 kr kallimalt? |
Kas ei või olla, et tarnijad ja laod on erinevad?
Üldiselt sellised firmad ostavad kaupa mitmelt tarnijalt. Seega ongi, et ühes laos (kus kaup maksab 1000.-) on kaup otsa saanud, süsteem võtab automaatselt andmed teisest laost, kuid sealne hind on kaubal 1200.-
Kuna firma peab kauba kallimalt ostma, siis ei taha ju nemad seda miinust kanda .. Seega, hind tõuseb.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
16.12.2010 23:45:35
|
|
|
| Olaf on õige. Sellepärast võib muutma hind. Me ei saa käsitsi hinnad nii muuta, kuna kaubavalik on väga suur.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
17.12.2010 16:09:28
|
|
|
| Kas oma kontol e-maili aadressi saab kuidagi ära muuta?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
17.12.2010 16:31:17
|
|
|
Taavi©, tänan.
[VaHuR], nii on tehtud meelega, kuna õ-ga võivad probleemid esineda.
ihvike, kirjutage maili. Hetkel peame ise ära vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
30.12.2010 02:23:38
|
|
|
Sain OX.ee-lt emaili pealkirjaga
OX.ee: Jäänud on 3 päeva, 5 päeva!
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.01.2011 21:28:08
|
|
|
Krt lootsin juba et boonused jäävadki 1:1-le
Aga ei on õigeks pandud. Oleks kiirelt pidanud tellimuse peale keskööd ära tegema
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
03.01.2011 00:27:58
|
|
|
mul oli boonusarvel 2155 EUR
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
03.01.2011 01:18:47
|
|
|
Mis teema selle OX.ee nimega üldse on, hääldus "OKS PUNKT EE EE" või "OKSE" või "OKSEE"
Muidu midagi negatiivset öelda ei ole, paar tellimus tehtud, need ka kenasti kohale toimetatud. Üks tellimus üleval, loodevasti vasti käes. Garantiiga tegemist ei ole teinud.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
03.01.2011 21:57:27
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Muideks kuna võitjad teadustatakse? |
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.01.2011 00:31:41
|
|
|
Ju nimede tõmbaja polnud tänaseks veel joonde saanud aastavahetusest. Saame aru.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ezh
HV kasutaja
liitunud: 26.02.2002
|
04.01.2011 23:46:01
|
|
|
Vabandage, kuid € ületulega ei jõudnud viktoriiniga tegeleda. Aga kohe vajutame nuppu!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
08.01.2011 11:45:12
|
|
|
See aasta ka siis läks õnneks. Tuli 300.- kinkekaart! Eelmine aasta sain kapersky litsentsi.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
09.01.2011 16:09:03
|
|
|
Sain kah midagi imelikku. Kuid kingitud hobuse suhu ei vaadata
Suvaline mäng portaalist iGame.ee
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|